Új privát üzeneted érkezett!

Laptető?! :shock: Pedig még esélyem sincs rá! :cry:

Kép
tand
 
 


Tand,
ez volt az utolsó félévem, még az államvizsga van hátra (júl. 1-jén lesz, már most kérem a drukkokat!!!! :wink: ) és még egy nyelvvizsgám hiányzik, amit a köv. 2 évben le kell tennem. Remélem, sikerül majd a Babó mellett!
Ja, a Corvinus egyetemre járok (vagy mondjam azt: jártam?), közgazdász szakra.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ani! De jó, hogy benéztél hozzánk. Örülök, hogy már jól szopikázik Roni baba.
Azért nagy a pangás nélküled.

Szilviékkel minden rendben?

Enikő! Én is megnéztem a képeket. Tényleg szép nagy már a pocakod. És szépek az esküvői képek is.
mennek a drukkok az államvizsgára.

Lányok ma jön valaki kismamatornára? Most lesz az utolsó előtti.

Mindenkinek további jó hűsölést!

Puszi
n.k.ildi
 
 

 
 

Ja, ballagás: nagyon jól sikerült. Szerencsére minden gyerkőc megszelidült, hangosan mondta a szerepét, így minden szülő büszke lehetett a saját gyermekére.
Hát mikor a gyerekek nekünk mondtak egy búcsúzóverset, igencsak a könnyeimmel küszködtem, na meg akkor is mikor én búcsúztam a szülőktől. 5 percben felelevenítettem a főbb eseményeket kiscsoportól nagycsoportig. Nehéz volt elmondanom.

Én pedig annyi ajándékot kaptam, hogy Krisztiánnal egyszerre nem is bírtuk behozni a lakásba. :)
n.k.ildi
 
 


Tündi,
de édesl ehet Barnus a pociddal társalogva :P

Ildi,
meddig dolgozol még? jó, hogy ilyen kellemesen sikerült a búcsúztató!

Enikő,
gratula a vizsgádhoz és hajrá az államvizsgához!

Andi,
nem csodálom, hogy nincs kedved kimenni, őrült idő van kint!!! A légkondi mellett is majd megsültem a kocsiban.

Ani,
köszönöm az ajándékot, a barátnőm szülinapját tippeltem meg, úgy tűnik bejött :wink: .

Judy,
bár nem láttad amit írtam, de nem is baj, mert ma is összekuszálódott az életem a kórházban, így nem tudtunk volna talizni!

Hát, lányok, nálunk semmi jó hír... mostanra én úgy ahogy megnyugodtam, de apával nem tudok mit csinálni. 2 órát itt sertepertélt mellettem és nem tud mit kezdeni magával, nem is nagyon beszél ilyenkor.

Szóval most a méretek jók, csak pár nap eltérés van, viszont 3 hét alatt a 0-ról 3-masra "érett" a méhlepény, ami ugye azt jelenti, hogy most már eléggé meszes... 3-as a legérettebb, azt hiszem, ilyen van szülés előtt.... a folyamatot visszacsinálni nem lehet, sokat kell feküdnöm és imádkoznom, hogy Bencus még jól ellegyen pár hétig. Valójában fogalmam sincs hogy mennyi van még hátra, egy hét múlva kell kontrollra mennem, de ha olyan ritka mozgás lenne,m int tegnap akkor pedig azonnal kórház. Elküdtek Nst-re is és figyelnem kell a magzatmozgást is. :shock: szóval eléggé kivagyok, de igyekszem csak a jóra gondolni, hogy sokat fekszem és akkor hátha minden rendben lesz még pár hétig!!!!

Van valaki, akinek ilyen korán elöregedett a méhlepénye? Vagy 3-mas után van aki még hetekig bírta? Köszi lányok előre is a válaszokat!!!!!

megyek, vízszintesbe helyezem magam! :shock:
Vendég
 


Sziasztok

Bocsi hogy így eltűntem.Az előbb írtam egy csomót és véletlenül félrekattintottam és elveszett.Úgyhogy bocsi,de nem írom újra.
Vendég
 


Nati

Nehogy elkeseredj!Nem lesz semmi gond!!!!
Ha jól emlékszem 29. héten 0 stádium 32. héten 3. stádiumú volt a lepényem.És 36 hetesen szültem.Úgyhogy nyugi,de mindjárt elő is veszem a kiskönyvem és megkuksizom.Én is rákérdeztem erre,azt mondták az UH géptől is függ meg attól is hogy épp melyik részét látják a lepénynek.Ez azt jelenti,hogy nem az egész van elöregedve,hanem vannak foltok amik már 3-as stádiumban vannak.
Ne izgulj!Azzal ártassz a legtöbbet magadnak és Bence babának is!
Vendég
 


Sziasztok!

Nati!
Ne izgulj nagyon!Nekem is a 32-héten már azt mondta a doki, hogy 3-stádiumu a méhlepényem.És azt mondta hogy esetleg egy vagy két héttel elöbb jön a pici, de nembiztos! :) Elöbb elküldött NST-re, meg nézem a magzatmozgást.Pihenj sokat! :D

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Jaj, csajok, nagyon köszönöm!!! Persze nem azt, hogy nektek is 3-mas, hanem hogy így van remény előttem, hogy nem lesz koraszülött. Pedig ma nem akartam parázni, de a doki teljesen rám hozta a frászt :shock: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudtam visszaolvasni, sorry! Így bocsi, hogy nem írok senkinek!

Rólunk: 27-én voltunk Budapesten szemészeten és végre nem kellett altatni Martint, anélkül is meg tudták nézni a szemnyomását és a napi 3x-i cseppentésnek köszönhetően már csak 18-21 neki, pedig volt már 26-30, sőt 36-is.
Aztán lementünk apa szüleihez, mert pont szabadnapos volt és csak péntek este jöttünk haza. Aztán péntek óta éjszakás apa és ilyenkor kint vagyunk, hogy apa tudjon aludni.
Martinkának elmúlt a hasmenése és láza sincs már másfél hete, illetve volt neki hőemelkedése a 7végén. De még többször van széklete, mint szokott. Aztán meg múlt hét szerda óta tiszta nátha. Folyik nagyon az orra és már nem nagyon engedi leszívni, de muszáj, csak ilyenkor le kell fogni.
Aludni elég luxus nála, jó ha egész nap alszik 1-1.5 órát, ami nem is lenne baj, ha nem sírna annyit. Meg eljött a hisztis korszak...
De azért van jó hírem is: elkezdett mászni és felállt a járókában, meg bennünk kapaszkodva is. Nagyon élvezi, amikor csak teheti, próbálkozik.

Utólag Tündi és Anita: SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKTEK!

Sokat gondolok rátok, mindenkinek megy a drukk, amikor kell! Sajnálom, hogy ilyen ritkán tudok jönni!

Sok puszi mindenkinek és jó éjszakát!
Vendég
 


Azt elfelejtettem, hogy csak szeptemberben kell mennünk Pestre. Addig marad a napi 3x-i cseppentés.
Voltunk kirándulni, horgászni, amíg nem voltunk itthon. Martin aludt a jó levegőn és napernyő alatt leégett a feje, és most hámlik neki.
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Szerintem ma a fórum nem fog annyira pangani :) Elég rossz idő lett. Két hét múlva megyünk naralni, jó időt kérek!!!

Tand: Szerintem lesz féltékenység, mindig van azért, de remélem ügyik leszünk és kezelhető lesz majd :)

Enikő: Megy a drukk ezerrel! Barni keresztanyukája tegnap esett át rajta sikeresen. :) Szóval DRUKK DRUKK DRUKK és egy jó nagy kalappal.... :)

Ildi: De jó :) Örülök hogy minden rendben zajlott a ballagással. Ezek szerint szép és megható volt.
Hányadik ballagó csoportod volt?
Erika néniék (Barnus ovónénije) mondta hogy olyan furcsa, hogy amikor elballagnak a gyerekek akkor utána picikéket kapnak ... Gondolom a suliba menők után a kis 3 évesek tényleg babuciknak tűnnek :)

Nati: Kitartás! Próbálj meg nem aggódni mégha nehéz is. Nem lehet baj! Mondogasd és pihenj sokat. :)

Kriszti: Gratulálok Martinkának. Nagyon ügyi! Kezd önállósodni, ez szuper. Remek hogy szemecskéje javul, szóval csupa jó hír :)


Velünk nem történik sok minden. Várom a hétfőt, meg az azutáni hetet.
Ja! Megtaláltam azokat a képeket amiket kerestem:
Kép

Kép

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!!

Jó kis esőre ébredtünk..:)

Nati
Remélem nem haragszol hogy este írtam smst neked!Ugye már megnyugodtál kicsit??

Ildi
Biztos nagyon megható lehetett a ballagás..nagyon szerethetnek ha annyi ajándékot kaptál :wink:

Eniko
Drukk a vizsgáidhoz..nevekkel hogy álltok?

Kriszti
Jó hogy jöttél már épp írni akartam neked jól vagytok-e.Jó hogy már csak szeptemberben kell szemészetre menni..jobbulást Martinnak!

Rólunk
Vettem tesztet tegnap de valamit elcsesztem mert nem lett egyértelmű..ma újra veszek..megnéztem mikor volt menszim utoljára..április 5-én..nem tűnt ilyen soknak amúgy..most kicsit fárszon vagyok:)Meglátjuk..
Rékával nem tudok betelni...megállás nélkül "beszél"..nem csak szavakat hanem egész gagyora dialógust..néz és mondja csak mondja és látszik hogy erőlködik hogy mindent elmondhasson jár keze lába közben..reggel is úgy ébresztett hogy kiabált nekünk..odamentem hozzá rámvigyorgott és rákezdett a mondókájára..mondta apa hogy olyan mint az anyja..be nem áll a szája.. :oops:
Ráadásul annyira tündér hogy este 9kor lefeküdt és megint 4.30ig aludt..megetettem visszatettem a kiságyba bealsut és 7.30ig húzta...ha nem villámlott meg dörgött volna jól kialudhattam volna magam :D


Teszek fel pár képet is..

Szép napot mindninek..
Vendég
 


Kriszta: Ez aranyos :) Be nem áll a kis szája :) Olyan jó hogy ilyen kiegyensúlyozott Réka baba :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép Kép
Vendég
 


Tündi
Nagyon aranyos Barnika!:)Otthon minden rendben??
Vendég
 


Kriszta: Tüneményes a kis hölgy! Szépek vagytok együtt.
Otthon úgy van rendben minden ahogy szokott... Semmi különös teljes közömbösség.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi
Köszönjük szépen:oops:
Sajnálom hogy nem az igaz a helyzet ottohn..most a vita miatt van ez vagy amúgy is?Nálunk is vannak néha hullámvölgyk...
Mikor mész majd 4d-re?Olyan kiváncsi vagyok a pocaklakód nemére:)


ja az apa kedvenc képe
Kép
Vendég
 


Kriszta:
Hétfőn 5-re megyünk. Kérek szépen drukkokat hogy ne legyen gond és hogy nunija legyen a kislányomnak ;)
Jön a Barnus is :)
Persze az sem bizti hogy meg tudják majd mondani a babucikám nemét ...

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Húú Tündi nagyon drukkolok!!!Beszéld meg a kisasszonnyal hogy ne szégyenlősködjön!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Tündike!
Nagyon aranyos Barnika, nagyon ügyi! :D
Drukkolok a 4D-s Uh-hoz! :D Kiváncsi vagyok megmutatja-e hogy lány vagy fiú!? :) Barnika is bent lesz?Kiváncsi vagyok mit szól hozzá! :D

Krixta!
Rékababa is nagyon aranyos, igazán gyönyörü kiscsaj! :D

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Most jobb az idö nincs az a nagy hőség, azért igy egy kicsit jobb!
Egy kicsit lejebb ment a lábamról a viz is, mostmár tudok felvenni cipöt.Holnap megyek Uh-ra! :D

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Ma tényleg kicsit pörgősebb a topic, látszik az időjárás!

Krixta
Réka baba szépen kigömbölyödött!! Nagyon édes, harapnivaló hurkás Ő is! (nekünk is van olyan rózsaszín szivecskés felsőnk :wink: )

Chrissyy
Jó, hogy jelentkeztél! A szeme teljesen rendebe tud majd jönni Martinkának, vagy mindig csepegtetni kell majd neki? De jó, hogy javuló tendenciát mutat!
Gondolom mekkora élmény látni, hogy mászik, és már fel is tudja húzni magát! Most aztán mindig fél szemednek Martinkán kell lennie! :lol:

Tündi
Remélem megmutatja magát a pocaklakód! Bár nekem a kislányom ennyi idősen még szégyenlős volt és nem mutatta meg magát! De mennek a drukkok hétfőn!
Jók a képek barnikáról!

Képzeljétek Gréti háromnegyed kilenckor kelt fel! Igaz a viharkor megébredt, de a cumival visszaaludt.
Holnap délelőtt megyünk Veszprémbe a sógornőmékhez, mert jön az anyósom. Igaz most vasárnap voltak itt, de lemegyünk most is, had unokázzon anyósom is.

Kép
tand
 
 


Rakok pár képet én is
Kép

Kép

Kép

És ahogy a sógorom és a sógornőm tisztába teszi Grétit:
Kép

Kép
tand
 
 


Tand!
Nagyon jó képek!Édes Grétibaba!Milyen sok haja van!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nibcsike
A vizesedésről azt hallottam, hogy nem az egész napos pihentetés segít, hanem egy kicsit sétálgatni kell, mert akkor nem vizesedik tovább az ember. Bár ezt tényleg csak hallomásból írom, nekem szerencsére nem kellett kipróbálnom, én nem vizesedtem!

Kép
tand
 
 


Nati
A III. stádiumú lepény miatt nem kell aggódni, mert ha jól emlékszem nekem is a 36. héten már III. stádiumú volt, és kihúztam a 40. hétig, sőt csak 10 perccel csúsztunk át a kiírt időponthoz képest a következő napra! Nekem is azt mondta a doki, mint Gabinak, hogy attól függ, hogy melyik részét nézik a lepénynek, fokozatosan öregszig el, és nem egyik napról a másikra az egész.

Kép
tand
 
 


Nibcsike: Szia! Igen Barnus is benn lesz a 4D-n. Én is kíváncsi leszek mit fog szólni. Lehet hogy nem is fogja látni...
Szúz tea nem vált be ezek szerint? Már nincs sok hátra :)

Tand: Akkor jól kipihenhettétek magatokat :) Grétike hagyott pihenni. Nagyon édi Gréti a képen :)
Majd csokizok előtte és gyallog megyünk, hátha feléled és aktív lesz a bogárka :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike!
Nem igazán vált be a szűztea sajnos!Barnika biztos látni fogja! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Tand

Nekünk meg ugyanolyan a pelenkázónk mint nektek:)Gérti annyira gyönyörűű.nevezd be tényleg valami versenyre,van a pampers-nél is meg a babatudakozó.hu-n is..csak fel kell tenni képet és úgyis mindenki rá szavaz..:)

Vikike

Tök jó volt látni..szép kis babapockod van... :wink:

Teszt

Megőrülök...megint nem egyértelmű...szórakozik velem a sors vagy mi...van ott csík de iszonyú halvány...és olyan furán van ott..tegnap is ugyanez volt :roll:
Vendég
 


Nati, ne izgulj!! :) nem lesz semmi baj. Bencusnak jó kis kuckója van!
Krixta, hát nem is tudom mihez szorítsak, babóhoz vagy nem babóhoz... :) nagyon cukik a képek!
Andi, gyönyörű és HATALMAS Gréti! Majd hívj hogy mikor érsz rá! :)
Tündi, Barnika is tüneményes a csavarókkal... :)
na ezt a fantasztikus fotót tegnap csinálta apa, megkapta érte a magáét:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nati ne félj,nem lesz gond!Nekem a 36.héten már III. stádiumban volt a lepény,mégis túlhordtam Martinkát 6 nappal! :wink:

Krixta,Tündi,jók a képek!

Kriszti!Örülök,hogy rendben van Martinka szeme!Gratulálok a felálláshoz!Ügyes fiúcska!

Tand!Gyönyörű Gréta baba!Jó,hogy többet tudsz jönni,és,hogy együtt sétálsz a lányokkal!
Vendég
 


Márti,mi a baj ezzel a képpel??Szerintem nagyon jó!! :wink:
Vendég
 


Alexa, az hogy titokban készült... :D
Vendég
 


Hi,

Krixta, a tesztet ezek szerint nem reggeli első pisiből csináltad, igaz? Bár, ha 2 hónapja jött meg utoljára, akkor már abből is erősnek kellene lennie. Mindenesetre éérdekes.... lehet, hogy úton a tesó??? :roll:

Tündi, Anita, sok boldog névnapot!! :wink:

Nati, pihenjél sokat. A lányok remélem megnyugtattak!

Nagyon tündériek a babák, édesek!! :lol:

itt van pár kép Geriről, tegnap csináltam őket: (az első nem tegnapi)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok

Megjöttünk Fehérvárról.Apácskának van egy meleggöb a pajzsmirigyén ami szerencsére nem termel káros toxinokat,nem kell vele semmit csinálni,de fél év múlva vissza kell mennie kontrolra,hogy nőtt-e addig pedig jódot kell szednie minden nap.Szóval azt mondták megmarad!

Lányok szűzteával nagyon óvatosan terhesség alatt,sőt felejtsétek is el.Mivel hashajtó és olyan görcsöket csinálhat,ami megindíthatja a szülést!

Kriszta
Hát....akkor ez tényleg lehet,hogy babó.De ha tényleg az,megtartjátok,ugye?Dobhatnál képet a tesztedről.
Aranyosak a képek Rékáról,olyan furcsa a meztelen képen,hogy neki nunija van.má annyira hozzászoktak a kis fütykös látványához.

Chrissyy
Nagyon ügyes Martinka.Aranyos lehet ahogy mászik.Noel is próbálgatja emelni a fenekét-kiváncsi vagyok mikor fog mászni.
Örülök,hogy meggyógyultatok és a szemnyomása is jobb,ez nagyszerű hír.
Ülni is tud már egyedül?Fogacskátok nem jön még?Mi a napi étrendetek?

Tand
Gréti nagyon édes kis husi-musi baba.És ezek a kis hurkácskák.....zabálni való.

Nati
Megnéztem a kiskönyvemben 29. héten 0 és 32 héten 2. stádiumú volt a lepény.De tényleg ne izgulj,nem lesz semmi gond! :wink:
Vendég
 


Kata
Nagyon cuki Geri!!!!
Vendég
 


Lehet Krisztánál késöbb volt a peteérés,ez magyarázhatja a halvány csíkot.Viszont,ha a tesztcsík megjelent,akkor nem lehet rossz a teszt.
Mindenesetre én is kiváncsi vagyok.
Vendég
 


Nagyon aranyos Geri,jó,hogy tettél fel képeket,régen láttuk!

Gabi!Sajnálom a meleggöböt,de jó,hogy nincs baj,jóddal kezelhető!!

Krixta!Én is kíváncsi vagyok!!!
Vendég
 


Lefotóztam a tesztet de sajna olyan halvány hogy nem is látszik a második csík a képen...most már nagyon izgulok...lehet hogy inkább a reggeli pisivel kéne csinálni. :roll:
Mindenképp megtartanánk..sőt örülnénk is neki...csak félek hogy fogamzásgátló szedés alatt estem teherbe (ha terhes vagyok) és hogy az nem ártott-e..meg hogy vettem be egyik nap advilt mert annyira fájt a fejem..és amit írtam hogy 2év alatt 3baba nem tudom...aranyosak vagytok nagyon és köszönöm a bíztatást meg mindent.. :oops:
Vendég
 


Közben látom, többen is írtatok.

Gabi, nem is hallottam még azt, hogy MELEGgöb. Örülök, hogy ha van is, nem termel méreganyagot. :wink: Képek a pici fiadról?? :lol:

Alexa, veletek mi van?? :roll:

Márti, hirtelen ránézve a képre olyannak tűnt, mint amit régen csináltak! :wink: de teljesen jó rólatok!! Még tehetnél képeket.
:P

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kriszta
Szerintem várj 2 napot és csinálj egyet a reggeli pisiből.
Reméljük,ha babás vagy akkor nem lesz semmi gond!

Alexa
Köszi
Vendég
 


Kata
Pont most akartam feltölteni a gépre a képeket.Ha végeztem akkor dobok egy-kettőt.
Vendég
 


Márti,Kata
Klasszak a képek...
Geri olyan édesen mosolyog..kis szívtipró..
Márti szerintem az ilyen spontán képek a legjobbak..szépek vagytok!

Gabi

Örülök hogy azért van jó hír is..a lényeg hogy nem csinál az a gömb semmit...
Vendég
 


Na itt vagyok,előre is bocsi a sok képért,de nem tudtam választani:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


sziasztok,
mindenkinek köszönöm a nyugtatást, mára már teljesen egyenesbe jötem :P . A védőnőm azért megpróbált rámijeszteni, de nem hagytam magam és utána fel is hívtam BB-t, hogy mennyire vegyem komolyam? Azt mondta nehogy már ezzel foglalkozz!!! Pihengessél, de ha érni akar érik magától is. És hogy eszembe ne jusson lemondani Sárvárt... :wink: Tegnap Vegera vizsgált meg, s mire felértem BB-hez egyetlen kérdés sem jutott eszembe, így csak megnézte a leleteket és azt mondta, hogy rendben, pihenjek. Szóval mára minden oksika :P :P :P

Andi, Kriszta, Kata, Márti
ezek a gyerkőcök egyszerűen zabálnivalóak!!! Mindegyik, egytől egyig!!!!! Büszkék lehettek rájuk!!! Egyik jobban mosolyog, mint a másik, és nagyon huncutok!!!

Tündike,
a ti képetek is isteni!!! Milyan kis csintalan Barnusod van!!! :P Remélem az uh-n minden látszani fog, amire kíváncsiak vagytok :P

Kriszti,
jobbulást még mindig, de annak örülök, hogy Martinka ilyen ügyesen fejlődik!!!

Gabi,
hát, bevallom, fogalmam sincs mi az a göb, de tényleg a lényeg, hogy nem okoz gondot. Lehet tudni, hogy mitől van??? Vagy el lehet múlasztani???

Alexa,
Te Martinkád hogy van??? Tudtok járni játszótérre???

Kriszta,
szeritnem az advil miatt ne aggódj és tényleg reggeli pisiből csináld. De tudod, a halovány csík is csík :P nem lesz gond, ha ott valóban baba van!!!!

Kata,
Gerinek nincsenek most kaki gondjai? REndeződni látszik?? Mikor is mentek nyaralni?

Ibi,
de jó, hogy ment le rólad egy kis víz!!! Ma én se vagyok annyira vastag :wink: Drukkolok, hogy holnap minden rendben legyen!!! Hányra mész? A kórházban lesz az uh is???
Vendég
 


Gabi,
ezek nagyon jóóóóóóóóóóóóóóók!!!! Apás kép egyszerűen szenzációs!!!! HOgy tudták ennyire együtt vágni a grimaszt!!! És látszik, hogy Noel igazi kis vidám fickó, élezi ezerrel a nyarat!!!! Nagyon klasszak a képek!!! Öröm ilyeneket nézegetni!!!!
Vendég
 


Nati
Szerintem is mindenképp menjetek el a hétvégén,hidd el nagyon jót fog tenni...és ami jó az anyának az jó a babának is!!!
Sok mindent én se tudok a göbről,de megmondom őszintén nem nagyon akarok a neten utána nézni,csak feleslegesen stresszelném magam.Csak azt tudom örülnünk kell,hogy meleg göb van ott és nem hideg,mert a hidegből mintát kellett volna venni....szóval az a rosszabb.
Vendég
 


Krixta! Tand! Eszméletlen, milyen gyönyörűek a kislányaitok!!

Tündi, Kata! Hát a kisfiúk se semmik. Szép babái vannak ennek a fórumnak, meg kell hagyni.

Gabi! Örülök, hogy nem csinál rosszat az a göb. Remélem így is marad.

Nati! Légyszives nyugodj meg! Pihizz sokat, és ne idegeskedj!

Lehet lányok gyarapodni fog a fórum kisBencéinek száma. Lehet nekünk is Bencénk lesz.

Mi amúgy jól vagyunk, rettentő sokat mocorog itt benn a kis Manócska. Néha tud akkorát rúgni, hogy azt hiszem, kilöki a pocakom. Múltkor meg képzeljétek majd hogy nem meg lehetett fogni a kis sarkát(vagy könyökét) annyira kidugta.
Néha meg annyira lent motoszkál vmit, hogy azt érzem, csinálja magának az utat kifelé. Nem fáj, csak csikiz, meg eléri a pisizacsim. :) :D
Már most csibészkedik itt benn. Ha olyan lesz mint az apukája, akkor azthiszem 24évesen meg is őszülök.

Valaki kérdezte, meddig dolgozom még. még jövő héten, aztán a 16.-ás héten megyünk nyaralni, és még a 23.-ás héten dolgozom, aztán már többet nem. Az ovi is bezár, meg én is szeretnék pihenni, készülgetni a kisci fiam érkezésére.
Egyébként ez volt az első csoportom, amit végig vittem. 3 éve végeztem a fősulin, egyből felvettek, és kiscsoportba betettek. :)
De szép volt ez a csoport...
n.k.ildi
 
 


Köszi Nati!
Nem tudom,hogy hogy sikerült ilyen egyformára az apás képen apja és fia,de nekem is tetszik.Amúgy tévét néztek apával és Noel annyira magyarázott,apa meg utánozta...szóval vhogy így.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?