Új privát üzeneted érkezett!

Boszi: sajnálom hogy hazudott a párod cigi ügyben de ha meg tudtátok beszélni a dolgot akkor azért az egy jó pont:) anyósnál nekünk sem alszik gyerekágyban igaz oda tudjuk tolni a fotelt hogy ne essen le :)

Gratula az első lépésekhez :) most már jobban oda kell majd rá figyelni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Nálunk már jó meleg van most a lakásban! Mi lesz még? :shock: Mára is 30 fokot mondtak! :roll:

Hát én akkor sem tudom megérteni a páromban,hogy miért nem mondta el! Nem lett volna ekkora vita..... :roll: Anyósék is tök kivannak,hogy megint rászokott! :roll:

Nika megy neked a drukk nagyon! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tegnap telefonon felhívtam a védönőt,hogy írasson fel nekem tápszert,s akkor majd 3 előtt bemegyünk érte! Mindig így szoktam lebeszélni!
Nem a Jolika volt,s jól lecseszett,hogy miért nem megyek le tanácsadásra! :evil: De 1 receptért várakozzak ott nem keveset? Mindig leszóltam,s mindig minden ok volt! Látszik,ha nincs a saját védönöd... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Pár vasárnapi kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a csend ma???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


mindenki punnyad mert kint ezer fok van :)

nika70
Salgótarján
 
 


Boszi!
Tulajdonképpen a cigi miatt vagy a fél év titkolás miatt haragszol :?:
Mert szerintem mindkét dolog máshogy kezelendő.
Megkérdezhetem, hogy anyósodék mit dolgoznak? Persze tartózkodhatsz is :lol: :!:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Na és most megyek vacsorát gyártani :cry: Na nem viszem túlzásba, rakott krumpli lesz, al'a Győriné :lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Én nem sokat éreztem ma a nagy melegből, bent megy a légkondi, de azért hazafele éreztem, hogy meleg van... Fanninak vettünk egy bébimedencét, és anyu kirakta neki az erkélyre, és ott fürödtek napközben. Anyu mondta, hogy Fanni nagyon élvezte! Holnap kell Fannit tanácsadásra vinni, de én sajnos dolgozom, anyu viszi le. Remélem nem fogják lecseszni őt, hogy nem én viszem, hanem nagymama :roll: Kiváncsi vagyok, hogy mennyit hízott egy hónap alatt.

Boszi: Neked felírják a tápszert receptre? Nekem nem :roll:
Hogy megy a járás Gabikának? :wink:
Fanni szokott nagyágyban aludni, de mindig körbe párnázzuk.

Többiek?

horvviki
 
 


tápszert elvileg csak 6 hónapos korig írnak fel tényleg Boszi neked hogy írnak még minidig fel? nekem annó azt mondta doki néni hogy van egy táp amit egy éves korig írhat fel de azt is neccesen.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,h ilyen soká eltüntem..De hosszú..
Ma nem sikerült 5kor kelnem,igy nincs is nagy kedvem már dolgozni.

Gratulálok Gabikának!!!!!Nagyon ügyes,most indulhat a futkosás utána)

Pár sor magunkról..Azóta már ülünk egyedül,mászunk és próbálgatjuk hogyan kell feltérdelni))
Fogunk száma 6-ra nőtt és utsó mérés múlt hónapban 9200gr volt..
Hihetetlen mennyit fejlődik értelmileg akár 1 hét alatt is..
Mondja hogy apu,ba ma és a tesóját Bák-nak hívja..Ki tudja h lett Armadból Bák:))talán a báttyusból..(mert ezt is hallja)

Remélem h Mki jól van,nem tudtam ennyit visszaolvasni..
Viki h megy a meló?
Ja a hajvágást még láttam,,Nagyon szívesen bármikor!
Megbeszéljük!

Ma nem megyek sehova,dög meleg lesz..jól jönne egy légkondi!

Ami még újdonságba megy...Tegnap volt Milánnal az első utunk kocsival,Újpestre az irodába,majd Kaszásdűlőre Armand úszóbemutatójára és haza..
Semmi gond nem volt..De nem tudom miért a rendőrautókat 500méteres körzetből is kiszúrom(mint vmi bűnöző:D)
Már a párom sem kiabál,mert végre belátta h nem is vezetk rosszul,szerintem rájött h csak hiúsági kérdést csinált ebből,ki ül a volánnál..
Mindenesetre én nagyon élvezezem!!
Pénteken megyek a 2 gyerekkel Szentendrére a régi barátnőmhöz,minap futottam Vele itt a Békási piacon..Ott is 2 lurkó van.

Apropó cigi BOSZI!
Én ugyanugy rajtakaptam a párom a leszoko után kb. másfél hónappal.Stikába cigizett.Kicsit haragudtam én is..De én se vagyok jobb a Deákné vásznánál,mert miatta én is elcsábultam..:( :twisted:
Hiába,nem agymosásom voltunk!)sajna nem voltam elég erős,h látva h mellettem cigizik...Na mindegy nem magyarázkodom...
trécsi
 
 


Nem tudom...Per pillanat ugy érzem h kicsit megnyugodni látszik lelkem,bár elég krízises volt ez az időszak..

Nagyon visszakéne mennem dolgozni,mert hiányzik a munkám..Mármint én hiányzom onnan,mint munkaerő..
A párom persze nem akar halani semmi ilyenről,még a bölcsiről se..Ovis koráig itthon a helye..

Armand már nagyon érzi az iskola végét(ugy hallom atöbbiek is),de ez negem nem nyugtat..Iszonyú nehéz Vele!! :(
A bizi se lesz túl fényes szerintem...
Nem is tudom,minek örülnék inkább,illetve helyesbítek..Mi lenne a helyesebb..5.osztály jön,ami emlékeim szerint az egyik legnehezebb.

Tegnap voltam az irodába,de szegény Milán csak kínlódott:(mindig csak menne(a védőnőp meg azt mondta h akkor sem szabad járatni,ha nem önerőből csinálja)..pedig alig kell már tartani..megáll a lábán..

A szomszédba is született egy kisbaba,annyi haja van!!
Mondja a férj h mennyünk majd sétálni a mamával,csak az a baj h nem tudom arabul..)))A nő meg nem sokat beszél magyarul..
trécsi
 
 


Apropó!Ti meddig adtok forraltvizet?

Múltkor voltunk a Máltain(elösször),már tudtunk hintázni!
..de semmi mást...

Milán tegnap annyira beakart volna menni az usziba,alig tudtam visszafogni..

Fiora hogy vagytok?Minden rendben a picivel?

Tényleg majd rakok új képeket!Hisz oly rég voltunk..)Tiszta ffias a kiscsávó)))
trécsi
 
 


Kép gyerkőcök Kép Milán mászik Kép Milán Kép Milán pancsiba Kép Haha
trécsi
 
 


Trécsi de jó hogy újra itt vagy :):):) nagyott nőtt már milánka és mennyi mindent tud már :):):):)

Én sosem forraltam a vizet :) :oops: :oops:

nika70
Salgótarján
 
 


Trécsi de jó hogy újra itt vagy :):):) nagyott nőtt már milánka és mennyi mindent tud már :):):):)

Én sosem forraltam a vizet :) :oops: :oops:

nika70
Salgótarján
 
 


bocsika kétszer ment el :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Nika!

De jó h ennyire örülsz:)))

Gege is nagy fiúcska már4Láttam a képeken,nem egy üldögélős típus (szerencsére:))

Nem forraltál vizet? :shock:
Akkor h adtad?
trécsi
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát ez a meleg nem semmi! :shock: Gabika igaz mostanában 22 előtt nem sokkal alszik el,már igényli a mesét! :lol: S 7kor már fent is van,amit nem is csodálok a meleg miatt! :roll: Most is játszik. Én már mostam,takarítottam,majd még vmit gyors összedobok ebédre! :wink: Tegnap vettem a piacon epret,s csak 450Ft/kg! :lol: Szerintem ma is veszek. A'la natur is mennyei édes íze van! Ja éa a piacos ismerösünk és látta a párom a Tvben! :lol: Nem tudta hirtelen honnan ismerös neki! :P

Viki,ha jól emlékszem akkor nektek van Lakáskasszátok ugye? Na már mi is régóta tervezzük,hogy kötünk. Ki is jöttek tegnap házhoz,s elmondtak mindent,de mikor közölték,hogy mennyit kell először befizetni,azt hittem elájulok,mert ennyivel nem számoltam,s hiába a mienk lesz majd,kicsit akkor is sok. Havi szinten 20-30.000at gondoltunk fizetni,s a nyitáshoz nem egészen 130.000at kellene befizetni! :shock: Mondtam is a nőnek,hogy értem,hogy nem a Bank-é lesz a mani,de ennyivel nem számoltunk. Tudsz erről vmit?
Már egyik barátnőm apukájával is felvettem a kapcsolatot,aki szintén ilyenekkel foglalkozik! A barátnőm állítja,hogy ott nem kellett ilyen egyszeri díjat fizetni. Ráadásul csekken tudnánk havonta fizetni,s az első csak 2 hó múlva jönne meg,tehát rögtön 2 hónapot kellene fizetni! :shock:

Nekem a tápszert mindig szó nélkül felírják! Nem is hallottam,hogy receptre csak 6 hóig írnak fel!
:roll: Nekem mindig mondta Jolika,ha kell vmi,tápszer szóljak le,s felírják! :wink:
Járni Gabika azóta se járt egyedül,de nem is erőltetem,majd egyszer elindul nagyon,s futhatunk utána!

Gani a hazugság és a cigizés is haragudtam. Egyrészt utálom a hazugzásot,másrészt példaként volt mindenki előtt a párom,aki megutálta a cigit,s 5 évig tiszta is volt! :wink: Barátnőm szerint vminek történnie kellett,olyan nincs,hogy csak hiányzik neki,ha már a szagát se bírta! :roll: Mindegy,mi mindent alaposan megbeszéltünk,nem lesz titok,mert nem szabad,mindent meg fogunk beszélni! Most 7végén progamot is terveztünk,ha nem lesz 200 fok Margit sziget vagy ilyesmi helyre mennék! :P

Trécsi de jó,hogy végre jöttél!

:lol: Nagyon hiányoltunk már! Milán nagyon nagy baba,s nagyon szépen fejlődik! :wink: Elhiszem,hogy nem könnyű egy kamasszal.....
Akkor te is visszaszoktál a cigire? :roll:
Én még mindig forralom a vizet,nem tudom meddig kell!
:roll: Inni,tápszerhez és tejpéphez! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A következő napokban folytatódik strandidő, sok napsütésre számíthatunk, a hőmérséklet délután továbbra is 30 fok körül alakul, néhol a 35 fokot is elérheti. Péntekig nem várható csapadék, pénteken elszórtan, a hétvégétől azonban szórványosan lehet majd egy-egy hűsítő záporra, zivatarra számítani. A folytatás is nyári időt ígér, a napsütés mellett zápor, zivatar is lehet...

Továbbra is melegfront terhelheti szervezetünket, a hőségben figyeljünk a megfelelő folyadék- és ásványianyag-bevitelre, tartózkodjunk hűvös, árnyékos helyen! Állóvizeink hőmérséklete 20-22 fok körül alakul, így a bátrabbak már csobbanhatnak...


Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


új képek
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Hazajöttem már a melóból :lol: Mára végeztem :lol:

Trécsi: tök jó, hogy végre jöttél, mindig hiányoltunk ám! :wink: Remélem most már többször tudsz jönni.
A hajvágást meg tényleg összehozhatnánk mostanában, mert ebben a melegben ezt a hosszúságot sem bírom :roll: Majd kereslek jövő héten telefonon, ha Neked is jó.
Milán baba hihetetlenül megnőtt! :lol:
Én járatom Fannit, igaz ő már egyedül is lépeget az asztal meg az ágy mellett, de már sokszor megyünk úgy, hogy fogom a két kezét, és lépegetünk. Ezt még nem szabadna??? Nem értem, miért...
Hú, most annyi mindent irtál egyszerre, hogy nem is tudok mindenre reagálni :wink:

Boszi: és neked milyen tápszert ír fel? Melyiket veszitek? És mennyibe kerül igy receptre??? Nekem még csak meg sem említette, hogy felirja, sőt ha jól emlékszem azt mondta régebben, hogy csak 6 hónapos korig lehet felíratni. :roll:

Lakáskassza: havi 20ezer Ft-ot fizetünk, plussz a páromnak régről van egy másik lakáskasszája is, oda 10ezer Ft megy havonta. A lakáskasszát a lakáshitellel egyszerre intéztük, mindjárt megkérdem a páromat, hogy mennyit kellett befizetni kezdetnek.

Ma anyu vitte le Fannit tanácsadásra, Jolika nem volt ott, helyettesítették. Anyut végig anyukázta a doktornő, azt hitte ő Fanni anyukája. Anyu meg nem szólt közben, hogy ő a nagymama :roll:
7750 gramm Fanni, 750 grammot hizott egy hónap alatt. Még soha nem hizott ennyit... Szóval most meg lett dicsérve. Egyébként minden más ok.

Nika: majd javitsd az adatot a táblában :wink:

horvviki
 
 


Viki akkor szépen gyarapszik Fanni,gratula! :lol:
Mi a Humana HA 2-est tápszert esszünk. Receptre 2000Ft körül van 1 doboz! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Trécsi : ahogy a csapból jött :):):):):) meg eleinte ugye csak anyatej meg tápi de én a tánapk sem forraltam fel a vízet csak mikróban melegitettem :):) aztán eleinte az obudai gyémántnak a babavizét itta de már nagyon régen rendes csapvizet iszik:)

Javítottam :):):):)

szerintem boltban is ennyibe kerül nem ? humanat kaptunk mi is de kb ennyi az ára boltban is :)

nika70
Salgótarján
 
 


úgy gondoltam hogy a táblát már nem teszem fel minden héten csak hó elején egyszer ha van valami változtatom persze folyamatosan :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Boszi, akkor végülis igy se olcsóbb a tápszer :roll: Eddig mi is Humana 2-t ettünk (banánosat), és azt 2190 Ft-ért vettük. 2 napja viszont a Mildibé 3-as banános tápszerét adom neki, ezt is megissza, és ráadásul olcsóbb is, 1700 Ft volt a Tescoban. Viszont én úgy tervezem, hogy 1 éves koráig fog tápszert kapni, aztán már nem adnék neki. Boszi, Te meddig fogod neki adni? Múltkor ezt is megkérdeztem a védőnőtől és ő is egy éves korig javasolta.

Nika, Te adsz még tápszert?

Helga, Te még szoptatsz?

horvviki
 
 


Ja-ja, közben irta Nika is, hogy mennyibe kerül a tápszer.

Vizforralás: én még forralom, de lassan leszokom róla szerintem...

horvviki
 
 


nekem van egy étrendem amiben azt írja hogy 3 éves korig lehet adni majd meglátjuk majd lehet áttérek lassan én is majd valami másra de ezt issza és ebben sok a vitamin stb. annyira megszokta már :)meg nekem is egszerűbb :) (lusta vagyok ) :):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Trécsi: régen voltál! Zsófi rendben van, jövő héten megyünk UH-ra a medencéje miatt, de a dokinéni szerint minden OK, csak a biztonság kedvéért küldött el a mÁV-os doki.

Kép
fiora
 
 


Humana HA 2 az recept nélkül dupla annyi,mint recepttel. Viki te akkor a sima Humana 2-öt adod Fanninak. Szerintem ami nem HA-s tápszer azt nem írják már fel,mert HA-s nincs a drogériában,csak sima! :roll:

Nika akkor te nagyon bátor vagy! Én még most is forralom a vizet. :wink: Néha szoktam Humana vízet venni,de az se olcsó!

Apától kaptam rózsát! :lol: S ma ő fözött pörit,én nokedlit csináltam hozzá! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi, így már érthető a tápszer dolog. :wink:

Képzeljétek a mamám (aki az otthonban van) ma elesett és eltörött a válla. Anyuék most jöttek haza, eddig a János kórházban voltak vele. Csak rögzítő kötést kapott a mama, mert a válltöréssel nem lehet mit kezdeni. Azt mondták, hogy mivel öreg csont, legalább egy év, mire összeforr neki :( "Szerencsére" a bal válla törött el, ezért a jobb kezét tudja használni. Mindig történik valami :(

Most már kezd "jobb" idő lenni, néha jön egy kis szellő be.

horvviki
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Végre emberi hőmérséklet van kint! :P Nem jó ez a hirtelen meleg!
Gabika ebből is látszik,hogy majdnem 9-ig elaludt! :lol:
Most játszik. Azóta még nem ment egyedül,de ami késik.....

Ki mit csinál ma?

Viki sajnálom a mamádat! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én ma már megjártam a postát :) meg a boltot gyerekkel együtt nem is volt vészes ja és nem vittünk kocsit jött a saját lábán :):):):)

Én ma halrudakat fogok sütni rizzsel majonézzel :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Tegnap már akartam írni, de vasalnom, főznöm kellett - de végigolvastam amiket írtatok.

Ma végre írok.
Levi nemrég aludt el egyedül. Előtte kb fél órát beszélgetett.
Kezdi hozzászokni, hogy nem kell ringatnom :lol:

Hétfőn már 8720 gramm volt :oops:
Kiváncsi vagyok mit fog hozzá szólni hétfőn a doki :lol:
Kedden volt a védőnő... Azt mondta nagyon kikerekedett az arca :P

Apának lett még egy ember, aki talán tud segíteni haza (Szabolcsba) kerülni. A sok segítség közül remélem egy összejön :lol: még az idén :wink:

Jók a feltett képek!
(Fanni kirándul, Milán, Gabika, Zsófi mosolyog)

Trécsi
Örülök, hogy újra itt vagy.
Gratula a 6 fogacskához!
Utólag is Boldog hófordulót!
Már szép nagy baba.

Helga
Remélem jól érzitek magatokat vidéken!

Nika
Sajnálom, hogy megjött.
Majd a következő hónapban :wink:

Nemsokára 31. kiváncsi vagyok kik nyernek a Bastianon.

Viki
Én is sajnálom a mamádat! :(

Gani
Medence 8) irigykedek :lol:
Jövőre én is akarok :P

A kullancs miatt nem irigyellek... :?

Én azt mondtam Apának, hogy nem megyek sehová, ahol sok a fa... :?
Tényleg elég durva, hogy nem akarják írtani a szúnyogot, kullancsot... :evil: Ez nekem sem tetszett, amikor hallottam.

Boszi
Sajnálom, hogy fél évig "hazugságban éltetek" :?
Ez tényleg nem volt szép a párodtól.

Gratula - itt is - Gabikának a lépésekhez!! :lol:

Fiora
Most látom, hogy fertőz a rota szuri után!?
Ezt nem is tudtam :shock:
Szerencsére mi nem lettünk "betegek".

Hal?
Én is azt csinálom ma... :lol: úgy megkívántam :lol: Épp most olvadozik, a levesem pedig már fő...
Apa ma csak 15-ig melózik.

Hétvégén megyünk venni Manónak ülést, néhány ruhácskát... stb :lol:
www.babyoutlet.hu

Néhány kép:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia: én nem reménykedek mert már ez a negyedik alkalom hogy neveztem gegét de még csak egy oklevelet sem kaptunk sőt a karácsonyi képeslapba sem tették be a képet pedig nem vagyok elfogult a gyerekemmel szemben de mindenki úgy állít meg minket hogy milyen szép gyerek de hát ugye a szépség relatív majd meglátjuk mi lesz :)

Tényleg jól kikerekedett Levike:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kia!
Irigykedsz? :D Azt elhiszem :lol: Melegszik a vizecske a mediben, remélem hétvégén tudunk pancsizni egyet családostol :lol: Bogi minden nap megkérdezi, hogy " megsütötte már a napocska a vizet?" :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Kia: Levi nagyon husi! Zsófi nem ennyire húrkás :( Még....

Kép
fiora
 
 


Kia nagyon szép formás levi baba! :lol:
Az ülős kép a kiságyban nagyon dögös! :P

Na csajok meg lehet kövezni:

Ma elszívtam 1 szál cigit,mert megkívántam apától. Hát nem esett jól,be is szédültem,mint állat! :roll: Ugyhogy én nem leszek újra cigizős szerencsére! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Na de Boszi, cigiztél??? És ha elcsábultál volna? :wink:

Kia! Ülős kép tényleg nagyon dögös! :lol:

És képzeljétek el mi a legújabb!

Fanni, ha kapaszkodik az asztal szélébe, vagy az ágy szélébe, én meg messzebb vagyok tőle, és mondom, hogy gyere ide Fanni, akkor 2-3 lépést megtesz egyedül!!! :lol: :lol: :lol: Anyu már felhivott délelőtt, hogy mit csinál Fanni, de nem akartam elhinni. Erre hazajövök, és tényleg lépeget egyedül! Mondjuk a 2-3 lépés után belezuhan az ölembe :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


Viki
Gratula!
Fanni nagyon ügyes lány!

Boszi
Ne engedj a csábításnak!
Könnyű rászokni :? a 2.-nál már nem szédül az ember :wink:

Nika
..én is reménykedek..
Most akarom majd benevezni egy másik helyre is (bár most is be van a minisztárba :lol: ).
Apa állandó lakcíme Szabolcsban van :wink: így be tudjuk nevezni a szon.hu-n is :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


a minisztáron i nyertünk a utlkor de ne küldik ki psotá a yereéyt csak búsás postaköltségért.

Viki ata gege et 10,5 hóaposan csiálta és a is ár agyo korai volt a ásik topika ahol írok ő valt a legfiatala pedig fiú :)

nika70
Salgótarján
 
 


Két kép a "lépegetésről" :lol:
Kép Kép

horvviki
 
 


Sziasztok!

Ki mit csinál? Merre vagytok?
Én mindjárt indulok dolgozni...

Holnap anyóshoz megyünk ebédre, vasárnap még nem tudom mi lesz a program. Kánikulát mondanak, jó lenne valami vízpartra elmenni (pl. Velencei-tó), de nem tudom, hogy fel merjek-e venni fürdőruhát... Illetve nem is tudom, hogy a régi rám jön-e? :roll: Még mindig nagy a hasam :oops: Na de sebaj, majd azt mondom mindenkinek, hogy kismama vagyok, akkor még meg is fogják dícsérni a pocakomat! :lol: :lol: :lol:
Boszi, most irigyellek, Neked ilyen gondjaid nincsenek :wink:

Trécsi? Megint eltűnsz? Gyere majd, ha lesz időd!

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki
Látom Fanni nagyon élvezi, hogy megy :lol:
Levi ma rengeteget alszik...
Éjjel 4 x ébredt :? , reggel 8 körül aludt el és még alszik :shock:

Nika
Mit nyertetek akkor?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok csajok! :wink:

Csak ideértem a millió dolgom mellett!
Mostam,teregettem,főztem,porszívoztam,s egy halom vasalnivalóm volt. Már azt hittem sosem végzek vele! :roll:

Viki nagyon ügyes Fanni! :lol: Gabika is ilyet csinált hétfőn,de azóta nem,inkább mászik az gyorsabb! :lol:

Mi is tervezzünk menetelt vhova vasárnap,de még nem tudni hova. Majd szerintem csak 16 után,mert a nagy meleget nem nagyon bírom.
Viki aranyos vagy,de én se nézek ki olyan jól ám magam szerint!
:? Hason van rajtam sajnos,ami nem tetszik. Tornázni lusta vagyok ebben a melegben! :lol:

Gabika este 23kor aludt csak el! :twisted: Addig játszott,s ahogy elaludt szinte majdnem,s kiosontam tőle már fel is kelt! :twisted: Ezt mostanában kapta fel,de nem nagyon tetszik! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Egy homokzó szettet meg nekem egy papucs volt benne és kb 2500 ftért átvehettem volna az ingyen ajándékot így át sem vettem :)

Boszi sajnálom én igy voltam télen cicire tettem elaludt és amikor lerakta a fejét az ágyban már órditott is pedig a kezemben aludt mint a bunda :) mostanára ez rendeződött :):):) és a hét hét apjából általában 5-öt át is alszik :)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Ma is gyönyörű idő lesz! :wink:
Gabika játszik. 21-8ig aludt,s remélem ez marad is. Szerintem/legalábbis úgy vettem észre,hogy mikor nem alszik el rögtön este,akkor nem fáradt. Tegnap délelőtt 10-13ig aludt,utána már nem,s este el is aludt,mikor letettük! :P

Apa dolgozik ma is! Majd 16 körül ér csak haza! :roll:

Ja és van egy jó hírem:

Ráálltam a mérlegre jó hosszú idő után,s 3 kg-val kevesebb vagyok! :lol: Nem tudom,hogy csináltam,mert sokat nem tettem érte,de nagyon jó! :wink: Még úgy 4-5 kg lemegy,s elégedett is leszek magammal teljesen! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi Gratula a -3 kg-hoz de azért en vidd túlzásba szerintem már így is elég vékony vagy :):):):):)

Mi ma megint medencézünk az erkélyen lassan már nem süt oda a nap és a meleg azért úgyanúgy marad meleg így nem kapunk hőgutát :):):):) apa csinálja már a finom gyümitortát :) utána pizzát süt :) mostanában hetente egyszer tutio pizza a kaja :):):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Boszi, de jó Neked! Én 8 kilót szeretnék leadni. Van rá 2 hónapom :roll:

Nika! Gyümitorta, pizza? Jól hangzik.

Fanni fél 7-kor kelt, most aludt vissza. Fél 12-kor indulunk anyóshoz, remélem ő is valami fincsi ebédet csinál.
Fanni is medencézik anyuval minden nap az erkélyen. Majd csinálok róla képet, nagyon aranyos bébimedencéje van.

Viszont mára "elfelejtett" lépegetni. Most egyből leül a seggére, vagy mászásban közelít felém :roll:

horvviki
 
 


Ja, és az augusztusi babás topikban, ahova még irogatok, ott van egy ikerpár, akik már mennek rendesen. Szintén 9 hónaposak!

horvviki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?