Új privát üzeneted érkezett!

Helló Zsuzska boszi! Jó tévézést!
Pá!!!!

Kép
flóra 11
 
 


Aranyos vagy! Nektek is legyen boldog a maradék kis gyereknap! Tényleg, pont akartam írni:
- nem kell idióta gyereknapi programokon részt venni, ha nincs gyereked, és nem kell egy csomó pénzt kiszórnod gagyi kacatokra az árusoknál, amikre semmi szükség sincs
Na.
Azért én elég rendes összeget el szoktam szórni, pedig nincs is gyerekem. De ma nem mentünk ilyen baromságokra, ezeket úgy utálom. Tök bénaságokat árulnak. Azt szeretem, ha van színház vagy valami ilyesmi, az legalább érdekes a gyereknek. Egyébként arról szól az egész általában, hogy vegyél meg minden baromságot.

KépKép
benó
 
 


Atya Isten! A harmadik laptető!!!! Most aztán bajban vagyok az ígéretemmel! Már kétszer előfordult velem ilyen,hogy egy nap 3 laptetőm volt. Azt mondtam,ha bejön harmadszor is,az lesz az én napom,akkor fogok bebabásodni. Na,most aztán van mit csinálnom! :D

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Na, most mi legyen az orvossal? Hú, baromi gyorsan elértük most a laptetőt! Kb. fél óra alatt! Mindjárt megnézem.

KépKép
benó
 
 


Igen, 19:41-kor volt az előző. Jól belehúztunk! :D

KépKép
benó
 
 


Lesz mit olvasniuk a többieknek! :lol:

KépKép
benó
 
 


Nekem is ma itt voltak a keresztlányaim. Az egyik angolozni jött a fiammal, a másik pedig most fog érettségizniés egy zárómunkát is le kell adnia. Ezt kellett neki kinyomtatnom. Aztán olyan jól eldumáltam velük. Ők már nagyok szintén. Az egyik 19 a másik 15 éves

Kép
flóra 11
 
 


Ha jöttök, akkor úgy kellene csinálni, hogy sátorban ott aludnátok, és az egyik este csinálhatnánk boszibulit magunknak (akkor csak mi lennénk ott, akiket nem ismertek, olyanok nem). És beöltözhetnénk boszinak, táncolhatnánk a tűz körül meg ilyenek. Játszhatnánk ilyet. Gáz ötleteim vannak? Egy kicsit dedós vagyok, sebaj.

KépKép
benó
 
 


Hát lesz! Tényleg gyorsan jött ez a laptető. Nem is gondoltam rá. De az előző kettőnél sem.

Kép
flóra 11
 
 


Szeretem a nagyobbakat is. A suliban is kijövök a kislányokkal, akiket tanítok. Az idei kislányokat meg különösen szeretem. Olyan ragaszkodóak. A nagyokat is nagyon szerettem. Persze, szeretem most is, csak tudod, már nem járnak, vizsgaidőszakuk van.

KépKép
benó
 
 


Most én se láttam a laptetőt előre.

KépKép
benó
 
 


Hé, láttad, hogy több hsz-od van, mint nekem? Ejha! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nem baj, Benó. Még boszinak úgy sem voltam beöltözve. Vagyis igen! Egyszer beöltöztem április elsején a gyerekeimnek, hogy megijesszem őket. Seprűre ültem és beugrottam az osztályba. Akartam nekik mondani,hogy mostantól olyan rossz leszek hozzájuk,mint egy boszi, de ők leptek meg engem. Üres volt az osztályom. Amíg én öltöztem,ők kiszöktek és elbújtak nekem. :D

Kép
flóra 11
 
 


Az jó lehetett. :D Akkor ezek szerint te benne vagy. :lol: Örülök. :lol:

KépKép
benó
 
 


Igen,láttam. Tudod,mostanában sokszor egyedül vagyok, aztán csak irogatok. Most sincs mág itt a párocskám. Amióta jó idő van, állandóan az anyáéknál eszi őt a fene és dolgozik. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Most már kezd jó illata lenni a sütinek.
Most jut eszembe, hogy megígértem, hogy ha találkozunk, viszek sütit. Nem vittem a Szilzinek. De hát esküvőre sütit! Nem igaz? Majd legközelebb.

KépKép
benó
 
 


De már hallom, hogy jön a lift. Talán ő jön haza. Így lassan elköszönök.

Kép
flóra 11
 
 


Elég rossz lehet mindkettőtöknek, hogy ilyen sokat dolgozik. A kertben?

KépKép
benó
 
 


Oké, jó éjt, Flóra! Holnap tali. :D

KépKép
benó
 
 


Hát még erre is lesz alkalom. :D

Kép
flóra 11
 
 


Kép

Kép
flóra 11
 
 


No, ő jött?

KépKép
benó
 
 


Oké, ezek szerint igen. Jó éjt neked is! :D

KépKép
benó
 
 


Nem ő jött, de mindegy. Mennem kell akkor is.Még van pár dolgom holnapra.
Várom a holnapi híreket az orvostól!!!

Kép
flóra 11
 
 


Vagy még van időd maradni?

Kép
flóra 11
 
 


Van időm. :D Gyurika és Peti még sehol. Majd együtt megyünk a Petihez. Asszem. Gy.-nál nem mindig lehet tudni, mit akar.

KépKép
benó
 
 


Hozok egy bort.

KépKép
benó
 
 


Hogy is volt?
Kámfor, kapor, puskapor! Egészségetekre!

KépKép
benó
 
 


A bort mindannyian szeretjük, ugye?

KépKép
benó
 
 


Lehet, hogy reggel tesztelek egyet. mit szólsz?

Kép
flóra 11
 
 


Az nem rossz ötlet. :D

KépKép
benó
 
 


Hányadik napja késik holnap?

KépKép
benó
 
 


34

Kép
flóra 11
 
 


Vagyis? 6. napja? Az már nagyon jó.

KépKép
benó
 
 


Szerintem is. És a tüneteim is azért biztatóak, nem?

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem biztatóak. Viszont vedd úgy, hogy ne koppanj nagyot. Azt hogy kell, mi? Úgy, hogy csak a megnyugtatásod miatt csinálod a tesztet, mondd magadnak azt, hogy igen valószínű az egy csík. Én így csináltam legutóbb.

KépKép
benó
 
 


Közben telefonáltam, bocsi.

Kép
flóra 11
 
 


Oké, nekem meg megjött a Gyurika, mesélte, hogy kavicsot találtak a Petivel, úgyhogy nem tudom, mi lesz. Bemegyek vele fürdeni mindjárt. Még egy kicsit itt vagyok.

KépKép
benó
 
 


Mérges volt rám a Gy. a bor miatt. Meg is itta a felét. :D Nem megyünk a Petihez. Pedig miatta csináltam a sütit, na mindegy.

KépKép
benó
 
 


Tök jó volt, úgy szorongattuk egymás kezét a Szilzivel, mintha nem akarnánk elválni egymástól. Nekem gyerekkoromban volt olyan néha, hogy mondjuk elmentünk nyaralni valahová, és ott találkoztam valakivel, vagy csak megláttam valakit, és szerettem volna megismerni, és nem akartam, hogy utána többet ne lássam. Ilyen érzésem volt tegnap. Meg olyan ismerős-érzésem is. Mintha ez már a százezredik találkozó lett volna. Veled is ilyen volt a telefonbeszélgetés meg a Tancsuval is. Érdekes, különleges érzés, és örülök, hogy megtapasztalhattam.

KépKép
benó
 
 


Mikor legelőször megláttam, amikor jött föl a lépcsőn, akkor nem tűnt ismerősnek, akkor még idegenek voltunk egymásnak. Az első mosoly volt a vízválasztó. Jó feje volt, mikor rájött, ki vagyok. :lol: :lol: :lol: :lol: Azt jó lett volna megörökíteni. A szája elé kapta a kezét, mondta, hogy szia, és aztán mondta, hogy menjek oda.

KépKép
benó
 
 


Végül is arra gondoltam, hogy ő nem tudja, hogy itt vagyok az összes szájberboszierőnkkel együtt, pedig itt vagyok és ez a lényeg. Hogy viszem neki.

KépKép
benó
 
 


Benó, jó hírem van. Közben elintéztem az igazgatónővel, hogy nem megyek suliba. Megyek dokihoz. :D

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon jó lehetett! Megnéztem volna. De a mi beszélgetésünk is jó volt. Olyan volt,mintha már régen ismernénk egymást, és nem is volt kedvem letenni. Olyan szívesen mennék néha hozzátok,hogy találkozzak mindenkivel. De ez sajnos kicsit mág odébb van. Az autóval a párocskám még semmit sem haladt. Mert ugye anyóspajti kitalálta, hoga először a másikat szedje szét, amit alkatrésznek vettünk.

Kép
flóra 11
 
 


Na,látom lekoptál szépen közben. Nem baj. Az én párocskám is közben megjött.

Kép
flóra 11
 
 


Fogsz még jönni?

Kép
flóra 11
 
 


Ja,képzeld a Flórián végighallgatta,ahogy füllentettem az igazgatónőnek,hogy miért nem megyek suliba. Aztán kérdezte, hogy ez mi volt? Kibeszéltem magam,mert nem akartam neki megmondani, hogy hová megyek. Mert mi van,ha nem állapít meg semmit?

Kép
flóra 11
 
 


Jaj,Benó! Épp a legjobbkor tűntél el innen!

Kép
flóra 11
 
 


Hagyd még a Gy.-át egy picit békén. Menjen zuhanyni addig. Hahó!!!! Most kiabálok, hogy halld meg. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na,lényegtelen. Akkor holnap majd jövök doki után.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?