Új privát üzeneted érkezett!

Hát Flóra magas vagyok , ezért nem látszik annyira!
Menj csináld a dolgod, én ráérek aludni reggel!
Jó kirándulást reggel!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok, itt vagytok még? :D

KépKép
benó
 
 


Jaj, ne! Ilyeneket nagyon nem szeretek! Még gondolni sem akarok ilyenekre, nem még hallani,vagy látni! És hogy pont az anyukád hozta fel! :idea:
flóra 11
 
 

 
 

Szia benó én vagyok, Flóra most megy aludni!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, jó lett a képed! :lol: Ez találó, tényleg így nézel ki.
Le van tojva a régi doki. Kit érdekel? Nem vagy elkötelezve neki! :evil: Reméljük, hamar meg tud gyógyítani a fődoki. :D :D :D
Flóra, jó kirándulást! Vigyázz magadra! Inkább lassabban menj, ha tudsz!

KépKép
benó
 
 


Na tessék, most jött a Benó is. És hárman egyszerre írtunk,mindegyikünkéa laptető. Megosztozunk rajta? :D
flóra 11
 
 


benó milyen a Képem????????

Kép
muzsuzska
 
 


Mi van, mit nem akar látni a Flóra? :?:

KépKép
benó
 
 


Gábor üdvözli Gyurikát!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Abban reménykedem,hogy a gyerekek is lassan fognak menni. De ma, mire kiértem a kórházhoz, az kb 1km,addigra is picit görcsöltem.
flóra 11
 
 


Boldog laptetűt nekünk!!! :lol: :lol: :lol:
Nem mentem vissza, úgyhogy mondjátok meg, Évi jelentkezett már?
Nem fáj az a ciszta neked, Zsuzsi? 4 cm nem kicsi! :shock:

KépKép
benó
 
 


Gyurika is üdvözli Gábort! :lol:

KépKép
benó
 
 


Néha görcsől picit, de magas a fájdalomküszőbőm, az elmúlt évek megedzettek!

Kép
muzsuzska
 
 


Szerinted ez normális, ez a görcsölés? :shock:

KépKép
benó
 
 


De vettem a patikában MagneB6-ot. Rögtön bevettem egyet. Segített. Holnap is viszem magammal. Az ivással bajban leszek, ha keveset iszom, rosszul leszek, ha iszom, azonnalpisilnem kell. Esetleg majd bepisilek. :D
flóra 11
 
 


Évi nem jelentkezett, de Tancsu írt neki és holnap meg fogja kapni!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, neked tudom, hogy normális a 4 cm-es ciszta fájdalma, most a Flórát kérdem, hogy mi a franc ez a görcsölés? :shock:

KépKép
benó
 
 


A sok pisilés is terhességi tünet. Mondom én. :wink:

KépKép
benó
 
 


Évi nem jelentkezett. Sajna a ciszta bizony fájdalmas.Legalább ettől is megszabadítanak.
flóra 11
 
 


Flóra ettől a magneB6-tól én híztam vagy 10 kg-ot! Olyan éhséget csinált ,hogy egy lovat is felfaltam volna patástúl!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem a hízás a lényeg, nem igaz? :lol:
Szilzi nektek küldött képet? Mert nekem nem! :evil: Küldjétek tovább, ha nektek igen.

KépKép
benó
 
 


Benó,csak találgatni tudok. Ha babás vagyok, talán a méhszalagok nyúlnak.A 3. terhességemnél is sokat és erősen görcsöltem az elején. Akkor hátra volt esve a méhem. Ilyesmik lehetnek. Nem tudom. De ma csak olyan enyhén volt, mint amikor meg akar jönni és fájdogál a hasad.
flóra 11
 
 


De szerintem komolyan jelezhet terhességet a sok pisilés. Én marhára tudom persze, de tényleg ezt hallottam.

KépKép
benó
 
 


Mivel ha a vérzés késik, tovább vastagodik a méh nyálkahártyája, és nem tud lelőkődni, de erőlkődik, ez okozhat görcs szerű fájdalmat nálam és Flóránál is!

Kép
muzsuzska
 
 


Hú, ezt nem tudtam! :shock: Akkor viszont bármi lehet, ugye? Akkor ki kell bírni, Flóra! Szedj Magne B6-ot akkor, ha az jót tesz.

KépKép
benó
 
 


Igen, jelezhet ez is terhességet, meg sok más is. De látod,a tesztek negatívak,uh-n nem látnak semmit,mit mondjak. Én pedig úgy érzem az vagyok. Szal ez a bizonytalanság nagyon rossz.
flóra 11
 
 


Nálam a méh nagyobb most mint kellene, és érezte a doki a dudort amit előszőr terhességnek hitt, de csak a végén mopndta el mert addigra nézte az uh-on meg a cisztát és ott látta!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, de terhességnél meg normális,hogy vastag a nyálkahártya és fenn marad,nem lökődik le. Hétfőn én is megijedtem,hogy lelökődik és kész, vége.
flóra 11
 
 


Flóra, én volt hogy hányingerem is volt annyira sikerült elképzelnem a terhességet!

Kép
muzsuzska
 
 


Szegény, akkor biztos nagyon izgultál! :cry:
Flóra, a teszt szerintem nem jelent semmit, de még mindig azt mondom, hogy inkább ne éljük bele magunkat nagyon. Annál inkább fogunk örülni a pozitív hír hallatán. :lol:

KépKép
benó
 
 


Most a kezdetben kicsit szedni fogom, ha jobban leszek, akkor nem. Hogy ne hízzak azért akkorára,mint egy elefánt. Már így is akkora vagyok,mint egy ház.
flóra 11
 
 


Flóra sajnálom ha azt kell mondanom ne éld bele magad, szültél már és ez nálad előny, össze fog jönni!!!!!!!Minnél később jön meg most neked annál jobban szenvedsz! Én ezt végigjártam November-December-egészen jJanúár 12 ig! Írtó szar volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Csak a görcsölgetés ellen gondoltam.
Mit válaszoltál arra, hogy másik orvost nézni?

KépKép
benó
 
 


Nem huhogunk, Flóra, és ne haragudj ránk. Én is akkor kerestelek meg benneteket, amikor már szétbőgtem a fejem, tudom, milyen gáz beleélni magam. :cry: Reménykedni lehet, tehát én biztos, hogy reménykedem itt a háttérben, és mindannyian rettenetesen szorítunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Utánaolvastam , azt a kapszulát kb 3 hónapg kellene szedned, hogy helyrehozzon!

Én most semmit se fogok szedni, ne zavarjam össze a hormontükröt!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát majd meglátom. Nem merem beleélni magam én sem, de annyi tünetem van! Szoktam émelyegni, vasárnap a teától elég rosszul lettem, a melleim egyre inkább fájnakés ha megnyomom,nagyon pici csepp, de jön az előtej, ami eddig sose volt,tehát nem lehet hormonzavar. Az arcom tele pattanással, a hüvelyem megduzzadva, felpuhulva, beljebb pedig érzem,hogy zárt. Utálom, ha a párom a cicimhez ér,pedig ez volt a legerogénabb zónám.
flóra 11
 
 


Ne is szedj, szerintem, vagy pedig mondj el mindent a dokinak, hogy mit szól hozzá.

KépKép
benó
 
 


Lányok most mennem kell mert királyfi itt szundizik az ágyon, sebaj egy közös zuhany felébreszti majd!

Kép
muzsuzska
 
 


És a szagokat is másképp érzed?

KépKép
benó
 
 


Jó zuhanyzást és szép álmokat nektek! :D

KépKép
benó
 
 


Az én párocskám is már szunyál,pedig küldtem őt hajat mosni.
flóra 11
 
 


Flóra jó kirándulást holnap!
Jó éjszakát mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!
Remélem délután doki után tudok jelentklezni és írom a fejleményeket!

Kép
muzsuzska
 
 


Én is úgy érzem, hogy most sikerült neked, Flóra. Remélem, bejönnek a megérzéseink. 8)

KépKép
benó
 
 


Mi is reméljük, hogy első utad ide vezet! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Benó,néha igen, de nem mindig. De általában olyan szagokat is érzek,amit mások nem. Voltak napok,hogy a suliban rosszul voltam az osztályban,mert a gyerekek hoztak virágot és az asztalomon volt. Aztán nem volt virág, de valami hülye szag lebegett az osztályba. A gyerekeket kérdeztem,ők semmit sem éreztek.
flóra 11
 
 


Nektek is! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Jó éjt Zsuzsi. Holnap szorítunk és várunk.
flóra 11
 
 


Hú, ez tök izgi! És még van valami jel? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Benó a képemre visszartérve:Azóta amióta láttál, megnyugodtam, sugárzik a boldogság belőlem, megtanultam mosolyogni és fiatalodtam vagy 5 évet!!!!!!!!!!!!!! Kép

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?