Új privát üzeneted érkezett!

Holnap gondolunk rátok. Remélem Zsuzsinak megállapítják, hogy babás. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Hm... Laptető, talán én is menjek holnap dokihoz? :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Hát, ha van időpont, menjél! Miért ne? :D

KépKép
benó
 
 

 
 

Flóra, most olvastam, hogy folyik a tej a melledből. Ez magas prolaktin szintet jelöl. Szerintem menj el orvoshoz, hogy mitől van ez.
Zsuzsi, nagyon kíváncsi vagyok, mit mond a doki holnap!!!!!!!
Tancsu, gratulálok a lakáshoz, akkor költözzetek, amikor nektek jó! Nagyon örülök, hogy most már végre egyenesbe jöttök! Jó, hogy engedted a simit, belehalnék, ha azt mondaná nekem valaki, hogy nem lehet gyerekem.
Évike, hol jársz???????????????????

Mindenki ivott Szilzi tiszteletére, csak én nem, aki ott is voltam. Hát ez hülyeség!!!!! :evil: :evil: :evil: Mindjárt iszom valamit! :D :D Na, majd este én is iszom.
Azt hiszem, Szilzi szerdán már dolgozik, de ez nem biztos. Tehát szerintem szerda-csüt. körül már jön és beszámol.

KépKép
benó
 
 


Béna vagyok, hogy nem bírom elküldeni azokat a képeket. Majd még próbálkozom vele. Most egyébként azért jöttem haza, mert a Vivikének kellene megkeresnem egy könyvet, de baromira nem találom. Jó mérges lesz rám a tesóm. :x :x :x :x :x

KépKép
benó
 
 


Rend a lelke mindennek. Csak nekem nem.

KépKép
benó
 
 


Szilziék ma hajókázni voltak a násznéppel. Kettő óra körül már hazamentek a vendégek. És minden oké volt. :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Remélem, majd beleolvasgat abba a kiskönyvbe, tudjátok. :D

KépKép
benó
 
 


Nem találom azt a nyavalyás könyvet. A fenébe. :evil:

KépKép
benó
 
 


Na, jó, valamit csinálok, még nem tudom, mit. Max. veszek egy könyvet, ha van a Tescóban. :wink:

KépKép
benó
 
 


Szia Benó. Itt vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


Csak néztem közben a Doktor Houset.

Kép
flóra 11
 
 


Milyen könyv kell neki?

Kép
flóra 11
 
 


örülök,hogy Szilzinek jól sikerült a hajókázás is.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Benó,ne izgulj. Az én prolaktin szintem rendben van. :D
Dokihoz meg nem kell időpont. Csak tudnom kéne, hogy holnap rendel-e. Ha igen, akkor csak megyek és kész. Hozzá nem kell előre bejelentkezni. Csak még nem döntöttem el,hogy menjek-e.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok

Jelentem megjöttem,és totál hulla vagyok...:(

Benó:irigyellek ám a szombat miatt...én is szivesen mentem volna, de azt hiszem ekkora út után meg is szülnék helyben...:P

Flóra:sztem nem árt megnézetni magad a dokival....

Zsuzska:jelentkezz hogy mit mondott az orvos...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Köszike a képeket...:)

Tényleg nagyon szép volt Szolzi......D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na most azt hiszem menek az ágyikómba...

Holnap jelentkezem, ma szerintem úgy fogok aludni mint a bunda...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, örülök, hogy jól mulattál tegnap! Ezt akartam az előbb is írni.
Vegyétek úgy, hogy én azért mentem el, mert én voltam a megbízott, a delegált, az volt a küldetésem, hogy vigyem el a szájberbarátnők boszorkányerejét. Olyan tűz is égett a Szilzi szemében, mintha minket, szájberbarátnőket erős, ősi boszorkányszálak kötnének egymáshoz. Teljesen hülye vagyok?
A te esküvődre is szívesen vállaltam volna a kiküldetést, de szerintem az akkori idegállapotodból kiindulva elküldtél volna a sunyiba. Így sokkal jobb meglepi volt neked a babás könyv (szerintem).
Jó ez az esküvő, még mindig csak erre bírok gondolni, meg arra, hogy találkoztunk. Nekem ti olyanok vagytok, mintha én válaszolnék magamnak, ezért volt furcsa élőben is látni a Szilzit, a Zsuzsit meg sose látom magam előtt, vagy legalábbis furcsa, hogy ő a Zsuzsi. Na, jó, megzakkantam, majd gyertek látogatni az elmegyogyóba.
A Gyurika elment a telekre kutat fúrni tovább a Peti nevű tesójával, én meg megfürdök, mielőtt hazajön, mert tegnap a szememre vetette, hogy igénytelen vagyok.

KépKép
benó
 
 


Tudja valaki az Évi telefonszámát? Fel kellene hívni, hogy mi a túró van. Megnéztem az iwiw-en, de nincs rajta, legalábbis én nem láttam. Nem küldte el nektek?

KépKép
benó
 
 


Ha babás lennék, nagybabás, mint te, akkor én is kihagytam volna fájó szívvel ezt a szép kirándulást. De így.... mehetek a világ végére is! Látjátok, ez a babátlanság egyik jó oldala. Meg még egy csomó van, soroljam őket? Vagy hagyjalak békén benneteket mára?

KépKép
benó
 
 


Tancsu, elhiszem,hogy fáradt vagy. Nem is értem,miért terhelnek téged ilyennel,hogy disznóölés. Ez még egy normál állapotban is megterhelő,nem még így. Pihend ki magad. Holnap is aludj sokáig.

Kép
flóra 11
 
 


Úgy ennék valami édeset.
A Szilzi a múltkor azt mondta, kellene egy kicsit fogynia, mert, már nem tudom, miért, de hát, ti is láttátok, semmi pocó, semmi háj, darázsderék. Lehet, hogy nem jó a tükre? :shock: Mi van, doktor Háuzoztok? Tudjátok, mi az a horoló vagy huroló vagy mi? Egy kapa, nekünk is van ám már olyanunk! Bibí! Ja, és képzeljétek, Szilziéktől hazafelé vettünk egy ribizlibokrot! Tök vágytam már egy ribizlibokorra. Egyébként én azért nem mentem a telekre ma, mert gondoltam, hogy majd jól gyereknapozunk, hát, nem sok lett belőle, mert leckét kellett csinálni meg ilyenek voltak (a gyereknek). Ja, a könyv, amit kerestem, anyuéknál volt, mikor már majdnem elmentem a Tescóba, akkor felhívtak anyuék, hogy ott van. Szólások és közmondások c. könyv kellett volna.
Ja, és ezt tanultam belőle: Várjatok........
"Kámfor, kapor, puskapor!" Ezt kellett mondani koccintáskor régen. Nem tudom, hol, ne kérdezzétek. Majd ha jöttök hozzánk a mindannyiunkesküvőjeésbabája bulira, akkor így fogok koccintani veletek, feltéve, hogy addig nem felejtem el. Viszont ma így koccintok visszamenőleg a fiatal pár egészségére saját magammal.

KépKép
benó
 
 


Hú, disznóölés volt! Ezt nem is olvastam! Szia, Flóra! De gáz! Megkeresem ezt a disznós írást.

KépKép
benó
 
 


Na, elolvastam. De, remélem, neked nem kellett semmi undorítót csinálnod. :shock: Vagy? :wink:
A fejfájásos babásodást én is olvastam már. Nálam ez nem lényeges, de olyannál, akinek nem szokott, biztos igen. Meg az álmosság is jel, szerintem.

KépKép
benó
 
 


Tancsu, mesélj majd, hogy milyen érzés, hogy benned van a baba! Te olyan képszerűen le tudod írni, szinte látom magam előtt! :D

KépKép
benó
 
 


Mindjárt iszom is egy ócsai bort. Amit Ócsáról hoztunk.

KépKép
benó
 
 


Annyira kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a háttérben, Flóra, menjél már el orvoshoz! És honnan tudsz a prolaktinszintedről? Azt írtad, az rendben van.

Szilzi, cigiztél tegnap az esküvődön? Vagy már egyáltalán nem?

KépKép
benó
 
 


Jaj, és még nem is indiszkrétkedtem:

MILYEN VOLT A NÁSZÉJSZAKA? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És milyen volt az anyós? Nem volt szenya? Ezt ott nem akartam megkérdezni a templom előtt. :lol: Meddig maradtak a vendégek éjszaka? Táncoltál sokat? Menyasszonytáncot bírtad? És a cipőt?

KépKép
benó
 
 


Flóra, Éviről tudsz valamit? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Megyek fürödni, legalább addig elolvasod a sok baromságot, amit összeírtam. :roll:

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
Repültem haza a biciglivel, mert írtóra kiváncsi vooltamm Benóék útjára!!!!!! Hát sikerrel jártatok!
Köszi a képeket, nagyon szépek vagytok mindketten! Na de a mennyasszony a legszebb!

Kép
muzsuzska
 
 


Lányok ne reménykedjetek!
Reggel csak vizitre megxek a dokihoz, megbeszélni mi van ha nem jön és mi van ha megjön??
Kell egy forgatókönyv a továbbiakról!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló, Zsuzsi! Jó fej vagy, hogy te is így be vagy sózva mint én az esküvős meglepi miatt! :lol: :lol: :lol: :lol: Jobban izgultunk mi, mint ő! Nekem úgy vert a szívem, mikor ment az anyakönyvvezető terembe, húúúúú! :D :D :D :D Oké, Zsuzsi, az is jó, ha legalább beszélsz az orvossal! Az is valami.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Kép
flóra 11
 
 


Na, helló. :lol: Inkább nem rakok szmájlikat, a tegnapi horrorosak után. Megfürödtem. Lehet, hogy csinálok muffintésztát tepsiben elterítve normál sütinek álcázva, mert a Gy. nem szereti a muffint. Addig se én írok. :lol:

KépKép
benó
 
 


Flóra légyszíves ne degradáld le magad állandóan!!!!!!
Ha olyan csúnya lennél, hogy a kiéhezett oroszlán sírva enne meg, mi akkor is szeretnénk úgy ahogy kinézel! Vita nincs!

Kép
muzsuzska
 
 


Igaza van. :evil:

KépKép
benó
 
 


És én örülök, hogy kicsi vagy, legalább nem én egyedül. :lol: :lol: Menjek már a fenébe. :evil:

KépKép
benó
 
 


Na, visszaolvastam. Én még nem tudom,mikor megyek orvoshoz.

Kép
flóra 11
 
 


Hú benó már fel akrtalak hívni délután, hogy hogy sikerült! Gábornak mondtam a gépet bekapcsolni mire hazaérek! Tényleg be voltam sózva!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, ne má!!!!!! :evil: :evil: :evil: Hóóóónap mennnyééé!!

KépKép
benó
 
 


Jaj,de drágák vagytok lányok! Örülök,hogy így szerettek,amilyen vagyok. Végülis a párom is ilyennek fogadott el. :)

Kép
flóra 11
 
 


Én megyek reggel, fél 7 re! Meg kéne keresnem a zárójelentéseket!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát nem tom,Benó. Akkor telefonon kéne holnapra szabit intéznem és nem biztos, hogy ilyenkor este az igazgatónő tud helyettem gyorsan helyettesítést biztosítani.

Kép
flóra 11
 
 


Ez tök jó érzés, ez a besózás, nem? Nagyon izgi!!! Majd gondolj bele, milyen jó lesz, mikor mind találkozunk! Mindenki be lesz sózva!!! És pont tegnap mondtam a Gy.-nak, hogy nagyon örülök, hogy jól érzed magad ebben a körben! Hogy vannak szájberbarátnőid, akik elfogadnak, nem pofáznak stb., nem úgy, mint a helyiek. Érted. :wink:

KépKép
benó
 
 


Meg holnapmindenképp délután mennem kell,mert szülői értekezlet lesz. Akkor meg felesleges a szabi.

Kép
flóra 11
 
 


Képzel el Flóra, ha lefogynál, lötyögne a bőrőd és nem lenne mit fognia a párodnak rajtad! A párod veled egykorú?

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, egykorúak vagyunk, sút valamikor osztálytársak is voltunk,még általánosban. :D

Kép
flóra 11
 
 


Miért? Hogyan kellene szeretnünk? Mindenkit olyannak kell, amilyen. Ha szerethető. És mi mindannyian szerethetőek vagyunk!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Még én is (remélem). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fél 7-re orvoshoz menni? Az jó korán van. Én 10-re megyek, asszem. :wink: Oké, érthető, ha nem mész orvoshoz, ha szabit kell kivenni.

KépKép
benó
 
 


Flóra mész amikor kedved és időd van! Én szerdán akrtam menni, de akkor már csütörtök volt és eltévesztettem a napot, közbe a doki szabin volt!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?