Új privát üzeneted érkezett!

KAngi
Én már olvastam. Kép
Gondolkodtam én is rajta, és ez az indok kicsit érthetetlen számomra. Ha azt mondják, hogy a sok sport miatt kötöttek az izmok, ezért elhúzodna a szülés, és nagyon nehéz lenne, és a végén csaszi lenne úgy is, akkor érteném. De így nem annyira. Vagy Réka jövője szempontjából lehet hamarabb gyógyul ha csaszi van. Nekem kb. fél év után volt eredeti érzetem, de még most sem igazán. Szal én ezt az érvet is simán elfogadnám. De végülis nekem mindegy. Kép Egyébként azt hittem, hogy a sok sportól én simán megszülöm, és majd 21 órát kínlódtam. Szoktam edzeni, és vannak olyan gyakorlatok, amit még most is kihagyok...

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Réka!
Boldog névnapot.Kép

Na alig, hogy írok, hív is Zsuzsi. Kép Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Lányok, ez az ülni tudás nem egy életbiztosítás. CSupán az esetek 40 %-ában tud visszatérni 4kézlábra, 60%-ban pedig akkorákat zakózik, hogy csak úgy koppan a feje Kép persze bömbi is van rendesen és csak anya vígaszt nyújtó karjai közt lel ismét boldogságra Kép ah, milyen költői vagyok Kép

Toffi
Szandi nagyon csini Kép
Zsombi pedig éééédes Kép

Tina
ez a tornás anya is horror Kép nem értem, miért vállal az ilyen gyereket

Évi
Petra tündéri, képzeld Daninak is majd kigúvadt a szeme, mikor meglátta, pedig általában nem szokta a monitort nézni Kép csak halkan kérdezem, van már vőlegénye? Kép

Beu
"nem ló" Lőrinc Kép

Heppi
segített a krém? ma is sokat sírt Orsi?

Myssnia
jókat túrtál Kép képek jóóóóók Kép bár a rámolósat nem irigylem Kép vicsorítás Kép

Elli
itt is köszi a mailt, rendi vagy Kép

Bevágtam egy fél tábla Milkát, asszem meggyógyultam Kép

Andi
psandi
 
 

 
 

Mar egyutt jatszanak:

Kép

Az elso hajvagas utan:

Kép

Miki gyereknek az elmult napokban mar semmi jatek nem jo. Ha nem vadaszhat ketsegbeesett orditasba kezd. Az elobb a konyhaban a spejzos szekrenybol guberalt nehany rohadt krumplit, majd nehany polccal fentebbrol egy uveg bebietelt. Aztan meg az osszes tobbit. En azt vallom, hogy a gyerekre mindig figyelni kell, es ha egy masodpercig csond van, es nem latom a gyereket mar futkos a hatamon a hideg, hogy mit csinalhat, megis elofordult ma, hogy kihuzta a konnektorbol a tevet. Most meg Dani radirjat majszolja! Megorulok! Az osszes cd a foldon, most mar egy papirdobozt csocsal!
A jatekokra meg tojik magasrol, legfeljebb egy gameboy tudja lazba hozni.
Amugy kicsit be van rekedve a dragam, ugyhogy most kenyeztetem, hogy ne nagyon kelljen hasznalnia a hangjat. Fogok en meg emiatt szivni!

Tofi,
Ennyi szeretett csaladtagot egyszerre elvesziteni! Ez meg egy felnottnek is feldolgozhatatlanul sok! Szegeny Ti, szegeny Szandi! Kepek jok!

Na, mielott gyerekem kinyomja a szamitogepet, csok
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kaskaaaaaa, tudtam,hogy nem fogom tudni úgy leirni amit godolok,hogy a végén még Te is azt értsd meg belöle amit szándékoztam mondani...
Szóval én csak annyit szerettem volna magammal példaként leirni,hogy igenis napi egy nem-cicis evéstöl(jobban mondva csak kiegészités a rendes szopi után) nem borul össze az egész szoptatási rendszer. Nálatok lefejt anyatej jön be a képbe,nálunk tápi...Bocs,ha félreérthetö voltam, nem volt szándékomban tápszerre buzditani!!!
Na minden jót, hajrááá!!
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok,

1 percem van csak, mert a gyerek a nappaliban randalírozik.

Psandi,
Ma egész elviselhető volt Orsi és úgy tűnik, a krém is fog segíteni, már látható a javulás, de persze még nem tökéletes. Kíváncsi vagyok az éjszakára!

Kangi,
Látom, jobb a kedved Kép HURRÁ HURRÁ HURRÁ megint a régi Kangit olvasom Kép

Csajok segítsetek plíz!!!!!!
Képzeljétek csak 48 kg vagyok ruhástól evés után. Semmi étvágyam nincs, az összes gatyám lóg rajtam, a melleim össze vannak esve (gondolom azért ebben az a pár hónap szoptatás is benne van). Mit tegyek, hogy ne foggyak tovább? Az a baj, hogy éhesnek éhes vagyok, de amint kinyitom a hűtőt, már nem is kívánok semmit. A mai menüm egy fél Milka marcipán kenyérke és 4 db túrós palacsinta. Hogy lehet étvágyat növelni? Homeosok tanácsát is várom, mert már engem is aggaszt a dolog.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Most akkor fiú vagyok vagy lány? Kép

Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Zsuzsi,
az életkép nálunk is hasonló. Ha csönd van, az már gáz, ilyenkor ált. Zsebi a Timi által elszórt miniatűr játékokat tömögeti a szájába, közben Timi meg vagy a szám.gépet bűvöli, vagy a mobiltelefonomba akar beetetni új PIN kódotKép
Miki fiú nagyon csini a fodrászolás utánKép Én is tegnap estem neki a csajoknak, hogy legalább ne lógjon a szemükbe az a sok hajKép És legnagyobb megdöbbenésemre Timi önként és rezzenetlen arccal tűrte az inzultust, csakhogy szép legyenKép Hiába, már látszik, hogy nőből van a drágámKép
Miki harisnyája csúúúcs, Timi majd kiesett a száján, úgy tetszett neki.
Nálad már együtt játszanak a pasik? Mi még csak odáig jutottunk, hogy Zsebi megharapta Timi ujját egy játékért folytatott közelharcbanKép

Myssnia,
irígy a jó kis szerzeményekért. Szilárd meg továbbra is menő hapsi, hiába húzol rá harisnyátKép
Mi újság az éjjelekkel?

Kangi,
én a Hipp sárgabari konzervjére szavazok kakiltatás ügyben, extrabogyózós Zsebinél bevált. Sőt, mondok még egy vadat, én NAN2-es tápit is adok a csajnak naponta csak 1x a bifidusz miatt, eddig teljes sikerrelKép
A sütőtököt én most is utálom, akkor a gyerekeimen minek kérjem számon a dolgot?Kép
Szerintem Sómen Norbit és az ő drága Rékáját mi egyszerű földi halandó zombianyák már sose fogjuk megérteni, én már meg se botránkozok rajtukKép
3 hónapos baba...no commentKép Az én védőnőm is gyakran mondogatja, hogy errefelé is rossz a babaelosztás. Nálunk 4-5 gyereket se féltene, máshol meg 1 is sok, nemhogy 10-12Kép

Nadine,
Matiz-os sztori nagyon jó, én az injektoros autókról hallottam, hogy álló nap lehetne huzigálni, akkor se indulna beKép Igyekszem ilyen infókat is begyűjteni a férjemtől, hogy ne tűnjek mindíg szőke nőnek autós témábanKép

Zulu, Malacka helyes lehet az új szerzeményévelKép Timi is így van a ruhákkal, ha többet kap, mindet rá kell húzni, mindegy mekkora lufi lesz belőleKép

Andi,
ne búsulj, megtanulja Dani gyerek is az ülés tudományátKép Timi is rengeteget esett, mégse tűnik ütődöttnekKép

Heppi,
remélem, mára javult a helyzet nálatok. Én megint az éjszakáktól szenvedek, mert abbahagytam a Viburcolt és a gyerek nyomban vissza is tért az éjjeli kelésekreKép Timi meg simán csak nem alszik egész nap.
Ja és tegnap nagyon sz..rul voltam, olyan influs tünetekkel, csak láz nélkül. Nem tudom, mi sül ki belőle, így egyelőre marad a szobafogságKép Különben is olyan depis vagyok a borongós időtől.

Kaska,
hát a maratoni éjszakai virrasztást nem nekem találták ki, te nagyon jól bírod. Én inkább hallgatom egy darabig a sírást, ha tudom, hogy csak erőszakoskodni akar a gyerek, mert más baja nem lehet. Lehet, hogy zordan hangzik, de én átaludt éjszaka nélkül biztos nem vállaltam volna Zsebit.
A versmondásért irígy, az ilyen agytornáért én is mindíg rajongtamKép

Na mennem kell, mert Zsebi üvöltKép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok Csajok!

Újra itt vagyok ilyen is ritkán fordul elö, hogy egy nap 2x nézek be!

A kislányom elalélt arccal nézi a frissen készült pörgettyüs játékot, amit anya sk. készített neki!
Nem akarom magam fényezni, de szerintem nagyon tuti lett... Kép

Apa csinálja a vacsit Kép nyam-nyam sajtos tészta

Szakdoli témavázlat vázlata már vázolodik... Kép

Ilang már 5200 gramm, kis hógolyó Kép

Shorbi Norbi cikkröl csak annyit, hogy a szülés résznél dobtam egy zcukaharát, és azóta a padlót fogom, mert van egy hiányos a történet, de nem értettem tisztán, hogy mi vezetett a csaszihoz?!
Orvosi megfontolás, vagy a 15 percen volt a hangsúly?!

Mindegy, az a fö, hogy egészségesek, de ezek után azt hittem pitty-putty szülése lesz.....

Na megyek mert éhes vagyok, de igérem holnap benézek!

Puszi,
Tündér
Tündér
 


Heppi,
Szerintem jányKép.
Fogyás:
én Malacka után jártam ebben a cipőben. Nem elkeserítésként, de rajtam semmi sem segített, pedig mindent kipróbáltam. Azért leírom, hátha neked bejön valamelyik.
B6 vitamin
Folsav
Béres csepp (erre sokan esküsznek)
Végül Macóka oldotta meg a problémátKép Jelenleg pedig az ellenkezőjével küzködök. (bár érdekes mód az megmaradt, hogy nem hízom, bármennyit eszem. De mivel sokat eszem, nem is fogyokKép.)
Igazából csak a ruháim miatt zavar ez a 6 kiló, annyira nem súlyos a helyzet.

Momo,
na igen, ez a nyomi időKép. Fotó az új frizukról?

Hasfogós-hashajtós kaják:
múlt héten úgy alakult, hogy szegény Mac egész nap hasfogós kajákat kapott (banán, alma, főzinek srépa-rizs-husi, délben és este is) Gondoltam, nem is baj, végre nem tojik ki mindent, és tán hízik is a kajától, amit beküld. Na az én lányom vidáman trottyolt, kétszer annyit, mint általában.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu! Kép Kép Tudom, hogy neked nem vicces, de aranyos történet.Kép

Tündér! Ügyes vagy! Apa is! Milyen játékot csináltál?

Andi! Örömmel hallom gyors gyógyulásodat.Kép

Zsuzsi!Ezzel a gyerekőrzéssel én is így vagyok. De hihetetlen, hogy egy pillanattal előbb még békésen pakolja a könyveket, egy pillanat múlva, míg én félrefordultam orrot fújni, már az előszobában rántja magára a létrát. Kép Most beraktam a járókába, mert ezt az állandó feszült figyelmet sem lehet szünet nélkül bírni. Még jó, hogy elvan ott is. Amúgy aranyosak a fiúk!

Heppi! Te biztos az a típus vagy, aki a szopival fogy. Majd utána talán helyreáll a rend. De mindig egyél legalább egy keveset, ne hagyd, hogy lebeszélni magad magadtól! Orsi csuda helyes kis felemás!

Myssnia! Jók a képek nagyon! VicsorításKép Jól látszanak a fogacskákKép

Réka! Boldog névnapot.

Megunta a járókát.

Beu
beu
 
 


Heppi!

Van errol egy topic, nezz be. "Segitsetek, nagyon fogyok" vagy vmi ilyesmi.

Momo, Zsuzsi!

Nalunk is nagy csond volt, odamentem, hat apjanak az egesz zoknisfiokja szet volt hanyva. Kép

Nalunk sajnos megint nemeves van.¨Pedig mar orultem, hogy milyen jol eszik egyedul kezzel, erre most mindent szetdobal. Csak 10 oraira es este evett normalis mennyiseget. Tudom, hogy nem kene, de annyira felidegesitem allandoan magam, es mar elore felek a kovetkezo etetestol. Kép Kép
Kép Kép Kép
Megint vmi ujdonsagot kene kitalalni, de mar kifogytam az otletekboL Kép
Kakukkfu
kakukkfu
 
 


Psandy: boldog szülinapot anyukádnakKép.

Magdi: Zsuzsi megfordulásához gratulaKép.

Beu:remélem ti is jól vagytok, keveset írtál magatokról.

Maci: éjszakaKép. Lehet a frontot érezte Roni.

Myssnia: gondoltam már rá, hogy összefuthatnánk egyszer.Szili tüneményes fickó, még harisnyában is Kép.Hol turiztál ha megkérdezhetem? Kisebbekre való rucik is vannak? oltás: Menjugate(ha jól írtam...) azt kaptátok meg?

Kangi: ...rottyogó pürén nagyon jót mosolyogtamKépFrizurás fotót várom.EtetésKép.

Sofka: mászáshoz gratula, ügyi nagyonKép.

Toffiefee: ovi miattKép.Zsombi haja nadon édiKép.Kutyázás, nem semmi, mikortól csinálgatja Zsombi?Szandika se semmi tesó lehet, azért jól lebuktatokKép.

Évi: nagymamádnak jobbulást, örülök, hogy a műtét sikerült.Perta nagyon aranyos és nagyon nagy márKép.

Heppi: jobbulást orsinak. Engem is érdekelne a hízókura, ha vmit tudsz szólj. Rólam is leesnek a gatyák, bár enni eszem, de nem hízom egy dekát sem.

Tündér: kíváncsi vagyok a sk játékra,légysziKépIlang hógolyó teccikKép.

Zsuzsi: hajvágásKép, nem irigyellek a pakolást illetően. Köszike a leveled gyos voltál nagyonKép.Jobbulást és nem semmi a kényeztetésKép.

Momó: depi hess hessKép.

Réka : boldog névnapot.

Köszi , hogy páran hiányoltatok , jólesett. Tényleg ma azon gondolkodtam, hogy már lassan mindenkinek fogacskája van itt, hogy a szopik alatt ez hogyan érezhető?Biztosan néha megharapdálják a cickót...
Robóka ma nagyon nyűgi volt, aludni csak 10 perceket sikerült, most meg a cicin aludt el, és háromszor altattam újra el.
Ti hogyan oldottátok meg a büfiztetést, ugyanis nálunk mostanában szopi után büfizünk, de annyira mozgékony Robó, ha leteszem a lába keze jár és a kis picikáját nyomja, így is kijön a tejci, ha felveszem ülni akar az ölembe, úgyhogy kicsit nehéz, hogyan csináljam, hogy ne jöjjön ki annyi cucc a kis száján?
Ja meg mostanában korcog a kis ínyével, talán ágazódna a fogacska?Meg az újszopás is nagyon bejön neki pár napja, nálatok most a gyerkőcök cumiznak, szopiznak?
Még két régebbi fotót felbiggyesztek a kis drágámról az egyik pizsis :
Kép
ez pedig a téli satyó, ami lassan kicsi is:
Kép
anita77
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit ma sikerült vissza olvasnom,hát alig győzöm olyan sokat irtok!KépKépKépKép

Andi!
Gratula az ücsörgéshez Daninak!KépKépKép

Kangi!
De jó hogy már jobb a kedved!KépKépKép

Urszila!
Én ugy tudom,hogy lombik azért még lehet.....KépKépKépKép


Zulu!
Irtam választ Laurának,remélem tudtam segíteni.Kép

Heppi!
Nekem lenne néhány felesleges kilóm,szivesen átadnám Neked!KépKépKépSajna nekem most hirtelen vagy 4kg feljött KépKépKép

Myssnia!
Jók a göncök!Én is bevetettem magam szombaton a C&A
ahol most épp 50 % leértékelés volt....hát 2 szatyorral jöttem ki.(mert hogy itt a leértékelés elött nem emelik fel az árat,úgy mint azt otthon szoktákKépKépKép )

Elli!
Még nem tudom a hazautazásunk időpontját,de áll a zászló a 6.-nak. Mikorra tervezitek 6.-án a talit? Hátha oda érünk mi is a reptérről.Izgi lenne KépKépKépKép


Zsuzsi!
Édik igy együtt! Csak a csodálatomat tudom kifejezni a sok gyerekes anyukáknak,nem lehet könnyű,de biztos nagyon szép.Olyan hietetlen hogy már ekkora Miki,pedig mintha most lett volna hogy irtad hogy még mindig semmi a szüléssel.Úgy emlékszem rá.... volt sokszor hogy csak azért néztem a netre hogy van e valami hír Rólatok.KépKépKépKépKép

Beu!
Gratula a fogmanó ajándékához: a fogacskához.KépKépKépKép


Évi24!
Gyertek Dunakeszire!!!!!!!!!!!!Mi is ott lakunk ha épp otthon vagyunkKépKépKép
Na meg Manócska is ott lakik ,csak még nincs telefonjuk,azért nem jön a topikba.
Melyik részen keresgéltek?Talán még segiteni is tudnék.KépKépKép

Maci2!
szerintem ha havonta elviszed Ronit "egészséges rendelésre ,vagy tanácsadásra " Az bőven elég,sőt ha jár a védőnő,akkor még ilyen gyakran sem kell.
Reméljük minnél kevesebbet kell dokihoz járni!
Jók a matricák!
Régen tettél fel képet Roniról!!!!Vagy csak én nem láttam.


Rólunk:
Jól vagyunk,Marci irtó aranyos,rengeteget beszél",állandóan hasra forog ,és imádja ha mondókákat mondok,ja és nagyon szererti a zenét.
Sokat járok vele sétálni,mmert hogy itt nagyon jó idő van és meleg ,mintha tavasz lenne,-gondolom meg lesz ennek még a böjtje.....
A hétvégén végre átmegyünk Londonba!!!!!VAUUUUUUU
Hát ennyi.
Majd jövök még!


Ui: A kedves Férjem most vágta le a hatalmas nagy szobanövényünket ,kicsit se vagyok ideges.....KépKépKépKépKép


Mariann&Marci
Mariann
 


Sziasztok!

Már a múltkor én is bejelentkeztem hozzátok, de azóta sem volt időm jönni sajna.
És most eléggé el vagyok kenődveKép pedig már a terpeszpelus használatával is megbékéltem. Ha kell Bencének hát kell.

Sajnos mi is nagyon sokat szenvedünk az alvással, mert Bence teljesen kiszámíthatatlanul alszik. Sosem tudom előre hogy milyen lesz az aktuális éjszakánk. De ez annyira szélsőséges, hogy volt már olyan is (igaz csak kétszer) hogy 6 órát aludt, majd gyors szopi után még 4et. De tegnap pl. kétóránként ébredt, már hajnal 4kor azt sem tudtam hol vagyok. Front volt, vagy nem tudom mi, de kiakasztott rendesen. Ma viszont szinte egész nap aludt, 6kor megfürdettük (kivételes alkalom volt, amúgy 8 körül szoktuk) alig evett és beájult. Kíváncsi vagyok meddig bírja és ezek után ma milyen éjszakánk lesz...

Lányok, babaúszásra mikortól érdemes vinni a babákat? És ti hova jártok? Számít az valamit hogy Bence koraszülött volt? Most volt 2 hónapos másodikán.

A másik nagy problémám ami miatt most izgulok, hogy Bence nem emeli fel a fejét mikor ülőhelyzetbe húzzuk. Kb. 3hetesen csinálta a doktornéninek, azóta nem hajlandó, elkezd sírni. Most nem tudom hogy baj van vele, vagy csak lusta felemelni. A doki azt mondta hogy sokat kell vele gyakorolni. Már arra gondoltam hogy el kéne vinni valami spéci helyre megnézetni. Erről a Dévényes tornáról írna valaki? Lehet időpontot kérni náluk, vagy hogy megy az ilyesmi?

A csípőjével is úgy vagyok, hogy két hét múlva visszaviszem kontrollra, de ha a doki még mindig rossznak találja, elmegyünk a Madarászba egy csípőuh-ra. De remélem erre már nem lesz szükség, mert minden rendben lesz!

Ja és még egy. Volt valakinek a babájának köldöksérve? Az meddig mehet vissza műtét nélkül ha le van ragasztva? Bencének még mindig kinn van és elég nagy. Nagyon nem szeretném ha meg kellene műteni!

Bocsi hogy ilyen negatívra sikeredtem, de totál el vagyok keseredve, hogy ennyi problémánk vanKép

Azért felteszek Bencikéről egy képet, mostanában nagyon jókedvű baba szerencséreKép

Kép

Köszi a segítségeteket!
Üdv: Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Andi
Már én is vágyom egy kis Milkára, de most már jónéhány hete fogyókúrázok. Egy kis kocka persze nem árt, de az nem élvezet. Kép

Zsuzsi
A csend engem is idegesít, ilyenkor hirtelen észbe kapok, és már jár az agyam, hogy mit ehet...
Frizura cukor, már alig várom én is, hogy igaztísak rajta, de még növesszük. Kép

Heppi
Régebben nekem is volt túlfogyásom (41kg), de még most inkább többletem van. Tudom, milyen,ha nincs étvágya az embernek. Talán egy kis éjszakába nyúló vacsi? Persze előtte egy kis poly-b vitamin? Nekem attól jobb lett.
Kép nagyon édi!

Momo
Csatlakozom a hippes sárgabarackos evéshez, én is azt adok, ha fogos kaját eszik aznap. Viszont a bifiduszos tápitól fosott (bocs) a gyerkőc.Kép
Éjszaka: min. 2szer ébred. ekkor szopik. de már van, hogy csak vissza kell fektetni, miután félálomban feláll és sír. viszont reggel 6-kor kell.Kép Nálatok mizujs?

Tündér
Gratula a sk játékhoz!!

Anita
Robóka nagyon édes ebben a sapekban!!!
Ruhákat a Riminiben vettem. A Zoltán utca felé van, a MAtch csemege mögött, hétfő-kedd van csak nyitva. Kicsiknek tök édes rugikat láttam.
A levis pedig a Riszner sétány sarkán lévő turiban. Szilárd ha éhes, vagy álmos, akkor sosem harap. Ha bohóckodik-játszik, akkor harap, de ekkor nem is szokott szopizni.
Taliban benne vagyok!
Igen, Menj. oltás kapott, és nagyon jól viselte.

Mariann
Írigy Londonért!

Vera
Részvét az éjszakákért, nekem ismerős a téma.
Szilárd is sokáig nem emelte, de ő pl. azért (szerintem), mert elég nagy baba, és lassabban erősődik a nyakizma. A barátnőm kis filigrán jánya hamarabb tartotta a fejét.
Bencefotó nagyon falat!

m&sz
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kanginak a vasrol-------------------------------------------------------------------------- ------
http://www.elelmezesvezetok.hu/1998-04-06.htm

Vacakol a billentzuyetem, most nem kinlodok tovabb, jo ejt, sofka

zsuzsi anyakiloleepitotablettat nem tudsz< Te hogz epitetted le a folosleget
sofka
 
 


Vera,
en nem latok itt nagyobb problemat! Keves kiveteltol eltekintve mindenki gyereke ebred ejszaka. Lehet, hogy mult ejszaka volt valami a levegoben, mert nalunk meg a 3 eves is ketszer felsirt, na meg persze Miki is!
Csipo: szerintem mindenkepp erdemes ultrahanggal megnezetni, es csak akkor tovabb kinozni, ha tenyleg gond van!
Koldokserve mindegyik gyerekemnek volt/van. Nem tudom nalatok milyen merteku, nalunk csak mindig megjegyzik hogy van, es majd visszahuzodik. Olyan 1, masfel eves kor korul mar szebben szokott kinezni!
Ulesbe huzas: tenyleg gyakoroljatok sokat jatekosan. Kozben enekelj neki, vagy valamivel hivd fel/tereld el a figyelmet! Arrafele legyen az "erdekes targy", amerre amugy is kene, hogy nezzen ahhoz, hogy fejemeles is legyen belole!
Probald ki a babamasszazst is pl. mandulaolajjal, pancsi elott. Jol gyurd at a pici testet, szerintem ez is segit a mozgasfejlodesben, es esti programnak sem utolso, a bore sem lesz szaraz!
Kivanom, hogy ennel tobb es nagyobb problematok sose legyen!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Szepjoestet!

Zsuzsi
Koszonom a kaposztas pontos infokat. Tovabbitottam, remelem hamarosan javul majd a helyzet!
Kepek Kép
Jajaja, latom nalatok is zajlik az elet! Kép Jazit sem koti mar le semmi jatek...

Andi
Nagy gratula a feluleshez! Kép
Eses Kép
Milka Kép

Maci2
Nekem is nagyon tetszik a hofeherke. Na meg a torpek is! Kép

Magdi
Hoppa, gratula a gyorsforgo csajszihoz! Kép

Gomboc
Fogacskahoz Grat! Kép

(Eddig mindenkinek csak gratulaltam, ez egy jo nap! Kép )

Myssnia
Kepek Kép Kép
En a babaszobarol vagy a babaszigetrol szoktam rendelni. Mindket hely nagyon megbizhato. Legkozelebb talan probalkozz ott. (Mar ha netrol akarsz rendelni)
Oltas- mi is beadattuk Jazinak,jobb felni mint megiedni!
Jok a szerzemenyek!

Beu
Lemaradta? Mar fog is van? Amindenit! Begyorsitott a srac?
Kepzeld Jazi nagyon orult a hintanak, tettem fel kepet az albumba, majd nezd meg,hogy nektek is ilyen van-e?

Kangi
Hajnyirasert irigy!Jatinak meg semmit nem kell vagni! Lassan be is fonhatod! Kép
Kisteso- bator Kangi!
Nem tudom, Te kerdezted-e a spenotot, nem lattam valaszt, azert en ugyesen leirom,hogy csinaltam Jazinak Kép Levelekrol leszedtem a szarat, miutan jol megmostam, vizben megfoztem (fokhagmat is tettem a vizbe). Mellette foztem neki 2 krumplit es osszekutyultam+a vegen bele 1 alma es kiscsaj zabalta.De nem mondhatnam,hogy meghajtotta...

Nadine
Nekem is nagyon tetszik az uszis foto!

Toffi
Nem lehet,hogy segitene ha ovit valtanatok? Persze nem akarok itt okoskodni, nem ertek nagyon hozza...
SzandiHaj- nagyon profi! Kép- Kutyazas edi!- Szandibaba is tecc+a kep is edes! Na befejeztem! Kép

Lanyok
Asszem regebben Zulu v Csucsuka izzitotta be itt a csacsi temat. Tegyetek mar fel meg1x 1 kepet rola,hat olyan nagyon megkivancsisodtam! Kép

Tina
Ez a bolcsis sztori durva Kép

Evi
Nagyi!! Kép
Lakaskereses, de jo! Remelem hamar talaltok olyat ami tetszik! Mekkorara palyaztok?
Alvo Petra Kép

Heppi
Remelem hamar vege lsz ennek a ronda idoszaknak!
Most olvasom,hogy talan javul a dolog! Kép
En is soxor vagyok igy,hogy nem kivanok semmit...de a szopi miatt gyors bekapok par falatot. Semmi fott kajcsival nem tudod csobehuzni magad? Porkolt, rantott karfiol vagy barmi amit szerecc?

Momo
Mi ujsag? Jobban vagy?

Tunder
Szakdoga vazlat- nem semmi!
Na es meg porgettyus jatekot is tucc gyartani? Nahhhat?!!!?? Kép

Reka
Boldog Nevnapot! Kép

Kakukk
Zoknis fiok Kép
Kajcsi miatt, nyugi!

Anita
Robo nagyon edi!

Mariann
Virag Kép
Londonert irigy-irigy! Kép
Vigyorgo-forgo kisfiadnak meg orulok! Kép

Magunkrol
Hetfon vizsgazom rutinbol. Na majd meglatjuk, nem hinnem h elsore osszejon. A tolatas nem az en mufalyom...
Jazit ma hagytam eloszor baratnomre,ugy h ebren ,volt. Egy szava sem volt! Kép Evett, aludt es jatszott ugyesen.
Tettem fel par kepet az albumba (Jazi szereli Apa gepet, hinta stb. )
http://babanet.hu/album/main.php?album=77&page=4&image=19482

Jo ejt mindenkinek
Norka es tegnap 9 honapos Jazi
norkini
 
 


Vera! Tényleg ilyesztőnek tűnt amiket írtál, de Zsuzsi nagyon megnyugtató volt. Nekem nem nagyon van tapasztalatom a kérdésekhez. Az tény, hogy nálunk automatikus a csípő UH, érdemes megnézetned. Alvás nem gáz, sok baba nyűglődik éjjel. Bocs, ülésbe húzással nálunk is van tapasztalat, Lőrinc is kicsit nehezebben tartotta, és a doktornő javaslatára gyakorolgattuk. Felhúzás és nagyon lassan visszaengedés. És nagyon cuki Bence, olyan mint egy játékbaba. Úgy meggyömöszölném!

Myssnia! Tényleg jók a ruhák. Irigy-irigy, nekem most vásárlásstop van minden téren, nagyon rosszul bírom. Néha-néha azért veszek némi bébikaját, ha már mást nem lehet. Pedig tele a szekrény.Kép

Mariann! Az szép lenne, ha a reptérről jönnétek a taliraKép A férjed miért haragudott meg a növényre? Vagy vad brutalitását nem tudta máson kitölteniKép (Félre ne értsd, nagyon szimpatikus volt.)

Anita! Aranyos Robó is! Büfi: nálunk is voltak,vannak bukós időszakok, nem nagyon tudok mit kezdeni vele. Ha megbüfizteted kaja után nem tusz mást csinálni. Lőrinc kicsit nyügibb volt a fogzás előtt, más jele nem volt. Három-négy hónaposan többet nyáladzott, szopizott (ujjat), mint most. Mindig azt hittem, ez biztos a foga lesz. De most volt az első.

Kakukkfű! Fejlődik rendesen? Mert akkor ne aggódj. Bocs, ha van valami más is, de lemaradtam a történésekről.

Beu
beu
 
 


Beu
Ennel sokkal jobban orult,mint a kepen ahogy apa lekapta... Kép
N
norkini
 
 


Jobb éjszakánk volt, csak 2x ébredtKép, és most már dől belőle a trutymóKép Nyügi a maximumon, nem is csodálkozom, amikor alig kap levegőtKép

Nektek hála, elolvastam Rubin Réka sztorit. Én is eldobtam magam a csaszi indoklásán, pont úgy mint az egész terhességén. Hány liba (bocs) fogja utánozni?

RékaKép boldog névnapot!

BeuKép a mi korunkban felelőtlenség lenne vállalni még egy gyereket, fel is kell nevelni. Már nyugdíjas leszek Julka 20 éves koráraKép Fogigátló szóba sem jöhet, Andris előtt azért kellett a hormonkezelés, spirál méhgyulladás miatt kilőve, abortuszba lelkileg belehalnék. Előtte volt fura, aztán rájöttem, hogy uolyan maradtam, eszembe sem jut. Én is bevásárlást terveztem a hétre, de Julka keresztülhúzta. Hálásan gondolok rád botmixelés közben, te írtad, hogy szűk edény, azóta ilyenben csinálom és pép jön ki belőle!

MariannKép csúcs lenne a lombikbébiKép LondonKép én jövőre tervezem. Szobanövény+férj uígy alakultKép

MyssniaKép Szilárd vicsor csúcsKép Azok a fogak! És a rámolós is.

TinaKép kövirózsa csepp fülbe megy, 5x3 csepp orr-fül-gégész szerint. Tejszap mélt mindjárt küldöm.

ToffiKép Zsombi nagyon édes. És Szandi haja jól sikerült. Én Zsuzsit már nem tudom rávenni a rövid hajraKép, de most megmutatom neki Szandit, hátha kedvet kap hozzá. Nálunk nagyon jól jött, hogy Zsuzsi elsős, fel sem vetődik benne, hogy ne menjen iskolába, sőt. RészvétemKép

VeraKép az elsőszülöttemen kívül mindkét lánynak laza a köldökgyűrűje. Nem erről van szó nálatok is? A Zsuzsiét tavasszal összehúzzák, sebész mondta, hogy akkor csinálja meg, ha kéri a lány. Hát most kéri.

AnitaKép téli satyó csúcsKép A gyermek isKép

HeppiKép Van aki a szopitól szinte elfogy, utána visszaáll. Sajnos, én a másik táborba tartozomKép Nálunk is van pirosodás, ha nem segít a boraxos krém, akkor van egy 15-ösnek nevezett gyógyszertári, asszem halolajas, mert olyan szagú. Zsuzsié is piros néha, akkor Lactacyddal mosakszik. Kösz a Viburcolról írtakat, dokinénink is kb. ezeket mondta. Azért azt mondta, hogy persze nem állandóan, csak ha valami baja van, vagy ha már én nagyon zombi vagyok. Én is lányra szavazokKép

KakkukfűKép próbáld leállítani magad, az idegességedet megérzi a lányod is és negatív élmény lesz az evés. Azt szokták tanácsolni nagyokosok, hogy fel kell írni minden morzsát, amit megeszik a gyerek, és akkor este kiderül, hogy nem is evett olyan keveset. Nálunk is hullámzott mindig a 2 nagy étvágya, van amikor zsinórban több napig nem vacsoráznak pl.

ZsuzsiKép együttjátszásKép hajaj, most kezdődnek az igazi tesóbalhékKép Nálatok Dani maradt ki belőle, nálunk Julka fog.

Urszila
urszila
 
 


Norka! Nem ilyen van, mindjárt teszek én is egyet. Tényleg nem látszik túl lelekesnekKép "Engem meg ide beültettetek, ti meg szórakoztok???" (Dulu-fuli Jázi) Hogy tudta apa felszerelni? Nem volt gond vele? Képek édik! Mit szerel annyira? Grimaszka halálos!
Képzeld, ma Lőrinc pont úgy megijedt Julcsitól, mint a kutyusotoktól. Ránézett, üvöltött. Persze mert Julcsi sikongatott. Lőrinc meg nem bírta. Julcsi viszont kajánul élvezte a helyzetet. Hülye pasi- volt arcára írva.Kép MÁris vizsga??? múlt héten kezdted! Ügyes legyél!
Ja, ja, fogacska tegnap kibújt. Volt nagy öröm, halleluja!Kép

Most látom, nem is vasas a hinta.
Kép

Na, még egyet:
Kép

Beu
beu
 
 


Urszila! Örülök, hogy segíthettem! Szegény Julka! +++++++++++++++++++++

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Momo
Ez is injektoros, lehet akkor azért nem lehet behúzatni??? Nem tom, csak azt hogy nem lehet, és remélem nem is kell soha többet ilyen helyzetbe kerülni

Raktam fel Zsankáró és rólam képeket ide, igaz még azt írja feldolgozás alatt, de ha rákattntotok már mutatja nagyban a képet (engem nem kiröhögni, előtte nem volt hajlandó szopni a lány, és ez látszik is rajtam Kép)

Zsuzsi
Csudi édesek a fiaid! És milyen jó frizurája lett Mikinek is. Géppel vágtad, vagy csak ollóval? És tényleg cuki a harigatya, még apának is tetszett!

76 Vera
Nekem azt mondták itt Debrecenben, hogy legalább a 3 hós oltást kapja meg a baba utána már mehet az úszás. És tényleg nagyon jó, mert Zsani nem volt beteg azóta, hacsak a 2 napig tartó orrszívózást nem vesszük annak. De pár nap c vitamin kúrával tényleg elmúlt még az orrfolyás is (én meg majd egy hétig döglődtem benne)

Ma egyébként tényleg lehetett valami a levegőben, mert Zsani délelőtt nem aludt semmit, majd délben fél órát, és még 4 óra után egy órácskát. Közben mint egy kis duracellnyuszi.

na megyek bogarászk egy kicsit a neten.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Myssnia,
SzegényKép Mi beoltattuk Ronit.
SzerzeményekKép
KépekKép Édes kisegér (utolsó kép)Kép

Kangi,
Néha sajnálom, hogy a gyerekvállaláshoz nem kell alkalmassági, amikor ilyet hallokKép
Látom Julcsi sem sieti el a dolgokat. Majd eygütt csináltatunk a 2 csajszinak protkótKép

Toffi,
Miért nem szeret oviba járni Szandi?
Csini frizura.Kép
Képek édesekKép

Évi,
Jobbulást a nagyidnak!
Petra mindig zabálnivalóKép
Drukk a házkereséshez! (Bátrak vagytok, mi addig nem mernénk aláírni az eladást, amíg nem találunk jó házat.)

Beu,
A fogatlanságot egyáltalán nem bánom. Az inkább aggaszt, hogy Roni nem hajlandó szopizni napközben.
Lőrinc cukorfalatKép

Heppi,
Jobbulást a lányodnak! ÉdesKép

Zsuzsi,
Ügyes vagy, jól sikerült a hajvágásKép

Anita,
Robó édesKép

Mariann,
Védőnő szerencsére nem jár.
Majd csinálok pár képet a kedvedértKép
Miért vágta le a férjed a növényeteket?

Vera,
Az alvás visszatérő probléma nálunk is.
A többiben nem tudok segíteni, nincs tapasztalatom, de majd a többiek! Drukk!
Bence nagyon édesKép

Nadine,
A képtárba tetted a képeket?

Voltunk ma a munkahelyemen. Hát nem sok kedvem van visszamenni dolgozni, sokkal jobb babázniKép
Holnap megyünk Ronival szemészetre. Kíváncsi vagyok...

Na, mentem. Jó éjt!

Maci_2
maci_2
 
 


Jaj lemaradt a link, köszi a Maci_2 hogy szóltál

A link:
http://kep.tar.hu/nadine/index.phtml?aid=27577669&beginnum=84

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Vera: nagyon edes a fiuKép A problemakra meg mar mondtak okosakat a lanyok...Kép

Huhhh, az agyam helyen nagy homaly, fogalmam nincsen, mit akartam irniKép Na sebaj, akkor rakok fel mai kepeket LackorolKép

Kép
Kép
Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Apa azért nyirbálta meg drabál állat módjára a növényt ,ami egyébként már a plafont elérte,mert én ma bevonszoltam a kádba pancsira,és neki kellett kivonszolnia és csurom viz lett tőle.Meg én már a napokban úgy is rebesgettem hogy valamit kéne csinálni vele ,mert hogy nemsokára áttöri a plafont és kiköt a szomszédban.Na erre Ő ezt gyorsan megoldotta. Most próbálom gyökereztetni a félbe vágott növény másik felét . Hát ilyen jól telnek az estéink.....KépKépKépKépKép

Vera!
Én tudnék mesélni a tornáztatásról,mert hogy napi 6x félórában tornáztatjuk Marcinkat.Ha érdekel mesélek magánban: m.grof@freemail.hu



Mariann&Marci
Mariann
 


Jaj egy kérdés :

Otthon is munkaszüneti nap a holnapi?Mert itt az.


Mariann
Mariann
 


Mariann
Miért lenne az? Mi történt november 11-én? (lehet bunkó tudatlan vagyok, de tényleg nem tudom) Sajnos nem munkaszüneti nap, a férjem is hosszúnapos (10 óra munka, de cserébe a hét többi napján max 6)

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!
Nadine,
Nálunk Kanadában is szünnap lesz holnap, a háborús veteránok emléknapja.(Remembrance day)

Na, ma itt is volt valami a levegöben, vagy az idöváltozás miatt lehetett, de tuttira mind a ketten másmilyenek voltunk ma Ádámkámmal. Ö sirás-szopi-alvás ördögi körében volt egész nap,én meg úgy éreztem leragad a szemem, pedig este 10-töl reggel 6-ig tök normálisan aludtam...Ma esett a hó délután-estefelé egy viszonylag meleg nap után, biztosan jó nagy front vonult át felettünk, hogy ilyen nagyot változott az idö.
NAgyon édik a képek, mindegyik.
Sziasztok,megpróbálok hajat mosniKép
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok Lányok!

Már megint nagyon lemaradtam. Kép

Psandi: Gratu Daninak a felüléshez Kép


Maci2: Hófehérke nagyon jól néz ki !

Sofka: Tapsi-tapsi Kép Én is próbálom tanitani Ádit de inkább összezárja a tenyerét. Kép

Beu, Gombóc, Myssnia:
Fogak Kép Belőlünk se élnek meg a protkó készítők Kép
Ádi is már a nagyediket növesztette ki.

Magdi: De ügyi Zsuzsi Ádi most 8 hónaposan tudta ezt megcsinálni és még most is noszogatni kell néha.

Zsuzsi
Miki harisnya nagyon tuti Kép és milyen belevaló kis srác a pakolásával Kép Gondolom te kevésbé gondolod igy olyankor amikor rombol.
Gyurinak teljesen igaza van ajándékügyileg elvégre ő az ünnepelt vagy mi szösz. Kép


Myssnia
Nekünk is mondta a védőnő hogy majd adassuk be a szurit de azt mondta hogy majd csak 1 éves kora után.Jól rám ilyesztettél legközelebb rákérdezek hogy nem kellene inkább hamarabb ?
Jó kis cuccokat "túrtál" Kép Én is kedvet kaptam holnap benézek a barátnőm durijába hátha van valami.
Képek, vicsorítás Kép
Ahogy elnézem Szili is jót durizott Kép

Kangi
Kistesó projekt ? De jó neked hogy ilyen merész vagy Kép én nem mernék egyszerűen belevágni még (lehet hogy egyáltalán nem még később se.Még dillemázok bár apa már eldöntötte hogy "neki"csak 1 baby kell)
De azért néha meg rámjön hogy szeretném ezt az egészet (szülés,szopi stb.)mégegyszer átérezni.
Én szerintem gyáva vagyok Kép

Magára hagyott babáról nem is mondok semmit.Szőrnyű. De tényleg hol lehetett egy 3 hónapos gyerek anyja? Na nem hergelem magam.
Elolvastam a cikket.Csak azt nem értem ha már annyira sportolnak, küzdenek, ja és ahogy irták hogy kitartanak az elveik mellett akkor miért nem tartottak ki szülés közben is a császár ellen
(szerintem azért mert ezt már ők eleve eldöntötték hogy az legyen, fel se merült a sima szülés)
Na mindegy mindenki maga tudja hogy mi jó neki.
Én a kórházba 3 ágyasba voltam.A mellettem lévő 2 csaj csaszis volt, azért szülés után jobban szenvedtek mint én a gátsebbel (másnap már simán tudtam ülni)
Nállam amikor több órás vajúdás után felmerült hogy csaszi legyen majd megütött a guta én annyira nem akartam, de a kisfiam értett az
ijesztgetésből 20 perc múlva elindult kifelé.

Toffi
Szandi,Zsombi nagyon aranyosak Kép

Orsoly
Jók ezek a védőnénik. A mienk azt mondta hogy a sütőtök hajt. Kép

Heppi
De jo hogy Orsi jobban van már. Kép
Fogyás Kép
Bizti hogy a szopi is közrejátszik mert én is annyit eszek hogy szörnyü és mégse hiztam ugyanannyi vagyok most mint szülés előtt pedig szerintem életembe nem ettem meg ennyi édességet.
De azért a 48 kg nagyon kevés Kép

Momo
Éjszakai kelés Kép
Nem akarom elkiabálni de nállunk már 4 éjszaka csak 3-1/2 4 felé kel fel vizért kis nyöszi után -amitől tartottam hogy na ebből se lesz alvás- visszaalszik 1/2 7-kor kel és csak olyankor szopizik de még akkor se ordítva kéri.
Jó lenne ha legalább igy maradna.
Bár ma kicsit variált kimaradt a vizezés csak 5 után kelt először de akkor már nem birtam becsapni a vizzel szopi is volt.És azóta fent vagyok ugyanis ezt a levelet még az este elkezdtem irni most ugy döntöttem nem fekszem vissza hanem befejezem mert napközben nem biztos hogy sikerülni fog.

Anita, Vera
Fotók Kép Nagyon aranyosak

Rólunk még annyit hogy képzeljétek Ádám elalszik a babakocsiban ! Kép Csoda. Kép Csak ne kiabáljam el. Már harmadik alkalom volt tegnap hogy séta közben elaludt és utána még aludt egy kicsit az udvaron is.

Még valami aztán eldugulok. Olyan jó látni hogy már szinte mindegyik gyerek (amelyik Ádival egyidős szinte Lőrinc,Miki és még sorolhatnám) kutyázik, mászik, áll, pakol Ádám meg nem. Szerintetek ilyen idősen nem kellene már .Őszintén. Vagy csak megint én parázok mint a fordulással és tessék azt is csinálja csak kicsit későn. Kép

Megpróbálok kicsit sűrűbben irni és akkor talán nem leszek ilyan hosszu egyszerre meg talán sikerül mindenkire reagálni is .
Most megyek kapok be egy pár falatot . Kép

Pux Szilvi
szedem
 
 


Húú mikorra elküldtem megint jó sok üzi lett.

Norka
Fotók Kép Nekem a szopizós tetszik a legjobban Kép

Mariann
Növényterror Kép vagy inkább Kép

Urszila
Tejaszap.méllel engem is megdobsz ? Hátha jól jön még Kép Köszi

Szilvi
szedem
 
 


Csak még egykép aztán megyek a dolgomra:

Kép
szedem
 
 


Sziasztok!

Mariann
Boldog névnapot MarcinakKépKép

Még jövök... Kép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Ezennel felhatalmazok mindenkit, hogy ha még egyszer azt mondanám, hogy még egy gyerek, csapjon kupán. Fogzik, nem alszik, nyűglődik. Most meg persze durmol, de nekem muszáj vmit varázsolni a lakásból, mert mi van, ha még mindig morc lesz, mikor ébred??? Zombi vagyok, nincs mese.
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Most nincs időm írni de a férjem segített egy képet felrakni. Ő, Niki itt kb. 2 hónapos volt.
sKép

Tina
tkriszta
 
 


Vera,

Nagyon aranyos a kis Bencéd Kép
Azért írok,mert talán tudnék neked segíteni,mert mi is hasonló cipőben járunk. Mi 10 hetesen vittük Artúrt csípőszűrésre (negatív lett) és ekkor mondta a dokinő,hogy hason már tartania kéne a fejét. Ezután heti 1szer jártunk gyógytornára (Katona féle módszer) és 1-2 hét alatt már javult,vagyis először csak rövid időre,később egyre tovább tartotta Artúr a fejét.
Szept 8án (vagyis 3 hónapos és 3hetes korában)tartotta meg először a fejét ülésbe húzáskor.
Mi 3 és fél hónapja jarunk Katona féle gyógytornára és mivel ez úgy látszik nem elég mától járni fogunk a Dévény Anna Alapítványhoz és a Katona féle tornát valószínűleg abbahagyjuk,mert úgy hallottam,hogy a 2 módszer üti egymást.
A Dévény Anna alapítványról mindent megtudhatsz a weblapjukról : www.deveny.hu
Mi 1 hónapot vártunk,mire fogadták Artúrt. Orvosi beutaló szükséges és az első vizsgálat ingyenes,ha kisfiadat felveszik az Alapítványhoz,akkor a további kezelésekért fizetni kell.
Szerintem még semmiről nem késtetek le,hiszen Bence csak 2 hónapos,lehet,hogy még ilyen idős korban nem is kellene tartania a fejét ülésbe húzáskor. Mindenesetre szerintem nem veszítesz semmit,ha elviszed az orvoshoz (mi az ortopédiára vittük,onnan küldtek neurológushoz és a neurológus adott beutalót a Dévény Anna Alapítványhoz) mert lehet,hogy nincsen semmi gond,de akkor legalább megnyugszol Kép
Ha bármiben segíthetek akkor nyugodtan írjál akár magánba ( azurkek01@yahoo.com) akár ide.
Ahogy írtam csak ma megyünk először kezelésre így tapasztalatom még nincs,de Orsoly és Gombóc is jókat írtak a módszerről,úgyhogy én is bizakodom Kép
Szia,
Ildi
azur
 
 


Sziasztok,
Hu-húúú! Ez aztán a termés! Mindenki ráér?Kép

Magdi
Zsuzsinak hasraforduláshoz gratula! Kép

Myssnia,
Szerzeményeid tutijók. És a kis vicsori sem semmiKép
Hol ez a turi? Közkinccsé tennéd?Kép ja, látom már írtadKép de nem tudom beazonosítani a környéketKép

Kangi
Ez aztán a bátorság, kistesó-project ilyen hamar. Kép Akkor alig 2 év lesz közük, igaz?

Sofka
TerranovaKépKépKép

Toffi
Nem is vagy dagadt. Láttalak ám fürdőruhában!Kép Nem a 40 kilós modellbarátnőddel kell fényképezkedni, hanem velem. Egyből jobban érezné magadKép
Méltem.

Tina
Talilistán rajta vagyKép Valszeg igen, délután, szerintem a sofka féle 2-3 órás gyülekező bevált. Mivel már 4kor sötétedik, gyakorlatilag tökmindegy, mikor kezdjük, úgyis sötét van, mire mindenki hazajut.Kép

CSACSIÜGYBEN
Virág, köszi az infót.Kép
Akkor most azok, akik feltétlenül karácsonyra akarják, és nem ér rá tavaszig, és rá is tudnak áldozni 6 rugót, szóljanak, a legjobb lenne egy mél a címemre, nehogy elszaladjak vki felett.
Akik elvileg fel lennének írva, de aki most nem erősíti meg, annak nem veszek, jó?

Szamárlista
Kangi
sofka
Réka
Momo
Franyó
Zulu
Tina
Toffi
Pildi
Beu

Beu, Kangi,
Képzeljétek, Kevin meg tapsikolni próbál. Anyuék találták ki neki, nekem még eszembe nem jutott volna. Ha elég kitartóan állsz vele szemben, és mutatod, hogy tapsi, megpróbálja összeütni ő is, igaz max 2x, és utána a szájába tömi a mancsát, de mégis.Kép

Zsuzsi
Lurkóid édesekKép

Momo
Jobbulást, jobb kedvet!!Kép

Vera
Neked is küldök egy kis jókedvetKép +++++++++Kép
Babauszihoz minimum 3 hónaposnak kell lennie, mi a Pólus Hotelbe járunk heti 1x, 7000,-/hó, 4 alk.
Kevin sem tartotta 8 hetesen a fejét. Tartsd sokat hason! Az elején bőgés lesz, de ha nincs baj, 7-10 nap alatt megerősödnek a törzs izmai, és az ülésbe húzás is jobban megy majd. 2 hónaposan még hipotóniás volt, 3 hónaposan már nem találtak semmit, de azóta is tornázunk, a biztonság (és anya megnyugtatása) kedvéért. Az uszi amúgy szintén jót tesz az izmainak, fejtartásának.
Ha van cím a profilodban, elküldöm a gyógytornánkat, amit mi csináltunk, de ha nem látsz javulást 2-3 héten belül, feltétlen menjetek el neurológiára! De remélhetőleg nincs semmi gond.Kép
Csípő-és sérv ügyben nemtok nyilatkozni.

Orsoly,
Lackó olyan szép a képeken, mint egy kislányKép ha meg nem sértelekKép

Szilvi
Én is folymatosan parázok, nézem a születésnapokat, hogy ki-mennyivel idősebb-fiatalabb Kevinnél, és mit csinál már... Pedig ez hülyeség, nem szabadna másokhoz hasonlítgatni őket. Ha a dr szerint oké, akkor valszeg oké. Bár szerintem én is csak akkor nyugszom meg, majd, ha Kevin már szalad. Ilyen lököttek az anyucikKép

Na, befejezem, mert regény lett,1 órája olvasok-írok.
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Itt vagyok megintKép

Évi
Gyors felépülést a nagyidnak!
Alvó Petra édesKép

Heppi
Orsi jobban van? Látom már, hogy igen.
48 kiló! Mondjuk ennyi nem szeretnék lenni, de egy tízest átdobnék Neked szívesenKép
Kép királyKép
Ja-ja, jány azKép

Beu
Jó Neked, hogy Lőrinc nem használja a fogát! Fognézés nálunk úgy működik, hogy nevettetjük Zsombit, akkor meg lehet nézni, egyébként harapKép (így mi nem nyúlkálunk a szájába)
Gratula a fogacskáhozKép
Zsombi sem bírja a sikoltozó nőketKép
Lőrinc sármos mosolyaKép

Myssnia
ZsákmányKép, jól néznek ki
Szili szemei Kép, nem jutok szóhoz
Rend a lelke mindennekKép (kép)

Andi
Te költőKép
A Milka jó gyógyszerKép

Zsuzsi
Ügyes fodrász vagyKép
Sztem Miki korában jellemző, hogy nem a játékok érdeklik.
KényeztetésKép

Momo
Barátnőm lánya is a Hipp sárgabaracktól produkál, Zsombi nem...
Játszó csajokKép

Tündér
RR: a 15 perc volt a lényeg, meg hogy minek szenvedjen és hogy ne nyomódjon a baba feje. Szép kis példa...

Anita
Zsombi okt. 31 óta kutyázikKép
Ezek a szemekKép

Vera
Aranyos BenciKép
Babaúszás: 4 hós kortól (de azt nemtudom, hogy koraszülötteket is?), mi a Pólusba járunk
Ha úgy gondolod, inkább lássa szakember Bencét, minthogy később azon rágódj, miért nem vitted el, amikor kellett volna

Norka
Nem nagyon akarok már ovit váltani, február óta jár ide, szeptembertől meg iskolás lesz, valahogy kihúzzukKép
GrimaszkaKép, képek jóóókKép

Urszila
Jobbulást Julkának!!!!!
Irigy vagyok az iskoláért, de lehet, hogy nálunk az sem fog bejönni.
Hajat muszáj volt levágni, mindig a szemébe lógott (pedig van itthon egy tonna hajcsat, hajgumi, néháhy száz hajpánt, hajráf...), esetleg a szájába, nem szeretett fésülködni (nem is tűrte), mindenütt a haja, Zsombi markában mindig Kép, ez van...
Köldökgyűrűt hogy húzzák össze?

Maci_2
Állítólag így mutatja Szandi a tesóféltékenységet (nem akar oviba menni), ez hagyján, de amíg ő oviban van, mi csak itthon legyünk, ne menjünk sehovaKép

Én ha ki akarom nyíratni a virágokat, rábízom Apára... Nyáron mind kirohadt. Apa meg tanácstalanul nézett rám: lehet, hogy nem kaptak elég vizet???Kép Bezzeg ami az irodájában van, mind szép és virul, pedig azokat is ő gondozza (és azok is az enyémekKép)

Zsombi 8 óta alszik, talán ma eljutok bevásárolni is...

Sofka
Majd eszedbe jut, miket írtál ide, amikor a tesó lesz morciKépKép

Tina
Édes NikiKép Tényleg, mi nem is fürdettük Zsombit a mosdóban...

Elli
Jó volt tegnap az usziKép Köszi a taxitKép Zsombi majdnem két órát aludt, bírta volna még, de menni kellett Szandiért, így muszáj volt felébreszteni, hogy egyen.
Már biztos (99%), hogy hétfőn nem megyünk úszni, majd azon a héten pénteken pótolunk.

Megyek csipegetek valamit, és lejár a mosógép is...
Gyönyörűen süt a nap...
PusziKép
Toffi + mégalszik Zsombi
toffifee
 
 


Lemaradt:

Orsoly, Szilvi
Gyerkőcök édesekKépKép

Toffi
toffifee
 
 


Még egy:

Réka
Veletek is jó volt találkozni és még mindig azon ámulok és bámulok, hogy Dani milyen ügyesen és sokat merültKép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Most csak nagyon gyorsan írok,mert lassan készülünk a Dévény Anna féle kezelésre.
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a bíztatást,nagyon jól esett. Kép
Most már sokkal derűsebb vagyok,mint pénteken és bízom benne,hogy használni fog a kezelés Kép

Orsoly,Gombóc
Köszönöm,hogy leírtátok a Dévényes tapasztalatotokat,most már én is reménykedem,hogy használ! Kép

Beu,
Gratulálok a foghoz és az óriási fejlődésnek mozgásilag Kép Bárcsk mi is már itt tartanánk Kép

Gombóc,
Gratulálok a foghoz Kép A Lukács kertbe mi nagoyn gyakran járunk Artúrral (persze nem a fürdőbe) olyan szépek a paltánfák.

Psandi,
Gratulálok a felüléshez Kép Tapasztaltabbak írták,hogy az esés az normális ilyenkor,azért szurkolok,hogy Dani ne üsse meg nagyon magát!

Zsuzsi,
Nagyon aranyos konyhai kisegítőd van!És milyen szép a frizurája! Gratula az álláshoz Kép A lábujjad jobb már?

Urszila,
Kösz szépen a bio infót. A weben keresztül is lehet rendelni egy cégtől lehet,hogy pont a gödöllőitől www.ebio.hu csak az a baj,hogy a kerületünkbe éjfél körül érkezne a szállytmány Kép

Szilvi,
Nagyon aranyos Ádám Kép Úgy látom a 3 és fél fogú szörnyből (múltkori kép) időközben 4 fpgú lett Kép
Babakocsiban alvás hurrá Kép Ha aggódsz mozgásfejlődés miatt akkor szerintem nézesd meg dokival és akkor legalább megnyugszol Kép

Heppi,
Sajnálom a fogyást. Én is úgy hallotam,hogy a B vitamin növelei az étvágyat. Rendelni nem szeretnél kajátt? Hátha azt szívesebben ennéd?
Örülök,hogy Orsi már jobban van.

Kangi,
Nekünk azt mondta a védőnő,hogy a kamilla tea segít a kakicsalogatásban. Artúrnál bevált Kép
Kistesó projekt Kép
Azt hiszem Heni annak idején bemásolta a Rubint R szüléséről a cikket . RR annak idején jól meg is kapta a lányoktól a magáét Kép RR engem kifejezettem irritál Kép

Zulu,
Gleccsersíelés,szuper! Akkor gondolom ezért vetted a barit! A nagyszülők is fognak síelni?

Magdi,
Nagyon ügyes Zsuzsi Kép

Sofka,
Tapsoláshoz gratulálok Kép Marcinak hány foga van? Úgy emlékszem legutóbb még azt írtad,hogy 2. Drukkolok,hogy a következő fog hamar kibújjon és tudjál te is pihenni kicsit. Kép

Myssnia,
Nagyon jókat zsákmányoltál Kép Vicsori kép nagyon édi Kép

Barbi,
Hóesés Kép A Sziklás hegységbe szoktatok még kirándulni? Vagy a hó miatt már nem lehet?
Ádám hány kiló? Szereti még a baby gim-et?

Anita,
Robó nagyon helyes Kép

Norka,
Ne izgulj,a tolatás is menni fog,csak gyakorlás kérdése Kép

Maci_2
Nagyon szépek a matricák,ügyes vagy Kép Karácsonyra is tervezel valami különleges dekorációt?

Toffi
Szandi,Zsombi nagyon aranyosak Kép

Mariann,

Marcinak boldog névnapot Kép
Londonért irigyellek!

Momo,

Akkor a hajvágás megoldotta a hajgumi csat dilemmát?

Tina,

Nagyon aranyos a képKép Eszembe juttatta,hogy Artúr 2 hósan simán elfért a kiskádban,most meg már kicsi neki Kép CSak úgy fér bele,ha a lába be van hajlítva.

Most csak ennyit tudtam írni,bocs,ha valaki kimaradt. Artúr mostanában elég gyakran háton fekve homorít,mintha hidat akarna csinálni. Lehet,hogy kényelmetlen az ágy és fáj a gerince? Vagy ez valami új mozgásforma? Volt valakinek hasonló tapasztalata?
Sziasztok,
Ildi
azur
 
 


Sziasztok!
Csak gyors beneztem.

Beu
Ja latom, h nem uolyan! Mi vegul a konyhaba tettuk a egy nagyon massziv (es eleg otromba) gazcsore.
Kepek Kép

Jazi is harisnyaba szokott itthon randalirozni. Multkor mar baratnom felve megkerdezte,hogy "nincs nadragja?" Kép

Azur
Majd ird meg,hogy milyen volt! Jo,hogy lelkesebb vagy! Kép

Kerdes
Kicsit kesobb, ha mar piritost adnek Jazinak reggelire, inkabb vajat v inkabb margarint kenjek ra?

Es vegul egy kep- Norka gyartotta, nem Apa- Jazi hintazik. Szoval igy szokta elvezni, albumos kep cserelve Kép
Kép

Szep napot mindenkinek
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Hat tovabbra sem mi vagyunk a het sikersztorija :-( Nehany turheto ejszaka utan ma 1 orakor megint fel kellett vonulnunk a tetoterbe. Jol tettem, mert utana is nyugtalan volt Vilcsi, de legalabb nehany szakaszt vegigaludt. Kozte volt nehany epizod, amikor szajaba vette a cicit, elaludt, de ahogy a fejem a parnam fele indult, ebredt es nyuszogott.

Reggel meg ugy aluszikalt egy picit, hogy a karomat mellefektettem, a masik kezemet meg a szajahoz huzta, szoval ra volt irva az orrara, hogy "anyat akarok sokat" :-) ebredes utan aztan meglattam a kis raszaradt anyatejes bajszat, es amilyen pofakat vagott, hat elszallt minden rosszkedvem :-)))

A lefejt tejci eddig nem jott be, mivel mostanaban szerintem van tejem, telezabalja magat, aztan egy par kanal erejeig orul a nasinak, aztan hatarozottan tiltakozni kezd, sir es kifolyatja a tejcit a szajabol. Ugyhogy csak kb. 15-20 ml-t tudtunk beleimadkozni, az meg nudli, ugyanugy ebredt, mint nelkule.

Amugy szerintem baromi felreerthetoen fogalmaztam a multkor. Tejciugyben nem akartam panaszkodni, csak visszautalni a regi nagy kuzdelmekre. Most per pillanat nyugisabb vagyok, ugy erzem, most jon rendesen a cucc. A gyarapodas nem mindig okes, de ez inkabb a Viola hobortjaitol fugg, mint a mennyisegektol. Es mar csak 1,5 honap van hatra a buvos fel eves korig, amit azert csak kihuzunk mar. Persze szeretnem tovabb is szoptatni, de a legerzekenyebb idoszakon akkor mar csak tulleszunk, es lehet epiteni mas kajakra is (tudom, ahogy Moricka elkepzeli :-] ).

Barbi,
millio bocsesz, egyaltalan nem akartam durvan visszaszolni, csak pont magyarazkodni probaltam, hogy nekem ez miert ennyire fontos! :-)

Asszem, Viola betort engem :-[ Amig nem normalizalodik a helyzet mondjuk 2 ebredes/ejszakaig, addig itt nagyjabol matracon alvas lesz...
Nincs erre igazan jo megoldas, csak az ido. Van bennem egy felelem, hogy hisztis kis hulye akarnokot nevelek belole, de muszaj hallgatnom a szivemre. Csak azzal biztatom magam, hogy ha mar meg lehet neki magyarazni a dolgokat, akkor nagyon hatarozott es kovetkezetes leszek, es meghuzom a hatarokat. De most meg egy 4 es fel honapos pottomke, aki teljesen ki van szolgaltatva a felnotteknek, akik gondozzak ot!

Egyebkent pedig igyekszem megrazni magam, ha mar zombi vagyok, legyek vagany zombi :-))) ma fodraszhoz megyek, jovo heten fogorvoshoz, es valamikor szemeszhez is, hogy eltuntessek a rusnya dudort a szemhejamrol. Hetfonkent jarunk baba-mama tornara, es elhataroztam, hogy ujevtol ujra sminkelni is fogok, akkor is, ha sztrahas este lemosni.
ha pedig kiborulok, akkor bogni fogok, csapkodni es rondakat mondani, aztan majd elmulik. Csak tuleli Vilcsi: neki ilyen anya jutott, nekem meg ilyen baba :-)))

Na mar megint lelki szemetladanak hasznaltam a topicot :-( Komolyan, ha barki joszandeku leny ugy gondolja, hogy baromi faraszto vagyok, dobjon egy mailt, hogy vegyek vissza, nem fogok megsertodni, csak innen a kis kukszlimbol ezt baromi nehez megitelni...

Kaska
kaska
 
 


Norka Kép
sanscoulotte Jázi KépKépKép
Hintás kép KépKépKép

Azur Kép
megfőztem én a kamillateát fincsi édesre, asszed, issza? A nagy túróst!
Hidalás: lehet, hogy Artúr egy hidalgó? Kép Amúgy szerintem a törzs izmait edzi. Ha nagyon kényelmetlen lenne neki, bizonyára megfordulna már. Ha nem sír közben, akkor aggodalomra semmi ok, pocigörcsnél is hasonló mozgásformát adnak elő (gazdag tapasztalatomra támaszkodva Kép)

Heppi Kép
szerintem irány az orvos, vérkép. Pajzsmirigyre gyanaxom, de most komolyan. Izzadós vagy???
B-vitaminról én is úgy tudom, hogy zabálásra késztet. Mindenkit, kivéve Julcsit Kép

Lányok, még mindig nincs kaki, szombat este óta Kép Már kiolvasztottam egy őszibarit és azzal adtam a délelőtti Sinlacot. Hátha ...


Toffi Kép
nagyon ász Szandi haja!! És utólag is boldog névnapot Zsombinak!!!

Mariann Kép
boldog, mozgékony Marci-napot! KépKépKép
Virág KépKépKép Majdcsak kigyökerezik ... és akkor majd lesz 2 db plafonig érőtök Kép

Elli Kép
egyelőre pihenjen a csacsiügy! Nem sürgős, köszi!
Kistesó: ja, két év, ha összejön. Én mindig arra emléxem, mennyire tré volt egyedül felnőni. Apacukának is 7 évvel idősebb bátyja van, már csak a bulikorszakban tudtak együtt lenni, pedig de szép is, mikor 2 tesó öli egymást, igaz? (Zulu, Momo, figyelem! Naiva a láthatáron! Kép)

Szilvi Kép
auu, micsoda szemei vannak Ádámnak! Már megint azt érzem, túl korán születtem KépKépKép
Kistesó-ügyben neked is ajánlom figyelmedbe fenti naiv véleményemet Kép
Mozgás: Julcsim is lusta, igaz, ő már kúszik és kutyázik, de ülni ő sem ül, viszont ujjamba kapaszkodva feláll és büszkén imbolyog. Ha nagyon aggódsz, vidd orvoshoz, megnézik, nem hypotóniás-e, de ha egyébként keze-lába folyton jár, nem érdemes aggódnod - lusta pasi! Kép

Jajjaj szűrődik ki a járókából, megyek Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!
Nem tudok mostanában túl gyakran jönni Kép. Anka eléggé igénybevesz Kép, nem rossz értelemben szerencsére, nincs vele probléma, csak sokat van ébren, és ilyenkor állandóan szemmel kell tartani, mert mindenre képes Kép, pl. ököllel ütni az erkélyajtó üvegét, lekapni a könyveket a polcról, és megrágcsálni őket, kinyitni a konyhaszekrényeket és kiborítani az edényeket stb. Egyébként nagyon aranyos, csak tényleg sokkal kevesebb időm jut magamra, mióta mászik, meg kapaszkodva lépeget is. Imád fogócskázni egyébként: elkezd mászni valamerre, aztán hátranéz, hogy követjük-e. Ilyenkor mászni kell Kép utána, és "hamm-hamm-bekaplak"-ot mondani, rémisztő arccal, mire ő nagy sebességgel menekülni kezd előlünk, és közben mindig meg-megáll, hátranéz, és nagyokat rötyög. Na meg megy nálunk is az ülve-állva-hasonfekve szopizás. Hát így telnek napjaink. Kép

Most megpróbálok regényt írni Kép:

PsAndi,
gratula Danidnak a felüléshez!!! Kép

Zsombiknak, Rékának és Marcinak BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kép

Magdi,
Zsuzsinak meg a hasraforduláshoz hatalmas gratulákok!!! Kép

Zsuzsi,
Miki harisnyában KépKépKép, nagyon szép lett az új frizuval!!!

Beu,
óóó, Lőrinc is beelőzött a foggal?? Nahát, már milyen nagyfiú, olyan aranyos a képeken!!! Jó lenne már személyesen is találkozni, olyan rég láttam!!!

Réka, Szilvi,
ti raktatok fel képet arról a dudás hintáról, segítsetek, hol lehet ilyet kapni? És ez hogy szerelhető fel, állványos vagy ajtófélfára is lehet?

Maci2,
éjszakához részvétem Kép, kitartás!!! A fogatlanok táborához mi is csatlakozunk! Kép

Myssnia,
jó titeket is "látni"! Kép Szilárd nagyon huncut kis lurkó, és a szemei továbbra is csábosak! Kép Ügyesen vásároltál, nagyon jó kis cuccok!!

Kangi,
aranyos lehet levágott hajú lánykád... őt is megnézném! Kép

Toffi,
Szandi haja szupi lett, Zsombinak meg gratula a kutyázáshoz!!! Kép Ő is milyen helyes kis minipasi!!! Kép

Évi,
nagyon aranyos a kis Petrababád! Ha-ha, sír, ha kimész a látómezőjéből??? Visszasírod ezt még! Kép Anka szándékosan kimegy az én látómezőmből, és olyankor mindig valami rosszaságban töri a fejét Kép!

Heppi,
hogy van Orsi? Jobb már? Jobbulást neki! Nagyon ari a képen, és természetesen nagyon is LÁNY. Kép

Manó2,
Dorka hogy bírja a bölcsit?

Momo,
Timit megnyírtad?? Képet kérünk szépen!!! Kép Jobbulást neked!!! Képzeld, nálunk azóta is alvás van éjjelente, KOPP-KOPP. Néha fel-felsír a drágám, de ha nem megyek át, visszaalszik hamar. És többet is eszik azóta napközben.

Ja, mindenkinek köszi a kukoricadarás infót, ízlett a lánynak! Kép És egy hülye kérdés, így utólag: ez a sima noname kukoricadara jó, ugye? Mert egy táplálkozásszakértő volt véletlenül a férjem ügyfele, és állítólag nagyot nézett, amikor a férjem mondta neki, hogy kukoricadarát adtunk a babának, szóval picit elbizonytalanított...

Kakukk,
nyugi-nyugi!!! Kép Igyekezz nyugodt maradni! Látom, már más is írta, de tényleg megérzi, hogy ideges vagy, és még jobban hisztizni fog!!! Könnyű mondani, tudom, de próbálj meg nagyon türelmes lenni hozzá! Kép

Anita,
jajjdeédes Robó!! Kép

Mariann,
Londonért irigykedem... én is úúúgy szeretnék egyszer eljutni oda! Apa-növényvágás Kép, nálunk Apa a szobanövény-felelős, jobban a szívéhez nőttek a növények, mint nekem Kép!

Vera,
gyönyörű kisfiad van!!! Sajna (vagy szerencsére) nem tudok tanácsot adni, mert mi nem voltunk ilyen helyzetben, de látom, már kaptál másoktól, drukk, hogy minden rendben legyen veletek!!!

Norka,
hétfőn akkor megy neked a drukk!!! Képek jók, Jázi grimasza KépKépKép!!!

Urszila,
köszi neked is a kukoricadarás infót, mikróban csináltam, és tényleg jó lett, csak tegnap kiforrt Kép, takaríthattam utána! Szegény Julka, jobbulást neki!!!

Nadine,
még nem tudtam végignézni a képeket, csak egy párat láttam, de azokon nagyon helyesek vagytok, csak nem mentegetőzni itten!!! Kép

Orsoly,
hááát ez a Lackó, elolvadok Kép!!! Nagyon aranyos!!!

Szilvi,
szerintem ne aggódj, nem egyszerre csinálják a dolgokat ezek a babák, egyik előbb, másik később. Pár helyen le van írva, hogy kb. mi az, amit egy ennyi idős babának tudni kell(ene), pl. babaszoba.hu-n is van asszem ilyen táblázat, de tényleg nagy különbségek lehetnek gyerek és gyerek között! Ja, és Ádi nagyon aranyos a hintában!!! Kép

Tina,
Niki a mosdóban Kép, aranyos!!

Elli,
Kevin tapsol Kép, de jóóó!!! Szamarat meddig kell megerősíteni? Este még beszélnék ezügyben még egyszer Apával, és írok, az jó még?

Na, most ezt elküldöm, aztán hátha lesz még időm egy-két képet is feltenni!

Puszi
F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Kicsit zombi vagyok a magam hülyesége miatt, ui. éjjel 2-kor feküdtem le, addig lógtam a neten. Viszont nyertem pár ajándék ötletet Karira, úgyhogy megérte Kép

Anita
ahogy Beu is írta, nálunk is vannak-voltak bukós időszakok. Akkor hiába büfiztetem meg, így is-úgy is kijön Kép Van, hogy még kaja után 1 órával is. (?)
Robóka nagyon cukor Kép

Mariann
boldog névnapot Marcinak Kép
Londonért irigy, jövőre mi is elrepülünk valahova, ha már van ez a maléves szabadjegy Kép

Vera
csípő UH nálunk kötelező volt, rutinvizsgálat, kréjél mindenképpen beutalót rá, ha maguktól nem adnak!
Babaúszás 3 hós kortól lehet, az első DPT oltást követően, mi a Kőbányai Szabadidőközpontba járunk, 1200 1 alkalom, és nagyon jó
Bence nagyon ari a Tigrissel Kép

Urszila
Julka hogy van?

Beu
hintázó és vigyori Lőrincet is imádom Kép

Maci2
mi volt a szemészeten?

Orsoly
Lackó édes mint mindig, a kis börtönla(c)kó Kép

Szilvi
hintázó Ádi is nagyon aranyos, ahogy nevet Kép

Sofka
kitartás KépKép

Tina
Niki cuki a mosdóban. Én olyankor fürdettem a mosdóban, amikor összeszarta magát mindenhol Kép

Elli
tapsikoló Kevin Kép

holnap jön anyósom vigyázni a Danira, én meg elmegyek a Kikába vásárolgatok egy kicsit Kép hazafelé meg bemegyek a Libribe is, ott órákat el tudnék tölteni, annyira imádok könyvesboltban nézelődni, aztán a neten megrendelem a könyveket, és akkor nem kell hazacipelnem őket és még kedvezményt is kapok Kép

Megyek mosogatni

Andi
psandi
 
 


Jesszus mennyit írtatok! mosogatás halasztva Kép

Andi
psandi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?