Új privát üzeneted érkezett!

Pedig még nem szeretnénk kistesót :oops: :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Csajok, akkor most Szilvinél beindult már valami??

Unokaöcsivel: (Roli)
Kép :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok

Holnap írok mindenkinek,most csak azéret írok,hogy hátha olvas még minket Chrissyy és megnyugtassam.

Pont ma beszéltem Anikóval (tesóm) és mondta,hogy nála a lányoknak mindig hasmenésük volt mikor jött a foguk-ez a sok nyál miatt van amit lenyelnek.Szerintem Chrissy nálatok is csak erről lehet szó,nem is tudom miért nem jutott ez eszébe a védőnéniteknek :roll:

Jó éjszakát Mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Jóóó reggelt! :D
Hát nem semmi,milyen fos idő van :?
Kata!
Nagyon szuperek Geriről a fotók :D
Ja,és nem,nem indult még be a szülés Szilvinél,csak fájdogál a pocija!
Ne hari,ha félreérthető voltam! :oops:
Azt mondta,mindenképp jelentkezik,ha van valami! :)
Ani?????????? :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Dobok pár képet Én is,remélem nem baj! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Huuu csajok micsoda képeket hoztatok, csodálatosak ezek a fiúk. Na Kata, látod ilyen képeket akartam volna én is a talin csinálni. Nem tudok betelni velük....

Hát kicsifiúnk úgy döntött hogy ő biza nem jön ki erre a fránya időre. :) Nyugodtabb mint valaha. A szeméremcsontom fáj mint a fene, de semmi más előjel nincs. Amennyiben ma akar megszületni, akkor csak arra kérem hogy este induljon el, mert apácska messze ment. Szegénykém tegnap este úgy aggódott hogy lemarad. Nagyon megsajnáltam. Folyamatossan mondogatom Roninak hogy várj kicsit még léccives. :)

madiani
 
 


Jó reggelt. Ani, akkor én már nem nyerek :lol:
Az jel ám, ha keveset mocorog!! Készül kijönni, energiát gyűjt!! :wink: Derekad nem fáj??

Andesz, tök édesek a fiúk! Patrik azóta nem írt levelet a tesónak? Olyan édes az előző levele! Sokszor eszembe jut.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata!
Nem,azóta nem írt levelet Patrik! :D
Azt a levelet pedig őrzöm,eltettem a babanaplóba!
Hááát,Ani,kiváncsi leszek,mikor bújik elő Roni :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Nu, hát itt van a lehülés. Én nem bánom, bár nem tudom mit csinálok a két lurkóval (Gergő + Barni) karate előtt. Nem lesz játszótér. Max felviszem őket magunkhoz arra a kis időre :)
Csak akarjanak elindulni :)

Tegnap megvolt a kórházban a szülészeten a vérvételem :) Szülésznénim vette le. Csajok! Nagyon ügyi. Nem is éreztem. És azt is mondta hogy AFP eredményekért nem kell menni hanem megküldik a CSNK-ba. Szóval ezt a vérvételt simán megúsztam :)
Volt egy nő aki épp vajúdott. Hát... Egy hangot sem hallottam. Hát mondom ez igen! Állítólag már nem volt messze, szóval le a kalappal a hölgy előtt.
Én tuti nem így fogok szülni :)

Ani: A cicid nőtt :) A mell az folyamatosan nő? Én már nem akarok nagyobbat :( Ez is túlzás. 25-dikéig már csak 6 nap! Addig féllábon is :)
Félre az önérdekkel. Drukkolok hogy ha Roni baba ma szeretne jönni akkor várja meg apócát!

Ildi: Mivel a Budaira még nem hozták el a kábelt így közös antennán jön az adás, és az bizony hagy némi kívánni valót maga után. Meg annyi, hogy ha fel akarsz venni a TV-ről valamit akkor azon a csatornán kell hagyni a TV-t ahonnan felveszed a műsort. A kábeles jó állítólag, de ez az antennás nem igazán. Tény hogy sokkal olcsóbb, de nincs ZoneClub :( Kedvenc csatornám volt.
Hogy viselkednek a lurkók a pocis ovónénivel? :) Banrika kijelentette tagnep este hogy nem akar menni oviba, mert a másik Barni le akarja kaparni a tegnap szerzett sebét. Szóltam az ovónéninek - mert megígértem a fiamnak - hogy nehogy engedjék és irgum-burgum ...
Egyre vadabbak, pedig én azt hittem az én fiam a rossz, de lehet hogy egy kisangyal a többiekhez képest, bár nem tudom hogy viselkedik amikor nem vagyok ott.

Szilvi: Sokat gondolok Rád! :) Izgulunk értetek :)

Kriszti: Sajna nem tudom. Ha jó kedvű és nem lázas gond nem lehet. Lehet hogy valami tényleg meghajtotta tegnap Martinkát. Jó nagy puszit küldök KicsiCsillagnak! Remélem mára rendeződnek a dolgok.
Tényleg! Ahogy Gabi írta fogzás!

Nibcsike: Vizesedés ellen zöld tea (szűz, nem a pickwick) jó lehet. Vízhajtó hatású és én pl folyamatosan iszom mert lehet.

Kata: Tüneményes Geri baba :) Mekkorát tud nevetni :) Nagyon édi :)

Andesz: Szerintem mindeki örül a képeknek :) Nagyon jók a képek. Bencus édi pofi, Patrik frizurája pedig isteni. Én ilyen jól nem tudtam levágni a fiamnak.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok, gyors életjel, aztán most már megpróbálok visszajönni mert nagyon nagyon régen írtam ide és olvastam is :oops: , de mindig gondolok rátok.
Andesz nagyon köszi a vendéglátást, szuper volt ez a topictali.
Mi jól vagyunk sokat voltunk kint ebben a jóidőben azért nem írtam, este meg már fáradt voltam.
Most is lépek mert főznöm kell, de majd igyekszem jönni.

Gyönyörűek a babák, visszanéztem a topictalis képeket :D és nagyon édesek, nem is volt sírás pedig milyen sokan voltunk.

Puszi mindenkinek, Anita drukkk, hogy csak este jöjjön ha jön a lurkó :D !

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Köszi Csajszik! Másik fórumon írták hogy kettős fronthatás van. :shock: Épp az előbb hívott kedvesem, nagyon aggódik :cry: . Alig tudtam meggyőzni hogy nincs semmi jele a szülésnek, nyugodjon meg. Annyira szeretem... (jó van nya...kicsit érzelgős vagyok mostanság :oops: )

A derekam nem fáj, cickók nagyobbak, de nekem alapba kicsik így ennek csak örülök. :)

Tündi, nagyon jó hogy szupi a szülésznőd, hisz ő lesz veled ott végig.

madiani
 
 



Sziasztok! :D

Kata, Andesz!
Nagyon aranyosak a fiúk! :D

Ani!
Nekem is mondta a védőnéni, hogy a sót nélkülözzem, mert elkezdtem vizesedni, meg egyek sok krumplit natúr!Szerintem a 26.-a lesz az időpont!Drukkolok ám nektek! :) Utánad meg én jövök! :) A szemérem csontom nekem is fáj egy ideje, föleg ha pihizek!

Tündike!
Köszi a tippet majd kiprobálom! :) De annak a teának nincs rossz ize?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nibcsike: Nem vészes, de lehet ízesíteni is. Én mondjuk kapszulában szedem már (van olyan is) mert már untam. :)
Viszont vigyázat! Meg is hajt! Elég egyszer / nap

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ani, csak gyors reagálás: nekem sem volt semmi jele aznap, inkább 1 héttel korábban. Aznap csomót mászkáltam, szar idő is volt, takarítottam is, de jóslóim nem voltak. Viszont tényleg kevesebbet mozgott kicsit...Szerintem este fog beindulni nálad is. Azt nemtom melyik este... :lol: :lol:
ha ti is, mi is:
Kép
Kép
Ani, ezt beteszed nekünk képnek a tábliba:

Kép
ez meg egy pisilős kép, csak a felálló kukit akartam lekapni, de időközben ugye... :D Kép
Vendég
 


Ani, az előző kérdés akart lenni, nem parancs, bocsi.. :roll: :)
Vendég
 


Márti: Nagyon nagyon édi Ati baba :) Az a pisilős kép szenzációs :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok

Ma azszem nem jövök,iszonyat rossz kedvem van.Noel nyügi kontra apával is összekaptunk.Andesznak már jól kipanaszkodtam magam telefonon.Még jó,hogy csak átmeneti állapot.
Biztos ez a hülye front.Azszem összebújva zenét hallgatok a kisfiammal és közben csokit zabálok.

Puszi Mindenkinek
Vendég
 


Ani! Ahogy tellnek a napok, egyre többet gondolok Rád. Roni baba, Neked meg üzenem, hogy estig bírd ki mindenképpen. Aztán ha érzed, hogy apa is ott van anyával, akkor gyorsan gyűjts erőt, és bújj ki. De amilyen gyorsan csak tudsz, hogy ne fájjon anyának, meg adhasson Neked egy nagy puszit!!

Gabi! Sajnálom. Ez tényleg biztos a front. A gyerkőcöket is megzavarja az oviban. Hát még minket. Apával meg egy esti szex kibékít. :oops:
Ja, az évzárónk-ami ugye a ballagásunk is - jövő hét csütörtökön lesz. Nagyon gondoljatok majd Ránk.

Tündi! Velem aranyosak a gyermekeim az oviban. Lassa többet simizik a pocim, mint én. Hogy mit gondolhat ez az apróság itt benn? Már most kényeztetik a csajok.:)
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Ezek a kis pasik annyira aranyosak...nagyon nagyon szépek!Még sok ilyen képet!:)

Én is úgy vagyok mint Gabi tök szarul vagyok,szar kedvem van Réka is nyűgös..szerencsére apa itthon van ma velünk és összebújva fetrengünk egész nap:)
Olyan jó dolgok ezek..

Ani

Drukk-drukk..szerintem még pár nap van hátra:)

Vendég
 


Pocakkép: betojt a fényképezőnk. Pedig már múlt hétre ígértem a képet. :(
Kb 2 éves a fényképező, nem tudom mit lehet vele csinálni. De amint lesz, teszek fel.
n.k.ildi
 
 


És a lényeg! Gyönyörűek a fiúk!!
n.k.ildi
 
 


Halihó!

Csajszikák nagyon köszi mindenkinek!

Elmentem kismamitornára, de nem volt. Pedig azt hittem még elmehetek egyszer.
Nati ezért hívtalak. :)
Most már biztos hogy megvárjuk apácskát, lassan indulnak hazafelé.

Ibi, érdekes ez a szeméremcsont fájdalom igaz? Olyan mintha feszítene, de mondták is hogy a csípőm már ilyen széles marad mindig.

Márti, :) tőlem jöhet már ma este a fiatalúr. :) Nagyon jók a képek, cseréltem a tábliba, mindjárt rakom is a frisset.

Mindenki, nyugodtan szóljatok ha valamit javítani kell, vagy új képet kell berakani. Ezzel nekem is segítetek, de tényleg!

Gabi, megértem hogy rossz napod van, én is nyügi vagyok, biztos az időtől. Apácskával meg este meglásd jó lesz összebújni és szerelmeskedni egyet békülés gyanánt.

Ildi, köszi, nagyon aranyos vagy. Jövöhéten gondolunk Rátok sokat.

Kriszta, de jó neketek, élvezzétek ki minden percét az összebújásnak. :)

madiani
 
 



Köszi Csajok!
Sajna apácska csak fél 12-kor ér haza,szerintem nem várom meg,de majd bepótoljuk vmikor.


Kata,Andesz Márti
Nagyon jók a képek!

Szilvi,Ani
Sokat gondolok rátok

Most csak ennyi,lassan fürcsizünk,szopizunk és durmolunk egy nagyot-végre vége ennek a napnak!Reméljük a holnapi jobb lesz!
A fejem is szét akar szakadni.

Na puszika Mindenkinek!jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam Schwarczinál NST-n.
Minden rendben, méhszáj változatlan, vérnyomásom szupi, Roni szívhangja tökéletes.
Doki szerint nem szülünk még, de azt mondta hogy ez egyik napról a másikra megváltozhat. Amennyiben holnap vagy szombaton szülnék Blaskó Ervinnek passzol le. Mondtam neki hogy jó volna 22-én szülni, mondta hogy még az is lehetséges. (mélyrehatóbban megvizsgált) Az aszisztens viszont azt mondta hogy ne akarjak még szülni, mert teltház van a szülészeten. :shock:
A doki elmondta hogy mi a protokol ha esetleg túlhordanám a picurt.
Szóval minden oksika.
Telezabáltam magam eperrel, majd kipukkadok. Lassan apácska is hazaér :D

madiani
 
 


Sziasztok.
kedvet kaptam a virágok fényképezéséhez. Íme az első kettő benti, a többi kinti (klemátisz):

Kép

Kép


Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Remélem a virágok látványától mindenkinek jobb kedve lesz! :wink:

Szilvi?? Egyben (lehet) még???

ANi, kíváncsi vagyok, Roni meddig bírja... Én is úgy jöttem haza nst-ről, hogy még nem szülünk. AZtán aznap este beindult.... (lehet, hogy a vizsgálattól?? :roll:

Olyan érdekes dolog ez a "hiányozni fog a poci" érzés. Én is azt hittem, hogy hiányozni fog, de nekem nem. Sokkal jobb így, hogy a kezemben foghatom.

Márti, nagyon jól sikerült a pisilős kép (is)!! :wink:

Na, megyek fürcsi, csicsi. Geri ma délután szinte semmit sem aludt. Remélem éjjel bepótolja. Apának a feje fáj. Szinte biztos, hogy a hülye idő miatt... hallotátok, hogy Magyarországon (asszem Békés megyében) TORNÁDÓ volt?? :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szép jó reggelt! :)

Gabi: Remélem már jobb a kedved, és kibékültetek apácskával.

Ildi: Ez nagyon édi :) Olyan klasz hogy így állnak hozzá a gyerekek :) Ez csucsszuper. Nálunk most pánteken lesz az évzáró és anyák napja. Már alig várom.

Ani: Vasárnap már jó igaz? :) Kezdek már én is izgulni.

Kata: Nagyon szépek a virágok!

Ahogy olvastam tegnap senki sem volt igazán top-on. Remélem a mai nap mindenkinek jobb lesz :)

Jut eszembe! Help! Pénteken lesz ugyebár az évzáró. Kérdés. Nincs-e valakinek kölcsönbe egy 25-ös kisfiú fekete cipő. Ki lesz öltöztetve a Manó, és hát jó lenne ha a cipő is passzolna.
Tud valaki segíteni?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Kata
Csodálatosak a virágok!Nekem se aludt tegnap szinte semmit napközben a kicsi fiam-ezért is volt olyan nyügi.

Nekem nem a poci hiányzott,hanem az volt nagyon furcsa érzés amikor a beleim mocorogtak-olyan volt mintamikor Noel mocorgott-ez mindig felhozta az emlékeket bennem,és nagyon jó érzés volt. :D

Ani
Kivi vagyok mikor lesz a nagy nap



Ma már jobb kedvem van.Békülés ügyileg én megtettem az első lépést,persze apa észre se akarta venni.Úgy döntöttem nem érdekel,főjjön csak a levében,majd megnyukszik!-Már nem zavar,ha ilyen hülye akkor érezze csak rosszul magát.

Na puszi!Ma úgydöntöttem takarítok,mosok ,vasalok......
Vendég
 


Tündi, nekünk sajna még nincs akkora kiscipőnk :?

Gabi, nálunk Geri ma nagyon nyűgös, bár tegnap délután sem aludt, de mst egyfolytában nyüglődik. Most itt tologatom a mózesben, hátha., Hulla fáradt, leragadnak a szemei. Főzni sem tudok most, meg semmit sem csinálni. Ja, és ma kap Barbival együtt szurit. :?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok! :)

Kata!
Nagyon szépek a virágok! :)

Márti!
Nagyon édes kisAti!Föleg a pisilős kép!!! :D

Szilvi???

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Kata csodálatosak a virágok, és ügyes fotós vagy!

Tegnap este szenvedtem a fordulással és a felkeléssel. Olyan mintha szét akarnák feszíteni a medencecsontom. Ma reggelre kicsit javúlt, de azért a bankba meg vásárolni is úgy mentem mint egy pingvin. :D
Valami melegfront fog jönni, érzem. Az egyik vállam gyerekkorom óta fáj ha melegfront jön. A rossz testartás miatt alakult ki, mindig csak az egyik pántját vettem fel az iskolatáskának.

Kata, Gerinek drukk hogy ne fájjon a szuri.

Tündi, sajna nekünk sincs még akkora kiscipőnk.

Gabi, ezek a férfiak. Én is többször tapasztalatm már hogy nagyon makacsok tudnak lenni ha az igazukról van szó. De tudod: okos enged, szamár szenved. :) És mi jóban roszban szeretjük őket.

Na most megyek (lépcsőzök kicsit) anycámékhoz, fini töltött paprikát csinált ebédre.

Szilvivel vajon mi lehet? Sokat gondolok Rájuk. Andesz ugye Neked ír ha van valami?

madiani
 
 


Sziasztok! :D
Írt Szilvi,reggel volt nst-n,minden ok,tiszta a magzatvíz is,és a méhszája 2222 :D ,szóval egy ujjnyira nyitva van már! :D
Joslófájásai már vannak,majd ír,hogyha beindul a dolog! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok
Kibékültünk apácskával :D .

Kata
Remélem minden rendben volt a szurival.Boldog 3. hónapot Gerinek!
Mi holnap leszünk fél évesek (de furcsa ezt mondani)!
Egyébként ma sincs a toppon a drágánk,nem igazán akar aludni,pedig látszik rajta,hogy milyen fáradt.

Ani
Már Neked is megkönnyebbülés lenne világrahozni a drágádat.
A decemberi kismamában az egyik cikkben ezt olvastam és rátok gondoltam akik ilyen közel vagytok a szüléshez: "az erős fájások közepette elképzeltem,hogy a tengerben vagyok,karomon a kisfiam,és minden egyes fájás egy hullám,amivel közelebb jutunk a parthoz,vagyis a végéhez:megszületik a kisfiam,én anyává válok."-írta egy vízben vajúdó kismamaSzerintem szépen megfogalmazta,bár én a zuhany alatt a labdán ültem és egyik kezemmel apa kezét szorítottam a másikkal a kapaszkodót,eszembe nem jutott ilyenekről fantáziállni,csk csöndben vártam míg enyhül a fájdalom és jön a következő.

Szilvi
Sokat gondolok rád,remélem nemsokára élesben megy a dolog!
Vendég
 


Na megkapta Geri a szurit. Amíg kapta, meg sem nyikkant, majd nézett minket pár másodpercig (mi meg őt, hogy sírni fog-e), eree ő lebiggyesztette a száját, majd elsírta magát. Megzabáltam, olyan édes volt. Aztán abba is hagyta pár mp után. Valószínűleg nem fájt neki a szuri, hanem megijedt attól, ahogy néztük (kétségbeesetten).

Gabi, örülök, hogy kibékültetek apával.

Ani, már nincs sok hátra, és Ronit puszilgathatod. Nagyon megható érzés lesz, az biztos!! :wink:

Szilvinek drukk hegyek!! :P

Judy írt sms-t, hogy megint rossz a gépük, úgyhogy most nem jön.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok! :)

Megjöttünk a dokitól, minden rendben! :) Azt mondta, hogy nagy a baba(kb.2400g).Meg már a jövöhéten mennem kell az elsö nst-re, meg mondta, hogy lehet, hogy nem várja meg az idöt! :) Vigyázznom kell a vizesedésre! :oops:

Szilvi!
Dukkolok nagyon! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Kata!
Geri nagyon ügyi volt!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Jó estét mindenkinek!

Szilvikém, sokat gondolok rátok!

Gabi, nagyon szupi hogy apával kibékültetek, örülök neki nagyon.

Kata, nagyon ügyes kisfiad van. :) Köszi, már nagyon várom hogy én is agyon puszilgathassam a kicsifiam.

Judy, sajnálom hogy nem tudsz jönni :(

Ibi, huha, még a végén elöbb szülsz mint én? A vizesedéssel tényleg vigyázni kell! Kíváncsi vagyok mit mondanak az első NST-en.

madiani
 
 



Sziasztok,

Vagyok újra, tele van a tö....m a gépünkkel, mostanában mindig van valami baja. :evil:
Már attól féltem, hogy lemaradok valami fontosról, de ugy látom nem.

Kata,

BOLDOG 3. HÓFORDULÓT KÍVÁNOK!

Annyira édes Geri baba, főleg a mosolygós kép. A virágaid is szupik. Nálam sajna minden növényzet kihal. :wink: :wink:

Márti,

Haláli az a pisilős kép. Nagyon szépen nődögél KisAti. :lol:

Szilvi,

Tudom, hogy most nem olvasol, de amikor nekem Danikával 2222 volt a méhszájam, másnap reggel mentem szülni. Szóval drukkolok, már csak 1-2 nap vagy lehet óra???? :lol: :lol:

Ani,
Tudom, hogy most már nehéz a pocak, de már csak pár nap és Roni baba is előbújik. Most újra jön a melegfront, bizti megjön a kedve a kinti világhoz. :lol: :lol:

Gabi,

Örülök, hogy szent a béke köztetek. :lol: :lol:

Nibcsike,

Örülök, hogy minden rendben van veletek, és tényleg szép nagy babócára számíthatsz. :lol:

Tündike,

Sajna cipőügyben nem tudok segíteni, nálunk már a 35-ösök foglalják a cipőtartót. :wink: :wink: :lol: :lol:

Ildi,

Várjuk a pocakképet. :lol: :lol: :lol:

Vikike,

Szalad ám az idő!!! :shock: :shock: Már mindjárt a 16 hetes vizsgálatra mész. Hamarosan megtudod, hogy ki lakozik a pocidban. :lol: :lol: Nődögél már a pocakod???

Andesz,

Édesek a fiuk nagyon. :lol: :lol:

Rólunk.

Sajna az elkövetkező időszakban azt hiszem sokat fogok nektek nyavajogni, mert apa elhagy minket jövő hét vasárnap.
Köln-ben kapott állást, és azt mondta, ha családi házat akarunk el kell fogadnia. Szóval szalmaözvegy leszek, ki tudja meddig. Legközelebb július 12-e körül jön haza. Én azt hiszem idegroncs leszek a nyári szünet alatt. :wink: :wink: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok,
ne haragudjatok, hogy nem jöttem egy ideje, de eléggé megviselt az utóbbi egy hét. CSütörtökön voltunk a kórházban a 30. heti uh-n és kiderült, hogy Bencus 2 héttel el van maradva méreteiben... Én persze teljesen beparáztam :shock: :( . Sógornőméknél is hasonlóan kezdődött tavaly :( :( .
De egy kicsit már naposabbnak látom a világot, vitaminbombákat kell szednem, só-, széndhidrát és cukor mentes diétát folytatnom, sokat pihhenem és növesztenem Bencét. Tegnap megint voltunk dokinál, akkor magánrendelésen - itt ugye más a gép, kisebb eltéréseket mutatott az uh az előző héthez képest... Szóval most igyekszem minden erőmet Bencus növesztésére fókuszálni!!!!
Közben beödémásodott a kezem, zsibbad, mint a fene, reggelente alig tudom behajlítani az ujjaimat :(. Kaptam rá én is Doxiumot :wink: .

Márti, Kriszta, úgy emlékszem nálatok is volt eltérés a méretekben, aztán behoztátok??

Ani,
én se mentem tornára és jövő héten se fogok, majd meglátjuk, hogyan nő Bencus, no meg a kezem miatt se nagyon tudok vezetni, így leredukálódott az egyéni kiruccanásaim száma :( :( Sokat gondolok Rátok, remélem már nem kell sokáig húznod!!!

Szilvi,
neked is megy a drukk nagyon!!! Hajrá-hajrá!!!

Tündike,
hát, sajnos nálunk sincs még 25-ös cipellő :(

Nibcsike,
hű-ha, látom te is nagyon a finishben vagy már!!!! Vigyázz magadra!!! Én most próbálok almát enni délelőtt, no meg nagyon sok vizet iszom mentalevéllel - pisilek mint a gép :wink: . TE kaptál valamit a vizesedésre?????

Judy,
sajnálom, hogy Apácska magatokra hagy benneteket.... Akkor anyukád többet lesz nálatok?? :shock: De gondolj bele a célba, és a gyönyörű családi házatokba!!!! És júni 12 pedig már majdnem itt is van :wink:

Kata,
boldog 3. hófordulót!!! Nagyon ügyes Geri babád van, hogy ilyen szépen viselte a szurit!!!!

Gabi,
hát, nem győzök csodálkozni a képedben!!!! Hogy te milyen ügyes és tehetséges vagy!!! Tényleg komolyan el kellene gondolkodnod ezzel komolyan foglalkozni!!!! Ez nagyon profi munka!!!! Apa is csak lesett mikor megmutattam neki!!!
Örülök, hogy kibékültél Apácskával, egy házasság már csak ilyen, de a kibékülések nagyon jóóóók tudnak lenni :oops: :oops:

Andesz,
még mindig nagyon édes Bencus és Patrik együtt!!!! Annyira helyesek és csak úgy sugárzik Patrikból a szeretet!!!! Biztos nagyon szépen neveled őket, ha még ilyenkor sem "ciki" neki szeretni a kisöccsét!!!

Márti,
imádom a pisilős képet!!! Nagyon jó!!! Szépen nő Ati babó!!!

Kriszta,
hogy van Réka baba? Bukások szüntek már? Gyönyörű halacskát fogtatok (még anno), nagyon ügyesek vagytok! És klasszak voltak a képek is rólatok. Boldog család :wink:

Kriszti,
Martinka??? Jön már a fogacskája, vagy valami másért nyűgös ennyire? Jobb már a helyzet??

Alexa,
kicsit utólag de annál boldogabb névnapot kívánok Neked. Az iwiwen láttam, hogy vasárnap ünnepelted!!!!! Apácska mivel lepett meg????
Vendég
 


Kata,
nem Geri babáról van kint egy kép BB rendelőjének várójában? Van ott egy nagyon cuki barnásított kép, és szerintem nagyon Geris :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Judy kedves, de jó hogy jöttél. Remélem jó lesz már a gépetek. Sajnálom hogy apácska hosszú időre elmegy. Gyere sokat hozzánk majd mi szórakoztatunk és ripsz ropsz el megy az idő. És megéri meglásd, abba a jó kis házikóba amit kinéztél, milyen szuper lesz, jöhet a Hugica is. :)

Pocak nem is olyan nehéz. :) Jól bírom a végét is sztem. Csak olyan de olyan kíváncsi vagyok már. :D Ezért érezhető úgy hogy sürgetem. Pedig nem ám, jön amikor jönni akkar. Édesapám mindig azt mondja, hogy az ő unokája jól kicseszik velünk mivel annyira szeretnénk hogy jöjjön már biztos rá fog huzni a kiírt időpontra. :)
Különben én is 1 héttel késöbb jöttem, és akkor is nagy nehezen (anycám nem akart tágulni). Szép kilátások....

Natikám, nyugika semmi gond nem lesz! Pihizz sokat, egyél sok gyümit (fini már a görögdinnye és az eper is, jön a cserkó szezon). Megértem hogy nem jöttél tornára, (amúgy nem is volt). A vizesedésre én is Doxiumot kaptam. Különben nem is értem, ha ennyi diétát be kell tarts miből nöjjön szép nagyra Bence baba? Na mindegy, biztos tudják a dokik hogy mi a legmegfelelőbb. Na meg aztán az UH gépek se olyan pontosak, minden rendbe lesz meglásd! Kérlek ne idegeskedj, az nem jó Bencének!

Pussz mindenkinek, megyek a védőnénihez.

madiani
 
 


Sziaszok!

Kata

Boldog 3.hónapot nektek,Geri baba nagyon nagyon édes és gyönyörű!

Judy

Gyre majd amikor csak tudsz így hamar lmegy az idő..sajnálom hogy most ilyen nehéz lesz neked!Kitartás! :wink:

Szilvi
Gondolok rád!!!

Gabi

Örülök hogy kibékülttek és a vonalzód is nagyon klassz!!

Nibcsike

Szuper hogy minden okés hihttlen lassan már t is szülsz! :wink:

Ani

Szrintem hétvégén kibújik Ronika! :wink:

Nati
Ne aggódj semmi gond lesz..nekem végig kisebb volt a Réka a szokásos méretekhez képest azán a végére behozta..35.hétre 2670grammal született az nagyon jó..ha még bennt maradt volna lett volna 3500gramm is...ne izgulj mert az nem tesz jót..nem lesz semmi baj!!! :wink: :wink:

Vlünk aránylag minden okés,bukás van még mindig sajna d jövőhéten úgyis megyünk dokihoz.Sokat kacarászik a babóka és mosolyog énekel visongat..imádom :D A puki dolgot pedig úgy orvosoljuk hogy ha közöttünk alszik oldalra fordítjuk és jönnk a pukik zrrel..aztán megnyugszik visszafordítjuk és alszik...jobb mindn gyógyinál!
Ma már nem leszek mert megyünk Pestre csavarogni!

Szép napot mindenkink!!
Vendég
 


Valami van az e billentyűmmel :oops: :oops:
Vendég
 


Nati, csak Neked írok gyorsan, mert Ató baba sürget: mi nem hoztuk be, 1, másfél hetes "lemaradásunk" volt, de mivel picik vagyunk mindketten a párommal, mindenki nyugtatott, hogy semmi baj. A lényeg, hogy arányos legyen, szóval pl a feje ne legyen sokkal nayobb a testénél...na nem tudok írni, már sír.. :)
puszi
Vendég
 


mire odaérek, visszaalszik.. :) pedig van vgy 3 méter a kiságyig :D
Ani, Szilvi, drukkolok!!!!!
többiek, bocsi...
amúgy ma megyek végre Svarcihoz, jól megkésve a 6 hetes kontrollra. Szurkoljtok! Mi a véleményetek a spirálról??
Vendég
 


Márti,

Én sok embertől hallottam, hogy jó a spirál, persze ellenpéldák is vannak. Szerintem tetesd fel, és ha nem bírja aszervezeted azt ugyis jelzi és akkor egyszerűen leveteted. Én is szerettem volna, de ugye nekem annyira pici a méhszájam a műtét miatt, hogy nem lehet feltenni.

Nati,

Sajnálom, hogy így megijesztettek. Egyél rengeteg fehérjét. Az utolsó hetekben attól nő a babóca. Én a túrót tudom ajánlani, abban van a legtöbb fehérje. Nekem a régi és az új védőnőm is mondta és én ettem is. Elég szép súllyal születtek. :lol: :lol:

Krixta,

Látom ti is megtaláltátok a legjobb módszert a pocifájásra. :lol: Hát sokkal jobb mint teletömni mindenféle dolgokkal.
Jó csavargást mára. :lol:

Ani,

Hát remélem tényleg megéri, hogy nem lesz itthon. Majd meglátjuk mennyit tudunk félretenni. Csak félek azért, mert a fiuk egyre szemtelenebbek, nagyon a fejemre nőttek. Tudják, hogy tőlem nem kapnak ki bármit csinálnak. Max ordítok, de arra meg immunisak. :lol: :lol:

Kezdem magam hozzászoktatni a gondolathoz, hogy egyedül leszek. Ma megy apa utoljára dolgozni, még be kell vasalnia az edig ledolgozott napok után járó pénzt, ami nem lesz könnyű. Devizaszámlát is nyitni kell, mert odautalják a fizuját. Meg egy-két dolgot venni si kell, hogy ne szakadtan menjen ki. Ja és még ugye első alkalomra költőpénz is kell. Kész anyagi csőd lesz a június. nem sok pénzünk marad itthon. Még jó, hogy most jön az APEH-os visszatérítés. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?