Új privát üzeneted érkezett!

Beu Kép
ugye?! Kép Na olvass LLL-t, én meg elpatázom Kép

Pussz, jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


micsináljak a gyerekemmel? Nem lehet lefektetni, folyton felül és ordít KépKép
lehet, hogy fáj a foga is mittudomén

Andi
psandi
 
 


na kapott 1 kanálka Panadolt, most meg persze dumál, és közben belefúj egy fél literes műanyagüvegbe, írtó muris, kár, hgy mindezt éjjel fél 12-kkor cxsinálja Kép Kép

Andi
psandi
 
 

 
 

Andi,
mikor aludt el végül a gyermek?

Tina
tkriszta
 
 


Kangi, Beu, és otthon ki a nagy túlélő? Ki győz kiütéssel? Stohlt én sem bírom. Nekem ne dumáljon, aki úgy hanyagolja a kreszt mint ő!!! (Norka ne legyen a példaképed!) Utálom, aki mások testi épségét veszélyezteti,. mert szüksége van adrenalinra. Jobb is, hogy ott messze tárolják!

Andi, Nálatok hogy alakult a hangverseny vége? Dani csodagyerek egyszerre trombitál az üveggel és hárfázik anya idegein! (lehet, hogy így vezeti le a feszültséget, amit az keltett benne, hogy felült. Meg mászik. Te hogy fogod?)

Beu, mit ír az LLL, ami nem cici meg tej? Csak nem tanácsadónak készülsz?

Urszila, algopyrin nálam bizonyos kiütések és enyhe, de diszkrét fuldoklás miatt nem ajánlott. Kíváncsi vagyok mit találnak ki. Múltkor volt nekik szintetikus morfinjuk, nemtom csomagolnak-e. Vagy esetleg nappal is beadhatnák. Én meg el delirálnék. Mert nemigen lesz, aki a kezeimet fogdossa, hátamat simogassa, hacsak nem a kedves nővérek. Merthogy a gyereknépet el kell majd terelgetni. Örülhetek, ha lesz ki hazavisz! Várnék én tavaszig, de nagyon szövetesedek, vagy mifene. És azt állítják, hogy már hátráltat a cucc, nem segít. Így lesz hócipőprojekt. Te lábadban mit keres a fém?

Cataflam azért bitang erős fájd csillapító és gyull. csökkentő. Csak óvatosan! Fogra kevesebb is elég. Végső esetben pl. a germicid c. Abból sem muszáj egész. Szerintem.

Apa eltűzött csajokkal a Tescoba. Mondtam, hogy őrület van, mondtam, hogy legalább a szamarat nézzék meg. Válasz: nem, nem. És én még csodálkozom a gyerekeken!!!


sofka
sofka
 
 


Sofka,
Szerintem Leslie L. Lawrence, de ez csak egy tipp. Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Most már én is teljesen beteg vagyokKép. De tegnap este (éjjel) befejeztem a kardigán hátát! Van még remény, hogy nem egy év alatt lesz készKép
Apáék Mirr-murr kalandjait nézik a színházbanKép

Heni
Utólag is boldog szülinapot BencénekKépKép Torta klasszul néz kiKép

Kangi
Éhes JulcsiKépKép

Magdi
Palacsinta tutiKép, de már nem férne, az esti süti is jól sikerült (még este fél 11-kor is nasiztuk ApávalKép - mi a franctól hízok???), csak akkor kaptam agyvérzést, amikor felvágtam, mert az összes csokidarab az aljára süllyedtKép

Sofka
AnyósKép, jellemző (tisztelet a kivételnek)
Egy jó alvás biztosan segíteni fog!
Kalapot nem kaptam, de anyósom ki van akadva, hogy miért nem kell nekünk semmi a mamitól, pl. "gyönyörű függönyök, még gyönyörűbb ágyneműk, annál is gyönyörűbbb törölközők..." és gyönyörű kalapokKépKép. Meg miért nem választok egy pulóvert??? Neki nagyon tetszenek, mondtam, vigye haza. Mivel Apa is ment hozzájuk, őt piszkálta tovább, úgy kell neki, az ő anyjaKép

Évi
Hancúr-Petra gyönyörűKép

Norka
Nyügi-Jázinak gyors nyügimentességet!

Beu-Kangi
Ez sokkal jobb, mint survivorKép
Boxot Apa átaludta, de felébredt az első rászámolásra, úgy röhögtem, így a ko-t már ő is láttaKép

Szilvi
MunkahelyKépKép Tegnap kaptam a beszámoló emailt, nálunk megint leépítés van, de közben fejlesztenek is (vajon mit???(, így nincs fizuemelésKép. Enyém Apa nem akarja, hogy oda menjek vissza, szerintem két év múlva már az épület sem lesz megKép (vagy Kép)

Urszila
Az jó, ha megy a szopiKépKép

Mennem kell, altatokKépKépÉs előtte porszívózok egy ZsombitKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi nyert!

Andi! Lőrinc éjfélkor csinálta ezt, de panadol nélkül elhallgatott, mikor kivettük. Próbálkozás szopival, majd vidám játékKép a nagyágyban apával, anyával, és kettő körül ismét alvás. Ilyet még nem csinált! Mi jöhet még éjszaka? Persze reggel hétkor már ismét vidám játék zombiszülőkkelKép

Sofka! Túléltétek a Tesco-projectet?

Toffi! Jobbulást! Ezek a vírusok már csak ilyenek. Végigmennek a családon. Pullóver halad, halad. Jövő Karácsonyra meglesz?

Beu
beu
 
 


Sziasztok!
a 2003. nyár végi babák topicból jöttem ide egy kérdésselKép

Heni!
Olvastam, hogy tájékozódtál a PAmpers játékkal kapcsolatban. Elmondanád, mi is a játék lényege? Sehol nem tudtam utánaolvasniKép Finno.-ban élünk és 2 hét múlva megyünk haza hosszabb időre. És pont a Midit használjuk.

Köszi előre is:
Nyuszimanó, a 7 hetes Petrája és a 2 éves Doncija
nyuszimano
 
 


Visszavonom nézeteimet. Igenis jó játék a használatom kívüli billentyűzet és egér. Hárman ölik egymást érte. Ha lenne fényképezőnk, most tuti sok frissbaba egyke maradna!!!

És még valami: Marcipán utálja a járókát. Folyton szabadon akar lenni, és bár lassan, de biztosan kúszik, és felül, és jajj szegény fejemnek.

sofka
sofka
 
 


Eeeeerdekes...az en gyerekem is utalja a jarokat! Keserves sirasba kezd, amint beleteszem!

Sofka,
Es rajottel mi szurja Marci feneket?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sofka!

Megsütöttem a pogit. A Tied jobb volt. Ráadásul zsírpapírra raktam (vajon miért tettem, én nemnormális, csak mert lusta voltam zsírozni, lisztezni) és mind ráragadt. Jól emészthető a zsírpapír? Meg egy kicsit sótlan is, de azért ehető. Most nem tudom, a vendégeknek előre bejelentsem, hogy zsírpapírt esznek, vagy várjam meg, míg gyanúsan forgatják a szájukban a pogiról leázott darabokat.

Beu
beu
 
 


Beu Kép
KépKépKép zsírpapír KépKépKép

Sofka Kép
addig sem téged ölnek.

Ma nagy esemény volt minálunk. Mert Julcsi az ebédjét későn ette, ami almás csirkehusi volt, a kecskeméti bandától. Még így sem nagyon lelkesen kajolta, de 50 ml kábé azért lecsúszott.
Aztán mi is nekiálltunk ebédelni, Apacuka (az én ötletem alapján, csak hogy ki ne maradjak a dicsőségből) almával töltött csirkecombokat készített a római tálban, mézes-mustáros öntettel fényezva, sült almás-bazsalikomos krumplival.
És akkor mi ettünk, és én megkínáltam egy falat krumplival a lányt, csak úgy kézbóől. Fujfujj, mondta ő.
És akkor Apacuka megkínálta őt egy falatka puha, fehér husival, kicsi édes szafttal ...
Ekkor szabadult el a palackba zárt szellem Kép Julcsinak nagyon ízlett a darabhusi, és még, még, még kért belőle. Én csak lestem, és próbáltam halványan olyasmiket rebegni, hogy "mézet egy éves kor alatt" meg ilyenek, de egyiküket sem érdekelte. Egy-egy darabka krumpli is becsúszott ... KépKépKép
Egy jó diónyi csirkehusit evett végül - és mindezt a "rendes" ebéd után!
Éljenéljen Apacuka!!!
Úgyhogy most gonoszanya magába mélyed, hogy eddig miért nem adott gyermekének rendes emberételt, miért próbálta gusztusmentes pempegőkkel tömni, és főzelékkel, amitől a jobb érzésű csecsemőket kitöri a sikítófrász ... Kép
Holnap hirtelensült, meggyel párolt pipi lesz ebédre. Ha nem eszi meg, én még mindig megehetem Kép

Tsók mindenkinek!

Pussz
Kangi és falatkahusikat evett Julcsi
kangi
 
 


Beu Kép
ja, és pár napja kezd tapsolni KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok lanyok!

Ferjem dolgozikKép, ugyhogy most netezekKép. Orom az uromben.

Hicudzsi, AnnAnn,
Udv itt! AnnAnn, a te babadat mar lattam, hat gyonyoruuu! Nemreg meg Petra is ilyen aproka volt, hihetetlen!Kép

Momo,
Patikai furdetot hasznalunk Petra szuletese ota, es bordokineni is ezt javasolta, ugyhogy most semmikepp nem valtok, majd ha jobb lesz, esetleg megkockaztatom ezeket, amikte te irtal. Koszi.Kép
Epitkezes nalunk sajna meg bonyolultabb... Ugyanis egy felig (sem) kesz hazat vettunk meg ugy, hogy a regi tulaj befejezi, olyanra, amilyenben megallapodtunk (tehat a mi igenyeinknek megfeleloen). Igy tehat a mesterek es mikozenk bekerult egy kozvetito, aki sajna nem mindig kepviseli a mi erdekeinket...
Gyerkocok gyonyoruek, mindketten!Kép

Sofka,
Jajjj.Kép De ha ugyis minden ok leszKép, akkor csak egy fel nap! Ferjed vagy anyukad nem tud felugyelni aznap Marcira a korhazban, es persze szorakoztatni ot? Esetleg ingazni vele a korhazba es vissza, amikor ehes? Tudom, nem tul jo otletek, de hat valami megoldast csak talaltok! Ne depizz, kibirjatok, mindketten!KépKépKép
Tegnapi nap nem semmi...Kép Kiadpuszitamamanak, brrrrr.Kép

Mariann,
Jo szorakozast, irigykedem!Kép

Csucsuka,
EgyuttfurdesKép nagggyon jo, ugy varom mar, hogy nalunk is.....Kép

Zsuzsi,
Testverparbaj.Kép Mikike mikor sirt, mielott hazaertel? Mifele moka? Csak nyugi!Kép

Magdi,
Klassz a konyha!Kép
Palacisnta felert egy orvtamadassal, ne mar!Kép Nincs itthon semmi edesseg. Most menjek pudingot csinalni?

Elli,
En tutira ferjestul megyek, bar mondom, mi csak rovid idore. (Hacsak Petra ugy nem dont, hogy hajlando idegenben kipihenni az uszas faradalmait.)

Urszila,
Zsuzsi ekcemaKép, de orulok, hogy Julka jobban van.Kép
Ikeaban mi is voltunk, de akkor mas miatt, a konyhabutorokra alig volt ido, de a prospektusokat elhoztuk. Holnap atbogaraszom.Kép

Beu,
Nagykadban furdetest par honapja probaltuk, akor nem igazan dijazta, szerintem furcsa volt neki, hogy nem er le a hata, es ezert folyton homoritott (ha jol emlekszem). De igazad van, lassan visszaterhetunk a dologra, foleg, hogy a masodunokatesomeknak lassan vissza kell szolgaltatni a kolcson-kiskadat, ujabb babo szuletese miatt.Kép A medenceben nem nagyon pancsol, inkabb csak a foglalkozas vegen, tobbnyire beszelgetni is csak akkor kezd. Az elejen inkabb figyel.Kép
Belvaros, az aztan a nagy falat! En tobbnyire nem merek nekivagni.Kép Inkabb leparkolok valami biztos helyen, es onnan bkv, persze gyerekkel meg erre nem volt pelda.Kép De neked van igazad, egyszer el kell kezdeni.Kép
Pogi hogy sikerult? Keeeerek!Kép ZsirpapirKépKépKép Bocsi, de itt rohogok.Kép Na en akkor is kerek!Kép Vendegeknek elore szoltal vegul?KépKépKép

Heni,
Micsoda torta, aztaaa!Kép Biztos nagyon orult neki Bence.Kép Boldog szulinapot neki! Aranyosak mindketten.Kép

Kangi,
Orulok, hogy mar vidor.Kép Foleg, hogy meg az etvagya is kituno.Kép Inyenc Julcsi, ez igen!Kép Gratula szellemszabaditashoz!Kép

Norka (es kicsit Sofkanak is szolKép)
Penteken konzultaltam telefonon a dokineninkkel, fogzasra valo fajdalomcsillapitassal kapcsolatban. En elotte ket este is adtam fel Germicid C-t (csak az volt itthon), ami tokeletsen hatasos volt, de dokinenink szerint nem jo rendszeresiteni. O is a Cataflamot melitette (a Panadol es a Nurofen mellett), csak a Cataflam venykoteles, ugyhogy mi nem azt vettunk. Szerintem adhatod, mar legalabb ket doki javasolja.Kép Bar talan tenyleg van enyhebb gyogyszer is, ami hatasos. Jobbulast!Kép

Na megyek, mert meg hazimunkazni kene egy keveste. Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Milyenek vagytok, kiröhögtök!Kép Mit nem csináltam jól??? Nem kellett volna zsírpapír? Az nem azért van????

Kangi! Ma Lőrinc is husilevesből vett répát, krumlit evett, kicsi husival, és zabálta. Pedig sokkal darabosabb, mint a pép. Egy hete próbáltuk először. Okos apacuka!!!

Leszter! Nem szóltam, nem is vették észreKép. Nekem ízlik, rengeteget megettem belőle. Még nem BKV-ztatok?

Beu
beu
 
 


Beu,
Maskor sutopapirt tegyel ala, abbol is valami jobb fajtat! Ugy tutira sikerulni fog! De hogy vigasztaljalak, parszor mar en is megjartam!
Megkostolnam azt a pogit, van meg belole?

Miki maris beajult. Ma csak egyszer aludt, kimaradt a delelotti tiz perces szundija, gondolom azert. Persze a nagyok meg itt randaliroznak, es foleg Gyuri mindent megtesz azert, hogy felebressze az occsot. Sikoltozik, ordibal, hisztizik.
Megyek is, rendet teszek...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Nyuszimanó!
Elküldtem Elli mailjét a Pampers cucc leírásával.

Beu
beu
 
 


Zsuzsi! Már nem sok! Küldjek????? Déllőtti 10 perc? HÁt nem kényeztet el Miki. És így mennyivel hamarabb került ágyba?

Kangi! Elfelejtettem gratulálni a tapsoláshoz! Nagyon édes lehet. Tegyél már fel ide is valami képet. Nemcsak az albumot tölteni, szegény babanetes oldal meg Julcsimentes marad. Aztán aki csak átfutja a topicot két gyerekmutatvány közt, annak semmi nem jut???

Beu
beu
 
 


déllőtt=délelőtt (próbáltam valami vicceset kitalálni a délben lőttre, de nem jött összeKép)
B
beu
 
 


Helló Lányok!
Végre van netem. Egész hétvégén nem működött.
Pedig tegnap nagyon jöttem volna. Részben azért mert egyedül voltam, másrészt elújságolni:
Roninak kibújt az első fogacskája!Kép Kis recefice jobb alsó 1-es, így nem kell protkóra gyűjteniKép

Maci_2 + egy_fogú Roni
maci_2
 
 


Kangi!!! Hát egy fal leomlott!! És persze, hogyaz apáé kell. Végre, végre. Holnap otthon ebédel az okos és kreatív, és gondolom nagyon büszke apa? Persze az sem baj, ha a vacsoránál segít Nektek. Tapsi is tündéri lehet. (A jó hidegkúti levegő milyen jót tett ennek a kisjánynak!) Lia mama hogy örülne neki. Emlegette ám, hogy Julcsi milyen aranyos, milyen könnyŰ!!! Hát mondtam én hogy cipelgesse Marcipánt? Kép

Leszter, én sem rendszeresen adom a kúpot, csak végső esetben. Mert tudom, hogy van benne nyugtató, és ettől valóban alszunk. Bár MArcira eddig még nem gyakorolt nagy hatást, mikor oltás után próbálkoztam vele. Kép Viszont nagyon bejön nála a nurofen. (Hathótól lehet adni, és állítólag - lányok - jó az íze). A balaeseti sebészetre azért nem akarjuk becuccolni Marcipánt. Anno a vip kórtermet kitakarították nekünk. Hááááát... A család utána még két napig sikált. Gondoltam reggel szoptatok, délre hagyok itthon tejet, gondolom az altatás után úgyis le kellene fejni, és kiönteni. Du meg jövök. Bár a doki emlegette, hogy ne számítsak korai szökésre, mert ugye az adminisztráció. Na az aztán a legkevésbé izgat, legfeljebb begyűjtöm a varratszedésnél. Kötözést meg kérek két napra a háziápoló szolgálattól. Bár szerintem én is elboldogulok.
Te Leszter, van nekünk egy nyolcéves skótjuhászunk,, akinek az egyik heréje nem szállt le. Szerinted érdemes még az ő korában megműtetni?

Beu, vegyél alufix sütőpapírt. A vendégeknek meg mondhattad volna, hogy ezek kínai szerencsepogácsák, azonban óvatlanul összenyalták, így elmosódott a jóslat. (Különben is rostszegényen táplálkozunk, hát nekik most kijutott!)

Zsuzsi, leginkább az piszkálja a popsiját, hogy látja a lányokat a rácson KÍVÜL: Ő meg ugye bent. Azért holnap huzatot cserélek, hátha.
sofka
 
 


Sofka! Most, hogy íros, nem is zsírpapít volt, hanem sütőpapír. EGyszer direkt azért vettem, mert egy receptben azt ítrák, hogy ez kell a kaja alá. Akkor biztos nem zsírpapír, nem?
Vendégeket tuti meggyőzte volna, hogy egész délután a jóslatokat nyalogattam le a papírról!Kép

Maci! Gratuálok! Protkóra várók csoportja egyre fogy.Kép

Beu
beu
 
 


Már jó régóta nekiültem viszaolvasni, hihetetlen, hogy két nap alatt mennyi a termésKép


Maci: gratula Roni fogacskájához, szupiKép.

Zsuzsi: múltkori fotósorozat nem semmi, azért egy harit adhatott volna MikinekKép.Nem semmi gyerkőceid vannak, imádom róluk a képeket nézegetniKép.

Beu: Lőrinc milyen ügyesen falatozik. Válógatós amúgy?pogiKép.Képek nagyon édik, egyik kedvencem a sok közül LőrincKép.

Leszter: ilyenkor este is egyedül vagytok. Mi is sokat vagyunk egyedülKép.

Kangi: Julcsi fogához gratula,, apacuka etetéseKép.Fincsiket főztökKép. Köszi a gratulációt Robó nevében .Örülök, hogy Julcsi jobban van márKép.

Sofka: Marcipán kúszásához, felüléséhez gratulaKép:Mikortól próbálgatjátok a járókát?Mi is most gondolkodunk rajta, hogy venni kéne, de nem tudom szeretné e?Nem lett csaicsitok végülis? MűtétKép(mire kell, azt hiszem lemaradtam róla..)AnyósKép. Na azért egy mosolyt is teszek a tapsikoláshozKép.

Toffi: kardigán kötéshez fürge ujjakatKép:

Psandi: éjszakáért nem irigyellek, alud ki magad.

Urszila. apa hazaért? nagyok filmnézéseKép.Jó , hogy írtál a sálról, már én is most gondolkodtam, hogy lassan fel kéne kötni, de akkor inkább nem...Nem is gondoltam erre.

Szilvi: hajnal óta ébrenlétKép. munkatársak is elkeserítőek tudnak lenni. nálunk is hasonló a szitu.

Elli: új porszívóKép.Várom a képeket a dagimadárkáról.

Norka. Jázi fogacskájához gratula, nyűgiKép.Vizsgákhoz megy a drukk holnap!! Ügyi legyél, semmi szorongás!Menni fogKép.

Évi: hancurKép., 11 órás szunya nem semmi, hogy csináljátok?Kép.Gulliver nagyker merre van és oda magánszemélyek is mehetnek? Sikerült venni vmit?

Magdi: guszta palacsinta, meg is kívántam rendesen, neki is álltam sütni egy kevesetKép.

Heni: boldog szülinapot bencinek, klassz tortaKép.Dorina édiKép.

Csucsuka: pancsis kép nagyon édiKép. Olyan jó így látni őket.

Zulu: fotókat sikerült kiválogatni?Kép

Nadine: remélem jól telt a szülinap. Boldog szülinapot így utólagKép.Fotó ariKép.


Most ennyire futotta. Magunkról egy pár sort még: Robóka tegnap már csak 1/2 3 kor ébredt, ugy örültem nekiKép.Mostanában viszont nem akar forogni. Három hósan már simán pörgött hasról hátra, most meg semmi. Nálatok volt ilyen?holnap kapjuk a 4 hós szurit már nagyon félek tőle, mert az agyhártya 2. adagját is most kapja. Szegénykém, a múltkori szurikor is annyira sírt.ma viszont csúcs formában volt mosoly terén. Amúgy nagyon "komoly" baba, keveset mosolyog, de ma túlszárnyalta magát.
Látom többen is írtatok már a karácsonyi bevásárlásról. Nem tudom mit kéne Robónak venni???
A járókáról mi a vélemyényetek? Nagymami venne, de nem tudom érdemes e, Mi sem maradtunk annó benne...

Köszi mindenkinek a segítséget és az együttérzést a múltkori nemalvásunk ügyében.

Mindenkinek jó éjt, betegeknek jobbulást, fogzósmanóknak kevény nyűgit.

Anita
anita77
 
 


Kangi,
Szegény kis betegnek jobbulást! Hogy van?

Vera,
Roni is éppen csak elkerülte az inkubátort (csak 1 órácskát "melegedett"), 36. héten 2670 g.

Azúr,
Ismerősöktől hallottam a gyerekzárról videóhoz, valami szerkezet (különálló).
Roni ma apába kapszkodva próbálta állásba hízni magátKép
Szóval Artúr is olvas már (DM katalógus)Kép
Hajam nekem is hullik, még mindigKép

Hicudzsi,
ÜdvKép

Elli,
Nagyon ügyes Kevin, gratula a forduláshozKép

Szilvi,
KépKép

Zsuzsi,
TestvérháborúKép

Toffi,
Jobbulást a gyermekeknek!
Zsombi nő, mint a gomba!Kép
SzamárvadászatKép Képet kaphatunk?

Leszter,
Esőkabát kiváltás hasonlóan zajlott. Megint nem megyünk Tescoba legalább fél évig.Kép
Fogacskához gratulaKép
Petra édesen fürdik, gondolom ti sem maradtok szárazonKép

Momo,
Nagyon édesek a kis boszikKép

Orsoly,
REmélem már kibékültetek a pároddal.
BalesetKép

Sofka,
Pedig úgy drukkoltam, hogy ne legyen a dögésznek vashiányaKép

Mariann,
Milyen volt a hétvége? Vittétek MArcit is?
Ügyes MarciKép

Bocsi, de nem tudom végigolvasni. Pedig már csak ez az oldal lenne. Majd holnap.
Jó éjt!

Maci_2
maci_2
 
 


BeuKép Apa Kanadában üdült-szerinte dolgozottKép, Vancouvertől Torontóig. Haza is ért enyhén szédült állapotban. Gyerekeknek hozott csodakukacot, ami szőrős és egy láthatatlan zsinóron lehet mozgatni nagyon élethűen, kíváncsi vagyok, mikor gyűrűzik be ide ez az új őrület. Julkának meg hozott végre egy rendes sapit egyenest a Niagara alól, kívül kötött belül termo, de nem ez az itt kapható vattás, amitől kiráz a hideg. Ja, és a 2 lánynak jegesmacit, eddig csak Andrisnak volt, és Zsuzsit ette a penész.

SofkaKép én a Tetrántól fuldoklom diszkrétenKép Nagylábujjamhoz csatlakozó csont csúszott ki az ízületből, kb. mintha csipőficam lett volna, azt korrigálták. Családi örökségKép, de a gyerekek szerencsére anyósom paraszti, egészséges lábát örököltékKép Ti hogy oldjátok meg a fadíszítést, ajándékalácipelést? Valami meggyőzőt kell kitalálnunk, nagyon inog a hit.

ToffiKép betegségKép kardigán viszont Kép, jövő karácsonyra kész is leszKép Mirr-Murrt mi is láttuk.

AnitaKép szerintem egyik gyerek sem szereti a járókát, de nálunk is van, mert kell egy olyan hely, ahol biztosan nem lesz semmi baja, amíg galád anyja pl. felmos. Lehet, hogy azért nem fordul, mert megnőtt a fenekeKép, tényleg van ilyen, nagyobb súlyhoz több izommunka szükséges. 5-6 hónapos korig nyugi. Robónak vegyél fejlesztőjátékot, amit 6 hónapos kortól ajánlanak, a Lego Explore sorozatban nagyon jók vannak.

MaciKép hipp-hipp hurrá fogacskaKép

KangiKép hiába no, az ínyenc az már pelenkában ínyencKép Julka is egyetlen főzeléket eszik, a húslevesből kiszedett mindenfélét. Krumplit is főzök bele, így az sem olyan ízetlen. Ránk fog romlani a sok, akciósan bevásárolt bébikaja.

Urszila
urszila
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, nekifutottam a topicnak párszor, de nem volt időm végigolvasniKép.
Macka megint beteg, hülye trutyis idő mindig előhozza a köhögést, pedig kint sem voltunk egész hétvégén. Tiszta DarthVader szegénykémKép. Nyomom neki a homeobogyókat, remélem használ.
Közben csinálom a karicuccokat is, adventinaptár és tsai, megsütöttem a dísznek való mézeskalácsot, csak netezni nincs időmKép.
Tessék engem nagyon sajnálniKép.

puszka

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Beu Kép
köszi a tapsigratulát, majd kép is lesz Kép

Sofka Kép
hát igen, Apacuka nem kicsit büszke, de van is rá oka Kép Meg én is fényezem, hogy fenntartsam etetős kedvét Kép Holnap sajna nem lesz velünk, de azért megpróbálok valami hasonló ínyencséggel előállni. Járókautálat: na ja, mi még bírjuk, majd a tesó lesz lármás, gondolom, ha látja, hogy Julcsi kint kever. Jujj, már úgz izgulok. És azért kicsit félek is, mert a végén nekem altatásos császár sikeredett, és majdnem ottmaradtam (befulladtam az ébresztés után, újra kellett altatni meg ilyenek). Bár a dokim mindent meg fog tenni, hogy természetes úton jöjjön a következő. Várom már, hogy nekiállhassunk Kép, a végére talán a félelmeim is eloszlanak, főleg, ha jó esély várható természetes szülésre (amitől szintén tartok egy kicsit, mint mindenki).

Anita Kép
köszi a gratulát. Fincsi kajákat főzünk, az igaz, mert bár kölyöknek csenevész finnyásak voltunk mindketten, az évek során megszerettük a jó kajákat, és hálistennek mindekettőnk szívesen (és szerénytelenség nélkül állíthatom: jól) főz KépKépKép

Maci Kép
már tök jól van, szerencsére, és mint azt fentebb írtam, ma bepoffantott némi csirkecombot Apacuka kezéből, de nem csak úgy, mint akinek épp nincs jobb dolga, hanem TÁTOGOTT!!! Kép
Fogacskához nagynagy gratula, eszerint már csak Anka és Julcsi fogatlan a korosztályból?! Nahááát!!!

Urszila Kép
igen, és nem is csodálkozom rajta, hogy ínyenc, elvégre van kitől örökölnie, csak eddig nem nagyon mertem volna normális kaját adni neki (ezt speciel a méz miatt, dehát főve volt, szal remélem, nem lesz baj ...), meg aztán tejes, lisztes cuccot nem is igen kaphatna, úgyhogy maradnak a husik édes szósszal, ott egye a fene KépJulkád, teljesen gyógyult már?

Zulu Kép
én nagyo nsajnállak! Szegény Mackát is! Viszont ügyi vagy, hogy sk készítesz ajikat!

Még annyit, hogy Juéci tök szomjas lett a husira, folyamatosan szopott, mire rájöttem, hogy víz kell neki, meg is ivott egy decit hirtelen! Kép

Pussz, jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok,
egyszeruen nincs idom netezni, nem hogy irni, de meg olvasni sem. bocsi. KépKép

Zsombi ismet taknyos, mar gyulolom az orrszivo porszivot (Zsombi is Kép ), meg ejjelente is ket orankent keltunk. Meg rosszabb hir, hogy en is lebetegedtem. Kép

Tenyleg, hurutos gyereket ki szabad vinni setalni? Vagy nem? Esetleg idojarasfugo?

Bocsi, rohanok, Zsombi ismet ordit, gondolom, megint teli a nozija.

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Beu!
Erre gondolsz? :http://www.otlettar.try.hu/

Anita!
Boldog 4 hót. Kép
Talira miért ne jöhetnél?

Maci!
Gratula a fogacskához.

Na menek aludni, a többit holnap.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Haliho!

Most jöttünk haza egy jó órás sétából, nemtom hány fok van, nincs nagyon hideg, csak kicsit, és ez már jó jel..Kép.
Urszila, éppen tegnap jutott eszembe,hogy valaki irta Kanadába jön a párja, igy akkor megoldódott a kérdés, Te irtad...És milyen élményei voltak Calgaryról? Merre járt-vitték itt? Ha nagyon off, irhatod magánba is, de úgyiscsak pár mondat erejéig kérdezem...
Na meg egy Másik Valaki (bocs, de nem tudom már ki irta), az autóbetolás kapcsán emlitette az injektort...Hát én se vagyok szőke nő, de annyit tudok róla, hogy az abban segit, hogy jobb hatásfokkal menjen a motor, mert közvetlenül a dugattyúkhoz fecskenedzi a benzint...Nekem ez abból sült ki,hogy minden olajcserénél injektor-tisztitó folyadékot adunk a tank benzinhez, ezzel lehet tisztában tartani, vagyis semmi köze az autó betolhatóságához, ha injektoros.
Marha nagy OFF volt, de most jutottam el idáig,hogy leirjam..

Ádámom irtó rendes baba, szombaton reggel fél 9-ig aludt az egész család (esti 9.30-as elalvás után!), ma vasárnap reggel fél 8-ig aludt, akkor volt egy szopi, és utána még egy órát horpasztott az ágyban..Igazán rendes ded, hogy igy hagyja az ősöket aludni!!Kép Napközben is szunyókál 3-4-szer félórákat, és most délután is volt egy nagyobb alvás,mert anya is álmos lett,és aludt velem egyetKép
NA NEEEE, 10 perce tettem tisztába egy jó nagy trotyi után, és most megint "megszólalt " a pelus..Mehetek megint popsit takaritaniKép
Agyőőőőő mindenkinek
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok lányok,
Nagyon klassz volt tegnap!!!KépKép Reggel 9 körül leadtuk anyáéknak Kevint a telken (Vácrátót) és 10re ott voltunk a lovasfarmon. Képzeljétek, a ház.évf. miatt kaptunk 1 üveg bort érkezéskor. Pedig annyi volt, hogy amikor foglaltam telefonon a helyet, kérték, hogy ha meggondoljuk, szóljuk. Én meg mondtam, hogy nem fogjuk, mert aznap van a ház évf. és ezt nem lehet máskorKép MegjegyeztékKép Volt borkóstolás, klassz lovasbemutató, íjásztunk is, megnéztük a ménest, libakajákat ebédeltünk. Fényképezkedtünk libával, kikocsikáztunk... Kép Igaz, nagyon zima volt, jól átfáztunk a végére.
Képzeljétek, úgy f2 fele autózunk hazafelé, egyszer csak a férjem azt mondja, hogy most ő is odaadná az ajándékot, jó? Felkaptam a fejem, hol vagyunk, hova megyünk? Kerepesen voltunk, csak néztem, mi van? Erre max hangerőn beindult mindkettőnk nagy kedvence, a közös zenénk, Barbra Streisandtól a Woman in love... Ott bőgtem, mint a csacsiKép Szóval dupla Streisand cd-t kaptam, megy egy dupla szerelmesdalok-válogatást kazin, a kocsimbaKépKép Itthon aztán beültünk a kádba a borral, ilyet kb 1 éve nem csináltunk...(Pocakosan nem fértünk el ketten, azóta meg apa Kevinnel fürdikKép)
Én is ittam 1 pohárkával, és utána még estig beszélgettünk a kanapén, amíg anyáék meghozták a kis ZsebdögötKép Nagyon klassz volt, nehéz lesz jövőre űberelniKép

Szilvi
MhelyKépKép
Nekem több szempontból is "szerencsém" van: 8 éve dolgoztam a főnökömmel, együtt építettünk mindent, bulik, esküvőmön ott volt stb. (A kollégák is tekintélyes számban képviseltették magukat, sőt, Belgiumból is ott volt egy beszállító-barátom). Másrészt a mienk nagyon kicsi szakma, pár ezer (tízezer) fő/Mo. Szóval nagyon hirtelen híre menne, ha megszívatna, az ő jó híre ("korrekt üzletember") is oda lenne. A beszállítók is ismernek évek óta.Van egy pár barátom/ismerősöm a szakmában, plussz a férjem is... Emiatt (is) nekem nincs gondom, már a tgyáshoz is szó nélkül küldte a kiegészítést.
De én úgy tudom jobb helyeken úgy megy ez a nem bejelentés, hogy oké, ha be lennél jelentve kapnál pl 100at, nekem kerülnél 250 ezerbe. Spórolok, itt van 150, te is jól jársz, tb-t fizetsz, ha akarsz, de még így is nyerem egy csomó lóvét. Persze ez nálunk se működött, uannyi volt a nettóm, mint előtte bejelentve.Kép

Urszila,
De, azóta tanulmányoztam, és persze szíváserősség-állító is vanKép Szuper gépKép
Még 1x nagyon-nagyon köszi a Lázárfarm-tippet, nagyon klassz volt!Kép

Stohlt a VV óta csak "a Ripacs"nak hívom. Ahogy izgatottan ordibált a finisben... Brrrr.

Beu
Zsírpapíros pogiKépKépKép
Én a sütőpapír alatt át szoktam itt-ott kenni vajjal. Klasszul leragad a papír, nem lobogtatja a levegőkeverős sütő, és a süti alja sem csontszáraz, mert sütés közben átüt a zsiradék.

Kangi
Gratula a csirkefogyasztáshozKép
Tegnap Kevin ugye anyáéknál volt. 2,5 dl tejet tudtam produkálni frissen+adtam fagyit, meg egy kis krumpli+sütőtök biohippet, kóstolni. A fagyitej nem kellett, anyu du. megetette hippel, állítólag tátogott és cuppogott. Kép Azért rendszert nem csinálunk a mennyiségi kajálásból... vagy ha kéri, már lehet? 5 hós még csak, nem sürgetném, de megvonni sem akarom tőle, ha élvezi... Anyám már röhögött rajtam, amikor majd a férjem mellé becsatlakozik a második 100 kilós, 2 méteres bélpoklos, akit etetnem kell...Kép

Ma reggelre ismét találkoztam a sütőtökkel, 1 body+harisnya bánja... 2 hetes kora óta nem volt ilyen sz*rosKép

Pusza
Elli
ellimami
 
 


Ja, bocsi, és Kevin tegnap is átfordult hasra anyáéknál, meg ma reggel is a családi hancúr alatt a nagyágybanKép
Tudom, nem olyan nagy szám, de én olyan boldog vagyok tőle, hogy így beindult a mozgásfejlődésKép!!! Nagy kő esett le a szívemrőlKép
pussz
E
ellimami
 
 


sziasztok,

Anita,
ahova mi járunk az az M3-as fóti leágazásánál van az M3-nál lévő Metro mellett.Magánszemélyek nem vásárolhatnak,csak cégek.Bármilyen cégnek lehet kártyát igényelni.

lányok,
szamarat nem láttam a Gulliverbe csak azt az egyszerű,sima labdát két fogantyúval 1500Ft-ért.
Viszont én a család összes gyermekének bevásároltam karira. KépCsak Petra nem kapott semmit,mert neki majd Prima Pappa etetőszéket hoz a jézuska. Kép

Elli,
húúúú....nagyon jófej férjed van! Kép Micsoda ház.évforduló! Kép Szappanoperába illő story. KépÖröm ilyet még olvasni is.
Off:Megkaptad az SMS-em?Pénteken írtam.Edina szerdán 11-re vár minket.Remélem jöttök ti is.

pussz mindenkinek
szebb napot,mint amilyen az időjárás
Évi+Petra
Évi24
 
 


sziasztok

Mi is megvagyunk, de látom nem hiányoztunk senkinekKép

Minden babának és anyukának utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS NÉVNAPOT KÍVÁNOK.
Kép

Orsoly: Baleset): De a lényeg, hogy nem történt nagyobb baj.

Rólunk röviden: Jól vagyunk Márk egyre ügyesebb már kapaszkodás nélkül tesz 1-2 lépést.
Még mindig csak 2 foga van. Az uszit imádja rakok is fel róla majd képet.
Mostanában elkeztem neki olvasni mesekönyvet amit nagyon szeret.
Továbbra is jól eszik szerencsére.

Kép
Márk uszik
Kép
Márk olvas
Kép
Márk apucival

UI: Minden babának gratula az uj dolgokhoz nem sorolom fel külön külön, mert minden baba más-mást csinál. A fogakhoz is gratula és a hófordulós babáknak is.

Na most ennyi
Puszi
Andy
andy78
 
 


Andy,

nagyon helyesek vagytok a képeken.Kép
képet még még!!! Kép

É+P
Évi24
 
 


Sziasztok!

Képek nagyon klasszak!!

Cataflam: én vész esetére használom csak, úgymint influenza és társai másképp lehúzhatatlan 39-40 fokos lázzal. Enyhébb dologra amidazophen származékok(amid. kúp, germicid), paracetamol (rubophen, panadol).

Játékok: már akartam irni, pár ötlet, a múlktori 4,5 ezres keljfeljancsi után jutott eszembe.
Tuti nyerő: henger alakú vajas doboz, tejfölös pohár (gurulni tud).
Úgy általában mindenféle konyhai tárgy, fakanál, műanyag edény stb.
Fakocka! (könnyű fából levő nem vágja annyira kupán)
Egymásba rakható cuccok (hordó-épitő játék) torony épitésre ill egymásba rakásba (egyelőre te rakod, ő dönti a tornyot üzemmódban)

Én most még a rongybabán gondolkodtam el karácsonyra Ancsinak (auchanban hatalmas rongybabába botlottam, volt vagy 120-130 cm, de volt kisebb is, cikra 1 méteresKép)

Járóka: 2 hónapja becsuktam a keresztelőkor, helyszűke miatt, azóta sem nyitottuk ki. Nehéz elképzelnem, hogy valaha ki fogom. Ha muszáj pár percre eldugni a gyereket, arra teljesen jó a kiságy is. Utálja a járókát, üvölteni meg ott is tud. ANita, spóroltam nektek min egy 10-estKép

Ancsi egyre többet álldigál, de még csak ha mellette vagyunk. a már kicsit messzebb,a kkor csak a feltérdelésig merészkedik. Hétvégén répapempőt evett, jóizűen, közvetlen szopi után is. (70-80 ml-re saccolnám)

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Urszila, nálunk a nagyok angyalok a templomban. Ez jó két óra helyzeti előnyt jelent. Mire hazaérünk, már meg is jött a Jézuska. Marci valszeg leselkedni fog, ha épp nem alszik, de majd beszélek vele, hogy ne fecsegjen. Gyerekkoromban séta volt a téli estében a program, a vége uaz.

Anita, nálunk szereti nem szereti néha muszáj neki a járókában. Pl. azért, hogy ne kapjon túl sokat a fejére. Mert anyának is kell néha pl. főzni, zuhanyni stb. Orsinéni meg nem tolerál mindent. Ha a szőnyegen nagyon kavar a csepp, akkor is rögtön levonja a következtetést, hogy álmos, kiságyba vele. Egy hétésfélhónapos pedig már nem alszik húsz órákat. (Nem is aludt soha.)
A kiságyba csak aludni megy.

Ildi, a játékbazár legtutibb darabjai nálunk is az anyától elorozott eszközök. Meg most egy kisméretű colásüveg gyönggyel feltöltve. (Részben csak.) Ancsinak gratula az aálláshoz!!! És kaját neki, ne hagyd éhezni
sofka
 
 


Évi
köszi, megkaptam, ma beszélek a Beával, mi megyünk, őt még nemtom...Kép
Igaz, 10re megyünk az 5hós oltásra, de szerintem nem fogja megviselni, megoldjuk 11kor a talitKép
Neeeem iiiiis szappanoperás!Kép Nagyon romantikus volt, télleg.Kép

Tofi
Ma mi sem megyünk usziba, majd jövő 7en pótolunk, nem most. Eccerűen nincs kedvem.

Háváj van, 2 hétig itthon a kisebbik hugim, értékes 1-2 óráimban fodrász, kozmetikus, pedikűr...Kép Na nem eccerre, szépen felosztva. Karácsonyi őrület előtti nagygenerálKép

na, tsók
E
ellimami
 
 


Sziasztok, huuu de regen irtamKép

Jol vagyunk, csak Lackonak jon az elso ragofoga, hat brrrr. Eddig nem tudtam mi a nyusssz oka, de ma reggel megtalaltam az eslo kicsi csucskot a szajabanKép Szegenykem inkabb nappal kiabal, szerencsere az ejszakak meg tulelhetoek (mara virradora pl 2x ebredt).

Zulu, irtad hogy csinalsz a gyerekek kepeivel naptart. Vna sablonod vagy hogyan? El tudnad nekem kuldeni? Es hogy nyomtatod ki, otthon vagy elviszed valami profi helyre? Ja es a mezeskalacsod ecceru? Annak is kernem a receptjet...Kép

Anita: nalunk pl bejott a jaroka, Lacko meg mindig eljatszik benne felorakat is. Mondjuk o ilyen tipus, nem igenyli az allando kozelsegemet. En is leginkabb azert vettem a jarokat, hogy legyen egy biztonsagos hely az also szinten is, ahova a gyereket be tudom dugni, ha pl kimegyek ajtot nyitni.Kép

Mano2: Dorka jobban van? Azert a Coraba telleg atugorhatnank eccerKép Meg a GUlliverbe is, majd szerzunk valahonnan kartyatKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Koszi a Cataflamos hozzaszolasokat, akkor nem aggodom. 1x adtam eddig neki, en is azt kaptam fogmutet utan, szoval tudom h extra eros...

Vizsga
Bunko vizsgabiztos volt (naná,hogy nő! ). 6 emberbol egyet engedett at, es persze nem en voltam az az egy. Kép Szoval mehetek valamikor ujra.

Jazi taknyos (mint itt sokan ahogy olvasom Kép ). Na majd meg jovok, azert nagyon koszonom a drukkokat, eszembe jutottatok! Kép

Norka a bukott szamar
norkini
 
 


Azert egy csaladi kepet kaptok meg!
Kép
N
norkini
 
 


Sziasztok!

Gyerkőcök gyógyulgatnak, én egyre jobban belemászok ebbe a nyavalyába Kép

Anita
Gratula a négyhós RobónakKépKép

Beu
Kardigán lesz és remélem, tavasszal már hordható állapotban leszKép (vékony)
PogiKép

Kangi
Rendes_ebédet_evő JulcsiKépKép Megennék a babák a pempőket is, ha mi is azt ennénkKép
Tapsoláshoz gratulaKép
Tegnap lecsúszott kb. 100 g paradicsomos krumpli, lehet, hogy mégis tetszik Zsombinak? Vagy csak nagyon éhes volt?Kép Reggeli peló meg tele volt egy nagy piros kupaccalKép

Maci_2
Végre-végre! Gratula az első fogacskáhozKépKép
Roni állásba hízik???Kép
Szamár még nincs felfújva (egyik mamától lesz karácsonyra), de már Szandi ugráló labdáját felfújta Apa (szájjal). Aztán megkérdezte, hogy ugye nem a seggét kell fújni a csacsinak??? Ha igen, akkor lesz képKépKépKépKép

Sofka
Szerencse-pogiKépKépKép
Tegnap vendégségben voltunk, szegény csajszi nem egy konyhatündér, sütött valami sütit, ami engem leginkább rántottára emlékeztetettKép, párom azt mondta neki, hogy nem kell elárulni, hogy piskóta akart lenni KépKépKép, azt kell mondani, hogy vietnami specialitásKép (vietnami a lány)

Urszila
AjándékokKépKép
Apa nézte lányával a Mirr-murrtKép (ő nem volt elájulva tőle, csak SzandiKép)

Zulu
Jobbulást Macnak!!!
De jó neked, hogy haladsz a karácsonyi cuccokkal!Kép
Én nagyon sajnállak Kép és irigy vagyok!Kép

Gombóc
Jobbulást Nektek hamar-hamar!!!
Enyém Zsombi még bírja a porszívózást. ÉS mi sétálunk is.

Elli
Éppen kérdezni akartam, hogy sikerült a buli, de látom, jólKépKép
Mi sem megyünk, Zsombi még nem teljesen gyógyult, Szandi is itthon van (nincs ovi ma), én meg dögrováson... Majd jövő héten próbálkozunk...

Andy
Dehogynem hiányoztok!!
Majd nőnek még fogacskák!
Gratula a lépkedéshezKép

Ildi
Játékok nálunk is hasonlóakKép + félliteres műa flakonba Szandi nagyszemű gyöngyei, másikba lencse, harmadikba bab... kész a zenekarKép
Álldigáló AncsiKép Kép?

Na megyek, millió elintéznivaló, és csak a fele megy telefonon.
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Csacsi:
Most hívott enyém Apa. Felhívta a forgalmazót, van csacsi 2760-ért, de: min. 5-6 db-ra kellene vevő és kellene egy játékboltos vállalkozó címe, adószáma stb. Azt is mondták, ha így nem jön össze, figyelni kell a tescokat, mert folyamatosan szállítanak belőle mindegyikbe, szerintük a Campona tescojában lehet, hogy még van, mert oda ment az utolsó legnagyobb szállítás.
Toffi
toffifee
 
 


Toffi!

Egy csacsaira vevők lennénk. ha összejön a hat, én vállalom a szlát, mélben elküldömm az adatokat!!!!


Jaja, sütőtök maradékát szépen benyomtam Marci szeme láttára, vacsoránál nem is hagyott! Reggelire viszont lenyúlt egy gofrit. Csak tojás, vaj és tej van benne a tiltottakból.

Na rohanok házimunkázni.

Zsuzsi: Art. Nummer: 2963704465

sofka
sofka
 
 


Jól sejtettem, hogy nem ment el az üzenetem tegnap. Pedig többször is elküldtem. Így most kapjátok meg. Közben olvasom tovább.

Közben archiváltak, csak azért is elolvasom.

Csucsuka,
Jó hogy előkerültélKép Gyógyulás még jobbKép
Pancsis képek édesekKép

Zsuzsi,
Hídon-hagyott öcsédKép

Norka,
Drukk holnapra! Ne izgulj, menni fog!Kép
Már 7 fog, ez igen!Kép
Remélem nem lesz beteg Jazi!

Urszila,
Vissza, vissza, vissza (tejcsi)!

Toffi,
Pakolás, kalapKép
Egy héten három süti?!? Csak a párom meg ne tudjaKép

Heni,
Boldog szülinapot - utólag is - Bencének!Kép
Képek jók!Kép

Magdi,
Ez merénylet (palacsinta)!Kép

Sofka,
Ülés gyakorlásKép
TegnapodKép
Remélem jól aludtálKép

Évi,
Ritkán írsz mostanában.
Hogy van Petra, miket csinál?
Kép édesKép

Elli,
Már várom a képeket!Kép

Beu,
Matricafestéket már nem csak hobbyboltban áruknak. Pl: Tesco, vagy korábbi papírboltok...
Jól emlékeztél, az ötlettáron volt. Majd megnézem én is.

Szilvi,
Akkor nem vagyok egyedül (ennyire azért nem durva, mint nálad), a munkahelyemen engem is elfelejtettek, nem látogattak meg, nem hívtak fel (még a névnapomon sem).

Na, most már tényleg lelépek.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Na hát a szombati műsor után fél 1-kor beájult a Dani, persze szopival. A foga egyébként már eléggé ki van dudorodva az ínye alatt, de még mindig nem bújt ki.

Stohlt én is utálom, amilyen hanghordozással vezeti ezeket a hülye showkat.

Sofka, Beu
megsütöttem én is a pogit tegnap, fincsi lett nagyon, apa kollégáinak is ízlik (most mondta telefonon) Kép
Beu én is sütőpapíron sütöttem, és nem ragadt rá.

JÁrókát Dani is utálja, csak úgy marad meg benne, ha én is beleülök Kép, de akkor szerintem ülhetünk az ágyon is Kép
Viszont a leterített pokrócon 1 órát is elvan egyedül, csak legyek ott a közelben. Simán eljátszadozik, bár ahogy a falat kapirgálja a körmeivel, a szőr feláll a hátamon, így ezt a játékot nem szeretem. Az íróasztal fiókját folyton kihúzza, félek hogy egyszer odacsukja az ujját. lassan be kéne szerezni a biztonsági zárakat.

A képek nagyon jók, tündériek a babák Kép

Kangi
ez az almás csirkecomb nagyon jól hangzik, összefutott a nyál a számban Kép és hogy Julcsinak is ízlett, ez jó hír Kép és persze tapsihoz is gratula

Maci
gratula az első fogacskához Kép

Norka
vizsga Kép legközelebb biztos sikerül , drukk

Anita
hogy vieselte a szurit Robóka?

Mariann
milyen volt London? jól éreztétek magatokat?

Zulu, Gombóc
jobbulást a gyerkőcöknek

BArbi
jóalvó Ádám KépKép

Elli
grat. a ház. évf-hoz Kép örülök, hogy ilyen jól sikerült

Képzeljétek, nálunk itt a házak között vannak kis kertek, fű, fa ilyesmi, és az egyik ember körbekerítette facölöpös kerítéssel, hogy a kutyák ne szarják össze. ERre egy bunkó állat kutyás bácsi minden délelőtt kihúzigálja a cölöpöket (most is az előbb láttam az ablakból), a rendes bácsi meg minden este visszadugdossa azokat. És ez megy már hetek óta! Vajon ki bírja tovább? -ezt akár Stohl is kérdezhetné Kép szóval felháborító

most akkor mi van a cserepesházi talival? lesz a héten? nekem a csüt. nem jó.

Réka
jössz holnap tornázni?

Andi
psandi
 
 


Toffi
csacsira én is jelentkeznék Kép (csak hogy meg legyen a 6 Kép)
előbb elfelejtettem írni, hogy Zsombinak is jobbulást! és persze gratula a kardigán már kész hátához Kép

Sofka
goffrit evő Marcipán Kép

dokinénivel pénteken beszéltem telon, és azt mondta, hogy ne a saját húslevesünkből adjak neki husit, hanem főzzek neki külön sós vízben. De lehet, hogy ezt csak a bevezetésre értette s később már mehet a mi kajánk is?
Egyébként meg jövő pénteken kezdem a husit, akkor lesz Danim 7 hónapos Kép

Andi
psandi
 
 


Beu
a múltkor végül adtál meggyet? és hogyan?

Andi
psandi
 
 


Zsombi alszik nagy kohogesek kozepette, igy megprobalom bepotolni a lemaradasomat:

KAngi,
tapsolo, nagyevos Julcsi hurra! KépKép

Orsoly,
veszekedes Apaval es baleset KépKépKépKépKép Drukk, hogy mar jobb napod legyen!

Maci_2,
engem is elfelejtettek mar a munkahelyemen, meg neha-nehy jon egy-egy mail, de semmi tobb. Bar a nevnapomon legalabb felhivtak. Kép De nem haragszom rajuk, jopar kollegat leepitettek, es a tobbiek feje folott is lebeg a kirugas veszelye. KépKépKép

Sofka,
Ti merre laktok? Drukk es batorsag a csavarkiszedeshez! KépKépKép

Zulu,
jobbulast a gyerkocoknek! Kép Nem jartok errefele a kozeljovoben? Kép

Toffi,
csacsi 2760-ért? Van keped rola? VAgy valakinek van kepe rola?
Mert ha Apajanak is megtetszik, lehet, hogy benevezunk ketto darabra is Kép

Koszi,
Gombóc
gombóc
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?