Új privát üzeneted érkezett!

Flóra nehéz lehet ,ha ennyiídős koráig egyedül volt, most meg családja van! Sajnos neked kell türelmesebbnek lenned vele! Tudom egyszer minden húr elszakad!

Kép
muzsuzska
 
 


Borsófőzeléket csinálok, sült virslivel! Gyors és finom!

Kép
muzsuzska
 
 


Hú,a melegtől bekrepált a net is? Nálam kegyetlen lassú.

Zsuzsi, az jó, ha nincs pirid. Viszont látod,az én melleimnek kellene fájniuk,ha babás vagyok, csakhogy én nyugodtan fekhetek rajtuk, nem fájnak. A balra vigyáznom kell, hogyan fekszem, de a jobbra egyáltalán.
flóra 11
 
 

 
 

Flóra

Én mióta babás vagyok, azóta nincs olyan nap, hogy ne legyen véres a zsebkendőm orrfújásnál....
Nem aktiv vérzés, inkább csak beleszárad mindig egy kevésbe....bocsi, nem tudtam finomabban leirni...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A borsó tök jó kajcsi

Mi még nem tudom mit eszünk ma estére...lehet csak valami hideget....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nálam is elég lassú, de inkább csak amikor a babanetet nyitom meg...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzsi, tudom, nekem kell türelmesnek lennem. Az is vagyok, csak már sok, hogy én állandóan kényeztetem,becézgetem,ő meg a nevemet sem mondja ki,nincs egy kedves szava hozzám, csak ideges. Tegnap arra kértem, ha fáradt is közölje velem kedvesen, hogy Ildikó, nagyon fáradt vagyok. Az eddigi helyett, ami úgy történik, hogy nem szól, csapkod, ideges, megkérdem, valami baj van? Mire idegesen váálaszol, Hát fáradt vagyok, na! Már fáradt sem lehetek? Dolgozom, egyik munkából a másikba megyek, mit akarsz még!
flóra 11
 
 


Tudjátok mit fogok most enni?????

Szombaton nagyim öccsétől kaptam frissen pergetett mézet, ugyanis méhészkedik.
Vajas-mézes kenyeret akarok!!!!!!!!!!!!!

Sietek vissza...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, te hálás evő lennél mert mindent szeretsz!

Most szakadddddt meg a szívem befizettem a postán a garázsunk
illetékét!!!!!!! Mivel fűtőtt garázs már van hova költöznünk!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Jó étvágyat hozzá!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Megnézem a kaját!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát nekem is valahogy így indult meg. Fújtam az orromés elindult. Nem vészesen,el is állt. Aztán délután megint orrfúvás után.

De majd meglátom. Már egyáltalán nem ringatom magam. Az előbb kimentem apatikába,hogy veszek tesztet. Ott álldigálltam a patika előtt addig, míg lebeszéltem magamés mint Zsuzsi mondta,kár a tesztért. Azt mondtam magamnak,hogy úgysem vagyok terhes, nekem is hormonzavarom van és kész. Aztán hazajöttem.
flóra 11
 
 


Tancsu,én amikor terhes voltam,nagyonsok mézet ettem. A harmadikkal. Minden reggel tejet ittam, vagy vaníliásat vagy mézeset. A gyerekúgy megszokta, hogy a mai napig nagyon tejes. Pici korában pedig csak szopizott volna, másfél évig szoptattam. Aztán megivott naponta másfél-két liter tejet. Később csökkentette egyre. Ma még mindig nagy tejivó,bár már csökkentette a napi litert. :D
flóra 11
 
 


Flóra szerdán kiderül!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi,én imádom a borsófőzeléket. Nálunk ma tegnapról maradt zöldségleves meg egészben sült hús rizzsel.
flóra 11
 
 


Igen,én is így gondoltam,ezért nem vettem tesztet. Már mindegy. Szerintem,ha a hormonok rendesen működnének, akkor fájnának a melleim. Tehát kevés a hcg még szerintem,akkor is,ha babás vagyok.Így szerintem mindenképp negatív lenne a teszt.
flóra 11
 
 


Sziasztok, otthonról én is jövök közétek.

KépKép
benó
 
 


A párom úgy fél öt körül fog jönni. Akkor majd itthagylak benneteket, de addig még vagyok. Aztán vele leszek, sokáig nem lesz úgysem itthon,mert megint megy az anyjáékhoz. Épp csak eszik. De legalább tálalok neki,meg próbálok vele kedves lenni,mert ugye kibékültünk, de ő még egész héten morcos lesz, a fullánk benne marad ilyenkor.
flóra 11
 
 


Most Te hol vagy Benó?
flóra 11
 
 


Na most megint annyira görcsölök, hogy majd be sza.....ok!
Attól félek ha megiszom a hashajtót , az erőltetéstől megindul csütörtökre a piri!

Nagyon szeretném már a műtétet, kiváncsi vagyok milyenek a petefészkeim és a vezetéket átjárhatóvá tudja e tenni!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Holnap meg tanfolyamon leszek délután. Remélem már az utolső ebben az évben.
flóra 11
 
 


Zsuzsi,mi van a másik petevezetékeddel? Ha publikus,persze.
flóra 11
 
 


Ídőt, pénzt, energiát, bosszúságot, pofáraesést ,idegrohamot spórólhatnék ha spontán összejönne utána egy baba!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Az egyik petevezetőben volt a méhenkívűli terhesség és azt kivágták akkor, ami most van az túl kacskaringós ée hosszú!!!Azt mondta lódoktor, hogy alkalmatlan! Akkor!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát ez igaz. Rengeteg mindentől megszabadulnál. De remélhetőleg nálad a ciszta eltávolításávalés a petevezeték átjárhatúságával meg is fog oldódni a dolog,mert szerintem, ha nem lesz cisztád, akkor rendeződnek a hormonjaid.
flóra 11
 
 


nagyon reménykedem!!!!! Rámférne már egy sikerszéria!!Nem panaszkodom mert Királyfim egy csoda!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Sül a virslim!

Kép
muzsuzska
 
 


Meg én is a melegtől!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Te Zsuzsi.Ha már műtenek, nem lehet rögtön levenni tőled petét is? Ha mégis lombik lenne a vége, hogy akkor már ne kelljen újból beavatkozásra menned. Habár azt biztos pé-kor kell levenni.
flóra 11
 
 


Ezért örülök,hogy ma nem kell főznöm. :D
flóra 11
 
 


Tancsu elment pihizni. Nem csoda, szegény ebben a hőségben.
flóra 11
 
 


Nálunk ma volt gyermeknap a suliban. Reggel álarcos bemutatóval kezdtük. Aztán kaptak a gyerekek bőséges tízórait a szülői szövetségtől,majd mindenféle sportjátékkal folytattuk. Minden egyes játékért,amit elvégzett a gyerek zsetonokat kapott. A zsetonokat pedig beválthatta a büfében édességre.
flóra 11
 
 


Szóval egész nap kint voltunkén is megsültem a napon. Aztán már húzódtam az árnyékba,mert már fájt a fejem.
flóra 11
 
 


Sajnos nem így történik a petelevétel! Na kész vagyok a kajával , kávét is főztem! Lassan ébresztem királyfit, mert ő megy éjszakára dolgozni és gondolkom kialudta magát regel 7től! Meg különben is hiányzik!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ettől az első napocskától mindig kijön rajtam kicsit a napallergiám, de csak a karjaimon. Az idén még jó, alig látható.
flóra 11
 
 


Bocsi,ezt nem tudom,csak egy kóbor ötlet volt, hogy kíméljelek.
:D

Nos,akkor most én is megyek.Lassan az én párom is megérkezik és megpróbálom őt jó hangulatra bírni. :wink:
flóra 11
 
 


Sok sikert hozzá, később én is visszajövök!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Vagyok újra

Ettem 3 kockaszelet-kenyeret mézesen...:)

Közben a sógornőm jött a géphez egy kicsit...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ittenhagytok???????????????????????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Leengedtem az összes redőnyt, mert dől be a meleg....:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hivott a párom, elérte a korábbi buszt.Már negyed6-ra itthon lesz....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na látom tényleg egyedül lettem hagyva....(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jut eszembe Szilzivel mi van?????????????

Remélem most nem ő fog eltünni....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na akkor most kénytelen vagyok én is elvonulni, mert valahogy unom a saját társaságom....
Lehet túl sok időt töltök önmagammal..:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na egyre nagyobb hülyeségeket irok, azt hiszem elvonulok a sarokba büntibe...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Képzeljétek....:)
A köldökömnél van Gergő feneke....
Ha bal oldalon vakarom, akkor oda tolja, ha jobb oldalon, akkor oda...
Tök jóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na ténleg menek.....:D

Este még felnézek...:D

Cupp....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ez nagyon szuper lehet, ez a popsitologatás! Kép

KépKép
benó
 
 


Ugye, ma vagytok 27. hetesek? Kép

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi, szerintem is segíteni fog a cisztaeltávolítás és az átjárhatóvá tétel. Kép
Szilzi Kép , hol vagy, gyere, gyere gyorsan!
Flóra, legyél kicsit a párocskáddal, aztán majd gyere! Kép

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?