Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nemtom mi a fene lehetett ez a laz, azota semmi nyoma (szerencsere Kép )

Lanyok
Megneztem a "táras" kepeket, nagyon joook! Es talaltam egy jatekot .Mi ez? Kie? Es honnan? Kép
http://kep.tar.hu/friss_babak/index.phtml?aid=27603836&pid=3667038 Nagyon teccik! (Es a kissrac is, de Ot tudom kié Kép )
Tegnap annyira jo ido volt,hogy du. 3 orat setaltunk. Asszem ma is fogunk! Kép
Nem jo,hogy mindenki csak benez Kép Mint en Kép
Beu ,latom nagyon aktiv voltal az este!?! Kép
Reka
Nagyon edi a kisfiad meg mindig! Kép
Magdi
Elszallt iromany Kép
Aranygaluska!!!! Kép
Zsurlo
Hogy erted,hogy nem kapott a baratnod idopontot??????
Gratula a feheredo foginyhez na es persze a felallashoz! Kép Pizzadoboz Kép
Gomboc
Na ugye,hogy nem kell aggodni!!??? Ugy tudom a pasik amugy is kicsit kesobb csinalnak mindent! (huuu ez ertheto? Kép )
Zsuzsi
Mi baj????

Mennem kell ebedet gyartani!
Szep napot mindenkinek! De tenyleg! Kép
Norka es nemlazas Jazi
norkini
 
 


Sziasztok csajok!

Kepzeljetek, ma megyunk tornara, belepunk es mit latok? CSACSIT!!!!! vett egyet a korhazKép Na gyorsan meg is kerdeztem, honnan, mennyiert. Ez raadasul olyan, hogy hintazo talpa is van, le lehet szedni rolaKép Ja es a fule fogodzoKép Na szal, a gyogytornasz nem emlekszik a pontos cimre, de a nevre igen: www.happyland.hu. Mozgasfejleszto jatekok tomkelege, szerinte erdemes elnezni a boltba. Ja es van egy masik bolt is, ami ilyesmiket arul, ez a Rottenbiller utcaban van, a Rozsak terenel. Ez a csacsi sem volt epp olcso mondjuk, a hintatalppal egyutt volt 7500. Jol nezett ki, kar hogy nem volt nalam a fenykepezoKép

Norkini: ez a jatek ikeas, asszem 3000 penz, en is nezegettem marKép

orsoly
orsoly
 
 


Na kozben megtalaltam az oldalon, az olasz jatekoknal van (Ledraplastic), a legelejen, Rody nevre hallgat, 5500 a csacsi, es 2500 a talp hozza (tehat inkabb 8000 egyuttKép)
orsoly
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsuzsi! Ma megyünk, igen, este beszámolok.

Sofka! Képek megcsodálva, Marcipán szépséges. És de hasonlít a tesóiraKép

Réka! Vártunk, emlegettünk. Kár, hogy nem jöttél. A keddi talira jöttök?
Ilyenkor mit csinálsz a tárral??????? Működik!

Beu
beu
 
 


Orsoly, lehet, hogy én vagyok nagyon hülye, de a happyland-es oldalon képet is lehet nézni, vagy csak a részletes árlista van fenn? Szerinted hasonlít Csucsukáék csacsijára amit láttál? Mert akkor rohanok venni, hogy a picicsacsinak legyen anyja isKépKépKép

Ja, a nyavalyám nem felfázás, mert nálam annak egyértelmű egyéb tünete is van. Azért mára kicsit javult a helyzet, de nem vagyok nyugodt, mert időnként görcsoldóra is szükségem vanKép

Most rohannom kell, mert Timi nem egy életbiztosítás egyedül semKép

Pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok, csak gyorsan..

szeretnénk jelentkezni a keddi Cserepesházas talira!Kép

Beu,
én oda nem tudok a 130assal menni??? nagyon jó lenne, ha a 130as Vezér utcai megállója jó lenne, különben nagy kerülőt kell tennem és 3szor átszállnom.Kép

Még két kép a múltkori Anka-Bence találkozórólKép:

Kép

Kép

pusza,
Timici

u.i.: minden bobek gyönyörűKépés ügyes és okos!KépKépKép kedden élőben tesztelünk...
timici
 
 


Sziasztok!

Momo, menj el orvoshoz!

Ari
ari
 
 


Sofka,
Ágy-sztori szupiKépKépKép És ez meg is történt?

PIldi,
Hogy van a gyanús leányzó?

Évi,
Perta nagyon aranyos, édes lehet gargalizálás közbenKép
Tejcsi nálunk is fogy, ezért is kap Roni 3-szor más kaját (gyümit, főzit). Most Laktoherbbel próbálkozom, hátha segítKép

Toffi,
Gratula a mászáshozKép Majd legközelebb lefényképezed.
Ilyenek ezek a gyerekek, nem várják meg amíg az anyjuk észbe kap és előszedi a gépetKép Roni 2 napja a pelenkáró polcánál próbált felállni (azért nem sikerült, mert a buksija felett egy másik polc volt). Máskor meg belém kapaszkodva áll fel. Persze csak akkor, ha az apja nincs itthon vagy messze van a fényképezőKép
Néha én is legondolkodom, hogy szegény gyereket mivel etetem (pl. saláta főzi, cékla...)

Nadine,
Majd forog Zsani, nem olyan könnyű ám súlyt emelniKép
Lehet hogy mi is hétfőn méretjük RonitKép
Üdvözlöm Anyakatiékat.

Ari,
Milyen kis okos BoriKép

PsAndi,
Hát elég jól bírta délután, máskor is feltöltömKép
Elkészült az ágy?

Zsurló,
Végre jelentkezelKép
Nagyon szépen fejlődik Andus:, gratula)

Gombóc,
Ne aggódj, ügyes gyerek ez a ZsombiKép

Réka,
Édesen ül DodóKép

Timici,
Gyerkőcök édes kis bogarakKép

Pár napja (amikor Roni felhúzta magát állásba) leraktuk a kiságy lapját.

Lány alszik, ebéd fő. Ha felébred kajálunk, kihasználjuk a jó időt és mi is megyünk sétálni.Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Momo: visszakerestem Csucsu kepet, de nem hasonlit...Kép Esetleg ha feljottok jovo heten, es lesz idotok, nezzetek el a boltba, mert a gyogytornasz szerint sokfajta ilyesmiseg van. Szerintem ilyen ugralo akarmi is van tobb isKép Ja es eleg magasnak gondolom, mert Lacko talpa mesze nem ert le a hintaztatora (ez rajta volt, en meg nem mertem leszedni, ugyhogy csak ugy teszteltukKép. Lacko elvezteKép)

orsoly

ps: kepeket en sem talalok a happylandnelKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk hármasban, 9-kor hívtak az oviból, hogy Szandi fájlalja a torkát és lázas. Hazahoztam, de nem látszott nagyon betegnek, viszont 37.9 és 38.4-et mértünk. 10 perce meg behányt a szoba közepére, azóta kétpofára kekszet eszik (én meg parázok, nehogy megint taccs legyen).

Nadine
Akkor is jó lenne egy olyan csomagKép Zsombi is nyűglődik, én is a fogára gyanakszok, de ilyen hamar már a felsők is?Kép
Zsombi az ínyével nyiszorgatja a habtapitKép
Te kövér???

Ari
HajkefeKép, naná, hogy Bori emlékezikKép

Beu
Tali nekünk is most már csak kérdőjellel Szandi miatt.

Andi
AnyósékKépKép
Ne panaszkodj, már fedett uszodátok is leszKép
Nasi-stopKép
Mi is ágybetéten alszunkKép

Sofka
Kaptam egy halom kazit kb. 3-4 éve, azokat szedtem elő [size=-2](csak halkan merem mondani, hogy Norbi)[/size]

Zsurló
Nahát, nektek is fogacskaKép GratulaKép ÉS a felálláshoz isKép
Piros lakkcipőKép

Réka
Nagyon édes DodóKépKép És ügyesKép

Megint mennem kell, vagy az egyik vinnyog, vagy a másikKép.
2 után jön a doki, remélem, Szandi is kimehet egy kicsit a levegőre, mert megzöldülök.

Ja, sütöttem muffint (életemben először), de nem kaptam hozzá papírt, mindnek megégett az alja és az oldalaKép. Pedig finom, csak így majdnem a felét kidobom róla.
Szép napotKép
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Toffi,
az IKEAban lehet kapni muffin sütő formát 1990.-Ft, 12db muffin süthető benne egyszerre és teflon. Szerintem olcsóbbra jössz ki vele, mintha muffinpapírt vennél, főleg, hogy alig lehet ilyen papírt kapni és drága is.Kép

Én csak vékonyam kivajazom, oszt lehet sütni és sosem égett le.Kép

Csak egy ötlet...

Timici
timici
 
 


Timici
Tegnap vettem a teflonformát, kivajaztam, nem is ragadtak bele, de megégtekKép. Ezért gondoltam, hogy mégis kellett volna a paír, de nem volt, csak nagyon kicsik, de az vagy ötféle (színes, mintás). Lehet, hogy meleg volt a sütő (elég rossz, nem lehet szabályozni). Még egyszer megpróbálom takaréklángon (már ez is majnem azon volt), hátha úgy sikerül. Vagy próbálok másik receptet (ez a Stahl-féle volt).
Ha sehogy sem sikerül, akkor ültetek bele virágotKép
Amúgy köszi a tanácsotKép
Te milyen recept alapján sütöd? (Elkérhetem?Kép)

Szandi egyre sz.rabbul van, pedig még kb. 1 óra múlva jön a doki néni...

Toffi
toffifee
 
 


Toffi,
én ezt az alapreceptet használomKép:

Alaprecept 12 db muffinhoz:
--------------------------
20 dkg liszt
fél csomag sütőpor
5 dkg cukor (aki édesebben szereti, lehet több is)
1 tojás
1,5 dl tej
5 dkg olvasztott vaj/margarin

A lisztet elkeverjuk a sütőporral és a cukorral (ha akarunk beletenni valami darabosat, akkor azzal is).
Egy másik tálban a tojást simára keverjuk, elkeverjuk a tejjel meg az olvasztott margarinnal. Beleöntjuk a lisztes keverékbe, és villával gyorsan összeforgatjuk. Az se baj, ha kicsit csomós marad. Viszonylag lágy tészta lesz. Belekanalazzuk a sütőformákba
(kb. kétharmadig, mert nagyon megkel). Előmelegített sütőben (kb. 200 fok)
kb. 30 perc alatt megsül. Tűpróbával meg lehet nézni, hogy átsült-e a közepe is.

Én 15perc után meg szoktam nézni, mert a mi sütőnk sem vmi sütibarát és megfordítom, hogy aki kinnt volt az belülre kerüljön, majd kb.25perc után újra megnézem, hogy ne legyen fekete.Kép

Általában meggyes készül, mert az Apa kedvence, de ki mivel szereti, mehet bele más is.

Timici

u.i.: Szandinak jobbulást!++++++++
timici
 
 


Hali Lányok,

Momo,
ígérem, igyexünk meggyógyulni, már mintha sejlene a fény az alagút végén...
Hú, akkor be kell vásárolnom, hogy éhen ne haljatok Kép
Ja, és menj el orvoshoz GYORSAN!!! Lehetőleg nődokihoz. Ha nem félted a lányokat, akkor gyere ide Habonyhoz, ő minden kedden és csütörtökön 4-7-ig rendel a magánrendelésén (Széchenyi út, kb negyed órás séta). Úgy értem, hogy pl Timi itt maradhatna velem, mégha Zsebit nem is akarod rám bízni. De tőlem mehecc az Sztk-ba is, akkor esetleg el is tudunk kísérni, legalább nem unatkoztok. Nálunk ugyan még nagy a fertő, de talán Timi ellenállóbb. Értelemszerűen most a kupi is hatványozottabb, meg a rossz kedvem is Kép

Lányok, nem tudom, hogy jött fel a téma, de látom, hogy a palacsinta most a menő. Én úgy csinálom, hogy szemre kiszórok vmennyi lisztet, egy késhegyni sütőport rá, 3 tojás + 3 vanilia. Ezt kikeverem, és annyi olajat adok hozzá, hogy olyan piskóta sűrűségű legyen. Ezután annyi tejet, hogy elég híg legyen a sütéshez (ezt mindenki maga tudja). Sütéskor már csak egy-egy kávéskanálnyi olaj kell (én sima teflonba sütöm) és nagyon szereti a családom - én vagyok a hivatalos palacsinatsütő Kép A sütőportól maga a tészta kicsit lukacsosabb lesz, mint a kalács vagy piskóta, de könnyebb is. Egy fél liter tejből kb 30-40 jön ki.

Sajnos, most sem tudtam behozni a lemaradásom, csak bele-beleolvasgattam, de már most is érzem, hogy folyik ki a szemem a monitortól. Szal húzok az ágyba, most Orsi is alszik, hátha egy meleg tea rendbehozna.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Tina!

És milyen ez e chicco vonat? Én is épp azon gondolkodtam hogymier kéne beváltani a pontokat, de Emmának van olyan lego vonata és attól félek hogy a chicco nem sokban különbözik attól.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Megint én...
Doki néni elment, Szandinak emberes vírusos torokgyuszija vanKép. Meg kellene próbálnom a két gyereket elkülöníteniKép, de látta, hogy nem tudom.

Timici
Receptet kipróbálom, az én muffinom 20 perc alatt jó lett volna, ha ...
Szandi nevében is köszönöm, és remélem, hatni fogKép

Heppi
Nektek is gyors gyógyulást!

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Nézegetem ezt a happylandot, van itt a ledraplasticnál olyan is, hogy füleslabda lovacska (Pony) 45 cm, 2790 -ért. Nem lehet, hogy ez meg lényegében a kis csacsi????

Maci: köszi kérdésed, 4-ig aludt a kiscsaj tegnap, meg még belefért egy 30 perces estefelé. Persze a végén 9-kor fürdött és fél 11 volt mire elaludt... viszont ma is negyed 10-kor kelt! (most megint kint alszik)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, a belekotyogásért!
Zsuzsi74: Anyakatit a cseten megtalálod esténként, ha érdekel, hogy mi van velük.

Puszz: Dandy
Dandy
 


Sziasztok!

Sajnos itthon totál elromlott a gépünk, be sem lehet kapcsolni, úgyhogy most a férjem gépéről írokKép A legrosszabb az egészben hogy elveszett mindenünk ami a gépen volt, köztük az összes Bence fotóKépKép
Egy része ki van írva cdre, de az utolsó 2 hét képei nincsenek, és az is nagy veszteségKép
Na mindegy, ez vanKép

Ja, és valaki elküldené nekem a képtárhoz szükséges jelszót mert azt sem tudom gép nélkül, pedig úúúgy szeretném megnézegetni én is a képeket!


Bencike továbbra is egy tündérKép
Még mindig tartja a napirendünket (remélem nem jön be az amit írtatok, hogy egyszercsak nem lesz napirendKép), mert ez nagyon jó!!!
Rengeteget vigyorog, játszunk, nagyon kis édesKépKép
Este 9-10től alszik hajnal 5ig, és utána is még reggel 9ig.Kép Nagyon kipihent vagyok végre!!!Kép

Tegnap viszont megkapta az agyhártyagyull.elleni oltást, hát sírt rendesen, levegőt sem vett, így le is kellett locsolni. Én szerencsére nem láttam, a férjem fogta, mert én nem bírom nézniKép
De utána kb. 2 perc alatt megnyugodott a karomban, és bealudt. Azt hittük nem is ébred fel reggelig, úgy elájult, de egy óra múlva kipattantak a szemei, és vigyorgott ezerrelKép Úgyhogy este volt pancsi, szopi és fél10től 5ig aludtunkKép Szerencsére nem viselte meg egyáltalán.

Viszont a fejét nem volt hajlandó emelni a doktornéninek, úgyhogy mi is megyünk az ideggyógyászatra. Mondjuk én szerettem volna megnézetni mindenképp, inkább most derüljön ki ha baj van. De remélem nem lesz semmi, ugyanis nekünk emeliKép Csak nem mindig van kedve...
Viszont a Madarászba nem akarjuk elvinni, mert csak ahhoz a dokihoz volt időpont akit nem ajánlott a doktornéninkKép
Ismer valaki egy Bükki nevű neurológust? Nekünk őt ajánlották. De azt sem tudom hogy hol rendel. A száma megvan, majd kiderülKép

Ja, és szeretnék anyatejet leadni, de nem tudom hogy hova kell menni pontosan vérvételre. Asszem Heim Pál kórház, de nem találom a netenKép Segítsetek, légyszi!

Most mennem kell, mert fürdetünk!
Üdv: Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Jaj de jo, vegre tudok olvasni, nem csak onzozni! :-)))

Nadine,
csaladi foto nagyon klassz :-))) es korabban is nagyon helyes volt a kiscsajszi, de most meginkabb ki van "pofasodva" :-))) es mindkettotok vonasai felfedezhetoek az arcocskajan :-)))
Kover a Te fuled! (illetve az se) :-)
Jesszum Pepi, mar Zsanka sem alszik? Osszedolt a vilagkepem ;-)))

Timici es Franyo,
irto cukik a cseppeitek :-))) es milyen vidaman elvannak egyutt! :-)))

Ari,
huha, Neked tenyleg lehet most eleged...
Epemutet :-((( de ha muszaj, hatha meguszod laparoszkopiaval, az nem nagy beavatkozas!
Ha nem bizol meg a dokiban, szerintem mindenkepp nezesd meg masikkal is Borit, tobb szem tobbet lat, meg tenyleg vannak dokik, akik tipikusan tullihegik ezt a csipo dolgot, mondvan, abbol baj nem lehet. Persze, nem ok pelenkaznak... :-]
Hat, Te turelmesebb vagy, mint en... ejszaka jatszani nem vagyok hajlando, ha a legtunderibb mosolyat veszi elo a miniatur disznom, akkor se... nalunk cici-kendo-kisagy forgo jatszik, ha balhe van.
Hajkefe :-) milyen okos kislany! :-)))

Momo,
alhasi kellemetlensegek hess! :-) megertem, hogy kicsit suru lenne az eleted egy ujabb apro jovevennyel...
De egy dokilatogatas szerintem sem lenne butasag...
lapattamaszto munkasok fuj! :-(

Toffifee,
ugyi vagy, hogy tornazol, csak a kezdet nehez! :-) en baromira elvezem hetfonkent, bar elofordult mar, hogy halas voltam Vilcsinek, hogy hiszti lecsillapitas urugyen pihizhettem kicsit ;-)
Jobb etvagyat Zsombinak! :-)
Maszashoz nagy gratula! :-)))
Szegeny Szandi :-( remelem, no laz, no taccs!

Tina,
megertem, hogy faradt lehetsz, az biztos, hogy minden gyerek egy kulon vilag, megvan a sajat vermersekletuk... azert fog valtozni Nori is idovel, es biztos lesznek dolgok, amikben kiemelkedik a tobbiek kozul, ha nem is az alkalmazkodas az erossege! :-)

Mano2,
szep kis szoszi Dorka :-)))
gratula mamazashoz :-))) jo erzes lehet hallani :-)

Sofka,
agy sztori huzos :-] en csak a mikropluss huzattol veszek meg, ahogy szepen halad rajta lefele a lepedo... :-/
De jo, A magus volt az a konyv, amit a korhazban kezdtem el olvasni, es Vilcsi mellett fejeztem be :-))) szerintem nem egy horror, en birtam nagyon :-)

Maci2,
gratula Roninak! :-) aki ezek szerint megiscsak az anyukajaval toltodik fel ;-)
Tejcifogyas :-( de Roni legalabb mar nagykislany, es eszik mindenfelet :-) persze en is szeretnek legalabb 1 eves korig szoptatni...

PIldi,
Hatikenguru jo poen! :-) Multkor nagyon lestem a csajokat hatibatyuzott nagyobb babakkal, remelem, nekunk is sikerulni fog, ha eljon az ideje...

Evi,
kishorcsog Petra nagyon falatka :-)))
miota izeg-forog, Viola is jobban elvan a kis pokrocan a babygym alatt :-))) bar a nyugodt ebed nekem pont nem nagyon szok osszejonni :-(
Azota megint inkabb csak alsotesttel fordul meg, a felsoteste meg az oldalan es ket kezzel alkot valamit. Ovatos duhaj a csaj :-)
Tejciapadas :-( drukk, hogy ideiglenes legyen, hatha csak elorecsuszott Nektek a novekedesi ugras!
Apropos, fagyitejcit nem tudnal hasznalni? Nem akarom Rad tukmalni, meg ne is legyen ra szukseg, de multkor megsem kelt el, Zsuzsofi nem is ir mostansag, es ugy orulnek, ha "minosegi helyre" kerulne (bababa :-) )

Beu,
koszi a taliinfokat! :-))) Hu, ez a helyszin vegre elerheto lenne nekunk! :-))) Mondjuk kedden akartam oltatni Vilcsit, de akkor max halasztjuk csutortokre, legalabb meg lesz 3 jo napunk... Lelkes vagyok! :-)))

Psandi,
csaladi domping :-/ hosszu nap lehetett...
fogyokuras spejzajto fuj! :-)

Zsurlo,
otthoni munka :-( megis inkabb Vilcsi miatt nemalszom...
kis feher rizskasa es felkapaszkodas :-))) gratula Andusnak! :-)))
piros lakkcipo :-))) mert nem mindjart koromcipo? ;-)

Gomboc,
ki nem parazik, ha meg paraztatjak is es anyukabol van? :-] kapaszkodos terdeles tuti :-))) es takonykor bye-bye! :-)

Magdi,
nekem is Tefal van, es en is imadom :-))) nomen est omen :-)))

Reka,
Dodo nagyon profi! :-)))

Norka,
orulok, hogy jol van Jazi :-)))

O jaj, megsem ertem a vegere, bocsi mindenkitol, aki kimaradt... Szeretnek meg visszajonni este, csak nem bizti, hogy sikerul!

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Sofka,
nagyon jó az ágyas story!!!Tökjól írsz.

Toffi,
jobbulást Szandinak!

Manó,
lefényképezem a dobozát? (Chicco vonat)

Kaska,
már most kiemelkedik. Sokkal magasabb. KépKép
Amúgy nagyon jó a mozgása.

Beu,
az Árkádba hol lehet találni olyan textilkönyvet?

Tali: Cserepesház tulajdonképpen micsoda? Műv.ház? Mit szoktatok vinni? Beu írta csipegetni, inni valót. Pohár lesz?

Tina
tkriszta
 
 


Sétáltunk, elsétáltunk fehér matricafestéket venni. Persze akkor már nem tudtam megállni, hogy ne vegyek mást isKép

Roni ma teljesen felült, ha csak pár másodpercre isKép

Toffi,
Jobbulást Szandinak. Drukk, hogy senki más ne kapja el!

Vera,
Döglött gépKép Fényképeket sajnálomKép

Kaska,
Remélem a Laktoherb segít. Ha nem akkor jön a következő praktikaKép Csak azért is!

Maci_2
maci_2
 
 


Tina! Az alagsorban a Baby Bellben.

Timici! Tudsz jönni 130-assal, aztán egy kis séta. Egyeztethetünk.

Beu
beu
 
 


Csak gyorsan:
amit én tudok, az is Rody csacsi, talp nélkül.
Majd holnap olvasok rendesen meg gyüvök.
Kép
pussz
E
ellimami
 
 


Tina!

Igazából inkább az érdekelne, hogymit lehet vele csinálni. Márminta chiscco vonattal hogy mit tud. meg pl mekkora? Mert a lego vonat olyna hogy egy mozdony van meg 2 vagon, szét lehet őket akasztani, meg rá lehet ültetni egy masinisztát+ van hozzá 3 kocka amit szintén rá tud tenni. és az elején an egy nagyon halk duda. Ennyi. ha chiscco vonat is csak kb ilyesmit tud akkor inkább valami másra váltom be a pontjaimat, mert a lego vonattal se nagyon játszik, néha megrágja a masinisztát meg ha összerakom akkor szétrombolja vonatot.
Köszi előre is a választ.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Toffi,jobulast Szandinak! Es drukk hogy ti ne kapjatok el.

Vera, a vedononek kell beutalot adnia vervetelre meg tudoszuresre.

Kaska, az ejszakai jatek ugy zajlik, hogy kb. fel orat elvan egyedul a babahid (babygym csaladi neve) alatt (ekkor neha meg dolgozni is tudok)majd kovetkezo felora egyutt jatszunk a tapilapon majd fel ora nyuglodes. Igazabol nem a mutettol felek, hanem attol, hogy nem tudom kihuzni addig amig szoptatok. most kemeny dietan vagyok csak igy meg nagyon eleg a tejem. Mondjuk igy is hizott Bori 20 dekat az elmult heten, de azert kezdek parazni, mert delutan mar 2 orankent eszik. Ilyenkor szokta mondani parom, hogy kot-kot-kot-kotkodacs(marmint a parazasra).

Maci ulo Roni Kép vasarlas Kép

Ari es a megint fogzo 2 fogu Bori
ari
 
 


Halihó Lányok!!

Miapánk itthon van, és alszik, mint a tök. Hja kérem, az eltelt 48 órában nem jött össze neki összesen hat óra, és nem szokta cigány a szántást. Már van digigépünk, úgyhogy reszkessetek. (Ja, használni még nem tudom, de tanulok, mint az elefánt)

A hazajövetelt dekupálással ünnepeltem. Remek akrilfestékeket vettem, csak nehezen igazodnak a szalvétáimhoz. Az egyik gipszkeretet az eltelt este folyamán már háromszor festettem át. Most várom, hogy megszáradjon. éppen zöld. És ragasztok inkább a szélibe is szalvétát, találtam gyönyörű sötétkéket, arany csillagokkal. (mindezt ahelyett, hogy vasalnék.)

Holnap mézeskalácsot sütünk, és elkezdek keresztszemezni. "Itt a karácsony már". Orsi már két hete Kalákát hallgat. Én meg csinálhatok Betlehemet, adventi kalendáriumot (apa ugyan hozott milkásat, de beláthatjátok, hogy az csak egy, és anya még nem is szívott idén)

Kaska, akkor maradok a Mágusnál. Kép Lasan fel is keresem.

Mindenkinek jóccakát.

Franyó, nem találom a címedet, viszont végre meglátogattam a képtárat. És tényleg a rengeteg w-vel volt a gond. Köszi!!!

Andi, és hogy telt az éjszaka az új hencseren? Vagy inkább a földön duhajkodtatok, kíméletből, óvatosságból?

Ari, ha kórházba készülsz, Neked nem jó a dec 9. meg a János? Fogdoshatnánk egymás kezét!
sofka
sofka
 
 


Toffi, lánynak jobbulást! Nekem sem megy az elkülönítés. Viszont az egyik mindig torokra, a másik meg gyomorra panaszkodik. Valszeg a vírus ugyanaz. És Marcipán eddig még csak egyszer kapta el.

sofka
sofka
 
 


Hali Csajok!
nem olvastam vissza, de meg kell szakítanom a nagy tanulásomat, mert megyünk szülni barátosnémmalKép, kéretik drukkolni!! 5percesek, beszélni nem nagyon tud már... (én meg írniKép)

Na pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Zsuzsi!

Megvolt a beszélgetés a homeopatával. Végigbeszéltük a kérdőív releváns részeit, sok extrát nem tudtam mondani, mondta is a végén, hogy nincs túl sok kapaszkodója. Két dolgot emelt ki, a mostani nemalvásos időszakot, meg azt, mikor a terhességem alatt volt egy rubeola-para. Aztán kimondta az ítéletet: Glob.Carcinosinum (ha jól olvasom). Megelőzésre felírta még a kis cetlire a Dolicoccilt, de nem emlékszem, azt miért. Tudsz róla valamit?

Igazából nem volt semmi különös. Azt hittem, majd lenyűgöz, vagy elbűvöl, vagy valami, meg hogy azért megvizsgálja Lőrincet, de semmi különös. Nem tudom, miért vártam csodát. Össz egy óra volt. Azt mondta, attól az alkati szertől az alvás javulását is várja. Hát kiváncsi leszek. Amúgy szimpatikus volt a doki. Nekem, mert Lőrinc meglátta, és hatalmas bömbibe kezdett. De később megbarátkozott. Hát ennyi.

Tina! Igen, műv. ház. Veszünk műanyag poharat.

Ma nem vagyok formában. Jó éjt,

Beu
beu
 
 


Zsófi!

Megy a drukkk! De jó valakiért izgulni. Már várom, hogy valaki itt is bejelntse, hogy jön a 2. (vagy 3.) baba. Tök izgi.

Tina
tkriszta
 
 


Manó!

Holnap kibontom és megmézem.
nagyon tudom ajánlani a triciklit. Azt már 1 éve küldték és most nagyon élvezi Nóri. Az ha jól emlékszem 340 pont. Ha van annyi szerintem inkább azt válaszd.

Tina
tkriszta
 
 


SZiasztok!

Toffi
betegeskedő Szandinak jobbulást

Csucsuka
jaj de izgi, drukk-drukk a barinőnek Kép

Sofka
duhajkodás??? örültem, hogy apa nem vágta a falhoz a csavarhúzót, mert képzeld, az egyik csavar végéről valahogy hiányzott a menet, így nem-igen tudtuk becsavarni, pedig én is segítettem Kép egyébként meg eszméletlen, hogy mennyit tud morogni, ha csinálni kell valamit, meg hogy én mindig mindent azonnal akarok. Na mindegy, még a hétvégén feltesszük az ÚJ ÁGY fölé az ÚJ KÉPET és akkor már tuti lesz a hálószobánk Kép

Tina
Beu már írta a BAby Bellt, mint textilkönyv lelő helyet
én meg majd viszek eldobhatós poharat

Beu
homeodokihoz kell majd menni időnként, vagy most mi lesz? (kicsit amatőr vagyok a témában Kép)

na megyek
Andi
psandi
 
 


Beu,
Daninak is a Carcinosinum nozodat hoztak ki. Amugy tudod mi ez? Rakos sejtekbol eloallitott cucc. Nem tudok rola semmit, mert mivel nozoda, egy konyvben sem szerepel. Majd azert utananezek, ha egyszer lesz idom. A masik szerrol bevallom, meg nem is hallottam. En egyre inkabb ugy erzem, hogy nem lehet egy-ket ora alatt megallapitani, foleg nem egy gyerekrol, hogy mi az alkati szere. Azt mondjak, kell hozza valami problema, betegseg, hogy konnyebb legyen. Kossz!

Miki ebren van, tiszta natha, meg kiutes, finoman fogalmazva is szar napjaink vannak, de hat lesz ez meg igy se!
Na, most mar bog is...szerintem rubeolas, lehet, hogy holnap dokihoz kene mennunk?
Tok jo, hogy egyesul leszek hetvegen a 3 kolyokkel!
Jo ejt
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


A furdes sem ecceru mostanabanKépKépKép

Kép

orsoly
orsoly
 
 


Akkor tudatom, hogy a picilány 50 centivel, 4,2 kilóval, 37 centis kobakkal a kórházbaérkezés után 4 órával 10/10 es apgarral világrajött 2:25 korKépKépKépKép Hosszú fekete(?) haja van és kékes szemei. És volt egy csomót a kezemben! Ez a szülés-biznisz így is nagyon teccik ám, sőt szenvednem sem nekem kellettKép (Tina, nálunk azért nem lesz harmadikKép)

Na pussz, ellebegekKép
Zsófi
csucsuka
 
 


Zsófi,
gratula a barátnődnek és sok tejcsit.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok,

Csucsuka,
Gratula a barátnéd (minden bizonnyal) gyönyörű kisbabájához. Remélem, hamarosan már itt lesz velünk, és megtudhatjuk hogyan fejlődik a "picurka" Kép

Nálunk ma éjjel vmi nem stimmelt. A gyermek 9-kor belealudt az üvegbe, majd éjfélkor olyan üvöltéssel ébredt, hogy megijjedtünk mind a ketten a férjemmel. Gyorsan csináltam neki 100g tápit, hátha az segít, mert megnyugtatni nem nagyon lehetett. A férjem megetette, és hamar visszaaludtam (köszönhetően a náthámnak), és a jány reggel fél 8 után ébredt.
Nem lehetne inkább úgy, hogy fél 10-kor alszik el, és reggel 7-ig nyugtom van? Nekem az úgy kényelmesebb lenne, ha nem kellene az éjszaka közepén kimásznom! Hogyan győzzem meg erről Orsit? Tudniillik ez már nem az első alkalom volt, bár nem is minden éjjel csinálja, de azért ahhoz elég gyakran, hogy tudjam, itt vmi nem okés. Szerintetek?

heppi

U.i.: apa vett nekem egy új billenytűzetet, meg egy görgős egeret, jaj úgy élvezem Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Zsuzsi, a pottyok es egyeb tunetek mellett a rubeola jellegzetes tunetete, hogy a tarkon illetve kicsit feljebb a nyirokcsomo nagyon meg van duzzadva.


Ari
ari
 
 


Lányok,
Kapott valaki a Nestlétől levelet (falatnyi tanácsok 2.)? Mi volt benne? Az enyémet felbontottákKép

Elli,
Megcsináltad már Kevin tenyérlenyomatát?

Sofka,
Képeket, képeket, képeket!!!!
Karácsonyra dekupálsz?

Csucsuka,
Hú, de izgi!Kép
Gratulálok!Kép
Hogy van a barinőd és a baba? Na és te? Pihizzél, biztosan fárasztó voltKép

Zsuzsi,
Szegény MikiKép Jobbulást neki!

Orsoly,
FürdésKép

Sikítozós anyahiány van.

Maci_2
maci_2
 
 


Jó reggelt

Megpróbálok olvasni/írni, meg reggelizni, gyereket ügyelni egyszerre. Ez utóbbi elég gáz mostanában: hason jáccik, 5 percenként megfordul. Jobb esetben csak messze kerül a játékoktól és nyöszörög visszafordításért (eccerűbb, mint erőlködniKép) rosszabb esetben ráfexik vmelyikre és bőgés van... Oltáskor méreckedtünk is, elfelejtettem írni, hogy a drágám 9 kiló. Kép A dokinéni szerint 1 éves súlyKép Vagy Kép egyre jobban fáj mindkét kezem/csuklóm. Szerintem az uszi sem tesz jót nekem, végig tartani kell a gyereket, mozgatni...Kép De azért megyünk. Meg jövő 7en kézdokihoz is.

Momo
Nőitájék-fájdalomKép Remélem, azóta megjött, és csak erről volt szó. A talin valszeg meg tudod nézni a Rodit, lásd lentebb. Timi ki is próbálhatja, megnézheted, teccik-e nekiKép

Andi
Anyós+ApósKép Együttérzek, bár nálunk legább após normálisKép

Réka
Dani már ücsörög... felnőnek a gyerekekKép

Beu
Homeodoki télleg nem varázsló...Bár a mienk lehet, mert mint írtam, tök okés volt a kölök a duplacombos oltás után, a levezető szer segítségével. Csak az egyiket kellett 1 napig borogatni, nuku láz... Kép Nekem nagyon bejött, lerí, hogy imádja a kölköket, és a hivatását. Olyan jó érzés, hogy szeretettel néz a babámraKép Alkati szerről még nem beszéltünk, de folyamatosan kérdezget a gyerekről, amikor ott vagyunk.

Orsoly
Leírtad, hogy Rodi, és beugrott, hogy a barátnőmék így is hívják otthon a csacsit. Valszeg most 7végén megyünk hozzájuk, aki nem tud ellátogatni a bótba, szerintem nálunk megkuksizhatja Rodit. Kép Akkor megnyugodtam, hogy a 6e tök normális ár, nem irreálisan magas.

Timici, Franyó
Közös kölökképekKép

Évi
MéltemKép

Nadine
A "kövérséged" télleg irigyelnivalóKép legábbis én irigylem.

Vera
Én direktbe adtam tejet, és elég volt a terhesség alatti vérvétel és vizsgálatokKép Ha kell, adok 1 telszámot, a csaj folyamatosan keres tejet, mert vmi baj van a babája emésztésével. Én már csak a 9 kilósomat tudom táplálni, plussz nem nagyon vanKép És vannak anyatejes topikok is, ahol sokan keresnek. Ált. házhoz is mennek, visznek anyatejes zacsit... legábbis Kata, akinek én adtam.

Zsurló
Pampers mailt küldömKép

pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Réka!
Dani egyre jobban hasonlít rád. Kép

Maci2!
Az Urtica homeobogyót probáltad már? Nekem tejcicsökkenésnél a laktoherb nem igazán segített.

Vera!
Beszélj a védőnőddel a tejleadásról, Ő megírja Neked a beutalót. A Heim Pálban vért vesznek, tüdőszűrő a lakhelyed szerint és nekem a védőnő adott szkéletgyűjtő tégelyt, amit a tejes visz el, amikor felszerel Téged. Ha még bármi érdekel, szólj.

Csucsuka!
Gratula a barátnődnek. 37-es kobak nem semmi, még jó, hogy kifért. Kép

Zsuzsi hív, megyek. Ja és minden baóca gyönyörűűűű. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


CSucsuka, de jó!!! Minden jót a jövevénynek, meg a családjának.
heppi, lehet, hogy a foga? Vagy a sok új élményt nem tudja nappal feldolgozni, és rosszat álmodik? Vagy a szeparációs szorongás? Ne búsulj, mire nagykorú lesz biztos kinövi!!! Kép))

Zsuzsi, szegény Miki! Sok erőt a mamijának, aki egyedül van három ordasfarkassal szemben!!!

Orsoly, és aludni is állva próbál?

Megvan a digigép, már tudok képeket csinálni, és visszanézni a saját monitorán. Ma este tovább mélyítem a kapcsolatunkat. Meg megismertetem őt a számítógéppel is. Majd referálok!

sofka
sofka
 
 


Manó!

Szerintem olyan ez a vonat mint a Lego. Nem nagy. Van a mozdony + 3 vagon. A mozdonyon van egy halk duda és golyók forognak benne ahogy tolja a gyerek. A vagonokon van egy oroszán, bóhoc, maci. Lehet forgatni, meg azt hiszem le is lehet szedni. Ennyi.
Szerintem inkább a triciklit pályázd meg. Láttam a Brendonban azt triciklit 12 e. forint.

Maci2
Én kaptam a Nestlétől levelet. Később megírom mi volt benne mert még lent van a postaládába.

Tina
tkriszta
 
 


Franyó, Zsuzsi!!!!
Szemét freemail törölte az összes beérkezett levelemet!!! Csak az látszott, hogy írtatok. Küldjétek el még egyszer!!! Köszi, sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Időm nulla, de azért egy percre csak bejelentkezem hozzátok. Visszaolvasni, reagálni most sajnos nincs időm, de pótolom.
Nagyon fáradt vagyok, Robó nappal nem sokat alszik, akkor is kézbe akar lenni, esti alvásairól meg nem is beszélve. Tegnap is összeszámoltam kemyény 5 órát aludtam persze ez nem folyamatos alvás. Segítsetek, mitől lehet ez az írtó nyűgösség???Már alig bírom. Ő azért alszik napközben a babakocsiban , tegát az ő alvásigénye vhol megvanKépPersze nem panaszkodni jöttem, mert öröm anyának lenni, csak már kicsit fárasztó és picit ,letört vagyok. Nem tudom mit csináljak? Lehet , hogy ha sír hagynom kéne és nem felvenni, bár azt is próbáltam már, de olyan huncut, hogy már most tudja, ha sírok egy kicsit anya úgyis felvesz, aztán hajrá...
Netán a fogacskája ágyazódna be, bár még 4 hónapossághoz korainak tartom...
Időre fogtam eddig, de már 3 napja csinálja.
Amúgy imádom, ő a legtündéribb manócskám a világonKép.De néha úgy elkeseredek (mint most is), hogy lehet én rontottam el vmit a nevelésével kapcsolatban, azért ilyen. De arra ügyelek (azaz próbálok ügyelni), hogy ne legyen elkényeztetett gyerkőc. Tudom , hogy ebben a korban korai még ezt kinyilvánítani, de már szerintem sok minden most kezd náluk kialakulni...
Megyek is, mert most sok jót nem tudok írni.Tegnap a babakocsiban sem akart feküdni, bevágta a hisztit, felültettem egy picit aztán semmi gond nem volt, nézelődött ezerrel. A szívem meg sajogott, hogy már ekkora a gyermekem??De ültetni sem akarom még , főleg a babakocsiban, mert az nem igazán tesz jót a hátának. Ti mikortól ültettétek benne?Persze nem órákra gondolok, csak percekre.

Kicsit depis hangulatban távozok, majd jövök hamarosan erőtmeríteniKép.

Szép napot mindenkinek:

Anita
anita77
 
 


Sofka!

Én úgy tudom, hogy a freemail ma költözik új helyre és írták, hogy lesznek leállások.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Maci2: mi tegnap kaptuk meg a falatnyi tanácsok 1-et (pontgyűjtő akármi lappal, meg autóra való matricával. Végre egy cég, amely tudja, hogy nekünk 4 hósan hiába is küld ilyesmit, kivárta a 7 hót, sokkal reálisabbKép. Ezzel együtt nem vagyunk egy bébipempős család.)

Ancsi éjjel előbb 2, később másfél óránként ébredt. Adtam neki délután szilvát, szerintem az csikarta meg. Igy jár aki.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Csucsuka
gratulálok a barátnődnek! 37-es fej nem semmi és hát a súly sem Kép

Elli
fájó kéz Kép nem próbálod befáslizni a csuklódat, hátha akkor nem terhelődik annyira

Sofka
komoly, hosszú távú kapcsolatot kívánok Neked a Digigéppel Kép aztán mihamarabb látni szeretném kapcsolatotok gyümölcseit Kép

Orsoly
fürcsi Kép

Andi
psandi
 
 


Anita
kitartás KépKép nem tud valaki segíteni néhány órát eljátszani vele, amíg Te alszol egy kicsit?

ANdi
psandi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?