Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Csak egy gyors jelentkezés, mert mint tudjuk csak olasni nemér! 8) :lol:

Most az ülésrenden próbálom átrágni magam, de egy kicsit reménytelen, de van még időm kibogózni a szálakat.
Tegnap levittem a marcipánfigurákat, de sajnos elfelejtettem lefotózni, majd az esküvői képeken meglátjátok. Bocsi. Vicsont a menyasszonyi csokromról van egy kép. Majdnem pont ilyen lesz egy picit szélesebb, alul lesz még egy nagy zöld levél, ennyi.
A kép minősége nem túl jó, mert egy fotót fényképeztem, de azért nagyjából látható.
Szóval a csokrom:
Kép
Ugye milyen szép?

Most mennem kell, nemsokára megyünk táncpróbára. Vicces lesz, a két falábu. ... :lol: :D :D

Csengének, és Lucának nagyon sok gyógypuszit küldök! Remélem mihamarabb meggyógyulnak a csemeték!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Minden Eszternek, különösen Frickynek sok boldog névnapot kívánok!

Finike, nagyon szép a csokrod is! Mit szóltak a "majdnem urad" rokonai az esküvőhöz? Még régebben írtad, hogy számukra ez meglepetés.

Nutella

Kép

Kép
nutella
 
 


Fricky,

Nagyon boldog névnapot!!!!

Finike,

Nagyon szép a csokrod!


Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 

 
 

Sziasztok!

Nutella,
Meglepődtek, mert egyáltalán nem számítottak rá, aztán meg jött az öröm és a kérdezösködés, hol, hogyan stb.... :D
Várják nagyon! Mi is! :lol:
Mesélj már, mi van Veletek? Andris nem féltékeny a kishugira? Szépen eszik Petra? Éjszakáitok milyenek? Tudsz azért pihenni?

Ma is megyünk táncpróbára, nem is olyan vészes, de van mit gyakorolni, hogy lazán menjen. Tanultunk bécsi és angol keringőt. Nagyon hasonló mind a kettő.

Noémi,
Gyerekek hogy vannak?

Eszti,
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!
Kép

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok!

Villámlátogatáson voltunk a nagyszülőknél Sümegen, így igazoltan hiányoztam. (Már akinek :D :D :D )

Finike, csudaszép a csokor! Jujjj, nagyon közel már a nap!

Nitácska, örülök, hogy sikerült a költözés! Legalább messze lesztek anyóstól? (Az enyém sem egy lányregény és mindössze 3 megállónyira lakik...)

Eszti,
Kép
Nagyon boldog névnapot!

Szép estét mindenkinek!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


Helló Csajok!

Csak röviden:

Eszti!
Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Finike!
Nagyon szép lesz a csokrod!
Hú... táncpróba! Ti aztán tényleg nagyon készültök! Biztosan minden nagyon klassz lesz! És már csak alig két hét van hátra! Vicus ruhájáról van kép? Nem emlékszem, hogy feltetted volna!

Noémi!
Hogy vannak a csajok? Sok-sok gyógypuszit küldünk Nekik!

Hexina!
Küldtem sms-t! Holnap akkor találkozunk?

Nitácska!
Örülök, hogy sikerül elköltöznötök! Külön, biztos könnyebb lesz!

Szandra!
Régen írtál! Remélem nem a gépeket rossz megint!

Poci, Dalma, Dóri és a többiek! Régen jártatok erre! Hogy vannak a gyerkőcök, és Veletek mizujs?


Szép estét Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Sziasztok Csajok!
Nagyon gyors leszek, csak azért írok, hogy megköszönjem a névnapi köszöntéseket!

Majd ha lemegy ez a szemét hajtás, ígérem jövök egy "regénnyel".

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

A gépem jó csak nagyon sokat dolgozunk a kertben, mert mindig jövünk megyünk és semmi időnk sincs rendben tartani így mikor itthon vagyunk azt csináljuk.

Ma meg viszem a Tamit a Heim Pálba ortopédiára, háááát... kíváncsi vagyok mi lesz?!?!?

Indulunk is, majd mondom mi volt.

Szandra

szandrakiss
 
 


hexina a 7.kerbe költözünk.ez azéert elég messze van!
szandra reméljük minden rndben lesz az ortopédián! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Finike!
Nagyon szép a csokrod!!!

Hexina!
:D Ja, az oltást??? Zsófi tök jól átvészelte hál'isten. Nem lett hőemelkedése sem szerencsére. Mondjuk nekünk azt mondta az orvos, hogy ha hazaértünk, adjak be neki egy fél lázcsillapító kúpot, és éjjelre is.

De viszont most eléggé el vagyok szomorodva, és parázok. Ugyanis kevésnek tűnik a tejem. :cry: Tegnap reggel lemértem Zsófit éhgyomorra, és egy hét alatt csak 80 grammot hízott. Az nagyon kevés!!! :( És eddig mindig 20 dkg, vagy afölöttieket hízott hetente. És a mellem sem duzzad meg úgy. Mert az éjszakát át szokta aludni, olyankor kb. 7-8 órát is átalszik evés nélkül. Mire a reggeli evésre kerül sor, addigra egész kemény lesz a mellem, és most egy-két napja nem. Pedig vedelem a Laktoherb teát is. Mi a franc lehet??? Úgy elszomorít ez. Nagyon nem szeretném, ha elapadna a tejem!!! :(

Évi

Kép
evisan
 
 


Csenge jól van, Luca elég szarul. Ráadásul átragasztották rám is ezt a dögvészt. Alig tudok felkelni az ágyból úgy fáj minden porcikám. Mintha egy úthenger ment volna át rajtam. Nagyon rosszul vagyok. Nem hiába nyavajogtak a gyerekek, most már értem a problémájukat. :cry: . Ha estére nem javul (nem csökken a lázam), akkor én is elkezdem az antibiotikumot. Csak utálom, mert amint beszedem, a gomba-probléma jön elő, ami további 1-2 hónapig megkeseríti az életem :cry:
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Itt az elveszett bárány aki nagyon sajnálja, hogy nem tudott jönni, de hihetettlen mennyire nincs időm :oops:
Minden mamának babának boldog névnapot és hófordulót így utólag.
Mi jól vagyunk. Marcussal még mindig kínlódok a szemüveget nem akarja megszokni ,ráadásként 2naponta le kell ragasztani a jobb szemét :( .A bal szemével nem tud balra nézzni csak, ha a fejét is fordítja, azt mondták születési rendellenesség.
Ez van kinőni nem fogja, de szerencsére az életben nem nagyon fogja zavarni.
Milkát felvették vére az oviba szeptembertől.
Szilinek egész jó lesz a bizije majdnem kitünő.
Gyarapodott a család egy kutyussal, na meg itt a kertészkedés ideje.
A talis fotókat meglestem szuperek a gyerekek nagyra nőtek már.
Nem igérem, hogy sűrűn jövök, de ha benézek mindig fogok írni.
Minden babának meg mamának jobbulást.
szép napot:)
Poci

Kép

Kép

Kép
pocilo
 
 


Szandra,

Kíváncsi vagyok, mit mondanak Tami lábára. Én elvittem őket egy ismerős dokihoz múlt héten. Szonjussal minden rendben van, de Dancának kicsit lúdtalpa van, és befelé dől egy kicsit a bokája. Azt mondta a doktor néni, hogy őszre vegyek neki Salus szandált az oviba. Olyan bénán néz ki a 27-es Salus szandi:( Ha muszáj, hát muszáj.........

Most rohanok, mert éppen dolgoznom kellene....

puszik.
judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Judit!
Azt mondta az ortopéd orvos, hogy a korának és alkatának megfelelően jár a Tami. Kicsit erősíteni kell az izomzatát, naponta kell lábujjhegyen járnia kb fél percet és utána mezitláb szaladgálni, ha lehet ezt akár naponta 5x is. Azt mondta a Heim Pálos doki, hogy a Salus szandálnak nem sok értelme van mert egy szandál nem tudja kellő képpen megfogni a bokát akár milyen is :roll: , így ha gondolom ősszel vegyek egy zárt Salust amit hord az utcán és az éppen elég lesz neki. Különben a doki mindenféle talpbetét ellenes volt. Mondjuk én látok benne rációt mert régen a tök egyszerű, minden féle emelt döntött talpak nélküli cipőket hordtunk mi is és jó volt. Persze vannak esetek amikor kell.... Nyáron a legegyszerűbb szandálok is szuperek, az a lényeg, hogy neki kényelmes legyen és ne süljön bele a lába. Ez volt dióhéjban. Szemét is megnézték, tökéletes a látása.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

A névnaposoknak Boldog Névnapot (utólag is)!

Szandra, lehet hogy lemaradtam valamiről? Hogy jött ez a vizsgálat Tamival?

Vagy csak egy sima ellenőrzés volt? :oops: :oops:
Érdekes amit írtok a cipővel kapcsolatban és a vélemények is.
Hiszen Juditnak a Salust ajánlották, míg Neked meg azt mondták mindegy milyen szandi akkor sem tartja a lábat..
Én láttam Salus szandit, elég magas szárú mind. Salusban szandál nincs olyan ami csak hátul egy pánt, hanem mindnek magasított a szára. A választék nem valami nagy.....(ha megtalálom a beszkennelt cipő ajánlatukat, akkor majd felteszem)
A legjobb az egészben hogy lassan venni is akartam valamilyen szandit Nándinak de azon filóztam hogy nem Salust veszek mert nagyon messzire kell menni hozzá. Miután viszont elolvastam amit írtatok, mégis Salus lesz belőle...ezen nem is gondolkodom tovább.

Pociló! Jó hogy végre jelentkeztél! Azért persze nem ér, hogy a sok tennivalóra hivatkozol :wink: :wink: Csak félig fogadom el a mentegetőzést.

Noémi! Gyógyulj meg minél előbb! Nagyon rossz lehet így kidőlni, hogy mellette még a két gyereket is el kell látni. Vagy van most segítséged?

Évi! Sajna sok tanáccsal nem tudok segíteni a tejcsit illetően, esetleg annyival, hogy ne azt mondogast magadban hogy nincs, vagy kevés hanem inkább azt hogy van és elég lesz. Hátha a pozítiv hozzáállás segít. :) Én is mindig csak a negatívumot mondtam, nincs, nem megy, nem elég stb és úgy is lett.

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok!

Megpróbálom feltenni a Salus cipőkről a kínálatot, hátha sikerül és még látni is lehet belőle valamit.




Kép

Kép
mazsuzs
 
 


Mazsuzs!

Nekünk is van Salus szandink, de a doki ezt mondta. Persze azért nem fogom kidobni ha már egyszer megvettük :wink: . Mondjuk én azon a véleményen vagyok, hogy ha nem igényli Nándi lába akkor ne ilyet vegyél mert az sem jó ha az egyenes lábat megdöntöd kifelé. Kis korban van egy alap befelé tartás ami a gyenge izomzatnak köszönhető, de ha "ok nélkül" adsz rá ilyen cipőt akkor lehet, hogy olyan izomzatot terhel vele aminek idővel kell megerősödnie és emiatt lehet, hogy fájna a lába, nem?!?

Ez persze nem okoskodás akar lenni csak egy személyes vélemény. Bocsi a beledumálásért.

szandrakiss
 
 


Helló Csajok!

Noémi!
Jobbulást kívánok mindannyiótoknak! Remélem mihamarabb túl lesztek rajta, mert ahogy Mazsuzs is írta, betegen nem könnyű két picurkát is ellátni!

Poci!
De jó, hogy jelentkeztél!
Sajnálom, hogy Marcus ilyen nehezen szokja meg a szemüveg viselését, de talán ahogy telik az idő megszokja.
Az hogy derült ki, hogy nem lát balra, csak, ha elfordítja a fejét?
Örülök, hogy nagyokkal minden rendben!
Tegyél fel majd képeket a srácokról!

Évi!
Tejci ügyben én sem vagyok nagy szakértő, de osztom Mazsuzs véleményét, tényleg arra gondolj, hogy lesz elég tejci!
Úgy tudom, hogy a picik életében, bizonyos fejlődési szakaszokban (pl. 6 hetes, 3 hónapos korban) egyik napról a másikra, hirtelen megugrik az igényük, és ilyenkor az elején lehet, hogy nem elég a tejci, de szerintem, ha nem parázol és szoptatsz továbbra is, előbb-utóbb biztos lesz annyi tejci, hogy jóllakjon Zsófi!

Szandra!
Ez engem is érdekel, hogy miért kellett elvinni Tamit az ortopédiára! Láttad, hogy vmi nem stimmel a járásával, vagy a dokitok ajánlotta?

Ez a szandál mizéria nem könnyű. Mi is 2 hete vettünk a törpiknek szandit. Móci nevűt, amit a Brendonban lehet kapni. Ugyanolyan jó anyagból van mint a Siesta, és fel annyiba kerül.

Mazsuzs!
Bár nem vagyok szakértő a cipők terén, de én is hallottam, hogy az ilyen gyógyszandit, mint pl. a Salus, csak akkor szabad a picire adni, hogyha az orvos azt kifejezetten javasolja. Ha nem tudod eldönteni, akkor szerintem beszélj erről dokival, hogy javasolja-e Nándinak ezt a típusú szandit.

Hexina, Dóri, Mesi, Sid!
Mizújs nálatok?

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Hexina!

Írtam privit!

Szép napot!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Sziasztok!

Köszi, hát igen, tényleg a pozitív hozzáállás sokat segít, vagy legalábbis egyesek szerint, de viszont van egy olyan mondás is, és ezt a szülésnél abszolút jól megtapasztaltam, hogy ember tervez, Isten végez. Vagy valami ilyesmi... :oops: Remélem jól mondom. :oops:
Na mert tök pozitívan álltam hozzá a szülésnél is ahhoz a dologhoz, hogy én 1000 %-ig meg voltam róla győződve, hogy természetesen fogok szülni. Meg ahhoz is pozitívan álltam, hogy Zsófi biztos normál súlyú baba lesz, pedig állandóan volt egy olyan megérzésem, hogy kicsi a hasam, és biztos kicsi a baba. De elhessegettem, meg elhittem, hogy azt mondják, hogy áááá, hülyeség. Látod az uh-on is már 3 kg-os. Aztán persze nem így lett, és az uh is tévedett.
Na erre mondom, h ember tervez, aztán a sors meg eldönti, hogy kinek mit oszt ki.
Úgyhogy ezért hiszek én inkább a megérzésekben. Ja, a női megérzések. :) :?

De egyébként ma megint jól van a tejem szerencsére. :D



Noémi!
Jobbulást!!!!!!!!!!!!!!! Jól kijut nektek ezekből a hülye betegségekből. :(



Évi

Kép
evisan
 
 


Sziasztok!

Benéztem, kiváncsi voltam írtok-e valamit....

Szóval akkor inkább csak orvosi vélemény után vásároljunk Salust?
Akkor meg miért árusítják csak úgy ezeket a cipőket szabadon? Orvosi papír/vény nélkül lehet vásárolni. Én már nem értem.
Soha nem gondoltam volna hogy ennyi probléma lesz ezzel a cipőkérdéssel.
A Siestáról sem olvastam jókat az utóbbi időben.
Tényleg mikor mi voltunk gyerekek, nem voltak ilyen típusú cipők, és az én lábamnak nincs is semmi baja! Akkor hogy is van ez? Egyre tanácstalanabb vagyok. :(

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok!

Évi!
Az is befolyásolhatja, hogy mennyi a tejed, hogy te magad mennyit iszol. Nem lehet, hogy kevés a bevitt folyadékod mennyisége? Ha eddig eljutottatok és működött a dolog akkor ezek után is fog!!!!!! Sokat inni, nem csak vizet hanem táplálóbb gyümölcs leveket is!! Igény szerint (nem az óra igénye szerint) cicire tenni. Attól mert te nem érzed, hogy dagad a cicid, attól abban még van tej. Ugyanis ez olyan mint egy kút, ha szívja jön és márpedig szívja. Menni fog, tényleg nem szabad negatívan hozzá állni mert akkor tuti el fog akadni a dolog. Bízz magadban és főleg Zsófiban. Felén már túl vagytok, ha még egy kicsit kihúzod a dolgot akkor már 5 hónaposan szép lassan elkezdhetitek a gyümölcsöket. Csak ügyesen!!!!

Poci!
Sajnálom, hogy Marcus nem nagyon tudja megszokni a szemüveget. Leveszi? Majdnem kitünőőőőőő??? Az szuper!!! Nem semmi, gratulálok!!

Mazsuzs!
Szerintem csak akkor vegyetek ilyen szandit ha igényli Nándi lába. Minden képpen érdemes olyan szandit nézned ( így elsőre) ami egy kicsit magasított szárú és nem haránt emelt, így nem nagyon tudtok mellé fogni.

A Tamit azért vittem el dokihoz mert bizonytalanul megy a lépcsőn és olyan sután fut. Erősen egyensúlyi "hibára" gondoltunk a gyerekorvossal, ez fejlesztehető tornával de minden képpen ki kellett zárni az orthopédiai és szemészeti problémát. Befelé is dől a bokája de mint megtudtam ez természetes az alkata miatt mivel ő egy kicsit husisabb az izomzat viszont uolyan gyenge mint a hasonló korú gyerekeknél.

Na megyek mert egy csomó fotót kell rentbe tennem.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés: Petra baba tegnap volt 2 hónapos, megkapta az oltást, egész jól viselte (na, mondjuk nem mosolygott, mint azt Andris tette a szuriknál...). Andris közölte a doki nénivel, hogy ő is kér szurit. Jót mososlyogtak rajta, aztán kapott fecskendőt, nagyon boldog volt. A kiskirálylány méretei: 57 centi és 4620 gramm (49 centi és 3100 gramm volt a kiindulás). Már nagyon aranyosan mosolyog, sokat nyújtogatja a nyelvét, sokat nézelődik a világban. Az elalvás legnagyobb sajnálatomra csak cumival megy, de kiköpi és utána alszik tovább. De lassan megtalálja az ujját is. Az éjszakákat mostanában átalussza, ennek nagyon örülök. Voltunk otthon Szolnokon, anyumék olyan aranyosak voltak, feldíszítették lufival az udvart és a lakást teletették virágokkal annak örömére, hogy Petrácska először volt náluk. Nagyon meghatódtam.

Évi!

Szerintem se stresszelj, az nem old meg semmit. Lehet, hogy azért nem vár reggelente két kőszikla-cici, mert beállt a kereslet-kínálat. De ha megnyugtat, lefekvés előtt fejd le mindkét melledet és akkor termelésre ösztönzöd a melledet és van plusz tejed is, amit oda tudsz adni Zsófinak.

Mazsuzs!

Mi Ecco cipőt vettünk, ennek egyenes volt a talpa. A Humanicban lehet kapni Superfit cipőt, úgy tudom, annak is egyenes a talprésze.

Finike!

Sikerült a frizuráddal kapcsolatban megoldást találni. A találkozón szerintem nagyon jó volt a göndör frizura. Szerintem nem kötelező az esküvőn kontyot viselni.

Nem tudom, hogy mikor jelentkezem legközelebb, mert elromlott a képernyőnk, így csak este tudok a férjem gépén netezni.

A betegeknek gyors gyógyulást kívánok!

Szép napokat mindenkinek!

Eszter

Kép

Kép
nutella
 
 


Sziasztok!

Mostanában olyan vagyok mint a mosott sz@r. Azt sem tudom, hogy hol áll a fejem. De lassan kezdünk a finishbe érni. Izgi, de fárasztó is. Ma megyek hajpróbára ismét, most viszek képeket, hogy milyen hajat is szeretnék, majd meglátjuk. Most italnagykerekkel küzdök, nem részletezem, csak hogy nem egyszerű tőlük venni az italt. :?

Nutellal,
Petrának Boldog Hófordulót! Gratulálok a Hősnek, hogy ilyen jól viselte a szurit. :D

Mazsuzs,
Ha belekotyoghatok...Szerintem ne vedd ilyen véresen komolyan ezt a cipőügyet. Az a lényeg, hogy kényelmes legyen Nándinak, és megfelelő méretű, ha nincs különösebb orthopédiai problémája, akkor jók azok amik a bababoltokban kaphatóak.

Adra,
Vicus ruhájáról hétfőn tudok feltenni képet, mert akkor megyünk ruhapróbára és őt is viszem, hogy felpróbálja a neki szánt ruhát. Bordó- fehér lesz.

Vicuskám tegnap csúnyán lesérült. Lefejelte az üvegasztalunk sarkát. Majdnem felrepedt neki, de hál'isten "csak" feldagadt neki és jó piros. Próbáltam gyorsan jegelni, hideget tenni rá, így kisebb lett valamivel a púp. Hát igen esküvői képeken jól fog kinézni, na de ez legyen a legnagyobb bajom, örülök, hogy nem a szemét ütötte ki, és nem kellett vigyem a sürgősségire. Tegnap egész nap esett- kelt. A papája vett neki egy műanyag kis széket. Beleült erre hátra esett vele. Akkorát szólt, de nem lett semmi baja, csak az ijedtség. Akkor ezután a széket a fal mellé raktam, hogy ne tudjon feldölni vele. Erre beleül és mikor hátra akarta hajtani a fejét ott volt a fal..... Szóval nem volt jó napja, gyorsan megetettem és ment aludni mielőtt még valami nagyobb baja lesz. Úgy sajnáltam, esett- kelt, biztos ez a dög meleg tette ilyen kábulttá, vagy hogy is nevezzem.
Szóval zajlik azért az élet. Nálunk még mindig tart a ház átalakítása, azzal is el vagyok foglalva. Nem unatkozom.

Mindenkinek szép napot, jó olvadozást ebben az undorító hőségben! FÚÚÚÚÚÚÚJ!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok!

Mostanában olyan vagyok mint a mosott sz@r. Azt sem tudom, hogy hol áll a fejem. De lassan kezdünk a finishbe érni. Izgi, de fárasztó is. Ma megyek hajpróbára ismét, most viszek képeket, hogy milyen hajat is szeretnék, majd meglátjuk. Most italnagykerekkel küzdök, nem részletezem, csak hogy nem egyszerű tőlük venni az italt. :?

Nutellal,
Petrának Boldog Hófordulót! Gratulálok a Hősnek, hogy ilyen jól viselte a szurit. :D

Mazsuzs,
Ha belekotyoghatok...Szerintem ne vedd ilyen véresen komolyan ezt a cipőügyet. Az a lényeg, hogy kényelmes legyen Nándinak, és megfelelő méretű, ha nincs különösebb orthopédiai problémája, akkor jók azok amik a bababoltokban kaphatóak.

Adra,
Vicus ruhájáról hétfőn tudok feltenni képet, mert akkor megyünk ruhapróbára és őt is viszem, hogy felpróbálja a neki szánt ruhát. Bordó- fehér lesz.

Vicuskám tegnap csúnyán lesérült. Lefejelte az üvegasztalunk sarkát. Majdnem felrepedt neki, de hál'isten "csak" feldagadt neki és jó piros. Próbáltam gyorsan jegelni, hideget tenni rá, így kisebb lett valamivel a púp. Hát igen esküvői képeken jól fog kinézni, na de ez legyen a legnagyobb bajom, örülök, hogy nem a szemét ütötte ki, és nem kellett vigyem a sürgősségire. Tegnap egész nap esett- kelt. A papája vett neki egy műanyag kis széket. Beleült erre hátra esett vele. Akkorát szólt, de nem lett semmi baja, csak az ijedtség. Akkor ezután a széket a fal mellé raktam, hogy ne tudjon feldölni vele. Erre beleül és mikor hátra akarta hajtani a fejét ott volt a fal..... Szóval nem volt jó napja, gyorsan megetettem és ment aludni mielőtt még valami nagyobb baja lesz. Úgy sajnáltam, esett- kelt, biztos ez a dög meleg tette ilyen kábulttá, vagy hogy is nevezzem.
Szóval zajlik azért az élet. Nálunk még mindig tart a ház átalakítása, azzal is el vagyok foglalva. Nem unatkozom.

Mindenkinek szép napot, jó olvadozást ebben az undorító hőségben! FÚÚÚÚÚÚÚJ!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok!

Jaaaj, köszi, ezen már nem is aggódok, ugyanis a tejem hál istennek már teljesen rendben van megint, ma reggelre hatalmas tócsában ébredtem. :lol: Úgyhogy bocsika, h ilyennel terheltelek titeket. Ja, mindig rengeteget iszom, mióta szoptatok. Erre nagyon figyelek.

De viszont mindig van valami, ami miatt aggódhatok... olvassátok el a másik topikban, mit írtam. Ez most egy kicsit (nem is kicsit) komolyabb és reálisabb aggodalom sajnos. Bárcsak ne lenne.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

El vagyok szomorodva ezen nagyon. Sajnálom a kicsikémet, de bárcsak ne lenne semmi baj. Olvassátok el a másikban, h mi van.



Évi

Kép
evisan
 
 


évi itt is leírom,hidd el nem lesz semmi baj a kis Zsófival!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Finike, adj Vicusnak egy nagy gyógypuszit a nevünkben!

Robogok, este még bekukk!

Szép napot mindenkinek!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


Finike!

Remélem, Vicuskának meggyógyul a sebe az esküvőig, ápolgasd mindennel, hogy ő legyen a legszebb tündérkirálylány. Egyébként a napokban esett le, hogy nektek akkor lesz az esküvőtök, amikor a mi polgári esküvőnk volt. Petra pedig a Te szülinapodon született. Egész sok az egyezés...

Eszter

Kép

Kép
nutella
 
 


Sziasztok!

Megint lassult a topik! Pedig ebben a nagy hőségben még ki sem lehet menni a levegőre.
Nekem az az állandó problémám hogy nem tudom mit főzzek....egyszerűen kikapcsol az agyam és üresen jár ha ez a kérdés előkerül... :)

Finike! Már csak egy hét! Már többször elmondtam, de újra elmondom én nagyon irigyellek. Remélem azért még jössz az esküvőig pár sor erejéig.
Egy hét alatt talán Vicuskának is elmúlik a frissen szerzett sebesülés!

Nutella! Nálatok minden OK? Bírsz a két gyerekkel egyedül? Én egy kicsit most beparáztam, mert egy volt évfolyamtársam írta hogy alig van ideje a két éves és a 8 hónapos gyereke mellett, ráadásul amikor alszik az egyik akkor a másik fent van stb....Ilyenkor elgondolkodom...kell ez nekem? :wink: :)
Egyébként ez Ecco cipőt hol szereztétek be, ki forgalmazza, árulja?
Végül is Superflit cipőt vettünk Nándinak ami még jó lesz nyáron neki, egy könnyű kis edzőcipő de kisebb méretben (20) van egy Salus cipője is. Igaz azt már nem tudja hordani mert meleg. Ha ezek után is lesz valami gond a lábával akkor a falba verem a fejem.... :? :?

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok Csajok!

Nnnnnna végre vége!!!!!
Jelentem feladtam most az utolsó bevallást is, és ezennel vége a zárásnak! Most a jövőhéten ezerrel készülök a hétvégére, mert akkorra tervezzük Réka első szülinapját.

Nálunk szerencsére minden rendben, Réka 9,7 kg, 76 cm. Bencuska 14,5 kg, 98 cm. Mióta oviba jár, hízott másfél kilót. Ja, ma volt utoljára oviban, legközelebb szeptemberben megy. De már most mondtam az óvónéniknek, hogy készüljenek, mert szept-től bent fog aludni a gyerek, és csak du. fogok értemenni.

Ne hari, hogy nem írok mindenkinek személyesen, de visszaolvasni még nem volt időm!

Mazsuzs!
Azért meg lehet oldani két gyerekkel is :lol: Igaz, ha nincs segítséged, akkor tényleg nem sok mindenre marad időd mellettük. És tényleg ne csinálj ekkora kérdést a cipőből, szerintem. Ha teheted otthon és a kertben amikor csak lehet had szaladgáljon mezítláb. Az a legjobb!

Evisan!
Nekem is az urtica urens vált be, Bencénél még nem voltam ennyire képben, őt nem is tudtam csak 3 hónapig szoptatni, azt is folyamatos hozzátáplálással. Rékánál már szedtem az urtica-t, és ő 6 hós koráig nem is kapott mást csak anyatejet! Mi volt a vizsgálat eredménye?

Finike!
Már csak egy hét a hajadonságból!!! Aztán rögtön tegyél fel képeket!!! :roll:
Vicusnak tutira elmúlik a bibi a fejéről a nagy napra!

Na, most megyek, szétcsapok a gyerekek között, nagy a hangzavar...

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkit a szabadba csábít ez a meleg!!

Finike!
Na már csak egy hét és asszony leszel. Tényleg, nem is kérdeztem, felveszed a férjed nevét vagy maradsz "Finike" :wink: :lol: . Milyen lett a második hajpróba?? Vicus orra? Jó lenne már ha túl lennétek az esküvőn mert szeretném nézegetni a képeket. :)

Eszti!
Akkor jöhet a jól megérdemelt pihi. Nálunk is vége az ovinak, tök édesek voltak az évzárón, majd teszek fel képeket mert olyan édes volt a Tami. Te nem fotóztál?

Évi!
Mi újság Zsófival? Produkálja a tüneteket???? Szerintem nem lesz semmi baj, de tudom csak akkor fogsz megnyugodni ha kivizsgálták.

Mazsuzs!
Szerintem mindent megtettél amit meg lehet tenni Nándi lábával cipő ügyileg, reméljük nem kell semmi döntött, emelt cipő neki. Különben a kajcsival én is mindig így vagyok, alig tudom kitalálni mit csináljak. Ráadásul van mikor csak délben kezdek el gondolkozni :lol: :oops: . A két gyerekes dolgot pedig megszokod, úgy természetes lesz mintha mindig is így lett volna. Főleg ha már a kicsi is elmlik másfél éves, már kimondottan élvezni is lehet a dolgot. :) :)

Nutella!
Ügyes volt a kiscsaj a szurival, a máretei pedig gyönyörűek. Tényleg megható lehetett amit anyukádék csináltak, ez aranyos.

Na megyek, lekicsinyítek egy pár képet és felteszem közszemlére....

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Óóóó... szegény Vicuska! Csak most olvastam vissza. Ezek a gyerekbalesetek! :( Én sem várom azt a korszakot. Félek tőlük.

Szandra!
Nagyon tündéri Edó és Tami is!!! :D :D Milyen kedves kis pofikájuk van, dehát ezt már a találkozón is megállapítottam a pici lányról. És az a puszi az egyik képen. El lehet olvadni. Hogy élvezik a pancsit! :D

Köszi az érdeklődést. Zsófi most 2 napja nem produkálta ezeket a rohamokat hál'istennek. Most a legújabb, hogy valamit néz az üres plafonon (ugyanúgy a pelenkázón csinálja), mosolyog neki, és beszél hozzá. Csak nem jövök rá, hogy mi az. Csak a fűrészporos tapéta van ott, meg annyi, h látszik a gipszkarton összeillesztése, és annak vigyorog. :lol: :lol: Haláli egy csaj. :lol:
De azóta jobban figyelek ezekre a rohamokra, de rájövünk lassan, hogy ez nem epilepszia lesz. Nem tudjuk mi, valószínű megijed valamitől. Esetleg valami testérzet, ami beléhasít, vagy mittudomén. De azért megpróbáljuk felvenni, ha lesz még ilyen, aztán visszavisszük megmutatni.

Fricky!
Köszi, h gondoltál ránk. Jó lett az EEG-je, fentebb írtam Szandrának, h mi van.
Lehet, h én is kipróbálom ezt az urtica urenst, mert megint szórakozik velem a tejem. Egyik nap több, másik nap kevesebb. Nehogymá egyszer megússzuk, h minden teljesen OK legyen. Lehet, hogy fejnem kéne, de ha meghallom a mellszívó hangját, már rosszul vagyok. Na meg az a hülye pumpálása... :x :? Olyan sokat fejtem az elején, hogy totálisan ráuntam. :? Pedig muszáj lesz, ha így folytatom. Szépen lassan egyre kevesedik a tejem.
:(

Sziasztok, jó éjt

Évi

Kép
evisan
 
 


Sziasztok!

Tegnap este annyit írtam, erre kilépett a hülye gépünk a netből. :evil:

A második frizurapróba olyannyira jól sikerült, hogy az lesz a frizurám a lagzin. Felül összefogva, hátul meg göndören (loknikban ) ki van engedve.
A mézeskalácsok is megjöttek, szóval most már alakulok. Felrakok róluk képet.
A hajam szemből, bár nem sok látszik:
Kép
A mézeskalács:
Kép

Már csak harisnyát kell vegyek, de krémszínűt, hisz a ruhám is az, meg a cipőm is. Holnap megyünk ruhapróbára, majd lefotózom a kiscsajt meg magamat és felrakom ide. Nem tudjátok hol lehetne a kislányra olyan ünneplős vékony harisnyát venni? Mindenhol olyan vastagok vannak.

Nutella,
Felveszem az uram vezetéknevét + -né és marad az én vezetéknevem és a keresztnevem is. Jó hosszú lesz így,de én mindenképp szeretnék -né lenni. :lol: Vicus a szemöldökét ütötte be, de már szinte semmi nem látszódik belőle. Hihetetlen, de úgy tűnik a jegelés jót tett.

Szandra
Szenzációsak lettek a képek, nagyon édes Edó ahogy nyitott szájjal áll a locsoló felett és nagyot kacag. :lol:

Eszti,
Akkor most már tessék többet jönni!!! :D

Evisan,
Honnan tudod, hogy egyik nap kevesebb a másik nap több a tejed? Ne gondolj ilyenekre. És lehet, hogy tényleg fejned kellene a szoptatások után, legalább az esti után. (Bár én nem vagyok szakértő ebben a témában.)

Tegnap taliztam a főiskolai barátnőimmel, mert az egyiküknek két hónapja született a kisfiúk és mentünk babalátogatóba és egyben egy leánybúcsút is összehoztunk. Nagyon aranyosak voltak, mert készültek nekem egy meglepivel. Mindenki piros felsőben jött, ami nekem fel sem tűnt. :shock: :oops: Irattak egy piros pólóra. Elején: MÉG EGY HÉT AZ ESKÜVŐIG! A hátulján: ELKELT. Nagyon meghatódtam, tényleg nem számítottam semmire. Kaptam még a "kék"-et, tudjátok az a kék a combomra. Nem tudom mi a neve, de a menyasszonyokon általában ez a KÉK.

Na most megyek mert még a menükártyákat meg kell csinálnom.

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Finike!

Ugye már nem is csodálkozol, hogy nekem is felül feltűzött és alul kieresztett frizurám volt az esküvőnkön... :)

Szandra!

A lányok egyszerűen GYÖNYÖRŰEK! És persze téged is dicséret illet a szép fotókért.

Eszti!

Réka már 1 éves lesz????? Hihetetlen...emlékszem még a villámszülés hírére. S azóta már az én kezemben is itt van a két hónapos lánykánk...

Mazsuzs!

Egész jól elvagyok a két gyerekkel, olyan, mintha mindig így lettünk volna. A délelőtt már kiszámítható, a két gyerek délutáni alvásának is van párhuzamos szakasza. Azért vagyok fáradt, mert Petrát nem igen sikerül este 10 óra előtt letenni (próbáltuk, de nem ment) és innentől még másfél óra, mire én is lefekszem, reggel pedig fél 6 és fél 7 között ébresztő van. És így 30 felett már nem elég a 6 óra alvás... :D

Kajatipp a tanácstalan társaknak: mi mostanában a szoptatós étrend miatt sokszor eszünk almaszószt, bundás kenyeret, túró gombócot, halrudacskát, tarhonyát krumplival benne sült csirke kockák...

Nem tudom, hogy a fiús-lányos felállású anyukáknak mi a tapasztalata, de mintha Petra lány mivoltából kifolyólag (?) sokkal érzékenyebb lenne úgy általában mindenre, köztük arra is, hogy mit eszek.

Az Ecco cipőt Parndorfban vettük, de mintha az Arena Plazaban nyílt volna márkaboltjuk..??

Evisan!

Neked még nem mondták, hogy a kisbabák a legnagyobb minőségellenőrei a plafonfestésnek :lol: ??? Andris is állandóan a fehér falat bámulta, azonkívül a pelenkázóról istenieket dumált a mennyezeti lámpával. Ez utóbbit Petránál is kezdem felfedezni.

További jó hétvégét mindenkinek! És nem ér csak olvasni!!!!

Eszter

Kép

Kép
nutella
 
 


Sziasztok!

rendben Nutella,nemcsak olvasok :wink:

Szandra!
Nagyon édesek a lánykák!! :lol: és hogy szeretik egymást :wink:

Finike!
nagyon jó lesz a hajad,tetszik :lol: "sajnos" nem leszek gépközelben 3 hétig csütörtöktől,mert megyünk vidékre,így lemaradok majd a képekről :( pedig úgy vártam/várom......na majd,ha visszajövünk :)

Nutella!
Larának is volt egy időszaka,amikor nem volt hajlandó 22.00 előtt elaludni....aztán néhány hete egyik este már kilenckor nyűglődött....bevittem az ágyába,2 másodperc alatt elaludt és azóta is ilyenkor alszik el. tudtam,hogy akaratos lesz és öntörvényű,mint én.....de hogy ilyen korán ....... :lol: :lol:

üdv Mindenkinek

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Olyan meleg volt a hétvégén és van most is....
Ma voltunk a párom munkahelyi gyereknapi rendezvényén ami egy hajón volt.
Hát nem volt valami fenomenális, valahogy soknak éreztem a két órát egy hajón úgy hogy nem hagyhattad el. Állott meleg levegő, sehol egy hely ahol tisztába lehet tenni a gyereket pedig rajtunk kívül sok pelenkás szaladgált még.
Az első 3/4 órában volt egy bábszínházi előadás majd játszóház. Azt hittem Nándi jobban fogja élvezni...bár én eleve nem is akartam elmenni mert pont az alvásidejébe esett a buli és tudtam hogy egy idő után nem köti le a sok újdonság....ha fáradt akkor fáradt.

Finike! Jó lett a hajad (jó lesz!) Úgy meglepődtem mikor megláttad a szívet mert nekem már két éve "csak" Finike vagy és a keresztnevedről nem tudtam hogy Kati. :oops: Most már tényleg nagy a visszaszámlálás szombatig!

Evisan! Lehet, hogy Zsófi ki fogja nőni ezt a bizonyos dolgot amiről írtál. Lehet hogy idegrendszeri dolog, de még annyira kis gyengék ilyenkor a babák....Ahogy erősödik valószínűleg úgy el fog maradni ez az egész!

Szandra! A képek nagyon jól sikerültek! A kerti pancsolás is nagyon jó, ennyire élvezik a lányok a hideg vizet? :) :)
Köszi a biztatást, de azért ahhoz hogy a második gyerek is másfél éves legyen, a születésétől el kell mennie másfél évnek! :wink: :wink: :wink:
Addig pedig valahogy "túl kell élni a dolgot". Én igazán attól félek, hogy Nándi nem veszi majd jó néven ha nem tudok vele majd annyit foglalkozni. Pedig szeretnék és nem akarom elhanyagolni...hiszen most körülötte forog a világ.

Nutella! Nem lehet, hogy azért van Neked is ilyen "könnyű" dolgod mert Andris egy nagyon jó gyerek?? :)

Eszti! Örömmel olvasom, hogy vége a bevallás időszaknak! Akkor ezek után többször tudsz jönni...

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Szandra,

Nagyon édesek a csajszik!

Finike,

Nagyon drukkolok, hogy minden úgy sikerüljön a nagy napon, ahogyan megálmodtad.

Mazsuzs,

Én is azon kaptam magam, hogy egész jól elboldogulok két kismanóval. Az igaz, hogy Szonjusnak nem volt mindenben szabad döntése, amiben Dancának anno még igen. Én szinte rögtön összehangoltam a délutáni alvásukat. Amíg Szonjus aludt még délelőtt is, hiába ébredt fel 11-kor, 1-kor megint ment aludni. Tök gyorsan megszokta. Danca ilyenkor még fél 3 körül ment újra aludni. Az viszont nekem nem fért volna bele, hogy amikor Danca felébred, Szonjus megy aludni. Ez a ketteskék sorsa :D

Evisan,

Mi is voltunk Dancával EEG-n. Azért vittük el, mert egy időben nagyon sokat és gyorsan pislogott, "tikkelt". Szerencsére nem volt semmi baja, azóta már el is felejtettük.

Teszek fel egy-két képet.

Jó éjszakát nektek!
Kép
Kép

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Finike, nagyon jó frizkó! Nagyon várjuk a képeket rólatok! Kívánunk ezúton is sok boldogságot és egy szép, emlékezetes esküvőt!

Szandra, a csajokat meg kell zabálni! Annyira szépek, hogy csak na!

Évi, örülök, hogy Zsófi babának jó lett az eredménye! Ha nagyon eleged van, hívj fel és dumálunk! Olvastalak a másikon. Én egyébként egészen korán vittem Hannust mindenhova magammal, és nem volt gond! Szereti a nyüzsit, leköti a figyelét, mindenkire van egy mosolya. Így most hétvégén pl. a Nemzeti Vágtán voltunk kinn.Nem mondom, hogy a legideálisabb hely babakocsival, de szerintem engem jobban idegesített a tömeg, mint a lányomat. És legalább kimozdultam a 4 tűzorró fal közül.

Mesi, jó pihenést nektek! Aztán várjuk a beszámolót, meg a fotókat!

Pociló, jó, hogy jelentkeztél! Nagyon örülök! Azért ha időd engedi, gyere és nézz be, írj magatokról!

Szamikám merre jártok ebben a nagy melegben? Szofi baba hogy van?

Eszti, jó, hogy tudsz jönni gyakrabban! Réka mindjárt egy éves! Hogy megy az idő! Mikor írni kezdtem ide, Hanna pockban volt, Rékus meg baba. A gyerekeink hihetetlen tempóban "öregszenek"! :D :D Kapunk majd képeket a szülinapról?

Judit, a gyerkőcök nagyon szépek! Danca milyen profin pózol a gépnek! Halad az építkezés?

Dóri, merre jársz? Tudom, látjuk egymást néha, de beszélgetni rég tudtunk. Írj, ha van egy kis időd!

Bocs akiknek nem írtam!
Megyünk az erkélyre medencézni, indulok fújni. :D :D

Szép napot mindenkinek!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


Helló Csajok!

Evisan!
Én egyáltalán nem értek hozzá, de biztos minden rendben lesz Zsófival. Csak drukkolni tudok!
A plafon nézegetésre azt szokták mondani, hogy ilyen pici korban még látják a babák az "angyalkájukat" és vele beszélgetnek.

Finike!
Sajnálom ami Vicussal történt, de örülök, hogy már alig látszik valami. Ilyen pici korban olyan gyorsan regenerálódnak. Zsófi is elesett amikor lent voltunk a telken: jól felhorzsolta a száját és az orrát, és egy hét múlva már semmi sem látszott belőle! Kivi vagyok a ruhájára!
A frizud szerintem is nagyon klassz lesz! A harisnyakötő szokott kék lenni, így biztosan erre gondoltál! Asszem tegnap a Calzedoniában láttam vékony gyerekharisnyákat.
Azta... már csak néhány nap a nagy eseményig! Izgulsz már?

Szandra!
Annyira édesek a csajok, ahogy élvezik a pancsolást! Nálunk minden este ordítozás van a fürdőszobában. Egyszerűen olyan jól érzik magukat a törpik a kádban, hogy örömükben kiáltoznak!
Gyönyörűek a csajok az ünneplős rucijukban!

Eszti!
Végre végeztél a nagy munkával. Jó lenne, ha mostmár gyakrabban jelentkeznél!
Nagyon repül az idő! Réka mindjárt 1 éves lesz! Mivel készülsz a szülinapjára? Lesz nagy ünneplés?

Nutella!
Nagyon szép méretekkel rendelkezik Petra! És már 2 hónapos!
Köszi a kajatippeket! Nekem most nagyon jól jön, mert ebben a melegben alig akarnak enni valamit a törpik.

Mazsuzs!
Örülök, hogy sikerül Nándinak cipit venni. Szerintem ebben is érdemes az ösztöneidre hallgatni.

Judit!
Nagyon szépek a gyerkőceid! Szonjáról nem is emlékszem, hogy láttam volna ilyen "komoly" képet. Nekem most valahogy olyan sokat változott a kisasszony!

Mesi!
Nagyon jó pihenést kívánok Nektek!

Hexina!
Kellemes pancsolást Hanna Sárának!

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


lányok olyan édesek a gyerekek!!!!!!!!!

finike nagyon szép és csinos is vagy a frizuráddal!
várjuk a ruhás képeket is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat, hogy ilyen ritkán jelentkezem. Próbálok vissza olvasni. Mi köszönjük jól vagyunk. Délelőttönként a játszótéren vagyunk. Szerdánként pedig "csiri-birizni" megyünk. Ma voltunk Szofi cipőjéért .Nagyon kis formás és úgy tűnik, hogy szereti.


Szandra!

Nagyon édesek a gyerekek a képeken és, hogy Edo mekkorát nőt! Hihetetlen. Írtad, hogy Taminak van egy kis egyensúly problémája járásnál. A HRG-ben vannak olyan tornák amik kifejezetten erre jók. Teljesen egészséges gyerekeket is visznek oda! Bocsi, hogy bele kontárkodom! Szofin is látom, hogy járás illetve mozgás közben az egyensúlyozása még nem az igazi. Mi szeptembertől fogunk járni egy héten egyszer.

Most megyek Szofit lefektetem, de nemsokára írok tovább.

Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Na, újra itt vagyok.


Évi!


Én csak arra tudlak bíztatni, hogy ne ülj otthon Zsófival. Szofi két hetes volt amikor először lementünk sétálni (igaz ő nyári baba). Onnantól kezdve mindig egyre többet és többet. Öt hetes volt amikor vissza kellet vele mennünk kontrollra a kórházba, utána pedig kimentünk a munkahelyünkre (reptér) megmutatni. Tíz hónaposan tengeren túlra utaztunk vele, amit nagyon jól viselt. Én már amikor vártam őt eldöntöttem, hogy jönni menni fogunk vele és ez azóta is így van, pedig Szofi nagyon síros és problémás baba volt.
A másik fele a dolognak, hogy a szüleim még dolgoznak illetve nem mertek (és most sem nagyon mernek ) Szofira vigyázni. Így ilyen téren csak egymásra számíthattunk a párommal, tehát mindenhova vinnünk kellet magunkkal. Szerintem nem baj ha megszokja a menést mert később sokkal rugalmasabb lesz. Szofi nagyon szereti ha megyünk vele, persze nem mindig könnyű.
Plafon figyelés. Adranak igaza van abban, hogy a picik még látják az angyalkájukat vagy az aurájukat, vagyis olyat amit a felnőttek már nem. Szofi pár hónapos volt amikor a nagymamám meg halt. A halála után amikor először a szobájába mentem és letettem a nagymamám ágyára felnézett a plafonra elkezdett gőgicsélni és hatalmasakat kacarászni. Én akkor teljes meggyőződéssel hittem. hogy beszélgetnek egymással.
Nagyon örülök, hogy Zsófival minden oké volt a vizsgálaton. Talán csak még fejletlen az idegrendszerük. Szofinak állandóan remegett a kis szája és a bal pupillája sokkal nagyobb volt (ez a része a dolognak most kezd rendeződni). Mi is voltunk neurologusnál, szemésznél de minden oké volt.

Judit!

Nagyon édesek a gyerekek és nagyon profin pózolnak. Felvették Dancát az oviba? Hogy álltok a házzal?


Finike!

Nagyon klassz lesz a frizid. Nagyon kíváncsi vagyok majd rátok. Minél hamarabb tegyél fel képeket. Mivel szombatig már nem biztos, hogy tudok jönni ezúton kívánok minden szépet és jót a nagy napra. Klassz időjárást, jó mulatozást. Remélem minden úgy fog sikerülni ahogy meg álmodtad!


Ezt most gyorsan elküldőm nehogy le fagyon a gép.

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak ezer dolgom van :roll:

Már úgy várom a nyaralást :lol:

Végre elrendezkedtünk a lakásban is, hát nem volt kis projekt ez a költözés.


Hexina!

Majdcsak összefutunk valamelyik délután, vagy megbeszélhetünk eg yközös sétát is...!


Dóri
Vendég
 


Akkor folytatom.


Adra!


Hogy vagytok? Hova mentek nyaralni? Gondolom vmi vizes helyre, ha a gyerkőcök ennyire szeretnek pancsolni. Mi Alsopáhokra megyünk. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz és hogy Szofinak hogy fog tetszeni.



Hexina!

Hogy van Hanna Sára? Milyen új dolgokat csinál? Esetleg újabb fogacska?


Fricky!

Akkor végre egy kis pihenés. Mentek vhova a nyáron? Hihetetlen, hogy Réka már egy éves! Babazsúr? Majd tegyél fel képeket.



Pocilo!

Én is örülök, hogy jelentkeztél! Marcusnak és nektek kitartást kívánok a szemüveghez és Szilárdnak gratulálok a bizihez!


Mazsuzs!

Örülök, hogy megoldódott a cipő kérdés. Nem baj az ha az ember tanácstalan és aggódik, mert hát a legjobbat szeretnénk a gyermekünknek! Nekem is vannak olyan dolgok amiben nagyon tanácstalan vagyok. Ilyen pl. a nem kötelező oltás kérdése, mert nehéz úgy bármiben is dönteni ha az ember ellentétes véleményt hall.
Már régen láttunk képeket Nándiról!


Syd, Dalmácska, Dóri!

Mizujs veletek?


Ami még nálink nagy újság, hogy most próbálom Szofit leválasztani a ciciről. Elég jól és nem is olyan lassan haladunk. Már csak a délutáni és az esti alvásnál (és persze még éjszaka) van cici. Ez nálink nagyon nagy szó már. Azt nem mondom, hogy napközben nem próbálkozik, de már kezdi meg érteni, hogy nincs. Érzelmileg nem volt könnyű rászánnom magam, de ez most már az Ő érdeke is.


Bocsánat, hogy ilyen sokat írtam és elnézést azoktól akiknek külön nem írtam!

Mindenkinek sok puszi Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Sziasztok Csajok,

Csak gyorsan, mert megint rohanok :?
Pénteken délután derül ki, hogy felvették-e a kisembert a kiszemelt oviba.
Építkezés: ma kezdtek a festők...,valamikor a nyáron költözünk...már nagyon túl lennék rajta...

puszik.

judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak ezerrel keresem a megfelelő nyaralás helyszínét, de nem túl sok sikerrel:( Hihetetlen árak vannak, ha a gyereked elmúlt 6 éves:(

Finike! Már megy a visszaszámlálás? Várjuk majd a képeket. Hajad jó lett.

Judit! az tök jó, hogy már költöztök!!!! gondolom alig várod.

Dóri! hova mentek nyaralni?

Gyerköcök gyönyörűek.
Ovi évzáró nálunk is megvolt és a ballagás és búcsú az ovitól:( Még jó hogy Bulcsú most kezdi, mert így is bőgtem azért. Johannáék is nagyon aranyosak voltak, táncoltak, énekeltek és verset is mondtak.
Én sem viszem már oviba többet, vagyis holnap még bemegy, mert pénteken lesz fellépésük és holnap reggel lesz a főpróba.

jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!

Megint tök sokat írtam, erre ez a ....................... gép kilépett. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Úgyhogy most gyorsan felrakom a képeket és írni majd valamikor máskor mert leesek lassan a székről a fáradtságtól.
A ruha:
Kép Kép
Itthon készült tegnapi és mai képek:
Kép Kép Kép

Majd holnap megpróbálok írni is.
Jó éjszakát!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?