Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megint nagyon aranyosak az oldalon található képekKép

Orsoly!
Lackó nagyon édi ahogy ott álldogál az ágy mellettKép
Urszila!
A szalonnás kép szuperKép és a családi is nagyon jó, szépek vagytok!

El kell hogy mondjam, mert nagyon boldog vagyok!!!
Már egy hete úgy néz ki hogy rendeződnek nálunk a dolgok, végre van napirendünk, amit Bencike szinte percre pontosan be is tart. Van napközbeni alvás cumival, játék, vigyor, teljesen kiegyensúlyozott lett.
És éjszaka 10től fél 5ig aludtKépKép Én úgy örülök!

Ja, és a tornának köszönhetően nem egészen két hét alatt látványos fejlődést értünk el, mert most már minden egyes felhúzásnál tartja Bence a fejét, sőt nézelődik ide-oda. Annyira édesKép Kíváncsi vagyok mit szól holnap a doktornéni. Sajna holnap oltást kapunkKép

Még teszek fel egy friss képet is, tegnap készült fürdés után:

Kép

Most egyelőre ennyit tudtam írni, mert úgy hallom felébredt Bence, de később még megpróbálok benézni.

Sziasztok: Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok,


Ezt már 3 napja írom,így lesz,ami nem aktuális,ráadásul itt
délelőtt áramszünet is volt,de ha újra átírnám,megint 3 nap lenne Kép mire elküldhetném.

Ann,
Bocs,hogy nem válaszoltam korábban,de Artúr pénteken megnáthásodott én meg kb 10 percenként
szívtam az orrát,úgyhogy netezni nem tudtam Kép
De látom, a lányok már írták,hogy a tejkiütés normális,Artúrnak is volt,kb 2 hós koráig,aztán
elmúlt. Köldökcsonk is vérzett néha,de jól bealkoholoztam és hintőporoztam és aztán kb 2 hetes
korban leesett.
Időjárás elleni krémet csak ma próbáltam ki,mert csüt óta szobafogság volt a nátha miatt,egész jónak találom.
Amint írtam,Babylove (DM saját márka) 299Ft volt akciósan (amúgy 350Ft) 75ml és méhviaszt és
panthenolt tartalmaz,színező- és tartósítószer ill ásványi olajoktól mentes.
Egyébként láttam a DMben Bübchen időjárás elleni krémet is,de az 699Ft volt,talán 100ml. Valaki próbálta már
hogy melyik a jobb?

Kangi,
Köszi a sétainfót,télen mínusz 5 alatt nemtommilesz. Örülök,hogy Julcsi jobban van és gratulálok
a húsevéshez. ÁNTSZ eredmény mikor lesz?

Sofka,
Úgy látom,nem eseménytelen az életetek. Kép Operációhoz drukk.
Bár gondolom most nem ez a legfőbb gondod,de ha mégis el akarnád vinni Marcit akkor a múltkor
írtam,hogy a Budai Gyerekkórházban van koponya és hasi uh,kb 2-3 hét míg adnak időpontot és be is tartják
az időpontot,nem kell órákig várni és a dokinéni nagyon lelkiismeretes.

Psandi
Éjjeli műsor Kép Artúr is szereti a műanyag palackot,főleg az ásv.vizes a kedvence,nagyon tetszik
neki,ahogy mennek felfelé a buborékok. A mi védőnőnk szerint mehet a pici só és cukor a kajába,bár
ő 2 hósan mondta,hogy adjunk neki sárgabaracklevet Kép úgyhogy lehet,hogy az ő véleménye nem mérvadó Kép

Toffi,
Jobbulást! Én is utálom,ha a csaaládtagok kézmosás nélkül fogdossák Artúrt. Persze van,akire rá
lehet szólni,de van,akire nem,mert vérig sértődne (miért feltételezzük,hogy ő koszos?).

Anita,
Szerintem normális,ha a baba hasrafordul és aztán egy darabig nem csinálja,már mások is tapasztaltak ilyet.
Járókánk nekünk sincs,kiságyba teszem,ha halaszthatatlan dolgom van,de nem sokáig marad meg benne Kép nem szereti
a bezártságot Kép

Elli,
Forduláshoz gratula Kép De jó,hogy klasszul sikerült a házassági évforduló ünneplése Kép

Norka,
VizsgaKép Nem baj,másodszorra majd sikerült,drukkolunk Kép

Barbi,
Örülök,hogy jót sétáltatok Kép Én is attól félek,hogy beköszönt a nagy hideg és akkor majd megőrülünk
itt bezárva Kép Artúrnak nagyon jó program a séta,mindig úgy kifárasztja,utána jó sokat alszik. Kedvencei
a lehulló meg a szélfútta falevelek. A környéketeken nincsenek játszóházak vagy baba mama klubok
ahova mehetnétek Ádámmal?

Gombóc,
Zsombinak jobbulást! Ha lesz majd egy kis időd valamikor megírnád légyszíves,hogy a Dévényes kezelés nektek mennyi
idő után használt? Előre is köszi!
Látom hogy aggódsz Zsombi étvágya és a mozgásfejlődés miatt. Remélem a többiek hozzászólásai megvigasztaltak! Artúr
is,bár eddig nagyon sokat hízott,most stagnál és meg is nyúlt,úgyhogy már nincsenek meg a hurkácskák. A mozgással
sem lesz gond,Orsoly épp most rakta fel a képet az ácsorgó Lackóról,úgy látszik a Dévényes kezelés
tényleg nagyon jó,Zsombi is nemsokára beindul!

Mariann,
Milyen volt a hétvége?

Maci_2,
Fogacskához gratula Kép

Leszter,
Franyó írta nemrég,hogy adott kukoricadarát Ankának,de nem tudom,hogy most adott-e először?

Zulu,
Jobbulást a kis betegnek!

Momo,
Ez szörnyű Kép

Orsoly,
Ácsorgáshoz gratula Kép

Zulu,
Köszi a rizs és egyéb tej infót Kép

Zsuzsi,
Jobb már a kedved?

Vera,
De jó,hogy többet tudtok aludni és hogy a torna is használ Kép

Virga,
Örülök,hogy így halad a lakásproject Kép Nemrég még azt írtad,hogy az OTP adott valami iszonyú mennyiségű
doksit és nem tudtad,mikor fogod majd átolvasni Kép

Beu,
A mi sütőnkben egyszerűen nem lehet sütit sütni se papírral se anélkül,mert a teteje csontszáraz vagy égett
az alja meg nyers Kép

Voltunk tegnap neurológusnál a Budaiban. A dokinő azt mondta,hogy már forognia kéne és mutatott egy gyakorlatot,amivel
segíteni lehet(pelus 2 sarkát megfogni és tartani,hogy ne guruljon vissza és így serkenteni a fordulásra).Legközelebb
csak 3 hónap múlva kell menni,aminek nagyon örültem. Ma Artúr olyan jót játszott a kenyeres zacskóval (átlátszó,zörgős)
nagy élvezettel gyűrögette,tépkedte,zörgette.A Heppi és PIldi által írt műanyag flakonos tippeket is ki fogom próbálni.
Ha minden igaz,anyukám hoz a Corából olyan Sofka által írt zabpelyhet,ezt hány hós kortól lehet adni szerintetek?
Vettem barna rizslisztet is,azt mikortól lehet adni? Artúr nemsokára féléves és kezdek elgondolkodni a hozzátápin.
Már adtam neki Hipp alma barackot,2 nap alatt megevett egy kis üveggel,kb 120g-ot,bár elég hamar viszontláttam a pelusban,de
majdcsak hozzászokik.

Befejezem,mert Artúr felébredt.

Sziasztok,
Ildi
azur
 
 


Leszter,
adhatod nyugodtam, kukorica gluténmentesKép.

Tina,
dackorszakKép. Felrémlettek az emlékeimben a mi szép kis estéink, mikor Malacka pucéran ordított a konyhakövönKép. A könyvek bölcs tanácsa, miszerint ne végy tudomást a hisztiről, ez esetben kivitelezhetetlen volt. Meg a büdöskölök pillanatok alatt rájött, hogy mi az, amiről lehetetlen nem tudomást venniKép. És Ő is csak minket tüntetett ki az őrjöngésévelKép.
Igazából nincs tanácsom, túlélésre kell játszani, bár tudom, hogy iszonyú nehéz, főleg, ha nem egyedüli gyerek a dacos csimota, és még a tesóra is tekintettel kell lenni.
Mézes eláll fémdobozban, hónapokig (már ha meg nem eszitekKép). Malacka is azt ajándékoz, vettem picike karácsonyos fémdobozokat, és az Ő műveit abba tesszük a nagyiknakKép.

Vera,
szépséges a srácKép.

puszka

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

Huuu Vera, vannak hurkai BencenekKép Lacko keze kb a fele az ovenek (ha nem a harmadaKép)

Joooool felizgattatok a mezeskalacsokkal, asszem sutnom kell...valszinu kiproba a Zuluet es az Urszilaet isKép

orsoly

Ps: Urszila, olyan szepek vagytok, ilyenkor mindig ramtor, hogy nem is kene megallni 3 gyereknelKépKépKép
orsoly
 
 


Leszter,
Roni is szeret pancsizni, de ekkora hullámokat nem csinál. Persze apa így is elázikKép
A Kismama szerint már 6 hónapos kortól lehet adni kukoricadarát.
Eljutottatok a bőrgyógyászhoz?

Gombóc,
Ez tényleg durvaKép. Én is Bp-en vizsgáztam, szerencsére nem ilyen vizsgabiztosnál.
Én emlékszem a mézecskalács házadraKép
Ne szomorkodj! Zsombi nem egy zabagép és kész. Na, és akkor mi van, ha egy kicsit később fog járni Zsombi? Attól még nagyon édes, ügyes és okos babaKép

Toffi,
Tegnap este kalácsot sütöttem (pedig nem is árultalak el a páromnak)Kép

PsAndi,
Én kezdettől fogva teszek kicsi sót Roni kajájába. A védőnő is mondta.

Heppi,
Jobbulást!

Heni,
A kutya is aranyos, na de a gazdája!Kép
Mennyire stabil? Nem borul fel könnyen a gyerekkel?

Momo,
Ez tényleg nem túl nagy (csacsi)Kép
Sajnálom az osztálytársadKép Szürnyű, szegény családja...

Kangi,
Gyors gépgyógyulást!
Hatalmas gratula Julcsinak a fogacskáhozKép
Képzeld, tegnap telefonált a párom barátja, hogy a 3 és fél hónapos lányuknak is kinőtt a foga. Nem semmi! Bár van aki foggal születik...

Anita,
3 szuri egyszerre, nem csoda ha sírt szegényKép
Roni a kötelezők között kapta a Menjugatet. Igaz, így meg 2 hetente jártunk.
Ha nagy küszöb van a "játszótér-szobánál", akkor az egy ideig megakadályozza a szökéstKép De Orsoly képén Lackó éppen egy szökésgátló szerkezetbe kapaszkodik.

Norka,
Jobbulást!
Jazi-kép édesKép

Zsuzsi,
Hess-hess-hess depi!!!!

Virág,
De jó, hogy megkaptátok a hitelt!Kép Drukk a gyors ügyintézéshez!

Zulu,
Mézesrecept mentveKép
Milyen gipszfiguráákat csináltál? Én is szeretnék, de még soha nem csináltam. Van valami jótanácsod?

PIldi,
Ügyes kiscsajKép Később is érdekes a kép, jöhet amikor elkészülKép

Orsoly,
KépKép

Csucsuka,
Nálunk is így volt annó a karácsonyKép
Attól nem kell tartanod, hogy veled lesz tele a topikKép

Elli,
Remélem anyós nem fáraszt sokáigKép

Urszila,
Recept mentveKép
Diétás kajaKép
Családi fotó szupiKép

Na, felébredt Roni, megyek megetetem.
Majd jövök mégKép

Maci_2
maci_2
 
 


Újra itt. Kimentettem a kakiból, megetettem Ronit. Szereti a céklás krumplit, 1,5 dl-t benyomott szü nélkülKép Most itt játszik a lábamnál.Kép

Leszter,
FürdőszobaKép

Tina,
Saját tapasztalatom ugyan nincs, de olvasmányaim alapján és ismerősöktől, úgy látom dackorszaka van a lánynak. Sok-sok türelem kell ilyenkor. Csak amit tényleg muszáj, azt tiltsátok. Adj neki döntési lehetőséget, pl: milyen ruhát vesz fel, mit akar enni... Kitartás!

Vera,
Remélem a dokinéni is meg lesz elégedve BencikévelKép
Nagyon édesKép

Azúr,
Akkor igazán nem lehet gond, ha csak 3 hónap múlva kell visszamenniKép
Műanyag flakon már régóta "működik" nálunk is (Nestea flakon - nem papírból van a címkéje), én gesztenyét tettem beleKép
Rizs mehet 6, zab 8-9 hótól - Kismama ajánlása szerint.

Megyek ebédelni, csak még be akartam fejezniKép

Maci_2
maci_2
 
 


Csucsuka!

Értem!KépKépKép
Hát szerinteme z Emmának még elég veszélye slenen vagy nem? Ő már a hintalóra is felmászik ami van itthon és olyan ütemben lovagol, hogy majd felborul. Pedig ez ilyen nagyobb hintaló, az ülő magassága kb aa térdem aljánál van.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Zulu
Mézesreceptet kimentettem, remélem, nekem is sikerülni fogKép KösziiiiKép
Mindjárt leakadok, az almától puhul meg?

Kangi
Üdv Julcsinak a "fogasok" táborábanKép

Momo
OsztálytársKép

Zsuzsi
Miért vagy depis??

Virga
Kistesó projektKépKép
Csacsinak örülök, főleg annak, hogy Neked is jó a kisebb verzióKép Enyém Apa nem fújta még fel a miénket(Kép), de biztos vagyok benne, hogy Szandi is ki fogja próbálniKép (vagy Kép?)
Gratula és drukk a mihamarabbi költözéshezKép

Gombóc
Ne keseregj, enyém Zsombi még nem áll!Kép Egyszer csak a Tiéd is nekikezd a mozgolódásnak, aztán abba sem hagyja, majd meglátod!Kép
Én nem is láttam a mézeskalács házat, csak február óta "járok" ideKép

PIldi
Felfedező AncsiKépKép
Zsombi-csereKép

Magdi
Visszatapsolt palacsintaKép

Elli
Kaphatok Pampers mélt én is?

Urszila
Másik mézes is kimentve, héten valamelyikkel próbálkozokKép Én legjobban rajzolni szeretek a tetejéreKép
Hű, ez aztán hozzátápiKép
Csoportkép nagyon klasszKép

Tina
Gyerkőc-hisztiKép, megértelek, nekem egy hatéves lány csinálja itthon nap mint napKép még mindig, és nem igazán látom a végét. Péntektől itthon volt velünk Szandi tegnapig, én örültem a legjobban, hogy ma már van oviKép (kb. 10 évet öregedtem, hajam sem maradt)

Vera
Irigy vagyok a hosszú alvásért Kép, viszont ma éjjel Zsombi is aludt Kép
Szép husis BenceKép

Ildi
A maminál való pakolás (és selejtezés) közben akkora volt a por, kaparta a torkom, nekem ne mondja egyik se, hogy tiszta a keze. De szerintem nem nagyon kell megírnom, kiről van szóKép
Szerintem -5 alatt is lehet sétálni, csak rövidebb ideig és figyelni kell a babust (főleg ha alszik). Én biztosan kiviszem Zsombit (Szandit is kivittem, és ő augusztusi, szóval jóval zsengébb volt télen, mint most Zsombi)

Maci_2
Még csak kedd van, de már Apa tervezgeti, mit süssek péntekreKép Addig minden este gesztenyétKép
Céklás krumplit Te csináltad?

Zsombi már több, mint 2,5 órája alszik, kb. nyolcadjára néztem meg, szuszog-e még (ilyenkor be vagyok ijedve, hogy nehogy valami baja legyen). És kimaradt a déli kaja, én két dinnyét cipelek éjjel óta...Kép

Csacsi: nem akarok senkit sürgetni, Apa még sokáig ott akar dolgozni, ráér átmenni megvenni. Maradjunk annyiban, hogy akinek jó a kisebb (Momo-féle) verzió, az jelezze, és ha sürgős, azt is, nehogy aztán erről is lemaradjunk.

Vettem tegnap egy darab sima (azaz mintanélküli)anyagot, Szandival megrajzoltatom a saját terítőjét a szobájábaKép. Tud valaki jó minőségű textilfilcet ajánlani? (kb. ára is érdekel) Előre is kösziKép
Megyek...
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Én is csináltam sorozatképet, Zsombi lemászik az ágyról:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

És a kúszás első "áldozata":
Kép

Megyek, mert ébredés van (valaki megint falat fúrKép)
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Toffi: ez nagyon aranyos!!! (nem sirt mikor leért??) rugik nálunk is kezdenek ilyenné válni, főleg, amiket már anno a nagyok is előkészitettek.
Én jelentkezem egy pici csacsira!

Tina: dackorszak kontrázva kistesóval. Csatlakozva többekhez: csak azt tiltani, abba beleszólni, amit muszáj, ahol csak lehet engedni, hogy válasszon, hogy egyedül csináljon, hogy segitsen. Amikor hiszti van: nálunk az ment, hogy be a szobájába, rácsukva az ajtó (csak kilincsre), és ha megnyugodott, kijöhet (érdekes, mert ki tudott volna jönni, de nem szoktak!)

Megyek, ébred alány. Ma elkezdett rendesen, igaziból mászni (lehuppanás nélkül). Gyönyörű közben. És ma úsztunk, múlt héten kimaradt, de nem volt gond, nem felejtette el az eddigieket.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


PIldi
Hang nélkül sikerül az ágyról lejönni Zsombinak, vagyis nem teljesen, olyanokat fújtat közben, biztosan koncentrálKép, a képen nem igazán látszik, de fülig ér a szájaKép
Ez a rugi csak Zsombié voltKép
Csacsit most már felíromKép
Hiszti-gyógyítás anyukámnál megy ezzel a szobába csukásos módszerrel, nálunk tovább folytatja.

Zsombi felébredt, csendben nézte, amíg kitergetek. Viszont az almás sütőtök nem igazán tetszett neki, lehet, hogy holnap nekem kell megenni?
Nemsoká indulhatunk hiszti-hercegnőért.

Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Elhallgatott.

Folytatom

Urszila:klasszak a képek! Látom a hozzátápiban ti már keményebb részen tartotokKép.

Vera: Bence nagyon aranyos!!
Napirend: nem tudom, te már olvastad-e anno egyszer sikerült jól megfogalmaznom, valahogy igy: napirend az a valami, amiről mire azt hiszed, hogy kialakult, addigra teljesen megváltozik.Kép


Ancsi az elmúlt két nap 3/4 10 ill 10-kor kelt. (este 9 tájban alszik). Persze volt párszor ébren közben, de nem vészesen. Ezek után nappal max kétszer alszik, abból is az egyik tuti félórás, most épp a mai másikat alusszaKép (egy órájaKép juhé). Talán bejön, hogy a sok mozgástól jobban alszik majd.

Most hétvégén én (mi a párommal) is sütöttem, életemben először Rákóczi túrost. Nem is volt vészes, viszont nagyon fincsi lett. Palacsinta, na ja, azt kéne már valamikor, csak az egy 3 órás projekt (3 serpenyővel) minálunk, abba nem nagyon tudok Ancsitól belekezdeni.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Toffi: Szandi nem eszi meg? Nálunk Ilcsi lépett elő főfő maradék eltakaritóvá, eddig minden tetszett neki, amit Ancsinak adtam (és maradt). ANyatejes pempők, azokat én nem szivesen... de ő eszi (anno a lefejt tejet is a nagyok közül ő egyedül itta meg).
Ügyes fiad van!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


sziasztok Kép
Beuéktól írok, hét végéig nem lesz gépem, úgyhogy most csak bejelentkezem, és remélem, hogy hétfőn már hosszabban tudok írni! Fog-és kajagratulákat köszönjük, bár az evés elmúlt, gyanítom, a fog miatt, tegnap dél óta csak szopik, és klasszikus habos-zöldes fogzós hasmenése van. Szegény.

Pussz mindenkinek!
Kangi és vendégeskedő Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Nálunk sajna esztra nyügis éjszaka után egy kicsivel jobb délelöttünk volt.
Jön a két felső fogacskája nagyon megviseli szegényt.

Orsoly: Képek szuperek gratula az álláshoz. ugyanilyen rácsunk van nekünk is.

Képzeljétek ma ebéd után letettem aludni a törpét de nem aludt el bent hagytam az ágyába ott játszott csendben egyszer csak megyek be hozzá a szobába és láttom telehányikálta az ágyát és abba tapicskolt teljessen csendbe volt nem is tudtam elképzelni mit csinálhat azért is mentem be megnézzni, hogy elaludt-e vagy mi van és ezt kell látnom. Gyorsan ágynemű csere gyerekl ruha csere.

Na ezt csak gyorsan leírtam
Most megyek
Minden babó gyönyörű

Puszi
Andy
andy78
 
 


SZIASZTOK!

Na megint jól sokat írtatok, mire elolvastam addigra lement a nap.Vagy csak én voltam erre régen?

Jól vagyunk ugyan Dorka még mindig krahácsol, tegnap este elmentünk a dokihoz, és biztosított, hogy nincs tüdőgyuszija, és nem kruppos.
Így egy kicsit megnyugodtam.

Orsoly: a cora látogatásban benne vagyok, csak a hét már fullon van, apukámék jönnek fel holnap este Szegedről, és pénteken délután mennek haza, 2-re megyek a kőbányai védőnőhöz, majd szintén kőbányára kozmetikushoz.
Majd érdekelne az itteni orvos rendelési ideje, mert az ottani gyerekdoki babát vár, így mindenképp új orvos kell, akkor ezt a hellyit meglátogatjuk.

Manó: Jól vagytok Emmácska remélem kezd meggyógyulni. Rendeltem a boltunkban olyan menetelős éneklős csacsit, remélem még nem vettél.

Pár kép, már úgyis rég láttátok:
Kép
puszi mindenkinek, de leginkább magamnak:
Kép
fürdés után:
Kép
hol a kajcsi?
Kép
hami..
Kép
Lackóval:
Kép
Na még egy búcsúzóul:
Kép

Így most elbúcsúzom
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2!

Épp akartam írni neked SMS-t hoyg mi van DorkávalKép

Emma javulgat, rosszacsont, eleven nagyonKép

Most is itt kapkod, úgyhogy befejezem. meglátta Dorka fényképeit a képernyőn és meg akarja fogdosni. nem vettünk csacsitKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Bocsi,gyors csak1 kerdes, hatha furdi elott meg jar itt valaki!?
Jazinak megint jon1 foga, irtora szenvedett ma. Es nemtom mit adjak neki ejszakara? Kupra gondoltam (Germicid C), de laza nincs, Panadolt legutobb 2.30kor kapott , vagy legyen Cataflam( azt ma meg nem adtam neki)? OOooolyan tanacstalan vagyok, pliiiz help valaki gyors, hatha! Kép
Norka
norkini
 
 


Norka!

Szerintem Cataflamot ne adjál. Ha bírja a kúpot adjál azt. Ha nem szenved a berakástól. Ha igen adhatsz Panadolt is. A Germicid C-be nyugtató is van.

Tina
tkriszta
 
 


Norka
gyors vagyok, de nem tudom Kép én asszem Panadolt adnék

Andi
psandi
 
 


Norka,
Muszaj adni valamit? Tudod, en nem vagyok egy gyogyszerhivo. Legutobb Dani kapott nalunk a csaladban Germicid C-t az othonapos oltasanal. Akkor vegigaludta tole az ejszakat (eleteben eloszor, es 2eves koraig utoljara). A tobbit meg nem probaltam.
Bar, ha kovetkezetes akarsz lenni, akkor legyen Panadol. Szerintem nem jo keverni a dolgokat!
Na, most sokat segitettem gondolom...
megmindigdepis Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi
mi a baj? Nem akarod kiírni magadból? Kép

Andi
psandi
 
 


Koszi,koszi csajok! Nyert a Panadol es majd csak ha felsir, mert most jokedvu 8ami nagyon meglep mert tenyleg egesz nap nyuszi volt! )
Kosziiiiiiiiiiiiiii Kép Kép
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Tali:
Kedden 11-re bejelentkeztem a Cserepesházba. (A hétfő nem volt jó nekik. Csucsuka, bocsi, pedig úgy szerettem volna! Biztos nem tudsz jönni fránya isi miatt??? Egy jó diáknak lógni is kell!Kép) Mivel mindenki félreértette, még egyszer leírom az anyagiakat: összesen (nem fejenként, nem óránként) 1000 Ft., annyifelé osztjuk, ahányan megyünk. Kétszer rákérdeztem, annyira hihetetlen, de úgy néz ki, így van.
Ki tud jönni? Azt ígértem, visszahívom őket megerősítésként.

Képeket végignéztem, nagyon édesek a babók!

Toffi! Zsombi mászásaKépKép

Urszila! Olyan szépek vagytok! Irigy-irigy.

Manó2! Dorka olyan sokat nőtt! Jó dolgokat csinál!

Orsoly! Hogy álldogál Lackó!!!! Gratula!

Vera! Kis husi Bence!

Szép éjszakánk lesz, már másodszor sír föl.Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Ma másodszorra futok neki az irásnak,mert hogy Apa kikapcsolta véletlenül a gépet miközben épp ide irtam.(már a végénél jártam)

Na szóval nagyon jól sikerült a londoni kis kiruccanásunk.Kép Marci is nagyon jól birtaKép, és mi is remekül éreztük magunkat.Kép
Végig sütött a Nap,ajándék időnk volt.Kép


Amúgy semmi különös nincs,zajlanak a mindennapok.

Még próbálok vissza olvasni,de olyan sokat irtatok.Kép

A képeket azért gyorsan megnéztem,NAGYON ARIK A BABÁK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mariann&Marci
Mariann
 


Sziasztok!

Viola ma atfordult Kép Kép Kép eloszor hatrol hasra, majd miutan kozremukodesemmel felmarta a kiszemelt jatekot, visszafordult a hatara! Kép
Es most a gyarapodasa is OK, 6.76-nal tartunk :-)))

Ilyenkor aztan csucs jo anyukanak lenni Kép Kép Kép

Az ejszakak meg mindig mozgalmasak, de legalabb vissza lehetett tenni a kisagyba, es meg is ijednek, ha egyszer minden stimmelne :-)))

Mano,
koszi az infokat Dorisekrol! :-)))

Bocsi, muszaj mennem, mert az emberem hajnalig dolgozott es alig aludt, szoval most zombibb, mint en... remelem, belathato idon belul sikerul rendesen topicolnom, mert ki vagyok ehezve rendesen... :-(

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Kaska,
gratu Violának!KépKépKép

Beu,
mi mennénk, ha nem jön közbe valami újabb kórság.
Remélem odatalálokKép.

Csucsuka,
minipasimnak cupp cupp, anyájának kéretik egy lógós napot beiktatni kedden, hogy a találkozó létrejöhessenKép.

Manó2,
gyönyörű a csaj! Micsoda szemek!Kép

Andy,
remélem gyorsan kibújnak azok a fájós fogacskákKép.

Maci_2,
gipszből csak kereteket öntök, bár már gondoltam, hogy veszek valami aranyos sablont, és csinálok hűtőmágneseket. Vagy díszt a fáraKép.

Urszila,
hozzátápiKépKépKép. Nem aprózza el a lányKép.
Nagyon helyesek vagytok a fotón!Kép

Nálunk lecsengett a takonykór (koppkopp), de a változatosság kedvéért kitört a fisifosiKép. Malacka szokás szerint férfiasan jajgatott egész nap, Macka pedig szimplán csak végigtojta a napot. De a legjobb, hogy pont a Normafánál sétáltunk, mikor Malackán kitört a hasmars, sebtiben bilit ácsoltam a zimankóban, miközben a fák mögül kíváncsi nyugdíjasok sasoltak. De a legjobb az volt, hogy mikor végre elindultunk, észrevettem, hogy nem messze valami filmet forgatnak, és pont felénk állt a kamera. Elképzeltem a képüket, mikor a vágószobában felfedezik a háttérben székelő MalacomatKépKépKép.

na megyek, eszem valamit ez után a szép nap után

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Köszönöm a hozzátápis gratulációkat. Meg a szépségünkre vonatkozókat isKép Most látom, hogy valamit biztos állítanom kéne a fényképezőgépen, mert a piros narancssárga lett.

BeuKép kedd az a jövő kedd? Nekem jó.

LeszterKép tudtam, hogy valamit kifelejtettem a neked írandókból! Kukoricadara nagyon is adható -bár olvastam már kukorica allergiáról, de hát krumpliallergia is van. Adhatod gyümölccsel, krumpli helyett főzelékbe, később beleolvadt sajttal, túróval. Az nagyok is szeretik, pörkölt, rostélyos mellé gyakran van.
FürdőKép megvárhatta volna a költözést.

IldiKép gratula a mászáshoz! Olyan édesek tényleg ilyenkorKép nem mintha máskor nemKép

GombócKép én is emlékszem a mézeskalács házadraKép Kéne nekem egy jó, díszíthető mézeskalács recept. + hogy ragasztod össze a ház falát?

VeraKép Bence nagyon édes, és nagyon husiKép Kívánom, hogy legyél oly szerencsés, hogy a napirend napirend maradjon, és ne az Ildi megfogalmazása sújtsonKép

TinaKép nem akarlak elkeseríteni, de a 9+7 évesem is hisztizik. Főleg Zsuzsi tud bepörögni. Viszont házon kívül prímán viselkednek, ez a jobbik esetKép Játsz túlélésre, számolj 10-ig magadban, mielőtt reagálsz, ha egyáltalán reagálsz, és keveset tilts, de azt nagyon és mindig.

Urszila
urszila
 
 


Jazi az elobb felebredt, 39 fokos laza van Kép Kép Belenyomtam 1 kupot, remelem javul. Nem ertem, 8kor meg semmi jele nem volt Kép

Norka
norkini
 
 


Zulu! KépKépKépKépKép Családilag röhögünk. Na jó, Lőrinc még nem kelt fel. De ami késik, nem múlik! Kórság miatt viszontKépKépKép Előző kórságból való kilábalás viszontKépKépKép

Kaska! Hurrá, hurrá! És ez csak egyre jobb lesz!

Mariann! Roppppant irigy vagyok a londoni kiruccért. Visszolvasással ne is kísérletezzKép

Azur! Az azért jó hír, hogy csak 3 hónap múlva kell visszavinni. Nagy gond nincs.

Leszter! FürdőszobaKép De sajnállak. Nekünk is volt valamikor, el is kellett költözni, teljesen kiborultam az idő alatt. Pedig ritkán szoktam. Na, jól megvigasztaltalak. Viszont utána biztos szép lesz.

Beu
beu
 
 


NorkaKép JázilázKép kisgyerekeknek nagyon-nagyon gyorsan lesz lázuk, lesznek betegek. Germicidet adtál neki?

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Előkerültem én is. Az ebéd jól sikerült, és hiába szurkoltatok, sajnos csak sikerült kicsit a csirkecombot megégetni. De renoválható volt a dolog, az égett rész a kutyáké, a többi meg finom ropogós lett. Meggyújtottunk 52 szál gyertyát, 12 öngyulladós BRRRRR nem tudtuk elfújni, végén kikapkodtam a tortából és löntöttem vízzel. Zsani nem értette mire fel a nagy cécó. De nagyon örült mindenkine, főleg hogy kézről kézre járt. Majd úgy kidőlt, hogy még le se ültem vele már aludt, még szopni is elfelejtett, de bepótolta azért 1 óra múlva.

Rakok is fel két képet

Ezen végre mind a 3-an rajta vagyunk, még nem készült rólunk így kép, pedig már 5,5 hónapos a lány:
Kép

Az ébredés, na meg a kajcsi után jól elüdögélt az új porszívóm dobozában, na ja mindent haszonosítunk Kép
Kép

Norka
Jázilány gyönyörű!!!!! (nem is kisfiús) A vizsga miat ne légy szomorú!!! Nekem és a férjemnek elsőre sikerült minden, együtt tanultunk vezetni anno. De ez nagyon ritka Az ismerőseim közül csak a keresztapámnak lett meg még minden elsőre a többieket megvágták valamiből. A sógornőmet úgy húzta meg az unszimpi vizsgabiztos, hogy átjött a sárgán és utána még a kamion is jött a piroson. Ezt szabálytalannak minősítette (ha megáll kivasalja a POLO-t a dög) De azóta már jobban vezet mint én.

Gombóc
Ne aggódj, Zsombi tudja mi a jó neki. Ha nem hízik akkor nem és kész. Zsani most 7,5 kg körül moccan és nincs fél éves. Cipelhetem a sózsákot ha már így meghízlaltam. És azonne aggódj ha nem jár még 1 évesen a férjem is 1 nappal előtte indult el. A sógornőmnek meg 1 évesen még nem volt foga (protkón gondolkodtak már) és felnőttek semmi bajuk. Zsombinak se lesz semmi baja, legalább tovább marad a fenekén. Hidd el szaladhatsz még utána eleget.

Tényleg lányok, ezt el kell mesélnem. Vasárnap a szüleimnél voltunk, lány nagyon nyűgi, sír hisztizik, majd beájul. Édesanyám következtetése, biztos nem elég a tejem éhezik a gyerek azért nyűgös, adjunk neki enni valami mást. Ezt már átrágtuk párszor vele, nem is vitatkoztam lezártam magamban és csak annyitmondtam még nem. mikor felébredt a picur anyu adott a kezébe egy kiflit, na rá is cuppant mint a cicire (épp nem voltam ott így csak utólag tudom) Na mikor megláttam gondolhatjátok. Anyu mondja, hogy látod, hogy éhes. Persze, mert már nem evett 4 órája. Megszoptattam bosszankodva ugyan, de gondoltam én visszakapja még... Este pakoltunk az autóba, látom, hogy maradt még 1 kifli, odavetettem anyumnak, hogy csomagolja azt is oda, hogy legyen holnap mit ennie a lánynak mert úgy is éheztetem. Na lett olyan röhögés belőle. De végre felfogta hogy mit akarok. Szerencsére mire legközelebb megyünk már 6 hónapos lesz és ünnepélyesen megengedem neki, hogy ő adjon neki enni (ez a baja tudom én, hogy ő adjon neki enni, de szoptatni nem tudja, etetni igen Kép)

Orsoly
Lackó tüdéri, Mi is gondolkodunk a rácson, vagy valamin a kutya biztonságának érdekében. Ma is megtépte Zsani, az a hülye dög meg tűri. Igaz a bébihordozót nagy ívben kerüli KépKép

Zulu
350g főzi??? És nem hízik?? hidd el sokan fogják irigyelni majd tnikorában ha ezt a szokását megtartja. ÚÚÚ röpke 2 hét és 1 éves a csaj. Lesz nagy buli????

Urszila
szalonna, hát ezért hízik Julka.KépKépKép Nagyon aranyosak vagytok. Gratu a digigéphez és kérünk képeket.

Na ezt most elküldöm és megyek alukálni. Holnap talán ellépünk méreckedni mekkora a csajszikám, utána beszámolok Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Elli, Andi, KAngi! A ma készült képeket feltettem a tárra.

Urszila! Igen jövő kedden. Mertem remélni, hogy jó leszKép

Nadine! Helyes kis csapat. Dobozos nagyon jó!

Norka! Szegfény kicsi Jázi! Adj puszit a kobakjára helyettem is. Jobbulást!

B.
beu
 
 


szegény

Inkább fekvés, alvás. Jó éjt.B.
beu
 
 


Hali Csajok!

Beu, sajna ZH írás lesz, esélytelen a lógásKép. Különben amúgy is, mert túl drága ahhoz, hogy lógjak (120ezer/félév), nincs hozzá képem. Viszont szerveződik a mikulás, lehet mégis el tudunk menni ElliékhezKép.

Most röviden ennyi, mert tételezek, brrrrrr.

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Beu!
Úgy né ki,hogy mi tudnánk menni talizni. Kép

Kaska!
Vilcsinek gratula a forgáshoz. Zsuzsi is csak addig fordul hasra, amig megkaparintja áldozatát(játék), azután fordul vissza. De így már néha azért hason is van ( még a végén rászokik) Kép

Leszter!
Fürdőszoba Kép

Na menek, mert Miki reggelizni kíván. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma felszámoltam a kórház egyharmadát (asszem elszállt, amiben megírtam, hogy hétfőn nagycsaládi szimulálás volt minálunk, a doktornéni csak mosolygott a szemüvege mögött, és rámbízta, mikor zavarom vissza a bandát "dolgozni". Mindenesetre nem csinálják gyengén, Kata bepirosította a torkát, épp egy kicsit, Orsi hányt, épp egy kicsit, Marci meg szörcsög és ekcémás, de neki amúgy sem kellett volna oviba, suliba menni). Szóval hétfő estére úgy kimerültem, hogy a z asztalterítő kockás mintázata is idegesített, fogtam és kivágtam. Aztán felsikáltam a lakást, lesikáltam az etetőszéket, (újra hozzá lehet nyúlni gumikesztyű nélkül), és írtam Nektek. Na az elszállt. Hogy hova lesznek ezek a remekművek?
Szóval így két gyerekkel az élet sokkal nyugisabb. Tegnap ilyenkor már a hajam téptem.
Apánk eltűzött Németo-ba, gyalut, fényképezőgépet venni. Hazafalé hozza az ebayos babakocsikat anyának, aki lerágja mind a húsz körmét, míg drága párja odavan. Csak holnap jön! Estefelé.

Zulu, látom nálatok is felütötték fejüket a vírusok, bacik. Én is gipszelek lelkesen!!! És szalvétáznak a lányok. Sajnos rászoktattam őket, üveget is festenek. És minden anyagot felhasználnak, és miután én körölüttök tojózok az alkotás idején, vizet hozok, törlök, festékes flaskán nyitok újra lyukat, nem jutok valódi átszellemült alkotáshoz. A mézeskalácshoz is csak a tésztát gyúrom. Bezzeg a dióskiflivel tökölhetek, annyi vékony gilisztát senki nem gyurmákol. Bezzeg öt perc alatt megeszik.

Nadine, ezt az etetős problémát jóanyám is mindig elővezeti. Sőt, a férjem is. És valóban a gyökerek a szoptatás kizárólagosságában keresendők. Bezzeg éjjel nem akarnak felkelni helyettem, és a kakás kölök is az anyja fia. családi kép tuti, porszívós dobozos pedig tündéri.

Norka, gyógypuszik Jázinak! És lehet, hogy reggelre már nyoma sem lesz bajnak, láznak!

Urszila, nagggyon szép kis család. És a hozzátápi is tuti.

Tina, nem akarlak vígasztalni, de tapasztalatom szerint a dackorszak még csak kezdődik, aztán nyugodtabb periódusokkal megszakítva eltart a kamaszkor végéig. Csak másképpen nevezik. Tényleg próbálj minél több dolgot ráhagyni. Csak a választási lehetőségeket korlátozd! Nem melyik pulcsit, hanem a piros vagy a kék pulcsit kéred. A túl nagy választék - legalábbis nálunk - könnyen rohamhoz vezethet. Hajrá, és kötélidegeket!

Beu, kedd elvileg nekünk is jó. Főleg de.

na megyek, megnézem az aprónépet.

Szép napot!

sofka
sofka
 
 


Jó reggelt!!KépKépKép

Urszila,
Gyerkőceid csudaszépekKépKép Apának meg sem merem mutatni, nagyon rá van indulva egy szép kislányra... Na, ez félreérthető,Kép szóval nagyon szeretne egy kislányt, és a te nagyobbikod igazán nagyon szépKép

Tina
HisztiKép Asszem elmentem magamnak, mit írnak a többiekKép Ahogy nézem, ez kihagyhatatlanKép

Vera
Tök jó, hogy fejlődik BenceKép A dokinéninek is tecceni fog, hidd elKépRemélem, megnyugodtál...

Azúrildi,
A ritkább kontroll télleg jót jelentKépTapasztalat!

Toffi
Zsombi-sorozatKépKép És a rugiKépKép

Ildi
A férjem 4 éve röhög rajtam palacsintaügyben. Palacsinta nálunk: férj hazajön, és a konyhában a köv.kép fogadja: serpenyők szanaszét, (ráégett ez-az) itt-ott félig sült tésztakupacok, olaj, stb, én meg duzzogok a szobában. Kb félévente lejátszódó jelenet. Nem hisztitek, de asszem már az összes csodareceptet kipróbáltam. Én vagyok az, akinek még dr.Oetker porból sem sikerült palacsintát csinálni, pedig ahhoz csak tej kellettKépKép vagyKép már kínomban.

Manó2
Azok a szemek!!KépKépKép Gyönyörű. Nem csoda, hogy Lackó bukik ráKép

Beu
Nekünk a szokásos 1 óra a jó, tegnap el is felejtettem, a Dévény kezelést kapja Kevin 11:15-12:15ig. Lökött vagyokKép De igyekszem, ha csak 1 órára is, megyekKép

Nadine
Rólunk is 7végén készült az első családi fotó a barinőm digigépévelKép Szép családka vagytokKép Dobozban ülésKép
KifliKép de ügyesen lereagáltad, szerencse, ha vette a lapotKép Nálunk is ez van, a nagyik már presszelik a hozzátápit, de anyukám szerncsére megérti, hogy most ez a "trendi"Kép, ahogy ő fogalmazKép Anyósom valszeg szintén kiflicsücsköt nyomna KevinbeKép

Zsófi
Mailtovábbítást még 1x kösziKép Felvéstelek a listára.Kép

Anyós tegnap 2 órát boldogított. Hiába mondom neki, hogy Kevin kizárólag szopikor fexik karon, amúgy ölben "üldögélni" szeret, mindig elfektette, mint egy pólyást, persze nyügi meg nyafi lett a végeKép De ez csak 1 a sok bosszantó apróságból. Namindegy, túléltük.
Ma megyünk 5 hós oltásra, már az új homeodokinénihez. Utána meg terhestornás tali, Évivel (is)Kép Remélem, bírja azt az 1-2 órát,(Kevin) utána pihi itthon.

Puszpusz
Elli
ellimami
 
 


Beu
méltem
E
ellimami
 
 


Sziasztok!

Szépek a babák!

Kedd... minden nap jó, csak a kedd... akkor járunk úszni. De talán átvariálom csütörtökre, és akkor kiszabadul a kedd. Ha nem beteg, kihagyni nem akarom az uszit, mert tök jól fejlődik benne a csaj (meg én isKép)

39 fok láz, fogtól? szabad még? Elvileg fogtól csak enyhébbnek szabad, ha nagyon láz, akkor gondolni kell másra is.

Zulu, jobbulást!
Sofka, nektek is!

Zsuzsi, tényleg nagyon nagy a csend!

SZiasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Elli!
Majd egyszer megtanitalak, jó?Kép
(egyébként tűzhely függő is, előző lakhelyünkön nekem is alig ment.Bár lehet, hogy azóta csak profibb vagyok.Kép)
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!
Keddi tali érdekelne, leírná valaki, hogy pontosan hol is ez a Cserepesház, BKV-val hogy jutunk oda?

Norka,
jobbulást Jázinak, szegényke Kép !!!!! (Gyöööönyörű ez a lány, mindig megcsodálom!!!)

Orsoly, Vera, Toffi, Manó2,
édesek a gyerkőcök!!! Kép

Urszila,
családi fotó nagyon jó, szépek a nagyok is! Szalonnás kép Kép

Nadine,
milyen jó ez a "hármasban"-kép, nagyon helyesek vagytok együtt!!! Zsani a dobozban (is)csodaszép!!!

F.
franyo
 
 


Sziasztok!
most csak gyorsan felrakok egy képet.
Anka és Bence ápolja a baráti kapcsolatokat:
Kép
Névtelen
 


Sziasztok!

A jövő heti tali engem is érdekel ha nem esik az eső mert BKV-val mennénk.

Köszönöm a vigasztalást hiszti ügyben.
Sokan azt írtátok, hogy csak azt tiltsam amit feltétlenül kell. Nem fog akkor nagyon a fejemre nőni? Nem fogja úgy gondolni, hogy neki mindent lehet? Tegnap is a bölcsiből jövet végig hisztizte az utat. Hogy mért szerintem Ő se tudja.Kép

Ma reggel éppen hogy elmúlt 7 óra és csöngettek. Postás volt, hozta a Nestlé pontokért a Chicco cirkuszvonatot. Úgy örülök. Karácsonyi meglepi lesz a Nórinak.

Elli,
palacsintaKép, nekem is évekbe telt mire rájöttem, hogy kell csinálni. Viszont a fasírt még mindig nem megy. Egyszerűen képtelen vagyok jól csinálni. Már anyukám is eljött párszor segíteni, akkor jó, ha nincs itt ehetetlen.
Milyen volt az oltás? Az is dupla? Mi 2 hét múlva kapjuk.

Kaska,
gratula az átforduláshoz.

Mennem kell, hív az éhenkorászom.
Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

PIldi
Nálunk én vagyok a maradék-eltakarító Kép(így vagy úgy, de én)

Kangi
Drukk a gyors fogzáshoz és a mihamarabb jóevő JulcsihozKép

Andy
Ez jó játékKép

Manó2
Gyors gyógyulást Dorkának és örülök, hogy se nem gyuszi, se nem krupp!
Szép Nagylány DorkaKép

Beu
Én nem tudom, hol van a Cserepes ház (tudom, már párszor le lett írva, de akkor sem)Kép. Bkv-val könnyen odajutunk? Mert akkor megyünk.

Mariann
Londonban sütött a nap??? Biztosan ott voltatok?Kép De örülök, hogy jól sikerültKép

Kaska
Gratula a forgásokhoz és a gyarapodáshozKép
Kiéhezett KaskaKép

Zulu
BetegségKép
De szólj, ha láthatjuk a tévében MalacodKép

Norka
Elmúlt már a láz? Dokinál voltatok? Mitől van?
Gyors gyógyulást Jázinak!

Nadine
Tök jól néztek ki együttKép
Ilyen szép csomag jöhetne hozzánk isKép

Sofka
SzimulálásKép jobbulást mindenkinekKép

Zsófi
Mélt megkaptam!
Jó zh-zástKép
Hogy sikerült?

Elli
AnyósKép
Oltás rendben ment? Hogy viselte Kevin?
A tesómnak azt mondta egy szakács, hogy abban a palacsintasütőben, amiben a cuccot akarod sütni, mást nem szabad, csak palacsintát. Neki bejött ez a dolog, az én anyukám viszont bármiben (!) tud palacsintát sütni (én nem szoktam, mert 10 darabért nem pepecselek, és csak a fele fogy el)

Franyó
De édesek!!KépKép És egy játékkal játszanak. Zsombi már visít, ha Szandi hozzányúl ahhoz, amivel ő játszik. Szandi meg naná, hogy hozzányúl, biztosan élvezi, amikor Zsombi ordítKép

Apa ma szabadságon van, intézi a mami dolgait. Szerintem ennek sose lesz vége. Azt hittem, kicsit itthon is lesz velünk, de úgy néz ki, még később végez, mintha dolgoznaKép

Zsombi alszik, akár tornázhatnék is, de úúúgy nincs kedvemKép. Inkább megcsinálom az angol házit.
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

És a cserepesházi tali kb mikortól lenne? Lehet, hogy rádumálom apát, menjünk fel Pestre, mert még sok a szabija, kivennie meg muszájKép És talán én is el tudom intézni az ajándék vásárlást legalább a kölkeceknekKép

Zulu, szóhoz se jutok a röhögéstőlKépKépKép
Timi is gyakran produkálta nyáron a hasmarsot, nem volt nehéz a Libero akciókban részt vennünkKép
Azért remélem, ezen is hamarosan túl lesztekKép

Nadine, nálunk anyósom az 5 hónapos Timi kezébe mindenáron csirkecombot, majd öblítésként csokitortát akart tuszkolni. Én a sokadik magyarázat után már nem voltam ilyen poénos kedvemben, de abból azért vették az adást, hogy 2 hónapig nem látták az unokát az eset utánKép

Elli, ne búsulj, én is még mindíg receptkönyvből sütöm a palacsintátKép, amilyen szétszórt vagyok.
Ja, és már 10 éve nem bírok elkezdeni egy kötést, hiába tanított rá anyukám. Utána akármilyen mintát megkötök, csak meg kell anyut látogatni a kezdősorértKép

Csucsuka, ZH brrrrrKép Engem mostanában, asszem, nem lehetne tanulásra fogni.

Norka, jobbulást JázilánynakKép
Én sose hittem abban, hogy egy tisztességes láz fogzástól is lehet, mindíg elmentem a csajjal orvoshoz és eddig igazam is volt. Lehet, hogy csak nekem volt szerencsém a fogzással, de én a helyedben dokihoz vinném.

Sofka, szimulálni én is remekül tudtam kisiskolás koromban, a hányás is perfektül ment, csak valami gusztustalanra kellett gondolnom (tökfőzelék, paradicsomos káposzta...Kép) Szóval anya legyen a talpán, aki kiszűri ezeket a csalafintaságokatKép

Képek csoda helyesek, inkább nem sorolom, mert úgyis kimarad valaki a nagy kapkodásbanKép

Mennem kell, mert Zsebi megint szereli a gépetKép és eszi a nyomtatóból a papírtKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Tina, fasírthoz maggi fix!!! Tuti bejön. Szép pici goilyókat gyurmázzál, aztán bele az olajba.

Elli, mi a palcsintába nem is teszünk tejet, csak szódát!! De emlékszem még arra, mikor Danikutya úgy nézett ki, mintha a lapostányérral a szájában mászkálna. Aztán elásta, Mert az a palacsinta még a kutyának se kellett!!

Franyó, ha megbeszélünk vmi köztes helyet, elviszlek én a talira Ankástul. Legalább nem kezdek az utolsó percben azon dilemmázni, hogy olllyan messze van, mégse kéne.

Momo, látod én annyira jókislány voltam, velem ez nem fordulhatott volna elő. Viszont ahogy nőttem, sosem sikerült elég jóak lenni... Kérdezzétek meg Miapánkat!!

Toffi, most hogy Orsi is itthon van úgy játszanak együtt, hogy MArci az étkezőben (a konyhából szemmel tartva), Orsi meg a nappaliban (folyton beszél, jól követhető, hogy mit csinál). Ha véletlenül elmosódik a demarkációs vonal, pl. vonatépítésnél (favonat, fasínekkel, és mindkettőt annnyira izgatja), akkor koppanás és bőgés. Egyelőre a fiú húzza a rövidebbet. Most meg a lóbőrt, rohanok teregetni.

sofka
sofka
sofka
 
 


Haliho!

Huhhh, en sem sorolnam a babakt, mindegyik gyonyoruKép Nadine, a dobozos kep tuti klasszKép

Palacsinta: engem a parom tanitott meg sutniKép O vendeglatoipari szakkozepet vegzett amugy, csak nem gyakorolja sajnos a tudomanyatKép Mondjuk szeretek fozni, vegulis igy nem baj, o akkor jon a kepbe, ha valamit elrontok, o alt megmenti a kajat (amelyiket lehetKép). Egyebkent o csak es kizarolag tejbol csinalja a palacsintat, szodat nem tesz bele (igy szvsz telleg finomabb, viszont dragabbKép)

orsoly
orsoly
 
 


Hali Lányok,

Megvagyunk ám mi is, csak vmi csúnya kórságot szedtünk össze a jánnyal Kép Rajta annyira nem láccik, csak ezerrel kell porszívózni az orrát, köhög is (de felszakad), tegnap estére meg berekedt. Ma felhívtam a dokit, hogy akarja-e látni, azt mondta nem, csak ha ugatóssá válik a köhögése. Én is elég ramatyul vagyok, de asszem most már inkább kifelé mászunk belőle - remélem.
Visszaolvasni esélyem sincs, de azért mindenkit üdvözlünk, a babák édesek és gyönyörűek. Mindenkinek további szép napot, megyek, mert a net azért még nem az én szememnek való, érzem, hogy kezdek gyengülni.

puszi: heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Talira dec 6. sajns nem tudunk menni akkor van 15 éves osztálytalálkozóm.

Elli palacsinta Kép, biztos a tűzhely (gaznyomás) a hibás én sem tudok itthon palacsintat sütni csak nyaron ha a felettunk lako tuti nem foz. De mar kineztem magamnak egy uj tuzhelyet. Karacsonyra talan meghozza Jezuska.

Nadine
azt a sok cseszet te portalanitod? akkor elismeresem, nekem tuti nem lenne hozza turelmem Kép dobozban ulo lany nagyon ugyi.

Zulu, tortenet KépKép

Momo, kotes Kép en meg csak a kezdosorig jutok el majd elfogy a turelmem, pedig lanykoromban rengeteg pulcsit kotottem. Mondjuk akkor volt a vonaton Gimibe menet-jovet napi 1 oram a kotesre.

Norka, jobbulast Jazinak a fogzastol ennyire magas laz nem szokott lenni!

Urszila, szalonnas kep Kép sajna a szalonna gondolatatol is lassan epegorcsot kapok.
Most a csaladi kep lattan jottem ra, hogy Andris tiszta apja es, hogy ismerem a parodat. Pedig elobb is beugorhatott volna (nev munkahely).
Kristoffal mar tavaly egyutt diszitettuk a fat, de az ajandekokat meg a jezuska hozta. apukamhoz mentunk vacsorazni onnan paromnak surgosan el kellett mennie meg valamit vasarolni a vacsorahoz es akkor tette a fa ala az ajandekokat.

Toffi kilogo labu es agyrol lemaszo Zsombi nagyon aranyos.

Sofka "szimulalo" es tenyleg betegeknek jobbolast!

Kaska, gratula az átforduláshoz.

Manó2 Dorka szemei csodasak

Nagyon depi vagyok egy hete faj az epem apukam (haziorvos) szerint nem uszom meg a mutetet.
Tegnap voltunk Borival csipo kontrollon ujjabb 3 het nappali terpeszbetetre lettunk itelve. elozo alkalommal 6het nappali és ejszakai es 6 het ejszakai viselest mondott dokibacsi most jartunk a 2. 6 het kozepen. Elkellene menni valami masik helyre is mert ez ne tetszik nekem. A multkor azt mondta nem is kell kontrollra menni. A betetet jol kicselezi a lany folotte felhuzza a labat olyanmintha nem is lenne rajta.
Az ejszakaink borzalmasak jo esetben is 3 orankent kel es vissza is alszik szopi utan (rendesen eszik) de van olyan amikor 3-kor ugy dont reggel van es nem alszik vissza, masfel 2 ora jatek utan alszik csak el cicizve vagy ringatva enekelve.

Ari
ari
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?