Új privát üzeneted érkezett!

Pricc-pracc-prucc

Kép
szilzi
 
 


Tancsu,szombaton én is leszek. Vasárnap csak este.

Kép
flóra 11
 
 


Ehh...nem birom behozni a lemaradásomat, mert akkor itt nem tudok figyelni
:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Hohohohohóóó, hát ha nem vagyok igazi boszi, akkor.... :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szilzi elnyerte a laptetőt....!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Az vagy....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Gratulálok, Szilzi!!!!! Hurrá!!!!!

KépKép
benó
 
 


Benó Te milyen ruhákat vettél?

Tancsu, nagyon ügyin vásároltál! Legyél is szép! Két pasi van körülötted :D :D

Kép
szilzi
 
 


És megbabonázta ezt a lapot! Kép

Kép
flóra 11
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Nagyon szép az ikonod!
Hát, én olyan ruhákat vettem, amiket az érettségire (nem mindet) fel lehet venni, tehát amiben lehet ügyelni, iratokat írni, nem vagyok túl elegáns, se túl csöves. Tetszik tudni. :D

KépKép
benó
 
 


Tancsu,biztos nagyon jóés szép cuccokat vettél. Benó,Te mit vettél magyadnak?

Kép
flóra 11
 
 


Bocsánat, magadnak. De már le is írtad. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Van egy hastáncostársam, akinek valami rokonának volt bótja, de tönkrement, és ő árult otthon cuccokat. Oda elmentünk az ig.h. Andival, és ott vettünk felsőt, szoknyát, egy csodagyönyörű rózsaszínes-fehér szoknyát, majd megmutatom egyszer! Meg ami még nagyon-nagyon tetszik (nem érettségire való :evil: ), egy kendőt képzeljetek el, amilyen régen volt a néniknek, olyan lelógó bigyókkal, és ez a kendő végül is egy poncsó. Tehát bele lehet bújni. Nagyon szép, világoskék színű, átlátszó, de természetesen aláveszek majd valamit. :D :D :D :D Meg most csereberélünk az ig.h. Andival (meg a tesómmal meg anyuval) ruhákat, mert igh. Andi lefogyott, én meg híztam. :evil:

KépKép
benó
 
 


Én majd a mostani Anyák napjára, a vasárnapi műsorra a lazac színű kosztümömben megyek.Tudjátok, amit a múltkor vettem.

Kép
flóra 11
 
 


Rakok fel egy képet iwiwre, a barátnőmék esküvőjén készült. Most ilyen vagyok :)

Kép
szilzi
 
 


Oké, az nagyon jó lesz, mindjárt megnézlek. Flóra, mikor lesz az anyák napja? Nagyon durva, hogy ennyit kell készülnöd rá? Más nem szervezi, csak te? Te tanítod őket, te varrsz? Jól járt veled az az iskola, remélem, meg is becsülnek. :evil:

KépKép
benó
 
 


Na majd én is megmutatom valahogy...:)
Lehet teszek fel majd képet, hogy mit vettem....:D

A hastáncosruhák tök jók!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


utálok ruhát vásárolni!!!!!!!!!!
Sosem jó semmi!
Ha talán nagyobb popóm lenne, kisebb cicik, alacsonyabb lennék 20cm-vel, kevesebb 20kg val! Ja és kisebb lenne a 41-es lábacskám!!!!!!!!!

Zavarjatok el aludni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: De álmos se vagyok!!!! KELLENE!!!!Aludni!!

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu, téged is szeretnélek megdicsérni, amiért tudsz varrni. Nagyon ügyesek vagytok. 8) (ez egy cool-fej)

KépKép
benó
 
 


Nem hastáncosruhát vettem, kedves Tancsu, csak a csaj hastáncos. :D

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi, meleg mézes tejet kell iszogatni. Állítólag. :roll:

KépKép
benó
 
 


Jaj, Zsuzska, akkor olyasmi lennél,mint én. Csak persze a -20 kiló nélkül. :D És rám meg mindig minden hosszú,mert olyan alacsony vagyok. Meg ami rám megy,abban olyan vagyok,mint egy zsák.

Kép
flóra 11
 
 


Ez nagyon durva! Flóra, írod: a vasárnapi anyák napi műsor.... Én meg megkérdezem, hogy mikor lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Mondom hogy nem tudom értelmezni amit irtok...:(
Talán nem aludtam ki magam...végülis régen volt hajnali fél4...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én jobb vagyok, úgy látod? :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Neked egyébként meg van engedve. Te egy csoda részese vagy.

KépKép
benó
 
 


Ó, milyen szép vagy, Szilzi!!!!!!!! Nagyon szép vagy!!!!!! Viszont most már végképp nem tudom elképzelni az arcodat! Melyik az igazi? Az első vagy ez a kép? Nincs egy közeli?

KépKép
benó
 
 


Mentem aludni!!!!!!!!!!!!!

Benó tejet sosem iszom, kihánynám!!!!!!Fújjjjjjjjjj!

Jók legyetek!

Kép
muzsuzska
 
 


"Te egy csoda részese vagy." :arrow: ez szép volt! :P
Megvagyok a képpel :D

Kép
szilzi
 
 


Köszi Benó :) :) Sosem tartottam magam szépnek igazán! :)

Melyik arcom??

Kép
szilzi
 
 


Pedig szép vagy! Az arcod olyan, mint az új képen? Így nézel ki?

KépKép
benó
 
 


Benó, nálunk az 1-4. osztály mindenki csinál külön-külön műsort. A felsősök közül meg azok,akik akarnak,vagy készülnek tánccal, verssel.

Kép
flóra 11
 
 


Lementettem a képet és rádzúmoltam.
Zsuzsi, bocsánat a tejért, akkor viszont számolgassál birkákat, az is jó állítólag. :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Csak ugye sose varr senki. Csak én vagyok mániás,hogy ha kitalálok egy műsort, ahhoz úgy gondolom, hogy legyen olyan ruha,amilyet én elképzelek.

Kép
flóra 11
 
 


És te külön egy osztálynak készítetted a ruhákat?

KépKép
benó
 
 


Nevezhetlek ezentúl maximalista doktornőnek? :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi,küldök álomhozót:
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Igen,én a saját osztályomnak.Persze nem mindet kellett most megvarrnom, mert ugye tavaly is volt osztályom,meg azelőtt is. Ezt a műsort pedig a régi iskolán már előadtam, a ruhák pedig megmaradtak. Csak akkor kevesebb volt a gyerekem.így most hozzá kellett varrnom ezt-azt.

Kép
flóra 11
 
 


Ha sikerül felteszem a műsor a netre, hogy megnézzétek.

Kép
flóra 11
 
 


Ez nagyon aranyos. :D :D :D :D :D
Flóra, írd le, légy szí', honnan szedted le ezeket a képeket.

KépKép
benó
 
 


Az jó lenne Flóra! :D

Rámzummoltál, Benó?? :D Igen ilyen az arcom, szeplős, általában nevetős. Itt kivoltam sminkelve. :D

Kép
szilzi
 
 


Oké, szívesen megnézném. :D
Most hazajött a Gy, kimegyek hozzá, utána pedig le kell mennem anyuékhoz.
Jaj, Szilzi, Lucának boldog szülinapot kívánok!

KépKép
benó
 
 


Flóra Neked valamilyen színházban lenne a helyed. Koreográfia, stb

Kép
szilzi
 
 


Na, jól van, ha így nézel ki, akkor tetszel. Szép vagy. :D Nagyon kedves arcod van. :D És a cipőd is tetszik. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Átadom, Gergőnek a keresztiamnak pedig szombaton lesz! Neki rendelek majd pizzát is egy tuti jó helyről! És agyon puszilgatom Őket! Ami nekem lesz jó! :D

Kép
szilzi
 
 


A cipőm a menyecskecipőm!!! :D Örülök, hogy tetszik. Most legalább leteszteltem és mindent kibírok benne! :D Még jó, hogy nem fürdőruhás képet küldtem! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Nem ám elszállsz, Szilzi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
El kellene mennem az optikushoz, mert az egyik lencsém le van kopva, és nagyon gáz rajta átnézni, mintha mindig koszos volna. Valószínűleg rongálja is a szememet. Úgyhogy mielőtt anyuékhoz menném, elmegyek oda is.
Tesztelünk együtt, ha esetleg nem jönne meg -1 napig?

KépKép
benó
 
 


Ez jó, hogy így egymás mellett van a szülinapjuk! Neki is boldog szülinapot, neked meg jó puszilgatást! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ja, a Gy. leragadt a fürdőszobában, ezért vagyok még mindig itt.
Szilzi, őszintén szólva itt sokkal jobban tetszel, mint az első képen. De befejezem ám lassan az elemzésed. :D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?