Új privát üzeneted érkezett!

Röviden mindenoké, képek pedig:



Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


GYABI: Örülök, hogy minden oké. Nagyon szép arcocskája van Beninek! Egyáltalán nem vékony! Remélem, megnyugodtál teljesen. Majd ha lesz egy kis időd, beírod a méreteit? Csak kíváncsi vagyok, mekkora :lol:
Vendég
 


Na jelentem itt vagyok. Szóval minden oké, súlya 2100 gr, BPD: 85mm, TAD:77mm. A lényeg az, hogy a mellkasa keskenyebb az adott fejmérethez, ami nem gond még egyelőre, a dyaphilint azért írta, hogy ha legközelebb megyek akkor már ne legyen különbség. Elvileg ez segíti a jobb véráramlást és így szed még magára. Hosszt nem mondott csak annyit, hogy hosszú baba, de szeintem látszik a képeken is, hogy nincs összeszakadva annyira!!!!!! Megkönnyebbülés az van, dvd nézés egyfolytában.

Hát röviden ennyi, beszedem a bogyókat és meglátjuk megkora lesz 3 hét múlva.

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Sirkici, drága!
Nagyon-nagy gratula!!! Álom gyönyörű Niki baba!! Sok tejecskét és nyugodt éjszakákat kívánok!

Bíbi,
Nagyon izgulok érted, biztos most már bármelyik pillanatban a világra jön a kis Bíborka!

és minden új Anyukának így ismeretlenül is tiszta szívből gratulálok és sok tejecskét kívánok!
Vendég
 


Mirci,
válaszoltam az emiledre, de itt is szeretném elmondani (leírni), h. GYÖNYÖRŰ voltál, és örülök, h. minden úgy sikerült, ahogy elterveztétek! :)

Babszi,
sokat gondolok Rád is, már csak 2-3 nap! :wink:
Vendég
 


Arikon: Hová utaztok?

Betsy: Nagyon boldog házassági évfordulót nektek holnapra! Hogy ünnepeltek?

Bíbiről friss hírem nincs, gondolom Andinak sincs....De biztos csuklik, valamelyikőnk folyton gondol rá. :) Jaj, remélem, nem fárad el nagyon a végére.... :? :?

Gyabi: AKkor megnyugodhattál, szupi! Hogy kukis az tényleg egyértelmű. :D

Chris: iwiw-en megnéztem Klári babát! :wink: Jól vagytok?

Gitkának gratula!
jaimee1
 
 


Sziasztok,

Végre megint van gépünk, újabban állandóan beszarik, azért nem tudok jönni.

Sirkici,

ÓRIÁSI GRATULA A KIS GYÖNYÖRŰSÉHEZ.
Csodaszép kis hajasbaba.
Sok boldogságot és még több örömet kívánok nektek. :lol:

Bibi,

Hajrá, hajrá...nemsokára te is a kezedben tarthatod a babócádat. :lol:
Gondolok rád.

Mirci,

Nagyon szép menyasszony voltál. :lol:
Gratulálok nektek és sok boldogságot. :lol:

Gyabi,

Nagyon szupik a képek és ugy látom "férfiasságban" jól el van eresztve a kis Benedek. :lol:
Szép nevet találtatok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Arikon, Betsy, Judy: neketek is köszönöm!

Gyabi: aranyos a kép a kis Beniről. Nekünk is adtak ilyet amin már látszik a férfiassága :wink: :) Amúgy nagyon kis formás baba. Én nem szavaztam a névről, de nekem is a Benedek tetszett jobban.

Bíbi: remélem már megszületetett a kis Bíborka!

Betsy: én is szeretnék boldog házassági évfordulót kívánni! Hanyadik lesz?

Felrakok képet a babakocsiról amit kinéztem. Sajnos csak ezt tudtam elmenteni. Amúgy multifunkciós, van hozzá autósülés, temészetesen sportkocsivá is aklakítható, babatáska, esővédő, szúnyogháló, lábzsák, és mindent tud amit egy jó babakocsinak tudnia kell, most nem akarom itt felsorolni. Ezer féle színben kapható, bár nekem ez is tetszik. Szóval, mit javasoltok, meg merjem venni, vagy még várjak vele? Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Hali!

Gyabi, gyönyörűséges Benedek! És a pocid is nagyon szuper!!!!

Mirci, ha ez álmaid babakocsija és most akciós akkor szerintem vedd meg. :)

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Elköszönni jöttem, mert pakolás után indulunk Gyulára.

Legyen szép hétvégétek és szép hetetek!!!!!!

babszika
 
 


Babszikám: kívánom, hogy gyönyörű esküvőd legyen (ami szerintem meglesz, mert szuperül megszerveztetek mindent)! Kár, hogy olyan messze leszel így nem láthatlak, de fotókat várom én is nagyon!

sok puszi

Kép
Kép
mirci74
 
 


Naná, h küldök majd fotót és bocsánat, h még nem válaszoltam a mailedre...... :oops: :oops:

babszika
 
 


Babszi: Legyetek nagyon boldogok, kérünk sok sok fotót!!!
Piri meg ne legyen. Idén már egyáltalán.... :wink:

Egyelőre ennyi, rohanok, pussz!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Sirkici! Gratulálok a szépséghez! Sok örömet és sok tejcsit!

Mirci! Gratulálok!! Gyönyörűszép voltál!

Babszi! Érezzétek jól magatokat! Várjuk a fotókat!

Gyabi! Nagyon jóképű srác! Szerintem is a Benedek a szebb név.
(bár én ismerek Nándit :? )

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Mirci! Szerintem nyugodtan vedd meg, ha ez az amit megálmodtál, mert különben később sajnálni fogod. Ha most akciós, akkor nem érdemes csak azért még 1 hónapot várni.

Na egy kicsi rólunk: Dorka 6 hónaposan 6660 g volt. Reggel, délelőtt, délután, este(meg éjjel 4-kor) szopizik, kell néha pótolni, de sajnos a lefejt,fagyasztott tejcsit nem hajlandó megenni :cry: pedig van elég sok elspajzolva. Ja, és a tápszert is csak hosszas taktikázás után. Délben főzelék, amiket elég jól fogad. A sütőtök a kedvence és sok gyümölcslevet iszik.
Fordulni bár már megfordult, nem igazán töri magát ez ügyben. Egyébként se szeret hason lenni. Az oldalán nagyon szívesen eljátszik, de ennyi. Ülni szeret,de még kicsit bizonytalan.

Ti hová mentek nyaralni a babával?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Babszi,
valószínű már nem olvasol minket, de azért hátha...szóval NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT kívánok, és teljen olyan gyönyörűen a napotok, mint ahogy elterveztétek!!

Jamiee,
Törökországba, azon belül Alanyába fogunk menni, 1 hétre. Remélem olyan szép lesz, mint a fotókon. Sokat akarunk kirándulni, sok műemlék, romos vár van a török riviérán, de azért láblógatós-fürdőzés is lesz. :)

Bíbi,
én is küldöm a drukkokat a gyors és amennyire csak lehet, fájdalommentes szüléshez!

Mirci,
én sem bírnám ki, h. ne vegyem meg. :wink:
Vendég
 


Babszikám:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


[color=red]
Sziasztok!!!

Bocsika, hogy nem jöttem, de inkább nem magyarázkodom, idő, idő, idő :roll: :? :lol:

Sirki mami: ORJÁSI GRATULÁ A KISLÁNYOD SZÜLETÉSÉHEZ, NAGYON ÜGYES VOLTÁL!!! SOK SOK EGÉSZSÉGET ÉS TEJCSIT KÍVÁNOK NEKED!!!

Bíbi: már biztosan nem 2 in 1 :wink: Várunk a híreket!!!

Gyabi: nagyon szép pofikája van a Beninek!!! Meg a pocid és nagyon kerek :lol:

Mirci: Gyönyörű mennyasszony voltál!!! A kocsika is teccik. Vedd meg, ne habozz!!!

Babszi: sok boldogságot kívánok Nektek!!!

Chris: én 1l vízben 4-5 db. filtert raktam az elején ( soha nem volt hasfájós tőle egyik baba sem.) Most 1 filter/bögre.

Omni: ügyike a Dorka baba!!! Nagyon szép kislány :wink:

Tüncsivel tegnap voltunk 4 hós oltáson +rota. 6850gr és 64 cm :wink: Az oltást észre sem vette, annyira nézte a mintákat :lol: Viszont doki néni zörejt hallotta a szívében, mennünk kell kardiológiára :( Bár mondta, hogy nagyon sok babánál van és veszélytelen, könnyű mondani, aggódom :(

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Bíbi baba (Bíborka Izabella) 3260 g és 54 cm-re megszületett ma 14:50-kor! Puszil Bíbi anyu mindenki! Egyem is meg őket....
jaimee1
 
 


Bocs az elgépelésért! :oops: :oops: :oops:
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Sirkicinek szeretnék gratulálni.

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bíbi: nagyon jó egészslegt kívánok!!!!!!!!!

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bibi,

GRATULÁLOK A KICSI BIBIHEZ, SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bibi Anyuka! Gratulálok!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 



Bíbi mami:SZÍVBŐL GRATULÁLOK A KIS BÍBORKA SZÜLETÉSÉHEZ!!! sOK EGÉSZSÉGET ÉS TEJCSIT!!!

Hannácska: drukk ++++++++++++++++ :wink:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Bíbi anyu és kisBíbi, gratulálok!Nagyon várunk vissza!!!Gyors felépülést és sok tejcsit kívánok, pussssszantás!
Vendég
 


Olik: Hű, Tündi méretei majdnem megfelelnek Réka 5 hós méreteinek. Hát tényleg csak akkor fogsz megnyugodni, ha azt mondja a kardiológus, hogy minden oké, de hidd el, az lesz!

Hanna: Már csak 2 nap? Nagyon nagyon drukk!!!!!!

Nóri: Írok majd privit!

Mirci: Hű, a "nász kár" csoda szép volt! De aszta, a ruhád közelről.....meseszép voltál!!

Sirki: Lassan hazafelé? :wink:

Judy: Fotók esetleg?

Omnia: Idén mi még nem megyünk nyaralni. Valahogy eszembe semn jutott. :shock: :shock: Apa kivesz magától egy hét szabit, talán kettőt is, aztán elleszünk, mint a befőtt. És ti?

Chris: Mizu nálatok? Tejcsi?

Gyabi: Akárhogy is nézzük, legközelebb értetek izgulunk. :)

Mirci: Háááát....babakocsiról....én még a 25. héten sem mertem megvenni a babakocsi, lefoglalózni sem. :oops: :oops: Ha tetszik és akciós, megveheted. 8)

Réka( Imádom a neved :lol: ) Néztelek az iwiwen, nagyon szép menyasszony voltál!!!! Szupi nyaralásotok lesz!

Betty: Fotók? Mi újság? Jól vagytok?

Bíbi anyu: Remélem, aludtál valamicskét...
jaimee1
 
 


Micsoda hííírek!!
Bíbi!
Nagyon nagy gratula a kis Bíborka Izabellához (az Iza nekem is tetszik :wink: ) Annyira jó, h. szépen sorjában jönnek a babócák!

Jamiee,
köszi-köszi! :oops: Én meg imádom a kis Rékát! Annyira cukiii puszilgatnivaló!!
Bíbi szüléséről tudsz valamit?
Vendég
 


Ja, ma voltam kötözésen, hát felért egy emberkínzással! Az aszisztens csinálta nem a dokim, annyira fájt, h. még a könnyem is kicsordult. :cry: :twisted:
Jóddal fertőtlenítette ki, de olyan durván, h. ááááááá
Pedig már egy-kétszer szedtek le rólam anyajegyet, tehát tudom, h. mennyire "kéne" fájnia, de szerintem sietett a nőci, ezért volt ilyen durva! Brrrrr :evil:
Vendég
 


Arikon:
Vendég
 


ez lemaradt... :oops:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Rég írtam már...

Sirkici! Gratulálok Niki babához, gyönyörűűűűűűűűűűű és milyen sok haja van. Sok erőt, egészséget, boldogságot és rengeteg tejecskét kívánok. Aztán várunk vissza a szüléstörténettel és még több képpel!

Bíborlány! Neked is gratulálok Bíborkához, és neked is sok erőt, egészséget, boldogságot és rengeteg tejcit kívánok. És persze téged is várunk vissza képekkel és a szüléstörténettel.

Gitka! Neked is hatalmas gratula!

Mirci! Gyönyörű voltál az esküvődön. Sok boldogságot és további boldog babavárást!

Bocsi, akit kihagytam, de Martinkám beteg, megy a hasa, meg lázas volt, de éjjel már nem volt láza-kopp-kopp. A feneke nagyon csúnya neki, nagyon sír, ha tisztába tesszük.
Vendég
 


Chrissy: sajnálom, gyógyuljon meg Martinka mielőbb!!!!

Réka: Assz.-nek ....ggberugás! :twisted:

Izent Bíbi anyu (kicsit megcsiklandoztam)
Szülés maga hamar ment, de a vajúdásról hallgatok. :-)Le sem tudom szedni a ciciről, közben nagyokat alszunk. :-) Ja és persze gyönyörű.
jaimee1
 
 


Sirkici, Bíbi

Gratulálok nektek!!!!Jó babázást kívánok!

KépKépKép
bambika
 
 


Bíbi: gratulálok a kis Bíborka születéséhez, jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Babszi: Kép
jaimee1
 
 


Ami lemaradt: :oops:

Gratulálunk esküvőtök alkalmából!
jaimee1
 
 


Jaimee:most megyek fürcsizni, magamra dobom az ünneplőset, bepattanok a kocsiba és megyek Babsziék esküvőjére, 4-re!Majd a nevedben is megpuszilgatom! :wink: :D
Vendég
 


Hanna: Hiperszupermega drukk!!!!
jaimee1
 
 


BIBI: Hatalmas gratula Bíborkához! Jó egészséget, sok-sok tejcit, és boldog gyermekkort kívánok!
MIRCI: Köszi, a 4. volt.. Nagyon szép a babakocsi. Szerintem nyugodtan vedd meg, ha akciós. Megkérdezhetem, mennyibe kerül?
JAIMEE: Köszi. Ilyenkor vacsizni szoktunk elmenni, de nekem most nem volt kedvem (nem szerettem volna a gyerekeket bárkire is rábízni) Így csináltam pizzát, sütöttem epres-rizset tortát, és négyesben ünnepeltünk :) Majd később írok bővebben, és képeket is rakok fel.
OLIK: Jó nagy már Tündi. Remélem, minden rendben lesz vele, és a kardiológus megnyugtat.
BABSZI: Gratulálok házasságkötésetek alkalmából!
CHRISSYY: Sajnálom, hogy Martin beteg. Hányni nem hányt? Doki, mit mond? Valami vírus? Remélem, már javul a helyzet. Sok-sok gyógypuszi neki!

Domi, Martin, Alexi, Peti, Bence, Dóri, Réka, Zozi, Tündi, Domonkos, Bazsi, Dani, Barbi, Klári, Bence, Lilla, Gergő, Niki, Anna, Bíborka: Boldog gyereknapot Nektek!
Benedek, Bálint, Bébibogyó: Nektek pedig jó ficánkolást odabent anya pocakjában!


Kép

(Bíborkáról és Annáról még nincs kép, ezért az UH-s képeket raktam be. Domonkosról meg egyáltalán nem találtam képet..)
Vendég
 


Jajj, Betty, ez gyönyörű, de jó, hogy még visszanéztem!!! :lol: :lol: De ügyes vagy!! Köszönjük szépen! Minden baba és gyerkőc milyen gyönyörűű!
jaimee1
 
 


Betty! Köszönjük szépen. Igen, vmi vírus. Pénteken vittünk székletmintát az ÁNTSZ-hez, és 1 hét mire eredmény van. Kicsit jobban van, de még nyűgös. A feneke szépen javul, már nem sír peluscserénél. Láza sincs már hála az égnek, csak szopizni nem nagyon akar. Már nincs napi 8-9x széklete, de még azért van, ami híg.
Aztán nehogy már minden ok legyen, én is elkaptam vmit, nem bírok nyelni, tegnap lázas voltam, ma már csak hőemelkedésem van, a fejem majd szét robban.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Sirkici!
Gratulálok! :lol: Sok boldogságot, örömet, egészséget, és tejcit kívánok! :lol:

Bibi!
Nektek is gratulálok, és sok örömet, egészséget, és tejcit kívánok! :lol:

Jaimee!
Képeket még itt is találsz. Apa most szerkeszti épp ezt a honlapot. :wink: http://www.ossejtterapia.com/klarika/index.php

Rólunk:
Tejhelyzet alakul. Klárika naponta kb. 600gr-t eszik, abból már csak kb. 200 a táp. Elég nehezen tudom felfele tornázni a tejcsit, de igyekszem.
Most épp Klárikával, vagyis a kakival küzdünk. Amióta tápot kell kapnia, azóta szorulása van. 2 naponta glicerines kúp be, és hatalmas sírás, és üvöltés árán kakilunk. Apa a buksijánál nyugtatja, én a popsijánál várom az eredményt, és törlöm azonnal, mert csípi a popsiját. Szóval kész szenvedés.
Először a Nestlés Beba tápot kapta, azt gondoltuk attól. Lecseréltük Humanas tápra, de a helyzet nem változott. A táp miatt teáztatni kell. Eddig édeskömény és kamilla teát kapott 2in1. Az szuper volt, mert a pocakja nem fájt, viszont kaki sem volt. Azt tanácsolták, hogy hígabban adjuk neki a tápot, mint az előírás, és többet teáztassuk. Na és csak kamillát kapjon, édesköményt ne, mert lehet, hogy nincs ingere, mert olyan gyorsan távoznak a szelek. Most ott tartunk, hogy szegénykém megiszik 125 ml kamilla teát, dupla vízzel hígítva kapja a tápot, és mégis szorulása van.
Ha van valakinek bármilyen ötlete szívesen vennénk, mert ez nem állapot, és sajnos már 3 hete tart.
Szerdán megyünk csípő, pocak, és buksi ultrahangra. Ott majd megkérdezem a gyerekorvost, hogy ő mit javasol.

Betsy!
Köszönjük a gyerkőcök nevében is! :lol: Nektek is hasonló jókat kívánunk! :wink:
Bocsi, ha túl hosszú voltam.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Babszika!
Sok boldogságot Nektek!

Hanna!
Drukk! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Sztem minden nagyképűség nélkül mondhatom, h az én programom volt a legjobb!!!!!!!

Egyenlőre egy darab képem sincs, de csodálatos volt minden.

Igaz, Bálintom otthon hagyta a csokromat, de közel volt a szállása, úgyhogy nem volt gond. (esküszöm, még tetszett is, h volt baki)

Csucsu!
Babonák kipipálva és nem találkoztam menyasszonnyal!!!!

Bálintom nem táncoslábú, de végig táncolta az éjszakát. Állítólag minden vendégünk jól érezte magát, a vőfélyünk is azt mondta, h éjfél után elmegy, de 4-ig maradt.... ez biztos jelent vmit

Igazatok volt: életem legcsodásabb napja volt. Jelentem: kicsit sem izgultam!!!!! - egyedül az aláírással volt gondom. Na nem azért, mert a lánykori nevemet akartam írni, hanem mert akkor remegett a kezem.

Azt mondják, h a papír nem jelent semmit.... nem a fenét!!! Sztem nagoyn is sokat! Imádom a jobb kezemen lévő gyűrűmet nézni, ami már jó ideje megvan, de csak most tudom igazán, h mit is fog jelenteni! Most gondoltam végig, h mit jelent ez.
Csodás!

Nem tudom, h Nóri hogyan látta (bevallom, h én senkire nem tudtam figyelni), de sztem ő is látta, h mennyire örültünk egymásnak.... és annak, h hivatalosan is Bálinthoz tartozom.

Köszönöm a jókívánságokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(piri elkerült.... máig) - de most nem szomorkodom. :wink:

babszika
 
 


Chris: Hát segíteni sajnos nem tudok kaka ügyben. Két naponta kúpozni az nem túl gyakori? Klasszak a képek, mégmégmég! :)

Chrissy: Jobbulást továbbra is!
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok!

Jaimee!
Köszi a dícséreteket! :wink: Lesz még kép. :wink:
Jelentem kaki ügy átmenetileg megoldódott. Tegnap csak anyatejet kapott (nem volt szükség tápszerre! :lol: :lol: ), és kamilla teát. Magától kakilt, nem kellett kúp. :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Babszika!

De ari vagy, h. újasszonyként az első gondalataid között mi is eszedbe jutottunk. Komolyan mondom, egy csomószor gondoltam rád, talán azért is mert az esküvői képeinket rendezgettem a hétvégén...
Örülök, h. minden úgy sikerült, ahogy terveztétek, és a baki az valóban vicces lehetett, főleg így utólag.
Mégegyszer tiszta szívből gratulálkok! Bizony, én is úgy gondolom, h. sokat számít az esküvő, és nem a papír miatt, hanem mert megszületett bennetek az elhatározás, h. együtt élitek le az életetek, és a szerelmeteket megünneplitek a számotokra fontos emberekkel egy csodálatos napon. Tisztára meghatódtam...hüphüp :cry: :)

Sirki, Bíbi
friss anyukáinkról tudtok valamit? :roll:
Vendég
 


Chris: Ügyes vagy! Csak így tovább!

Arikon: Nincs friss hírem, babáznak ezerrel biztosan.
jaimee1
 
 


Bíbi, hatalmas gratula Bíborkához! Sok tejcsit és egészséget!!!!!!!

Babszi, gartulálok!!!!! Sok boldogságot nektek! És várjuk a képeket!!!! (PML-Piri Monnyon Le!!!!)

Betsy, ez tényleg fantasztikus gyereknapi köszöntés volt!!!!!!!
Köszönjük szépen!!!!!!
:D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?