Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Így enyelegjetek Benó ma éjjel.

Kép

Kép
flóra 11
 
 


Hát nem aranyos?
Na,most meg akicsi fiam nem hagy! Még oldjam meg a problémáját! Mikor lesz ebből alvás!
Na tényleg megyek. Pá.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok

Remélem Flóra azért tudtál aludni az éjjel.
A magnézium nagyon jó, sztem szedjed pár napig, ártani tuti nem ártassz vele.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Benó

Nyugtass meg, hogy eseménydús volt az éjszakátok...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Most azt hiszem panaszkodni fogok...
Bocsi hogy titeket zargatlak, előre szólok, hogy ha nem akarjátok akkor ne olvassátok el a következő hozzászólásomat.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tegnap hallottam itthon pár dolgot, ami miatt szinte semmit nem aludtam az éjjel.

Anyós panaszkodik, hogy mennyire nincs pénz.
A páromat még mindig nem fizették ugye ki, csak hallgatom hogy majd ki lesz ekkor meg akkor.
Erre tegnap a sógornő büszkélkedett, hogy mégis másik menyasszonyi ruhája lesz, az eredetit visszamondta, mert meggondolta magát.Az mindennel együtt lett volna 77 ezer.Ez a mostani 120 ezer,plusz menyecskeruha 25ezer és még a sok kiegészitő....:(
Hát ez úgy nem esett jól, a páromnak sem.
Erre este véletlen kihallgattam egy beszélgetést az emeletről.
Állitólag már a második papir jött ki a kocsira, hogy a nincs befizetve a törlesztője....Ez havi 50ezer felett van....
Nem is zavarna, ha még nem mindig a párom nevén lenne és nem éppen most készülnénk lakást venni...:(
A páromnak el sem mondtam, viszont ha a harmadik sem lesz befizetve,akkor levonás lesz és azt az ő fizuja fogja bánni, na meg a mi lakásunk.....:(
Ennyit arról hogy állitólag nincs pénz.....!!!
Na persze a lagzira arra van....

Annyit jegyeztem meg a páromnak, hogy anáymék szegények, de minden hónapban vez vagy nekem valami kismamruhát, vagy a babának valami apróságot, de anyóséktól még egy pár babazoknit sem láttam.....jah a nászajándékról már nem is beszélve, mert ugyebár mi azt sem kaptunk...:(

Nem tudom hogy mondjam el a páromank, vagy elmondjam e, mert héha arra jutok hogy engem csak a pénz érdekelne...persze tudom hogy ez nem igy van.......csak bánt a dolog...:(

Éjjel is fél1-től hajnali 2-ig lent ültem a teraszon és bőgtem, csak hogy a párom ne hallja....

Asszem ez msot nem tesz jót nekem...:(

Bocsika, nem akartam senkit terhelni, de legalább kiiratam magamból...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu!
Sajnos előbb-utóbb rendbe kell tenni az autó ügyeket!
Lehet hogy az lenne a legjobb ha nem fizetnék ki a 3.részletet se és a párod akor kiakadna és megcsinálná a családi cirkuszt!

Sajnos ismerem ezt az érzést. az egyik gyereknek mindet amásiknak semmit! Én így nőtem fel, sőt a két házasságom is ilyen volt!
Apám egy jól mennő építési válalkozó,öcsémet maga mellé vette, Épitett neki 24 millióért házat, akkor vettem az autót és kértem tőle 100 ezer forintot kölcsön , erre nem adott ! Na ekkor akadtam ki és jól beszámoltam neki, de azóta se változott semmi!
Csak én tettem túl magam mindenen, mert ugyse változik meg!

Gondoltam bezengem neki a lombikot, hátha segit, de inkább felveszek kölcsönt ha kell, engem többet ne alázzon meg!

Kép
muzsuzska
 
 


Most reggel várok két telefont!
Az egyik a lombikos csaj, a másik pedig egy főorvos számát adja meg.
A héten elmegyek hozzá magánrendelésre, ő a kórház főorvosa,és ami nekem fontos mielőtt idejött a lombikosoknál dolgozott és meddőségi szakember, ja és a férfi vizygálatát is elvégzi.

Most semmi se tud megállítani, elkeseredtem, kibőgtem magam,felbúzdúltam, és keverek mindenfelé!!!
Ja és megtaláltam a zárójelentéseimet!

Akkor is szemét húzás volt a dokimtól hogy semmiben se akar segíteni, se beutaló, se pár sor milyen mütétet csinált rajtam!

Kép
muzsuzska
 
 


Cupp Zsuzska

Akkor te is átéltél már elég szar helyzeteket.
Egészen más lenne, ha az én családom lenne ilyen, mert én nem vagyok annyira ttürelmes mint a párom,.Én már kivertem volna a hisztit.
De igy nem nagyon tudok mit tenni, én nem szólhatok, őt meg nem akarom uszitani...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Piri még sehol, tegnap mérgemben vagy hányingerem volt vagy zabáltam felváltva!
Az idegességtől!

Kép
muzsuzska
 
 


Szoritok nektek, hogy a várt telefon jó hirrel szolgáljon.
Egyébként nem értem a régi dokidat, hogy miért nem akart segiteni ...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én azt tanácsolom, maradj ki ebből, ,majd a párod lerendezi, okosan vezesd rá, vagy célozgass! Te Gergőre gondolj és más hülye miatt ne légy szomorú mert akkor Gergő is az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Annyira jó lenne ha végre lenne rajtam kivül még egy babás a topicban...
Sőt!!!!
Még jobb lenne ha 2!
Vagy 3!!!!!!!!!!!!!!
Vagy ne legyek telhetetlen???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szerintem nem meri beismerni hogy megállt a tudománya!

Kép
muzsuzska
 
 


Sajna annyi a baj, hogy mivel én vagyok itthon egész nap, én hallok és én látok dolgokat, hozzá ezek nem jutnak el...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Akkor tanuljon tovább!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Emberileg nagyon jó doki, ha gondom volt soron kívűl segített, ha véreztem stb.. de nekem már kevés az ő tudása,roppant jó szülész, de nekem nem ez kell!

Kép
muzsuzska
 
 


Közben gyorsan megágyaztam...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Reméljük majd egy nagyon jó szülész is kell idővel....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Arr is gondoltam már, hogy lehet hogy nincs is nagy gondom, csak nem kerültem szakember keze közé, ha ez kiderülne vagy sikerülne babásodniom, adnék a pofájára hormonzavart!

Kép
muzsuzska
 
 


Remélem Benóék beleadtak apait-anyait!

Kép
muzsuzska
 
 


Hajnali 2 után a párom is felkelt, hogy mi a bajom, miért nem alszom.
Mondtam neki hogy szeretnék kicsit hozzábújni...
Elkezdtem cirógatni, erre közölte hogy ne csikizzem és már aludt is.
Na ennyit az összebújásról!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra te mikor alszol, ha éjfélkor még gép előtt vagy?

Kép
muzsuzska
 
 


Ezért érdemes néha több dokit is felkeresni....
Hátha valaki rájön hogy mi a baj...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Évi jól eltünt! Én megbeszéltem párommal, ha kórházba kell mennem akkor ő fog bejelentkezni helyettem és leírja nektek mi történik, nem tartanám szép dolognak ha szó nélkül eltünnék! ti pedig aggódnátok

Kép
muzsuzska
 
 


Nekem anno kiütéses volt a kezem, hol előjött, hol eltünt...
7 évig!!!!!!!!!!!!!!!!!jártam bőrgyógyászatra.
Ilyen gyógyszer, olyan kenőcs, stb....
Aztán jött egy új dokicsaj, átutalt angiológiára és kiderült hogy érszükületem van,és attól ilyen a kezem.Ugyanis nem kiütés volt, hanem apró pici gyulladások....
Jó mi?
Addig meg mérgeztem magam minden vacakkal amit feliratak....:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


most Tancsu senki sem állíthat meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha kell őlök is!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon helyes Zsuzska.
Ha nekem is bármi bajom lenne, akkor megvan Benó telszáma és legalább egy üzit küldenék, hogy ez meg az van, csak tudjatok róla.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ez fasza! Érszükülte kézen? Ezek szerint tudtak segíteni!

Kép
muzsuzska
 
 


nem tudok írni!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Azért ölni ne ölj, mert női börtönben elég nehéz teherbe esni!...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hormonzavaros: akikkel találkoztam eddig tényleg látszott rajtuk, férfias alkat, erős szőrzet stb........Nálam ez egyik se mondható el!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen tudtak, irtak fel gyógyszert rá, amit szedtem jó pár hónapig, de eredmény semmi.
Ugyanúgy előjött.
Aztán a kardiológusom közölte hogy a szivem totál ép, akkor a másik doki az értágitó mellé miért irt nekem szivgyógyszert is?????

Na azóta nem szedek semmit, vigyázok hogy a kezem ne érjen hideghez, télen dupla kesztyü, stb.
De legalább nem mérgezem magam a sok gyógyszerrel...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A sógornőmre mondta a doki hogy hormonzavaros, mert neki meg alig akar megjönni, állandóan gyógyszerrel segitenek neki rá, a nyálkahártya megvastagszik, de nem válik aztán le....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ő totál gondban lesz ha szülni akar majd...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Itt vagy még?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megfogta valamelyik ruhám kékre a kedvenc melltartóm, szép világos kék lett, most leáztattam hipóba és most sárgul! Színjátszós!

Holnap megyek reggel piacra, nálunk vannak kirakódó árusok is, és nézek bugyit és háló polókat, meg papucsot,. Gondoltam mindig veszek valamit, hogy kész kórházi motyóm legyen. Eddig is volt, de mindig kivettem valamit belőle, most útóljára épp a papucsot!
Ja és magyar készitőtől árulnak nem kínai!

Kép
muzsuzska
 
 


Nekem azóta nincs bajom a kinaival, amióta a butikokban ugyanazzal a cimkével látom a dolgokat, mint a kinainál, csak éppen tripla áron.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én most éppen szoptatós melltartót vettem.Egy feketét és egy fehéret.
A boltokban 1200-1500, én megvettem 450 forintért darabját...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jah és a legtöbb kismamaruhám is kinaiból van, potom pénzekért, a kismamboltokban ugyanaz meg több ezer forint.
hát azokra tuti nincs pénzem...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Majd teszek fel pár képet, ha a páromat rá tudom venni egy kis fotózkodásra...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nekem az a bajom a kínaival, hogy a legnagyobb méret sem jön rám, mert magas vagyok 41 a lábom stb..A kínaiak kicsik!

Kép
muzsuzska
 
 


Freemailre küld!

Kép
muzsuzska
 
 


Ezért tanultam meg ruhát varni magamnak, mert elegem lett a konfekcióból!
Csak nincs türelmem hozzá, legalább is eddig nem volt!

Kép
muzsuzska
 
 


Na elköszönök, mert tegnap csak sopánkodtam , ma valamit kéne is csinálnom, sőt főzni is kellene!

Kép
muzsuzska
 
 


Majd benézek néha, és mesélem a fejleményeket!

Szép napot mindenkinek!

Kép
muzsuzska
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Oké

Szép napot....:)

Én éppen msot irom Évinek a levelet, aztán majd nemsokára viszem a postára....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jött közben a párom unokatesója, vitte el a motort vizsgáztatni...
Egy kalappal neki, szoritsatok léccike, hogy átmenjen a vizsgán!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


"Akkor is szemét húzás volt a dokimtól hogy semmiben se akar segíteni, se beutaló, se pár sor milyen mütétet csinált rajtam!"

ÍGY VAN!!!!!!Ügyes vagy, hogy tudtál intézkedni! Nagyon szorítunk és mi melletted fogunk állni!!!!!

Tancsu, szerintem is mondd el az érzéseidet a férjednek, de ne avatkozz bele, csak mondd el, hogy neked ez nagyon fáj. De a tisztelt rokonoknak ne mondd el a véleményed, esetleg annyit mondhatsz, hogy ez a szarkavarás lehet, hogy nem tesz jót neked most. Nyelni viszont ne nyelj, inkább tényleg mondd el a férjednek, főleg, ha ő nem látja a dolgokat.

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?