Új privát üzeneted érkezett!

Benó

Ismét köszike a tudnivalókat....:)
Most nem 4, hanem 3 hét múlva lesz tanácsadás, aztán már 2 hetente,...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu,látom nálad is felgyorsulnak a dolgok. Most hogy beindultak körülöttünk az események. Ugye?
flóra 11
 
 


Vettél valamit magadnak vagy a babának? Mondtad,hogy mész vásárolni.
flóra 11
 
 

 
 

Cupp Flóra

Hát egyre gyorsabb minden...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Magamnak egy esernyőt vettem, a páromnak egy rövidnadrágot nyárra, a picinek meg 2 csomag popsitörlőt...:)
Holnap menek veszek még egy rövidgatyót, mert a páromnak nagyon tetszik és tök jó áron volt...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Betthee

Elküldtem neked is a képeket....:)

Szilzi

Neked meg köszike az esküvői képet....:D
Szerintem gyönyörű menyasszony voltál...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na most elrobogok a tus alá, mert nagyon meleg volt ma...:(
Annyira nem jól vieselem, akkor mi lesz később?????


Este még tuti felnézek valamikor...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó tusolást!Kép
flóra 11
 
 


Én a holnapi naptól kicsit félek. Tudjátok mennyire görcsöltem hétfőn. Holnap meg ebben a hőségben fogunk gyalogolni a gyerekekkel kb. 10km-t. Megyünk ki a vízimalomhoz. Az úgy 5km-re van. Ott majd kicsit pihenünk, eszünk,játszunk,aztán jövünk vissza.
Kép
flóra 11
 
 


Flóra nekem elmúlt a megjön érzésem! Ma bejelentkeztem a kórházba, holnap dél körül randizok a dokival! Akkor derül ki mikor van hely a műtőben.

Tancsu, nem irigyellek a meleg miatt!

Szilvi , köszönöm a képeket! Gondolom Édesapád kísért!

Flóra, úgy öltözz hogy ne égj le, és vigyetek sok folyadékot!

A képem ma készült, csak ki lett vágva ilyen apróra!

Kép
muzsuzska
 
 


Jelentem tetvek kiírta a fákról!

Kép
muzsuzska
 
 


na mivel megint egyedül vagyok, megyek királyfival pancsikálni! Utána megbosszuljuk a ciklusomat! vagy rádiózunk?


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsu,én pont most jövök.
flóra 11
 
 


Vagyok még!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra! Hahó!!!!!!!! Hallasz?????????

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, azt hittem elmentél, bocs.
flóra 11
 
 


Flóra ! Én vártalak!!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, Te holnap mész dokihoz, nem? Be is fekszel?
flóra 11
 
 


Igen,elnézést.Itt vagyok már.
flóra 11
 
 


Nem! holnap mondja meg mikor lesz szabad műtő!

Kép
muzsuzska
 
 


Mivel átnézi az egyetlen petevezetékem, nagyon kíváncsi vagyok mit mond rá, milyen állapotban van!

Kép
muzsuzska
 
 


Ja,értem. De aztán ahogy írtad,elég gyorsan megcsinálják a dolgot. Tehát viszonylag rövid időn belül felépülhetsz. Ha a hosszúévekhez viszonyítjuk.
flóra 11
 
 


Neked miért csak egy petevezetéked van? Kivették az egyik petefészkedet? Bocs, talán írtad, de nem emlékszem. :oops:
flóra 11
 
 


Mindenesetre holnap már többet fogsz tudni. És ugye reméljük a legjobbakat. :wink:
flóra 11
 
 


felgyorsult minden, cisztát kiveszi vagy széttrancsírozza.Utána be kell állnia a normális ciklusnak, aztán hormontükör és vagy simán összejön, vagy lombik!

Kép
muzsuzska
 
 


Holnap össze fogok futni a volt dokimmal is a kórházban, érdekes lesz!

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon felgyorsultak a topikon a dolgok. Szilzi férjhez ment, Te műtétre készülsz, én várom a köv.uh-t, a Benónak pé-je van és gyúrnak, Betti örül, hogy most megjött és úk is rákapcsolnak, Tancsu egyre nő nekünk...

Csupa pozitívum,nem?
flóra 11
 
 


lehet hogy visszaolvastál, vettem szép hálórucikat.

Kép
muzsuzska
 
 


Hát ha már így összejöttünk, ennyi energiával, épp ideje,hogy csupa jó történjen mindannyiunkkal!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen,olvastam mindent,a hálóingeket is. :D
Hát az érdekes találkozás lesz. Honnan tudod előre,hogy talizol vele?
flóra 11
 
 


Az előbb ledobott engem a babanet. :roll:
flóra 11
 
 


Ott dolgozik ő is! csak most a főnőke lett a dokim!
Gondoltam nekem megjár a főorvos!

Kép
muzsuzska
 
 


Nálam ma egész nap szórakozik, nem akrja elküldeni a hsz-okat
Belassul stb... ja és kiléptetett töbször

Kép
muzsuzska
 
 


Hát hogyne járna, Perszehogy jár neked! És legalább végre megmozdult valami körülötted. Nemcsak egy helyben toporogsz.
Jaj,Zsuzsi,hányra mész holnap? Mikor szorítsunk?
flóra 11
 
 


Hát most nálam irtóra lassú. Folyamatosan írok és nézd meg,milyen időközökkel küldi el.
De azelőtt az nlc volt a topikunk. Néha benézek oda, de az még mindig nagyon szarul műxik. Tehát ez,ha csak néha vacakol, sokkal jobb.
flóra 11
 
 


dél körül randizok vele, terhesgondozása lesz ott kell megkeresnem.
Mivel a szülészet mellett van, meg akarom látogatni azt a lányt akinek sokadik lombikra sikerült és tegnap császározták!

Kép
muzsuzska
 
 


De jó, akkor babát is fogsz látni? Nálunk nem engednek be látogatót a szülészetre.
flóra 11
 
 


Be kellett jelentkeznem a kórházba, így bekerültem a várólistára ,ídőpontom a gép szerint július 13. Mivel bent vagyok így meg tudja írni a beutalót műtétre. tehát elég bonyolult, köszönet kormányunknak érte!! Mivel maszek megyek így tőrődnek velem, máskülönben le lennék szar............a

Kép
muzsuzska
 
 


nálunk babás-mamás szobák vannak, anyukák meg is mutatják a picit , persze ablakon keresztül!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát igen, nekem is ez jutott ma az eszembe, hogy talán, ha kihúzok ott egy 500-ast, akkor tüzetesebben kivizsgálés esetleg valamit látott volna is. Hát ahogy a neten olvastam, tényleg csak 1,25 mm, ezt pedig fél perc alatt nem találja meg egy 5cm-s méhben.
flóra 11
 
 


Nálunk is babás-mamás szobák vannak, de a piciket nem láthatja senki, csak képernyőn. A szobára meg nem mehet senki, csak az anyuka esetleg kilóghat a huzatos folyosóra.
flóra 11
 
 


aztán el kell mennem a laborba, teljes vérkép, aztán el kell mennem a fájdalom ambulanciára-ahol kikérdeznek mindenről és csinálnak ekg-ét. Találkozom az altató orvossal aki szintén kikérdez, hány kg vagyok stb......... Tehát egy napot el kell szarakodnom! Most még elmegy, de amikor kaparás előtt majd összeestem, rohadt szar volt! Azt hittem elájulok, sehol annyi szék hogy le lehessen ülni!Mütét előtt keserűsós víz- hashajtónak, vagy beöntés, nem tudom melyiket kapom ajándékba!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, nem terhellek tovább, gondolom szeretnél pihenni.
flóra 11
 
 


Atyavilág! Komolyan, mint a kőkorszakban, még szék sincs. Persze mindent fizetünk,de még a fizetésből is levonnak egy rakás biztosítást,aztán még leülni sincs hol!
flóra 11
 
 


Mikor altattak szegény kezdő altatóorvos nem merte megkérdezni hány kg vagyok, elkezdte körülírni mit akar, ne tessék haragudni de stb...... erre a doki megszólalt kérdezd meg már , mert ha így folytatod holnapid se kezdhetem el! volt röhögés!

Kép
muzsuzska
 
 


Álmos lettem, Zsuzsi és még rizst kell főznöm holnapra a páromnak a csibe mellé.hogy tudjon ebédet vinni magával.
Ha még lesz erőm, még vasalnom is kellene.
flóra 11
 
 


Hát ez jó! Legalább van még gáláns ember is. :D
flóra 11
 
 


De a kép alapján Te most le vagy fogyva!
flóra 11
 
 


Flóra nem terhelsz, örülök hogy vagy! Sajna sokmindenen mentem, mentünk (veled együtt) keresztül, kinek ez, kinek az! Én remélem most már jó is kijut nekünk! ma anyukám megjegyeuzte,hogyha eddig nem lett gyerekem eszembe se jusson gondolkodni rajta! Felhozta a városban levő későn szült nő nyomorék gyerekét stb::::::: Kedves nem????????

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, mentem. Nem bírok már fenn maradni.
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?