Új privát üzeneted érkezett!

Hát ezt nem hiszem el!!!!! :x :x :x Már megint laptető!Remélem még nem jön a hugi!!!
Vendég
 


Anita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nagyon sok boldogságot és sok-sok tejecskét kívánok! Üdv a világban kis Roni!
Vendég
 


Szia Vicuska!
:oops: Bocsi :oops: a laptetü a tied lett volna,ha nem kotyogok bele.De sebaj,Te enélkül is babás leszel szeptemberre! :wink: :wink: :wink:
Amúgy mizu Veled?Hogy telnek napjaid?
Nyaralás lesz?Hol?
Vendég
 

 
 

Andesz, sajna még nem tudok feltenni képet. Mert ugye amit én csináltam, azon - meglepő módon - nem vagyok rajta, a fotós képeit meg csütörtökön vagy pénteken kapják meg. Úgyhogy addig várnotok kell!
Egy fehér,vékony nacit vettem a piacon, meg egy fekete-fehér mintás felsőt a C&A-ban. Szóval én nem voltam olyan csini mint anyu és a másik tesóm (ők kosztümben voltak), de legalább kényelmes volt a rucim, és később is fel tudom még venni a nyáron.
Gabi: mikorra terveziket a hugit?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Gabesz!

szia :lol:
nagyon jók a képek mindíg Noelről :lol:
nyaralás cak remélem, hogy lesz, Horvátország, Rovinj 8)
az a kedvenc helyünk :wink:
semmi extra, már nagyon várom augusztust :P

Szilvi!

nagyon helyes a kis Titababa :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi
Noel nagyon nagyon szép..egyre nagyobb:)Szuper hogy apácskádnál nem találtak semmit...aranyos vagy hogy invitáltad Clebset..reméljük csatlakozik!Irigyellek a medence miatt!

Márti
Veletek minden okés?Sajnálom a mait...ez annyira Murphy...ha itthon maradtam volna biztos neked lett volna dolgod..de összehozzuk! :wink:

Vicuska

Én is érdeklődnék hogyan vagyol? :roll:

Ágica
Dorka nagyon szép kiscsajszi...tényleg vicces a doki...örülök hogy minden okés veletek!!Amúgy érdekes ez a rosszullét dolog mert azt mondják a kislányos kismamáknál van rosszullét...de akkor mégsem

Nati

Gyere majd mi volt a dokinál,gondoltam rád 3kor! :wink:

Clebs
Csatlakozz bátran,nem bánod meg..annyira jó kis csapat ez itt..szinte már egy család :wink: Nem lányok?

Tundi
Barnika nagyon nagyon aranyos így elegánsan is:)

Eniko

Grat a tesódéknak...biztos csini voltál..babóka mennyit mocorog??

Judy

Nem irigyellek hogy Barbika fejéből vettek vért..olyan rossz lehetett látni..Rékának az inkubátorban oda szúrták a kanült...mindig elsírtam magam mikor megláttam..:( Viszont tényleg "tökös" kiscsaj a lányod!!Sajnálom a házikó vásárlást..:(

Bessy
Hamarosan úgy elfognak múlni a rosszullétek mintha sosem lettek volna...kitartás!!

Andesz
Neked is köszönöm hogy írtál volna smst,azt hittem tudod a számom..:)

Kata?Tand?Minden okés nálatok?

Kriszti

Jobban vagytok már?Szemészeten mi volt?

Én nagyon nehezem bírom ezt a meleget...kismamik ti hogy bírjátok??Pont mondtam a páromnak hogy a következő babó szeptemberben fognajon meg így kikerülöm a nyarat:oops:

Ma voltunk dokinál,Réka 6kiló és 60cm..kapott oltást is (nem is tudtam hogy fog kapni) és meg sem nyekkent..vigyorgott a dokinőre..mikor beszúrták neki elkomolyodott egy pillanatra aztán kacagott...olyan büszke voltam rá! :D

Úgy hiányzik Ani...de jobb dolga van szerencsére..én is nagyon meghatódtam mikor megkaptam az smst...hihetetlen hogy nemrég még ő simizte a pocimat irigykedve aztán most meg már kibújt Roni baba...már alig várom a következő szülést..Ibi,Ildi,Nati... :wink:

Képzeljétek...nálunk meg majdnem kistesó lett..2hete állandóan hányingerem van,ingerült vagyok stb.És nézegettem a neten mit írnak a Cerazett gyógyszerről...hát azt hogy csak szoptatás mllett ér valamit amúgy nm szabad szedni..z tök mrt Schwarczi meg sem kérdezte szoptatok-e vagy sem..és sokan stek már mellette teherbe..rám is jött a frász vettem tesztet negatív lett de a hányinger még megvan meg késik is piri néni..mondjuk apa azt mondta ő nem bánná csak én félek hogy 3 terhesség 2év alatt nem olyan gészséges.. :wink:
Na eldugulok!pussz
Vendég
 


Sziasztok! :)

Ani!
Nagyon nagy gratula Ronibaba érkezéséhez!Nagyon sok boldogságot kivánok!

Épp hogy lecsusztam az idöpontot! :D De sebaj!Az a lényeg, hogy gyors szülésed volt és ott lehet a kicsifiad veled! :)
Mostmár én következem! :D

Szilvi!
Nagyon édes a picifiad!Gratulálok!

Krixta!
Reméljük akkor még nem jön a kistesó! :) Rékababának hamar lenne kistesója!Véletlenek vannak!

Ágica!
Örülök, hogy minden rendben volt az Uh-n!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ágica!
Örülök,hogy minden okés volt uh-n! :D
Mit szeretnétek inkább kisfiút,vagy kislányt?
Nati!
Ment a drukk Neked is,majd írj,hogy mi volt! :D
Nibcsike!
4 percen múlott! :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Enikő
Biztos Te is csini voltál.A hugit még nem tervezzük,majd ha Noel 1,5-2 éves lesz,de még ez se biztos mert lehet visszamegyek dolgozni kb 1 évre,csak az a gáz,hogy nincs hova :roll:

Vicuska
De jó nektek!!!!!Mi nem tudom mikor látjuk újra a tengert.Eddig egyszer voltunk,ami a nászutunk volt,de nem sok esély van rá-a pénz miatt-,hogy megint láthassuk.Addig is marad a gyerek kismedencéje :wink: -abba legalább nem tudok belefulladni :lol:

Kriszta
Stramm kislányod van.És már milyen nagy!Szépen nődögél!Hát azért remélem nem lesz kistesó,még nem lenne a szervezeted felkészülve rá teljesen!


Mindenkinek köszi Noelre a dicsiket!
Vendég
 


Ágica!

szuper, hogy menden rendben a kis pocilakóval :lol:

Krixta!

lehet még korai volt a teszt :shock:
vagy ne drukkoljak, hogy babás légy? :oops: :roll:
:lol: :lol: :lol:
ügyes volt a kiscsajszid :wink:
köszi az érdeklődést 8) minden oksika velem, tök jó hogy nem kell stresszelni(egyelőre :roll: ) a babaprojekten, hanem csak várni, hogy megcsinálják őket Tapolcán :wink: :lol:
Vendég
 


ANI óriási gratula Nektek, még egyszer! :))
Judy, lányok, bocsi hogy nem vagyok itten többet, de a gépünk kibírhatatlan, folyton kikapcsol, plusz Kisatomnak kezd fogacskás problémája lenni (igen, ilyen korán.. :roll: ) és elég nyügi, kitölti a napom rendesen. No meg kihasználjuk a jó időt, sétálunk, egy kis dombra lecsücsülünk. Csüccs. Vettem spirált, csütörtökön rakja be a dokker (goldlily exclusive)
Krixta, egyre jobban ferde szemmel nézegetek Svarcira...Remélem Aninál nem cseszett el semmit. Holnap hívj hogy mikor jó Nektek! Szerintem nem gáz a rögtön kistesó egészségügyileg, de Ti tudjátok hogy szeretnétek. Ha meg ott a baba, akkor ott van... :D na jó, csak vicc volt.
teszek fel röhögős képeket: Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


na ez a első kép nemtom hogy lett ilyen... :shock:
Vendég
 


Ágica! Örülök, hogy minden okés a babával.

Márti! Gyönyörű KisAti!

Most nagyon beijesztettetek Schwarczival. Elgondolkozzak, hogy keresek új dokt??

Gabi! Noel is gyöynörű, és a mosolya.... elbűvöl.

Krixta! Örülök, hogy Réka szépen gyarapodik. Biztosan egyre szebb is. Na nem mintha eddig nem úgy nézett volna ki, mint egy igazi kis hercegnő. Tényleg Te is ilyen szép voltál kicsinek?

Vicuska! Akkor most csak pihizz és örömteli várakozást is kívánok!

Nati! Drukkoltam 3tól. Mesélj mi volt? Bence mennyit nőtt?

Enikő! Gratulálok a tesódéknak.
Most aztán tényleg tessék pihizni!!

Clebs! Gyere nyugodtan, várunk a kis csapatba!
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Újra itt.

Előszőr is:

NAGY NAGY GRATULA ANITA!!!!SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCIT KÍVÁNOK!
ÜDV EBBEN A NAGY VILÁGBAN KISRONIBABA!

Nagyon kiváncsi vagyok a képekre!

Szilvi! Nagyon édes Titababa!

Irigyellek Titeteket, hogy túl vagytok rajta, és a kezetekben tarthatjátok már a picibabákat!!!

Shellcat! Nagyon tündéri Ati baba! Büszke lehetsz rá!

Gabi! Noelről nem is beszélve! Azok a gyönyörű nagy kék szemek!!Fantasztikusan édes.

Ati baba és Noel is nagy szívtiprók lesznek, már előre látom.... :D

Nati Megy a Drukk!

Judy! Köszi a jó tanácsot, lassan megfogadom...

Krixta! Gratulálok a kislányodnak, nagyon ügyes volt! Lehet, hogy tényleg korai volt még a teszt? Én is vettem tesztet, miután kimaradt a vérzésem, azt hiszem 2 hétre rá, de negatív volt. És tessék, most itt nő bennem a drága bogyónk! :D

Tündi! Neked is nagyon aranyos a kisfiad.

Bocsánat, ha valakit kihagytam.

Rólunk egy pár szót. Csütörtökön sajnos megint görcsöltem egy kicsit, ugyhogy haza kellett jönnöm, de persze előtte azért bementem a nővédelmibe, hogy megnézzék. Hála az égnek minden okés volt. Most már nem tart sokáig, és leteszem a lantot. De természetesen, ha lenne megint hasonló, azonnal abbahagyom a melót. Szóval jobban lettem, lekopogom, tényleg nincs bajunk. Erre ma, megint haza kellett jönnöm, mert begörcsölt, és bedagadt a lábam. Nagyon zsibbadt, ugyhogy lefeküdtem, felpolcoltam a lábam és vizes borogatást tettem rá. Egyébként gömbölyödök. Már 8 kilót híztam sajnos. Ja, tegnap voltam Blaskónál. Én mondjuk azért le vagyok döbbenve, hogy mi pénzt elkérnek ezek az orvosok, sokszor a "semmiért". Meg szerintem gyógyszer felírási kényszerük van. Na mindegy. Röviden ennyi.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok,

Most estünk haza, egész nap Agárdon voltunk. A vasárnapi égésre újra ráégtem, így ma éjszaka nem hiszem hogy túl sokat fogok aludni.

Most nem tudok reagálni senkinek, mert a fiukat próbálom rendezgetni, nem sok sikerrel. :wink: :wink: :wink:

Ani,

Már sms-ben gratuláltam, de itt is megteszem.

SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK, RENGETEG TEJCIT ÉS PERSZE GRATULÁLOK A KIS JÖVEVÉNYHEZ.

Holnap reggel én is megkuksizom Roni babát. :lol: :lol:

Szép estét mindenkinek, megyek mert ezer a dolgom. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


De bunkó vagyok.

Andesz, köszönöm az sms-t. :lol: :lol:

Holnap szuri 1-kor Barbikának. Gondoljatok ránk.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Natival beszéltem, minden oké velük, csak 2 nappal van lemaradva kisBence. Az meg már semmi. :wink:

Bocsi, visszaolvasni most nem tudok.


Judy, drukkolok holnap barbikának!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Bocs, természetesen Barbikának! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Képek Roni babáról :D ! Nagyon édes, szép kisfiú és eddig jó baba volt, reméljük otthon is ilyen lesz. Anitával is minden rendben, nagyon boldog, szopizással próbálkozik, de még nincs tejci csak egy nagyon pici előtej, a cicijét viszont már véresre rágta a kis csöppség :shock: . Hát röviden ennyi, reméljük hamar belövell a teje, ja és pénteken jöhetnek haza ha minden ok.
Még valami, Szilviék még nem jöhettek ma haza, talán holnap, mert nem volt rendben a vérképe azt hiszem, drukkoljunk nekik is, hogy holnap mehessenek haza!

Pusz mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Jaj de gyönyörű ez a baba! Hihetetlen szép!!! :D :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Ani
Gyönyörű Roni baba...olyan édes kisbabó...:)

Szilvi

Drukk hogy hazajöhessetek!!

Judy
Drukk Barbikának!

Szép estét mindenkink!

Babás anyukák a babák hogy viselik ezt a meleget?
Vendég
 


Gyönyörű Roni baba!Nagyon cép!! :D :D

Szilvi,remélem hamar felerősödsz!!

Alíz!Pihizz amennyit csak tudsz,reméljük nem lesz több görcs!

Krixta!Én nagyon nehezen viselem ezt a meleget,még jó,hogy nem nyáron szűltem,nem is tudom,hogy bírtam volna nagy pocakkal!!Martinkával ma is a Haleszba mentünk játszóterezni,mert ott árnyékban vannak a játékok.Persze vittünk enni-innivalót,de így is rengeteget ivott még itthon.Alig volt rajta ruha,mégis megizzadt a drágám.Holnapra még melegebbet mondanak!! :shock: :shock:
Vendég
 


Hát,nagyon gyönyörűséges a kis Roni! :D :D :D
Nagy Roni :lol: ,Te meg nagyon vigyázz Magatokra,pihengessél,meg már jó lenne a munkát is hanyagolni!Nem?! :roll:
Judy!
Szívessen az sms-t :)
Mit csináltatok Agárdon? :roll:
Szilvi,remélem minden okés,és holnap hazamehettek!
Nati!
Örülök,hogy minden okés,remélem hozod a képet Bencusról! :)
Krixta!
Nekem türhetően viselte Bencém a meleget! :) Réka nyügi volt? :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Jó reggelt!

Ani!
CSODÁLATOS KISBABÁD VAN!!!!Roni baba egyszerűen tökéletes és gyönyörű!

Remélem Szilviékkel minden rendben lesz és ma már haza engedik őket!Drukkolok nekik!

Alíz
Tessék vigyázzni magadra és a kisbabádra,vegyél vissza a tempóból,és tényleg inkább hanyagold a munkát!!!Most az egészségetek a legfontosabb!!!!!

Nati drága!
Nagyon drukkoltunk ám Neked!!!
Remélem megnyugodtál.Örülök,hogy minden rendbe van Bence babával és szépen növöget :D !Látod,mondtuk mi,hogy minden rendben lesz :wink: !!!Remélem hozol nekünk képet is a poci lakódról!!!!

Márti
KISATI NAGYON ARANYOS,TÜNEMÉNYES BABA!!!És már milyen nagyot nőtt a tali óta:shock:!!!Édesen nevet!Éjszakáitok hogy telnek?Miből gondolod,hogy a fogacskája a ludas?-nem korai az egy kicsit?
Majd írj a spirálról,meg a felhelyezésről és a tapasztalataidról ezzel kapcsolatban.Amúgy jókat hallottam erról a márkáról!Mennyibe került?
Nem is akartok kistesót Atonak?

Mi élvezzük ezt a meleget!Tegnap pancsiztunk a medencében.Előszőr furcsa volt Noelnek,hogy nem olyan meleg a víz mint a fürdőkádban (31 fokos volt),de aztán megszokta.Egész nap kint heverésztünk.Persze szigorúan 11-4-ig árnyékban,de előtte és utána napoztunk 8) .Vettem neki babanaptejet 40 faktorosat,állítólag ilyen erős kell nekik,de látom is mert így is már jó barna a combija,pedig jól bekentem 8)
Már nekem is kezd jó színem lenni 8)
Ma főzök valamit,délután meg megyünk a tb-hez gyedet intézni!
Ja és Noel tegnap úgy bohóckodott,olyan pofákat vágot és persze nagyon tetszett neki,hogy nevetünk rajta-ilyet még nem csinált,nagyon cuki volt.Kár hogy nem tudtam lefényképezni,mert lemerült a gép aksija.
Vettünk neki egy esernyő babakocsit,amivel tömegben könnyebb közlekedni és még buszozni is tudok vele ha úgy van :) .
Vendég
 


Ani! Hát nem találok szavakat, hogy Roni milyen gyönyörű kisbaba!

Gabi! Nagyon boldog féléves szülinapot Noelnek, a kis pancsolónak. Ma is pancsizhatok majd!

Nati! Bizony, látod sokan drukkoltunk, meglett az eredménye. Ügyes a kis Bence. Majd légyszives tegyél fel képet Róla!

Alíz! Tényleg tessék pihenni! Én csak azért dolgozom, mert jól bírom. De amit lesz egy apró pici jel,hogy a picur itt a pocakomba megunta az ovit, vagy ha én nem érzem jól magam, egyből abbahagyom a munkát.
Vigyázz magatokra!! Tényleg! Utánam már majd Ti jöttök.

Vikike! Köszönjük a képeket, és az információkat Aniról! Te hogy vagy egyébként?

Szilvi! Gondolunk Rád sokat, és drukkolunk, hogy ma hazamehess!!!
n.k.ildi
 
 


Napsütéses jó reggelt Nektek!!!!

KÖSZÖNÖM A TEGNAPI DRUKKOKAT!!!! Aranyosak vagytok. Megnyugodtunk, minden rendben, két nappal van elmaradva, de az ilyenkor tényleg nem számít. (bár a doki azt mondta, hogy nem, de szerintem a diéta kicsit megzavarta és talán ezért nem nőtt annyit, majd megszokta és most behozta - bár a fene tudja).
Nagyon édes volt végig, bár aludt, és semmivel se tudtuk felkelteni... És "lobogott" a haja a mazgatvízben - fantasztikus látvány volt :P

Ani,
hogy Roni baba mennyire szép!!!! Olyan, mintha császáros baba lenne, látszik, hogy hamar megvolt, mert olyan kis simácska a bőre is!!!! Csodálatok kisfiad született, még egyszer gratulálok!!!! Remélem a tejed is belövel és azzal is megoldódik a gond!!!!

Szilvi,
neked drukkolok, hogy minden rendben legyen és mehessetek haza!!!!!

Ágica,
gratulálok a pocaklakódhoz, most már hivatalaosan is ismét kismami vagy!!! Látod, azért csak összejött!!! Szuper!!!

Kata,
köszönöm még egyszer, hogy rám csörögtél és megírtad a lányoknak!!!! Nagyon rendi volt Tőled!!!!

Márti,
sokat nőtt KisAti! Cukorfalat egy baby!!!! Tündéri!!! És hogy vigyorog!!!! Élmény lehet vele lenni!!!

Vikike,
köszi a képeket! Ti hogy vagytok? Hogy bírod, hogy Levi után rohangálsz és közben nem nagyon emelgeted??? Irj magadról is!!!!

Vicuska,
nagyon profi vagy!!!! Most tiétek a nyár, aztán pedig jöhet a babó. És még a meleget is megúszod a kismamisággal :wink:

Alíz,
slow down!!!!! Egy cég és munka sem éri meg, hogy kockáztass!!!! Eleget dolgozhatsz még baba után is, és ezeket a heteket, hónapokat, éveket viszont nem tudod megismételni, úgy mint a munkát!!!!!

Enikő,
de jó, hogy minden klasszul ment. Nem csodálom, hogy elfáradtál, azért te is már jócskán benne jársz az időben :wink: Pihizz Te is egy kicsit!!!!

Ibi,
hogy álltok a babaszobával????????? Már nagyon kíváncsi vagyok rá!!!! Vizesedsz még? Hogy bírod a meleget???

Alexa,
elhiszem, hogy ilyenkor a babáknak is nagyon nehéz!!! Szerintem ők jobban izzadnak, mint mi... ilyenkor tényleg csak a víz mellett tűrhető.... De legalább van árnyékos játszótér a közeletekben!!! Nálunk egyáltalán nincs játszótér - felháborító :evil:

Ildi,
"kicsit" irigyellek a "ballagások" miatt, ezek nekem mindig olyan meghatározóak voltak. És látni a sok csöppséget, akik mind szeretnek és otthagyni őket - szerintem neked a legnehezebb és legérzelemdúsabb az elválás a "cégtől" - de aztán valami különleges vár Rátok itthon is!!!!!

Képzeljétek, két számot nőtt a lában. Nemcsak dagad, hanem hosszra is megnőtt.... Még jó, hogy nyár van, a papucsok valamivel olcsóbbak, mint a télicipők :shock:

A tegnapi céges búcsúvacsi jól sikerült, tényleg engem is búcsúztattak, helyesek voltak. Nem közvetlen kollégák, csak egy tréninget csináltunk végig, mégis... Kaptam tőlük egy nagyon fincsi kis zenélő macit :wink: .
Elhoztuk a matracokat is a bölcsőbe és a kiságyba - lányok, ti tesztek valamit a matrac és a lepedő közé, hogy ne legyen pisis, büfis a matrac??????

No jó, eldugulok, mert lassan betelítem az oldalt.... ANNYIRA BOLDOG VAGYOK HOGY MINDEN RENDBEN :P :P :P
Vendég
 


Kép Alszom a kezeimen

Kép hm, hm, nem lehet elég korán elkezdeni :))))

Kép Pozolok
Vendég
 


Nati! De jó, hogy ennyire boldog vagy!! Mindig maradj ilyen!
A kisBencéd eyg tünemény. Ő is egy csodaszép baba lesz, már látom előre!
A kérdésedre nem tudom a választ(matrac és lepedő közé kell-e vmi), de engem is érdekel.
Te mikor kezdtél el vásárolgatni KisBencének? Mert mi semmit nem vettünk még.
n.k.ildi
 
 


Nati
Nagyon aranyos Bence!Akkor nagy haja lesz?
Én nem vettem a szivacs és a lepedő közé semmit-így is jó,de ha gondolod lehet kapni ilyen gumilepedőt,azt szokatak tenni.
Örülök,hogy megnyugodtál,és szerintem is bezavarhatott a diéta-szerintem logikus.
Nem semmi a lábad,igyál sokat,csinálj bodza szörpöt sok citrommal-az jó vízhajtó.Nekem szülés után volt iszonyat vizes,amikor hazajöttünk a kórházból alig tudtam belegyömöszölni abba a cipőbe amibe bementem szülni.Utána még egy hétig egybe volt a lábfejem a bokámmal-iszonyatosan nézett ki-a papucsba is alig tudtam bedugni.

Ildi
Köszi szépen!Igen,ma is pancsizunk! 8)
Vendég
 


Szisztok!

Gabi! De jó nektek. Mi meg főttünk! Jó napotok volt ahogy olvasom. Édes lehetett Noel ahogy pofikat vágott :) megvolt ez első igazi sikerélménye. Megnevettette anyukáját. :)

Kriszta: Nagyon bátor kislányod van! Ügyes :) És mi újság a kistesóval? Mikor tudo dmeg hogy lesz-e ? Drukkoljunk vagy inkább ne? :)

Nibcsike: Milyen otthon? :) Gondolom ebben a hóságben nem leányálom.

Márti: Ati baba egyszerűen zabálni való :) Gyönyörű a Drága! :)

Ildi : Mi van a Schwarcival? Én is tudni szereném :) Privi?

Roni: Én is most hétfőn voltam 5-kor. Hát igen, nem is tudom miért ell havonta mennem hozzá, bár hétfőn megvizsgált. Sajnálom hogy görcsölsz. Pocid vagy a lábad? Ez is az is? Ez a meleg tuti nem tesz jót neked. Sok folyadék és amennyit csak tudsz pihizz, nem mintha valami újat mondtam volna.

Roni baba nagyon édes :) Remélem ma személyesen is láthatom... Ágicával meglátogatjuk őket ha lehet.

Szilvi: Megy a drukk. Remélem nemsokára hazaviheted a kis csöppséget!

Judy: Drukk Barbikának is. Agárdi szabad strandra szoktatok menni? Keresek egy jó helyet ahova a fiammal elvonulhatunka nagy hőségben.

Nati: Szuper hogy ilyen szépen hízott a KicsiCsillag :) Csak így tovább :) Együtt örülünk veled. Mi nem tettünk közé semmit. Párom próbálkozott zacsival de annyira zörgött meg nem is volt kényelmes sem.

Ildi: Milyen volt a kiscsoportos évzáró?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nati: Most látom a képeket. Ott a kukija is :) Édi pofi :) Jó hír még hogy már mindkét golyócskája leszállt!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Köszi lányok a dícséreteket!!!! Nagyon örülök, tényleg. De a leglényegesebb, hogy egészséges :P :P

Gabi, nem is írtam, hogy milyen jók lettek a képek Noelről!!!! Apának is megmutattam, és ő is mosolygot!!!! Ez a kalap!!! Egyszerűen zabálnivaló!!!!
Gondolom nagyon élvezi a pancsit!!! És már fél éves - hihetetlen, hogy repül az idő!!!!
Az endokrinológián mit állapítanak meg? Lehet még más is mint göb??? :shock:

Tündi,
eszembe jutott, kire hasonlít Barnid!!!! Mindig olyan ismerősnek tűnt, de most rájöttem - Dennis a komiszra :P :P És a képek alapján legalább annyira komisznak is tűnik, bár élőben szolidabb volt :wink: De lehet, hogy később meggyűlik a bajotok vele :wink:

Idli,
mi már elég korán elkezdtük vásárolni, s szinte már meg is van minden. Az elején nagyon belelkesedtünk, Apa azt mondta mikor 12 hetesen babakocsit akart venni és én lebeszéltem róla, hogy legalább érzi, hogy várjuk nagyon - olyan édes volt, azt hittem megzabálom :wink: . de én is nagyon élvezem a vásárlást, minden alkalomra marad valami :P .
Ti mikor kezditek???

Andesz,
biztos szép lesz a keresztelő!!!! És megható is, hogy ilyen alkalommal kötitek össze!!!!
Mi is gondoltunk, hogy aug 26-án kellene lennie a keresztelőnek, csak nem tudom Bencus nem lesz-e még túl fiatal hozzá? (nekünk is akkor van a házassági évfordulónk :wink: )

Kriszta,
de jó, hogy minden rendben Réka szemével. Gondolom micsoda megkönnyebbülés ez, hogy már nem kell járni vizsgálatokra!!!!
Vendég
 


Lányok,
én is havonta járok BB-hez, de én nagyon örülök neki, mert mindig van uh és vizsgálat is. Az uh-n mindig megnyugszom (vagy nem :wink: ), de jó érzés, ha mindent rendben talál. És mindig ezer kérdésem van, pláne így a vége felé...
Nektek csak vizsgálat van, uh nincs???
Vendég
 


Nati: Komisz bizony, de nagyon tud hízelegni is, meg tud kedves is lenni :) Egyszerűen imádom a huncut fejét :)
Már most is van vele gond, de melyik gyermekkel nincs? Amely gyermeklel nincs akkor meg tapasztalataim szerint az a baj. (aggódnak hogy túl tutyimutyi)
Láttam tőle rosszabb gyermeket is, igaz jobbat is :) Mindegy. Szeretjük és kész, de ezzel minden anyuka így van :)

Lányok: Ti hol vettetek kismamaruhát? Nicns nyári rucim és megdöglök ebbe a melegben. :( Hol érdemes venni? Vagy ha valakinek van eladó nyári kismamafelső, nadrág ruha szívesen megnézném :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nati: Nálam nem volt UH. :( Lehet hogy később több lesz? De egy másik fórumon úgy hallottam hogy el romlott a gép? Nem tudom. Én is szívesen látnám a KisCsillagot de majd 9-én.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! :)

Márti!
Nagyon édes kisAti!nagyon aranyosan vigyorog! :D Milyen szépen nő! :)

Nati!
Igen még vizesedek,a lábfejem kis duci!Pedig odafigyelek!Lehet hogy ez a nagy meleg is besegit!Készül a szoba, de még kell egy-két dolog.Jövöhétre talán elkészül! :D

Tündike!
Igy jobban el lehet viselni a meleget itthon, lehuzom a redönyöket.A munkahelyen biztos megpusztulnék! :)
Neked ott bent, nem lehet olyan jó gondolom!

Gabi!
Nagyon édes Noelbaba, biztos nagyon élvezte a fürdözést tegnap!

Ezért is lenne jó családiház, mert lenne hozzá udvar(kert)!! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Krixta, sajnos elég ritkát érzem, de akkor nagyon-nagyon örülök neki. De az UH-kon látszik, hogy kapálózik Ő odabent össze-vissza! :lol:

Márti, KisAti egy tünemény!!!

Roni, tessék sokat pihenni és nem stresszelni! (mondom én... :roll: )

Judy, gondolok Rátok, de Barbikának biztosan majd meg sem kottyan egy kis szuri! Stramm kiscsajszi ő is!

Nati, nagyon jók a képek!!! Megkérdezhetem, hogy ezt hol csinálták?

Tündi, az a jó, ha kis rosszcsont! Persze, több a baj vele, de akkor is! :) Én a C&A-ban vettem néhány felsőt, nadrágot meg a piacon Szfváron. Ahogy bemész az "első piacra" a bal oldali bejáratnál, ott az első sorban van szinte rögtön, két fiatal csaj árul. Egyelőre csak szombatonként vannak kint. A piac hátsó részén is van, de ott eddig mindig csak kis méreteket találtam. (ami persze csak nekem nem jó, neked biztosan megfelelők)


Tegnap voltunk dokibácsinál. Hát, ahhoz képest, hogy 17:40-re volt időpontunk, 18:20-kor be is hívott minkent. Mindegy, még így sem kellett annyit várni, mint a CSNK-ban! Meg itt legalább volt ideje foglalkozni velünk -> kb. 20-25 percet voltunk bent. (Erre mondta tesóm, hogy ő is magánrendelésre jár, de eddig az évek alatt összesen nem volt bent ennyit a doktornőjénél: ott ha jól emlékszem, 6 perc van egy emberre!)
Mindent rendben talált, csinált UH-t, végre láttuk a köldökzsinórt is, méretei megfelelőek. Méhszáj teljesen zárt. A vérnyomásomon kicsit ki voltam akadva (140), de ő nem mondott rá semmit. Biztosan a nagy meleg miatt, meg azt ő is látta, hogy szakad rólam a víz.

Na mára ennyit, most megyek haza.

Szép napot mindenkinek!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ja még annyit, hogy remélem, nekem nem kezd el nőni a lábam (már mástól is hallottam, hogy a terhessége alatt növésnek indult), mert már így is 42-es, sőt néha azok a cipők sem jók rám... :roll:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Nibcsike: Én most harcoltam ki hogy indítsuk el a légkondit, szóval elvagyok :)

Enikő: De jó neked. Végeztél mára? Köszi az infot, majd akkor meglesem.

elmentem a kocsiért. Februárban lejárt a mászaki és leműszakiztattam. Eszméletlen meleg van. Most mé gvízpart mellé sem vágyok, csak egy hűvös szobábafeküdni szeretnék.
Barnikáék elmentek kirándulni. Hát nem tudom. Aggódok nagyon mi lesz velük ebben a melegben.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gyorsan bekukkantok, mert holnap indulunk tudjátok nyaralni , már alig várom :D
Imádnivalóak ezek a ygerekek, irigykedem!!!! :)
Nati állati jók lettek a 4D -s képek, :-) örülök, hogy minden rendben van Veletek!!!
3körül bemegyünk Tündivel Anitáékat megnézni, viszek fényképezőt, s én is lefotózom őket, este felrakom Nektek, :-)

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Nati!
Jók lettek a 4D-s képek!

Tündike!
Csak ovatosan a légkondival, nehogy megfázzál!

Ágica!
De jó!Már holnap mentek! :D Jó nyaralást!És jó pihenést! :P
Biztos nagyon jó lesz!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok,

Voltam bent Anitánál ma reggel. Hát tüneményes Roni baba. Gyönyörű formás kisbaba. Élőben még szebb mint a képeken. Annyira aranyos volt, mert volt egy kis odaszáradt tejci a száján. Zabálni való volt. Aninak egy kissé sebes lett a mellbimbója a szopitól, de remélem hamar rendbejön. Nagyon jól néz ki és nagyon boldog. :lol: :lol:

Nati,

Örülök, hogy Bence behozta a lemaradást, most már megnyugodhatsz végre. Nagyon jók lettek a 4D-s képek is. :lol: :lol:

Ágica,

Jó nyaralást nektek. Mi idén kihagyjuk ismét, nem igen tellik rá. :cry: De a fiuk azért mennek anyóshoz falura, na meg a Balcsit sem fogjuk kihagyni hétvégenként. :lol:

Enikő,

Örülök, hogy minden renben van veletek. A magas vérnyomi meg tényleg lehet a melegtől. Iszonyat idő van. Lehet megkockáztatunk egy mobil klimát a lakásba. Kezd elviselhetetlen lenni a meleg idebent is.

Tündike,

Nézz be a C&A-ba, jó kis kismama cuccok vannak. Én majdnem mindent ott vettem. :lol: :lol:

Gabi,

De jó lehetett nektek a hűs vízben. Azt hiszem én is felfújatatom anyuékkal a medencét hétvégén. Muszáj lesz valahogy egy kicsit hűsölni.Barbika is tuti élvezné. :lol: :lol:

Andesz,

Babalátogatóban voltunk az egyik munkatársamnál. Jó nagyot sétáltunk, ki is purcantam estére. :lol: :lol:

Márti,

Tüneményes KisAti. Tényleg nagyon sokat nőtt a tali óta. Nagyon édes kis mosolya van. :lol:

Megkaptuk az oltást. Most is nagyon ügyi volt. Nem is sírt. 6440 gr, 74 dekát hízott 1 hónap alatt. Szóval meg vagyok elégedve a tejmennyiségemmel. :lol: Legközelebb július elején megyünk, akkor megkapja a rota másik felét is.

NA most megyek, mert kicsilány egy kicsit nyügös.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Nagyon ügyes Barbika az oltásoknál!

Tündike!
Én is C&A-ba vettem egy-két ruhát.Nem olyan drága! :)

Szerintetek hol tudok jó szoptatosmelltartót venni nem túl drágán?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Judy,
de jó, hogy Barbika ilyen klasszul viseli az oltásokat!!! Igazi bátor kiscsaj, bár két ilyen bátyó mellett nagyon nincs is más választása :wink:

Ibi,
én egyenlőre kettőt vettem a piacon 500 ft/db volt. Meg akarom várni a szülést vele, hogy mekkora lesz :shock: , s hogy mennyire lesznek jók ezek... utána lehet, hogy benevezek egy minőségibbre is...

Ágica,
hova mentek nyaralni??? Látom Aninak jó sok látogatója van :P

Szilviről nem tudtok valamit?
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés...


Réka eléggé belázasodott éjjel 39.3 volt a láza...a frász kerülgetett..őt igazából nem viselte meg mert vigyorgott meg énekelt nekem míg tisztába tettem...beadtam neki a kúpot de kijött rögtön..később újra próbáltam most 38.5-nél tartunk egyszer reggel eltört a mécses be is aludt rögtön..remélem lejjebb megy.
gész éjjel hozzámbújva aludt..olyan kis édes...
A meleget azért kérdeztem tőletek hogy felkészüljek hogy attól nyűgösek lehetnek-e a babók...

Ha tudok később jövök!

Nati

Nagyon klasszak a képek,és örülök hogy behozta Bncus a lemaradást..de amiatt tényleg ne aggódj!

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönjük a bókokat!
Nati, imádnivaló lesz Bence baba! Örülök, hogy nincs lemaradva, mondtam, hogy ne izgulj! :)
Ani, Viki, tüneményes Roni baba is!!!
Ildi, ne azért írtam a dokit, hogy válts...komolyan, nem rossz ő, a szülésnél szupi volt ,meg előtte a vizsgálataimnál is, csak hát az emberben nyomot hagynak bizonyos esetek...de annyira azért bízom benne, hogy ő tegye fel a spirálom holnap.
Gabi, oké majd írok róla milyen volt :) Kistesót 2 év múlva szeretnénk legkorábban, mert addig nem tudunk elköltözni. Ja, 12 volt a cucc. Szerintem a fogacska is tuti közrejátszik no me g a front és a dögmeleg, amiért ilyen nyügi. De hát rágja a kezét, folyik a nyála és naggyon sokat sír...mi más lehet?? A védőnő szerint van hogy ilyen korán kezdődik, de fogat még nem látok sokáig. Éjjel alszik őnagysága, mint a bunda, szerencsére, van hogy 11-től 5-ig, 6-ig is, de legtöbbször azért van egy szopi 2-3 körül.
Krixta, sajnálom Rékát, Titeket is, meg azt is hogy nem tudtunk talizni, de remélem hamar rendbe jön a kishercegnő! Szerintem IGEN, nyügi lehet a melegtől is...ha Ati babából indulok ki.
Na már megint üvölt, megyek is
Vendég
 


Márti!
Tényleg nagyon édi Atibaba :D
Nati!
Bencus is nagyon szép :D
Ágica!
De jó Nektek!Hova mentek nyaralni?
Dobok pár képet Bencusról,bocsi ha sok lesz,de nem tudtam választani :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


ja tudom még mit akartam,
Kata, az "esti mizéria" annyi, hogy a 7-8 körüli szopi után kitör a hiszti. Nem tudom miért akkor, de kitör, semmi nem jó, kapálózunk, mindent és mindenkit utálunk és különben is pici vagyok, nyűgös vagyok, álmos vagyok, de nem alszom... :) Na de ez megszűnőben van, a napközbeni fogacskás sírdogálásokkal párhuzamban. Na nem tudom, melyik jobb...
amúgy tényleg egy tünemény, rengeteget mosolyog (amikor nem üvölt :) ) már azt várom, mikor kezd hangosan nevetni!
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Már itthon is vagyok, nagyon édes Roni baba, jajj lányok, olyan szép kis aba, szegénykém nagyon éhes volt :oops:
Teszek fel képeket Róla amit fotóztam :-) Anita is nagyszerűen nézz ki, olyan jó volt beszélgetni Vele, jó volt boldognak látni!!!
Kép Kép Kép

Ágica
ágicaa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?