Új privát üzeneted érkezett!

Benóka mégis maradsz? :D

Kép
szilzi
 
 


Benó, szép álmokat! Pihenj!
Ne parázz,leérettségizik mindenki. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Te Flóra, ennek a Gézának tiszta alkesz feje van, nem?

Kép
szilzi
 
 

 
 

És laptatő!!!! :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, most a tiéd a laptető! :D

Kép
flóra 11
 
 


Bocsi, de az milyen fej? :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Mi van nálatok Szilzi? Csak úgy fogynak a póstások. Lassan már senki nem mer majd póstásnak menni.

Kép
flóra 11
 
 


Tudod akkora amunkanélküliség! :shock: Na jó ez morbid volt! Ez mostanában már teljesen normális dolog nálunk, sajnos. Már másról sem szól a híradó, hogy milyen szar világban élünk...

Kép
szilzi
 
 


Hát a Gézának a BK-ban! :D

Kép
szilzi
 
 


Párod hazaért már? Kiduzzogta magát? Most épp mi baja van? Lassan az Attilához tudom hasonlítani! De már tanulok tőletek és befogom a "pici" szám! :D

Kép
szilzi
 
 


Na és azok a pesti bombák! Őrület,hogy még ennyi van a föld alatt.

Kép
flóra 11
 
 


Ja hogy milyen fej? Hát a táskás szemek, felpuffadva, olyan mintha inna.

Kép
szilzi
 
 


Épp megérkezett. Még nem tudom,milyen a kedve. Nem érdekel. Elmondtam neki a híreket. Vagyis semleges területet érintek ilyenkor. :D

Kép
flóra 11
 
 


Hát igen, belegondolni is rossz mit tudnának okozni még a háborús bombák. Gyűlölöm a háborút bombával anélkül, mindegy! :evil:

Kép
szilzi
 
 


Ja,igen,kicsit olyan. Bár az igazi alkoholisták mások. Az anyámon nagyon látni.

Kép
flóra 11
 
 


Amúgy kiszámoltam, hogyha tényleg 14 nappal pé után kell megjönnie, akkor nekem most terhesnek kéne lennem!

Kép
szilzi
 
 


Én szerintem nem fogom kivárni az egy évet, ha ...
Elmegyek arra a klinikára amiről a Benó írt és ha kizártak mindent, legalább megnyugszom. Miért kéne az ottani orvosoknak tudni, hogy mióta próbálkozunk? Esküvő után hagyok még egy kis időt, hogy lenyudjak, de ősszel tuti megyek valamerre.

Kép
szilzi
 
 


Megnyugszom... Na ez hülyeség volt, de akkor nincs mit tenni!

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, az előbb teljesen eltűnt az oldal. Még a hsz-em sem került fel.

Kép
flóra 11
 
 


Nálam is ez volt!

Kép
szilzi
 
 


Beszéltem a párommal. Még mindig hülye kedve van. Azt mondja, hogy olyan munkát adtak neki ma,amit nem szeret. Hát aztán. Nekem sincs minden nap egyforma tananyagom, meg a gyerekek sem egyformák minden nap! A vasárnapom után akkor nekem mit kellett volna csinálnom? Nem szeretem az ilyen csinált problémákat! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Húúú ez tipikus! Ha nincs baj, csinálok magamnak! Ismerős :(
Ilyen esetekben szoktam mondani a páromnak, hogy üljön be egy pár napra az irodába és utána jöjjön haza és megmutatom milyen jó, mikor az ember még itthon is fancsali, duzzogó képet vág!

Kép
szilzi
 
 


Most pedig úgy döntöttem,hogy haragszom rá,mert amikor fél hétkor megjött,minden előzmény nélkül csak morgottmeg káromkodott. És tudja jól, hogy haragszom a káromkodásra. Rögtön ott is hagytam őt.
Most meg próbáltam vele beszélni,de csak az orra alatt motyog,nem érteni mit mond. Hát megint faképnél hagytam őt a konyhában. Duzzogjon!

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, tényleg összekéne kötni Őket!!!! Te engedsz és utána mész, Ő pedig még egy lapáttal rátesz! És a legjobb, hogy fel sem fogja milyen szar ez a másiknak!

Kép
szilzi
 
 


Na ez az. Nekem is elég egész nap a gyerekek nyafogását,kiabálását hallgatni. Itthon szeretema nyugalmat, a vidámságot. Nincs kedvem ilyen kitalált problémákat oldogatni.

Kép
flóra 11
 
 


Igen. Most pedig elnyúlt a sarokpadon. Szerintem már el is aludt. Ha felébresztem,hogy jöjjön aludni, akkor morogni fog, hogy hagyjam őt. Ha nem ébresztem, akkor az lesz a baj,hogy nem pihente ki magát,mert hagytam őt ott aludni. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Lényegtelen.

Te Sziulzi, hogyan értetted azt, hogy most terhesnek kellene lenned?

Kép
flóra 11
 
 


Ők nem is megoldást várnak, ez egyszerűen szerintem csak adott pillanatban így jó nekik. Nincsenek tekintettel a másikra. És ha megnyugszanak, nem értik mi baja a másiknak!

Kép
szilzi
 
 


Jaj, bocs! Szilzi. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Úgy, hogy mi együtt voltunk abban az időben amikor kellett volna. Így utólag egyszerűbb kitalálni mikor volt pé. :wink:

Kép
szilzi
 
 


Én mindig mondom neki, hogy a munkahelyi problémákat elmondhatja,hogy adja ki magából, de ennyi. A családra ne vetítse ki.Elmondja és lapozunk. Én úgysem oldom meg.
Én ha valamit mondok is,akkor is csak elmesélem és aztán már csak mosolygok veleés jókedvűen beszélgetek. Nem értem,miért kell munkából rosszkedvűen megjönni és a családot belevonni ebbe a búbánatba.

Kép
flóra 11
 
 


Ja, értem. Viszont azt is írják,hogy kicsit pé előtt jobb együtt lenni,mert a pete egyes irodalmak szerint csak 12 órán át képes megtermékenyülni. Tehát ha tudod melyik nap volt,az még nem elég. Mert pl. reggel volt,de csak este voltatok együtt, addigra már nem volt termékeny. Szörnyű, ugye?

Kép
flóra 11
 
 


Én ezt nem hiszem el, hogy kilehet számolni. Olvasunk, tudjuk és mégis nézd meg hányan kínlódnak, akiknél semmi oka nincs, hogy ne sikerüljön!

Kép
szilzi
 
 


Én ezt már egyáltalán nem tudom időzíteni. Mert péelőtt legyünk együtt,pé-kor is legyünk együtt,de pé előtt jobb ha 2 naponként vagyunk csak, mert akkor erősek a spermák. Viszont, ha csak 2 naponként vagyunk,akkor esetleg pont pé-re már nincs ott életképes sperma. Ha naponként,akkor meg nem lesz erős,életképes a sperma. Akkor most mi legyen?

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem nem ezen múlik. Van ennek az egésznek egy mélyebb oka, csak azt eddig nem ismerte fel senki!

Kép
szilzi
 
 


Jaj,én ezt a Fábryt valahogy nem csípem.

Kép
flóra 11
 
 


Én komolyan nem tudom,hogyan lett három fiam. Pedig a volt férjemmel keveset voltunk együtt. Vagy olyan sokáig életben maradtak a katonái, vagy még fiatalabbak voltunk, én is jobban működtem.

Kép
flóra 11
 
 


Ha most látnád a hőgörbémet, abból egyáltalán semmit nem lehet kikövetkeztetni.

Kép
flóra 11
 
 


Én már nem is próbálom időzíteni. Nekem az ismerőseim között mindenkinek spontán jött össze. Ők mind ilyen ügyesek voltak? Nem hiszem el, hogy akiknek már évek óta nem nem sikerül, nem próbáltak meg mindent. Ekkor-akkor, alulról- felülről...

Kép
szilzi
 
 


Én mostanában szerettem meg újra a Fábryt! :D

Kép
szilzi
 
 


Értesz a hőgörbékhez? Vagy sose próbáltad a hődet mérni?

Kép
flóra 11
 
 


Várni kell! Ok. De csináljanak meg minden kivizsgálást fél év után, persze ingyen. Úgyis mindig azt hallani, hogy milyen kevés gyerek születik. Hát egy abortusz jóval olcsóbb, mint ezek a vizsgálatok együtt véve!

Kép
szilzi
 
 


De mértem egy időben, de én feladtam! Egy hónapig teljesen érthető volt, utána értékelhetetlen! Aztán feladtam!

Kép
szilzi
 
 


Az enyém most majdnem egy szintben van.

Na idefáradt a párom. Lassan elköszönök, Szilzi. :(

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként hogy hogy Te ma rá érsz?

Kép
flóra 11
 
 


A párod merre van?

Kép
flóra 11
 
 


Úgy látom,magamra maradtam. :(

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi, mentél aludni? Vagy még itt vagy?

Kép
flóra 11
 
 


Én is megyek mert holnap a bankot is intéznem kell, így korábban kell mennem. :(
Az én Drágám (most nagyon jóban vagyunk :D ) elment haza és csak szombaton jön vissza. :( MOndjuk én dolgozom egész nap, de hiányzik, ám! :(

Kép
szilzi
 
 


Hagyd a párod, majd kialussza magából a bánatát! Holnap reméljük süt a nap és minden rendben lesz, meglátod!

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?