Új privát üzeneted érkezett!

Anita,
Gratula a 4 hóhoz!Kép
Remélem Robó ezután is legalább ilyen jól alszik majd.
Jó lenne talizni veletek, naná hogy gyertek!Kép
Forgás miatt ne aggódj! Roni is ezt csinálta. Aztán meg előállt egy újabb mutatvánnyalKép
Hogy van a kis oltott?
Nekünk nincs járókánk és nem is szándékozunk venni. Nem túl nagy a lakás, így nem látom értelmét. Ha kertes házban laknánk talán elgondolkoznék rajta.

Zsuzsi,
Már én is hiányoltam (többször is) Rekababa Györgyit, de senki nem reagált ráKép

Toffi,
Jobbulást!
Ügyes vagy, a háta a legunalmasabb (szerintem)Kép
Milyen volt a Mirr-murr, hogy tetszett? Látom már írtad Urszilának.
SzamárfújásKép

Sofka,
Ez az anyák sorsaKép fejlődnek a gyerekek. De azért így a jóKép

Beu,
A lényeg, hogy ízlett a vendégeknek a pogiKép

Kangi,
Julcsi tudja mi a jóKép Már azt hittem csak én vagyok gonosz anya, aki nem ad normális kaját a gyerekénekKép Persze hogy csak apától fogadja el, csak hogy lejárassonKép
És még tapsol is, ez igen!Kép
Milyen jókat főztök (almával töltött csirkecombokat készített a római tálban, mézes-mustáros öntettel fényezva, sült almás-bazsalikomos krumplival illetve hirtelensült, meggyel párolt pipi)! Nyammm és nyálcsorgatás... Elküldenéd a recepteket? LégysziKép

Zulu,
Oké, sajnálunkKép
Miket gyártasz (karácsonyi előkészület gyanánt)?
Mackának jobbulást!

Gombóc,
Jobbulást nektek!

Elli,
Tényleg szupi lehetett az évfordulótokKép

Andy,
Milyen kis ügyes MárkKép
Képek nagyon jókKép

PIldi,
Ügyes AncsiKép

Orsoly,
Szegény Lackót gyötri a fogacska. Bújjon ki gyorsan!

Norka,
Jazinak jobbulást!
Kép édesKép
VizsgaKép Majd legközelebb jobban drukkolunk!Kép

Miszike, merre jársz?

Lejárt a mosógép, pá!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok lanyok!

Ma vissza akartam vinni Petrat a borgyogyaszatra kontrollra, meg hogy irjanak fel valami jo kis testapolot neki, de o csak alszik, mint egy mormota. Legkesobb 1-ig oda kellene erni, most 12:10, ugyhogy asszem ma megsem megyunk. Mert meg szopizni is kene elotte. Tenyleg, ekcemas gyermekek anyukai, ti milyen testapolot hasznaltok? Azaz a gyerekek.Kép

Sofka,
Piszkos korterem, hat igen. Ujszulottnek azert nem jo, mert meg annyira erzekeny, kuszo-maszonak viszont tan meg rosszabb.Kép
Germicidet vegso esetben en is adtam, mint mar irtam is (es milyen fantasztikus hatasa volt, egesz ejjel aludtunk!), ugyhogy nehogy kioktatasnak vedd!Kép Csak leirtam, amit dokinenink mondott. Mi vegul is Panadolt vettunk, dokineni aszonta, mindegy, a gyogyszertaros viszont erre beszelt ra. Meg nem hasznaltuk, remelem, azert ez is bevalik.
Here: erdemes megmuteni, a hasuregben maradt here csuf dolgokat kepes csinalni. Remeljuk, meg nem kezdodott el semmi effele. Esetleg elotte meg lehet nezni ultrahanggal, hogy milyen allapotban van. Valamint a szivet is, a skot juhaszok altatasa viszonylag kockazatosabb, szoval egy kivizsgalas sem artana!

Maci,
Eljeneljen a fogacska!Kép
Igen, miutan Petra furdik, apa atoltozik, majd felmos.Kép (En pedig szoptatok.)

Anita,
Szerencsere ez ritka alkalom, de most szombaton es vasarnap este is dolgozott a ferjem, mert projekt hatarido kozeleg. Ti rendszeresen vagytok egyedul hetvegen este?Kép
Nalunk bevalt a jaroka, de ugy tunik, ez gyerekfuggo. Nalunk is nagymama vette (legalabbis ketharmadban).
Petra is 2-3 hos kora korul atfordult nehanyszor hasrol hatra, aztan honapokig szinte semmi. Ugy latszik, hajlamosak elfelejteni az, ami korabban mar ment. Bar az is lehet, hogy csak veletlenul fordult at korabban.

Urszila,
Enyhen szedult allapot? Az ocean folott viszkizestol?Kép Jo lehet az uj sapi, kepet kerunk rola (persze viselojevel egyutt.)
Petra szerintem szereti a jarokat.Kép Kiveve amikor almos, vagy nyugos, mert akkor persze ott sem jo.

Zulu,
Te szegenyszegenyszegeny, jobbulast a kohecselonek!KépKépKép

Kangi,
Kistesoizgalom nalam is kezdodik!!!Kép

Gomboc,
Jajjjj.Kép Jobbulast mindkettotoknek! Hat ilyen idoben nem tudom, szabad-e setalni beteg gyerkoccel. Ha sutne a nap, az biztos jot tenne, nem?

Elli,
Hazassagi evfordulo nagyon klassz lehetett, irigykedem!Kép
Ferjedet is ugy ismerted meg, hogy toletek vette az anyagokat?Kép
Irtam neked mailt meg penteken, megkaptad?
Varjuk a Dagimadar kepeket!Kép Meg hogy nem nagy szam az atfordulas, dehogyisnem! Gratula! Ha ezt tudtad volna par honappal korabban, mindjart nem aggodtal volna, nem?Kép

Andy,
Mark edes! Nekunk is van ugyanilyen partedlink.Kép

PIldi,
Alldogalo Ancsi nagyon ugyes! Jeee, ti mar itt tartotok? Nalunk ez meg sokara lesz szerintem.

Norka,
Majd masodszorra sikerul!Kép Jobbulast Jazinak is.Kép

Toffi,
Csacsi seggKépKépKép

Lanyok, kukoricadarat mikortol lehet adni?

Most ebredt fel, ugyhogy lepek, puszi:

Leszter
leszter
 
 


Folyt.

Norka,
vezetes vizsga Kép MAjd legkozelebb tutira sikerul. VAgy kerdezd meg az oktatot, nehogy ugy jarj, mint en... Kép
Khmm, gondolom, Te nem BP-en vizsgazol, es remelem, nalatok nem ugy megy a vizsgaztatas, ahogy BP-en a Mester utcaban (ahol anno en vizsgaztam), de ki tudja? Elsore nem sikerult a forgalomban vezetes vizsga, de nem ertettem miert? 55 perc vezetes utan (IX. ker-bol a Moricz Zs. korterig es vissza, csucsforgalomban), es egy utcanyira a vege elott rugtak ki valami mondvacsinalt okbol. Aztan felvilagositott az oktato, hogy hat azert, mert nem adtam penzt a vizsgabiztosnak. Kép Kovetkezo alkalomal, penz bekeszit, mire a Wekerlen kellett koroznom 35 percet (0 forgalom, ossz-vissz ket autoval talalkoztam a vizsga ideje alatt), hibapont nelkul atmentem. En uuuuuuuuuugy ki voltam akadva ezen a szemetsegen. KépKépKépKép
Ja, es a rutinvizsga is hasonloan ment, a vegen mondta az oktato, hogy kulonbozo kategoriaju hibak voltak a rutinpalyan,
0. profi, autoversenyyo a gyerek 0 Ft,
1. hibatlan, de nem profi vezetesnel 2000 FT,
2. kis hiba, elvileg meg at kene engedniuk ennyi hibaval 3000 FT,
3. hivatalosan megbuktal, de penzert atengedunk 5000 FT,
4.nagyon bena vagy, de majd a forgalomban kiderul 8000 FT,
5. annyira bena vagy, hogy penzert se....
Ha felreertheto lennek, rnvizsgalanal ennyit kellett adni a vizsgabiztosnak, a forgalomban 10 eFT-nal indult....KépKépKép

majd folyt. kov., de mennem kell Kép
Gombóc
gombóc
 
 

 
 

Toffi, Sofka,
En is szeretnek ilyen csacsit! Keresztfiam kapna ajandekba.Kép

L.
leszter
 
 


Megint itt vagyokKép

Norka
VizsgaKép, délelőtt nem olvastam vissza, ami az én írásom közben íródott. Én szerencsére könnyen megúsztam az egész kresz mizériát, de az már jó régen volt (1990)
Jázinak jobbulást!!

Csacsi
Este csak felfújja Apa a szamarat, hogy tutira lássátok, milyen (nem olyan, mint a Zsófiéké, csak hasonló). Készítem a fényképezőtKépKép Ja, és bruttó 2760 péz.
Csacsilista későbbKép

Maci_2
Két Elli-féle joghurtos és egy kaliforniai csokiskenyérKép gyorsan elkészül!
Az a baj, hogy a háta a legnagyobb darab! Ezért szeretek inkább Szandira és Zsombira kötni. Esetleg magamra. De ilyenkor örülök, hogy Apa nem nehezebb 50 kilóval Kép

Zulu
Én is szeretnék mézeskalács receptet, de olyat, amit meg is lehet enniKép. Eddig amit kipróbáltam, olyan kemény lett mindegyik, hogy azok csak dísznek voltak jók.

Gombóc
Nem semmi vizsga-tarifákKép

Kevés volt a paradicsomos krumpli!!!! Kangi, ez Zsombinak is bejöttKépKép
Megyek pótolniKép
Toffi
toffifee
 
 


ElliKép Kép, hogy jó volt az ötletem, hogy ilyen jól sikerültKép

SofkaKép tavaly már volt séta karácsonykor, a fát beállítottuk azelőtt együtt - mert nincs ideje JézuskánakKép -, barátaink átjöttek díszíteni. De az idén csak az udvarra akarnak kimenni!!!pont azért, hogy lecsekkolják a dolgok állását!!!

IldiKép nálunk kiságy fent, járóka lent. Egy szint esetén tényleg nem létszükséglet.

ToffiKép nem véletlen, hogy mi sem a pempőket esszjükKép Betegség HUSS Csacsira mi is beneveznénk.

BarbiKép Calgaryba nem járt Apa, csak Vancouverben és Torontóban. A kettő között repülőzött. No meg látott bálnát Victoria szigetnél, aszondja, hogy fenomenális. És jövőre el szeretne vinni minket is!!!Kép És megvendégelte egy kocsmáros, mert nagyon hasonlít az Oroszországból bevándorolt dédapjáraKép Sokat alvó baba a jó babaKép

KangiKép mondjuk 15-20 évvel ezelőtt a mézről azt tartották, hogy szuper egészséges az 1 éven aluli korosztálynak. A most 17 éves unokahúgom cukrot nem látott 1,5 éves koráig, mert azt tiltottákKép

AndiKép a mi dokinénink szerint húsleves husi, zöldség OK, csak ne sózzam és ne borsozzam a levest. Na most igazodj elKép

NorkaKép vizsga Kép. Mikor mehetsz megint?

GombócKép szegény ZsombiKép gyógyulást!

Urszila
urszila
 
 


Gombóc
ez a "vizsgadíj" elég durva!!
én is ettől féltem, hogy majd hogy fogom kipuhatolózni az oktatónál, hogy kell-e fizetni vagy sem, végül nem kérdeztem meg és nem is fizettem. De szerencsére nagyon szimpatikus vizsgáztatóm volt (és véletlenül a rutin + forg. vizsgára ugyanaz a pasi jutott ) és elsőre átmentem mindkettőn Kép
úgyhogy ilyen is van , nem mindenkit kell megvesztegetni. vagy lehet, hogy profi autóversenyző vagyok? Kép csak azt nem tudom, akkor miért nem merek egyedül vezetni? Kép

Andi
psandi
 
 


Urszila
és Ti hogy eszitek meg a húslevest só és bors nélkül? vagy utólag fűszerezel? de az nem olyaaaan. Én direkt rákérdeztem, hogy szabad sózni? a válasz? KELL!
kb. 2-3 hete próbálkoztam a krumplifőzivel (Dani részére Kép) fujj-fujj volt, anyu mondta, akkor tegyek bele egy kis sót, de a kisgyerekes barátnőm szinte hülyének nézett, és mondta, hogy TILOS! mostakkormivan? na mindegy, szerintem ici-pici só biztos nem árt, és talán azzal megeszi.

Andi
psandi
 
 


Andi: a baratnod belekostolt mar a so nelkuli krumplifozelekbe? Es a so nelkuli levesbe? Szerintem ehetetlenKép Szal kicsi so nem art szvsz, a sok so a vesekre van karos hatassal, na de egy csopp?! En egyebkent mar ugy fozom a levest, hogy felteszem rendesen ahogy magunknak is, kicsi soval es komennyel, aztan a vegen kiszedem a Lackonak szant adagot, es jobban megsozom magunknak, illetve ekkor jonnek bele ilyenek hogy kicsi Piros Arany meg ilyesKép

Csacsilistara asszem en is felirtakoznekKép

orsoly
orsoly
 
 


Lányok!

Én még mindíg nem tudom mi ez a csacsi és mire jó???? pedig nagyomn érdekelneKép
De komoylan.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Andi!

Szerintem nyudodtan sóz meg kicsit az ételt. Nekik már igenis van ízlésük és nem hajlandóak minden ízetlen ételt megenni, az más kérdés hogy többa z ízlelő bimbójuk minta felnőtteknek, így intenzívebben érzik az ízeket, így neki elég egy oicike só is. De annyi kell. A barátnőd szeerncsés ha a babája megszi a sótlant, Emam már 6 hónaposan kiköpdöste a fűszer nélkül ízetlen kajákat.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Lányok olyan mérges vagyok, benéztema babszoba.hu-ra, az apróhirdetésekbe, erre ott hirdetnek egy olyan kismotort,a mit múlt héten össze vissza kerestünk (a játszón volt oylan egy kisfiúnak, és nagyon jó kis stabil motor volt, ami motor keskenységű, de mégis 4 kereke van). Persze nem kaptunk sehol így megvettük Emmának a ahgyományos 3 kerekú kismotort, mert már muszáj volt venni valamit mert a játszón mindnekitől elszedte.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Toffi, a párod ráérzett, a csacsi s...ét kell fújniKépKépKép Kéééé-pet aka-runk!Kép

Heppinek SMS-eztem, dögrováson vannak, a gépig se tudja elvonszolni magátKép

Nekem meg csak szimplán nincs időm, max olvasniKép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Toffi!

Mi is kerunk szepen csacsit! KépKép
pusz
Kakukkfu
kakukkfu
 
 


SziasztokKép

Na, nekem ilyen kutyám van a csacsi helyett:

Kép

Azaz a gyerekeknek, nem nekem.Kép

Bence tavaly karácsonyra kaptaKép

NyuszimanóKép

A Pampers pelenkákról (total care midi, maxi)
az anyukát és kisbabáját ábrázoló álló ! képet kell kivágni és elküldeni nekik, ajándékba játékot küldenek.
A nagycsomag 1, az óriáscsomag 2, a jumbó csomag 3 pontot ér.

Elli elküldte nekem mailbe, de sajna már ki lett törölve, mivel nem aktuális, de ha megkéred, biztos elküldi Neked is, hogy mennyi pontért milyen játék jár.

KangiKép

Úgy örülök, hogy megtört a jégKép
Dorina sem ette meg a bébifőzeléket. Bezzeg a rántott csirke, meg a gombaleves...
Tudom, gombát csak 1,5 éves kotól lehet adni, de Bence megkóstoltatta vele, azóta imádja. Igaz sampion, bolti, tehát tuti nem mérgező.

Mennem kell, talán még tudok jönniKép

Heni
heni1979
 


Csajok,
nem akarok senkit lebeszélni, de ez a csacsi szerintem kisebb, mint Csucsukáéké és kevésbé hasonlít a csacsiraKép Megkockáztatom, hogy a 2 éves Timi már nem is nagyon tud vele mit kezdeni.
Azért odatettem a csacsi mellé a képen egy 1,5 literes ásványvizes palackot, hogy lássátok, mekkoraKép
Kép
Kép
Kép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Elli, a te barinéd is ilyen picike csacsit tud szerezni 6000-ért? Mert most töröm a fejem, hogy Timinek ezt hogy adjam oda, amikor Zsebinek majdnem leér a lába (saccom szerint, mert még nem próbálta)

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Andi
Pici só szerintem nem árt, íztelen dolgokat a barátnőd sem eszik, nem?
AutóversenyzőKép

Urszila
Hát igen, sokáig nem lehet átvágni a gyerkőcöketKép. Nálunk az a legújabb, hogy nincs Télapó, de van Jézuska (mert azt látta a templomban, az nem baj, hogy szobor volt).

Kangi
A m.o-i mézek elvileg nem fertőzöttek (talán C. botulinum?)

PIldi
Most látom, Gergő nap van. Boldog névnapot GergődnekKépKép

Momo
Hát így nem lesz kép, vagy ne mondjam meg neki, hogy már felfújtátokKép?Kép
Pont ezért nincs még csacsilista, mert nem ugyanolyan, de most már látjátok.
Miért nincs rajta Zsebi? Úgy is lehetett volna viszonyítaniKépKép
Szerintem a 6ezres csacsi nagyobb, de azt írta Elli, hogy az sem ugyanolyan, mint a Zsófiéké (valami fogódzóra emlékszem a füleinél)

Sziasztok!
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Kangi küldött ma SMS-t:
Behalt a gép,viszont Julcsi tizedfogú harapást ejtett az ujjamon.

Ez már én: További fogyatkozás a protkóra várók táborábanKép
Majd még jövök!
Beu
beu
 
 


Norka!
Vizsgabiztosnak:Kép

Andi! Sütőpapírral könnyű, zsírpapírral légy ügyes!Kép Meggyet gyümölcszentrifugával csináltam végül. Nem annyira szerette.
Beu

B.
beu
 
 


Beu, en is sutopapirral sutottem a sofka-fele pogit, ugy jartam ahogy teKép Mondjuk bizti valami jobbfajta sutopapirt kene hasznalni....

csacsilistarol idolegesen viszakozom, ez a csacsi telleg eleg kicsinek tunik, hatha talal valaki nagyobbatKép

orsoly
orsoly
 
 


Norka: vizsgaKép, azért ne tessék elkenődni , majd a következő sikerül. lehet tényleg egy kis pótvizsgadíjra gyűjtenek...
Jobbulást Jázinak, fotó ariKép.

Urszila: apa hazaérkezéseKép.Most már marad itthon?

Kangi. fini főzés, hami hamiKép, ha akad recept jöhet, szeretünk főzni mi is, bár egyre kevesebb az idő rá...

Ellimami: házassági évforduló látom nagyon jóra sikeredettKép.Kevi átfordulásához gratulálok.Jó generálástKép.

Évi: jó neked, hogy már elkezdte a karácsonyi bevásárlást, nem tudom mi mikor jutunk oda?

Andy: Márk lépéseKép, örülök, hogy jöttél és annak pedig főképpen, hogy jól vagytokKép.

PIldi: köszi a járókás tippet. Répapampő evészetKép.Gergőnek boldog névnapot!

Sofka: nálunk sem alszik Robó sokat, sőt napközben csak néha fél órákat ha bent vagyuink, kint viszont elég jól alszik.

Orsoly:Lackó fogaKép, könnyű kibújást és fájdalommenteset kívánok.Köszi a járókáról a tippet.

Toffi: köszi gratulátKép, ari vagy.

Psandy. fájdalommentes fogkibújást kívánok nektek, szuri miatt köszi, hogy gondoltál ránk. Szerencsére túl vagyunk rajta, bár kis nyügi kiséretében, de eddig láz nem voltKép.

Maci: köszönöm, hogy gondoltál ránk, szurin túlvagyunk, igaz most szegénykém három darabot kapott és nagyon sírt, de eddig szerencsére még nem kisérte láz.

Leszter:nálunk apa kb 24/72 be jár így majdnem minden harmadik nap egyedül vagyunkKép.Elég rossz és szerintem soha nem lehet megszokni.

Gombóc: nem semmi vizsgadíjjak vannak.

Ma megkaptuk a szurit, Robóka igaz picit sírt és délután is nyűgi volt, és kézben kellett tarani, de szerencsére láza nem lett . Dokibácsi megdicsérte, hogy szépen fejlődik, bár nem egy bőbeszédű orvosunk van. Úgy kellett mindent kihúzni belőle, de a lényeg az, hogy szépen fejlődik RobóKép.
Köszönöm mindenkinek a járókás ötleteket, vszínű nem veszünk. Robó elég kézbeszokott baba, bár mostanában a kiságban fél órákat már elvan egyedül. Van egy kis szoba, ami most még üres, szerintem azt rendezem be neki játszótérnek, és így nem kell járóka, csak vmit ki kéne találni, hogy mivel kerítsem el, vagy zárjam el az ajtó útját, ha majd beindul a mászikálás.
Talira szeretnénk menni, majd kérünk bővebb felvilágosítást(mikor, hol, mit vigyünk ...).,remélem nagyon, hogy az időpont megfelelő lesz és apa ráér elvinni minket.

Jó éjt mindenkinek, megyek mert hajat is kéne mosni, meg vasalni mégKép.


Anita
anita77
 
 


Sziasztok,

köszönöm szépen a sajnálatotKép.
Mézesreceptet innen a babanetről szedtem, még tavaly, akkor sokan megcsinálták, és mindenki nagyon dícsérte.
75 dkg liszt
35 deka porcukor
5 dkg vaj
4 tojás
4 ek méz
4 tk szódabikarbóna
2 kk fahéj
1 kk szegfűszeg
csipet só
máz:
1 tojásfehérje, 12 dkg porcukor, sokáig verve

Vajat, tojást, cukrot, fűszereket, és az előzőleg meglangyosított mézet összekeverem. Másik tálban lisztet, és szódabikarbónát szintén. A lisztes keveréket lassan hozzáadom a masszához, simára gyúrom, és egy éjszakát hűtőben tárolom.
Másnap késhegynyire, vagy 2-3mm-re kinyújtani (én úgy vettem észre, hogy a vékonyabbak inkább ropogósak lesznek, a vastagabbak fini puhákKép)
Sütés előtt meg lehet kenni a tetejüket tojássárgával, attól szép fényes lesz.
180 fokon, előmelegített sütőben kisütöm, kb. 5-7 perc alatt (az én sütőmmel) Ha barnulni kezd, már jó. Minnél tovább sül, annál jobban kiszárad, ezért nem jó túlsütni.
Ha kihül, mehet rá a díszítés, aztán szellős helyen szárítom egy kicsit kencét. Ha megszáradt, akkor fémdobozba vele, és mellé kell tenni egy félbevágott almát, attól szuperül megpuhul. Papírdoboz nem jó, mert az szellőzik, és kőkeményre szárad benne a cucc. De műanyagdoboz is jó.
Majd ha lesz időm, teszek fel képet a kuktámrólKép.

Naptár:
www.webalbum.hu, ez netről is bonyolítható, ki lehet választani a típust, el kell küldeni mélben a képeket, és házhoz viszik, 4500 körül van a falinaptár.
Ma láttam a Mammutban a Photo Hallban is, annak nem kérdeztem az árát pontosan, de olcsóbbnak tűnt, mert kezdő árnak hatszázvalamennyi volt kiírva.

Norka,
vizsgaKép.
Kép viszont KépKépKépKép.

Gombóc,
nem tudom mikor járunk felétek, most eléggé taknyos még a csajKép. Pedig már annyira kíványcsi vagyok Zsombira! Tényleg, nincs új kép a pasasról?

Kangi,
éljenéljen zabagép Julcsi!KépKépKép Ma nálunk is volt védnéni, és legnagyobb meglepetésemre semmiféle fejcsóva nem volt, csak annyit mondott, hogy nem baj, Macó egy ilyen kis babás csajsziKép. Alig kaptam levegőtKép. De átléptük a dicső 70 centit végreKép.

Sofka,
beszereztem a Göccbabát, nagyon édes, pont Mac mérete. Az ára tényleg hű meg ha, de aztán megnéztem a nagyobb babákat, na az durva.

Andi,
Macóka is sózva eszik csak meg bizonyos kajákat, szerintem sem lesz semmi baja egy icipici sótól.

Anita,
szerintem is gyerekfüggő a járóka, Malacom összesen kb. 5 percet töltött benne, Macka viszont elég sokáig használta. Szerintem próbálj meg kölcsönkérni valakitől, és próbáld ki, mielőtt megveszed. Vagy max. elrakod a tesónakKép.

Megyek, mert felébredt a kiscsajKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok CsacsiFun csapat! Kép

Koszonom az 1utterzest! dec.3-an lesz az ujabb frenetikus lehetoseg. Kicsit messze van Kép Na de addig legalabb Jazizhatok, nem kell folyton vezetni jarni! Kép

Toffi
Szobor Kép Juuuj, lassan nekunk is beindul a telapo project! Igaz iden meg nem lesz tul nehez Jazit atvagni... Kép

Heppieknek jobbulast!!!

Mano
Ja, ez pech!! En is sokat rendelek babaszobarol, ma jott meg epp par gyonyoru darab! Kép
Gondolom ilyen jatszos-halados a csacsi, nem? Ha nem engem is okitsatok mar ki!

Gomboc
Huuuu ez a pesti vizsgazosdi nagyon gaz! Remelem itt nincs tarifa. De pajd puhatolodzom. Megvallom oszinten eszembe sem jutott magamtol...
Bosszanto! Kép
Zsombinak gyogyulast!!! ++++++++ Mit kap kohogesre? Ma Jazi is kohogott parszor, asszem holnap leviszem doki nenihez, ha nem zuhog majd az eso.


Urszila
Szoroskutya Kép Van ilyen, hidd el!
Kocsmaros Kép Kép
Jo,hogy Apa hazaert! Kép

Zulu
De ugyi vagy,hogy Te mar sutottel!!! Kép Nem sajnallak azese! Kép
Ez a naptaros dolog engem is izgatna, milyen progival muveled?

Leszter
Vegul nem indultatok el?
Mi hasznaltunk mar parszor Panadolt es tenyleg jo!

Anita
Gratula a szep korhoz! Kép

Beu
Koszi a Gifet! Kép Nem mondom,hogy ne nem hibaztam, csak olyan flegma stilusa volt...
Perverz jatek welcome Kép Ja, hat ugye fejlodni kell a gyereknek!
Amugy mi ujsag Veletek??

Andy
Lepesek Kép
Kepek nagyon jok!

Lanyok
Ma kerek 1 orat vartam, mire sorra kerultem a vizsgan.Mindezt persze kint a "friss" levegon. annyira megfaztam Kép Viszont emiatt Apa holnap is itthon lesz, remelem! Kép
Jazinak annyira bejott a hinta (ami a konyhaban talalhato),hogy amig foztem, egy kerek orat elucsorgott benne. Kép
Amugy mar nem kapott ma Panadolt, meg az orrat is csak este szivtuk 1x biztos ami biztos alapon, szoval biztosan a sok jokivansag miatt, de ugy tunik javul a helyzet! Kép
Es bucsuzoul egy ebredos Jazi kep:
Kép

Tsok
Norka es Jazilany
norkini
 
 


Sziasztok!

Most akartam nekiülni irogatni egy kicsit, de elment a kedvem. Anyukám az előbb telefonált, hogy volt-e egy Hajas nevű osztálytársam az általánosban, mire én rögtön bólogattam, hisz annak idején elég jóban voltunk. Na és akkor jött a feketeleves: tegnap volt a temetése...egy 3 hónapos babát hagyott ittKépKépKép
Úgy látszik, öregszem, mert nagyon megvisel a dolog. Régen még furcsállottam, amikor a szüleim napokig lógatták az orrukat egy-egy ismerős halálakor, de íme, eljött a kor, hogy már értem ezt az érzést. Hát, mit mondjak, tudnám nélkülözni...

jó éjt mindenkinek
Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
Ez szornyu!!! Mi tortent vele? Borzaszto lehet a csaladnak! Kép Kép

Norka,
Fel a fejjel, majd december 3-an sikerul. Egy tipp a tanpalyahoz, remelem lehet alkalmazni: a beallasoknal jegyezd meg, hogy pl. a hatso ablaknak melyik reszenel tart a bokor, amikor ala kell szedni, hogy jol sikeruljon a beallas. Meg hasonlok. Ugy emlekszem nekem ez a hol tart a bokor es az oszlop sokat segitett.

Lanyok,
Olvasgatok, de annyira depis vagyok, hogy irasra mar nem futja a hangulatombol! Bocsi!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Húúú, Titeket aztán nehéz követni, úgy pörög a topik Kép.

Ann, Hicu!
Üdv itt nálunk Kép. Láttam megnyitottátok a Pöttömöket is, de szerintem a cimmel gond van. Valahogy egyértelművé kellene tenni, hogy mi is ez, legalább egy dátummal. Így nem tiszta miről szól Kép.
De gyertek ide is gyakran, ha tudtok.

Kangi!
Látom már Ti is tervezitek a tesót. Én decemberben megyek egy kontrollra dokimhoz, hogy minden rendben van-e a heggel és mehet-e a próbálkozás. Én is császáros voltam, de a doki szerint semmi akadálya, hogy megpróbáljuk a hüvelyi szülést is, ha minden rendben lesz. Úúúúgy izgulok Kép.

Gombóc!
Mi is túlvagyunk egy ilyen hurutos nyavalyán. Levi is megutálta az orrszívót, pedig régen nem zavarta Kép. Én kivittem sétálni, mert nem volt lázas és nem volt levert, sírós, és úgy gondoltam egy kis kimozdulás nem árthat. Nekünk egy hétig tartott.

Elli!
Nagyon jól hangzik az évfordulótok ünneplése. Irigy-irigy Kép

Andy!
Márk nagyon ügyes, hogy már lép 1-2-t. Levi is próbálkozik kb. 1 hete. Levinek is csak két foga van kint alul meg felül egynek a hegye, és másik három már látható az inye alatt és érezhető is, de még nem jöttek ki.
Képek aranyosak Kép!

Norka!
Vizsga Kép. Viszont a családi kép meg Kép!

Toffi!
A hétvégén találtam csacsit a soroksári Tescoban, így mi nem jelentkezünk listára, bocsi.

Csacsi: olyat kaptunk, mint Momoéké, de örülök neki, mert pont jó a Levinek (mindjárt 11 hónapos, kb. 80 cm). Felfújtuk, rápróbáltuk a gyereket és nagyon bejön neki. Alig várom, hogy végre odaadhassuk a szülinapjára (még 1 hónap!). Az viszont igaz, hogy ez a fajta idősebbeknek, nagyobbaknak nem jó, mert nem tudnak rajta rugózni.

Anita!
Robószuri Kép. De jó, hogy nincs láza!

Nagyon várom a karácsonyt, mert ez lesz az első igazi karácsonyunk. Eddig mindig a családban járkáltunk ide-oda, most viszont saját családi szentestét akarok, 24-én nem megyünk sehova. Sütök, főzök, fát díszitünk stb. Levinek már megvan az ajándéka: bakancs, egy kismotor, és egy zenélő játéktelefon (ettől fogok idegbajt kapni Kép).

Megkaptuk a lakáshitelt, szerdán megyünk szerződést kötni, aztán már 'csak' jegyző, ügyvéd, jelzálogbejegyzés és már utalnak is. De valószínűleg karácsony előtt nem tudunk elköltözni Kép.

Panaszkodom: Mostanában Levi nem alszik napközben, vagy ha igen, akkor is kb. 1 órát. Nem is zavarna a dolog, de nagyon fáradt egy idő után, össze-vissza esik, beveri a fejét mindenbe, egyfolytában nyafog, vagy üvölt Kép és persze állandóan a nyomomban van. Felkéredzkedik a kezembe, aztán meg mászik rajtam, ököllel üt, rúg, harap. Ezek után leteszem és kezdődik az egész elölről: felkéredzkedik, üt, ver, mászik rajtam. Ez normális viselkedés Kép? Lesz ez még jobb? Tapasztaltabb anyukák help!

Jó éjt mindenkinek! Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Momo, ez nagyon szomorú. Bújj oda a boszikhoz, talán az segít.

sofka
sofka
 
 


Momo,
atyaégKépKépKép.

Zsuzsi,
Te is depis?Kép

Kangi,
wowwww, most látom, hogy Julcsi is kilépett a protira várakozók közül. Gratula az első fogacskához!

Jut eszmebe, most, hogy Macnak látszik a 2 felső metsző, állandóan vicsorog.Kép Annyira édes!

Norka,
bár nem sajnálsz, ééééén azért megdícsérem gyönyörűséges lánykádat!Kép És a nadrágja is nagyon csinci!

Maci_2,
Nagy gratu az első fogacskához! Összebeszéltek Julcsival?Kép
Kari: Főleg tervekkel vagyok teleKép. Amit eddig csináltam, néhány matrica az ablakra, adventi naptár Malackának (azt hittem, megőszülök, mire becsomagoltam a 24 kis csokikát), gipszképek ajiba, meg a gyerekszobába, kis csengettyűk a karifára picike cserepekből. Meg lekentem alapozóval egy pár cserepet, fatálcát, talán lesz időm szalvétázni is rájukKép.

Elli,
roppantmód irigykedem a romantikus hétvége miattKép. Az én uram miért nem talál ki ilyeneket?(sóhaj) Gratu a pörgőforgó Dagimadárhoz!KépKépKép

Azúr,
igen, ezeket a pépeket gabonatejekkel szoktam keverni (szoktam erős túlzás, egy dobozzal vettem eddigKép) De lehet anyatejjel is, csak azt én már nem tudok fej[vel fakasztaniKép. A Budagyöngyében szokott lenni mindig, elég sokféle ízben.

na puszka, lelövöm magam máraKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok,
Norka,
C vitamint, Ambroxol-Q-t es Germicid-C-t kaptunk. Viszont most eloszor Apaja vitte Zsombit orvoshoz, ugyhogy a pasik egyutt mentek nelkulem, en takonykorosan itthon aludtam addig. Kép Egesz ugyin megoldottak a dolgot.Kép

Vezetes-vizsga: baromira ki voltam en is akadva. Kép Ja, ez 5 evvel ezelott tortent, azota, gondolom "olcsobb" nem lett. En osszesen 12 eFt-ot fizettem, amirol nem kaptam szamlat...Kép

Virag, ez a hitel dolog nagyon jol hangzik! Gratulalok hozza! Kép
Nalunk szukkoru szenteste nem lehet, anyospajtas ozvegy es a parom nem meri ot egyedul hagyni ilyenkor. Kép Pedig en is uuuuuugy szeretnek! Kép

Andy,
jok a kepek! Gratu a lepegeteshez! Kép

Beu,
gartu a foghoz! KépKép

Momo,
ez borzaszto! Mi tortent? KépKépKép

Zsuzsi,
mi ez a depi? Ez Rad nem jellemzo! Kép Tenyleg, mi tortent? Sird ki magad,majd mi vigasztalunk! Kép

Zulu,
meg mi is taknyosak vagyunk, igy a holnapi Marcibanyi teri BAba-mama talalkozot is kihagyjuk. De ha mar jobban vagytok Ti is, gyertek! Kép Igaz, ebben az uj lakasban a minimalista stilust kedveljuk, vagyis nincs meg butorunk...Kép

Ann, Hicu
udv kozottunk! Kép

Mezeskalacs: letezik a mezes sutemeny fuszerkeverek, annak a hatuljan is van egy recept. En az alapjan csinaltam tavaly a mezeskalacs hazikot, ha meg emlekszik ra valaki Kép

Bevallom, az elmult napokban nekem se volt nagyon kedvem es idom jonni, eleg rossz volt a kedvem. Zsombi nem hizik, alig akar enni, meg a 8 kg-t se erjuk el 9.5 honaposan. Es a gyogytornasz szerint ne is varjuk, hogy egyevesen jarni fog, szerinte kb. akkor fog csak felallni. Itt mar mindenki babaja jar, megy, hizik, mi meg semmit se...
De ma mar jobb a kedvem, Zsombi este eloszor felterdelt a kisagyaban, es most ettol olyan jo kedvem lett. Csak meggyogyulunk es jol meghizunk (marmint eleg,ha csak Zsombi Kép) egyszer! Tyuhejjj!!! Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Elegge el vagyok uszva, szinte csak a kepeket nezegettem meg, es rohamtempoban olvastam.
Amugy OKsak vagyunk, visszatertunk a kisagyban alvashoz, mert most is van eleg sok ebredes, de birhato :-)

Tenyleg csudajo kepeket tesztek fel mostanaban, valszeg azert, mert szuper a felhozatal es GYONYORUEK ezek a babak! Kép Kép Kép

Ann es Hicu,
udv itt, es HATALMAS GRATULA Hamihoz es Eduahoz!!! Kép Kép Kép
Mivel sajnos nagyon nem volt idom mostanaban kismamikat olvasni :-((( csak a tablat kukkeroltam meg neha, Benneteket kerdeznelek: volt valami hir Doris picinyke ikreirol? Sokszor gondoltam rajuk...

Hicu,
csasziugyben sorstarsak vagyunk es teljesen ertem, miert voltal borongos, de hidd el: nem erdemes buslakodni emiatt! Amugy a sztoribol magabol nem ez jott at, teljesen szep tortenet, meg jo, hogy kozzetetted :-)))

Virag,
pont ugyanigy vagyok a karacsonnyal, eddig mi is lotottunk-futottunk, meg sajat fank se volt :-( most annyira jo lesz itthon lenni a kis csaladommal :-)))

jajj, ennyire futotta, Viola felebredt es cicit ker...

oops, mikor lesz ez a tali? jovo hetfon, vagy 2 het mulva? olyan jo lenne eljutni egy talira...

Jo ejt mindenkinek! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a csacsis, kutyás képeket, bevallom, én méhg így sem értem mire valóKép csak ül rajta és ugrál? És nem esik le? vagy hogy működik ez?

Gombóc!

Én nem értem miért kéne járnia 1 évesen? nagyon sok baba nem jár 1 évesen, bár elismerem hogy ebbena topicban tényleg átlag feletti ügyi babák vannak, de ez a különbség 2 éves korukra eltűnik és Zsombi is ugyanúgy fog rohangálni.
A kilók miatt meg ne aggódj már, baba korukban nem győzzük hízlalni őket, aztán meg fogyazsthatjuk Kép
Amúgy csak halkan jegyzem meg hogy nálunk nagyon bejött amit már olvastam több helyen, hogy 1 éves korukban hirtelen leállnak az evéssel még a jó evők is, úgyhogy mindneki készítse magát lelkilegKép Emma pl 1-2 hét alatt váltott napi 5x-i kiadós evésről max mapi 4x-i, abból 1 (uzsonna) csak olyan túrókrém, vagy gyümölcsös joghurt mennyiségű nagylányos evésre. A tízórait már egyáltalán nem igényli, max gyümölcslét iszik vagy teát.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Akartam ma pótolni, de családi elhatározásra a tegnapi borzalmas éjszaka (mintha folyamatosan ébren lettünk volna) után korán fekvés van. Úgyhogy csak egy-két gyors megjegyzés.

Norka! Azon a képen annyira hasonlít rád a lány, hogy még én is észreveszem. És nagyon édi!

Gombóc! Ne búsulj már. Zsombi kicsit lassabb, de menni fog. Tudod jól, hogy nem szabad hasonlítgatni. Még emlékszem, mikor Manó mondta, hogy övé a legidősebb baba a topicon, de a fiatalabbakkal egyszerre csinál dolgokat. Aztán most hogy trappol már! Zsombi biztos megérezte a rosszkedvűséged, és anyavidítónak szánta a térdelést. Gratu!

Zulu! A Photo Hall honlapján is van naptárrendelés, meg gondolom árak is. Nézd meg.

Zsuzsi! Ne már depiskedj! Csak nincs baj?

Momo! Ez elég szörnyű! Kép Csinálj valami elterelőt. Sofka ajánlata nem rossz.

Betegeknek jobbulást, szomorúaknak vidulást! (De költői vagyokKép)

Jó éjt, (már megint nincs korán),
Beu
beu
 
 


Kaska!

Doris ikereiről azt hiszem Viki írta a napokban hogy jól vannak, már a Margit kórházban vannak és Doris is velük van bent. A kislány vért kapott valamelyik nap, a kisfiú már 2 kg felett van. Állítólag karácsonyra otthon lesznek.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Gombócka,
khmm, khmmm, MINDENKIÉ hízik?Kép Enyimé most 8 killa, lassan egy évesenKép. Meg aztán van még ropesz a csapatbanKép. Járás miatt pedig ne depizz, annyira nem lényeges! Sőt, nekem azt mondta a doknéni, hogy minnél később, annál jobb, kevésbé terheli az ízületeket, csontokat. Hidd el, ezek most nagyon fontosnak tűnnek, de egy év múlva már senkit nem érdekel, ki mikor kezdett járniKép!
Én emlékszem a házikódraKép. Meg is állapatottam, hogy na ez az, amire én soha nem leszek képesKép.

Zulu @mostmárténylegelhúz.hu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Manó! Egyszerre írtunk, és pont téged emlegettelek!Kép
B.
beu
 
 


Gombóc!

Úgy van ahogy Beu mondja, Emma is lasan kezdett el mozogni, pedig ő elvileg nem is volt hypotonisás, bár mi sose viszgáltattuk i, mert a gyerekdoki nem találta indokoltnak, És aztán hirtelen csinált mindent. csak nem akartam vele példálózni, mert sokszor írtam már mikor valaki ijedezett a késői forgáás meg ilyenek miatt.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Nem bírok elszakadniKép.

Beu,
nem lelemKép. Pedig a neten eddig jól ment a tájékozódásKép.

Manó,
jajj, ne ijeszgess, mi lesz az én jányomból, ha még az evést is abbahgyja nekem?Kép Egyébként tényleg gyanús a csaj, mert pár napja jól láthatóan csökkentette az adagját. Ez az Ő esetében úgy értendő, hogy 350 helyett 200-at eszik a főzibőlKép.

Gombóc,
előbb a nagy vígasztalásban lemaradt a gratula!Kép Aki feltérdelt, az mindjárt el is áll!Kép

puszka

Zulu (márnemmondoksemmitKép)

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Pici csacsi érdekel már most, nagy csacsi ráér jövőre (de csak egyikKép ).

Gergő köszöni a jókivánságokat, de elteszem neki márciusra Kép (sok Gergő nap van, mi a március 12-ikit tartjuk).

Ancsi ma egyedül -értsd nem ültünk mellette - is felállt. És 6-ot lépett 4kézláb a kezével, úgy tűnik lassan igazi mászás is lesz. Mindemellett elkezdett rendesen felfedező lenni, ideje átpakolnom a lakást (pl, kedvence a szobafenyő, na ja, hova rakom ezt magasra?)
Fotó egyelőre nincs, mivel digigép nincs, a hagyományost meg majd ha elfotózom, előhivatom,,,, addigra épp nem lesz már érdekesKép.

Norka: én anno 90-ben -akkor még rutin meg forgalom egyszerre volt- 5.-re mentem át, annál a vizsgáztatónál, aki elsőre megvágott. Pénz nélkül. De addigra tényleg jobban is tudtam vezetniKép. Persze az 4 bukásból 3 szemétség volt.

Só: szerintem is kell bele egy pici, én teszek ANcsinak. Ja, ma meggyes krumpli anyatejjel volt a menü (mint a meggyszósz krumplivalKép)

Gratula az új protkot-nem-igénylőknek!!

Toffi: nyugi!!! Nem minden gyerek egyforma! Majd megy meg áll ha itt lesz neki magának az ideje. Mire suliba megy, senki nem fogja kérdezni, mikor is állt felKép.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Jaj, de hlye vagyok, az utsó természetesen Gombócnak ment (Zsombi...). Megyek aludni.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

befejeztem a vasalást huhhh

Momo
ez szörnyű! KépKép tudod, mi történt?

Zsuzsi
és Te miért vagy depis? naaaa, ne már KépKép

Gombóc
gratula Zsombi feltérdeléséhez Kép és 1 évesen még abszolut nem KELL járni!! A keresztfiam is pl 14 hósan kezdett el lépegetni úgy, ha fogták a kezét.
na szóval légy türelmes, Zsombi is csinálni fog mindent! Kép

PIldi
felállás, az igen ! Kép ügyes Ancsi Kép

Csajok, köszi a sózós infókat, most már bátran használom eme nélkülözhetetlen fűszert Kép

JÁtékok
van egy könyv: Trish Kuffner- Játéktippek
van 1,5-3 és 3-6 éveseknek. Én megvettem sógornőméknek ajándékba, egész jó ötletek vannak benne.

na megyek , jó éjt

Andi
psandi
 
 


Kép
Kép

KépKépKépKépKép

Gomboc: nyugi! MOnnyuk nem ertem miert mond ilyet nektek a gyogytornasz, Lacko is egyik naprol a masikra hirtelen megcsinal dolgokat, ki tudja Zsombi hogyan fejlodik majd.

orsoly
orsoly
 
 


Hali Csajok!

Dolgozom ki a tételeket ezerrel, de azér egy kis kikapcsolódás is kellKép

MomoKépKépKépKép. Sajna én ezzel már korábban találkoztam, nagyon együttérzek veled.

Gombóc, bocsi, de lökött vagyKép. Minden manó más, nekem pl. nagyon nagy a két gyerekem között a különbség. Danóm ilyen idős korában még csak forgolódott, és a szülinapja után két héttel indult el. Zsófit meg ma a nődokinál 10 hónaposra saccolták, mivel egy kézzel kapaszkodva az asztalba, de körbecsászkált a váróban. Hidd el, én visszasírom Dani nyugis, akkor idegesítően lassúKép fejlődését! De azért látsd meg, mennyire jó hozzád a srác, térdelés formájában odaveti a koncot szegény idegeskedő anyjánakKép

Manó, nem érted?Kép Videót kéne feltennem, vagy élőben kéne megnézned, rögtön átlátnádKép. Szóval Zsófi most az "ültessrá, megrágom a fülét és gyitepacizok" stációnál tart, a nyergeléshez még kellek, de már próbálkozikKép. Dani pedig nemes eccerűséggel rápattan és körbeugrálja a lakást rajta. Tudományosan fejleszti a gyerkőc egyensúlyérzékét, rávezeti az ugrálásra, és egy csomó energiát fogyasztKép.

Urszila, nemondmá, és akkor nem is fűszerezed a levest?? Indiai kismanók már benn az anyapociban hozzászoknak a curryhez, nemdebár? Az enyim speciel epediétán volt tartva, de nem eszi meg "normális" izesítés nélkül a bébikajákat.

Zulu, kiscsaj, mint kivétel erősíti majd a szabályt, oksa?Kép 350 főzit beburkol? Akkor van hova fejlődnünk mégKép. Tegnap nézegettünk képeket, törpepasasod "áááh nénike" felkiáltással nagyon örült nekedKép

Karácsonyfát nálunk mi diszítjük, és ha teccik jézuskának, rak alá ajándékot. Örökölt dolog, és kényelmes, nem kell nagyon magyarázni a mindenütt szembejövő karácsonyfákatKép. 24.én nálunk van az ünnepi kaja, meg ajándékozás, 25.én ugyanezt megismételjük a szomszédban a nagyiéknál.

Hűű mennyi fogasmanó lett itt hirtelenKép

Norka, vizsga miatt Kép. Mennyi most a vizsgadíj? Én annó mindenen elsőre átmentem, protekció és pénzcsusztatás nélkül, ezekszerint autóversenyző vagyok?KépKép (halkan jegyzem meg, a kreszvizsgát mejdnem lekéstem, és az enyimé lett az egyetlen hibátlanKép).

Elli, jó kis hétvégéd volt, kicsit irigykedem jó?Kép De kell is töltődni kicsit, nem? Kádas magyarázatodon jót rötyögtem, bocsikaKép

Kangi, csirkés sztoridon könnyesre röhögtük magunkat Pilukával, most csinálhatok én is mézescsirkétKép. Kezedet ne dugdosd a jány szájába, akkor nem fogja harapdálniKép

Még annyit, de annyit akartam írni, de tele lesz velem a topik, meg aludni is kéne vmikor...

Pussz
Zsófi

ui. cserepesházas talival mi van? Télapós taliról holnap küldöm a mélt, nagyon menő térképpel együttKép
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Norka!
Sajna ezt így csinálják a vizsgabiztosok. Kép Szerintem valami rátájuk van, hogy hány százalékot engedhetnek át, hogy bejöjjön a fizujuk a pótvizsgadíjakból.
Családi kép. Kép

Andy!
Gratula a lépegetéshez.

Gombóc!
Nálunk Niki is és Miki is a szülinapjuk után 1 héttel indultak csak el. Nem minden baba siet annyira. Kép

Fogas babócáknak gratula és minden csöppség zabálnivaló. Kép

Ééééés ma megint volt palacsinta, mert Miki visszatapsolta. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok lányok,

Orsoly
Foghoz gratula, még ha macerásan jön isKép Ja, meg most látom, ácsorgós képek??!!!Grat!! KépKépKép

Zulu
Naptárt én is kérdeztem, még mindig érdekelKép Ja, látom írtad. KösziKép
Aranyos vagy, de a "pörgőforgó" erős túlzás, napi 1-2 forgást produkál csak. Kép

Norka
Majd legközelebb átmészKép Mongyuk bosszantó, ha bunkóság miatt kell plussz pénzt/időt rááldoznodKép KépKép

Leszter
Mél persze megjött, akartam is válaszolni, (bocsi) de majd most...Kép

Nyuszimanó
Vki ígért neked Pampers-mailt. Megkaptad? Ha nem, kiabálj.Kép

Momo, meg akit érdekelKép
Csacsiügyben próbálom elérni Ágit, (nem eccerű, mert órákat ad, rohangál..) és megkérem, hogy mérje le a háta közepéig az ülőmagasságot, meg a füléig a teljest. Az biztos, hogy kerekebb pofájú, (a csacsi, nem az ÁgiKép) és a füle az 2 markolható "rúdszerű" izé, nem fül alakú. De szerintem tuti magasabb. Férjem szerint, aki elég jól saccol méreteket, "ááááá, az sokkal nagyobb". A másik akcióm, hogy megpróbálom a talira kölcsönkérni, és akkor meg lehet nézni, meg le lehet fotózni...
Azért kár, hogy csalódást okozott ez a Tesco-csacsiKép
Ja, de látom Virágnak nemKépKép

Zsuzsi
Mi a baj? Ha már te is depizel, mi lesz velünk??!!
+++++++++KépKép

Velünk nem történik semmi, díszítgetem a kérót, tervezgetek karácsonyra, a 7en valszeg megsütöm én is Zulu mézeskalácsátKép Ma jön a Dévény masszőr, du. meg anyósKép Namidegy, még ez sem rontja el a kedvemKép.

Pusza
Elli
ellimami
 
 


FélreértettetekKép én nem azt írtam, hogy egy kicsit nem sózom és borsozom a levest, csak hogy a doki nénink ezt mondta. Van benne rendesen fokhagyma és babérlevél is, és lestyán. Még azt is mondta a dokinénink, hogy tejtermék csak 1 év után, na ezt sem fogjuk betartani.

GombócKép példálózom én is a nagyokkal, 14 hónaposan indultak el, pedig Andris 7 és fél hónaposan már állt. Zsuzsi 10 hónaposan kezdett el mászni, de senki szaktekintély nem izgatta magát miatta, csak egy kicsit én.

Csacsi: nekem az a jó, ha felállás után tudja használni, később ott a hintaló meg a nagyoktól maradt ui funkciójú labda.

LeszterKép Zsuzsit egyelőre baba-körömvirág kenőccsel kenegetem, használ is. Jövő héten megyünk oltásra Julkával, akkor kérek spéci krémet.

Másik ehető mézeskalács recept, általam több éve kipróbálva:
2 egész tojás, 10-12 deka zsír, 20 deka cukor, 50 deka liszt, 4 evőkanál forró méz, fél deci langyos tej, púpos teáskanál szódabikarbóna, 2-3 kanál darált dió, mézes fűszerkeverék. Tojás+zsír+cukor+fűszer habosra kavarni, rá forrón a mézet. A szódabikarbónat tejben elkeverni+liszt+darált dió. Este kell összeállítani, hűtőben pihen reggelig. Ki sem kell nyújtani, elég kis pogácsákat csinálni belőle. Lehet cifrázni azzal, hogy félbevágott diókat teszek a tetejére. Kizsírozott tepsiben sül közepes hőmérsékleten.

Urszila
urszila
 
 


ManóKép nem biztos, hogy bánnod kell a 4 kerekű motort, nálunk nem jött be. A 3 kerekű volt az igazi, azzal lehet igazán száguldozni és cipőt koptatni!

Apa vett egy digikamerát Kanadában, ím a termés

Hozzátápinál mi már itt tartunkKép meg is ette volna, ha nem ragadom el a fénykép után
Kép

és egy kép az összes gyerekemmel+az új macikkal.
Kép

Urszila
urszila
 
 


Leszter,

én testápolót nem használok Petrára,csak ha látom vagyis érzem a kezemmel ,hogy kezd kijönni az ekcéma, bekenem azzal a jó ecetes szagú kencével a bőrét,amit a bőrgyógyászunk írt fel.ez nekünk nagyon bejön. Kép
Szerencsére már nagyon ritkán fordul elő,hogy kenni kell.
Most bizti nem lettél okosabb,csak leírtam,hogy nálunk mi a helyzet ilyen téren. Kép
majd kiváncsi vagyok,mit mond a ti bőrgyogyitok Petra bőrére és hogy milyen tesápolót ajánl.

pusz
Évi+Petra
Évi24
 
 


Sziasztok lanyok!

Jovo heten szerdan szetverik a furdoszobankat.Kép Beazas miatt. Ma volt itt a biztositos karbecslo, o biztatott ezzel a hirrel. Idaig remenykedtem, hogy a masik fal felol meg lehet csinalni, ami ugyis kicsit elazott, es akkor csak vakolni es festeni kell majd. De ugy tunik, nem.KépKépKép Kifizeti a biztosito, ez jo, de akkor is. Tok vacak kedvem lett tole.Kép Gondolom, nem is lehet rogton ujraburkolni majd a furdoszobat, hat egy elmeny lesz...Kép

Elli,
Semmi gond, majd valaszolsz amikor epp raersz, csak azt hittem, valahol elakadt a mail.Kép

Heni,
Koszonjuk a kepet. Ha jol latom, Bencenek meg boven jo meretu a kutya, es ez kb. akkora lehet, mint a Toffi-fele csacsi. Akkor az en 15 honapos keresztfiamnak is jo kell, hogy legyen.Kép

Anita,
Apa meloja.Kép Lehet kapni ajtoba szerelheto racsot, pl. Orsoly kepen is ilyen van.Kép

Norka,
Nem, nem mentunk dokihoz. Ma sem, mert du. van ma rendeles, es megyunk zuhanykabint venni, szoval majd csak holnap.
Azert ugye nem lettel beteg? Bar ha cserebe Apa otthon lesz, akkor talan megeri.Kép
Ebredo Jazi tunderi.Kép

Momo,
Szornyu.Kép En tegnap olvastam itt a babaneten hasonlot, sirtam kicsit, aztan egesz este ezen jart az agyam.KépKépKép De most is.Kép

Zsuzsi,
Mi baj?

Virag,
Lakashitel!!!!Kép

Gomboc,
En nagyon is emlekszem a mezeskalacs hazikodra, amikor most szoba kerult a mezeskalacs-tema, rogton te jutottal eszembe!Kép
Zsombi miatt ne aggodj, latod, o is igyekszik megnyugtatni az anyjat, rogton fel is terdel.Kép

Evi, Urszila,
Koszi a testapolos infokat!Kép Evi, a mi kencenk nem ecetes szagu.

Urszila,
Naggyon jok a kepek! Julka mit eszik, puncstortat?Kép Es a 3gyerekes kep is olyan gyonyoru, igazi csaladi hangulata van! Nagyon szepek a gyerekek.Kép

Lanyok, nem valaszoltatok. Mikortol lehet kukoricadarat adni a kolkoknek? Ha lehet mar, akkor ma adnek Petranak.

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
az én munkahelyem is tojik rám magasról.Kép Amikor az első lányom született 2 és féléve minidg mondták, hogy jönnek látógatóba. Azt előtte 3-4 nappal lemondták. Aztán egyszer monták, hogy jönnek hétfőn délután, én készültem ezerrel majd délben telefonáltak, hogy mégse. Ekkor hívtak utóljára.Kép Azóta van egy 5 hós babám is. Még nem is gratuláltak.

Sofka,
el tudnád küldeni a pogireceptet? Vagy is ha nem bonyolut a készítése. Köszi.

Anita,
járóka: nekünk nagyon bevált. Már 8 hetes korába is beleraktam. Igaz az első gyermekem nem volt benne sokat, de most nagyon jó.

Gombóc,
nekem a dokinéni mindig azt mondja ha nem lázas a gyerek vigyük sokat levegőzni. Igaz nem szélbe, esőbe. A nap kifejezetten jót tesz a hurutos megbetegedésnek. Én most vettem egy infralámpát.
Én is a Mester utcaába vizsgáztam rutinból. Nekem is azzal keztde az oktató, hogy vigyek pént.Kép De nem kellett odaadni.Kép Viszont olyan rossz oktatót fogtam ki, hogy a megadott 21? órát elhasználtuk csak a rutinra. Ráadásul csak ő használta a váltót. A vizsgán is szólt a vizsgabiztos ha lenet én váltsak. Elmentem másik iskolába és újból kezdtük az autóvezetést onnan, hogy beszállok az autóba.Kép

Elli,
gratula a ház.évf.-hoz. Najyon jó hétvégétek volt. Irigy.Kép A forgáshoz is gratula. Én is nagyon örülök ha a másodszülöttem csinál valamit.
Legszívesebben világgá kürtölném.

Norka,
vizsga.Kép

Manó,
a lányomnak anno mi is vettünk 2 db másfajta motort is és csak az a hagyományos jött be. Végül olyat kellett venni. Már egész gyűjteményünk van motorból.Kép

Zulu,
ha december elején megsütöm a mézeskalácsot akkor is jó lesz karácsonyig? Azt szeretnék ajándékba csinálni a lányommal. Majd becelofánozom és azt adja a nagyszülőknek. Már vettem kis gyúródeszkát is a lányomnak.Kép

Virág,
fog majd rendesen is aludni Levi. Most fedezi fel a világot és nem akarja alvásra pazarolni a drága idejét. Azt hiszi lemarad valamiről.Kép Lányom is ilyen volt. Most már simán alszik 2 órát délután. Türelem.Kép

Momo,
iskolatársKépKép

Urszila,
nagyon jók a képek, Különösen a szalonnás.Kép

Leszter,
én a gyógyszertári testápolót használtam. Vagy a fürdetőkrémet, az is nagyon jó.

Tapasztaltabb anyukák.
Nagyon el vagyok keseredve a nagyobbik lányom miatt. 2 és féléves. Adjatok tanácsot mit csináljak vele? Nagyon hisztis. Amikor még nem volt tesó akkor is ilyen volt csak jobban tudtam kezelni és több türelmem volt. Nagyon hangosan tud ordítani minden hülyeségen. Lealább is nekem hülyeség. Tegnap is már a férjemnek sírtam, hogy mit csináljak vele. Már nem bírom a folyamatos hisztijét. Mondjatok valamit.
Vasárnap azért kezdett el ordítani mert a szobába akart enni. Mondom jó beviszem, visszafordultam a konyhába a késért és olyan hisztit levágott, hogy igencsak ráordítottam. Tudom ez nem jó megoldás de már teljesen kivagyok. Férjem szerint ha még szigorúbbra fogom akkor pont ezt érem el vele. Ha anyukámnál van nem hisztizik.
HELP!!!!!!!!!!!!

Tina
tkriszta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?