Új privát üzeneted érkezett!

Enci!
Nem akarlak elkeseríteni de ez sztem nem a foga miatt van Annánál. Kezd rájönni, hoyg saját akarata is van és próbálja érvényesíteni. Nagyon határozottan tudatni kell vele, hogy ez nem elfogadott viselkedés. Sztema játszótéren nem fog előfordulni, mert ez neked szól, te vagy aki nem engedi neki amit szeretne.
A csapkodás nálunk is van, ilyenkor lefogom, és határozottan mondom neki, hogy ezt NEM!
Kitartást!

Viki! Szülésfelkészítőre hová jársz? Egyedül? BÁr jól emlékszem, hoyg nem papás szülés lesz?
Mesélj majd mi érdekeset hallottál a születés hetén!

Voltam ma vérvételen, holnap hívom a dokimat az eredményért. Remélem a cukros mizériára itt pontot is teszünk.

Jó éjt mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:15-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:02-kor.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Enci, szerintem sem a foga miatt csinálja Anna, Anitának van igaza. De ha következetes maradsz, akkor egy idő után tudni fogja, hogy hol a határ. Persze mindig lesznek olyan dolgok, amiket ki akar próbálni a tiltás ellenére, de nem fog már olyan erőteljesen reagálni, mint most.

Anita, milyen lett az eredményed?

Viki, vettél is valamit a turiban, vagy csak az időt múlattad? :) Már Lackónak nézelődtél? A szoptatási előadást Ildikó tartotta? Nekünk anno igen, és annyira jó fej volt szerintem. Meg utána a kórházban is. Nagyon szeretem, pedig én keveset találkoztam vele, mert szerencsére nem kellett segítség a szopihoz, az első perctől kezdve jól ment.
Szülésznői előadást ki tartotta? Úgy olvastam, hogy Kazai Andi tartja, én nála szültem (meg Kriszti is). Ő is nagyon rendes, megyek vissza hozzá most is. :)

Kriszti, a végére maradtál, de azért, mert ez lesz a leghosszabb. :)
Nagyon édes lehet Bori, ahogy lassanként szokik hozzá a hugihoz, és persze az új, nagytesó szerephez is. Kívánom, hogy a plédnél nagyobb konfliktus ne legyen a lányok között! :) Milyen érdekes, hogy napi szinten beszéltek valamiről, és igazából nem fogja fel, hogy az majd meg is fog történni... Azt hittem, hogy egy ekkora gyerkőc már teljesen megérti. Ezek szerint én is erre készülhetek majd. De nem baj, már alig várom! :D
Azt hiszem, a szüléssel kapcsolatban igazad van, bár én nem próbáltam még a császárt, de szívesen kihagyom. Akit eddig császár után láttam, mindenki olyan megviselt volt. Mégiscsak egy műtét. Én meg 2 órával a szülés után már simán járkáltam. A kötődés meg szerintem nem a szülés milyenségétől függ, hanem főként az anya személyiségétől. Szülhet valaki hüvelyi úton, ha nem akarta a gyereket, vagy nem olyan a habitusa...
Sikerült alapítványi szobába kerülni?
Mi lett a növényekkel? :D
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:16-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gondoltam gyorsan benézek, már láttam, hogy irtatok csak nem igazán volt időm írni, most a Kedves Párom elment boltba, úgyhogy van egy kis időm!
Kritszti!
Orsi nagyon-nagyon édes kis hajasbaba. (Nekem szinte semmi hajam nem volt egy éves koromig :oops: Nem mintha most olyan nagy lobonc hajam lenne :lol: :cry: )
Nagyon édes amiket Boriról írtál, biztos szokatlan neki, de majd megszokja....
Jajj Lányok olyan jó Nektek.... :roll:
brigi0923
 
 


Sziasztok!

Viki, nagyon édesek a ruhák. De ezek nem mind turisak, ugye? Máshol is voltál?

Brigi, szerintem annyira ne irigyelj minket! :) Azért van árnyoldala is a dolognak, csak arról mélyen hallgatunk. :lol: Te is meg fogod tapasztalni mindkét oldalt.
Én néha visszasírom a fősulis éveket! Olyan jó volt, hogy szabadon mehettem, bulizhattam, stb. Ez most elég erőteljesen kimarad. Mondjuk olyan intenzíven nem bírnám már, meg nem is vágyom rá, de azért néha egy-egy este jól jönne. Hát erre azt mondják, hogy még néhány 10 évet várnom kell. Aztán majd ha a gyerkőcök mennek buliba, akkor lehet nekünk is ereszd el a hajam! :D Addig marad a csendes, délutáni kerti sütögetés, stb. :)
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:16-kor.
20150601134430
 
 


SZIASZTOK!

KRISZTI!
JAJ DE FALNI VALÓ LEHET EZ A BORI. BIZTOS HAMAR HOZZÁ SZOKIK MAJD A HUGIHOZ.

VIKI!

ÉDESEK A RUCIK. LÁTOM A MEXX-BE VETTED OTT MINDIG OLYAN JÓ DOLGOK VANNAK, DE SZERINTEM A TESZ-VESZEN IS ÉRDEMES SZÉTNÉZNI FILLÉREKÉRT VANNAK NÉHA VADI ÚJ CUCCOK.

HÚ CSAJOK REGGEL RÁNTOTTÁT ADTAM ANNÁNAK, DE GŐZÖM NINCS MENNYIVEL LAKHAT JÓL??
KB MÁSFÉL TOJÁSNYIT EVETT MEG SZINTE KENYÉR NÉLKÜL.
oLYAN NEHÉZ MOSTMERT ANNYIRA EGYEDÜL AKAR ENNI ÉS A KANALAS KAJÁT ALIG ESZI.

jÓ HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!
REMÉLEM SZÉP IDŐNK LESZ
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:17-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Remélem én is csatlakozhatom ehhez az oldalhoz. :) Csipisz
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:17-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, hogy mindenki jól van. Mi is "élünk" csak nagyon kevés időm van rendesen géphez ülni.

Írtatok valamilyen jó kis turiról! Az hol van? Babaturi vagy mindenes? Bocsi, hogy ennyit kérdezek erről nem vagyok egy nagy turi szakértő.

Ruben baba amióta felül egyedül nem merem nagyon hagyni még a saját ágyában sem mert van, hogy eldől és koppan a feje...áááá mi jön még...

A teszveszt Én is nemrég fedeztem fel, ja és eladtam 2 db új bodyt 1 ft-ért!
Na milyen üzletasszony vagyok? :oops:

Kismamikák, hogy vagytok? Pocaklakók , hogy érzik magukat?

Krisztina fáradt vagy? Nekem is császár volt s az első hetek picit nehezek voltak. A szoptatós fotelban aludtam éjszaka...( arra az 1-2 órára minek kiszállni ) sokszor nem volt kedvem a saját ágyamig elmennem, szerencsére a párom nagyon sok mindenben segített( de neki is pihennie kellett)

Csipisz üdv itt köztünk, gyere gyakran és mesélj magatokról!

Na most megpróbálok rendesen visszaolvasni, elnézést kérek ha nem reagáltam mindenre!

Gondolom minden pici gyerek a napsütésben sétál...

Puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:17-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:02-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Mit is meséljek... babóca a 34.hetét tölti a pocimban, remélem ez így is marad még egy jó darabig. :) Az első babám lesz, egy kicsit izgulok a szülés miatt. Június 20.-ára vagyok kiírva, de a doki bácsi szerint ezt már Peti nem fogja megvárni... de meglátjuk.
csipisz
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:03-kor.
Vendég
 


Kriszta A Korányi-kertvárosban lakunk, és könyvelő a foglalkozásom.
Medve László a dokim, még szülésznőm nincs, mert nem tudom eldönteni, hogy ki legyen. Legalább ötöt ajánlottak már...
Ráadásul ma voltunk szülésfelkészítőn, végighurcoltak minket a kórházon és egy kicsit elment a kedvem tőle... :lol: :lol: :lol:

De azért nem szeretném hogy Peti bent maradjon. :mrgreen:
csipisz
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:18-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk! Hétvégén voltunk pihizni Telkibányán két másik kisgyerekes családdal :D Nagggyon jó volt.

Csipisz! Üdv itt, gyere gyakran! Én a második bababámat várom, van egy másfél éves leányzóm.

Viki! "nem fut sehová a lakás" hát ezért most nagyon irigyellek, de tényleg lesz ez még így sem :D
Az UH-hoz drukkolok, nekünk sem nagyon akarta 4D-n megmutatni az arcocskáját. Azt mondta az UH-os csajszi, hogy a fiúk többnyire már csak ilyen szégyelősek. Tegnap voltunk mi is dokinál, volt egy gyors uh is, de ott sem láttuk a pofiját egyáltalán. HAsrafordult és lehajtotta a fejecskéjét, és nem tudtuk rávenni, hoyg megmutassa magát. most még a fiúságát sem volt hajlandó megmutatni, annyira összekuporodott, hogy hajgyjuk békén :D
Remélem nektek ma nem lesz ilyen kis szégyelős! Ha sikerül képet csinálni kíváncsian várjuk!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:18-kor.
20150601134430
 
 


sZIASZTOK!

Krisztina Nekem is spinális fejfájásom volt ami egyszerűen nehéz volt de szerencsére tényleg néhány nap alatt múlik!
Hozd a képeket ha tudod!

Dorkamama de jó, hogy kimozdultatok! A fiúk tényleg szégyenlősek az UH-n! Közérzeted milyen?

Csipisz! Talán kérdezd meg a Medve dokit hogy ő melyik szűlésznőt ajánlja s így talán könnyebb lesz választanod! A szülésfelkészítőre a pároddal jársz? Papásszülést terveztek?

Viki! teee csajos! Ne cukkolj itt ( rend van, nem fut a lakás,főzés) ááááá.....
:)

Hozz képet a pocaklakóról!

Bocsi lányok mennem kell Ruben babának ebédet készíteni!

Puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Viki!

Ki lesz a fogadott szülésznőd?

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


[....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:19-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Rubinita! Köszönöm teljesen jól vagyok. Tegnap voltam dokinál és ő is egyetértett abban, hogy mivel az éhgyomri vércukrom 3,7 volt a reggeli utáni meg 4,2 nem kell mennem a cukorgondozóba, ne foglakozzak a védőnővel. Így már teljes a lelkibékém is :wink:
Most éppen hatalmas buli van a pocakban :D

Viki! Mi volt az uh-on???
kérünk képeket!

Szép estét mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Nagggggyon édes!!!
Egyem a kis szivét! A fiúk úgy látszik már csak ilyenek :D

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


SZIASZTOK!

Dorkamama! Örülök,hogy jól vagy! S tényleg nagyon jó a vércukor eredményed. A "buli a pocakban tetszik" . Mostanában gyakran eszembe jut,hogy nekem nem lesz már többet buli a pocakban s ez elszomorít :cry: De ez van....Krisztina szavaival élve már "vén" vagyok. Ezért imádom Én nagyon a kismamikat....

Viki! Igazi kispasid van! Nagyon cuki! S az egyik képen felfedezni látom a sármos mosolyt.... tuti, hogy az... Én nőből vagyok észreveszem
:) ...édes nagyon!

Jó éjt mindenkinek!
Puszi!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Esti mese helyett egy esti vicc...de csak Nektek...

"Feleség (álmodozón): Mit tennél, ha meghalnék? Újra megnősülnél?

Férj (álmosan): Biztosan nem!

Feleség (izgatottan): Miért nem? Nem érzed magad jól a házasságban?

Férj (óvatosan): De, igen.

Feleség (kibújik a férj öleléséből, felkönyököl és kérdően néz a férjére): Szóval akkor miért nem nősülnél meg újra?

Férj (éberen, odaadóan): Jó, akkor újra megnősülnék.

Feleség (fájdalommal az arcán): Megnősülnél...?

Férj (felsóhajt és átfordul az oldalára)

Feleség (kitartóan): És a mi ágyunkban aludnátok?

Férj (magabiztosan): Hát hol aludnánk?

Feleség (kitartóan): A képeimet kicseréled az övéire?

Férj (értelmesen): Ezt tartanám illendőnek.

Feleség (még mindig kitartóan): És a golfütőimet is használná?

Férje (megkönnyebbülve): Nem. Balkezes.

Feleség (csend).

Férj (fejével a párnában): Bassza meg!"

JÓ ÉJT...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!
Csak egy életjel a vizsgaidőszakból: megvagyunk :)
Egészségileg jól, bár néhány necces éjszakán túl. Holnap Tomi megkapja a 18 hónapos oltását...

Viki!
Nagyon cuki Lackó! Ééééédes!!! Az meg egyáltalán nem baj, hogy nyugis :)

Anita!
Gratu a vércukker eredményhez! Bizti jó volt a pihenés :)

Rubinita!
De jó, hogy írogatsz :) Jó volt ez a vicc :)

Csipisz!
Üdv itt :)

No, ennyit mára, vár az automatizált irodaszervezés jegyzetem... :cry:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziaszok!

Zsuzsi!
Jó, hogy jöttél, azért adj gyakran "életjelt" magatokról. Tudom, hogy milyen nehéz a vizsgaidőszak( én is végig csináltam néhányszor, Nekem az az időszak szupi fogyókúra volt,) s gyerekek mellett még nehezebb Neked , de az is tudom, hogy te ügyes csaj vagy!
Tominak gyógypuszi az oltás után!

Szép napot mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:19-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!


Mindenki kint van ebben a szép időben???

Viki!
Nagyon helyes a kis pocakLackó :lol:
Most nézem hogy már 30 hetes vagy! Hogy repül az idő!
Folyton úton vagy?

Csipisz!
Üdv a csapatba.

Rubinita
Tetszik a vicc :wink:

Zsuzsi
Hogy viselte Tomi az oltást?


Anna is megkapta tegnap a bárányhimlő ellenit .
Ezek után az oltások után mindig aggódok jól tettem-e?
Jön a 4,ik rágófogunk nagyon csúnya az ínye, de a kaján kívül másra most nem hat ki.

Jól bejött a jó idő. lassan nálunk bent is 30fok lesz. mennyire irigylem ilyenkor akik kertesbe laknak :roll:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:20-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Sensi! Szerintem jól tetted, hogy Anna babának beadattad a bárányhimlő elleni oltást. Hogy viselte az oltást? ( láz vagy valami) Én midig "majrézok" az oltásoktól de Rubennek ezt Én is mindenáron be akarom adatni.

Tényleg Lányok! Kinek ki a gyermekorvosa? Nekünk Dr. Pozor Júlia és nagyon szeretjük! Szakmailag nagyon a maximális,kedves,segítőkész ami Nekem nagyon fontos! Már amikor Ruben a pociban volt akkor eldöntöttem,hogy Őt fogjuk Választani.

:)

Lányok! Segítsetek!
Eladtam a bébihordozót ami autósülés is volt. Most venni szeretnék. Milyet vegyek? 0-18 kg vagy 9-18 kg. ? Mert csak a 0-18 -ast lehet háttal is bekötni. Ez fontos? Ruben 9 hónapos és 10 kg. Nektek mi a véleményetek,tapaszalatotok? Tényleg segítsetek mert tanácstalan vagyok.Köszönöm!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


NÉHÁNY KÉP RUBEN BABÁRÓL....
Nagyon sokat mi is kint vagyunk napközben a napsütésben a lakásba csak enni, aludni jövünk be
Kép Kép Kép

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Rubinita!
A helyedben én 9-36 kg-os babaülést néznék. Ha korábban okosabb lettem volna a hordozó után én is olyat vettem volna Dorkának. Márkát nem tudok ajánlani, én nagyon szertnék egy Recaro-t vagy STM-et, de mindkettő 50 ezer felett van :cry: Így nem valószínű, hogy bármelyik is lesz. A Kiddy-vel még szemezek.
Háttal már a 0-18-asat sem lehet bekötni, de sztem ez már nem lényeg, sztem Ruben is élvezné, hogy szétlát a kocsiból.

Sensi! Sztem is jól tetted a bárnyhomlő ellenit, mi is beadattuk.

Zsuzsi! Hogy vielte tomi az oltást? Dorkát a jövő héten viszem. Ennek a legutóbbija anno 4 hósan nagyon kiütötte egész nap csak evett meg aludt utána.

Viki! Használd is ki míg jöhetsz-mehetsz. Bár még kb 6 hós korig is simán sétáltunk babakocsival, Dorka nagyon jókat aludt benne. Aztán amikor már nem csak aludt akkor már én sem csak kirakatot nézegettem :D

Jó hétvégét mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziasztok!

Húú, jó sokat írtatok, mióta nem voltam.
Itt voltak anyukámék néhány napig, most mentek el. Gyorsan visszaolvastam, de nem ígérem, hogy mindenre tudok reagálni... :oops:

Viki, nagyon édes Lackó! Már tényleg lassan kinn lesz, nagyon gyorsan el fog telni az a pár hét. Pláne, ha ilyen jövős-menős heteid lesznek.

Sensi, én is beadatom Csengének a bárányhimlő elleni oltást. Már néhány hónapja készülünk rá, csak mindig közbejött valami: megfázás, elutaztunk, aztán meg vártuk, hogy legyen új doktornénink, hogy egyúttal vele is megismerkedjünk. De szerencsére már van, úgyhogy talán jövő héten valamikor eljutunk hozzá. Ha nem jön közbe megint valami.

Rubinita, nagyon édes Ruben a járgányon! Mi a hordozó után már 9-18 kg-os, normál autósülést vettünk. Ha stabilan ül a gyerkőc, akkor nyugodtan bele lehet ültetni, és ha kilát a kocsi ablakán, akkor fogja élvezni. Sajnos, nálunk ez nem így van (sportülések vannak, alacsonyabbak, mint az átlag), és csak most kezd el igazán kilátni Csenge az ablakon. Úgyhogy nálunk nagy feszengés van az ülésben...
Szerintem nézz törésteszteket, az sokat segít a döntésben. Bár ha márkás és új, akkor nagyot nem tévedhetsz.

Anita, nagyon jó a cukrod. Nem is értem, miért ijesztgetett a védőnőd... :x

Csipisz, üdv köztünk. Gyere gyakran, aztán nemsokára személyesen is találkozunk, mert Viki megígérte egy könnyelmű percében, hogy szervez nekünk talit. :D Már nem sok ideje van rá. :lol:

Kriszti, remélem, jól vagytok, és tudsz pihenni is a lányok mellett!

Rólunk annyit, hogy az afp eredményem jó lett, hétfőn megyek uh-ra. Remélem, ott is minden OK lesz, és kiderül, hogy lány v. fiú.
Csenge jól van, bár mostanában olyan hisztiket csap elalvás előtt, hogy néha igencsak a türelmem határán járok. Azt hiszem, azért van, mert most jött rá arra, hogy már soha nem lesz cici. Még szokta kérni elalvás előtt, de megbeszéltük, hogy "csak azok a kisbabák kapnak, akiknek nincs foguk, és nem tudnak járni", ezt ügyesen el is mondja mindig, de azért szerintem még nem dolgozta fel, hogy nem szopizhat többet. Mindegy, ezen is túl leszünk egyszer. :)

Na, elég volt belőlem mára....

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!
ELŐSZÖR IS ÓRIÁSI GRATULA ORSI BABÁHOZ KRISZTI! :loNagyon szép kisasszony és jó látni(olvasni) milyen harmonikus és boldogok vagytok!Nekem az első időkről mindig a káosz jut eszembe! :roll:
Rubenita!Nagyon helyes kis ficko lett Ruben! :lol:
Nagyon régen nem irtam már,mentségemül szolgál hogy Kíra kisasszonnyal mindig kinnt kell lenni.Néha olyan mint egy rabszolgahajcsár már reggel 8-kor hozza a szandit hogy menjünk ki én meg még félig alszok. :wink: a A sulival is hadilábon állok,szigorlat,szakdoga nincs isdm semmire. :cry:
Voltunk Kírával a szemészeten nincs gond,de mivel én kancsal voltam megnézik kitágitva is.Csepegtetnem kell 3napig majd és a szemcsepp állitólag erős méreg vigyázni kell nagyon.Hát jó lesz Kírát lefogni. :cry:
Amugy jól vagyunk Kíra uj mániája hogy puszilgatja a gyerekeket.ma az összes szomszéd kisfiut végig puszilta mondtam is hogy nem lesz jó hire az utcában. :wink:
Na azt hiszem ennyi elég belőlem egy darabig. :wink:
Mindenkinek szép estét!
sziasztok!

Kép
kíraanya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:20-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Betti!
Gratula a jó afp eredményhez és kíváncsian várjuk ki lakik a pocakodban!!! :wink:

Viki!
Látom kidob az ágy korán reggel! lesz ez még ígyse! :D
Babakelengyét beszereztétek már? Babakocsival mire jutottál?

Detti!
Érdekes, hogy csepegteni kell Kíra szemébe. Az férjem huga is kancsal volt, sőt az unokatesója is és nekem azt mondta a szemész, hogy a kancsalság nem öröklődik. A rövidlátás már annál inkább:cry: Bár lehet ha én lettem volna az akkor más a helyzet. Kitartás, és drukk, hoyg ne legyen semmi gond a szép szemével a kisasszonynak!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:21-kor.
20150601134430
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:21-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:03-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:03-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:21-kor.
20150601134430
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:22-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Én H.Zs-hoz hordom Dorkát, és csak is csupa csupa jó dolgot tudok róla elmondani. Pocakbabót is hozzá fogom vinni, sztem ez elmond mindent. Lehet elfogult vagyok, de nekünk bevált.

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Kriszti!
Jó azért, hoyg néha bejelentkezel, és le a kalappal, hogy ennyire is futja!

Betti! Mit láttatok az uh-on? Rendben van minden? Ne csigázz bennünket! :D

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:22-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkra vagyok, rohanásban vagyok.
Minden rendben volt az uh-n. Dokibácsi azt mondta, hogy ilyenkor a fiút tudja biztosra mondani, de akárhogy is nézi, nem lát semmit a lába között. Szóval inkább lány. :) De még nem biztos. Majd 4 hét múlva megyek ismét, talán akkor már biztosabb lesz.
Illetve lehet, hogy még előtte elmegyek egy 4d-re, de ezt még nem tudom, hogy mikor lenne jobb. Most, amikor még mindene elfér a képernyőn egyszerre, vagy csak később, amikor már egy kicsit nagyobb. Még hezitálok egyelőre.

Na, rohanok tovább, bocs, hogy nem reagálok semmire :oops: , de ezek csak nagyon lopott percek voltak...

Sziasztok
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?