Új privát üzeneted érkezett!

Toffi, akkor ez naggyon közel voltKép Igen, a mi csacsink pirosKép Azért remélem, Kangi nem haragszol?Kép

Sofka, ne parázz mán, legalább még az idén túl leszel rajtaKép Szerintem egy műtétre amúgy sincs igazán megfelelő időpontKép
Poénos kedved el ne veszítsd, ma reggel én is fetrengtem picit olvasás közbenKép

Zsuzsi, fiúk nagyon helyesek és mintha csak az én lányaimat látnám kaja közben. Pont ez a felállás: Timi kétpofára tömi a cuccot, Zsebinek meg gúvad a szeme és folyik a nyála, de újabban már támadni sem restKép Mi lesz még itt???

Mariann, jó londoni utazást nektekKép Irííííígy...

Hicudzsi, Annann üdv köztünkKép Nekem még nem futotta az időmből a képnézegetésre, de igérem, majd pótolomKép
Aztán kérdezzetek nyugodtan, mi meg majd rengeteg különböző jótanáccsal látunk el titeketKép

Annann, tényleg ne izgulj, ha a csonk helye még pár napig vérezget, én Zsebiét még kb 1 hétig pucoltam alkoholos fülpuci pálcikával és az erre adott hintőporral is beszórtam. Amíg nincs fura szaga, semmi gázKép

Itt van még egy kép az én kis növényevőmrőlKép
Kép

Na most megyek, mert holnap vendégség lesz nálunk és még van mit takarítaniKép
üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

szólok már a Tesconak, adjon valamit, hogy így fellendítettük a forgalmát Kép
Azért örülök, hogy legalább Toffi és Momo (illetve az anyukája) sikerrel járt.

Erika
kerika
 
 


Ja, a gyerek orra nem borvirágos, hanem leradírozta valamivelKépKépKép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Sziasztok!

Beu, Toffifee
Köszönöm szépen!

Zsuzsi
Neked is köszi. Nem leszünk sokan csak a szűk család úgy 10-en. Csak mindenki nagyétkű és mindenki mást szeret így 3 féle kaja lesz... BRRRRRRR Saját szülinapomon én főzök, hol itt az igazság???? A testvérháború nagyon aranyos. Olyan más lett Miki rövid hajjal.

Andi
Szerintem meg fogja ismételni a hosszú alvást, mert beájult fürcsi és evés nélkül a lány, így még várok egy kicsit. Majd átöltöztetem megetetem és akor alszik reggelig Kép Na megyek is mert holnapi délelőtt hosszú lesz. Drukkoljatok, hogy most ne égessek oda semmit

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok,

annnnyit írtok, nem tudom követniKép.

Sofka,
sikerült a kicsinyítés? Vagy próbáljam meg kisebben küldeni? Átment mind? Hú, látom felült Marcipán! Gratu neki!Kép Jól tippeltél, biztos azért nyügizett, mert épp mozgásfejlődött.
Malacka vonatszenvedélye ragadós, úgy látomKép. De lesz majd öröm karikor, ha megkapják a Legot.
Látom megszabadítanak a vasaktól, hurráhurrá. Mennyit kell kórházban lenni?

Azúr,
Budagyönygyében mindig van ez a pép, én rizs-vagy zabtejjel csinálom, de lehet anyatejjel is kikeverni. Nekem az már nincs a hűtőben, csak cicikiszerelésben, de onnan is csak Macó tudja kicsalogatni, a fejő nem.

Nadine,
boldog szülinapot!Kép

Kangi,
jobbulást a ropeszcsajnak!Kép

Zsuzsi,
ovis sztorin jót röhögtemKép. Nem mesélted Te egy kicsit sokszor a kakijátszós mesét Gyurinak?KépKépKép

Köszi mindenkinek a bankkártyás tanácsot, végül úgy döntöttem, egy ideig nem lesz pénz azon a számlán.

Képeket megnézegettem, gyönyörűek a kölköcskék, mint mindig!Kép Én meg jó rohanós vagyok mostanságKép, de annyi dolog összejött, meg aztán már nekiláttam a karácsonyi cuccoknak is.
Most válogattunk ki naptárnak való fotókat, de még mindig 54 kép van a 13 helyettKép, képtelenek vagyunk megegyezni. Majd reggel megverekszünk ApasassalKép.

na puszka mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Hicudzsi!
Üdv itt.

Kangi!
Torokgyuszi Kép Jobbulást.Kép
A kép azelőtt készült, hogy feltettem, Miki mindig levetközik, ha teheti (egy szál fütyiben érzi jól magát). Egyébként a házunknak saját fütése van és így mindig kellemesre lövik be a hőt. Kép

Elli!
Gratula a hasraforduláshoz.

Húúúúú a mai képek tényleg naggggyon jók.Kép

Mariann!
Igen, egyenlőre úgy néz ki, hogy megyünk a talira, lasztit ha elhozod, megkösznöm. Kép
Jó utazást.

Nadine!
Drukk a fözéshez. Kép

Na pussz, megyek aludni.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Hali Csajok!

Na, én is idetaláltam, jó kis rohanós nap volt, de mielőtt sajnálni kezdenétek, 7-től zabbantottunk a GundelbanKép.

Arik vagytok, gyógyuláson már túl vagyunk, míg betegek voltak, addig nem volt erőm jönni. Kiscsajnak még a héten jut tejcsi, aztán vége, szerintem BEPA2-t fog nyomatni (legalábbis azzal kezdünk, eccer már bevált a fiúnál).

A télapós tali nekünk ugrott, megyünk mikulásozni előreláthatólag. Cserepesházas akkor lesz a jövőhéten?

Kangi, ugyeugye, hogy tud örülni egy kis büdinek az ember lánya?Kép Totrokgyusziból gyors gyógyuládhoz küldöm a gyógypuszát!

ÖregKép Nadinet istenke éltesse!

Momo, tündériek a jányaidKép

Sofka, jobb az, ha kiveszik, hidd el! És ahogy Momo is írta, ez sose nem jön jókorKép. Fognövesztő álló Marcidnak utólag húzd meg a fülit a nevemben!Kép

Szilvi, édes a kép, meg a manó is rajtaKép És ez áll Leszter és Zsuzsi képeire isKép

Orsoly, te szegényKép

AnnAnn Hicudzsi, küldtem nektek méltKép

Na, nemforog már az agyam, pedig még akartam írni... sebaj, akkor rakok fel fürcsis képet én is, az én cseppettsem elhízott manóimról:
Kép
Kép

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Szép hajnalt Mindenkinek!
Rámtört a frász, bár igazatok van, jobb lesz túlesni. És bízom a legjobbakban, reggel megyek, este meg már itthon fetrengek majd, és arról ábrándozom, hogy bent a kórházban biztos lenne nekik vmi jó kis kábítójuk. Na de ha bejön egy nyugtalan éjszaka a fiúnak, majd érzéstelenít a szoptatás.
Zsófi, tündériek a kölkök! Úgy látom, nálatok sincs már messze a Zsuszi féle testvérhéború.Emlékszem, még akkoriban volt időm ilyesmire (nem volt net), írtam naplót, és bejegyeztem: Mától fogva ketten vannak. Hasonló pillanat volt

Zsuzsi, Miki nagggyon vagány, csibészes az új hajjal.

Kangi, nem irigyellek a szobafogságért. Ahogy nézem decemberben kijut nekünk is. Merthát lássuk be, ha kétoldalról megcipzározzák karcsú bokámat, hiába tudok majd járni (azt ígérték, menni fog), hóban milyen cipőt húzok? (hócipő helyett hósarut), vagy mint a hadifoglyok, hazatérőben.

Zulu, nem megy a kicsinyítés, és csak az egyik adag fért el a freemailben. Kép Ha összenyomnád! Hogy MArcipánból is zsebszépség legyen!

Mariann, szegény megszúrt Marci! Bokámat félrelépés következtében eerősítették meg vassal. (egyhetes volt MArcipán). Most meg - hogy szalad az idő - meg kell tőle szabadulni, mielőtt túlságosan összenövünk. Dokibácsi megtapogatta bőrön át a csavarokat, megnézte rtg-en, és azt mondta, itt az idő. Én meg kishíján leájultam a vizsgálóasztalról. Szentül hittem, hogy helyben elintézi. Viszont legalább túllennék rajta.

Elli, ügyes Kevin. Marcipán sem kapkodta-ja el a dolgokat. Addig is anyucinak nagyobb a béke. Csúcsforgalomban szoptatás ismerős. És nekem is csak vidámkodott. Én meg reméltem, hogy nem túl népes a közönség. De bármi jobb egy üvöltő gyerkőcnél. Én ezért támogatnám az anyósülésen a babahordót. Na de nem akarják a légzsákot kikapcsolni. Szerencsére ha a lányok is ott vannak, nincs semmi pánik.

Orsoly, fel a fejjel! A felhők fölött, tudod, mindig kék az ég. Pogit nem szoktam dajkálni. Kinyújtom, kockázom, lányokkal kiszabatom és annyi. Nekem sem mindig egyforma, de tutira elfogy.

Beu, kockacukor az mértékegység! de nem muszáj a kristályosból ilyet gyúrni, csak úgy saccra. Nálunk mindig van itthon, mert egyesek ragaszkodnak a tea állandó édességi fokához.
Na eldugulok, kicsit engedett a gyomortáji görcs. Megpróbálok kicsit még szenderegni, mert hosszú nap előtt állunk.

Remélem Ti mind édesen alszotok. Szépeket álmodjatok!

sofka
sofka
 
 


Sofka,

Igy nez ki, hatul van rajta egy kisablak, plusz meg valami esovedo is csatlakoztathato ra (az is benne van a csomagban).

Kép

Tegnap voltam vacsizni a csajokkal. Jo volt, a kaja is, csak valami iszonyat fustos volt a hely, minden ruham buzlik!
Es a gyerekem nem ebredt fel ejszaka, igy fel hatkor en osontam be erte, mert mar regota nem tapasztalt modon kokemenyek voltak a cicik.
Aztan kiderult, hogy szegeny kicsi Miki belefaradt az orditasba, ezert aludt olyan jol...Kép

Szokasos hetvegi moka van nalunk....

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Jó reggelt!!

Nadine
Zsani ééédesKép
Én nem merem Kevint így ültetni, csak az ölemben, hogy fogom. Szerintem jó nagyot koppana ő is...
Éjszaka átalvásKép

Sofka
Karácsonyfa sztoriKépKépKép
Nem szeretnél egyszer sztoridélutánt tartani? Csak leülnénk, és hallgatnánk a kalandjaid 1-2-3 gyerekkel, kutyával, házzal.Kép Vagy add ki könyvben.
Kórházason is jót röhögtem (bocsiKép)

Kangi
Jobbulást a kisbetegnek.Apa és a köldökcsonk-sztoriKép

Azúr,
Immáron szőrmentesen készülök a holnapi házassági évfordulóraKép

Hicu, AnnAnn
Üdv ittKép

Szilvi
Milyen helyes a DJ!Kép

Zsuzsi
Képsorozat szuperKép

Magdi
Szép a konyhátokKép Hm... lehet, hogy lecserélem az asztalosomatKép
Jöttök, a talira? De jóó!

Leszter
TescoKép Viszont a fürdős kép KépKép

Momo
Nem is boszik, tündérkékKép Timi télleg gyönyörűKép Zsebin meg láccik, hogy az leszKép Még akkor is, ha borvirágos az orraKép

Orsoly
ÖsszeveszésKép baleset Kép Ennél csak jobb lehet, fel a fejjel.

Barbi
Lassan én is csak akkor merek leülni, ha Kevin fennt van. Még felébresztem a röhögésemmel.Kép Komolyan el kellene gondolkodni egy könyvön, "based on stories of sofka, Kangi, Momo, Zsuzsi...stb"

Zulu
Hol csináltatjátok a naptárt? Nagyon jó 5letKép Adsz címet, jövőre lehet, hogy élnénk vele...

Zsófi
A te fürdetős képed is nagyon édiKép

TALI
Az eddig jelentkezetteket jegyzeteltem. Momo tudom, hogy apástól jön, a többieknél csak gyerekekkel számoltam, ami nem azt jelenti, hogy apa nem jöhet. Csak szóljatok, hogy összerakhassam a kellő számú poharat, egyebet.
Ja, és még valami: dedós játékok tömkelege van (plüssök, csörgők, zenélő izék) de nagyobbaknak semmi.Kép Szóval hozzatok ezt-azt a nagyok lefoglalására, ha kell. Illetve a szekrény sima oldalát gondoltam beborítani nagy csomipapírral, veszek zsírkrétát, és az lenne egy opció.

Talilista
Momo +3
Timici +1
Mariann +1
Gombóc +1
Beu +1
Toffi +2
Maci2 +1
Leszter +1
Magdi +3

Na, megyek házimunkázni.
Tsók
Elli
ellimami
 
 


Elli,
Zsirkreta szerintem nem tul jo otlet, hacsak nem amugyis felujitas elott alltok. Ugyanis nem biztos, hogy a csomagoloval boritott felulet a vonzo. Raadasul a zsirkreta eltorik, beletaposhato a szonyegbe, es a kicsik is eloszeretettel hammoljak!

Szegeny ocsem! Otthagyta ot a 20eves szulinapjat unneplo Renault-om az Erzsebet hidon tegnap! Valami vezetek eghetett el, es teljesen arammmentesitette a kocsit. Se kep, se hang!
Velem is fordult mar elo ilyen, az autopalyan, epphogy ki tudtam gurulni a leallosavba, de nem sok hianyzott ahhoz, hogy kozepen alljak meg...

Momo,
A kis artatlan tekintetu Zsebi! Kép


Miki felall, es amikor elfarad/megunja ordit, mint akit nyuznak! Most is...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Elli Kép
mikortali? Mikuláskor? Hüjekangi vagyok, de erről lemaradtam valahogy ... pedig ha jól van a lány, mi is mennénk.

Momo Kép
nemharaxom, dehogyis! Lesz még nekünk szamarunk! Kép
Vega Zsebi Kép

Csucsuka Kép
édesek az együtt fürdőző dedek Kép Gundel! Váááhh!!!

Sofka Kép
Na, kitartás, tényelg túl leszel rajta, aztán már csak LÁBadozni kell Kép

Zsuzsi Kép
állva ordító Miki Kép De feszescicik KépKépKép

Köszönjük a jobbulásdrukkokat, úgy néz ki, szivárognak lassan, mert most (még) láztalan a lány. Végül nem fürdettünk, majd ma este. Tegnap csak nedves meleg textilpelussal törölgettem át. Felriadt fél 10-kor, kapott egy cicit, aztán csak negyed 5-kor evett, aztán 3/4 7 óta fent van, de már pempőt is evett, HIPP sárgabarival. A kis szemein látszik, hogy nem százas, de nem vészes. Most a baby gym-mel izmozik a szőnyegen Kép Ja nem. Nyafog.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!
Koszi mindenkinek a vajas-margarinos infokat! Kép

Idom nem volt meg olvasni- kepek nattttyyyyyyon jok! En is akarok testverhaborut! Kép

Tegnap voltam vezetni es irto bena voltam.Komolyan benabb mint legeloszor!Na de kicsit megnyugodtam, ma azert jobban ment. Hetfon 8ko vizsga, jaaaaajjjj.
Jazi kozben 7 fogu boszi lett, es megtanult a nyelvevel csettinteni es folyton azt csinalja. Kép

Remelem este meg lesz idom benezni!!!!
GyorsNorka es csettintos JaziBoy
norkini
 
 


Norka Kép
NE izgulj! Menj szép lassan, akkor van időd mindenre figyelni. A mögötted levők meg hadd gondoljanak, amit akarnak, ők sem úgy születtek, hogy mindjárt tudtak vezetni. Csak lassan! Esetleg a hétvégén nincs egy kedves ismerős, akivel kicsit gyakorolhatsz a ritkásabb forgalomban?
Csettegés nagy királyság! Julcsi is csinálja már vagy egy hete, és nagyon élvezi, meg a berregést meg a pppprrpppprrrr-t is (péppel különösen szórakoztató Kép). Gratula a hétfogú banyácskához Kép

Pussz és drukk!
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Julka szerencsére jobban van, kicsit még szörcsög, de már egész jól szopik. Tejapasztó kúra szinte sikeres voltKép, de most UU, Lactoherb, még visszahozhatóKép

KangiKép szegény DruszaKép +++++

ToffiKép gyógyulást a gyerekeknek+++++

Testvérek, friss helyzetjelentés: Zsuzsi bőg, mert Andris kupánvágta, Andris ordít, hogy Zsuzsi meg tökönrúgta. Finom kis lányom van, nemKép

Képek nagyon jók, szövegek is, én is rötyögök folyamatosan, csak nem volt erőm írni, éjjeli műsor még folyik, elég kába vagyok.

Hideg: csak sálat ne kössetek a babus orra-szája elé, akkora saját nedves, széndioxidos levegőjét szívja vissza. Én is úgy tudom, hogy -5-ig OK huzamosabb ideig is, a nagyok legalábbis túlélték, hidegebb meg igazán ritkán van.

LeszterKép 3 fogKépKép ikertesónak még csak 2. Tescot mi is utáljuk, szerintünk is a COra a legszellősebb, leggyorsabb. Tegnap este észrevettem Zsuzsin alkarján is az atópiás ekcémát. Fűtés, száraz levegő. Konyhabútort mi az Ikeában vettünk, a fiókok voltak a legdrágábbak, de amíg élek fiókok lesznekKép Az előlapokat sikerült januári leárazáson 60 %-ért megvenni.

BeuKép autóval a Cora sincs nagyon sokkal messzebb tőletek, legalábbis időben. És beszámítva a vásárlási és sorbanállási időt biztos, hogy jobban jársz. Cserepesházi tali nekünk bármelyik nap jó, de max. 1/2 3-ig.

SofkaKépmikor az egyik lábamból kivették a vasakat, a másikba akkor tették, ergo a kivetten+mankókon ugráltam, így tanusíthatom, hogy nem fáj. Tkp csak a bőrt vágják szét. Van egy jó puha, széles hócsizmád? Azzal biztosan menni fog a bevásárlásKép

AnnAnn, HicudzsiKép végre igazán "friss babák"! már eszembe jutott, hogy kezd öregedni a topikKép

OrsolyKép ütközésKép Kép ilyenkor mondja az ember, hogy még jó, hogy csak a kocsinak lett baja.

ZsuzsiKép kösz a kottás tippet, de még nem menne Andrisnak. A csellóban az első három év a legnehezebb állítólag. Még nem is tud minden hangot!

Urszila
urszila
 
 


Urszila Kép
tejci visszajön majd, drukkhegyek! Hurrá kilábaló Julkának!!!

Momo Kép
azt azért még meg kell írjam, hogy Apacuka odavan Timitől, hogy milyen gyönyörű KépKépKép
A copfok valóban hercegnőcisek Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Elli!

Időben reagálokKép lehet hogy már más is írta. Szóval bruttó gyed az 83 000 Ft, akármennyi volta fizud, mert maximálva van. Nettóben ez nekem mindennel együtt kb 76000 Ft.Ez sem a nettó gyed, mert ugye benne vana családi pótlék is, de ha a munkahelyed tb kifizető hely is, akkor úgyis egybe jön.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

A mami lakásában voltunk pakolni, de még mindig nem jöttem rá, miért kellettünk oda mi Zsombival??? Anyósom megkérdezte, nem kell-e nekem a mami valamelyik kalapja??? Még mindig nem tértem magamhoz... Szerencsére az első kérésem után Apa hazahozott. Naná, nem hagyták Zsombit aludni, utána meg mindegyik koszos kézzel taperolta a kezét. Szóval itthon vagyunk kettesben, töltött paprikát főzök.

Kangi
Gondoltam Rád és Julcsira, ma Zsombi először kóstolt paradicsomos krumplit, de nem volt oda tőle (pedig nem rossz, megkóstoltam)Kép

Momo
Kivel volt anyukád a tescoban? Egyébként kicsin múlt, mert kivettem a polcról a csacsit (Apa kétszer elment melletteKép), mutattam Apának, rábólintott, és mire megfordultam, már "elkelt" a másik isKép

Sofka
A doki vasat gyűjt karácsonyra???KépKépKép
FélrelépésKépKép egy hetes gyerkőccelKépKép
Ez az, legalább túl leszel rajtaKép
Drukk a gyors gyógyuláshozKép

Zsófi
GundelKép
Édes ManókKépKép

Elli
Én csak gyerkőcökkel taliznék, Szandinak elég, ha vannak vele kb. egykorúak, Mariannéknál is jól elvoltakKép

Norka
Akkor hétfő 8-ra megy a drukkKépKép
7 fogú csettintős bosziKép

Urszila
Köszi-köszi, de éjjel már nem szortyogott Zsombi (biztos elveszítettük a náthát a tescobanKépKépKépKép), ma még csak egyszer porszívóztamKép
Zsuzsi kontra AndrisKép

Főzhetek nyugodtan, Zsombi megint magától elaludtKép
Ennél szebb napot kívánnék, de az időjósok szerint ez vanKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi Kép
kalapsztori KépKépKép
Töltött paprika nyammmmm!
Zsombi nem lesz par.krumpli-fan, kár Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Míg gyorsan átfutottam a termést, Lőrinc szétkapta a lakást.Kép Most mehetek pakolniKép

Gyógyuló Jucsiknal vagy Julkáknak, Zsombinak hurrá, Julkánál végre, jó sokáig tartott.

Urszila! Etesd azt a lányt, ha kéri, ha nem Kép, aztán visszajön a tejcsi. Zsuzsi lányod nem elveszett jelenség. Kép Cora: igen,nincs messze, de még ismeretlen útvonal. De fokozatosan haladok. Az usziba már egész magabiztosan megyek. Következő nagy falat a minisztérium lesz, az már kemény dió, belváros. Fejben már tudom az utat.Parkolni meg alig lehet, én meg nem is tudok. Nem baj, valamelyik munkatársamat majd odarendelem, hogy parkoljon helyettemKép

Csönd van!!!!!!!!!!!
Jól van, semmi.


Leszter A nagy kádban még nem fürdettétek Petrát? Biztos élvezné. Az uszodában is ilyen pancsoló?

Sofka! Tegnap olvastam, mi a helyzet, de nem is tudtam, hogy mit írjak. Örömmel látom, hogy ma már jobb a helyzet, és belenyugodtál. Urszila megnyufgtató volt, remélem, téged is megnyugtatottKép Szerintem vidd be Marcipánt, és kérd meg a nővérkéket, kússzanak utána. Kép Nemsokára nekiállok pogitésztát csinálni. Jaj-jaj!

Norka! Ügyes legyél! Drukkolunk. Menni fog, nem elkeseredni. Hol így, hol úgy.

Mennem kell, szólít a ded.
Új fotók szuperek. Vagyis a babók. Kép

Beu
beu
 
 


Kangi
Még lehet, hogy az lesz, elsőre nem ízlett nekiKép De kb. 4 nagy kanálnyi azért becsúszott, naná, éhes volt, mint atomKép

Beu
Tök édes lehet pakoló LőrincKépKép
Pogi receptet megkaphatnám? (még sose sütöttem pogitKép)

Zsombi még alszik, én szüléssztorikat olvasgattam...Kép De régen is volt..., de szép is volt...Kép, ja, töltött paprika megint jól sikerült. Mellékesen jut eszembe, híztam egy kilótKép

AnnAnn, Hicu
Mindkét sztori megható és gyönyörűKép

Megyek, mindjárt jönnek Apáék, remélem, nem hoz nekem kalapotKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi! Még én sem. Küldök mailt. Sofkától amúgy a recept.
B.
beu
 
 


Zsuzsi,
köszi, erre nem gondoltam. Láccik, hogy tapasztalatlan elsőgyerekes vagyok, te meg nemKép Kép Bár mosható a tapéta. De azért télleg nem forszíroznám.Kép
Akkor aztán télleg semmi nincsKép

Kangi,
felírlak, de nem maradtál le semmirőlKép
Majd üzizek Zsófin keresztül, ő mégiscsak rutinosabb, nehogy kimaradjon vki...

pusza
E
ellimami
 
 


Beu
Kösziiii, megkaptamKép! Rémlik, hogy valaki már kérte Sofkától (talira sütötte, ha jól emlékszem), de nem találtam.
Neked hogy sikerült?

Elli
Az én Szandim nem rajzolt falra (bútorra igenKép), még barátoknál sem, ahol teljes fal volt fehérre tapétázva direkt ebből a célbólKép. Majd kitalálunk valamit a nagyobbacskáknak isKép

Elkészült az e heti harmadik sütiKép, aztán gondolkozhatok, mitől hízokKép

Megyek, mert most Zsombinak van anyahiányaKép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bejelentkezésre van csak időm.

Nem ismeri valaki véletlenül a Corel Photo-paint 8 nevű programot, vagy nem tudjátok, merre van mmagyarítása a neten, mert most kaptam.

Mi megvagyünk, Dorina mindenhova felmászik. Már csak akkor van biztonságos helyen, ha alszik a kiságyábanKép

Gumiszamár: Én tavaly 3000 Ft-ért vettem egy játékboltban, igaz nem szamár, hanem kutya, de lényegében mindegy. Nagyon szeretik, jó járék, de már rájöttek, hogy hogyan lehet orrabukni vele.

KangiKép

Örülök, hogy julcsinak nincs komoly baja, és a torokgyusziból is hamarosan kilábal. Gyógyulást neki!

ElliKép

Válaszoltak a PamperstőlKép
Szigorúan csak a maxi, és midi pelusok vesznek részt a játékbanKép
Ez egy maxi plus-os pelenka Dorinán:

Kép


Bencének vasárnap volt a szülinapja:

Kép

Egyenlőre ennyi.

Mennem kellKép

Heni
heni1979
 
 


Heni!
Bencét isten éltesse így utólag.Kép
Tortája gyönyörű! Te csináltad?
Pampers bosszantó, mi is plusosat hasnálunk.
Programban nem tudok segíteniKép

Toffi! Most még csak a tésztát gyúrtam össze, holnap sütöm. Kíváncsian várom. És igen, Sofka talis pogija.

Beu
beu
 
 


SZiasztok!

Csucsuka!
Gundel, de jóóóó. Kép

Elli!
Azért nem kell lecserélni az asztalosodat, Neked legalább ingyér van és kivitelezheti az ötleteidet. Kép

Urszila!
Zsuzsi-Andris Kép Kép Örülj neki, hogy a lányod hatékonyan meg tudja magát védeni. Kép

Heni!
Bencének boldog szülinapot.KépKép

Na és küldök Nektek egy kis csokis palacsintát:
Kép

Hív Zsuzsi.
puszi

Magdi
gallainémagdi
 
 


Lányok Kép
el ne kiabáljam, de eddig lázmentesek vagyunk Kép Sőőőt, olyan éhes lett estére a szentem, hogy csak úgy zabbantotta a vacsira szánt Sinlacot. Almával adtam, mert kézeljétekel, hogy hasmenése lett ... Kép Gondolom, a kevés szilárd tápanyag és a nyomi antibiotikum miatt. Most a gyógyszeres fecskendővel jáccik, mert az előbb le kellett fogni, hogy be tudjuk adni a gyogyit Kép és most barátkozik vele. Szegény.
Köszi a drukkokat!!! KépKépKép

Magdi Kép
isteni a csokis palacsinta, csak Apacuka nem érti, mirét nyalogatom a monitort Kép

Heni Kép
de jóóó, hogy jelentkeztél! Boldog szülinapot Bencének! KépKépKép
Sajnos a program tekintetében nem tudok segíteni Kép

Elli Kép
jó, bár most jött a hír, hogy 6-án du egy másik ,réglátott ismerősöknél is buli van, úgyhogy lécci írj részleteket, hogy nálatok mikor!

Köszpussz
Kangi és vidorkedélyű Julcsi
kangi
 
 


Kangi, de jó, de jó!!! Úgy örülök, hogy gyógyul a csaj. SZegények, olyan elesettek tudnak lenni. (Orsi pl. csak akkor nem beszél, hát tisztára kétségbeejtő, pedig különben agyamra megy az állandó alapzaj.)

Marcipán egész nap az ülést gyakorolja. Sajnos csak a szőnyegen megy. Lehet, hogy vmi szúr a járókában? Utána kell járnom. Szóval feltápászkodik, megtapsolja magát (ahogy mi is ünnepeljük őt), ücsörög elégedetten, kicsit ringatja a seggét, aztán puff pofára. De jól tompít, és már kezdi is újra. Nem csoda, hogy már húsz perce kidőlt.

Elli, mi is ellátogatnánk Hozzátok. Legalább addig sem parázok. Utána meg úgyis szobafogság-hócipő korszak jön.

Mai napunk megint burleszkbe hajlott: ugye éjszaka kísértettem alvás helyett. Hogy a fejem milyen volt reggelre, inkább nem részletezem. Motoszkálok, rendezkedek amúgy maciruhásan, lányok hasonlóan, Marci a járókában. Reggeli után, konyha úszik, részletezzem? Ja és még nem szedtem le a szárítót sem. (Éjszaka bent szárad, nappal kint), Na ekkor jelent meg Miapánk kedves édesanyja. Naná, hogy nem szólt előre. Hogy segíteni jött. Selejtezzük ki pl. a gyerekruhákat a pincében. (Nagy felhalmozó vagyok, és semmitől nem tudok megválni. De én sem járok hozzá kosztümselejtezőbe.) Ki tudja miért, a plafonon voltam. Ráadásul rögtön kikapta fiúgyermeket a járókából, megzrikálta. Utána persze nem tudtam elaltatni. Marci bömböl, lányok kontráznak. (Ki ad puszit a mamának, hát te nem is vagy az én unokám, én már csak a Marcikát szeretem...) Végül dedet elringattam (ilyen is csak szökőévben, és bevettem magam a zuhanyzóba az emeleten. Fél óra múlva, némileg megújulva előkerültem. Addigra felsöpörve, elmosogatva. Na ezt nem utáltam.
Aztán megjött Miapánk, a nagyokkal és egy vendég sráccal, akiről addig senki nem szólt. Én meg öt csirkefelsőcombból rittyentettem csirkepaprikást. Na gyorsan dupla nokli, meg némi tejfölös gomba. Közben Marcinak sütőtök, apa meg alújságolta, hogy mégsem ugrott be a metroba, tehát nem hozott tojást, tejet, kenyeret meg még legalább száz apróságot. Apa kisboltba el.
Lényeg a lényeg, du-ra még almáspite is volt. Csak az én fejem olyan mocsaras jellegű. Ma éjszaka nem szorongok, asszem inkább alszom.

Toffi, kalapügyet próbáld lazán kezelni. biztos nem könnyű. Nem irigyellek.

ZSUZSI tuttinak látszik a cucc, mibe kóstál? Szegény Mikigyerek, hagyták bömbölni! Ezek a szívtelen pasik. Kép Lőttem az ebayon két kisadag duplot (10-10 elem) esetleg vállalnál szállítást? Mivel tudnám megszolgálni, amit értem teszel????

Urszila, és a műtét utáni éjszaka? Mint mikor elvágtad az ujjad? De azért feldobtál. Pont arra gondoltam, veszek apának hócsizmát, és két hétre lizingelem. Ha fehér kabátot is szerzek, idénm nem kell hóembert építenünk!!! Majd a lábast a fejemre borítom.

na megyek mesélni, aztán hajcsi. Különben ki tudja mi történik még itt mifelénk.

Ja, és éljen Bence!!!

sofka
sofka
 
 


Sziasztok

Magdi,
ezt nem gondolod ugye komolyan,hogy csokis palacsintával kínzol minket?!?!?!KépEz nem igazság...ma már nem akartam volna többet enni,de ennek a láttán nem bírom megállni,hogy ne rohamozzam meg a konyhát. Kép

Ann,Hicu,
üdv közöttünk. KépGratula a lányaitokhoz.Bevallom én a friss mamikban is követtem a pályafutásotokat... és Ann már nagyon izgultam érted,mikor is születik meg Hanna,mert te is annyira vártad minden pillanatban,hogy veled újraéltem én is pocakosságom utolsó izgatott napjait.Gratula mégegyszer mindkettőtöknek,gyertek gyakran,ez itt egy nagyon jó kis csapat.(ahova én mostanában csak nagyon ritkán jutok el Kép )

Leszter,Szilvi,Momo,Heni,Csucsuka,Zsuszi,TOffi,NAdine,
nagyon édesek a gyerkőcök. Kép
Pancsolósak,zene hallgatósak,ülni tanulók és csak az egyszerűen jótestvérek is. Kép

Momo,
Timi naggggyyyyon-nagggggyyyon helyes kiscsaj. Kép

Kaska,
meglestem Vilcsit is.Gyönyörűséges volt 3 és fél hónaposan is!!! Kép

Bocsi lányok,hogyn em írok mindenkinek,de komolyan mondom hiába olvaslak benenteket ilyen szinten már nagyon nehezen tudlak követni benneteket.

Csacsiügyben,ha nem felejtem el szétnézek én is holnap a Gulliver játéknagykerben,hátha ott van,mert oda fogok menni egy kis karácsonyi előbevásárlásra. Kép
Apropó bevásárlás....ma voltunk családostul a Cora-ban,Petrát most vittük másodszor és azt hiszem egyben utoljára ,mert az is őrület,ami ott volt.Komolyan mondom,mintha kihirdették volna,hogy idén, holnap lesz karácsony. Kép

jó éjt mindenkinek
Petra már megkezdte 11 órás szunyáját. Kép
Évi+Petra

és egy kis hancúr:
Kép
Évi24
 
 


na annak nem örülni akartam,hogy ritkán jutok közétek,hanem Kép Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!
Mi ez a sok sutnivalo?!?! Kép Meg a vegen en is ujra nekiallok...

Koszi elore is a hetfoi drukkokat, jaaajjj, mi lesz?

Kangi
Most meg csak a rutin lesz, autonk meg van de amin tanulok az Diesel, a mienk meg naná h nem az. Szoval meg bele sem ultem!
Orulok,hogy Julcsi lany jobban van! Kép

Sofka
Milyen uncsi egy nap... Kép

Urszila
Nagyok Kép

Beu
Teccett a beszamolo. Rohangaltal is kozben Lorinc utan? Kép
Jaja, lassan belejosz a pesti forgalomba (Huuu, ertheto? Kép ). De ugyi vagy, h usziba mar Te viszed kissracot!
Vettunk Jazinak buborekfujot. Annyira elvezi!( Meg regebben mondtad, hogy Lorincsracot nem erdekelte, talan most!! )

Magdi
Ezek a palacsintak....nyamnyammmm

AnnAnn, Hicu
Gratula a babakhoz! Es udv. a csapatban.

Ann
Mikor indult ez a topik, emlexem,hogy legtobbunk babajat pont az ilyen kiutesek diszitettek, szoval ne aggodj! Kép

Rolunk
Jazi ma eszrevette,hogy tegnap kijott a foga es nyűgös volt ezerrel. Doki neni irt fol ilyen esetekre Cataflamm cuccot, amin azt irja, hogy 1 eves kor alatt ellenjavallt. Na most akkor???????????
Nemtom mitol, de csupa takony a lanyom, mas korjel nincs.
Apa ma elment Metro+Tesco korutra, TVt akar venni, be van zsongva. Mondtam neki nezzen csacsit is, persze elfelejtette Kép DE, hozott Jazinak Perverz jatekot Kép kiscsaj le sem rakta egesz nap! Nagyon bevallt! En meg kaptam egy szoros kutyust... Kép
Na joccakat, meg 1000 dolgot akartam irni, kerdezni. Majd legkozelebb.

Norka
norkini
 
 


Toffi
Pakolas Kép
Toltottpapri fini!!!

Evi
Hancur! Kép En nemtom mi van, itt is mindenki most vasarol. Lemaradtam valamirol??
N
norkini
 
 


Halihó
Most ment el az amúgy kiküldetésben élő szingli barinőm meg a digigépe.KépHamarosan legalább 3 tucat Kevin-képet kapok, reszkessetek!!Kép Direkt csináltam olyat, amin az összes hurka láccik, hogy ne reklamálja senki a Dagimadár elnevezéstKép

Sofka
Azért ugye szabad élvezettel olvasni az újabb beszámolótKép? Még a legnagyobb sz*vásról is úgy tucc írni, hogy öröm olvasni. Átüt a foglalkozásod a soraidonKép Talilista 4 fővel megtoldvaKép

Kangi
Lassacskán összedobom a mélt, és elküldöm Zsófinak, lehet gondolkodniKép

Manó
Neked is köszi a gyedes infókat. Jó hogy mondod, az 1szeri anyaságival együtt igényelt cspótlék mai napig nem jön! És a mhelyem nem kifizető, tehát direktbe kéne gyünnie. Jövő 7en utánajárok, jól jönne karácsonyra.

Beu
Lődd már át lécci nekem is azt a pogit. Csak hogy szaporodjanak a "majd valamikor" receptjeim. Bár ma megcsináltam a nagyi hókiflijét a barinőmnek+húgaim kaptak belőle, egy szálig elfogyottKép

Heni
Genyó PampersKép Viszont a viselőjeKépKép
Nagyfiadnak Bódog Szülinapot!!!Kép

Magdi
A te palacsintád veri a hókiflimet, mert 3 gyerkőc mellett születettKép

Évi
Repülőző Petrád édiKép

Urszila,
Küldök tejcidrukkotKépKép

Ma kaptam új porszívót apától, elvitte Kevint 1-2 órára plázázni, míg én rendberaktam a kérót, és meglepett. Philips special, és állítólag a "legnagyobb szívóerejű a piacon". Most majd nem merek vele orrszívózni.Kép Viszont van hozzá 4 féle fej, meg spéci parfümtartó is...Kép
Az előzőt Kevin orrszívásai tették taccsra, bár már elég régi volt. Valszeg a motor mondta be az uncsit.

Most elkezdett hisztizni! Kép 1 órája tettem le. Nagyon bőg. Mostmicsináljak? KépKépKép

Megyek
pussz
Elli
ellimami
 
 


Tényleg, mintha hamarabb kezdődött volna a karácsonyi készülődés. Lassan engem is elkap a láz. Az üvegmatrica festésen gondolkodom, de nagyon. Csak eljutnék egy hobbiboltba. Majd Esti vidám percek címmel esténként felrakom a készítményeimet, tuti, sikert fognak aratni.Kép

Sofka! Marcipán irtó édes lehet ülés közben. LábasKép A napod leírása meg nem lep meg, három gyerekkel egyik sem lehet unalmas. Hát még egy anyós is a tetejébe, váratlanul! Tésztát meggyúrtam, holnap sütöm. Tényleg, milyen vastagra kell nyújtani? (Tudod, még nem sütöttem pogit.)

Évi! Jó téged látni, hallani, olvasni néha! Petra nagyon szép. (Ezt a pózt Lőrinc is élveziKép)

Norka! Végre kapott Jázi perverz játékot? Perverzkedhet, korán kell kezdeni az ismerkedést. Pláne lány! Vagy mégse? Kép Buborékfújóval múltkor rokon kisfiú bemutatózott Lőrincnek, volt nagy ámélkodás, kapkodás buborékok után. Szóval már élvezte, de nekiadtuk rokon kisfiúnak. De most kap újat, nagyija már megígérte.

Megyek, mert vízszintesbe kell kerülnöm, hátam nem bírja az esti netezést a napi robot után. Kép Lassan kezdődik a meccs is, majd még benézek.

Beu
beu
 
 


Elli!
Mélment.
B
beu
 
 


Beu! Úgy 1.5 - 2 cm vastagra. És próbáld úgy szaggatni, hogy ne nagyon legyen maradék. Nem szereti a tészta a gyurmokolást. (Kivéve, ha Orsi csinálja, de az ő alkotásait nem megenni, hanem csodálni szoktuk.)
Ne tényleg mék feküdni.
Heppi, hova lettél? Teljesen elfogytál!!

sofka
sofka
 
 


Lányok!

Nem az ötlettáron volt egy hozzátáplálás link, amiben volt a kaják lazító-illetve nem lazító (?) voltát jelző táblázat is? (Értitek, mert én alig.Kép) Nem találom, pedig biztos elmentettem.

Sofka! Köszi! Szegény HeppiKépKépKép

De tényleg, hol vagy?

B.
beu
 
 


A háttérben megy a Surviver, hogy véletlenül se maradjak le a meccsről. Nem hallom rendesen, mit mond, de Stohlnak már a hangsúlyaitól, a hangszinétől is rosszul vagyok ezekben a valóságsókban! Micsoda drámaiság! Vajon ki bírja tovább??!! Brrrrrrrrrrrrr!

Na most már tényleg eldugulok. Ahelyett, hogy olvasnék izgi LLL-t (nem a szopisatKép), hülyeségeket írok.Kép
B
beu
 
 


Survivor
B
beu
 
 


Beu Kép
a végén lehet, h azt mondja majd: "Már csak egyedül vagyok. Vajon ... ki bírja tovább?" Kép

Kangi
kangi
 
 


Ismét lemaradtam mint a borravaló. Kép
Alig tudlak benneteket követni. Kép

Valamelyest megpróbálom hátha összejön.

Kangi
Cicinuku Kép Ez tök jó játék lehet és bejött?

Elli
Gratula Kevinnek a hasraforduláshoz Kép
GYED-ben nem sokat tudok segíteni ugyanis engem a melóhelyen pont ezzel szívattak ugymond meg.
Story:Amikor felvettek a nagy bla-bla hogy nem jelentenek be a teljes összeggel mert minek fizessenek annyit amit én kis naiv meg is értettem és természetesen igazat is adtam nekik.
Amig dolgoztam én ugy érzem hogy mindig számíthattak rám volt hogy éjszaka is bementem (8-16-ig volt a munkaidőm). Az alap az volt hogy 4-kor sose végeztünk volt hogy 8-9 ig bent voltunk.Na mindegy.És amikor bejelentettem hogy terhes vagyok olya sz*r alak lettem mint még soha.Persze mindjárt nem lett fontos a fizum.Tehát beintettek. Kép
Annyit tudtam kiharcolni (nem önszántukból)hogy amig 3 hónapig (amig ugymond táppénzen voltam)papiron dolgoztam és megkaptam a teljes fizetésem. De azóta ... még meglátogatni se jöttek el mióta megszületett Ádi. Ennyit arról hogy kiny***tam a seggüket, ugymond, bármikor ugrottam ha kellett.Bár bocsánat a kifejezésért, de ismét felhúztam rajta magam.
Kicsit elkanyarodtam az eredeti témátol.Bocsi.

Azúr
Időjárás elleni krém jó ötlet Ádi bőre is elég érzékeny.Veszek is.
Hajhullás nállam még most is borzasztó, jó lenne nekem is valami kegyszer rá.

Ann, Hicudzsi
Üdv. itt gyertek gyakran, mert ha nem ugy jártok mint én lemaratok és nem győzitek bepótolni Kép
Na ez nem ijesztgetés Kép

Ann
Nekünk is volt tejkiütésünk amire akkor nem igazán mondták rá hogy az e vagy én ettem valamit ami bekavart de szerintem utólag az tejkiütés lehetett. Borzalmasan nézett ki Ádi és olyan gyorsan jött ki neki.Elvittük bőrgyógyászhoz, kapott kencét rá és szépen helyrejött.
Zsuzsinak igaza van a gyógyszertári fürdetőn kivül ne használj mást az nagyon jó.Ádi már lassan 9 hónapos lesz és még most is csak azt használjuk. Olcsó és nagyon jó.

Zsuzsi
Képek Kép Ha harc hát legyen harc Kép

Leszter
Tesco Kép Én is inkább CORA párti vagyok
Petra fürdés Kép tündéri Kép

Momo
Csacsi siker Kép
Képek Kép Mint az igazi testvérek Kép

Beu
Tényleg igazad van fog ügyben ,márminthogy ugy megváltoznak ,meg olyan fura hogy mostmár olyan nagyfiúsak egy kicsit. Kép

Orsoly
Mai nap Kép

Ildi
Evés Kép nagyon ügyi Kép


Ádi köszöni a bókokat ismét, de remélem már csak holnap adhatom át neki Kép

Most én is elmegyek szundizni hajnali 3 óta fent vagyok ...

Holnap olvasok tovább.
Jó éjszakát mindenkinek
Szilvi
szedem
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek a nyugtató sorokat. Képzeljétek, tegnap mamáéknál aludtunk és most először ébredt Robó 1/2 3 kor. Még ilyen sem volt soha, hogy eddig aludjon, aztán visszaludt evett még 5 kor utánna pedig 8 órakkor ébredt. Szóval volt végre hetek óta egy nyugodt éjszakánk. Bár most is hulla fáradtnak érzem magam.Csak egy kicsit dicsekedni jöttem hozzátok, nameg ma vagyunk 4 hónaposakKép.
Most ha nem haragudjatok,hogy nem írok mindenkinek névreszólóan, mert ahhoz most túl fáradt vagyok, csak gyorsan végigolvastalak bennetket, hogy rendben van e mindenKép.

Tali: nagyon szeretnénk mi is elmenni, bár nem tudom, hogy mikor is lenne pontosan? Remélem apa nem dolgozik, mert ő vinne minket . Bár lehet, hogy nálunk is lesz több mikulás ünnepség (munkahelyek),azért megoldanánk valahogyan.Persze csak akkor ha ti is úgy gondoljátok, hogy menjünk. Nagyon szeretnélek megismerni benneteket Kép.

Minden fotó nagyon édi, majd holnap összeszedem magam és regaálok mindegyikreKép Kép.

Jó éjt mindenkinek.

Anita
anita77
 
 


Kangi!
KépKépKép
Kezdődik!
B.
beu
 
 


Szilvi Kép
munkahely Kép Mióta újra szedem az Elevitet, nekem kevésbé hullik a hajam.
Cicinuku: megbetegedett, így halasztottuk a játékot. De ma estére már kirúgta magát, és hatalmasat pancsolt Apacukával Kép

Anita Kép
boldog 4 hónaposságot Robókának, és éljenek a hosszú éjszakák! Kép

Beu Kép
engem Kokó selypítése is irritál kissé ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Azon gondolkodom mar hetek ota, hogy Rekababa (alias Gyorgyi) igazoltan van e tavol, vagy csak ugy lelepett. Lehet, hogy lemaradtam valamirol, es ti tudjatok, hogy hol van?
Nezegettem a majus 14-i archivot, Kangi, annyira edi ott kerekfeju Julcsi egy kepen! Meg lattam Timici Bencejet is feher nyari sapiban!
Most viszont szerintem aludni megyek!

Jo ejt
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Örvendezve olvasom, hogy sorstársak-Julcsi, Zsombi is jobban vannak! Szopi nálunk megy ezerrel. Ma +foghagymás spenótot evett, ízlett. És a Milupa Ha pép is lecsúszik.
Képzeljétek, a két nagy ma végignézte a Chaplin filmet, és élvezte. Hiába, az ÉN gyerekeim. Különben szülinapozni voltak ma du., azzal jöttek haza, hogy nagyon éhesekKép Pedig tudom, hogy volt minden, mi szem-szájnak ingere.
Apa már az óceán fölött viszkizik, holnap 2-re ide is érKép Szerencsére haver kimegy érte a nagyokkal.

SfofkaKép első éjszakáról nincs adatom, nyomták belém az Algopyrint a másik miatt. Majd te beszámolsz, hogy mire számíthatok. De én megvárom a papucsos időt. Én is alvó gyerekeket szoktam a leginkább csodálniKép HóemberKép

NorkaKép üdv a perverz játékosok táborában! Mindig vannak hullámvölgyek, de aztán jönnek a nagy hegyek!Kép Fél órát töprengtem rajta, hogy milyen a szoros kutyus, aztán rájöttem a nagy eszemmelKép

ElliKép porszívó szívóerejét nem lehet állítani? A miénket igen. Sajnos a héten a babaszoba állandó berendezési tárgya lettKép Kösz a tejcidrukkot.

ÉviKép Petra nagyon szép. Nálunk is menő ez a hancúr, bármilyen nyűgös, felvidul tőle. 11 óra szunya???? Irigy-irigy, mi már túl vagyunk az I. ébredésenKép

Megyek szunyálni, konyha ugyan romokban, de mindjárt lefordulok a székről, valszeg most jön ki rajtam az elmúlt napok extra nemalvása.

Urszila
urszila
 
 


Beu Kép
Leverte, mint vak a poharat KépKépKép
... érdemes volt ezért buta Survivort hagyni a háttérben??? Kép


Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Annyira pörög ez a topik, hogy képtelen vagyok lépést tartani.KépKép

Norka,
nekem a Hiem Pálba is azt mondta a gyerekdoki és a saját doki is, hogy mehet a Cataflam 1 éves kor alatt. Kb. az én lányom is annyi idős volt mint Jázi amikor először kapott. De nekem soha nem mondták, hogy fogzásra is jó. Sőt a saját dokink azt mondja ha elkezdem adni akkor 4 napig adjam. Szerintem fogzásra adjál Panadolt v. Nurofent.

A pesti úti Tescoba nincs csacsi. Viszont tényleg már a karácsonyi örület van.

Tina
tkriszta
 
 


Kangi!

Hát nem!!!!! Nem is tudom mit mondjak. Úúútálom az ilyet. Nézett volna inkább Survivort ez a csávó boxolás helyett.Kép

Urszila! Hol van apa?

B.
beu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?