Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szezso!
Miota mérem a hőm, azota nem volt anovus honapom, remélem ez volt az utolso.

Snufi!
Gratula!

Jucus!
Miota késik?

Nekem ma jött meg. aminek nagyon örülök, mert indulhat a project!! elég, ha 2dl málnalevélteát iszom vagy növeljem az adagot?
encike 2
 
 


REggeltet!

Bettike :lol: :lol:

Zsu nem csikosodik..

pussz mindenkinek
Vendég
 


Jó reggelt!A szigetre gondoltam a talit én is.Jó az idő.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

szigetre szombatra nagycsaládos talit..gyerekkel! akár még arcfestést is csinálhatunk :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok.Még mindig nem jött meg és ma is teszteltem és nega lett!!!!! :x
Mensinek még semmi jele a hőm még mindig 37.Jajjj kéne már valami tuti jel amiből tudnék következtetni mert már szét izgulom magam!!!!!http://www.ciklus.hu/images/diagramok/5298e056e0b0e29780f5fe304214c5d5_080408_080508_1210204800_.png

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Na, Boni bebuktam. Nekem a hétvége nem jó, akkor apázom, sőt most családi összeröfi lesz szombaton. Bocs, de eddig sosem volt hétvégén, ezért erre nem is gondoltam.

Köszönjük a bókokat Naaaaagy Bucinudlival. Kép van, de működőképes fotoapparát az nincs.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Bettike: a sztoridon kifeküdtem :-D Köszi a drukkot Tapolcához. :-)

Coca: és már egészen Zöldkiscoca formája van??? :-D Dejó! (Én is bőgni fogok majd :oops:

Misszike: amikor a progeszteront nézték, abban a ciklusban is szedtél Clostit?

Jucus: lehet, hogy csak később lesz pozitív a teszt :wink: holnapután újra próbálkoznék a helyedben. A hőd jó :-)

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó! Háááát, pont akkora a bucija, és olyan rövidkék a végtagjai, mint Mazsolának.....deeeee nincs rajta sapka.

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi nem erre a hétvégére gondoltam, hanem egy hétvégére esetleg! csak hoyg ne munka után kelljen mindenkinek rohannia ....

de ez csak egy ötlet volt.. és talán még Szezsó is feljöhetne :lol: meg a többi "vidéki" :lol:
Vendég
 


Zöldi nem erre a hétvégére gondoltam, hanem egy hétvégére esetleg! csak hoyg ne munka után kelljen mindenkinek rohannia ....

de ez csak egy ötlet volt.. és talán még Szezsó is feljöhetne :lol: meg a többi "vidéki" :lol:
Vendég
 


Akkor jó. Egy szombatot biztos kibírok apa nélkül :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi begurulok, és viszem a fotómasinámat hozzád! oszt már látni akarjuk a képet!

Apa vegyen gépet :lol:
Vendég
 


Most válaszolt Szilva az smsemre, minden rendben, kivéve hogy már 2 napja nem bír bejelentkezni babanetre :twisted: köszöni az aggódást! :wink:
Vendég
 


boni: SIKERÜLT, csak megerőszakoltam ezt a nyamvadt gépet :lol: Nem hagytam magam :lol: Köszönöm, hogy te is gondoltál rám. Szóval minden oké, kedden kell mennem, már le van foglalva a szállásom. :?

coca: annyira örülök, hogy minden rendben veletek :D :D :D

snufi: gratulálok a szigorlatodhoz :D Aki tud az tud :wink:

bettike: csúcs vagy :lol: :lol: :lol:

Olyan nyomott vagyok, megyek is és pihenek egy kicsit. Egyébként kezdek hasonlítani egy csüngő hasú malacra. :oops:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


surmi: nagyon sajnálom,hogy ezen veszekedtek a pároddal. Nem akarok beleszólni, de érdekes a hozzáállása.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Boni! Apának van gépe, de az mindig nála van! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

Boni! Szép pocak :)

Szezsó! Hajrá május 27. :)

Jucus! Drukkkk

Surmi! Le vagyok döbbenve én is :( sajnálom a hozzáállását, de hát én is úgy tudtam, hogy a pasin is múlik ez a dolog :oops: Ez olyan középkori gondolkodás, már bocsi! Megértem, ha el vagy kettyenve :(

Zöldi Nagy Bucinudli! Rendes Malacka vagy, hogy integetsz anyának :)

Snufi! Okos, ügyes, szép :)

Bettike! Hihetetlen ez a kopogós sztori :lol: :lol: :lol:

Szilva! Ezt a képet csak neked :)

Kép

Tegnap megkaptuk a Honvédban az eredményeket, és már megint minden rendben van :) Párom fel is vetette, hogy hát akkor, akár jöhetne is a gyerek nem? :lol: Mókás fickó! :) Hogy én erre még nem is gondoltam :) :)
sonjus
 
 


Ja, és 5 hét után előkerült a rákszűrés eredményem :) NEGA, úgyhogy köv. ciklusban sebfagyasztás :)

Tehát gyors fejszámolással:
május végén, június elején fagyasztás, az a ciklus kimarad baba ügyben, mert regenerálódom :) aztán július közepén már nem jön meg :)
Jó terv, nem?
Amennyiben ez mégsem a mi terveink szerint haladna, mert odafent máshogy döntenek, akkor pályázunk egy július végi, augusztus elei inszemre, vagy egy augusztus végire :)
Most látom, milyen kis "pontos" időpontjaim vannak :lol:
Szóval még idén terhes leszek :lol:
sonjus
 
 


Sonjus annyira mókás, mint te! :lol:
Vendég
 


Szisztok!

Itt egy elvesztt bari :roll: Tanulok ezerrel, jövő héten vizsgázom prichológiából :cry: :cry: :cry:
Drukk mindenkinek és puszi

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ma kaptam ezeket vicceket:

Hajnalban felkel a megszállott horgász. A felesége így szól hozzá:
- Ne menj, kint esik az eső, viharos a szél!
De a horgász csak összepakol, fogja a botjait, és elindul. Kint ő is >észreveszi milyen rossz az idő, ezért visszamegy. Csöndben levetkőzik, isszabújik az ágyba, és csak annyit mormog:
- Pokoli az idő!
Erre a felesége:
- Tudom drágám, az a hülye férjem meg elment horgászni!

- Képzeld, három év együtt járás után Béla végre beszélt a házasságról.
- Tényleg, és mit mondott?
- Hogy a feleségét Beának hívják és van három gyerekük.

Hatalmas buli után így szól a férj a feleségnek:
- Nagyon berúgtam az éjjel, így nem emlékszem, hogy veled szeretkeztem a kamrában?
- Hány órakor?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Testhez simuló hosszú szoknyában a buszra készül felszállni egy szõke bombázó. De mivel a szoknya nem engedi, hátranyúl, hogy a zippzárt megigazítsa. Újabb próbálkozás de a szoknya nem enged, hátranyúlás,zippzár igazítás. Megint egy lépés felfelé, de a szoknya csak nem enged. A nõ újra hátranyúl, zipzárt igazít, de erre a mögötte levo férfi, megfogja a nõ formás fenekét és feltolja a buszra, mire a nõ felcsattan: -Mit képzel maga disznó, miért fogdos?? Erre a férfi:
- De hölgyem, mivel a sliccemet már teljesen lehúzta, azt hittem ennyit már igazán megengedhetek magamnak.


A szõke titkárnõt elsõ munkanapján elküldik kávét csinálni. Mivel még sosem fõzött kávét, lemegy a közeli presszóba egy termosszal.
- Elnézést, belefér ebbe a termoszba hat csésze kávé?
A pincér méregeti a termoszt egy kicsit, aztán felel:
- Igen, azt hiszem hat csésze pont elfér benne.
- Ó, ez nagyszerû! Akkor kérek kettõt cukorral, egyet cukor nélkül, egyet tejszínnel és két capuccinot.

- Pistike, hozzál a hentestől hurkát. De ne véreset!
A gyerek elképedve:
- Denevéreset???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: én meg 3 hét múlva államvizsgázom pszichológiából (is). :wink: Hajrá!

Szezso: nagy nap lesz május 27.-e mindkettőnknek! (én aznap államvizsgázom)

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi!
Kéz és lábtörést hozzá!!!!!! Iszonyatosan unalmas és száraz.... én most kezdtem tanulni, de már unom :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna KITARTÁS!

Tesó, Szezsó akkor most kinevezem szerencsenapnak 27.ét! :lol:
Vendég
 


Bonikó!
Köszönöm szépen.... igyekszem :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska: nekem nem unalmas, és nem száraz. :oops: Kifejezetten érdekesnek találom a fejlődéslélektant születéstől a halálig,.... :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Én a pedagógiát szerettem nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Abból ötösre is vizsgáztam szerencsére :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tesó kis lelkes okostojás! :lol: :lol:
Vendég
 


Nem vok okostojás!!!!!!!!!! :(

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Tesó ezt enm sértésnek szántam te :lol: én szerretlek! ezt aranyosan irtam... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Snufika gratula. Ha majd szuper "pszichológus" is leszel majd lesz hozzád kérdésem!

Szilva, de jó még mindig otthon!

Boni szép a pocid, enyim poci is majdnem ekkora főleg estére teljesen felfújódik!

Sonjus jó időpontok, jó tervek, jó megvalósítások!!!!!

Surmi a férjed tudja, hogy Y kromoszómája csak neki van amivel fiút lehet csinálni?????????????

Enyim uram elnevezte kismackómat kisbocsnak! Még mindig nem beszél az esküvőről hihihi biztos beijedt!

Coca szép nagy bébi! Tegnap jártam az iwiwen és mindig elcsodálkozom rajta, hogy miért is fogyóztál te állandóan? Tükrötök van otthon?, vagy csak a képeken látszol teljesen normális alkatúnak?

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


sziasztok!

boni: látom, már vághatod a centit :wink: szép pocak.

kata: időpontot úgy kaptam, azért volt felcserélve a kettő. drukkolok, hogy a gyógyszerek segítsenek gyorsan, aztán hajrá baba!

szezso: nagyon sajnálom. hajrá tapolca!

monyo: sajnálom, hogy így döntöttél. gyere, amikor úgy érzed :wink:

coca: utólag is boldog névnapot! gratulálok a pici cocához!

baba: drukk a szurikhoz.

szilcsi: nagyon édes lali baba.

snufi: grat az 5-öshöz! ügyes vagy!

surmi: ölelést küldök neked.

bettike: hogy bírod az érettségit?

jucus: drukk++++

sonjus: örülök a jó eredménynek.

zsuzsi: jó tanulást!

rólam: ma 1.cn. nem vesztem el, csak lebetegedtem. végre most már nem vagyok lázas, de még mindig beteg vagyok. sajnos, így az összes e hétre tervezett vizsgálatot le kellett mondanom, és így jövőhétről a hiszterot is. kb. 1,5 hónap múlva lesz a műtét, mivel olyan hosszú a várólista. :cry: de pontos időpontot még nem tudok.

kati
katica30
 
 


KAti sajnálom a hiszterót.... és hogy beteg vagy! :cry:

TEsó ugye nem komolyan bántódtál meg? most itt gyötör alelkiismeretfurdalás... :cry:
Vendég
 


KAti!
Jobbulást neked! Sajnálom, hogy elmaradnak a vizsgálatok :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Szezso!
Nem! Egyszer szedtem egy alkalommal,de utánna volt 2x rendesen pém.
Most ebben a hónapban nem volt,elkezdtem a clostit 5 napig 2*1.Kedden megyek UH-ra,hogy van e tüszőm!
Szerinted?

Szióka!
misszike
 
 


SNufi, tessék írni Boninak! Puszi mindkettőtöknek!!

Sonja, örülök, hogy tegnap feldobtad a napom! Mindig örülök, ha látlak.

Klara, Coca teljesen normális külsejű, ne hodd el egyetlen szavát sem. Egy 0,5 miliméterrel magasabb ugyan nálam :lol: :lol: , (sokkal magasabb :lol: ), de nincs vele gond. Én láttam a héten és csodaszép kismami!

COCI, el se kezd a vitát!!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim te a héten Sonjával és Zöldivell is találkoztál? minitali volt? :lol:

köszi Snufi biztatást, de biztos csak azért enm ír, mert nincs gépközelben... remélem :roll: :oops:
Vendég
 


Hello

Snufi: akkor készüljünk együtt május 27-re :lol:

Misszike: hát akkor azért volt sz@r a progeszteronod, mert nem volt pé-d. Ha lesz domináns tüsződ, és meg is reped, akkor ebben a ciklsuban jónak kell lenni a progeszteron szintednek. Szerintem.

Sonjus: "Szóval még idén terhes leszek!" - Én is erre gyúrok :lol:

Coca: sapkája azért nincs Kiscocának, mert nem kötöttél neki
:lol: még a beültetés előtt odaadhattad volna neki, és akkor látszana az UH-n is :lol:

Kati: b@sszus :-( mondjuk 1,5 hónap nem olyan gáz...én anno 4 hónapot vártam a műtétre...Jobbulást!

Zsuzskának is jó tanulást!

Zsebit puszilom! :-D

Babim téged is!

Klarissza:jól vagy?

Szilva: kitartást a kórházhoz! Biztonságban lesztek! :wink:

Jó éjt!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Helló!

Tesókám, dehogy sértődtem meg!!!! Ugyan már!!!! (Kozmetikusnál voltam, aztán tusolás, most is még nyomom az ipart, holnapra főzök,.... szóval ezért nem voltam gépnél) Bocsánat... :oops:

Kati: sajnálom és jobbulást!!!!!!


Minitali volt????? :shock:

Jó éjt! *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szezso: naná!!!!!!!!!!!!! :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Jó reggelt!

Misszike, nekem 5 napi /1 szem clostitól 2 tüszőm is lett. :D Szóval tuti lesz tüsződ. Bár én azt hallottam h a Closti állítólag vékonyítja a méhnyálkahártyát. vagyis hosszú távon ha jól értelmezem hátráltatja a megtapadást. Vagy nem? :roll:

Boni, jók a szombatok kivéve, május 31, június 6. A mostani is tökéletes nekem, bár olvastam a többieknek nem. Esetleg jövőhét, ha szép idő lesz??

Snufi, örülök h írsz, és h ilyen jó lett a vizsgád, meglátod az államvizsga is jó lesz! Fejlődéslélektant a Cole-féle könyvből tanulod??? Az egy nagyon jó könyv!!!

Szezso,Sonjus, én is az idén babás leszek címért hajtok!!! Remélem bevesztek a csapatba!

Baba, te már szúrod magad a babáért, ugyi???

Szezso, meglátod Tapolca nagyon szimpi lesz neked!!!! Kihez mész? És minden ingyenes, ami azért szempont. Mit mondott a dokid végül az endo gyanúra? Olvastam a vvétel jó lett.

Sonjus, tudtuk h nega lesz a rákszűrésed! jó a terv! Enyém kutya éjszakai műszakját átmenetileg leadta! Rájött jobb aludni.

Coca, hatalmas gratula a nagy babóért!!!! Minden reggel gondolok rád amikor a 15-ös megálló előtt elhaladok! Arra gondolok remélem nem sokáig sétálok én itt el , bár imádok dolgozni, de babásnak is imádok majd lenni!

Kati, jobbulást! Így már értem a pm-et! Kiváncsi vagyok az eredményedre, bár én nem voltam uh-n úgy kaptam bogyót. Idegtépő a várakozás, jobb lett volna túl lenni rajta, sajnálom!

Jucus, drukk a babához!!

Szilcsi, lehet sűrűbben bombázni minket csodaszép Lali képekkel!

Szilva, nagyon drukkolok h átvészeld a kórházi létet! És h még maradjanak egy picit a babák!

Surmi, nem tudok neked mit írni! Nekem van egy ismerősöm akinek pénteken lesz 2 hete h megszületett a 4. fiúk! És nagyon boldogok!!! És szerintem lesz 5. is, de nem azért h lány legyen!! Fantasztikus egy család!

Magamról nem tudok semmit írni, mert azonkivül h dolgozom semmi nem történik velem. Végre nem kell dokihoz rohanni! :D

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Szezso:igen nem volt pém,remélem a clostitól lesz megint!Repedésem Choragontól kellett,hogy legyen,csak babó nem jött össze! Na de új hónap új remény Nem igaz?
Kata05:sajnos ezt énis hallottam :cry: ,de nem tudom mennyire vékonyodik el,nekem eddig jó volt a vastagsága! Closti javítja a megtapadást is,mivel progeszteront emel! A jó ég tudja! :roll:
Szedjük,hogy legyen tüszőnk,aztán babónk! Nem igaz :?:
misszike
 
 


Jó reggelt!

Kata: a Török dr-hoz megyünk :-) Tényleg nem mindegy, hogy nem kell fizetni semmiért. Meg közel is van, viszonylag.
A dokim azt mondta, hogy így, hogy jó lett a véreredmény, ez nem endó. (A CA125 tumormarker emelkedett értéke sok minden más mellett jelezhet endot is)
Meg aztán ez a tüszőmaradvány egy sikertelen tüszőrepesztés óta látszik UH-n. Előtte nem volt ott, és tavaly a műtét során sem találtak endo-t. Úgyhogy ezért sem valószínű, hogy az.
Egy netes doki szerint ez nem fogja zavarni a lombikot, nem kell műteni :-D Ráadásul csak 1x1 cm. Meg van mellette peteérésem is.

Kata: természetesen mindenki, aki nem babás még, automatikusan "Az idén csakazértis babás leszek" klub tagja lesz :-D

Snufi: majd gondolok rád 27-én, akkor talán magam miatt kevésbé fogok parázni :-D

A Closti vékonythatja a méhnyálkahártyát, akinél ez a helyzet, annak szoktak mellé ösztrogént adni (Estrofem) tapasz v. tabletta formájában.

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szép jó reggelt!

Klarissza 14 hetes kismackójához gratulálok :)

Kati! Sajnálom, hogy beteg voltál :(
1,5 hónap? Nem kevés, de az is elmegy hamar!

Babaimi! Én is örültem :)

Egyébként NEM VOLT MINITALI, Babával a Honvéd Kórházban futottunk össze!

Szezsó, Kata, és mindenki, aki úgy tervezi, hogy idén terhes lesz, be van véve a csapatba :)
sonjus
 
 


Cocamama 10 hetes :) röfi röff :)
sonjus
 
 


OFF
Sziasztok,kibújt ma reggel az első kisgólya BONBON:
http://kki-darany.hu/

Kép
vedresandi
 
 


Hú, de sziasztok!

De nagyon lemaradtam? Annyi jófejséget írtatok tegnap! Úgy örülök, hogy szinte mindenki bekukkantott!

Édesek vagytok, hogy lenormálisoztatok, de ha tippelnetek kellene, hogy hány kiló vagyok, senki tippje nem közelítené meg Michelin-figurám masszáját alkotó husika valós tömegét.
Majd a talin rácáfolok minden gyengénlátó óvatos becslésére :lol:

Bocsi, hogy nem írok külön-külön, de unatkozó malac kapta a megtisztelő feladatot, hogy a holnapi családi összeröfire főzzön. Ez még nem lenne gáz, ha feneketlen bendőjű 8-tagú családomnak való mennyiséget nem 2 kilónként kellene haza"cipelnem" a piacról. Úgyhogy lassan el kell indulnom, mert 6-kor bezár :wink:

Jelentem, tegnap hat és fél órás befektetéssel végre sikerült barátnőmmel megvenn a babakocsiját! Én annyi pénzből pontosan 3-at vettem volna, vagy egyet, és egy évi pelenkakészletet. Viszont ennyi pénzért hét nyelven beszél, és ha nem szereled rá a mózest/sportrészt/hordozót, akkor egy sörösrekesz gond nélkül hazatolható vele. Eurokonpatibilis, a drága dobozos inport sörökhöz is van rajta 2 tartó.

...na megyek mammutért!

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok Na a tali Nekünk legelöször a juniusi szombat lenne jó :oops: még jó, hogy én találtam ki :wink:
Vendég
 


Zöldi 10 hét :lol: gratula

na nűálunk holnap festés :lol: ma reggel voltam a vizeletvizsgálaton, remélem bacik elhúztak...

Andi de jó! :lol:

Tesó de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?