Új privát üzeneted érkezett!

Andy! Majd kell segítség, konkrétan fogalmam nincs, hogy tudom valami rendes kép formátumban elmenteni, hogy esetleg fel is tudjam netre tölteni... De most nem érek rá.

Viszont ezt a képet meg kell mutatnom! Kb. 1 órája, lefekvés előtt készült:
Kép

Katus! De jó, hogy vége a beteges időszaknak! Remélem, nálunk is!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Eni!
Asszem a csajok a szerdát szavazták meg, de mi is csak 3 után megyünk! 3-ra megyünk a gyerekekért a bölcsibe és onnan indulunk egyből!! Na, majd még ezt pontosan letárgyaljuk!!!

Kép
oriandy
 
 


Gab!
Szívesen segítek, csak szólj! A szerkesztett kép elmentése kicsit bonyolultabb lesz, mint azt gondoltad, de majd ha mindketten épp ráérünk, akkor navigállak!!!!!

Kép
oriandy
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, hogy mostanában egyáltalán nem vagyok.
Rajta vagyok egy másik fórumon, ami nekem most nagyon fontos.
Persze, Ti is azok vagytok, tudjátok, csak most ez ideig-óráig tényleg fontos.
Nem olvastam vissza már régóta, mert nagyon sokat irtatok és mire odajutnék éjfél lenne. De mindenkinek a legjobbakat kivánom és használjátok ki ezt a remek időt, mi is azt tesszük. Ez is rengeteget elvesz az időmből, energiámból.

Kérlek, azért irjátok már meg nekem, hogy a Fenistil cseppet, hogyha ma kibontottam, hűtőben kell tárolni, vagy egyszerűen csak 25 fok alatt.

Gabi:
Ne haragudj, de tudom, hogy fogsz.
Nem tudunk menni 17-én, mert a CIB Banknak lesz valami rendezvénye asszem a Margitszigeten és oda is hivatalosak vagyunk. Ráadásul fővendégekként. Ez 17-én és 18-án is lesz és mindkét nap megyünk.
Tényleg ne haragudjatok.

(Idővel megirom, hogy mit keresek egy másik fórumon, mármint ha érdekel valakit. Csak azért, hogy tudjátok, nem hiába hanyagollak Titeket.)

Nagyon puszilok mindenkit és előre és utólag minden anyukának és babának boldog szüli-és névnapot kivánok.

Sziasztok.

Erika

Kép
viera
 
 


Era!

Nyugi, nem haragszom, szerintem a többiek se! A hivatalos az hivatalos!

Remélem, nincs semmi gond, és nem valami betegeskedés miatt nem tudsz jönni csevegni!

Felhívhatlak, ha lesz egy szusszanásnyi időm?

Attól inkább tartok, hogy jövő hétvégén annyi pénzünk se lesz, hogy tankoljunk a kocsiba. (És vajon még a régibe, vagy már az újba???) De nagyon-nagyon menni akarok, szóval csak legvégső esetben mondanám le!

Indulunk az oviba, pusszanat!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, Fenistilt én nem tartottam hűtőben.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali csajok!

Én is csak féligolvasó üzemmódban vagyok...most is csak ezt a pár hsz-t futottam át. :roll:

Peti beteg, piros a torka, köhög. Még nem eszünk gyógyszert, mert nem lázas, de mivel sípol a tüdeje, kap Ventolint és Pulmicortot. A baby haler-ért mostmár nem rajong, így minden nélkül veszi be a gyógyszert...
Holnap viszi öcsém vissza.

Fenistil cseppek: én sem tartottam hűtőben azt hiszem, én úgy vagyok vele, hogy amit simán csak 25 fok alatt kell tartani, annak jó helye van kint.

Pusz mindenkinek!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok,

Ákosbenianya: Én idén kértem, hogy ne legyen osztályom. Most tanítok sok mindent: japán, biologia-kémia-fizika (természettudomány, nálunk 9.-esig egyben van) , magyar, testnevelés, technika összesen 24 órám van héten. Hozzá van több hétköznapi munkám, inkább ezekre nagyon sok időt igényel. Pl. van iskolai díszítés is egyik feladatom,legalább havonta egyszer cserélünk, tegnap megcsináltam székfű virágot papírokból, szerintem szép lett, íme:
Kép

Colett77: Köszi az infót. Hallgatom a véleményedet, majd személyesen intézek.

Meteor: Ma találtam iskolai könyvtárban Murakami Haruki birkás könyvét és haza is hoztam. Ha tudsz írni pontosan melyik részéről érzed a hiányságot, akkor utána nézek. Én fiatalkoromban szerettem Murakamit. Éjszaka próbálom olvasni, már nagyon régen olvastam övét. Kíváncsi vagyok mit érzek rajta. Magyar nyelvűt olvasol vagy angolul?
Ja, Battle Royale tényleg durva, azt hiszem az már kb. tíz éves könyv lehetne, de amikor először kiadta nálunk, elégé kemény vita volt erről. Sőt filmet is csinálták belőle.

Puszi Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Era!
Ne ilyesztegess minket!! Csak nem valami baj van???
Kérlek, minnél előbb írd meg, mit keresgélsz!!!

Ex!
Jobbulást Petinek!

Képzeljétek!
Mentem ma Daniért a bölcsibe és azt látom, hogy idegen cucc van rajta, pedig váltóruha is volt a szekrényében. Azzal fogadtak, hogy olyan szinten van hasmenése, hogy 2 garnitúra ruhát áztatott el...
Ja és megmérték a hőjét, mert piros volt a pofija: 38.1 volt popsiban (levonás nélkül), szóval hőemelkedés. Kezdtem megilyedni, hogy már megint kezdődik a betegség, de este...
Megkérdeztem tőle: Dani nem fáj a fogacskád?? Erre ő: de igen, itt!!! És mutatta. Hát, be is nyúltam a szájába és egyszerre 3 foga is jön. 2 fölül és jobb oldalon alul is. Így ha ezek kibújnak és bal oldalon is kibújik a fogacskája, akkor teljes lesz a tejfogsor. :D
Szóval, remélhetőleg nem lesz nagyobb gáz.

Voltam ma suliban... Igen érdekes dolgokat veszünk :D pl. fogszuvasodás, és annak kezelése. Üregalakítás (azaz fúrás), és a tömések. Igen érdekes. De ezeket majd mind megtanulni... :roll: :shock:

Lányok!
Majd gondolok rátok 17-én a tali napján. Ugye sajnos mi nem tudunk elmenni, mert akkor megyünk apával kettesben egy hosszú hétvégére a Balatonfüredi Anna Grand Hotelbe (ahol az Annabált szokták rendezni), kicsit pihenünk és megünnepeljük a szülinapunkat. De ti érezzétek nagyon jó magatokat! És természetesen képeket majd kérek/kérünk!!!!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Mi már biztos hogy nem tudunk menni,Peti minden szombaton dolgozik,anyósék mennek kirándulni,igy Petyust nem tudom kire hagyni,kettővel meg vonattal nem vállalok be nyilván,hiszen egyik kicsi másik pici.

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SOK DRUKKOT,SZORITÁST,AGGÓDÁST amit a kórházasdi alatt kaptunk.

Nem látom értelmét viszont hogy irkáljak,hiszen nem tudok olyan szinten bekapcsolódni ahogy Ti irkáltok,amikor "visszajöttem" ,direkt megkérdeztem hogy nem baj e ha néha jövök,nem baj e ha esetleg csak körkérdéseket teszek fel,és azt mondtátok hogy nem,és nyugodtan kérdezzek válaszoltok,mégsem igy van,de persze ez nem baj,valószinű más lenne ha teljesen itt tudnék lenni a topikban,de az meg nem megy .

Nagyon kérlek NE HARAGUDJATOK MEG EZÉRT,ez nem szemrehányás meg ilyesmi,meg tisztelet a kivételnek,aki válaszolt ha kérdeztem,egyszerűen csak nem akarok szó nélkül eltünni.

Mindenkinek Minden JÓt Kivánok!LEGFŐKÉPPEN EGÉSZSÉGET!!!

Kriszta

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Viera!
Én is csak remélni tudom, hogy nem betegség miatt írogatsz máshová!!!!!!!!!!!!!!

Kmammy!
Régen raktál Kevinről képet!
Nagyon szépek a szegfűk!!!

Ex!
Jobbulást Petinek!

Marcy!
Nagyon sajnálom Marci kukiját!
Nem tudom, hogy írtam e már: nagyon csini kismami vagy!!!

És rólunk: Peti kerek egy hete nem szopizott. Az esti fürcsit kb. 3/4 órával előrébb hoztuk. Utána bögréből szivószállal iszik bolti forralt tejet (tejcit, ahogy ő mondja :lol: ), utána pici játék és alvás. Összességében hamarabb alszik el és korábban is ébred, de nem bánom! Néha odajön hozzám és megsimizi a cicim és megkérdezi, hogy tejcsi, de akkor azt mondom neki, hogy a cici bibis, már nincs benne tejcsi, mert Peti megitta, ezért most a hűtőben van! :lol: Nem gondoltam, hogy ennyire igényelni fogja a tejet, mármint a boltit. Így most a férjemnek meg lett tiltva a késő esti zabálás, mert Peti állandóan kéregett. Tegnap pl. szalonnát, új hagymával! :shock:
Ma voltunk baba-mama klubban, ahol el vannak halva, hogy milyen kis rámenős és nagy dumás lett Peti. Igaz a fele halandzsa és néha halandzsálva énekel is! :lol:
Amúgy sokat vagyunk a szabadban, biciklizünk, a dédiknél vagyunk. Estére én is kidőlők, pedig tanulnom kellene!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Viera!
Én is csak remélni tudom, hogy nem betegség miatt írogatsz máshová!!!!!!!!!!!!!!

Kmammy!
Régen raktál Kevinről képet!
Nagyon szépek a szegfűk!!!

Ex!
Jobbulást Petinek!

Marcy!
Nagyon sajnálom Marci kukiját!
Nem tudom, hogy írtam e már: nagyon csini kismami vagy!!!

És rólunk: Peti kerek egy hete nem szopizott. Az esti fürcsit kb. 3/4 órával előrébb hoztuk. Utána bögréből szivószállal iszik bolti forralt tejet (tejcit, ahogy ő mondja :lol: ), utána pici játék és alvás. Összességében hamarabb alszik el és korábban is ébred, de nem bánom! Néha odajön hozzám és megsimizi a cicim és megkérdezi, hogy tejcsi, de akkor azt mondom neki, hogy a cici bibis, már nincs benne tejcsi, mert Peti megitta, ezért most a hűtőben van! :lol: Nem gondoltam, hogy ennyire igényelni fogja a tejet, mármint a boltit. Így most a férjemnek meg lett tiltva a késő esti zabálás, mert Peti állandóan kéregett. Tegnap pl. szalonnát, új hagymával! :shock:
Ma voltunk baba-mama klubban, ahol el vannak halva, hogy milyen kis rámenős és nagy dumás lett Peti. Igaz a fele halandzsa és néha halandzsálva énekel is! :lol:
Amúgy sokat vagyunk a szabadban, biciklizünk, a dédiknél vagyunk. Estére én is kidőlők, pedig tanulnom kellene!

Reni
Kép
prenata
 
 


Pil!

Légy szí-légy szí ne tűnj el megint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igenis érdekel minket, de engem mindenképpen, hogy hogy vagytok, mi van veletek!!!!!!!!!!! Akkor jössz, amikor tudsz és kedved is van!
És lehet, hogy csak azért nem válaszolunk, mert nem tudunk, vagy az adott dologól nincs tapasztalat stb., de akkor majd azt is megírjuk!
Mostanában én sem tudok gyakran jönni, mert tanulok ezerrel!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Pil!
Meg ne próbálj lelépni a térképről!!!!!
Kérlek!!!
Én sem tudok már olyan rendszeresen jönni, és van hogy nekem sem reagál senki, de akkor vagy újra kérdezek, vagy hagyom és ennyi!! Próbálj meg légyszi mégis szakítani ránk egy kis időt és maradj köztünk!!!!!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Bocsika, én is eltűntem, de zajlik az élet, így is, úgy is.

Minden szüli- és névnaposnak utólag is nagyon sok boldogságot és egészséget kívánunk!!!!

A képek mindenkinél nagyon helyesek, egyik gyerkőc tündéribb, mint a másik!

A rossz, hogy úgy néz ki, nem tudok elmenni a talira, mert hasonló problémákkal küzdünk, mit Gabiék, tehát nem fogunk tudni tankolni az autóba... :oops: :cry: , ami egyébként tegnap volt műszakin....plusz a férjem motorjára kellett venni két gumit, mert már annyira rosszak voltak, hogy elkezdtek belőle darabok leválni.... :arrow: nem lehetett halogatni. Az ilyennel amúgy sem szoktam várni, az élete mindennél fontossabb! Szóval gondolhatjátok, hogy csak ez a kettő mennyi pénz volt. Filóztam, hogy megyek vonattal, de 3 és fél óra kicsit sok lenne.... De a képeket, élménybeszámolókat én is várom!

A férjem ráadásul állandóan dolgozik :cry: , ez már olyan szintű, hogy tegnap a szerelőtől Bálinttal mi hoztuk el az autót, ami külön kaland volt, merthogy a gyerekülés huzatát leoperáltuk és kimostam....ergo nem volt gyerekülés, mert én azt összerakni nem tudom. Így rendkívül szabályos módon a törpét magam mellé bekötöttem az első ülésre :shock: (és ide most kérek egy fejrázó, rosszaló emotikont)....és szurkoltam, hogy rendőrrel ne találkozzunk! :oops:

A négynapos ünnepen lementem anyuékhoz Balatonkenesére, ott van egy kis házuk. Bálint hihetetlenül jól érezte magát, csak sajnos a rengeteg élmény és egész napos kintlét miatt fél éjjel dumált.... :roll:

Tegnapelőtt megkapta a kullancs elleni oltás első részét, egész jól viselte.

Amúgy jól vagyunk, sokat fejlődőtt a beszélőkéje, minden nap mond valami újat. A legjobb az egyik esti fürdés volt. Van egy vízálló kiskönyve, vonat visz minden oldalon mást, macit, kockát, vödröt ásóval, gereblyével, kishajót stb. Általában apja fürdeti, de most rám maradt. Gyerek egyszercsak megszólal, hogy ásó, geblye...csak néztem, nem is mondta a párom, hogy ezeket tudja a gyerek. Felhívom, kérdőre vonom, mire közli, hogy nem mondta eddig, csak mindig elmesélte neki, mit visz a vonat.... :lol:
Végre lett "sz" betűnk is, a busz végre tényleg busz, bár a szia elejéről néha lemarad :lol:
Hiszti van, igyekszem kitartani, tegnapelőtt 40 percig üvöltött, mert képes voltam hazahozni a játszótérről, pontosabban megelégeltem, hogy állandóan ki akar menni az úttestre, és nem győzöm magyarázni, meg visszarángatni. Tegnap kismotorral voltunk lent, sokkal jobb volt a helyzet.

Na, mi is van még....ja, teszek fel néhány képet, aztán visszaolvasok újra, hátha elfelejtettem valamire reagálni :oops:

Kép

Kép Segítek a nagyfaternak füvet nyírni!

Kép Így lépcsőzök

Kép Már csajozok!

Kép A nagyival beszélek, pontosabban ő mondja, mondja, mondja....

Kép Mit is rosszalkodjak? Nem huncut a gyerekem, ááá

Bocsi, kicsit sok lett, de régen voltam... :oops: :oops: :oops:

Elküldöm, mielőtt elszáll, aztán visszaolvasok, bár már reklamációt hallok a kiságy felől :wink:

Pussz mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Pil!

Ha megnézed mindenki ritkábban jár felületesen olvas, vagy válaszol vagy nem... szóval emiatt önmagában nem érdemes lelépni.

Marcy!

Én sem dícsértelek meg. És most kellene ide egy kínai szmájli. Nekem akkora hasam van, mint egy hordó. De ez ugye az én problémám. :lol: De akkor is sárga vagyok az írígységtől... :twisted:

Apropó megnéztem a Kingás képeket. Nos ott akkor volt ekkora hasam, mikor szülni mentem. :shock: Kicsit rosszul érintett a dolog nya. :roll:

Vicky!

Sajnálom, hogy nem tudtok jönni.

Azért többiek ugye jöttök???

tjuca
 
 


Sziasztok!

Pil! Csatlakozom Renihez és Jucához! Gyere, ha van kedved, ha van kérdésed, akármikor, ha ritkán, ritkán, örülni fogunk. Szerintem is úgy van, hogy azért nem válaszolunk, mert nincs a témában tapasztalatunk. De sokan nem jönnek naponta, már szinte csak én vagyok ilyen megrögzött!

Juca! Ne aggódj, csini vagy, második gyereknél már jobban nő a hasi, ez tuti! Lazábbak a tartószalagok, könnyebben tágulnak.

Dani nem semmi, hogy ennyi foga van, mi még a 12-nél tartunk mindig. Reméljük, nem is lesz más baja, és tényleg csak a fogacskák miatt volt a hőemelkedés!

Petinek is jobbulást, jövő szombatra kötelező meggyógyulni!

Reni! A te Petid meg milyen kis okos! Mondjuk már Mesi is kezdi megszeretni a tejet.

Vicky! Nagyon huncut kölyök Bálint! Édes pofa! Kár, hogy nem jöttök a talira, szerettelek volna titeket megismerni, de persze megértem, hogy nem tudtok jönni. Ez van. Legközelebb hátha.

Én nem merem azt mondani, hogy nem megyünk, de azt se, hogy igen. Azt mondom, hogy nagyon szeretnék, és mindent el is követek ezügyben!

Így áll a létszám:
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok,

csajok remélem azért összejön a tali, mert mi ugye Szombathelyről készülődünk, nekem következő hétfőn és szedán is vizsgám van, de azért elmegyek. Ugye jön mindenki, aki most a tábliban be van jelölve??? Pénzgondokat megértem, szerintem mindenki küzd vele...

Pil: nem igazán értelek, de a te döntésed :( . Igazából nem derült ki, hogy mi Petivel a probléma, én nem értek a témához szerencsére, akinek vmilyen úton-módon volt hasonló problémája az válaszolt.
Én is leírom Marci kukijával kapcsolatos kálváriánkat, de nem várom, hogy szaktanácsokkal bombázzanak a babaneten keresztül. Na mindegy, én így gondolom.
Azért puszi nektek és a babáknak, Petikének gyors fejlődést :) !

Juca: szerintem nekem is nagyon nagy hasam van, bár próbáltam nyugtatgatni magam, hogy talán nem akkora, mint Marcival, de iiigen...
Most elhatároztam, hogy bár messze vagyok szerintem a terhességi diabétesztől, de próbálok jobban odafigyelni az étkezésre, mert nem akarok megint 17 kg-ot hízni. Aztán majd meglátjuk.
Egyébként nem kell aggódnod, mert emlékszem a képre, ami nemsokkal a szülésed után készült és nagyon jól nézel ki rajta. Neked a vizesedés tesz be...

Vicky: annyira jók ezek a képek Bálintról, látszik mennyire aktív ő is :) . Húúú, ez a kaland az autóval tényleg durván hangzik, de azért talán nem utaztatok olyan sokat, bár ugye 50 m-en belül is történhet baleset... Vigyázzatok magatokra!!!

Reni: tök ügyi vagy szopileszoktatással kapcsolatban!!! Tanulással kapcsolatban együttérzek veled, nekem egy rakás lesz egymás után, dehát ugye én osztottam be magamnak a vizsgaidőszakot...

Andy: reméljük, hogy tényleg "csak" ez a baj Danival és a fogai jönnek. Ha jól emlékszem nálatok folyamatosan volt hőemelkedés ilyenkor.

Kmammy: nagyon ügyes vagy, szép a díszítés. Én kétbalkezes vagyok ilyen téren...

Era: sajnálom, hogy nem tudsz jönni a talira. Akikhez tali után megyünk barátokhoz, ők is CIB-esek, remélem nem kell elhalasztani a hétvégét velük...

Katus: mindig örülök, ha jelentkezel. Lánykáid akkor hagynak dolgozni :) !!! Tetszik az új munkakör??? Írj, ha van egy kis időd.

Kullancs elleni védőoltás: tegnap akartam beadatni Marcinak, de csak azt a fajtát írta fel, amit 2 éves kor után adnak be, mert azt mondta, hogy ami elötte van, az ahhoz képest, hogy mennyi veszélye van, nem elég hatékony... :roll: . Ne kérdezzétek, hogy mire gondolt... Mindenesetre én akkor majd 2 éves kor után adatom be, de már ki van váltva.

Na most megyek, tanulok egy kicsit, talán Marci alszik még egy kicsit :) !

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!

Sajnos rossz hírekkel jövök!!
Ugyan mensim még nem jött meg, de a véreredményem igen, és elég szar lett. Most leírom őket, annyira nem értek hozzá, de azt látom, hogy 3 mellett is csillag van, vagyis nem jó.
Szóval:
Prolactin: 240 (norm érték: 109 - 557)
FSH: 6.1 (né: 1.1 - 13.9)
LH: 15.0 (né: 0.9 - 9.3)
Ösztradiol: 81.0 (né: 21.0 - 312.0)
Progeszteron: 1.6 (né: 3.8 - 50.6)
Tesztoszteron: 4.6 (né: 0.4 - 3.8)

Felhívtam a dokimat, hogy legközelebb ugye csak jövőhét szerdán tudnék hozzá menni a magánrendelésre, mert hétfőn ünnep, és nehogy megjöjjön addig, mert akkor az esetleges gyógyszeres kezeléssel csúszunk még 1 hónapot, amit én már tutira nem bírnék ki. Azt mondta kedden menjek be hozzá a kórházba, és az sem baj, ha esteleg addig megjön, mert majd úgy kezdjük a gyógyszert.
Szóval ez van. A lelet szerint az LH magasabb a kelleténél, viszont a progeszteron szint alacsony, így tehát nem volt rendes ovulációm, tehát baba sincs. :(
Kicsit magam alatt vagyok, de az tartja bennem a lelket, hogy talán a gyógyszeres kezelléssel hejreáll minden és jöhet ketteske.
Hát, ennyi!
Majd jelentkezek, mi van!

Eni!
Igen, jól emlékszel, Daninak mindig volt hőemelkedése fogzáskor, sőt volt, hogy be is lázasodott és hűtőfürdőzni kellett. Igaz akkor társult mellé takonykór meg társai , de szerencsére (kopp-kopp-kopp) most a náthája is tűnőfélben van. de a hasmenés, az eszéletlen nála. Nyákos, szinte van hogy vízszerű és görcsölgetett a pocija tőle reggel. Meglátjuk. Kap bropiotikumot, meg majd főzök neki répát + kruplit és azt kap enni.
Jövőhét szerda 3 után nektek jó lenne a Kalandvárosban???
Mi kb. úgy fél 4-3/4 4 körül érünk csak oda.

Andy

Kép
oriandy
 
 


jaj,a tesztoszteron végén az ez akart lenni 3.8 )

Kép
oriandy
 
 


Hát, csajok!
Úgy látszik, nem elég a bajom....
Az előbb beszéltem a bátyámmal és szinte engem okol, amiért még nem jött össze a baba. Vagyis azt mondja, hogy túlságosan görcsölök rajta. Pedig, szerintem az hogy mennyire vágyok rá, egyáltalán nem befolyásolja a hormonszinteket... vagy tévedek??
De rohadt szar érzés, mert elárulta, hogy ők is elkezdtek próbálkozni a babával (amúgy az ő fiúk 4 hónappal fiatalabb mint Dani), és eddig mindig úgy voltam, hogy aki utánunk jelentette be hogy próbálkoznak, az már mind kismami. Ezt nem bírom ki. Kurva szar időben közölték!! Most amikor amúgy is a padlón vagyok. Ennél az lesz majd csak a legszarabb érzés, ha össze is jön nekik, és majd bejelenik. Na, nem mintha bánnám, ha sikerülne, mert jöjjön csak össze nekik! Ne járjanak úgy mint mi, de ez akkor is szar érzés!!!
Na megyek jól kibőgöm maga, hátha segít!!!!

Kép
oriandy
 
 


Andi!

Fel a fejjel és ne görcsöl rajta! Ebben igaza van a tesódnak! Próbálj meg másra koncentrálni és mással foglalkozni! Ne ez legyen a központi kérdés!
Meglátod, akkor fog sikerülni, amikor nem is gondolnád!
Párod, hogy áll a dolgokhoz?

Reni
Kép
prenata
 
 


Andy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Csak annyit mondok, ezer druuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Reni!
Tudom, hogy nem kéne görcsölni rajta, de fél év várakozás után ez már nehéz. Ez az egyik! A másik, hogy ha nem görcsölök rajta, még az sem változtat az eredményeken, tehát itt nem akkor jön tesó, amikor nem gondolom, hanem, ha kikezelik a bibit!!

Gab!
Köszi!

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Marcy, most irattam fel én is a kullancs elleni oltást. Nem is akartam beadatni, de tegnap kiszedtek egy kullancsot Milán fejéből a bölcsiben. :evil:

Ma voltunk úszni, nagyon jó volt. 1 éve nem jutottunk el, aztán gondoltam egyet és elvittem. Nagyon tetszett neki, mindenre mondta, hogy "mégegyszer" és fülig ért a szája. :) Meteor, ti már nem jártok?

Remélem mindenki jön a talira, aki ígérte!

Kmammy, szép a szegfű dekoráció, nagyon ügyes vagy. :) Jó sok mindent oktatsz.

Mennem kell. Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok

Andy

Én aztán igazán átérzem a helyzetedet! :( :(
talán már írtam,h mi közel 3 évig küzdöttünk,h Zalán "öszejöjjön".
Nálam "csak" a progi szint volt alacsony.Nálunk e miatt volt az,h terhes lettem,de 3× elvetéltem.
nekem szerencsém volt végül,mert ahhoz a profhoz járhattam (járok),aki kidolgozta azt a módszert,h lehet peteérést stimulálni.

Neki köszönhetem,h Zalán most itt van! :lol:

De az előtte eltelt időszak borzalmas volt!
És az én környezetemben és családomban is voltak olyanok akik javasolták,h ne görcsöljek!JÓ!És hogy kell azt csinálni?? :shock:

Olyan nincs,h az ember azt mondja,h ok. mától nem is annyira akarok gyereket!

Viszont abban biztos vagyok,h a stressz befolyásolta az eredményeimet!20 hónapig kaptam gyógyszereket és havonta 3× jártam vérvételre,mégis össze-vissza voltak az eredményeim.

Volt olyan pár akik már 6 éve próbálkoztak,már beültetésre készültek,de hallottak a profról és gondolták még megpróbálják,utoljára.Ugyanazzal a kezeléssel amit én kaptam 4 hónap múlva terhes volt a csaj!

Nálad,h lesz a kezelés?Miből áll?


Viera!
Remélem nincs nagy gáz!
Azért minél előbb írd meg mi van!

Lányok!
Egyre többen nem jöttök a talira! :(
Vendég
 


Ja

Andy
Köszi a címet megnézem.
Vendég
 


Tjuca, Meteor, Kmammy, Alziza privit sürgősen olvassátok el!!!!!!!
Vendég
 


Köszi KImi!

De Kingát ma leadtuk mamának, mi meg takarítunk, meg ágyat szerelünk. :lol:

tjuca
 
 


Alziza!

Ezt nem értem. Ha csak a progid volt kevés, annak ki kellett volna egy "mezei orvosnál is buknia" nem? Ha pedig azért volt nagyon alacsony a progid mert nem vagy elégtelen volt a peteérésed, akkor értem.

Ezzel egyébként én is így vagyok, de nekem mindig a gyógyszeres kezelést megelőző hónapban maradtak meg a babák. Kis betojik, vagy én ijeszetettem rájuk nagyot, vagy ami a legvalószínűbb, amikor már tudtam, hogy van megoldás, na akkor szépen megnyugodtam. :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok

sehol senki?

Juca
Igen,biztos ki kellett volna derülnie,ha figyeltek volna rá.
Olyan kórházba jártam,ahol meddőséggel is foglalkoznak,mégsem törődött senki azzal,h sorozatban vetélek el. :evil:
Úgy gondolták,ha van már kettő (akik pikk-pakk jöttek össze),akkor majd lesz harmadik is!

Sajnos nagyon sok orvos nem foglalkozik a hormonszinttel.
A prof,akihez járok sokszor mondja,h ő ezt 30 éve alkalmazza amit nálam (és ott a SOTE II-n minden doki),de sajnos nagyon kevés helyen alkalmazzák az ő módszerét és ahol igen ott sem mindíg jól! :(


Kimike
Aranyos vagy!
:lol:
de csak most jutottam ide!Amúgy sem tudtunk volna menni,mert a f érjem dolgozott! :(
Vendég
 


Andy

[quote]R írta:emélem sikerülni fog, de ha nem, csak szólj és szívesen segítek!!


Azt hiszem igénybe venném a segítséget,ha nem gond! :roll:
Vendég
 


Hali.

Andy, nem vigasz gyanánt, de én elvileg nem is maradhattam volna terhes spontán, vagy nem ilyen hamar (ugye kb. fél év után összejött Peti).
És mégis! Szóval hidd el, igenis befolyásolhatja a közérzeted a hormonszinted, ld. Alziza esete, pedig aztán a gyógyszeres kezelés mellett alapból igen érdekes dolog hónapról-hónapra más és más eredményt produkálni!

Szóval bújjatok össze jó sokszor, és hajrá!
(Persze a dokival is beszélj, ártani nem fog. :wink: )

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

aranyosak vagytok,nagyon jólesik amit irtatok!

Azóta gondolkodok ezen az egészen,és ahogy filóztam az jutott eszembe hogy amikor elkezdtem itt babanetezni Amival a pocakomban,akkor ugye rengeteg időm volt,szinte egész nap irkáltam.És akkor mindenkinek irtunk választ,még akkor is ha nem volt mit mondani szinte,de úgy éreztem hogy igy illik vagy ilyesmi.Fogalmam sem volt hogy hogy kell fórumozni,azt gondoltam milyen ciki ,meg eszemétség ha vkinek nem irok.És igy ez alakult ki bennem,hogy lelkiismeretfurdalásom lett ha vkinek nem irtam ,akár vmi hülyeséget is.
Aztán ugye szültünk,kevesebb lett az idő,és nem volt arra lehetőség hogy napi szinten ugyanúgy irkáljon az ember.
Most meg az van bennem hogy olvasni úgy is olvaslak Titeket,és ha vmi olyan téma van,amihez hozzá tudok szólni akkor irok,vagy ha van vmi kérdésem akkor irok.De azért a lekiismeretfurdalás most is megvolt.Ugyanigy van aképekkel is,Azért raktam a szülinapról is egy válogatást hogy ne töltem az oldalt velünk,mert tisztára hülye érzés ogy nem vagyok csak kicsit de azért pofátlanul felrakom aképeket.

Még anno mondta Pogi hogy nincs e egy kis üldözési mániám,hát lehet hogy van..lehet nem is kicsi..

De remélem(látjátok megint jön a hátsó gondolat)nem értitek félre,nem akarom hogy az aPil legyek akinek könyörögni kell hogy ugyan maradjon már,satöbbi..

Akkor olvasok /ezt nem is tudnám nem megtenni,ez már függőség :D /,és ha olyan van akkor kérdezek,meg irok.

Ma lesz a keresztelő,és olyan frankón semmit nem aludtam az éjjel.Ilyen pocsék éjszakánk még sose volt mióta hazajöttünk.

Oriandy:én a hormonrészéhez nem értek,és abban is látok igazságot hogy ha nem stresszel az ember,akkor lehet hogy minden megoldódik,viszont szte piszok nehéz hogy az ember azt mondja,oké,akkor mától nem görcsölök ennyit a dolgon,lesz ahogy lesz.Szóval szerintem sem igy működik ez,legalábbis nálam sem igy.
Nagyon nehéz agyilag ezeket szabályozni,sőt megkockáztatom-gondolom lesznek akik nem értenek egyet vele-nálam nem is menne sehogy.ezek érzések,amik benned vannak,és ezeket tudatosan átformálni sztem nem lehet.
Úgyhogy nagyon drukkolok hogy minél hamarabb sikerüljön a tesó!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil, nagyon örülök, hogy a maradásra buzdító szavak nyitott fülekre találtak!
Őszintén megvallom, hogy csak azért nem írtam neked hasonlókat, mert úgy gondoltam, hogy ez a te döntésed. :)
Azért ígérd meg, hogy a keresztelőről teszel fel "normális" méretű képeket is. :wink:

Csajok, ki mit csinál a hosszú hétvégén???
(Képzelhetitek, én tegnap dolgoztam...a micsodám kivan.)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Pil!
Tegyél csak képeket nyugodtan. Ha meg nem is tudsz írni, akkor pláne, hogy rakj képeket!!!!!!!!!! :lol:

Ex!
Nálunk a férjem horgászik. Mi meg Petivel sokat csavargunk. Tegnap bográcsoltunk a dédinél. Amikor alszik, akkor tanulok. Szóval, semmi extra!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Pil, nem semmi miken agyalsz. Nekem ilyenek eszembe sem jutnak. Olyan kis könnyed dolog ez, jól esik irogatni, beszélgetni, de nem kell ezt véresen komolyan venni. Ha tudsz, és akarsz írsz, ha nem, szerintem azt is mindenki maximálisan megérti. Biztosan klasszul sikerült a keresztelő. :)

Tegnap állatkertben voltunk, nagyon jól szórakoztunk. :) Milán azóta is az elefántot és a vízilovat emlegeti. :lol:
Ma délelőtt főztem, Milán alszik, utána sétálgatunk, játszóterezünk. Holnap nem tudom mi lesz a program, nem is mondanak jó időt. Ha az lesz, akkor gyermekvasutazni megyünk, vagy libegőzni.

Reni, szegény, állanóan tanulsz. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Pil: Aranyos a kis Maskakiki! A harmadik sorban a második a kedvencem. Petiről pedig a legutolsó. :P Én is örülök, hogy maradsz! Olyan jó mindenkiről hallani, még ha csak egy-két mondatot ír, vagy képet tesz fel. Én különben is képimádó vagyok!!! Sok sikert a keresztelőhöz. Várjuk a beszámolót képekkel együtt! :P

Gab: Nagyon jók a képek. Szülinapoztatok? Hogy sikerült?

Oriandy: Látom Dani is élvezi a vidéki életet! Sajnálom a rossz eredményeid. Kívánom, hogy minél hamarabb rendeződjenek a gondjaid!

Reni: Nagyon ügyesek vagytok! Peti már kész nagyfiú. Zoló nem hajlandó ”tisztán” inni a tejet. Most ott tartunk, hogy fél üveg tápihoz megy fél üveg tejcsi. De hajthatatlan vagyok egyrészt, mert már nagyfiú, másrészt szüksége van a kalciumra, és nem utolsó sorban szerintem ettől folyós a széklete. Mármint a tápszertől.

Benianya: Gratula a bölcsis felvételhez. Hidd el hamar megszokja majd, hogy kivel hogy viselkedhet. Vagy ő lesz a főnök a csoportban és mindenki hozzá fog alkalmazkodni! :twisted:

Tjuca: Nagyon teszik Kinga ágya!!! Valami ilyesmi kellene Zolkának is, bár én még várok vele egy kicsit.

Viera: Remélem semmi komoly!

Vicky: Nem semmi kalandotok volt. Jók a képek Bálintról!

Ex: Sajnálom a sok melót! Mi holnap anyáékhoz megyünk kutyázni, meg mert a fiamnak kerek egy hete minden második mondata az, hogy menjünk mamához! :)

Megyek tanulok tovább, ugyanis csütörtökön lesz a pénzügy írásbelim, két hét múlva pedig a szóbeli (persze csak ha sikerül az írásbeli). Pedig úgy mennék ki a szabadba ebben a szép időben…


nancsa
 
 


Kép A két kedvenc. :-)

Kép
Vendég
 


Kimike, jó napotok volt akkor az Állatkerti sétával! Mi is tervezzük valamikorra a pesti Állatkert meglátogatását...

Nancsa, huh, te is vizsgázol...sokan tanultok most a fórumozók közül. 8)

Na és végül egy kép a hétfői szerzeményünkről. Ugye Dögi az örök vadászmezőkre távozott, és egy héttel ezelőtt anyukám egyfeszt azt hajtogatta, hogy neki anyák napjára egy cica kell. Hát késtünk egy napot, de mindegy. :)
Íme Prücsi, aki már héthetes.
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok Lányok!!

Nagyon régen írtam tudom...
És nagyon-nagyon jó fejek vagytok, hogy hiányoltok még ennyi idő után is és aggódtok.
:? :oops:
Épp ezért szégyellem magam és ennyivel tartozom, hogy elmondjam, miért nem jöttem ezidáig.

Semmi komoly betegségem nincs és nem volt, de nagyon köszönöm, hogy emiatt aggódtatok. Mármint jó értelemben.

Szóval ööööö, hogy is kezdjem...., volt egy műtétem. De nem egészségügyi, hanem plasztikai. Emiatt rengeteget vagyok egy másik fórumon, ahol hasonló cipőben vannak a lányok és nagyon jó tanácsokat, tapasztalatokat adunk-kapunk egymástól. UGYANÚGY, MINT ITT VELETEK.

A műtét után kb. két hétig nem is volt kedvem írni, még szinte olvasni sem, mert iszonyúan fáradt voltam.

Szóval röviden ennyi az oka, hogy nem voltam.
És, hogy miért nem mondtam korábban?
Olyan sokan, olyan teljesen más, komolyabb problémákkal küzdötök, hogy nem volt képem ezzel az "élményemmel jönni".
Másrészt pedig nem tudtam (és tudom), hogy hogyan fogadjátok, hogyan néztek eztán rám.
Mármint, hogy rászántam magam egy ilyen dologra és helyette fel kellett adnom kb. 2-3 hetet abból, hogy teljes mértékben ellássam a gyermekeimet. Ez úgy értem, hogy apa az égvilágon mindent megtett (április 15-én volt a műtét) és azóta is ő intézi a dolgok nagy részét. Tehát reggeli pelusozás, átöltöztetés, etetés, fürdetés, emelgetés, ha ügyintézni valója van, oda is viszi magával Noémit.

Nonó pedig annyira édes, megérti, hogy most anya nem veheti fel, nem is próbálkozik. Etetőszékbe is egyedül mászik, stb.

Hát ennyi a történetem.
Szóval nem szeretnék Tőletek elszakadni, de jöhetnek a negatív kritikák is. :?

Puszi mindenkinek.

Erika

Kép
viera
 
 


Era, huh, örülök, hogy semmi gond veletek!
Plasztikai műtét? Bátor vagy! Néha nekem is fel-felötlik a gondolata, de egyrészt jelenleg anyagilag sem engedhetjük meg (ez ugye a legfőbb ok), másrészt, amiket látok, hogy mennyit szenvednek utána a nők...hát minden tiszteletem a tiéd!

További szép estét!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Viera: Negatív kritika? Dehogy!!! :) Mesélj légyszi! Hol, mit, miért, milyen élmény, végeredmény? :D

Ex, cuki ez a cicus. :)
Vendég
 


Szia Ex!

Köszi, hogy megértettél. Nem szenvedtem sokat, az első egy-két hét volt a nehezebb. Az első négy napot pedig le sem írom, mert rémálom.
De: most már minden rendben van (eddig) és mivel nálunk két gyerkőc volt betervezve, Ők pedig hál'istennek itt vannak, hát belevágtam. Persze, azért ha véletlen egyszer valamikor kopogatna egy harmadik babó, nem küldeném vissza. :D

Erika

Kép
viera
 
 


Köszi!
Holnap jövök és mesélek.
Képet ide nem tennék fel, talán priviben, ha ott is lehet.
Vagy a Hoxán vannak, de oda regisztrálni kell.
Puszi mindenkinek.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Sajnos az új beosztásom mégsem jött össze na miattam hanem a tisztelt cégem egy kicsit elbaltázta a dolgokat, de erről nem szeretnék többet mondani.

Viera!
Minden elismerésem a tiéd!
Már csak annyit árulj el, hogy melyik testrészeden történt? ha nem titok persze.

Hétvége: mi mindkét nap kint voltunk a nyaralóba. Lehet, hogy ma is kimegyünk bár egy kicsit borús az ég.

Pil!
Légyszíves tegyél fel képeket a keresztelőről és a süteményekről is. :lol:

Oriandy!
Szerintem ilyen esetben nem lehet nem görcsölni a dolgokon.
Ilyet csak az mond akinek még soha nem volt problémája a baba projekttel.
Remélem az orvosok tudnak segíteni.
Véleményem szerint nem baj ha egy kicsit több idő van a 2 gyerek születése között mert 2 kicsivel nagyon nehéz otthon.Minden tiszteletem azoké az anyáké akik 2 picúrral vannak otthon.

Nekem nagy könnyebbség volt, hogy Kata már "nagylány" volt amikor Panna született.

Ex!
Remélem jól megfizetik azt, hogy hétvégén is dolgoznod kell.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok

Viera

ugyan ki ítélne el? :lol:
Nálam is felvetődött már a gondolat,de mivel még mindíg nem döntöttem arról,h legyen e negyedik baba,így húzódik.ill én parás vagyok nagyon.Nálam mindíg,minden balul sül el.Tuti én lennék a sokból egy akinél valami gáz van!

A barátnőm tavaly volt.Neki semmi baja nem volt utána.
Meg is lepődtem! :shock:


Nálam még a fogorvos sem egyszerű!
Már régóta mennem kellene,de én rettegek a fogorvostól!!!
Aztán pár hete elkezdett fájni egy fogam ami le van törve.Kegyetlen!Időközönként úgy belenyilal,h a lélegzetem is eláll!
Felhívtam a fogorvost egyik délelőtt,de mire eljutotottam idáig már gyomorgörcsöm volt!
21-én megyek!Rettegek!
Ráadásul ilyenkor már olyan ciki,mert ugye mit fog gondolni rólam?
Hogy igénytelen vagyok és így elhanyagoltam a fogam.(bár tudja,h nagyon félek) :oops: :oops: :(
Sajnos nem tudok ez ellen mit tenni.Mindíg az utolsó pillanatig várok.Aztán meg ég a fejem!
:oops:

Sziasztok
Vendég
 


Alziza!

Fogorvospara dettó. Annyi különbséggel, hogy engem kábítson el, lökje be a büdös decit, csapjon agyon egy bunkóval, és becsukom a szemem, aztán matathat. :lol: De én fájdalomcsillapító nélkül még egy pofavizitre sem megyek, be se lépek a küszöbön. Doki már ismer, gondolom felírt a "full hülye pácienseim" listájára, de nem érdekel. Mutatni sosem mutatja mit gondol valójában. :twisted:

tjuca
 
 


Juca, Alziza!

Csatlakozom a fogorvostól parázók táborához! Nekem is jöhet a dupla cinció, aztán matathat! :lol:

Viera!
Cickó műtét volt?
Huu, én kisebbítetném. Ahhoz nem kell implantátum, ugye? Csak kivesznek, felhúzzák a bőrt, azt annyi, nem? :shock:

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Era! Jó, hogy előkerültél! Csatlakozom, én sem ítéllek el! Aki elég bátor ehhez, és a pénze is megvan rá, csinálja csak! Én meg félős vagyok, és még csóró is. (És megkerestelek a hoxan, brrrrrrrr! Még inkább úgy érzem, hú de bátor vagy! De jó a végeredmény! :wink:

Fogorvos! Alziza! Dettó! Ezek után érthető, mért 23 foggal élek... :oops: :lol: 8)

Igen, szülinapoztunk, majd hozok képeket. Jó volt, bár kis költségvetésű, meg a fele csapat majd 24-én jön csak.

Most megyek, konyházok kicsit, a fejem meg szétmegy, nem tudom, mért fáj így...

Sziasztok, holnap jövök! Pusszanat mindenkinek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?