Új privát üzeneted érkezett!

Kangi, hogy alakult a japán csoda????

Beu, Lőrinc bűbáj. Mikulás szerintem Lőrincet még nem hozza izgalomba. Dugj inkább apa cipőjébe csokit-vagy forgácsot! (Orsi szavajárása virgács helyett) Majd a karácsony! Az a rengeteg csompapír, meg a fa! Épp most dolgozom a felfüggesztett, sehonnan meg nem közelíthető darabon. Ha elkészültek a tervek majd nyilvánosságra hozom. De lehet, hogy jobb lenne, ha az ablakra festenénk egyet idén, a bekukkantó Miki képe mellé! Az talán nem engedne a gravitációnak. A karácsonyi famizéria nálunk hagyomány.Első karácsony párommal, favásárlás 24-én (akkor olcsóbb!!!, szíve szerint inkább a két ünnep között venne, akkor már az ajándékok sem kerülnek annyiba, óriási kiárusítás van). Szóval 24. úgy du. 3 óra, sunnyognak haza a haverjával. Mondják, hogy választhatok. Az első darab két hosszúlevelű kombinációja. Ugyanis mindkettő inkább kétdimenziósra sikeredett, de megfelelő szögben illesztve... Arcom láttán előkapták a második darabot. Hát legalább 30 cm magas volt, kicsit hullatta a leveleit. De nem kellett rá sok dísz. Azóta én intézkedem. Két éve beszorultam s közeli bevásárlóközpont parkolójába, mert olllyan hülye kicsi a hely kanyarodásnál, én meg kölcsönvettem a kisteherautót, mondvánm abban majd elfée a szerzemény. Szegény Mitsubishi, azóta is fájlalja az oldalát.
Három éve VW bogárral voltam akciózni. Na mint tudjátok, annak csak két ajtója van. Hazafelé leginkább fűkunyhóra emlékeztettem, még két hónap múlva is tele volt a kocsi tüskékkel. Ja, és még szerencse, hogy jól ismerem az utat,mert emlékezetből vezettem, látni csak zöldet láttam.
Tavayla kikánál egységáronm osztogatták a flancos fenyőt, addig zaklattam Miapánkat, míg az első napon ot nyomult. Morgott is, hogy ráérünk még, de tök tuti fánk volt. Csak nem értük fel a tetejét a stokiról. Szalmacsillag így félárbócon lógott. Kölkök kiszúrták rögtön (később meg akartuk igazítani, de valahogy elfelejtődött.) Apa: Mikor Jeszuska átugrotta a kerítést(!), biztos megbotlott, akkor csúszott lejjebb csillag. Szóval VALÓDI karácsonyunk volt.


Zsnaka mosoly is tuti, ülésnél láttunk már hasonlót!

zsuzsi, Miki jöhet, bármikor, csípem a buráját! Ablakfestés meg feldobja a lakást hosszan, meglátod. A rend meg úgyis csak átmeneti.
Úgyhogy megyek is gipszet önteni, hogy legyen a csajoknak mivel tölteni a du-t. (Mama vigyáz, anya megy a dögészhez.) Drukkoljatok újra, remélem nincs vashiányuk! (Ha mégis, majd Julcsi vasát ajánljuk fel!!! Kép

sofka
sofka
 
 


Franyó,
Anka fotóján felbuzdulva én is adtam céklás krumplit Roninak. Hasonlóan nézett ki utána. Ja és rózsaszínűt pisiltKép

Manó2,
Jobbulást Dorkának!

Elli,
Megnézném a keljfeljancsit ahogy Kevinnel játszikKép Kár hogy nem hamarabb van Karácsony (digigép)Kép

Mókuska,
Jó hogy írtálKép
Nagyon ügyes Lili, szépen fejlődikKép

Kaska,
Új album is szupiKép

Beu,
Lőrinc nem mosolygósan is édesKép

Nadine,
Használ a ridegtartás?
Boldog szülinapot nektek!Kép
Zsani-mosoly édesKép
Roni is pont így tud ülni (egyedül)Kép

Sofka,
Karácsonyi történetek igazán tanulságosakKép
Drukk neked!

Ha nem ülök a gépnél, akkor mindig eszembe jut valami, amit megírnék. Amikor meg itt ülök, még véletlenül sem tudom mi volt az.
Na, megyek, mert túl nagy a csöndKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sofka Kép
négykor ébredt csak enni, viszont megvan az ok, ami miatt nem vacsizott rendesen: hajnalra be is lázasodott, torokgyulladás Kép Antibiotikumot kapott, és NUKU elmenés bárhová, míg nincs egy láztalan napja itthon. Meg fogok kompolyodni, még jó, hogy hét vége jön, Apacuka itthon lesz.

Szép napot, megyek itatni!
Pussz
Kangi
kangi
 
 

 
 

Sziasztok!

Végre aludtam 5 órát egyben! Nagyon jólesettKép
Bence fél11-től 4ig aludt! Olllyan jóKép

Hát én is röhögtem most sokat, ahogy visszaolvastamKép

Sofka, Kaska, Zsuzsi, Kangi!
Versek nagyon jók, és az ovissztori, cicinuku isKép
A wc mellé pisilés már nem annyiraKép

Elli!
Neked meg milyen jó is lehetett a dugóban szoptatniKép Főleg hogy csak kettőt szívottKép

Beu!
Lőrinc gyönyörűűűű!Kép

Kaska!
Viola albumát is megnéztem, tényleg tud sírni...Kép de tündéri kiscsajszi!

Maci2!
Bence azért volt inkubátorban, mert a 35. héten született, kicsi súllyal és ráadásul még valami zörejt is hallottak a tüdejében (talán magzatvizet nyelt) és ezért garatoxigént kapott pár napig, hogy normálisan tudjon lélegezni, plusz egy hétig antibiotikummal is kezelték, mint utóbb kiderült, fölöslegesen, mert minden lelete negatív volt. De fő a megelőzésKép
Akkor nem láttam ennyire humorosnak a dolgot, mert ebből kifolyólag egy hétig magamhoz sem ölelhettemKép

Orsoly!
OFF
Hát igen, Bianka már nagyon nagylány, vannak olyan beszólásai hogy halálra röhögjük magunkatKép
Azért az esküvőtökön még csak 2 éves volt. Vagy 3?
ON

Na megyek, mert a változatosság kedvéért egy halom vasalnivalóm vanKép

Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi történt, de egyszer se volt fent a lány, ezt kaptam szerintem tőle a szülinapomra. 8 óra egyben, még nyüszi se volt, sőt apája is elaludt ma Kép Lenyomta a csörgőt és visszadőlt, majd 1 óra múlva ébredt fel újra, így ma extra sokáig aludtunk (reggel 8-ig) De rég is volt ilyen. Na megyünk vásárolni holnapi bulira, még nem tom pontosan mi lesz a kaja, de hamarosan kiderül KépKépKépKép

Éjfél körülre talán be tudok nézni, ha sikerül mielőtt eldőlök majd az ágyban.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sofka Kép
nemmá a dögészhez menj! Annyira nem lehetsz hulla! Vagy ez valami titkos randi egy fess patológussal? Ej-ej! Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok,

Szilviknek boldog névnapot!

Kangi,

Nagyon örülök az endokrinológiai jó hírnek! Kép de jó,hogy utánajártatok! remélem az Ántsz eredmény is jó lesz.
Most olvasom,hogy lázas Julcsi,szegényKép Gyorsd jobbulást Kép
Akkor ez a kérdés most sajnos nem aktuális,de ha jobban lesz Julcsi és lesz időd akkor:
Te írtad korábban,hogy Julcsi egy kis felfedező,imádja a mindennapi sétákat és nem hagyja,hogy elmaradjon a séta. Most úgy néz ki,hogy egész télen járunk majd kezelésekre,gyalog/babakocsival.
Télen a nagy mínuszokban szerinted ezt hogy lehet kivitelezni?

Kaska,

Megnéztem az albumodat,nagyon szép,nekem az Anyához bújni jó meg a családi karika címűek tetszettek a legjobban, rengeteget nőtt és fejlődött Vilcsi (én a nagytalin láttam utoljára élőben). Már akartam írni,hogy
szerintem senkit nem zavar,ha kiöntöd a szíved itt. Én sem alszom sokat éjjelente,legalább 2x vagy 3x eszik Artúr,de tutira éhes,mert sokat eszik. Napközben nem eszik nagy mennyiségeket,minden más érdekesebb,mint
az evés.5 hósan volt egy átmeneti javulás,amikor pár éjszaka 5 órát is aludt egyfolytában,de azóta max 4 órát bír ki evés nélkül,úgyhogy én sem vagyok valami kipihent. Azért reménykedek,hogy egyszer majd csak csak átalussza az éjszakát Kép

Franyó,

Képek nagyon aranyosak Kép olvasom,mikre képes Anka,hát nem lehet könnyű állandóan szemmel tartani. Legalább tudom,mire számítsak majd,ha Artúr elkezd mászni,bár lehet,hogy az még jó sokára lesz.

Psandi,

Látom jól sikerült a KIKás bevásárlás? Miket vettél?

Heppi,

Hasznát az Aktiválmax?Jobb már az étvágyad? Orsinak bevált a krém, a pirosodás elmúlt már?

Norka,

Kutyapásztor Kép Mikor lesz a rutinvizsga? Pár napja hallottam a tvben,hogy Bpen akár 2 hónapot
is várni kell a forgalmi vizsgaidőpontra,mert kevés a vizsgabiztos. Gondolom Pécsett nincs ilyen probléma. És autótok van már?


Maci_2,

Ügyes Roni Kép Azóta próbálkozott már a felállással? Nemsokára belejön és akkor szaladhatsz utána Kép
A mi régi AKAI videónkon volt egy kulcs jelű gomb,ha azt hosszan benyomtuk akkor a videó kijelzőjén megjelent egy
lakat és akkor gyerekek nem tudták elindítani (csak ha kioldottál ugyanezt a gombot) és azt hívták gyerekzárnak.
Erre gondoltál?

Zulu,

4 fogkinövesztéshez gratula Kép Bankkártya: hát nem tudom, én is kicsit félnék,úgyhogy talán jobb,ha felhívod a bankot.
Azt szeretném kérdezni,hogy az általad írt (és Beu által kimásolt) Demeter Holl Sunval-nak mi a neve? Gabonapép?
Kérdeztem a Bioháló bioboltban,itt a Lukács fürdővel szemben és állítólag decben jön ilyen,bár az eladó nem tűnt túl meggyőzőnek.
Láttam ott rizs,szója és zabtejet,szerinted melyiket vegyem?ehhez a pehelyhez gondoltam.

Gombóc,

Szep. szorongás Kép Jobb már a helyzet? A baba mama klub érdekelne,de lehet,hogy csak tavasszal,mert Artúr még nem
igazán tud barátkozni. Leírnád,ha jut időd,hogy kb milyen korú babák vannak és mennyi a belépő,vannak-e játékok, van-e program vagy ez olyan kötetlen beszélgetés-barátkozás?Még azt is meg szeretném kérdezni,hogy ti kb
mennyi idő alatt láttatok javulást a Dévényes kezelések után? És Zsombi is sírt a kezelések alatt? Ti még meddig jártok kezelésre?


Zsuzsi,

Ide is megérkeztek a mínuszok,bár tegnap reggel 8 kor csak mínusz 4 fok volt. Németországban ált keményebbek a telek,mint
itthon? Miki sokat gyakorolja az állást? Úgy látom Gyuri kezd belejönni az óvodai életbe Kép


Vera,

Én is mindig nagyobb ruhákban járatom Artúrt. Neki elég hosszú a teste a nyakától a derekáig,így a rugi,ami a testére jó
az a lábán hosszú. Ezért hajgumit szoktam tenni a bokájára (ezt a tippet a topikból kaptam,már nem tudom kitől,de köszönet érte)
és így nem tudja lerúgni a lábfejénél. Örülök,hogy bejött a cumi és hogy te is pihentél kicsit. Én olyan 1,5 max 2 órát tartom
Artúrt levegőn,de ő max 1 órát alszik,aztán felébred.

Toffi,

Felüléshez gratulálok Kép Azóta gyakorolta már? Reggel itt vaciláltam,hogy babakocsizzunk-e a mínuszban,erre láttam,hogy
ti is kocsiztok Zsombival,úgyhogy mi is belevágtunk Kép Jól sikerült a séta?

Csucsuka,

Jobbulást és remélem hamar túlleszel a Zhkon.

Sofka,

Matrjoska Marci Kép Várom a fotót! Végül is kocsival mentünk,mire elidultunk kb 1 fok lehetett,hazafelé meg már 5 fok. Takaró
ötletet köszi, én is betakarom ha nagyon hideg lesz. Azt még nem tudom,mi lesz,ha mínusz 5 fok alatt lesz a hőmérséklet? Mert
tornára egész télen járnunk kell.
Drukkolok,hogy Marcinak végre kijöjjön jó sok foga és egy időre letudja a fogzást. A hasi és koponya uh-ot mi a Budai Gyerekkórházban
csináltattuk. Beutaló kell hozzá sé kb 2-3 hetet kell várni.Viszont az időpontot itt tényleg betartják és a dokinő is nagyon
szimpatikus volt. Most látom,hogy Marcipán felült,nagyon ügyesKép

Urszila,

Bio infót köszi előre is. Julka jobban van már? Használt az infra?


Manó,

Szegény Emma Kép Azt hiszem a babaneten van egy Kruppos topik,hátha segítenek. Drukkolok,hogy ne legyen roham és minél hamarabb jobban legyen Emma.

Elli,

Boldog hófordulót Kevinnek Kép
Köszi az öltöztetéses infót. Jól beöltöztettem és jól bírta a sétát. Overáll nekünk is van,csak még bele kell nőnie.
Voltál kozmetikában?


PIldi,

Köszi a babakocsis séta infót. Épp ma vettem a DMben Babylove időjárás elleni krémet (Wind & Wetter),remélem beválik.


Beu,

Jó,hogy már nem merít annyira ki Lőrinc állandó figyelése. Uszis öltözős sztorí Kép Hát igen,én is sokszor tapasztaltam,hogy az anyukák nincsenek igazán tekintettel a másikra.
Ugye azt írtad korábban,hogy fel fogod írni,hogy Lőrinc mikor eszik/alszik egy nap. Sikerült? És jutottál valamilyen összefüggésre?


Orsoly,

Hajaj! Én pedig arra számítottam,hogy Artúr idővel megszokja majd a kezelést és elmarad a sírás,de ezek szerint ez nem várható.
Ti mennyi idő után láttatok eredményt?

Évi,

Oltott Petra nagyon aranyos Kép Drukkolok,hogy hamar felépüljön az új ház Kép

Szilvi,

Én úgy hallottam,de biztos nem vagyok benne,hogy a Menjugate (agyhártyagyulladás elleni) oltás 1 éves kor alatt 3 szuri,1 év felett pedig 1.
De majd a lányok megmondják.

Anita,

Remélem tegnap jobb éjszakátok volt?

Leszter,
Sok erőt az építkezéshez!

Nadine,
Új tudományhoz gratulaKép

Mókuska,
Ügyes Lili Kép Jó,hogy újra jelentkeztél!

AnnAnn

Gratulálok a kisláynodhoz és gyere gyakran Kép

Mi tegnap letudtuk a Dévény féle neurológiai vizsgálatot. Szerencsére semmi újat ill rosszat nem mondott a dokinő,megvizsgálta a
fejtartását,kalapáccsal is megkopogtatta,reflexek jók. Azt mondta,hogy szellemileg ép csak egy minimális hipotónia van,mozgásfejlődésbeli elmaradottság,amit kezelni kell. Hétfőn megint megyünk,de most a Budai Gyerekkórházas neurodokihoz kontrollra. Szegény Artúr nemsokára fél éves és már annyiféle vizsgálaton szűrésen kontrollon meg miegymáson volt,remélem ennek is vége lesz egyszer. Persze tudom,hogy ez az ő
érdekében van,de szegény már úgy útálja a fehérköpenyeseket!!!
Tegnap úgy meglepődtem,mert Artúr eddig ha hason volt,akkor vagy félig ökölbe szprítva tartotta a kezét vagy repülőzött,de nem igazán nyúlt semmiért. Erre tegnap azt vettem észre,hogy amikor hason volt,akkor elkapta a DMes katalógust és nagy élvezettel gyűrögette és még meg is nyalta (ugye nincs benne ólom?) Szóval fejlődik a kézügyessége Kép
Azt kérdezném,hogy szerintetek hajhullásra mit vegyek be? Artúr 3 hónapos kora óta hullik és félek,hogy nem marad,ha
ilyen ütemben hullik tovább.Kb 2-3 naponta szedem az Elevitet,pár napja B vitamint is,a kajálásra is odafigyelek,mégis
ugyanúgy hullik. Esetleg van valami homeo szer erre?
sziasztok,
Ildi
azur
 
 


Azur Kép
sajnos nem tudom! Jól be kell bugyolálni, az arca köré is valami védőszerkót. Hétfőn beszélek a védőnőmmmel, ezt is megkérdezem tőle.

Újságpapír: én egy csomót megettem kicsinek. Fekete-fehéret! Nem kaptam ólommérgezést tőle. Reméljük, Artúrnak sem árt meg Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!Kép

Eddig a friss kismamákban voltam, de immáron kéthetes lányommal keresek helyet magunknak, hiszen ott nem beszélgethetek szoptatásról és egyéb problémákrólKép

Ann!
Gyönyörű volt a szüléstörténeted!Kép Kicsit irígykedtem is, mert az enyém nagyon borongósra sikeredett (de egy programozott császár sosem lesz olyan mint egy természetes szülésKép)

És a baba is gyönyörű!!Kép

PUSZI!Kép
Emőke + Édua aki nem akar aludni! Dr. Spock vajh' mire alapozta, hogy 15-19 órát alszanak?
az én lányom dumál folyamatosan ha épp nem eszik!Kép

hicudzsi
 
 


Szia Hicu!
Üdv itt is!KépGyere gyakran!!!
Annyira gyönyörű a babádKép
Spock biztos ezt a leendő szülőknek írta, hogy megnyugtassa őket, nyugodtan vállaljanak gyereket.Kép

Réka
muki
 
 


Nadine! Boldog szülinapot!
Kép

Azúr! Tegyél elé olyan dolgokat, amiket szeret, de egyébként tiltólistán vannak. Azokért biztos beindulKépA vizsgálati eredmények meg nagyon jók!

Kangi! Szegény kicsi Julcsi! Jobbulást, de gyorsan!

Sofka! Drukk megy ezerrel, azonnal tájékoztatást kérünk. Mikulásra azért kap egy kicsi ajándékot, de inkább a dekoráció meg a körítés érdekelne, hogy ki mit csinál. Bennem 0 kreativitás lakozik ugyanis. KépKépKép

Hicudzsi! Gratulálok az éber lánykádhoz! Milyen különleges neve van!

Rohanok, megyünk úszni.

Beu
beu
 
 


Sofka!

Pogiban kockacukrot írtál. Rendes nem is jó???

Az Orsoly által fetett kérdésekre én is várom ám a választ! Béna Beu szombaton pogit csinál a vasárnapi vendégeknek. Juj-juj, vajon mit esznek?

B.
beu
 
 


Bocsi, nem bírom ki.
Kevin 1 perccel ezelőtt végre hasrafordult!!! Tök egyedül!
Az én nagyfiamKépKépKépKép
Megyünk usziba,
tsók
E
ellimami
 
 


Sziasztok Kép
hááát ti termeltek ám rendesen Kép még visszaolvasni is egy óra. De nembaj, majd belerázódom, és megismerlek benneteket.

Hicu, áruld már el, h hol lehet olvasni a borongós szüléstörténetedet? Sajnálom, h így maradt meg benned, de lényeg a kiscsaj! Kép Dumál? igazi nő Kép

Azur, időjárás elleni krém, nagyon jó 5let Kép Bevált?
Haminak nagyon érzékeny a bőre. 1naposan vmiért csalánkiütése volt, kapot rá kalciumot - de ezt a momentumot lehagyták a zárójáról. Most is kijöttek pici piros pöttyök az arcára, némelyik úgy néz ki, mint egy pici pattanás... mitől van ez?
Egyébként én is gondban vagyok, h hogy menjünk ki ebben a "csodás" időben, ráadásul nekünk most kellene beleszokni a külvilágba. Tegnap és tegnapelőtt 3-4 percre kinéztünk az erkélyre, de nem mondom, hogy beleszeretett szegénykém. Nagy macerával fölöltözünk - irány a hideg - utána meg vetkőzés brrrrrrrrrr (ezt utáljuk!).

Puszi
Ann + Hami 10 nap
annann
 
 


Sziasztok

Először is szeretném megköszönni a névnapi jókívánságokat Kép
És szeretnék Manónak is Boldog Névnapot Kívánni.

Elli
Kevinnek pedig az 5 hósságához nagy-nagy gratula.
Természetesen gratu a házassági évfordulóhoz is Kép
Lenyomat készités Kép vagy Kép
4 hónaposan mi is csináltunk lábnyomatot, kezet azt nem mertünk.Mi is temperával csináltuk, de azért az is két emberes dolog volt.
De azért szivesen csinálnánk megint csak most gipszből.A kis merészek Kép

Ildi
Remélem Ancsi jobban van már

Beu
Látom nállatok is megjelent az akarat Ádám is szörnyen akaratos kis hisztis lett.
Lőrinc ajtónyitás Kép

Azur
Szegény Artúr Kép Kezelés sírás Kép
De biztos segíteni fog és legközelebb már ő se fog annyira sírni.

Anita
Jobb éjszakákat nektek minél hamarabb Kép

Maci_2
De édes Roni. Kép
Munkahellyel valahogy én is ugy vagyok hogy még nem igazán kívánkozom vissza, néha jó lenne valamit csinálni de azért még vissza még neeeem .

Évi
Szegény szuris Petra.De attól függetlenül látom nagyon jó hangulatban van Kép

Manó
Emma krupp Kép Remélhetőleg tényleg nem lesz semmi féle roham és minél hamarabb kinövitek.

Leszter
Varrás Kép De ügyi vagy. Én még nem mertem neki fogni ilyesminek.Nállunk apa szokott varrni. Ő szokott minden ilyesmit megcsinálni mint pl. függöny varrás, ágytakaró varrás, Ádi szivacsára huzatot.

Vera
De jó hogy ilyen jó napotok volt tegnap. Kép
Látod csak kezd már nagyfiú lenni Bence Kép
Képeket magnézem Kép még sajna nem sikerült Kép


Andi
Szárító alól kimászó Dani aranyos lehetett Kép

Kaska
Kinrim nagyon jól sikerült Kép

Kangi
Büdös kislány Kép

Zsuzsi
Ovis GyuriKép nagyon tetszett Kép Gondolom az ovonőnek nem annyira, dehát...

Most nem tudok tovább olvasni majd este megpróbálom folytatni őrület hogy mennyi a termés.
De azért egy képet megpróbálok feltenni.A tegnapi kedvencem.
Kép
szedem
 
 


Ann!
Most tettem végülis közzé a friss kismamáknálKép

Szilvi!
Csodajó ez a kép!Kép Reklámfotónak is elmenneKép

hicudzsi
 
 


Szilvi,
Jo a kep! Kép

Kangi,
torokgyuszi Kép ! Gyors gyogyulast!

Sofka,
Hirtelen otlettol vezerelve beraktam a kosarba egy olyan babakocsi fedelet. Ha lesz idom lefotozom, parameterezem, es emailben kiprobaljuk, jo? Ha nem, akkor Walmart visszakapja.

Ann,
Szinte minden babanak van olyan tejkiutes az orran. Itt kezdodik a kiskamasz kor! Kép Kb. 6 hetes korara lesz olyan igazi kisbaba, addig mindig kinlodik szegenyke valamivel. Hiaba, nehez megszokni a kintletet! Szerintem ne aggodj nagyon! Ha kiuteses, probald meg visszafogni a tej es tejtermek fogyasztasodat. Ha hamlik a bore sima olivaolajjal masszirozd be furdes elott, es ne hasznalj a gyogyszertari furdetokenocson kivul semmit. Vagy meg azt se, hiszen nem is piszkos a gyerek! Bevallom, Miki eloszor 3 hetes koraban furdott. Addig csak popsimosas, derekig pancsizas volt musoron minden nagydolog utan! Mondjuk az elso kettot mi is minden nap furdettuk, de tenyleg, minek?

Azur,
Na latod, meg Deveny Anna is csak minimalis dolgokrol beszel! Szerintem olyan "minimalis" elteres a nagykonyvtol meg minden gyereknel van!

Mennunk kell az oviba, kivancsi vagyok ma mivel varnak! De ma legalabb a mi ovonenink van, nem az a "csunya rangatos neni". Kép Azota is a metroalaguton rohogok!

Nadine,
Boldog szulinapot! Hanyan lesztek a bulin?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Elli
gratula az egyedüli hasraforduláshoz Kép ügyes a "kis" Kevin Kép

Kangi
torokgyuszi Kép gyors jobbulást Kép

Nadine, Vera
gratula a hosszú alváshoz, remélem megismétlik a babók

Sofka
már megint szétröhögtem magam, amikor a megbotlott Jézuskásról írtál Kép

Azúr
hajhullás nálam kb. most kezd talán normalizálódni, hogy 6,5 hónapos Dani, szerintem nem tehetsz egyebet, mint vársz
A Kikát pedig felvásároltam, főként karácsonyi kiegészítőket vettem, illatos mécses, keresztfiamnak ajándék, stb., de még a csomó dolgot meg tudtam volna venni, csak hát villamossal lehet, hogy nehézkes lett volna hazacipelni. De ma este elrángatom apát a maradékért KépKép

Hicudzsi
üdv itt, megkukkoltam Éduát még a kismamákban, nagyon szép kislány Kép

Menjugate
1 éves kor alatt 3 szuri, 1 év felett 1 szuri, 10 évre szól a védelem. Az én dokim 1 éves kor felett javasolja

Dani egyre ügyesebben mászik (Beu, folyton eszembe jut ez a "ne lazsálj" duma KépKép), ma már a küszöb sem jelentett akadályt Kép hogy fogok így netezni???

Andi
psandi
 
 


Ann
a pöttyök tejkiütések, néha előjönnek, elmúlnak, de asszem 2 hós kor után már tuti nem lesznek Kép

Szilvi
varró Apa kincset ér Kép
a kép nagyon jó, a "We are the world" felvételén készült? KépKép

Andi
psandi
 
 


Testverhaboru:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi Kép
nagyon édes sorozat!!! KépKépKép

Kislányom a karomban fekve aludt el szopi közben, mint utoljára 3 hónaposan, és most az ágyába tettem, ahol szintén kábé azóta nem volt nappal.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Beu!
Tali: Nekem de. csak a kedd és a csütörtök jó, mert h-sz-p jön a tejes. Kép Hacsak nem jön elég korán és utána dobbanthaunk. Kép

Csucsuka!
Gratula a fogacskákhoz. Kép

Sofka!
Gratula Marcipánnak felüléshez.

Elli!
Lakótelepi konyha, ezért is kellett csináltatni, mert ide nem fér be bármilyen szekrény. Cseresznye front, belül, fehér 19-es bútorlapból, munkalappal és külön asztallappal. Itt a képe:
Kép

Nadine!
Boldog szülinapot.Kép

Na ezt most elküldöm és olvasok tovább.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Magdi Kép
a kép nem motanában készült, igaz? Vagy Mikike Schirilla Gyuri bácsi nyomdokain evez? Esetleg már megint hülyéskednek a Távfűtő Művek? Kép

Kangi
kangi
 
 


motanában = mostanában

Kagi Kép
kangi
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, mert Szandi folyton Zsombit nyúzza. Eddig csak Szandi volt náthás, éjjel már háromszor porszívóztuk ZsombitKép.

Most sütöttem egy kaliforniait, nagyon kíváncsi vagyok, még hűl, hogy ki tudjam venni a formából.

A fél lemaradásomat elolvastam, a többivel majd lesz valamiKép...

Zsuzsi
Tök jó ez a háborúKép, nálunk még csak a nagy nyúzza a kicsitKép

Nadine
Boldog szülinapotKép
Zsani KépKép

Elli
Gratula Kevinnek a forduláshozKép Jövő héten nem megyünk úszni (a nátha miatt)

Hicu
Üdv ittKép

Kangi
Japán játékKép
Jobbulást Julcsinak!

Mókuska
Ügyes LiliKép, gratulaKép

Beu
Képek szupikKép

Sofka
Karácsonyi sztori jóóóKép

Ildi
Séta jól sikerültKép Ma csak az erkélyen altattam Zsombit, majd nemsokára megint lemerészkedünk egy kicsit.
Zsombi kinőtte a 80-as overállt Kép vagy inkább Kép (lehet, a számozásával is gond van, de amikor próbáltuk, még nagy volt), vehetek még egyet

Szilvi
Klassz képKép

Megyek, megnézem a képeketKép
Olyan szombat érzésem van...
PusziKép
Toffi + Zsombi + most Szandi isKép
toffifee
 
 


Megint énKép

Süti finomKép, csak egy kicsit sok csokidarabot tettem bele, amit én nem bánok, mert étcsoki, a többieknek nem tudom, ízlik-e majd (Szandi most kóstolja)Kép

Kaska
Hát nem semmi versKépKépKép

Zsuzsi
Ovis-sztoriKép
WC mellé pisiKép

Zsófi
Jobbulás!
Szandi csak találgat, mi baja az ovival, mindig más (ha 5 perc múlva kérdezzük, akkor is): nem ízlett az ebéd, nem akart tornázni, nem engedték ki WC-re, nem kapott még egy pohár gyümölcslét, az ovistársai nem akarnak vele eksönment játszani, valamelyik azt mondta, hogy büdös a szája... ez csak néhány gyöngyszemKép

Megyünk sétálni
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Lányok,

most jöttem haza a Váci úti Tescoból (ablekfestékek leárazva!!!!) és láttam csacsit. Igaz, hogy nem volt ott belőle túl sok (3-4-5 db talán), de ezek szerint némelyik Tescoban még van. Ja, és az ára 3.490,- Ft.

Sziasztok, Erika
kerika
 
 


Csak Kangi megnyugtatására: A dögész még nem a hűlt tetememen vizsgálódik. Apa nevezte el őket, mert ő fészkelt be előre a Jánosba. Szerinte egyszerűbb lett vóna, ha a portás alaposan helybenhagyja egy bunkóval, aztán hazaküldik. Gyerek és balesetis alkalmi otttartózkodásaink óta csak egyet tudok érteni vele. Csak nekem muszáj menni, mert nincs, aki kisollóval és szemöldökcsipesszel intézze a varratszedést (apának muszáj voltam, különben még most is kéklene, ugyanis nem volt hajlandó harmadszorra visszamenni). Viszont a rtg alapján felajánlotta, hogy azt a néhány csavart és laposvasat kiszereli. Amennyiben nem vérzek. Mert azt nem bírja, beláthatom!!!
na indulunk, ha még ma hazatalálunk, jelentkezem. Addig is gyarapodjatok, betegek meg gyógyuljanak.

Szegény Julcsinak is sok-sok gyógypuszi!


Ja, és ha vki elrohan a Váci útra, nekem is csacsit!!!
sofka
 
 


Mi is szeretnénk csacsit!!! Enyém Apa még dolgozik, nem tudunk menniKép

Toffi
toffifee
 
 


Énisénis!!!! KépKépKép Köszi!

Kangi és lázasJulcsi
kangi
 
 


Próbáljátok meg félrerakatni. Nekem már raktak férle a Tescoba illatszert.
Névtelen
 


Sziasztok lanyok!

Voltam a Tescoban atvenni a Liberos ajandek esokabatot. Ha mar ott voltam, be is vasaroltam, pedig egyebkent tobbnyire a Coraba jarunk. Hat ez a Tesco, iszonyat.Kép Tomeg, lokdosodes, tolakodas, hatalmas sorok nem csak a penztarnal, hanem a husoknal, zoldsegeknel, mindenhol. Teljesen lefaradtam a sok bamba es bunko embertol, akik folyton elemtolakodtak, vagy csak ugy szimplan megalltak a hostesseknel, ily modon hatalmas tomegek alakultak ki pl. negyed(!) kocka csokiert. Es mindehhez a szokasos Tescos diszlet, a zoknik koze behajigalt pacolt hallal es az uditok koze elhelyezett osszenyomodott sutemennyel. Vegul melto befejezeskent a penztaros rahajigalta az en cuccaimra a kovetkezo vevoet, mert sajna nem voltam eleg gyors, cumikopdoso, turelmetlen es almos Petraval sulyosbitva.Kép Es persze a lejmolok hada: az elsonek meg adtam, a masodik es a harmadik viszont hoppon maradt. Bocsi az aradatert, de teljesen lefaradtam attol a hangulattol, ami ott volt.Kép
Viszont van jo hirem is.Kép Elindultam egy ketfogu Petraval, de haza mar haromfoguval jottem!Kép Szegenykem este is elegge szenvedett lefekves utan, gondolom ezert. Protkora gyujto anyukak, esetleg erdemes elnezni a Fogarasi uti Tescoba, hatha.Kép Bar csacsi nemtom, hogy itt is van-e.

Magdi,
Csinaltatjuk, nem pedig keszen vesszuk a konyhabutort, ez biztos. Egyelore asztalos-keresoben vagyunk, ha nem talalunk, akkor majd elkernem a tietek szamat is, ok? Koszi elore is.

Kangi,
Mar annyiszor akartam en is orvendezni, hogy okes Julcsi pajzsmirigye!Kép Drukkdrukk, hogy tovabbra is csupa kedvezo hirt kapjatok!
Jobbulast Julcsinak, es kitartas, hatha megszereti(tek) az otthonletet!Kép

Urszila,
Jobbulast a kis dathas ikertesonak!

Jajj, akartam meg irni, de ugy hallom, mennem kell, ugyhogy minden betegnek jobbulast!Kép

Puszi:

Leszter

Igy furdik Petra, annyit elarulok, hogy nem hidromasszazs kiskadunk van, o csinalja a hullamokat.Kép

Kép

Es kozben lefetyel is.Kép
Kép
leszter
 
 


Leszter
Petra édes és gratula az ilyen gyors foggyarapodáshozKép

Most hívott Apa, kb. fél óra múlva ér haza, utána megyünk nagybevásárolni, ha igaz, akkor a Váci útra. Ha még kapok csacsit, jelentkezek, Kangi és Sofka számát beírtam a telefonomba (mint potenciális vágyakozók). Akit még érdekel, dobjon egy sms-t, jó?

PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Leszter Kép
rémtesco Kép én ezért (is) járok késő este, gyerek nélkül.
Fürcsis képek nagyon édesek!!!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Toffi Kép
klassz, köszi!!!

Pussz
Kangi és kúpotkapott Julcsi
kangi
 
 


Lányok Kép
ugye ne fürdessem ma Julcsit, jobb, ha csak mosdatjuk?

Köszpussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Szerintem nyugodtan furdesd. Laznak is jot tesz (gondolom lazas, ha kupozod), nekem jol szokott esni betegseg eseten is a furdes, ha nehez is ravennem magam eloszor. Csak jol futsetek be. Max. akkor ne, ha nagyon nyugos, es inkabb aludna. Persze ez csak maganvelemeny.Kép
Hogy van a kis betegecske? Nagyon lazas szegeny? Hogy viseli?
Udv:

Leszter
leszter
 
 


Leszter Kép
sajna a fürdőben nincs extra fűtés, inkább nem kockáztatom. Ma féligkoszos malacka marad Kép
Most már jobb, de amíg ment föl a láza du, nagyon odavolt. Aztán megjött Anyu, aztán a húgom meg Apu, és akkor kicsit viháncolt. Most meg Apacukázik, úgyhogy illanok vasalni, amíg nem jön rá a nyűg. 38,2-nél adtam be a kúpot 3/4 5-kor.

Még evett is egy kicsit pépet, úgyhogy beadtam a vasat és a Lactobaci kultúrát, főleg fontos, hiszen antibiotikumot kap, úgyhogy örvendezek, már csak a gyogyi van hátra, de délelőtt szerette Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi, jobbulást a kis gyengélkedőnekKép És ,bár eddig nem írtam, én is nagyon örülök, hogy semmi komolyat nem mutatott ki a kivizslatásKép

Toffi, nem tudom, megjártad-e már a Tescot, jelentem az utolsó darab csacsi az enyémKép Anyukám foggal körömmel védelmezi a zsákmányt, aszonta csak a pénztárosnak nyújtja át rövid megtekintésreKép

Leszter, csúcs a pancsizó PetraKép Timit is azért kellett félévesen átlakoltatni a nagykádba, mert apa nem kedvelte a Balatont a lakás kádon kívüli részeibenKép
Ekcéma: a bőr érdessége miatt ne aggódj, ez a tél velejárója. Az érzékenyebb bőrű babák bőre ilyenkor sajna sokkal szárazabb, Timiét is minden este vastagon testápolózni kell. És a legjobb, ha patikai fürdetőt használtok, vagy legalább valamilyen olajos készítményt (pl Nívea vagy a Pelsano még jobb)
Építkezéshez kitartást, tudom, mit éltek át, mi is épp bővítjük a házatKép Imádom az építőipari mesterembereket a pontosságuk a precizításuk és a számolási készségük miatt isKép
Gratula a fogszaporulathozKép

Én is teszek fel friss képeket, ha sikerülKép
Birkózás
Kép
Békés egymás mellett ülésKép
Kép
Zsebi nyertKép
Kép
Timi lassan beszorul az etetőszékbeKép
Kép



Most muszáj mennem, mert Zsebi szétkapja a gépemetKép

üdv
Momo, a boldog szamártulajdonosKép


Momo
momo
 
 


Hú de jók a mai képek!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsi! Lesz még gondod velük, úgy látom. Gyuri kéjes örömmel eszi el Miki elől a sütit. Nagyon édesek! J Sütit megkívántam. Ma még nem ettem semmi hízlalót. Azt hiszem, csinálok pudingotKép

Leszter! Petra fürdése is haláli! Úszik a ház, gondolom.Kép Mi is a Fogarasi úti Tescoba járunk, de tényleg horror. És a minőség is szörnyű, pl. du. a zöldségeknél már semmi vehető. De az van a legközelebb. Háromfogú Petrához gratula!

Ha valaki kideríti, hogy a Fogarasin van-e csacsi, szóljon l.sz.

Toffi! Zsombi észrevétlenül nő egy méretet? Kép Vissza tudod cserélni? Ha nem, 80-as vagy 86-os méretet veszel egy másik fajtából???

Lőrinc most 30 másodpercig volt hajlandó elmaradni a részére kialakított kis kuckóban. Most megint megtámadta a tévét, és csatakiáltások közepette kísérli meg bevenni. Látja magát benne és nagyokat dumál magával. A múltkor pedig kikapcsolva találtam. Na, megyek megnevelem, mit nem szabad. Nem, szerencsére ott hagyta. Most felborítja /borította a hangfalat. Na, nem közvetítek tovább.

Szilvi! Tényleg reklámfotós Ádámról az a kép. Tündéri a fogacskáival. Úgy megváltozik az arckifejezésük, amikor kijön a foguk. Én most ismerkedem az új Lőrinccel.J

AnnAnn! Megnéztem a profilodban Hamit. Nagyon édes. De miért pocak a címe?

Hicu! A Te profilodat is megkuksiztam, de csak a gyerekszobát találtam. A kép viszont nagyon jó! Ki csinálta, Te? Majd átnézek a friss mamához, ha ott van ép a babáról.

Azur! Szándékai szerint én minden nap ki akarom vinni Lőrincet, kivéve ha köd, eső, dzsuva van. De a hideg önmagában nem akadály. Remélem a bari jó melegen tartja, a fejére meg lehet tenni kapucnit, azt behúzni, és így beburkolni. Talán. Ausztriában láttam olyan bundazsákot, aminek a fejrészénél egészen be lehetett szűkíteni a baba feje köré. Jópofa volt. De sima bundazsák, overall, pléd, meg több réteg ruha is elég kell, hogy legyen. napirend írásával semmire nem jutott: L

Sofka! Látom Azur írt az UH_ról. Nekem a kórházban azt mondták, a Madarászba be lehet jelentkezni.

Manó! Szegény Emma! Remélem, megússzátok. A Kismamában is szokott lenni a telefonszámok között valami Krupp ügyelet, azért tartsd készenlétben. Sose legyen rá szükség. Lőrincet is folyton figyelem, mert mikor be volt rekedve, a gégészeten a doktornő folyton azt kérdezte, nem köhög-e ugatva. Persze nem köhögött sehogy, de néha mostanában furán veszi a levegőt. Szerintem a játék hevében, de most úgy megijedtem.


beu
beu
 
 


A mai nem az en napom...Reggel osszekaptunk Apaval. Delutan meg elutottem egy segedmotoros kiskolykotKép Illetve o jott nekem. Vagyis mindegy (o volt a hibas azert), a lenyeg, hogy nem lett semmi baja (csak a kocsinakKép). Tiszta ideg voltam, bar erdekes modon utana tok nyugodtnak tuntem, de aztan mar zokogtam Apanak a telefonba...Kép

orsoly
orsoly
 
 


Itt vagyok én isKép

Csacsitéma: bocs Kangi, elbaltáztuk enyém Apával, senki nem volt a sorok között (ha nagyobb a forgalom ott, tuti beteszem a kocsiba a másikat is, de sehol sem volt senki), aztán addig néztük, hogy jó lesz-e a csacsi, hogy ezek szerint Momoéké az uccsó. De a miénk az uccsó előtti Kép. Vigasztalásul: barátném megnézi, a debreceni játéknagykerben van-e, ha van, akkor mennyiért. Ha van infóm, sms-elek, vagy hívlak.

Momo
Pont jól jött ki, a miénk kék és ha jól láttam, a Tiétek piros.Kép
Lányok édesekKép Én miért nem tudtam ilyen klassz képet csinálni Timiről???

Beu
Nem tudom visszacserélni, mert használtan vettem, így csak (Kép) 1500 péz bánja. Szandi is ezt csinálja, kicsit kicombosodik, aztán hirtelen nyúlik, van hosszú rá minden nadrág, vagy már rövidKép

Mennem kell, Zsombinak valami nem tetszikKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


De jól tudok írni, szóval vagy hosszú a nadrág, vagy rövidKép

Most néztem a csacsis dobozon, hogy a nagyker, ami forgalmazza, ugyanabban az utcában van, ahol enyém Apa dolgozik. Már nem emlékszem, ki hívta fel, de ezt hívtátok: Impag Kft? Ha nem, Apát ráizzítom hétfőn a nagykerre, nézzen utána. És ha jól néztem, ez nem a Zsófi-féle csacsi, csak hasonló (a célnak megfelel és elég vastagnak tűnik az anyaga).

Toffi
toffifee
 
 


Andi, Zsuzsi, köszi a kiütés infot, nekem is voltak vmi halvány emlékeim ilyenről, de jobb biztosra menni! Kép

Ma nagyon megijedtem, mert vérzett Hami köldöke (még nem esett le a köldökcsonk) és ráadásul apa se volt itthon. Pánik a köbön, utána apa hazaért, felhívta a gyerekorvost, aki azt mondta, hogy nyugi... most nyugi van, remélem, nem lesz semmi gáz!

Zsuzsi, a képsorozat nagyon édes! Jól elkaptad a fontos pillanatokat Kép
Momo, Leszter, Szilvi édesek a csemeték Kép

Leszer, gratula a 3 foghoz Kép

Beu, azért pocak a címe, mert az előző kép még pocak volt és amikor ezt feltettem nem volt már nekem képben, h a címet is ki kéne javítani Kép

orsoly Kép egy adag ++++++++++++++++++++ energia!

Ann
annann
 
 


Sofka,
16 mm atmeroju csonek kene lenni a babakocsi vazanak, hogy jo legyen ra a teto. Megnezed milyen a tietek? Ha nem jo, akkor visszaviszem!
Azert nagyon remenykedem!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Toffi Kép
semmi gáz, majd lesz nekünk is csacsink, s ha tiéd Apa megkérdezi, akkor főleg arik vagytok!

AnnAnn Kép
Julcsié is vérzett kicsit. No para! Kép Nem tudom, te hogyan törlöd át, én fülpucapálcát mártottam az alkoholba, és azzal olyan jóóól körbe tudtam vájkálni a csonkot, tuti fertőtlenre, utána meg jóóól behintőporoztam. A 11. napon aztán leesett, mégpedig Apacuka vesztette el, aztán meglelte a pelenkában, és nem is hányt, pedig mindig ígérgette Kép De még utána is kicsit vérezgetett, akkor már csak finoman meg kellett tunkolni a szeszes pálcikával. Pár nap, és az is elmúlt. Ne félj, nem lesz baj! Szagolgasd meg (tudom, szagolgassa a hóhér Kép), ha nincs rossz szaga, akkor nincs baj. A szag jelzi a gombásodást, ami fujj! De nem szok előjönni, mert az anyukák gondosan pucolnak, habár forgó gyomorral (én).

Orsoly Kép
úúúú, gyorsan aludd ki ezt a rossz napot! Holnapra pedig: KépKépKépKépKépKép Neked!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Naaaagyon távirati stilusban tudok csak irni,mert már beszél a "kiságy", pont ahogy nekikezdenék irni, tuttira felébred Ádám...Kép
De annyi az olvasnivaló, sosem érek a végére!

Nevetek én is sokat amig végigolvasom kivel mi van, na és a képek is bombasztikusak!!!
Azur Ildi, aranyos vagy, hogy érdeklödsz felölünk! Hideg és hó miatt Sziklás-hegység elnapolva,majd ha kicsit enged a tél, talán december-január, akkor ki tudunk megint menni, egyelöre most a postaládáig is nehézkes kievickélni.
Ádám pár napig ugyancsak hidazott, én nem tulajdonitottam rossz dolognak, most fedez fel minden mozgást, hát ez is egy újfajta tudomány!

Képzeljétek, tegnap az egyik hiradóban hallottam, hogy valahol az USA-ban kitettek egy nöt a Burger King-böl,mert szoptatott!!! Poénkodva mondták,hogy biztosan az volt a gond,hogy nem kért mellé a baba sültkrumplit...Na, de utána állitólag bocsánatot kért a cég,hogy ilyen történt, de azért meg van a véleményem róluk!

Millió dolgot akartam még irni, de most már nem tür halasztást a kiságy-dumagépem,mennem kell hozzá...
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

Valaki kérdezte a videózárat: ez egy olyan valami tudtommal, ami megakadályozza, hogy a résen, ahol a kazettát beteszed, be lehessen nyúlni-bepakolni, Ugyyanis ezek a kölkök jelenleg ilyen szempontból jelentik a legnagyobb veszélyt a vidire.
NEm tudom, de gyerekbiztonsági cuccokból az ikeát szokták emlegetni, meg persze a bababoltokat.

Azúr: hajgumi a bokára tőlem vanKép, örülök, hogy valakinek használt!

Kangi:én lázas gyerkőcöt is szoktam fürdetni, sőt. A hűtőfürdő a legjobb lázcsillapitás, ráadásul ált. szeretnek ugye pancsizni, és sokszor még az amúgy nyűgös gyerek is jobban érzi magát a vizben.

Hicudzsi: gratula a babádhoz!

Elli: gratula a forduláshoz, nagyon meg tudlak érteni, hisz Ancsi is (a 4 hósan bemutatott én ezt akár tudnám is forgás után) múlt héten kezdett forogniKép (igaz, most meg már feláll...)

Sofka: Marcipánnak gratula az üléshez!!

Leszter: gratula a 3. foghoz (meg a többihez is, ha még nem tettem volnaKép ) Tesco: nem tudom mért, de a Fogarasi tescot utálom legjobban (sokáig nekem is az volt legközelebb, most már nem)

Fotók nagyon klasszak, különösen Szilvitől!

Momo: látom mégiscsak copf, jól áll Timinek!

Orsoly: motorosKép

Ancsi ma olyna jó étvággyal evett sima üres krumplit közvetlen szopi után, hogy keményen elgondolkodtatott, miszerint itt az ideje a rendszeres főzelék kinálgatásnak. (mondjuk lehetett vagy 50-70 g amit evett, na de akkor is, eddig közvetlen szopi után -ciciről egyenest a székbe -szinte semmit nem szokott)

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon fő a fejem. Vagy a kórházban kevés a vas, vagy a doki gyűjt karácsonyi ajándékra. December 9, műtét. Mondjuk pillanatnyilag odáig jutottam az alkuban, hogy reggel 3/4 8-ra megyek, és este, ha minden ok (úgy lesz!), hazajöhetek. De most aztán be vagyok .... . Barátságosan felajánlották, hogy a babát is vihetem. Szerintem nem tudják, hogy az evő-alvó, babakocsiban vígan elférő egyhetes nem fogható a mai MArcipánhoz. Ajjaj. Most többet nem tudok, mélydepi. Megyek, megpróbálom feldobni magam. (Vasalok, és keresek hozzá vmi limonádét.)


Zsuzsi, babkocsi váza kb. 16 mm.
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!KépKépKép

Egy villám látogatás,mert készülünk a hétvégére.(London)

Mindenkinek jobbulást kívánok aki beteg!Főleg a babák gyorsan gyógyuljanak meg! (bocsi hogy nem irok külön külön mindenkinek)

Elli!Kép
Gratula a forgáshoz!!!!!Ügyes KevinKépKépKépKép

Sofka!Kép
Jaj Te szegény !Miért van Neked sok vasad?Kép


Leszter!Kép Hát csúcs ez a pancsizós kép!!!!!Petra nagyon édi!KépKépKépÉpitkezés....én is tudnék róla órákat mesélniKépKépKép


Barbi!Kép
Mekkora a hó? Azért én kicsit irigyellek!Itt nem valószinű hogy akár Karácsonyra hó legyen.Pedig az annyira idill lenne.


Zsuzsi!Kép
A fiúk nagyon vageszok kis krapekok!!!!KépKépKép
Jó kis lesifotós lennél!KépKépKép


Toffi!Kép
Micsoda szamár projektben lázban vagy!KépKépKépÉn ma a klasszikus hintaló helyett egy hintaszamarat láttam egy üzletben ,sokáig néztem mire leesett hogy mi a bibi vele.Hát hogy nem ló!KépKépKépDe nagyon kacérkodtam vele,aztán kijöttem.

Kangi!Kép
Mitől van a láz Julcsinál? Gyorsan hesssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!

Momo!Kép
Nagyon édik a gyerekek!Kép

Andi!Kép
Én beadattam Marcinak a Menjugaté-t,az én dokim ajánlotta.Dani nagyon kis vagesz!Kép

Magdi!Kép
A pöttyöslabdátKép vigyem Elliékhez a talira?Jöttök?

Beu!Kép
Lőrinc már kész nagyfiú!Kép

Orsoly!Kép
Ne légy szomorú,nem lett baj!KépKépKép


Marcikámmal ma voltunk reggel vérvételen,nagyon üvöltött,de nem a szúrástól,hanem mert fogták a kezét és azt nagyon rühelli!
Aztán egy nagy kaja,majd alvás kis torna,és irány egy bevásárlóközpont.Terepszemle Karácsonyra.Hát itt már minden a feje tetején áll ,kb.mintha ezüst vasárnap lenne. Asszem idén Apával nem kisérlem meg a bevásárlást ,mert végleg megutálja!Kép
De Marcikám olyan jót aludt,és még a sok öreg asszony gügyögése sem ébresztette fel,pedig rengetegen megnézték,és mindenki megkérdezte hogy fiú?Mintha nem látszódna rajta egyértelműen-a ruházatáról nem beszélve...na mindegy balga belgák.Kép

Na hát ennyi ,na meg még annyi hogy már hasról is átfordul 2 napja minden lacafaca nélkül.Olyan kis ügyes,és úgy élvezi!

Na lassan megyek pakolászni, mindenkinek nagyon jó és betegség mentes hétvégét!!!!!!KépKépKépKép

Pusssszzzzz

Mariann&Marci
Mariann
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?