Új privát üzeneted érkezett!

Annus!

Azért még reménykedj, hiszen a te ciklusod kicsit extrémebb! Lehet még+++

Amúgy nem én, hanem az uram ugrott rám reggel... :wink:
Egyébként tudok a petevándorlásról, de ez nekem valószínüleg még sosem jött be, hiszen több mint 2 év alatt 1-szer jött be a baba, igaz nem csak nálam volt gond...
merszi
 
 


Merszi!
Látod,mármeg laptető!!!!!Közeledik feléd is az a baba,meglásd!!!

Az oké h extrémebb a ciklsuom,na de ez most pont egy szép ciklus :lol: Most majd elrontja egy menszi....mérges leszek :lol: Hogy fogom így bekeretezve a falra tenni :lol: :lol: :lol: :lol:

Lei,Eperke,Wruska!

Annyira szalad az idő....lassan mind megszültök mire mi itt babásodunk 8)

annus11
 
 


Kép

Na most nagyon ideges lettem...mindenki azzal jön h ne stresszeljek a baba ügyön,ja és ne akarjam görcsösen......DE HÁT EZT MIND TUDOM!!!!!És ettől már idegbajt kapok,pedig általában nyugodt,higgadt ,optimista(ez mind én lennék,ha nem ismertetek volna fel)vagyok.De ha vkinek még nincs gyerek,és 1 percet sem dolgozott az ügyön...és ilyennel jön.Falnak megyek mostmár,arról nem beszélva h honnan veszi h én ezen görcsölök...na innentől senkivel nem osztok meg semmilyen infót :twisted:
Semminek nem tudnak örülni.Pedig ha tudnák h pusztán attól milyen boldog vagyok h beállt a ciklusom :wink:

Na jó,nem mérgelődöm tovább...de ezt ki kellett írjam magamból :roll:

annus11
 
 

 
 

Annus!

Bizony ilyenkor ez a mondat hangzik el gyakran! Kissé idegesítő lehet...
Tőlem pedig folyton azt kérdezik, mikor lesz már baba, nem vagy még terhes? Pedig én aztán nem is beszélek róla!!! Én el szoktam engedni a fülem mellett, vagy megkérdezem milyen baba? Mintha nem érteném.. :P

Ui.: Jaaa és ne görcsölj!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
merszi
 
 


Merszi! :lol:

Igen,ez is ismerős...otthon voltunk ballagáson.Ahogy találkoztunk anyósékkal...egyik kérdeztea másik után h na jön a baba?Mondom nem!!!De bosszantó,mert telefonon fel nem hívna egyik sem h érdeklődjön,ilyenkor meg megkérdezik egyenként :twisted:

Egyébként itt is mindig mondjuk a másiknak h foglalja el magát vmivel stb,de mi át is érezzük h mi zajlik itt mindenkiben.
Mondjuk tőlem még nem sokszor hallottátok h el lettem volna kenődve h megjött :lol: Szóval ezért is akadtam ki ezen :lol: :wink:

Na de már túltettem magamat rajta,újult optimizmussal állok itt :lol:
Kép

annus11
 
 


Én is csak itt beszélem ki magam, persze a férjemen kívül. Máshol említést sem teszek a témáról! Az elkenődés is csak a mensi első 2 napjáig tart nálam! De te valóban nem szoktad elhagyni magad!!!

És még tart a ciklusod is!!!! :wink:
merszi
 
 


Még neked is tart a ciklusod :wink:
Sőt!!!Adjatok bele apait-anyait.Meg tudod ,egy nagyon erős orgazmus kiszabadíthatja a petét még akkor is ha nincs is pé!Szóval mindenki gyúrjon arra az nagy orgazmusra,főleg a pé környékén...és akkor jó sok kis bébi lesz köv hónapban :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus!

Hát az bizti, hogy én is a falra másztam attól a mondattól hogy:"Nem szabad görcsösen akarni"..meg..."Ne gondolj rá..."..."Ha nagyon akarod nem jön össze...".Ez hülyeség...Aki nagyon akar babát az úgyse tudja önmagát megtagadni,nem?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Annus, nekem is olyan sokára mutatta ki a teszt, hogy terhes vagyok, de aztán mégis! Vagy négy tesztet megcsináltam, 2-t még Velence előtt, akkor már kimaradt a menzeszem egy két nappal, de aztán csak mikor megjöttünk, akkor csíkosodott be. És még utána is az maradt. Szóval most még egy kis türelem. Nagyon szorítok neked, hogy összejöjjön.

És persze mindenkinek. :lol:

Eperke, biztosan mindent lehet már látni az uh-on, nem vagy annyival "lemaradva" mögöttem:) Szal este gyere a jó hírekkel! Mindent hallani akarunk! :lol:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok.

Jelentem minden rendben van!
21 mm-es es dobogott a szive. Lattuk a fejet es kis kezet es labat.
Nagyon pinduri meg, de jol haladunk! Szoval minden rendben van.
A mehem is jol helyezkedik el es a meh fala is kello vastag. :lol: :lol: :lol:

Szoval jol vagyunk!

Puszi mindenkinek!

Kép
eperke25
 
 


Ez nagyon jó hír! Úgy örülök én is Nektek:)

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Hát várok,türelemmel....aztán majd meglátjuk :wink:

Eperke!!

Nagy nagy gratula!!!Látod minden rendben van.Képet nem kaptatok?Ez olyan hihetetlen...2 cm és van keze-lába :lol:

annus11
 
 



Na nálam még mindig semmi...tegnap jó szar kedvem volt...szerencsére mára jobb.
Képzeljétek az uramnak lehet megint tök sok dolga lesz....lerobbant a munkatársa :( És pont most jön leltár meg minden szar :roll: Így se láttam már hétfő este óta... :cry:
Útálom az egyedül alvást :lol: Reggelente felébredek,úgy negyed 6kor...aztán persze fordulok egyet és alszom tovább...5körül szokott indulni az uram dolgozni,biztos azért riadok fel :?

annus11
 
 


eperke: örülök a jó híreknek!! Minden rendben lesz ezután is, ne izgulj!! :lol: :lol:

annus: sajnálom, hogy így egyedül kell lenned az urad nélkül, de hát biztos neki is rossz ez így..... :roll:
lei
 
 


Páran eltüntek...
Hajni,Henka???
Rég nem hallottunk rólatok....

Zsibima!
Hogy halad a fogyókúra???Remélem nem vitted túlzásba :lol:

Lei!
Hát gondolhatod hogy el van anyátlanodva szegény :roll: De holnap már jön!!!Összebújunk,el se engedjük egymást egész hétvégén :lol:

annus11
 
 


Sziasztok, én is éppen azt akartam mondani, hogy hol vagytok csajok?

Mindenki dolgozik ezerrel?

Vagy szabadságon van mindenki - előnyaraláson? :wink: Remélem az utóbbi.

Annus, tényleg nagyon rossz lehet a párod nélkül. Én mostanában felkelek vele, hogy együtt reggelizzünk, aztán nekilátok az itthoni dolgoknak - de lassan kifogyok a takarítani valóból:) Aztán négytől már csak várom, hogy hazajöjjön. Cirka 2 órát. Az is nagyon rossz. :cry:

Lei: vásárolgatsz már? Babakocsi tippek? Szopipárna? Babaruhán kívül vettél már valamit Csabinak?

Kép
wruska
 
 


Annus teszteltél már?

Kép
wruska
 
 


Hát tegnap teszteltem de az nega lett,azóta nincs változás...ez van.Bár néha olyan mintha megjönne...aztán mégsem...tudjátok,mikor az ember megy a wcre és már azon izgul h na vajon mi vár rá :roll: Kezdem már unni,történhetne vmi.... :lol:

annus11
 
 


Kitartás. Könnyen lehet ebből még akármi is. De nagyon izgalmas. Mikorra várod /vártad a mensidet?

Kép
wruska
 
 


Mára...hát akármi az lehet :lol:
A következőkre vágynék igazából...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Azt h mit nem szeretnék,nem is illusztrálom :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!!!

Lei-gratulálok az eljegyzéshez!!! Most már megérdemli a "pasi" hogy gyereket szüljél neki!!! :D :D :D
(ja egyáltalán nem kicsi a pocid!!! Széép!!)

Wruska-gratulálok!! Elhiszem, hogy boldog vagy!!!

Merszi-menjünk együtt Visegrádra, ha ott babásodni lehet!! :wink: Vigyük Annust és a többieket is!!! (na meg persze a fiúkat is) Hát ha ilyen könnyen menne asszem ott lennénk tényleg mind...na de reméljük összejön hamarosan Visegrád nélkül is...

Eperke-gratulálok!! :D

Tücsi-hogy vagy? Mármint lelkileg? Készülsz már lélekben az augusztusra??
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Zsibima!
Oké,én benne vagyok...egyeztessünk időpontot a babacsináláshoz :lol: Ha nem jön össze hamarosan,akkor megyünk Visegrádra!!!Igen,a pasik nélkülözhetetlenek ebben az ügyben(is) :wink: Így visszük őket is!

annus11
 
 


Zsibi!

Hát nem is tudom. Egyenlőre még sokkal inkább a hormonkezelés mellékhatásaitól való félelem van bennem és nem a bizakodás a sikerben. De bele fogunk vágni és addigra ez biztosan meg fog változni bennem. Abban maradtunk apával, hogy ebből a fajta hormonkezelésből már csak ezt az egyet vállalom be. Ha sikerül, nagyon boldog leszek, ha nem, akkor pedig kivárjuk a sorunkat az örökbefogadásnál. Nem lenne jó, ha testileg és lelkileg is rámennénk arra, hogy gyermekünk legyen.
Most hétvégére egy kis lelki regenerálódást tervezünk, ma délután indulunk le a Balcsira. (és egy kicsit felkészülünk a jövő hétvégére - akkor lesz a babáink születésnapja)
Te hogy haladsz a fogyókúrával? Biztosan bomba jó kismami leszel majd. :wink:

Annus!
Kívánom, hogy ilyen sorrendben teljesüljenek a vágyaid!

tücsökbogár
 
 


Micsoda pangás van itt.....

Remélem, hogy nem a munka miatt vagytok ennyire elhavazva, hanem otthon pihiztek és élvezitek a nyarat! :wink:

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

tücsökbogár
 
 


Hát én tanulok...4kor van egy megmérettetésem...
Meg mindig velem van teli a topic,gondoltam eldugulok kicsit :oops: :lol: De hát már megint nem sikerült!

Mi hétvégén elméletileg itthon pihizünk,tanulok és hasonló fincsi dolgok...Többiek?Milyen program lesz a hétvégére?Vagy lehet mindenki elindult Visegrádra :wink: :lol:

Tücsi!
Neked is kellemes hétvégét!
Nem is gondoltam h ennyire brutál a hormonkezelés a lombiknál....de teljesen egyet értek,hogy ne menjen rá az egészséged!Örökbefogadáshoz beadtátok már a papírt?Szóval már ott vagytok a várakozók között?Vagy csak ezután gondoltátok?

annus11
 
 


halihó!!!

Én is itt vagyok, nem mentem még Visegrádra... :lol:

Melózok, melózok, melózok....egész hétvégén...éjjel, nappal...és persze még mindig Pe körüli időszakom van...talán erre is jut idő... :evil:

Annus még bizakodj!!! Mi meg majd összehozzuk a többiekkel ebben a szép tavaszi hónapban!!!
merszi
 
 


hali nektek! :)

még nem vettük meg a babkocsit, de már ki van nézve. Még megvárom a két hét múlva esedékes UH-t, hogy tényleg biztos legyen a neme a babónak és akkor utána hajrá, rendelhetjük a kocsit Olaszo-ból netről.

eddig csomó rugit vettem, meg ágymellé zsebes falvédőt, rácsvédőt ágyba és játszószőnyeget. Ezeken kívül mást nem. De már szólt a sógornőm, hogy vettek nekünk légzésfigyelőt, mg akarnak venni elemes orrszívót. Anyámnál is van egy lista, szóval ha jártában keltében talál valamit, ő is vesz. de majd egy hónap múlva már én is nekiindulok a városnak bevásárlás ügyben. A kiságyat és a szekrényt majd IKEÁ-ban vesszük szerintem, a pelenkázó meg az egyik komód lesz, csak a tetejére asztalos haver csinál lapot. Szóval nem izgulok még nagon előre....csak szép nyugiban szerezzük be a dolgokat. :lol:


viszont most tudtam meg, hogy a sógornőm is terhes, tegnap voltak a 13. heti UH-n, és eddig azért nem szóltak, mert ők is parásak kicsit. Szóval lesz népesedés a családban..... :lol:
lei
 
 


Sziasztok!

Már régen jártam erre felé.

Lei! Gratulálok az eljegyzéshez! Nagyon sok boldogságot kívánok!
Tök aranyos a pocakod!

Tegnap a boltos csaj nálam is finoman rákérdezett, hogy babát várok e.. Hát már így az 5. hónap körül ideje hogy látszódjon.. :lol:

Tücsi, sajnálom, hogy nem ébredtek fel a fagyibabák. Remélem azért optimista vagy és készülsz az augusztusra! Nem könnyű a felkészítés, de a végeredményre gondolj!!

Annus, ezek a bizonyos mondtaok engem is az őrületbe kergettek anno. Két téma volt, amitől falnak mentem: terhes vagy már? Lesz már baba?? A másik meg a "ne gondolj rá, ne akard görcsösen" típusú tanácsok... Tanulság volt, hogy itt nyugodtan lehet róla beszélni, kiírhatjuk magunkból, itt mindenki megért, és nem traktálnak hülye tanácsokkal..

Lei, érdeklne hogy hol és milyen kocsit vesztek.. Lehetne több infót kapni?? Köszi!! :wink:

Wruska, Eperke, gartulálok, már ti is jól álltok!! Csak így tovább!

Rönééé



Kép
röné
 
 


röné: Peg Perego Trio MS On track a babkocsi típusa. Egy olasz cégtől lehet neten keresztül rendelni. Itt alink hozzá:

http://www.ebaby.it/peg-perego/peg-pere ... tml?&sl=EN

A szállítási költség 40 EUR, ezt megkérdeztem tőlük levélben. Szóval összesen 105 ezer Ft körülre jön ki az egész. De ez ugyebár háromfunkciós kocsi, hiszen van hozzá hordozó, amit kocsiba is lehet kötni ülésnek, illletve az első fél évre használható a mózeskosár, és végül mikor már ülni tud a gyerek, akkor már sport kocsinak használható. Szóval elég sok funkciót egyesít. Nekem az is szempont volt, hogy könnyű legyen, tehát ha buszra kell emelgetnem, akkor elbírjam. Ez elvileg ha már ül benne a gyerek, akkor 8 kg+baba súlya, tehát az nem olyan vészes. Amúgy meg erről a márkáról én eddig csak pozitívumokat hallottam, szóval eléggé megbízom benne. Itthon ugyanez a típus a Brendonban 130 körül van, az Elefáni bababoltban is 120 kb. Szóval én nagyon remélem, hogy jó lesz nekünk. Egy dolog van, ami még kicsit elbizonytalanít, hogy mi van, ha valami elromlik rajta? Mert OK, hogy van rá egy év garancia, de akkor is ki kell küldeni gondolom Olaszországba javíttatni és az elég macerás lehet. Viszont, ha arra gondolok, hogy ha meg használtan vennék babakocsit valakitől, arra sem lenne már garancia.
lei
 
 


Lányok, szorítsatok nekünk. Sajnos ma reggel megint visszatért a barnás folyás. Nem nagyon intenzív, de a papíron ott van, visszavonhatatlanul. Nagyon félek. :cry:

Hányingerem megvan, nem görcsöl a hasam sem és valahogy érzem, hogy Picurival odabent minden rendben, de nagyon nehéz nem gondolni arra, hogy mi történhet. Nehéz pozitívnak lenni.

Felhívtam a dokimat, megemelte a Magnéziumot, és újra szednem kell a Rutascorbint és azt mondta pihenjek. Ha rosszabbodik, irány a kórház. :cry:

Csajok, komolyan, most nagyon félek. De legalább itt a hétvége, és apa itthon van, nem kell egyedül reszketnem.

De nem lesz gond, ugye nem? De mitől lehet? Nem akarok rosszra gondolni, nehogy bekövetkezzen, de most nagyon nehéz pozitívnak lenni. :(

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Nagyon szorítok neked!!!!Télleg pihenj sokat,fel se kelj!Majd apcid megcsinál mindent!!!!Nagyon sokat számít ilyenkor a pihi!!!Nem tudom mitől lehet ez a barnázás...lehet neked még mindig a menszire emlékszik a szervezeted?....

Mindenesetre pihizz sokat,és próbálj meg nem aggódni!Ezt mondogathatod is,légy optimista.A babának szüksége van az erődre!!!!Nehéz pozitívnak lenni,de a baba miatt muszály!Ez járjon a fejedben!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Ja és képzeljétek.Apcim hozott egy fácánt :shock: És itt kopasztotta,meg nyúzta meg.... :roll: Betettük a fagyóba,majd lesz vele vmi....

annus11
 
 


wruska!

Szorítok neked! Tuti nem lesz baj!!! Szerintem még nem töltötted be a 12 hetet és "megviccel" a szervezeted!!! Én is csak azt mondhatom mint Annus: pihizz sokat! És nyugi!!! Nem ugrál körülötted egy másik pici gyerek, ezért tedd meg azt, amire pár hónap múlva úgysem lesz időd!!! Pihi ...pihi...pihi

Annus! Hmmm fácán, nem rossz...és nem volt hányingered a kopasztás során :?: Valami Isteni jel???
merszi
 
 


Annus!

Már tűkön ülünk...mizu???
merszi
 
 


wruska?

Lehagytam, h veled mizu? Jobban vagy?
merszi
 
 


Na itten.
Teszt negatív,hőm 37.Ennyi.Menszi sehol....de én elkönyveltem h ebből már baba nem lesz,várom h megjöjjön.
Köv hónapban viszont nem hőmérőzöm már,nem is lesz rá időm mert vizsgaidőm lesz....szóval ide is ritkábban tudok majd jönni :(
De azért igyekszem minden nap benézni :wink: :lol:

annus11
 
 


Mégiscsak extrém lett a ciklusod...pont ezért reménykedj még!!! Én soha nem hőmérőzöm (ugye nem is tudnám), de lehet pont így lesz jó neked is! Bejön egy véletlenke amikor majd nem tudod hol a hőd!

Egy kalappal a vizsgáidhoz!!! Én "hálisten" végeztem idén a sulival, az is egy stressz volt...viszga, vizsga...


Wruska?
merszi
 
 


Hát remélem Wruska pihen ezerrel!!!Jobb is hogy nem ül ide!!!

Hát a hőmérőzést is csak azért csináltam h lássam van e pé stb.Ezzel többet télleg nem akarok foglalkozni,még azt se fogom tudni mikor lesz pé...ja elöbb mondjuk jöjjön meg :lol: Arra várok,de még mindig semmi :(

annus11
 
 


Annus! Annyit dumáltunk a hőmérőzésről, h megmértem most nyelv alatt:37.1. Igaz ez nem mond semmit (és nem is reggeli)... :lol:
merszi
 
 


Merszi!

Ez így semmit nem jelent :wink: :lol: Néha én is megmérem napközben,de csak pusztán a kíváncsiság kedvéért...érdekesen alakul a hő,attól függően h mit csinálsz napközben :wink:
De az alaphőt azt reggel tudod csak mérni...ébredéskor,ez van :lol:

annus11
 
 


Annus!

Igen, tom, hogy ez nem jelent semmit csupán annyit, h felfokozott hangulatban voltam... :lol: Ezért ment 37 fölé!

Még mindig semmi???
merszi
 
 


sziasztok. egyenlőre jól vagyunk. Merem mondani, hogy mindketten, mert a cicim feszül és a hányingerem elég intenzív ahhoz, hogy ne csak képzelődésnek gondoljam. Na és a szagok! :? Örületbe kergetnek.
Ami a legérdekesebb, hogy ma annyira kivánós voltam. Hamburger, sültkrumplival, muffin cukros, tejszínes szósszal. Szóval energia kell a picikémnek ezerrel és ezt meg is kapta:) Apa gondoskodott róla :)

Szerencsére a hasam sem fáj, csak azok a bizonyos szalagok nyúlnak, itt ott egy két szurkálás, de ez végig volt, úgyhogy emiatt nem aggódok. Tudom már, hogy milyen, amikor görcsöl, a 6.héten volt ilyen is. :(

De hiába csak csütörtökön kellene mennem uh-ra én hétfőn azért elmegyek, megnézetem. Max megkérdezem, hogy menjek e vissza csütörtökön is. A barnázás is enyhébb, mint tegnap volt, persze szinte egész nap feküdtem - döglöttem a kanapén. Szegény anyuéknak (mivel még mindig nem tudják, hogy babát várunk) azt kellett mondanom, hogy rossz a gyomrom és nem tudok elmenni hozzájuk, inkább pihennék itthon. Persze küldött egy halom kaját, így a főzés is meg van oldva.

Szedem ezerrel a bogyókat, és sok C vitamint, szerintem ezek is segítenek. Igyekszem azért nem gondolni rossz dolgokra, de szerintem csak hétfőn fogok megnyugodni, ha látom ficánkolni a babát az uhon.

Addig is szorítsatok nekünk, hogy minden rendben legyen. Mi pedig mindent megteszünk, hogy rajtunk ne múljon semmi.

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Örülök, h írtál és picit jobban vagy!!! Kezdtem aggódni, h eltűntél!
Nem tudják a szülők? Örülni fognak!
Én is eltitkoltam az utóbbit, de ma már nem tenném...kapkodtak fűhöz-fához mikor baj volt...nem tudták mi van velem... ez volt a méhenkívülimnél is.Most úgy döntöttem, ha egyszer bejön azonnal elmondom, de csak nekik!!! Mások majd észreveszik...

Pihizz sokat!!!! Mindjárt itt a hétfő!!! Várjuk a fejleményeket!!!
merszi
 
 


Wruska!!!!

Nagyon örülök h jobban vagy.Szerintem is menj el hétfőn,így megnyugszol h télleg odabenn is minden oké!!!!Drukkolok nagyon++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Na nekem megjött,hála az égnek..nem tudom mért gondolom ezt így...csak a bizonytalanságba már megőrültem....Szóval köv hónapban ismét akcióra fel!3 a magyar igazság,szóval nézzük harmadjára mit sikerül!Most kiszámoltam és bejelöltem 1 hetet amikor vmikor jönnie kéne a pének...de mostmár nem hőmérőzök...igazából csinálnámén,mert olyan jó lenne látni a babás görbémet...de az emberben vhol csak benne van h jaj holnap felmegy a hőm vagy nem :roll:

Majd dobok táblicskót is mindjárt!Akkor jó lesz a februári baba is :wink: Legalább hamarabb jön a tavasz,és nem kell majd sokáig azt a csúnya időt lesni!!!

annus11
 
 


Kép Kép

annus11
 
 


Na a mai torta művem :lol:
Kép Kép

annus11
 
 


Annus!

Nem rossz a látvány...hmmm. Egyébként hasónlót ettem ,amit a fiam sütött büszkén a nagyival.ja és a kicsim írta a receptet (persze a nagyi belecsempészett még mást is.. :wink: )


Természetes, h vártadés örülsz a mensinek! Ha már meg kell jönnie, hiszen negatív a teszt is, akkor jöjjön, h egy új ciklust kezdhessünk teli reményekkel!!!

A többiek kicsit eltűntek, bár én is eltűntem volna a gép elől,ha nem lettem volna "iccakás". 2 óra alvás után azért kimentünk a szabadba a kis családommal! akár süt a nap akár nem, nem volt rossz!

Mondtam én , h a tavaszi babára hajtunk mi "maradékok". Tavaszolunk, no nem Mici mackóval, hanem egy bébivel... :lol:
merszi
 
 


ma mondhatom, nagyon jól voltam. Reggel volt egy kis maszat, de egész nap semmi és ennek nagyon örülök. Hányinger, hangulatingadozás és mellérzékenység megvan, úgyhogy optimista vagyok. De azért holnap mindenképpen bemegyek reggel a kórházba uh-ra. Ilyenkor mindig elbizonytalanodok, hogy most menjek oda, mikor csütörtökön úgyis megyek?! De azt hiszem ezt most leszarom, leszarom, hogy ki mit szól hozzá és fogom magam és elmegyek megnézetni Picurit. És csütörtökön is a rendes vizsgálatra.

Hétfőn is jelentkezek majd. Addig is szorítsatok, hogy minden rendben legyen. Annus, a számodat elmentettem, majd dobok rád egy sms-t, ha végeztem. Ha nem baj. Feltennéd majd ide az üzenetet? Mert max csak este tudok írni, de szeretnék a jó hírekkel jelentkezni már reggel.

Kép
wruska
 
 


Wruska,
Hat megijesztettel amikor olvastam, hogy mi tortent veled. De orulok, hogy jobban vagy. Szoritok nektek, minden rendben lesz.
Drukkolok a holnapi vizsgalatra. Irj hogy mi a helyzet es pihenj sokat.

Jo ejt nektek!

Kép
eperke25
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?