Új privát üzeneted érkezett!

Oké megcsináltam, nekem is sikerült. (magamtól) :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Először is a legfontosabb:
(igaz kicsit megkésve)
MESIKE ÉS NOI!!!
Isten éltessen sokáig titeket!!!!
Kép


Csajok!! Milyen volt a tali????
Gab képeit már megnéztem..... Látszik mindenkin, hogy mennyire élvezte!

Mi a hétvégén Balatonfüreden voltunk apával kettesben (Dani addig Veszprémben a szüleimnél, tehát nem túl messze tőlünk). Nagyon jól éreztük magunkat, vasárnap meg anyuék lehozták Danit hozzánk és vele együtt elmentünk egy hajókázásra. Nagyon élvezte a kis szaros. Pedig tartottunk tőle, hogy fogja végigrosszalkodni az 1 órát. De nem.... Ált mellettünk és csak leste a vizet meg a hajókat, kiabált nekik meg integetett...
Aztán a parton rátalált egy jó játékra és alig lehett leszedni róla.
Na, teszek fel pár képet, aztán jövök még egyet panaszkodni. :cry:
Kép
Kép
Kép

Szóval, a panaszkodásom tárgya, az, hogy apának szóltak a cégtől, hogy az európai nagyfőnöke áthelyezte Nyíregyházára termelésvezetőnek, de véglegesen! Tudjátok, mit jelent ez???
Kaptunk egy hétvégi apukát!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nem tudom, milyen megoldást találunk majd erre, de most igen magam alatt vagyok.

Na, megyek, még van 1-2 dolgom, gyorsan megcsinálom, mielött megyek Daniért a bölcsibe!

Abdy

Kép
oriandy
 
 


Lackós képekről jut eszembe, nekünk is van új sofőrünk. 8)

Kép Kép Kép

tjuca
 
 

 
 

Juca! Persze, Mesi is kipróbálta! Csütörtökön ahogy hazahozta Laci a kocsit, Mesi 2 órán keresztül ki sem szállt!
Kép

(Úgy volt, megnézed majd a menő járgányunkat, de ez kimaradt...)

Kinga is nagyon szakértő, látszik, mennyire koncentrál! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Andy! :( Nem egyszerű! Nálunk ilyen helyzetben csakis a költözés jöhetne szóba!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Helló!


Gyorsan, mert mindjárt ovi járat. Szóval, tali jó volt, azért mentünk viszonylag hamar el, mert Máté eléggé kezdett zizilődni...Nem nagyon vigyázott már a kisebbekre( Ja, Noira se szokott, ami meg is látszik, ő se piskóta...). Meg így legalább a kocsiban aludtak, amit Noi folytatott itthon, Máté persze nem. Ja, oviban, kemény 2 hetet sikerült intéznem, tehát júni 15.-ig megy. És még ezt is milyen nehéz volt kiharcolni, nem semmi mennyire hülye helyzet van manapság ilyen ügyben...(is). Na, nem panaszkodom, azért feldobtam magam tegnap az új Réka kazival, és most jó kis izomlázam van. Így jár, aki ellustul.

Gabella: Azóta agyalok, hogy mondta e már Noi, hogy ostoba! Nem tóm, de mond eléggé cifrákat...(gazember...stb.) Meg se csodáltam a kocsit, mi is ráálnánk az ügyre. Most épp egy "tender"-től (hű, de rühellem az ilyen magyartalan szavakat) tettük függővé. Különben nektek tök ari csendes gyerkőceitek vannak. (persze otthon minden más...én tóm)


Alziza: Holnap fogorvos? Na, majd drukkolok, aztán én is erőt gyüjtök...

Nancsa: Hát, te az életben is vigyori vagy, meg a gyermeked is! Egyszer "szemeztem" is vele...

Kimike: na, nem sokat csevegtünk, mikor odaültem a közösbe, akkor férjem riadót fújt, mert besokkalt a Mátétól...Na, majd egyszer csak...

Marcy: Fejfájás? Tényleg vetettek cípőt? De ha Ikeáztatok, gondolom nem.

Juca: Kin gádat egyszer megpörgettem abba a fura műanyag izébe, az bejött neki. Hát, lánykáink tényleg hasonlítanak (vérmérséklet, hajszerkezet).

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Gabi, köszönjük Milán nevében is a köszöntést. Igen, ma van az igazi. :)

Andy, jók a fotók. Ez a nyíregyházi dolog még engem is szíven ütött. Nektek az a világ vége! És most mi lesz? Nem tud munkahelyet váltani? Vagy nem tudtok ti is leköltözni? :(

Képeket nem tudom mikor fogom feltölteni, még Kofától is segítséget kell kérnem. Azt hiszem ebből hétvége lesz.

Mennem kell, sziasztok!
Vendég
 


Milán! sok boldogságot!!!!

Rita, ti sem voltatok a talin?

Ex! Atya ég,mivel fogytál ilyen nagyon sokat? Nagyon csini vagy! :lol:

Sofőr csajok nagyon cukkerek,Juca,Gab!

Gab! Ki van a 2006-os babák mögött az iwiwen? Gádoros van beirva, azt hittem az Te vagy!

Colett, Téged a militari nacidról ismertelek meg!

Amandi, a piros felős fiú a Te fiad?

Tandika, a Te lánykádat nem látom.

Marcy, Juca, de jó volt megint ksimamikat látni!!!Hajrááá!

Oriandy!!Fúúú, ez iszonyú nagy változás,és onnan iszonyú messze van!!!!!Hát én is a költözésre szavaznék, ha nem lenne annyira gáz hely Nyiregyháza a tiétekhez képest, meg ugye ott a lakás is, most lett kész,szép új, a tiétek, stb.
Mikortól él a dolog?

Nagyon klassz helyen volt a tali!!!!!!
Jóvolt még igy képeken is újra látni benneteket!

Dobok én is képet. A fellépésen Blani egyebek mellett -hogy hogy nem-műsorvezető is volt,meg pl.ház is,ezért van pirosban. :wink:
Fellépés előtt meg még odaszaladt az öccsének küldeni egy puszit a sergőre.

Kép

Itt meg (Viera)azzal a bizonyos macival,amitől nonó megijedt.

Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


ÁÁÁÁÁ,nem birom már ezt a klaviatúrát!!!Lehet laptopban billentyűzetet cserélni? Valaki segitsenmegtudni!!!!!!!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Hali.

Az én nem sok képem még a gépen pihizik, de amint kiszabadulnak, felteszem őket Jucáék fotótárába. De hogy ez mikor lesz...azt nem tudom.

Andy, hidd el, rugalmasan meg fogjátok oldani a dolgot apával, ha más nem muszájból. Az tuti, hogy először nagyon car lesz, de ki fogjátok bírni! Kitartás!

Juca, Gab, aranyosak a sofőrök.

Colett, én ma bölcsit próbáltam intézni, ha mégis nappal fog öcsém suliba járni...nem tudom, mi lesz, annyira felháborít, hogy egyszerűen ha találsz munkát, akkor dobd fel a talpad, mert bölcsihely az alig akad. :? Komolyan, hosszútávú élettervet kellene kialakítani, persze percre lebontva, hogy minden klappoljon. :o

Kimike, Milánt Isten éltesse névnapja alkalmából.

Bénianyu, passz, jöttek a mínuszok. De még kellene legalább kettő, a 65-höz.
Huh, a lányod nagyon hamar az "utódoddá" vált.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Nagyon szégyellem magam, de két fontos dologról megfeledkeztem:

Boldog szülinapot kívánok Mesinek és Noinak!!! :P

Oriandy: Hát tényleg nem egyszerű helyzet. :? Nálunk is volt szó munkahelyváltásos költözésről, de meggyőztem Zolit, hogy jobb nekünk a család és a barátok közelében élni. De nálatok áthelyezésről van szó, ami más tészta. Jók a képek!

Gab, Juca: Naggyon komoly sofőrjeitek vannak! :P

Kimike: Boldog névnapot kívánunk Milánnnak! :)

Nálunk nem volt gond a ”nemalvásból”, sőt! :P Zoló így festett odafele:
Kép
És így visszafele:
Kép


nancsa
 
 


Sziasztok!

Benianya! Fú, dejavu... Ez a macis kép... Mintha már láttam volna. De komolyan!

Amandi van az iwiw-es 2006-os babák mögött szerintem, ugyanis a meghívót ő küldte. A Gádoros meg azért, mert városszavazásban szavazott Gádorosra.

Kíra látszik 1-2 képen, Mesivel figyelnek.

A többit elfelejtettem. Szita az agyam... Bocsi!

Utólagos köszöntéseket köszönjük!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a bátorítást! Beszéltem apával és a hét közepén fog kiderülni, mi lesz. de az ő véleménye, hogy nem költözünk, hanem maradunk és ha kell, keres más munkát.

Benianyu!
Leírtam a recit a recis topikba! Így jó??
Igaz szerintem ez nem az amit én is megcsináltam annó, mert én úgy emlékszem, hogy házitejből csináltam nem joghurtból!
Remélem ez is fini lesz. És kapok az alkalmon, megcsinálom magam is! :D

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Bár a talis képeket még nem néztem meg, de az ittenieket igen. Gyönyörűek a gyerkőcök. Szerintem a mi topikunk gyerekei a legszebbek. :D

Benia:
A maci lemaradt nem? MÁrmint amitől Noémi megijedt.
De ahogy látom, Beni felült a forgóra is?
Mi tegnap voltunk Ceglédbercelen egy ilyen búcsú(búlcsú, nem tom, hogy kell írni), Noémi sehová sem mert felülni. Sem velem, sem apával, sem Zoránnal, senkivel. EGyszer beült egy kisautóba,de sírvafakadt és gyorsan kiszedtük mielőtt még elindult volna.
Megjegyzem tavaly egyévesen azapjával dodzsemezett. Most meg...
Bezzeg ágyra mer mászni a drága...

Na mindegy, én még mindig úgy örülök, hogy összefutottunk. Tényleg, mindig eszembe jut. Nagyon kár hogy sietnünk kellett.

Megyek megnézem a talis képeket...

Erika

Kép
viera
 
 


[color=indigo][color=olive]SZIA MILÁNKA!!!

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!
[/color][/color]


Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Megnéztem az eddig feltett talis képeket. Ámélkodok: még ilyen igényes helyet!!!
A gyerekek mekkorát nőttek, most látszik csak igazán. Hát még élőben..., mármint ha ott lettünk volna mi is.
Szóval szuperek a képek.
A hely meg egyszerűen csúcs. Szerintem jó lenne megtartani ezt így talinak, mert írtátok hogy tök jó játszótere is volt, de ez a benti helyiség nekem nagyon bejön. Tiszta, igényes, modern.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Lányok, a tali tényleg nagyon jó volt, tetszett a hely is. :) Márk rögtön elaludt a kocsiban, de itthon már nem tudtuk becsempészni az ágyba. Azt hittem majd este nyűgös lesz, de egész nap olyan kis vidám volt, bohóckodott. ezek szerint neki is tetszett a dolog! :) Olyan jó volt a pocakosokat is látni. :)

kimike,
Én benne vagyok egy játszóterezésben, bár általában csak hétvégén jutunk el oda. Megbeszélünk majd valamit! Milánnak boldog névnapot!

Benianya,
akkor nektek is jó mozgalmas hétvégétek volt. :) Látom Blani szeret szerepelni. :) Mi pünkösdkor voltunk a szentendrei skanzenban, és ott volt ilyen ingyenes körhinta. Márkot le sem lehetett rángatni onnan, ha 25 kört nem ment, akkor egyet se. A lényeg csak az volt, olyanra üljön, aminek van kormánya :lol: Csodálkozom, hogy nem szédült el.
Igen, én csináltam az iwiw-es babanetes regisztrációt egy szabad meghívómból. Miben segíthetek?
És igen, az én fiam a piros fölsős :)

Viera,
Ezt már én is megállapítottam, hogy ebben a topikban tényleg válogatottan szépek a gyerekek. Olyan édesek voltak mind.
Amikor Noémi elájul, akkor a sírás miatt nem vesz levegőt, és azért van, vagy úgy egyébként is előfordulhat nála légzéskimaradás?
A lányod tényleg nem semmi, mindig történik vele valami. Nekem szerencsém van, a fiam biztonsági játékos. Ha valamit nem érez biztonságosnak, nem csinálja, meg lehet benne bízni. Persze azért ki volt az, aki a talin az asztalra mászott? :lol: Mostanában azért rajta is egyre több a folytonossági hiány, tele van lila foltokkal és horzsolással, de hát nem is lenne egészséges gyerek, ha nem így lenne.

Andy,
Hát ez tényleg nagy választás elé állít titeket. Tegyétek azt, ami nektek a legjobb.

Gabi,
a kiflid nagy sikert aratott itthon is, Márknak is ízlett. Köszönjük.


Huh, nem tudom, hogy kit nem köszöntöttem fel, ígyl minden érintettnek utólagosan is boldog születés-, és névnapot kívánunk.

Most megyek, meglesem a képeket.

Jóéjt

Andi

amandi
 
 


Sziasztok!

Én is felraktam a képeket Jucáékhoz! (Köszönet a segítségért Kofa!)

Nade futok is tovább, mert a fiatalúr megint nyöszörög.
Vasárnap este óta lázas. Semmi egyéb, leszámítva, hogy a szokásos napi 1 kaksi meglehetősen híg. Doki szerint vírus. Remélem szombaton még nem fertőzött! Ha mégis, és valaki elkapta tőle, akkor ezer meg egy bocsi!!!

Jó éjt!


nancsa
 
 


Sziasztok

Colett
Nem is holnap kell mennem képzeld :roll:
Elnéztem.Holnapután kell.Így még 1 nap para! :evil:

Mindenkinél jók az ide feltett képek!

Megnéztem a Jucáékhoz töltöt képeket is.

Majd én is feltöltöm,ill megpróbálom,mert én asszem béna vagyok az ilyesmihez! :oops:

Nancsa
zalánnak is hasmenése van.De más semmi!

Andy
Hát..ez nem lesz egyszerű :(
Vendég
 


MILÁN Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csodásak a talis képek!!! A gyerekek nagyot nőttek!!! Anyucik csinik! Én meg irigy, hogy nem lehettem ott!!!

Mi hétvége óta megint kórházban vagyunk, megint hörghurut! Csak most előbb elcsíptük. Az a röhej, hogy egyik napról a másikra jön és 1-2 óra is sokat számít, hogy mikor visszük a kórházba! A doki szerint hajlama van rá. És közben eszembe jutott, hogy én kis koromban asztmás voltam, de igen hamar (5 éves kormra) kinőttem. A hajlam pedig örökölhető.
Ma este hazajöttem tanulni, apa felváltott, mert holnap reggel vizsgázok, aztán start vissza Petihez, este megint haza, mert szerdán megint vizsga. Szép kilátások!!!
De nagyon bizakodok, hogy Petit szerdán hazaengedik!
SAjnos, ilyen hireim vannak!
Szurkoljatok, hogy Petit minél előbb hazaengedjék és, hogy én ilyen hulla fáradtan is átmenjek!!! Bár "fizetős" szobában vagyunk, így van ágyam, de Peti olyan rosszul alszik odabent, hogy emiatt nem tudok aludni én sem!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Én is feltettem a képeket végre :)

Köszönjük a klassz képeket, amin mi vagyunk :)

Sajna a miénk mobillal lett,nem az igazi de kivehetöek rajtuk a gyönyörü gyerköcök :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nancsa, Menyasszon! Jók a ti képeitek is!

Reni! :( Remélem, hamar hazamehettek, és azt is, hogy Peti még nálad is hamarabb kinövi ezt a hajlamot!

Kiflis dicseket köszi! A receptes topicon fentvan, nem bonyolult, bár házi szilvalekvárt nem tudok hozzá mellékelni.

Era! Készül a poncsó, ha igaz, a héten elkészül! Majd mutatok képet, de most nincs rá időm, bocsi!

Ma úgy fölbosszantott egy nő a boltban, hogy kedvem lett volna leordítani a haját!

Mesi szokás szerint választott egy rágcsát, ki is bontottuk, aztán jó sokan álltak a pénztárnál, elkezdett dumálni, hogy inni-inni-inni-inni, és oda is ment az üdítőkhöz, és nyafizott tovább. De semmi sírás, hiszti, csak középhangosan mondogatta. Én meg szépen békésen és kizökkenthetetlenül mondogattam, hogy nem veszünk, majd otthon iszunk. Mesi meg csak incselkedett. Szerintem nem is annyira volt szomjas, mint élvezte a figyelmet. Mindenki normális volt, mosolyogtak, beszéltek a kiscsajhoz, mögöttem egy fiatal anyuka állt, beszélgettünk. Ő utána meg egy 50-es gyerektelen nő. És hallom, hogy súgja a mögöttem lévő anyukának, hogy mért nem hoz akkor magával valami innivalót? Úgy fölhúzott, hogy Mesi következő "inni"-jére annyit mondtam a fiatal anyukának, jó hangosan: nem vehetek meg mindent, amit kitalál, de azt szeretem legjobban, hogy mindig vannak okosok, akik jobban tudják, és csúnyán néznek rám... Közbe szórtam a villámokat a szememmel a banyára, aki a bolt előtt meg elkezdett nekem mézesmázaskodni! Ez 9 előtt volt, de még mindig majd szétrobbanok, ha eszembejut!


Megyek inkább mosogatni! Sziasztok!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Csak még ennyit! Nem viszek magammal innivalót, mert oviba indulás előtt reggelizik, iszik Mesi. Ovi után bemegyünk a boltba, legrosszabb esetben is 1 óra alatt megjárjuk, szomjan nem hal. Meg különben se olyan a táskából való víz, tea, üdítő, bármi, mint amit a polcról veszünk le!

Most mondjátok meg, bennem van a hiba?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok

Gabella
Nem,nem benned van! :lol:

Reni
Én is remélem,h minél előbb otthon lesztek!

tettem fel képeket én is!Kofa segítségével! :lol:
nem sok,ennyi a használható. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Gab: Dehogy benned van ! Elhiszem,h idegesit, engem is szoktak a "hozzáértök" néha idegesiteni, de nagyon jól irtad: GYERMEKTELEN. Mert akinek van / volt gyereke, az tudja miröl van szó, akinek meg nem, az meg osztja az ""észt"" :D
Vendég
 


Gab!
Felne húzd már magad ezen!!!!Mit akar egy gyermektelen 50-es nő, akinek fingjasincs miylen csatákat vivunk mi a kettővel naponta!

Én eddig követekezetesen tartottam magam a boltban semmit nem veszünk-elvhez,de már 2x olyan áhes volt szegény éheztetett gyerekem :wink: , hogy visitva kiabált a kifliért, na azt vettem, de közöltem a családdal, hogy ha bárki meg meri mutatni Beninek,mi van a csomagolt szines cuccokban(rágó, nyalóka,keksz stb.)örök harag-mert ezzel a Benivel bizony csatázhatok a boltban.
szóvalmegy a sirám az almáért, banánért, hagymáért,kifliért, de a csomagolt dolgokért nem.
Vizet meg mindig viszek,mert babakocsival vagyunk és annak tartozéka a vizes kulacs-, ha meg nem azzal vagyunk, csapvizet iszik valahonnan-de itt mindenhol hamar jutunk vizhez.
1 órára én sem vinnék, ezeknek a 2. gyarekeknek meg türelmet kell tanulniuk. :wink:

benianya
ákosbenianya
 
 


Köszi a biztatást!

Na az én gyerekeim ismerik a csomagoltakat. Viszont csoki, cukorka, nyalóka miatt még nem volt hiszti. Tejszelet, rudi, kismackó, jóreggelt-keksz, puki, ilyesmi, ami kell nekik. Na meg Mesi még ugyanúgy lelkesedik, ha banánt, almát, mandarint, kiflit lát, de Lackó miatt ő már a kismackóra van ráindulva. Még mindig jobb, mint hogy a "majd augusztusban lesz két éves" kislány első szavai közt szerepelt, hogy nyalóka. Ici-pici kislány, és ordít :!: a boltban a nyalókáért! És anya megveszi, és még mosolyog is hozzá! Mesi még olyat nem is evett, szerencsére!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


(Mellesleg csapvizet ad a boltosnéni, ha kérek, meg a tesómnál szoktunk a polgármesteriben kérni Mesinek vizet. De útközben akármelyik boltban kaphat, ha akar, meg az oviban főleg.)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!

Rá se ránts, ennél az én sztorim durvább a túrórudival. :twisted: Megjegyzem hányszor van olyan, hogy én is ott sóvárgok egy jégkrémért, de nem veszek, mert nincs pénzem rá. Ezt ha hangosan leadnám ugyanaz lenne a helyzet, csak még magamba is beszélnék. :twisted:

tjuca
 
 


Juca! Hát ez vicces lenne! Elképzeltem... Meske nyafog, hogy inni-inni-inni-inni, én meg beszálok, hogy kólát szeretnék, jaj, de jó lenne, de nincs rá pénzem minden nap, nyaff-nyaff-nyaff! A fene se sajnálna meg... :roll: :lol: 8)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali.

Nancsa, szerintem ne aggódj! Petinek pénteken volt egy rossz napja, reggel hányt, volt két az átlagosnál hígabb széklete, de ennyi. Biztos van valami a levegőben, remélem, mostanra már Zolóval is minden rendben van!

Preni, javulást! Sok pozitív energiát küldök nektek. Sajnálom a dolgot. Petinek nincs állandó gyógyszere az asztmára??? Ventolin, Pulmicort és társaira gondolok...

Gab, megértem a délelőtti felháborodásodat. Én is tudom imádni az észosztó gyermektelen emberkéket... Tehát nem benned van a hiba!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Megint itthon, holnap vizsga. Egy nagy haszna volt a szopi abbahagyásának: Peti nagyon apás lett, mivel ő altatta el az elmúlt 3-4 hétben, így tudom, hogy jól el van most nélkülem is!

Ex!
Konkrétan még nem mondták ki, hogy asztma. De a kórházban Ventolinnal puffolják és Pulmicorttal inhaláljuk.

Gabi!

Hülye népség! Ne foglalkozz velük! Én még nem jártam így, de bizti jól odamondanám, ha valaki beszólna!


Amúgy ma tökre kiakadtam a vizsgán. Volt olyan elméleti kérdés, amit nem vetünk órán. Bejött a tanár segíteni, de az igazgató kiküldte, hogy nem segíthet és mégis hogy képzeli! :shock: :roll:

Reni
Kép
prenata
 
 


Csajok!

Kicsit szégyellem magam, de volt a babatalin egy kék csíkos polós kisfiú és egy szeműveges anyuka ( aki nem Gabi és nem Nancsa), akiket nem ismerek fel. Kik ők? :oops: :oops: :oops:

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok

ma fogovoshoz megyek! :(

SZORÍTSATOK!!!

Egész éjjel nem aludtam,görcsben a gyomrom!
Vendég
 


Reni, és aki még nem ismert fel egy kis családot! Mi is így voltunk, ők Tandika barátnőjéék! Szóval nem innen valók!

:)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Alziza! Drukk a fogorvoshoz! remélem, már túl is vagy rajta!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Ex: Igazad van. Zoló már túl is van az egészen, holnap mehet bölcsibe. :)

Reni: Nektek jobbulást, remélem Petit hamar hazaengedik. Vizsga: Nálunk is belekérdeztek az új ÁFA tövénybe, ami máj. 1-től érvényes. :( Egy máj 15-i vizsgán! Hát ők se normálisak. :evil: Ráadásul a feladatsor is hibás volt, úgyhogy az oktatóknak kellett telefonálgatniuk a pü.minisztériumba, hogy akkor most mi legyen.

Gab: Ismerős a szitu. Én az ilyeneknek mindíg egy jó kis akaratos, hisztis gyereket kívánok! :twisted:

Alziza: Kitartást!


nancsa
 
 


Sziasztok

It vagyok,túléltem! :lol:
Ki kellett húzni :( Azt mondta nincs értelme megtartani,mert bölcsességfog és elég gáz!

Érzéstelenítőből ultrát kaptam,de közben még kellett nyomnia bele,de a végét így is éreztem,de már nem tudott mit csinálni!

Mindegy,nagyon rendes volt (mindíg az :lol: ),mert előszőr azt mondta szájsebész!
Mondtam,h azt ne!
Aztán megröntgenezte és nekilátott!

Most viszont ahogy megy ki az érzéstelenítő nem nyílik a szám!Az injekció helye miatt!
Király!

9.-én kell újra mennem!
Vendég
 


Sziasztok!

Tali képek nagyon jók, csinosak az anyukák!

Minden babának boldog szülinapot aki mostanában ünnepli! ( Sajnos nem tudom észbe tartani kinek van szülinapja mert annyira el vagyok havazva)

Velünk minden rendben !

Kép

Kép
katus73
 
 


Kép

Reni:
Remélem Peti jobban van. Igen, sajna az asztma és az ilyen allergiajellegű betegségek örökletesek. Bár kinőhetők, attól függ, a szülők milyen arányban allergiásak. Tehát ha mindkettő, akkor az gáz, ha csak az egyik, akkor 50% és kinövi.

Nálunk fura, mert Noémi tejallergiás (és tojás), de senki nem allergiás a családban. Bár én gyanakszom apánkra, mert ha megiszik egy kakaót este,vagy eszik egy pizzát (sajt), akkor egész éjszaka wc.
Ráadásul ő pollenallergiás is, Zorán is és úgy néz ki, hogy Noémi is.
A múltkor írtam, hogy csak az orra folyik vízszerűen, semmi tünet. Akkor adtam neki Ex tanácsára Calciumot ampullában és azóta semmi tünet.
Ezek a hópihék meg most külön öröm nekik.

Nem lehet könnyű itt a vizsgákkal és Petikével egyszerre (úgy értem, mikor ilyen betegség éri)

Tényleg!
Vizsgások! Hogy álltok a tanulással, vizsgákkal? Nem nagyon vagy e téren képben. Mostmár olyan sokan fogtatok bele ebbe a tanulósdiba, hogy nem tudom követni. Főleg pocakosan nem megerőltető, fárasztó?

Gabi!
Köszi a poncsót! Nagoyn kíváncsi vagyok rá. Azért nyári (esetleg) éjszakákon is jól jön. Ha hűvösebb van nyaraláskor. Nagyon várom.

Majd még jövök, csak egy percre mennem kell...

Erika

Kép
viera
 
 


Jesszusom!!!!
Ilyenkor mindenki eltűnik, mikor én megjelenek? :shock: :roll: :? :lol:

Erika

Kép
viera
 
 


Rita!

Boldog Névnapot!!!



Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Hát, nem nagyon pezseg az élet!

Rita! Nagyon boldog névnapot!

Era! A héten úgy néz ki, el is készül a poncsesz, de nem ígérem, mert pénteken jönnek anyósomék, még valamit kéne sütni, meg egy nagyobb volumenű takarítás is kéne. Péntek este lesz az ovis batyus buli, aztán szombaton bónusz szülinapozás. Szóval nem lesz unatkozós hétvégénk megint.

Jövő héten mindenképpen feladom!

Jövő hétvégén lesz az iskola udvaron a gyereknap, és kedden derült ki (számomra) hogy Lackó is fel fog lépni a táncosokkal! De olyan kis izéke, nem mondana magától semmit! Még egy fehér inget kell szerezni, mert ami volt, jól kinőtte.

Mesit meg mindjárt nyakon vágom! Nem bír magával! Az idegeimmel játszik!

Majd még jövök! Remélem, nem csak én!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!

Nyugi, lassíts. Bár én is mindig pörgök. Noémit én is megcsapkodtam ma már a kis kezén. Ő aztán az, aki nem bir magával.
Zoránnak meg fehér inget kinaiban vettem 99O forintért. Egy ballagást kibir. Nadrágot is ott vettem neki. Teljesen jó az.

várj, küldök neked egy mélt.

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Köszi! Sokszor eszembejut, hogy ez így nem oké...

De megint mennem kell, mosogatni, takarítani, vasalni...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!

Azért küldd már el légyszi, hogy most hogy néz ki a poncsó. Olyan kiváncsi vagyok, mint egy elefánt.
A mélt elolvastad? Szerintem tök jó szöveg. Én is most kaptam, de annyira igaz. Fel is teszem ide mindenkinek.
Ha tudom...

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Kaptam egy nagyon jó kis idézetet. El kellene gondolkodnia mindenkinek rajta.
Olyan kedves hangulata van:



L A S S Ú T ánc
Nézted valaha a gyerekeket játszani a körhintán?
Hallgattad, mint az esöcseppek földet érnek tompán?
Követted szemeddel egy pillangó szeszélyes röptét,
Nézted a tovatünö éjben a felkelö nap fényét?
Lassítanod kéne.
Ne táncolj oly gyorsan.
Az idö rövid
A zene elillan...

Átrepülsz szinte minden napodon?
S amikor kérded: "Hogy s mint?"
Meghallod a választ?
Mikor a nap végetér, te ágyadban fekszel,
Tennivalók százai cikáznak fejedben?
Lassítanod kéne.
Ne táncolj oly gyorsan.
Az idö rövid..
A zene elillan...

Szoktad mondani gyermekednek, "majd inkább holnap"?
És láttad a rohanásban, amint arcára kiült a bánat?
Vesztettél el egy jó barátot, hagytad kihülni a
barátságot,szerelmet
Mert nem volt idöd felhívni, hogy annyit mondj: "Szervusz"?
Lassítanod kéne.
Ne táncolj oly gyorsan.
Az idö rövid.
A zene elillan.

Mikor oly gyorsan szaladsz, hogy valahová elérj,
Észre sem veszed az út örömét.
Mikor egész nap csak rohansz s aggódsz,
Olyan ez, mint egy kibontatlan ajándék.. melyet eldobsz szinte egy perc alatt.
Az Élet nem versenyfutás
Lassíts, ne szaladj oly gyorsan
Halld meg a zenét
Mielött a dal elillan.

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Hát, kiteríteni már nem tudom, mert nem fér a tűn, de a színe látszik. Nagyon tetszik, mondjuk bármit kötök, mire elkészül, beleszeretek! :D
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Tényleg tök szép. Ugyanilyen árnyalatú barna a nadrágja, amin ugyanilyen mályva sz. virágok vannak!!!
Egyébként a fehér az fehér benne, vagy krém-vaj szinű?

Erika

Kép
viera
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?