Új privát üzeneted érkezett!

Azur! nyugi, sokan devenyezunk, es Lacko pl eszeveszett gyorsasaggal fejlodik azota (nalunk sem volt oxigenyhiany, 6 ora volt cakumpakk a szulesem es megis...Kép) MI kb 2 es fel honapja jarunk, de kimaradt eleg sok ido betegsegek miatt)(kb 5 het). Na szal, elotte Lacko csak fekudt a hatan. Azota: forog, kuszik, maszni probal, felul magatol es mostanaban gyakorolja a felallastKép Szal devenyanna rulez, bizti Arturnal sem lesz gond.Kép Ok azt valljak egyebkent, hogy ezeket maradektalanul meg lehet gyogyitani, es miota Lackon latom a fejlodes nyomait, el is hiszemKép

Csak hogy vedjem kisse a gyogytornat, en meg egy fillert nem fizettem a kezelesekert. Egyszer vittem egy doboz csokit a gyogytornasznak, alig akarta elfogadni. Ugyhogy kotve hiszem, hogy nekunk haszonszerzesi celbol kene a gyogytornaKép

Zsuzsi: mint tudod, Lacko ugyanugy kuszik mint MIki, es a maszast nem igazan kedveli. Gyogytornasz nem tulajdonitott tul nagy jelentosgeet ennek, probalt jobban dolgozni a bal labara, de vegulis ez valszinu annyit jelent, hogy gyengebb az a laba es kesz. Ja es az meg ugye sokszor van, hogy a maszas kimarad, elobb jon a felallas (pl mi mindketten a ferjemmel elobb jartunk mint masztunk). Szal emiatt se izguljKép

Heppi: mail megy este (remelem)Kép

orsoly
orsoly
 
 


Beu
Csacsilistára felvéstelek. Tali az az újpesti, nálunk, nov29-dec6 a jelöltek. Valszeg mindegy lesz, melyik, hacsak Mariann nem tud közelebbit, mikor jönnek.Talilistára is felírtalak, tudom, hogy közel laktok, nincs pardon!! Ugyanez áll Toffira és Maci2-re!!KépKépKép
Üléshez nagy-nagy gratula!Kép Csodálkozom, hogy a sok másznivalója közepette egyáltalán megtanultaKép
Én hétfőn próbálok 1kor pótolni egyet, jövő hét után meg mégegyet vmikor.

Zsuzsi,
Ha tucc képet szkennelni, nekem elkélne a motiváció így 80 kiló körülKép Jó lenne látni, hogy van remény, és innen is le lehet karcsúsodni, több gyerek után (is). Már 1 hónapja próbálok nagyon figyelni, (orvosi felügyelettel és tanácsokkal) de csak kb 2,5-3,5 kiló ment le. (A digimérleg kb 1,5 kilós szórással mér 2 percen belül is mást) Csak a tejcsi miatt nem szabad gyorsabban, pedig könnyebb lenne, ha hamarbb látnék eredménytKép

Franyo,
Igen, Péter, és az ő vezetéknevét viselem, megtalálod a táblában.Kép

jó éccakát
Elli
ellimami
 
 


Elli,
nem ismeri Kép, valószínűleg a te férjed eggyel följebb járt, mert Zsolti évvesztes volt, októberben született!

F.
franyo
 
 

 
 

Hát senki nem segít? Kép KépKép
erikabek
 
 


Kép

Ö Hannah. Róla van szó. Pajzsmirigytúltengése van és azt szeretném tudni ki tud többet erröl a betegségröl
erikabek
 
 


Sziasztok Lányok,

Erika,
Türelem. Biztos fognak segíteni, akik érintettek a témában, csak még nem olvasták.

Zulu,
Kakigyurma Kép Amikor ötyézel, akkor éppen mit csinálsz?

Beu,
Csücsülő Lőrinc hurrá Kép

Azur,
Fel a fejjel. Ha kitartóan tornáztok, biztos meglesz az eredménye.

Lányok,
Mi is cipőgondban vagyunk. Lilinek nincs bakancsa. Ma voltunk a Madrinában. Ami tetszett az 16000 Ft volt Kép

Ja meg kapott ma Lili egy bébitaxit. Imádja Kép

Gombóc,
Lehet, hogy mi is elnézünk majd a tücsökzenére. Itt van tőlünk két sarokra a Marcibányi.

Hétfőn megyünk mi is vérvételre. Meg a szokásos havi vizeletvizsgálatra. Apát is be kell szerveznem, mert nem nagyon bírom, ha Lilitől vesznek vért.

Toffi,
Részvétem. Kép

Szilvi,
Kolbászt lopó Ádi Kép

...na nyafi van Apánál...

pusz,
gömb
gombolyu
 
 


Szia Erika!

Mi lenénk Zsanival azok akiknél felmerült a gyanúja a pajzsmirigytúltengénsnek. De nekünk ma meglett az eredmény, ami negatív. A gyanú abból állt, hogy állandóan kidugja a lány a nyelvét, de szerencsére ez egy rossz szokás, amiről majd le kell szoktatni.

Hannah nagyon aranyos, sajnálom, hogy nem tudok nektek segíteni.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Gömb
Pont egyszerre írtunk KépKépKép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Zsuzsi,Franyó,Beu,Zulu,Orsoly Kép

Aranyosak vagytok,hogy így vigasztaltok,köszönöm szépen!
Most már jobb a kedvem és már nem látom olyan sötéten a dolgot,a barátommal is megbeszéltük,ő is nyugtatott. Csak azért keseredtem úgy el,mert már 3 hónapja járunk gyógytornára és amikor megyünk kontrollra vagy újabb dokihoz,akkor mindig azt várom,hogy azt mondják,már nem kell több torna,mert fejlődött (én legalábbis úgy láttam) és akkor jön a hidegzuhany,hogy már fordulnia kéne már nem kéne ökölben tartani a kezét,már nyúlnia kéne a tárgyakért stb stb.
De igazatok van,hogy jó,hogy kezelik és tényleg még simán kinőheti. Na erről ennyit. Mégegyszer köszönöm,hogy vigasztaltatok Kép

Zsuzsi,

Sajnálom a körömággyulladást,biztos nagyon fájdalmas Kép Arra gondoltam,hogy ha szandált vennél fel, talán könnyebb lenne (bár nem tudom ott most hány fok van),aztán eszembe jutott hogy abban nem igazán lehet autót vezetni. Kép
Combcsonttörés Kép mást mondó dokik Kép tényleg nehéz eldönteni,kinek higgyen az ember. Végül hogy jött rendbe Dani lába?
Én Sofkáéknál láttam Mikit mozogni és nem vettem észre semmiféle féloldalasságot!
Miki nem lett lázas,ugye?
Én is voltam 80 kiló Kép Igaz,szülés előtt. Azóta sikerült jópár kilót leadni de még mindig van vagy 4 kiló plussz,ami úgy látszik rámragadt,úgyhogy vehetek új gatyákat! Kép

Beu,

Gratulálok az üléshez! Akkor ezzel már meg is oldódott az új autósülés dilemma ugye?


Zulu,

Köszi a Lego bolt infót. Azt hiszem 2 van,egy nagyobb meg egy a kapualjban és mintha valaki(talán Manó)írta,hogy a kapualjas az olcsóbb?
Sajnálom,hogy lemaradtok a taliról,viszont irigyellek a síelésért! Biztos jó tesz majd egy kis kikapcsolódás! Hová mentek?


Orsoly,

Örülök,hogy Lackónak ilyen jót tett a kezelés!remélem nemsokára én is hasonlókat írhatok majd
Artúrról! Végül milyen babakocsit veszel?

Gombóc,

Remélem Zsombinak hamarosan lesz kedve nagyokat enni! Belaktátok már az új lakást? És milyen a környék?

Nadine,
Örülök a jó eredménynek!

Kangi,

Megnéztem a képeket,nagyon aranyos Julcsi!
A dokinéni és a védőnéni mondtak valami okosat?

Franyó,

Ankának ízlett a kukoricakása?

Toffi,

Részvétem Kép Sok erőt kívánok Nektek.

PIldi,

Gratulálok a hasraforduláshoz!

Heppi,

Tudtál ma pihenni egy kicsit?

Elli,

Köszi,hogy érdeklődtél. Elkezdtem írni a mailt a vizsgálatról,de már nincs erőm befejezni,majd holnap küldöm.

Sziasztok,
Azur
azur
 
 


Sziasztok!

Teljes a zombisodás, Julka nagyon sokszor ébred, nagy sírás, kínlódom, hogy szopizzon, akkor alszik csak vissza. Tegnap reggel beijedtem, mert azt álmodtam, hogy a gyereket visszatettem a kiságyba, végre megfordulhatok, Apa ébresztett, hogy mindjárt leesik a gyerekKép
Apa ma elhúzott Kanadába, most telefonált, hogy ebédel Montrealba. És még továbbmegy Vancouverbe. Nekem gáz, mert Julkával kell elvinnünk reggel a nagyokat.

Kérdeztem bőrgyógyász barátnőmet a banánról, aszondja, hogy tényleg van banán allergia, de ritka, alig több, mint a krumpli allergia. Különben a banánban hisztamin van, mint az eperben, málnában, de van a spenótban is. És a csipős rovarok mérgében töményen. Én a csípésre allergiás vagyok, de banánra, spenótra nem. Barátnőm szerint allergia annyi mint égen a csillag, ő sokat tud, de valamivel etetnie kellett a gyerekeitKép

Cipő: tapasztalataim szerint ortopéd válogatja, hogy mit ajánl. Van aki szerint a betétes hülyeség, mert egy egészséges lábnak nem kell, kb. olyan, mintha egy egészséges végtagot gipszelnének, és a gipsztől tuti legyengül. Ha meg lúdtalpas a kölyök, akkor saját betét kell neki. Többen a döntött sarkút ajánlják, mint a Salus vagy a Dr. Leo, az billeg, a gyerek egyensúlyoz, és így tornáztatja a lábfejét. Az engem műtő doki szerint az egész genetika, nézzem meg, hogy kinek a lábát örökölték. Szerencsére nem az enyémetKép

Norka, TinaKép mi a natúr kövirózsát használjuk, de van a patikában is.

NorkaKép gratula a furulyáhozKép és a vezetéshezKép

LeszterKép Andris is tele volt ekcémás foltokkal kb. 2 éves koráig a fűtésszezonban. Mi Balneum Hermal olajjal fürdettük, ha jól emlékszem szójaolaj.

ElliKép csacsira mi is feliratkoznánk, ha 2-3 ezer. Tali: 29 biztos nem jó, disznót vágunk a buli kedvéért, 3 család, 6-a lehet, családtól függ.

FranyóKép kukoricadarát mikróban is főzhetsz, csak néha kell megkavarni. Gyümölccsel, joghurttal, túróval, sajttal lehet keverni.

Urszila
urszila
 
 


AzúrKép biopiac nem tudom, mennyire megbízható. Mi egy Gödöllő mellett termelő kft-től vesszük, ismerjük őket, tuti biok. Bp-en is lehet venni tőlük, 500 ft-ért ki is viszik. A krumpli nagyon drága, 220 ft/kg, mert kézzel szedik le a bogarakat, a többi alig drágább, mint a normál. Bébikaják nem mind biok, de olyan helyről veszik a zöldséget, ahol betartják a műtrágyázási, permetezési technológiát, azaz hagynak időt lebomlani.
Biztos rendben lesztek, ne keseredj el. Dévényék sokkal nehezebb eseteket is sikeresen meggyógyítottak már.

Urszila
urszila
 
 


Megint énKép

ElliKép nekem már a 2. 5-ös UU adag után több lesz a tejem.
urszila
 
 


NADINE

Köszi, de jó nektek Kép Azért örülök, hogy nektek nem kell ilyeneket végigcsinálni. Persze ez nem egy "látványos" betegség, de azért féltem öt nagyon, mert a súlyosabb esetekben radioaktiv jódbesugárzással kezelik a dolgot Kép(( na nagyon remélem hogy idáig nem jutunk el.

Azért köszi a választ Kép
erikabek
 
 


Sziasztok. Elkezdtem visszaolvasni.

Sofka! Mi a lego primo? Még a duplot sem tudom pontosan beazonosítai, erre most jön a primo.
10 év után nem tud felidegesíteni a párod??? Engem hat év után még nagyon. Csak gyorsabban elmúlik az ideg. Lesz ez még jobb is?

Maci! Akkor ma-ma-mázik, ha panaszkodik. Igazából nem nekem szól, de én mindig úgy veszem. Nagyon édi, ahogy sírva mondogatja. Kép Fogorvos megvolt? Jujjj! Matricák szépek. Látom, már dicsértem. Tegnap láttam Norkánál, ő is nagyon ügyes, és győzködött, hogy könnyű. De én annyira béna vagyok. De ha eljutok valami hobbiboltba, veszek festéket, és kipróbálom.Egy másik topicon ajánlgatták ezt az oldalt, nem nézem, csak beraktam a kedvencekbe. Hátha tudjátok használni.
http://www.coloringbookfun.com/

Leszter! Egy kis sírni hagyás nem árt. Én azt látom, hogy most kezd akarata lenni a srácnak, és elkezdődnek a meccsek. Eddig még ő nyertKép vagy inkábbKép

Timici! Nem tudtam megnyitni a videót. Látom más semKépKép

Gombóc! Mi minden ért benneteket már megint. (Költöztetés, baleset) KépKépKép Zsombinak viszont gratula:KépKépKép

Kaska! Most látom, micsoda éjszakáitok vannak megint. Csak elmúlik már egyszer. Nekünk csak ritkán ennyire húzós, de akkor úgy érzem, nem bírom sokáig. Úgyhogy átérzem. Tarts ki!

Franyó! Hiányzol ám nagyon, hogy olyan ritkán vagy jelen. Ankát meg már olyan régen láttam.Kép A történetek nagyon édesek voltak, főleg apa éneke.

Zulu! Mit olvasok??? Túl némi bőgésen??? Miért tört el a mécses? Rólad se nagyon gondolnám. Látom, nem sokat alszol. Ez a baj?

Andi! Hogy vagytok? Ba-ba-ba édes lehet.

Csucsuka! Voltál a szülésen? Látom már!
Családi legenda: Én is rossz evő voltam. Egyszer egy orvos azt írta rólam: aláárkolt szemű, alultáplált kislány. Anyám vérig sértődött. Aztám belőlem is mi lett.Kép inkábbKép

Zsuzsóc! PusziadásKép Pánikolás felállás miattKép Mintha nem négygyerekes lennélKépKépKép Mert én minden vacakért hívom az orvost, az oké. Kép

Toffi! PótnagyiKép Részvétem. Házkereseés? Járt valami eredménnyel?
Kaptál matricátKép Remélem, nem hozol ránk szégyentKép

Most ezt elküldöm. Már csak két archív, meg a maiKép

B.
beu
 
 


beu
 
 


Sziasztok!

Orsoly, manó2!

Jó volt ma talizni. Manó2, köszönjük a vendéglátát.
Nem fogjátok elhinni, de Emma este nagyon kiakasztott minket. Hazafelé aludt 20 opercet a kocsiban, itthon kómás, gyors fördés, vacsi, vacsi felénél abbahgyja, leszáll az ágyról, játzsik. na jó, akkor mi is vacsizzunk. 8-kpr már olyna kómás volt hogy leesett az ágyról. Megnyugtattam aztán vittem aludni, ott megette a vacsi maradékot, aztán teázott, majd jó éjzsakát kívántam és otthagytam, mondván hogy reggel 1/2 7-kor kelt, nappal 2x 20 percet aludt, tuti hogy álmos. Elkezdett sírni, d ehagytam, aludjon, Torka szakdtából üvöltött, egyszercska anyukám jön a gyerekkel, csupa hányás, annyira üvöltött hogy összehányta magát, még az ebédből is volt benne bőven. takarítás, én tökre kiakadtam, hogy csak nekünk van ilyen hsiztis és akaratos gyerekünkKép Anyukám átvette, próbálta etetni, alttani , nem és nem, végül feladtuk és kihoztuk, hát olyna virgonc volt hogy csak na, itt játzsott, 11-kor ment aludni, 1 üveg tápot evtt még meg, most várjuk mikor kel éjjel enni. na meg holnap is tuti nyűgös lesz.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ha üvegfestés, akkor ide is érdemes benézni: http://uvegfestes.lap.hu/

Beu,
Lego Duplo: http://www.lego.com/eng/explore/productsindex.asp?page=being:0
Legalább is úgy rémlik, hogy ezekbe Duplo van írva, de majd holnap megnézem.
A Lego Primot azt nem tudom. (Talán a sima lego???)
gömb
gombolyu
 
 


Sziasztok!!

Na lányok most tudtam ideérni komolyabban. Mozi jól sikerült, a film már kevésbé tetszett, de így 5 hónap után újra a párommal, meg a barátainkkal voltam 3 órát. A lányom meg a keresztszüleivel volt. Hagytam hozzá használati utasítást Kép, kiraktam a ruhát sétához, meg a lefejt tejet, pici őszibarit (mindig lecsúszik) éa nyugodtan elmentünk. Amikor hazaértünk pont akkor ért a lányom is haza a keresztanyjával. A gyerekkel semmi gond, egy angyal volt. Igaz szinte semmit nem evett délután, még a lefejt tejet se fogadta el (tőlem lecsúszott, és nem volt fagyasztot, mert indulás előtt fejtem ki). A lány épp aludt, de nagyon furcsa szagok terjengtek a babakocsiból. HÁt lányok ennyire még sose sz*rta össze magát, pedig kellett már a falat mosnom párszor utána Kép. És próbáltkák neki adni a barackot is (nehogy éhenhaljon szegény Kép) persze nem volt éhes és az egész a ruháján landolt. Nem baj, mosógép kimosta (persze enyhe előkezelő szer használata után Kép még szerencse, hogy fehér ruhát raktam ki), már szárad a ruha. Ja a keresztanyu a kikészített ruhára még keresett egy vastag pullóvert, meg ne fázzon a gyerek a 4 réteg ruhában plusz takaró, kell még rá egy, hogy le is főjjön. (de jól fog majd ezen nevetni ha lesz saját gyereke). Így a Keresztszülők gyakoroltak ma , még gondolkodnak mikor vállanak ők is gyereket (ezek után minimum 2 év)

Na most megyek kipihenem a mozi utáni romeltakarítást, és holnap délelőtt még uszni is megyünk. Puszi mindenkinek és ne haragudjatok de most senkinek nincs erőm írni.

Nadine + Zsanka

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Mariann! Ne hanyagold el a cukrodat!!! Tessék menni orvosdoktorhoz. Remélem, talizunk, ha itthon lesztek!

Timici! Cipőcske édi! Már járós cipő vagy kocsiba való?

PIldi! Én még reménykedem az átalvásban. Nem adom fel. Bár az elmúlt két éjszaka alapján ez az optimizmus kincstári! Kép
Hozzátápi ügyben egyetértek veled. (Bár nálunk főleg apa figyeli nagyon, mit ehet a gyerek.) Annyi minden gonoszság van, úgyhogy ha van egy kis esély, hogy valami rossztól megóvjam, ha megtehetem, miért ne. Igazad van, eheti még.
Leszter írta, hogy a Ha péptől esetleg ekcémás lett a babája. Most a HA pépnek nem pont az a lényege, hogy attól nem lesz baja? Egyszer-kétszer adtam neki a Milupa HA-ból, kaptam is apától a fejemre. A sinlacot viszont direkt azért adom, mert abban semmi olyan nincs, ami ártana, viszont azzal hajlandó megenni a kaját.

Én amúgy hozzátápi ügyben nem jutottam dűlőre. Ha akkor adok neki kaját, amikor éhes, ráadásul péppel, akkor mindent eszik, elég sokat, nagy tátogással. Ha két szopi között, akkor viszont péppel vagy pép nélkül, mindegy, alig kap be valamit. Még nem nagyon döntöttem el, akarok-e kihagyni egy szopit is. Egyelőre szépen fejlődik így is, és ez nekem nagyon kényelmes. (És hova is mennék nélküleKép) Úgyhogy azt hiszem, idén még etetem, ahogy épp alakul, aztán januárra kitalálok valami koncepciót.Kép Már ha a tejem is úgy akarja.Kép Meg persze a gyerekem isKép

Ezzel a bio nem bio dologgal meddig kell foglalkozni? Mikor ehet meg bármilyen bolti zöldséget?

Elli! SzamárlistaKép Öltöztetés: rettenetes, borzalmas ez a hideg idő. Minden olyan nyűg. Én még mindig az Árkádba járok, ott minden egy helyen van, beérünk, levetkőztetem, ha megyünk, felöltöztetem. Persze ez is egyre nehezebb, mert már üvölt (hallod?!) öltöztetés közben. Hozzátápis problémádra meg kitalálták a bébiételeket. Kép Bár eléggé sajnálom, mikor ¾ üvegeket kidobok. De az összeütés nekem sem megy. Ráadásul ugye a nem túl bio zöldségek.

Pocóka! Üdv a zombianyák társaságában. Kevesen bírnak közülünk sikertörténettel. Én nem tartozom közéjük. Kép Remélem, azért neked sikerül.

Most már nagyon elfáradtam, holnap folytatom. Ne írjatok nagyon sokat, mert nem tudom behozniKép

Jó éjt, Beu
beu
 
 


Sziasztok,

megjöttemKép. ÖTYE party elég kalandosra sikerültKép.

Erika,
Szia ittKép. Gyönyörű kislányod van, drukkolok, hogy ne kelljen semmi komoly beavatkozás!Kép

Gömb,
ÖregTyúkokEgyleteKép. Barinőkkel szabad és gyermekmentes programKép.

Azúr,
Tirolba megyünk, Tux gleccser. Jó messze vanKép.
Örülök, hogy jobb a kedved márKép.

Beu,
bezony, szoktam ám bömbizni, nehezebb napjainkon. De elmúlikKép.
Mondtam Apasasnak, hogy a következő gyermek akkor érkezhet, ha a meglévő kettő csont nélkül átalussza az éjszakát, és nem vív meg éltre-halálra egy nyomorult Legómozdonyon.

Lego Primo: régebben Primo és Duplo néven futottak a mai Explore típusok. Most az összes tökmagoknak való Lego explore néven kapható.
Primo a nagykockás Lego régi neve volt emlékeim szerint.

Zsuzsi,
sajna nekem sincs. Talán Silicea lenne, de biztos nem olyan magas potenciábanKép. Szegénykém, nagyon brutál lehetKép, én már attól nyüszögök, ha egy kicsit begyullad a körömvágás miatt.

Nadine,
hurráhurrá!KépKépKépKép

jóéjt mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Momo
Szerzetesrend :-O

Kangi
Most néztem még csak meg a fényképeket Julcsiról.Én nem mondanám azért róla hogy olyan vékony szerintem pont jó súlyban van .Legalábbis a képen ez látszik. Kép

Elli
A barátnő vezetés nem lehetett egyszerű Kép

Nadine
De jó hogy nincs semmi baja Zsaninak Kép
Szerintem tuti le fog szokni róla, Meséltem Ádám ue.csinálta én is azt hittem hogy egy hülye szokás de aztán ahogy elkezdett jönni a foga rájöttem hogy ezt csak azért csinálta mert birizgálta vele az inyét.Mióta kint vannak a fogai már nem is szokta csinálni.
Mozi Kép

Azur
Bizti sokat fog segíteni a Dévény módszer csak jót lehet róla hallani és még elég időben kezditek. Drukk. Kép

Beu
Üléshez gratu Kép
Érdekes mert a ma-ma-mazás nállunk is meg van vagyis volt.Mindig olyankor csinálta amikor panaszkodott vagy nem tetszett neki vmi.
Aztán apa elkezdte utánozni mindig amikor csinálta egyből néma csend lett és figyelt hogy most mi van. Azóta ha elkezd sirni vagyis inkább hisztizni csak mondjuk neki hogy mmmma-mmmma és már csönd is van.

Zulu
Ne sírj ! Mondom én aki tegnap előtt szintén bőgőmasinává változott és a kedves kisfia ahogy meglátta, abbahagyta a sírást és elkezdett kacagni hangosan Kép
ÖTYE ! Ez tök jó. El nem tudtam képzelni mit jelenthet. Kép

Erika
Sajna én sem tudok neked segíteni mert hála az égnek nincs ilyen problémánk. Nem vagyok biztos benne de mintha láttam volna a topikok közt ilyen témával foglalkozó oldalt. Hátha ott többet tudnának neked segíteni.Remélem minél hamarabb túl lesztek rajta és elég lesz ez a mostani kezelés is nem kell semmi komolyabb.

Ja azt szerettem volna már kérdezni csak mindig elfelejtettem hogy segitsetek már én mint kis tudatlannak hogy a Viburcol (már ha jól irtam)
pontosan mire való. Van egy barátosném 8 és fél hónapos a kisfia de már tisztára kivan az éjszakáktól (óránként ébred)és annak akartam javasolni hogy próbálja ki hátha bejön.Vagy még volt valami homeos cucc is de már nem emlékszem mi volt a neve. Az is lehet hogy én is kipróbálnám.(mármint Ádámon) Mert én nem hiszem hogy azért ébred este mert éhes lenne.Na majd látjuk én még bírom de a barátnőmet egy hónapja láttam azóta tiszta zombi lett szegény.Nem is csodálkozok rajta.

Na most egynlőre ennyi 5 óra óta fennt vagyok olvasok és irok. Nem vagyok normális. Apa elment Pestre Ádi felkelt szopizni és már nem volt kedvem visszafeküdni. Bezzeg napközbe meg majd de le feküdnék Kép

Szilvi
szedem
 
 


Sziasztok!

Maci2!
Köszönöm a hófehérkés sablonokat, most már tényleg be kell szereznem a festéket is. Kép

Toffi!
Részvétem a nagyidért.

Zsuzsi!
Szegény Te, javulhatna már a lábad.KépKép

Na megyünk usziba.

Magdi
gallainémagdi
 
 


ZsuzsiKép

Az Echinaceat hányszor lehet beadni Julkának? Nagyon náthás szegényke, elkapta Andristól. És persze pont most, amikor egy hétig egyedül vagyok velükKép Kezdetnek belenyomtam 5 db D2-est.
A lábad hogy aludt?

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!
Annyit írtok... Én meg alig jövök.
Pedig néha beleolvasok, de írni már nem sikerül.
Próbálom átfutni az írásokat, és akkor jövök.
addig is:

Kangi, Kakukkfű
Nálunk is nagyon bejön icipici kiflidarabok, kicsi margarinnal megkenve. Mégha nem is egészséges a margarin, szerintem még mindig jobb, mintha valami édes babapiskótát nyammogna. Persze kekszet én is szoktam neki adni, de inkább kiflivel kábítom.Kép
Ma reggel egy pici házi-bio szilvalekvárt is tettem a katonákra, és tetszett neki. Kép
KAngi, drukkolok, hogy Julcsinak megjöjjön az evőkéje.

Rólunk
A héten ágybaszoktatásvolt. Mondhatni sikerrel, csak az a baj, hogy ha nem sikerül egyből elaludni, amikor fúrja az ágyat, akkor rákezd sírni. Anya kimegy, majd néhány perc után bemegyek. Ekkor már hullafáradt. Lefektetem, és sírdogálva elalszik. De csak akkor, ha ott vagyok.
Szerintetek, hogy lehetne kiiktatni az elalvás előtti hisztit, sírást?

Zsuzsi
Már van egy nyerő gép, de még kutakodom. mail megy.

Urszula
Tegnap este adtam Szilinek egy Viburcol kúpot. Tök nyugisan aludt tőle, bár 2szer így is felébredt. Nálatok milyen eredménye volt? Bocs ha már írtad, csak lemaradtam.

m&sz
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Beu, nekem a lego primo pl. a kukac, nagy kockák, amik a Zulu féle taligában vannak, csörgős elemek, kisautók. Hozzátátpi Marcinál csakc akkor nem műxik, ha nagyon éhes (nincs türelme), ha nagyon álmos. Különben pedig nem eszik nagy mennyiségeket, de azt szívesen. Így aztán gyak. egész nap etetek valakit.

Azur, fel a fejjel, csak jobb lesz!!

Urszila, jövő heti reggelekért nem irigyellek. Pláne ebben az időben.

Nadine, Katára vigyáztak anno hasonlóan. Mikor hazaértem épp kétfelől himbálták a mózesban, és a hintapalintát énekelték. SDzaladt az egész lakás.

Lányok, a kölcsön kenyérsütő rendszeresen kiköpi a dagasztókarjait. Nagy zaj, én szerelek, és aggódom. eddig nem csinálta. Láttatok már ilyet? Mi a teendő???


Ja, és csak napló jelleggel: Marcipán csütörtök óta tapsol. (Valahonnan a mélyből felderengett neki.) és tegnap óta csetteg a nyelvével.
sofka

Zsuzsi, mi van a lábaddal??? És a lakással?Hagytak a krapekok csodát tenni?

Maci2, kérhetek én is Hófehérkét??? Köszi!!

Zulu, ezek szerint maradtok atlag kétgyerekes család? (Már ha a legomozdony, átaludtéjszaka a 3. feltétele). Vagy majd negyven körül, mikor ez a páros kamaszodik??? ötyéért irigy. Nálunk nincs ember, aki vállalna három gyermeket estére. Sőt, anyu már megérti apát, amiért nem meri!!! Pedig aztán neki vannak tapasztalatai, meg hajlandósága is. Csak anyatejet nem tud. És Őfelsége még mindig nem érti a cumisüveget. gondoltam névnapjára meglepem egy varázsitatóval. Hátha.. Legalább egy kis vizet. És akkor tán még fodrászhoz is eljutok. (Ráadásul pénteken megint sebészet. Ajjaj!)

Franyó, hogy ízlett a puliszka a lánynak?
sofka
 
 


Miért nem tudom megnézni a képtárat? Már két hete mindig feldolgozás alatt van. Vagy én vagyok peches????

sofka
sofka
 
 


Toffi,
Szegény mamaiKép Nehéz lesz megmondani Szandinak.Kép
Éjszakai alvás nálunk sem tökéletes. Pár napig ment, de visszaállt. Most megint 2-szer ébredt.

Momo,
Hasonló a helyzet nálunk is. Roni megint éjjel eszik (napközben keveslem amit sikerül beletömni), és a tejcsi is fogy.

Szilvi,
Ez aztán a hozzátáplálásKép

Gombóc,
Az evésnél vannak érdekesebb dolgok isKép

Pocóka,
Szép gyarapodásKép

Elli,
Ma már nem kizáróok a 3 császár, ha jó állapotban van a méhed. Csak a 3. babát olyan helyen kell szülni, ahol nem kötik el automatikusan a petevezetéket (vannak ilyen helyek).

Heppi,
Oké, várom a kiscipő képétKép

Nadine,
De jó, hogy minden rendbenKép
Ha angyal voltZsani, akkor miért 2 év múlva vállalnak csak gyereket a keresztszülők?Kép

Erika,
Üdv itt.
Nincs ilyen tapasztalatom. Bár Roni is keveset eszik mostanában és elég izzadós. Aggódjak? De a mi dokink még nem küldött vérvételre.
Nagyon édes a lányodKép

Azúr,
Ne keseredj el! Mások babái is rendbe jöttek a tornától. Drukk a mielőbbi ügyes ArtúrhozKép

Beu,
Gratula az üléshezKép
Fogorvos megdicsért, csak egy kis fogkövet távolított el és 2 fog nyakkopását kezelte.Kép Szegény páromnak viszont tömött egyetKép Roninak majdnem csináltattunk fogsort, de még várunk egy kicsitKép
Köszi a címeket, mentettem.Kép

Zsuzsi,
Hogy van Miki? Ugye nem lett beteg, drukk!
Jobbulást!

Myssnia,
Azért már ez is előrelépésKép

Sofka,
Tapsoló MarcipánKép
Sablont küldtem.

Ilyen az összhatás (pár fűcsomó még szárad):
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Tina,
Mail ment.

Minden Zsombinak (Gombóc, Toffi)
Boldog névapot!
Kép

Lányok!
Már akartam kérdezni, hogy ti milyen gyakran viszitek orvoshoz a babátokat (ha már nincs oltás és nem beteg)?

Maci_2
maci_2
 
 


Látom, Zsuzsi még nem járt erreKép így, ha felébred, adok neki megint 5 bogyót. Hátha megússzuk csak egy kis náthával. Ha lázas lesz, viheti reggel Andris Zsuzsit iskolába. Du-i elhozatalt még meg tudom szervezni, de reggel mindenki rohan, közelben sehol egy szimpatikus otthonülő néni.

MyssniaKép Julka is nyugodtabban alszik a kúptól, 2-3x ébred, de nem sír olyan kétségbeesetten, csak szopizik. De nem merem minden nap adni, így vannak nagyon rossz éjszakáink. Rég volt Szilárd-képKép Kép

RoniKép gyönyörű alkotásKép bizti élvezi a fogatlan nagylányKép Doki: uaz mind az első kettőnél, havonta rendel be 1 éves korig. Utána olyan 3 havonta, majd később fél évente. 3 éves kor után meg van ovis doki, kb. 2havonta, házi dokinál meg a betegségek motiválta talik.

BeuKép gratula a felüléshezKép milyen stílusban csinálja?

SofkaKép csettingetni Julka is tud. De a tapsolni nem. Gondolod, hogy a pocakban is tapsolt, csak elfelejtette?Kép Ügyes kisfiúKép sebészetKép, én majd csak tavasszal. Síelésnél zavar a legjobban a vas, de ha ennyiszer szopizik Julka, akkor úgysem síelek.

ZuluKép síelés alatt mit csináltok a kicsivel? mármint ha viszed, akkor hogy képzeled el az életet vele? itt dillemázom, hogy befizessünk-e engem is, nagyon mennék, a tavalyi szezont kihagytam ugyibár.

SzilviKép Viburcol nyugtató kúp lázas és láztalan nyugtalanság esetére. 12 van egy dobozban, tényleg jobban alszik tőle a gyermek. Csak sajnos én sem tudom, hogy hány napig lehet adni, nem ír rajta semmit, és elvileg tele van méreggel l. atropin, kökörcsin stb. Nem tudom, hogy méregnek számítanak-e nagy hígításban is, kiürülnek-e a szervezetből egyik napról a másikra stb.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!
Zsombiknak en is Boldog Nevnapot kivanok! Kép

Lanyok
Kerdes! Baratnom kis csomot talalt a melleben, gondolom gyulladas (szoptat persze), ki irta a kelkaposztas borogatast? (Zsuzsi?). Meg kell fozni, v hogy muxik ez? Surgos lenne....tudom 7vege van.

Norka
norkini
 
 


Sziasztok Kép
megint ég a pofám, hogy nem tudok írni személyenként - egyszerűen nincs erőm hozzá Kép

Julcsi továbbra is madárétkű, a Polyvitaplexet nemigen tudom belecsalni, kiböki az ízét, onnantól fujkaja. Magában mégúgyse, bár ma éhes volt és beledugtam a szájába a második kanál után, hát voltam én akkor minden, csak szép és jó nem! Azt a fejet!!!

Viszont ami a legnagyobb gondom (na, a száz másik legnagyobb mellett), hogy - gondolom, a vas miatt is - irtó nehezen jön a kaki, nagyon görcsöl, pukkantgat. Már a második napján vagyunk a Lactobacillus kúrának, egyelőre nem sok sikerrel Kép És mindez abban csúcsosodik ki, hogy eszik egy pár kanál kaját - mert persze éhes szegény -, és rögtön beindul a perisztaltikája, ami iszonyú görcsöket eredményez. És csak sír, feszeng, és persze nem eszik KépKépKép Most főztem neki ánizsteát, hátha az segít. Próbáltam narilevet adni neki, de konokul összeszorította a száját.
Ennek dacára jókedvű, mozgékony, csak már én izzadok vért Kép

Azért, hogy valami jót is írjak, tegnap és ma csak 3/4 5-kor ébredt (f8-as elalvás után, úgyhogy ez jóóó!), és duplaszopi után csak hétkor ébredt újra. Négykézláb kúszva meg becserkel már bármit a lakásban, és mikor figyelmeztetem, hogy kutyakolbászság, ami tervez, meg bitangság, akkor jóízűen kiröhög Kép Ja, és két LEGO-építőt már igen fülsiketítően tud egymáshoz csapkodni Kép

Nagyon köszönjük a képek dicséreteit. Tényleg nem sovány, viszont igen apró, és hát a combija valóban lehetne kissé vaskosabb. Most 66 centi körül van, és 6,38 volt a szerdai mázsálás eredménye.

Gyógyulást a betegeknek és vigasz-vigasz a szomorúaknak (Zulu!!!)

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Norka Kép
biztos, hogy kell káposzta? (Kép)
Nem elég, ha beül a hujjujforró vízbe és kisimogatja a csomót?

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Urszila: mi ezen a héten voltunk magunk (apájuk Svájcban), és én bizony keményen rásóztam Bálintra az ikreket (egy buszmegállónyira van a két épület, a cikis csak, hogy rettentő telik a buszok, fel se férnek sokszor). Jelentem, sikeresen túléltük!

Maci2:császárok száma: azért az durva lenne, ha bármelyik kórház előzetes értesités nélkül elkötne 3 csaszi után! Igen durva pereket lehetne belőle csinálni! Azt elhiszem hogy rádumálnak, közlik, hogy nem szabad stb, de hogy se szó se beszéd....
Gyerekdoki: azt mondta, hogy 5-6 hetente vigyem akkor is, ha nincs semmi. Most vittem volna, pont nem volt, igy csak lemérve lett és megegyeztünk a védőnőkkel, hogy majd egy hónap múlva megyek. Szóval lazán 2 havontaKép.

Ancsi nagyon beindult, mászik ránk, próbál feltérdelni és felállni. Rácsok viszont nincsenek (járókát két hónapja összecsuktam, mert útban volt, benne meg jóideje nem volt a gyerek, ágy meg pöttöm hálóban, ahol csak alszik meg szopizik), és ahogy körülnéztem háát a bútorzat nem siet neki segiteni.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kangi
Azt irja probalta, de semmi Kép
Kajcsizas Kép Alvas Kép Lesz ez meg jobb is, en mondom! Kép


Lanyok
Tovabbra is varom a kelkaposztas tanacsot!
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk egy fodrászoláson, Szandi haja rövid ("anyáé csak szép"Kép)
Zsombi alszik, Apa squashol...

Részvéteket mindenkinek köszi... A mamit muszáj volt Szandinak megmondani, mert hétfőn délután lesz a temetés, a vártnál jobban fogadta (viszont a pótnagyit még nem mertük megmondani).

Zulu
Ezt a hetet az ellenségeimnek sem kívánom (4 nap alatt 2Kép)

Elli
Hétfőn 13 h-ra járunk úszni
Talira mi is szeretnénk feliratkozni!
Nem akartalak rábeszélni a tesód babájára, csak sose lehet tudni...
Barátnő vezetéseKép, van ilyen

Nincs szerencsém, Zsombi felébredt.

Gombóc
Zsombinak boldog névnapot!!!

Még próbálok jönni
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Megint én

El is felejtettem elújságolni, hogy Zsombi délelőtt megevett egy teljes üveg déligyümölcsös almát! És biztos kicsit megijedt, hogy éjjel nem kap enni, mert mindjárt tudott 6 órát aludni egyben

Nadine
Klassz, hogy minden rendben Zsankával!

Sofka
Előbb írtam, egyiket már tudja Szandi, de attól félek, hogy ennyi már sok lesz neki (még a déditatán is jár az esze és itt a köv. 2)

Azúr
Kitartást a tornához és gyors javulást kívánok!!!

Beu
Gratula az üldögélő Lőrinchez!

Zulu
Ezen én is röhögetem volna (kaki-gyurma), húgom kisfia pár éve kutyagumival csinálta, aztán abbahagytam a röhögést, amikor megfordult a gyerek és az arca is olyan volt. Amikor fürdettem, már pláne nem röhögtemKép

Sofka
Gratula a tapsoláshoz!

Maci_2
Hófehérkés kollekció szuper!
Zsombi köszöni a névnapi Garfieldot!
Mi kb. 4 hetente ellátogatunk doki nénihez (mert normális és szereti a két gyerkőcöt, meg így megejtjük a mázsálást is, megbeszéljük a sikereket, sikertelenségeket...)

Norka
Zsombi neked is köszöni!

Kangi
Drukk a hatásos kúrához! És gratula a nagy alvásokhoz!

PIldi
Amikor Szandi született, volt egy csaj 3-ik császárral, rá volt készülve az elkötésre, altatás után közölték vele, hogy nincs rossz állapotban a méhe. Na, ő akkor kezdett fenyegetőzni...

Na megyek, Szandi rosszalkodik Kép
Holnapra is ilyen szép napot mindenkinek!
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Tina!
Igen, azért gondoltam,hogy már nem lesz bébiétel Levinek,mert 1 éves kor felettit még nem láttam.

Erika!
Sajnos nem tudok segíteni Kép. De Hanna gyönyörű Kép!

Kangi!
Julcsi nagyon aranyos egyáltalán nem tűnik soványnak Kép.

Beu!
Önálló üléshez gratulálok! Nálunk panaszkodás esetén 'me-me-me' van.

Maci2!
Én csak oltatni viszem Levit, beteg pedig még nem volt, így nem szoktam orvoshoz vinni.

Csacsi: voltunk ma az Intersparban, megnéztük ott is a csacsit. Megint csak labda volt, az a keményebb gumiból (?) készült, de olyan fajta, aminek a csomagolásán rajta volt a csacsi fényképe is. Felírtuk a dobozról a forgalmazó telefonszámát, hétfőn felhívjuk, hátha elárulják, hogy tudnak-e szamarat szerezni vagy náluk kapható-e. A labda 1450 ft volt, szerintem a más forma sem lehet sokkal drágább. Majd beszámolok hétfőn.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Urszila, annál azért külvilágibb mélység. Úgy egy hónapja tanították neki a csajok. Aztán megunták, mert nem csinálta. Erre tessék. És most aztán a legváratlanabb pillanatokban tapsolgat, és közben rettttentően elégedett magával. Hogy zavar a vas? Én néha azt érzem, hogy talán amiatt nem akar az izület tökéletesen mozogni. Szerinted lehet? A rtg-en bazi nagyok a csavarok, hosszú a lemez is. Az is lehet, hogy a látvány bénít meg. Kép

Virág, de jó lenne ez az olcsóbb szamár. Mert mire mind az öt gyereknek veszünk vmit, meg a legszűkebb családnak... Kiürül a kassza!

Kangi, holnap megnézem, magamnak ezt a lányt. Megnézem?

Toffi, nem irigyellek a történtekért. Szandit kiviszitek a temetésre?
Fodrászhoz gratula. Én magam kopasztottam ma az aprónépet. Orsit egyszer vittük fodrászhoz, több mint másfél óráig vagdosta a csaj, és csámpás lett. Azóta én csinálom. Tíz perc alatt. Ez is csámpás, de legalább gyors és olcsó. (Ráadásul naggoyn dízájnos, mert ellestem, hogy nekem hogy vágja a csaj. Ettől nem bili, hanem összevissza. Szakszóval: kapcsolatnélküli)

Norkini, káposztáhzoz nem értek, de nekem nagyon bejött a különleges szoptatási póz. (Van vmi ilyewn topik, onnan keresgéltem, és váltogattam. MArci élvezte, csomó husss.)

Miért nem tudok bemenni a képtárba?
Szép szombat estét mindenkinek. (Telihold+holdfogyatkozás. Hátha alszunk. Vagy nem.)

sofka
sofka
 
 


Norka, bocs,hogy beleszólok,de én nem kelkápit tudok,ami jó,hanem rendes fejes kápit. Nekem is ezt ajánlották 3 helyen is (2 doki+1 növérke), be is jött.
Nyersen,megmosva 1 levél be a cicifixbe, félórára. (én ennyi idö alatt elaludtam,nekem bennt volt egész esteKép) Napi 3-4-szer ismételni...
Remélem használ!!!
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Lányok,
nem tudjátok, Pocokkal mi van? Úgy eltűnt! Ugye, ide szokott írni?
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Lanyok
Koszi nagyon a kaposztas+szopispoz infokat! Kép Tovabbitva! Remelem hamar megoldodik.
Igerem lassan irok normalisan is.... Kép
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Sofka! Jó jelszót és felhasználót írsz be? Nem lehet, hogy nézegetéshez írod az adminisztrációs szavakat? Nekem bejött, de elsőre összekevertem.

Norka! Mi történt??? Semmit nem értek. Visszakeresek.

B.
beu
 
 


Sziasztok,

Gombóc, Toffi,
Zsombiknak nagyon boldog névnapot!KépKépKép

Urszila,
nagyszülőkkel megyünkKép. De Macka is jön fel a hegyre, ha szép idő van, elkolbászol a hóban, meg a hüttében. Malacka síel, mi meg felváltva őrizzük a tökmagot. Így egyel kevesebb bérlet lesz. (Tuxon nem fényképes a bérlet, hanem egy kártya, amit beteszel a zsebedbe, és a gép érzékeli)

Kíváncsi,
Pocoknak szerintem nincs most netje, mert ideiglenesen elköltöztek, de szerintem hamarosan tud majd jelentkezniKép.

Kangi,
kösziKép.
A képeken szerintem sem ropesz Julcsi, de tapasztalatom szerint a képek kicsit csalókák. Most nézegettem Macó régi fotóit, és kifejezetten GombócArtúr benyomást tett rámKép. Persze, mert ott nem látszik, hogy picike.

megyek, mert jajonganakKép

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Kezd egy kicsit konszolidalodni nalunk a helyzet.

Par napra a matracos egyutthentergos alvast alkalmaztuk. Az elso alkalom igy is egeszen extrem volt, Viola gyakorlatilag vegigszopizott egy ejszakat, de ezt most ne koltoi tulzaskent ertsetek! Evett, belealudt, eldoltem mellette, elhelyezkedtem, felsirt... es nem nyugodott meg maskent, cdsak a cicin, hiaba simiztem, vettem fel... Ugy 2 orat szundiztam, amikor a hasamra tettem, aztan ott is vergodni kezdett. Persze lehet, hogy meg aludtam rovideket, ora nem volt, es ilyenkor az ember nem tudja, hogy 1 perc vagy 1 ora telt el... Hajnal 5-kor mar en a WC-n bogtem, Viola meg a szobaban nyafogott... :-((( Reggel pedig lemertem a pelusat, es 30 (!) dkg volt!

Azota is igy aludtunk, es most mar emberi idoben alomba lehetett cicizni, es visszatert a korabbi 4 ebredesehez. Sose gondoltam volna, hogy ennek is orulni fogok... Ma megprobalkozunk a nagyagy-kisagy rendszerhez valo visszateressel, drukkoljatok!

Az is lehet, hogy meg fogom probalni este jollakatni az aznap lefejt tejcivel, hatha akkor lesz legalabb egy hosszabb alvasi periodusa... Voltam szopiscsoportban, es Bianka megnyugtatott, hogy szerinte ettol meg nem fog elapadni a tejcim...

Beleolvastam a regi levelekbe, es koszonom a biztatast mindenkinek :-))) en is tudom, hogy ki fogja noni, csak a fenti szituaciokban attol feltem, hogy a tetememen novi ki... :-[

Na de legyumk optimistak, per pillanat alszik a kisagyaban...
Amugy meg biztos tiszta hulyenek fogtok tartani, de megint lesz versmondos-eneklos buli es fogok szerepelni :-))) mar voltam megbeszelesen, es elmentem kocsmazni is, ANNYIRA jolesett :-))) biztos faraszto lesz, meg egy csomo szervezest igenyel, de rendesek a tobbiek, neha ide is eljonnek majd probalni, es vegre valamitol en is lelkes vagyok :-))) ma mar megtanultam masfel verset, es Violanak mondtam fel oket, csak lesett :-)))

Szoval ez van, most elkuldom es meg pindurkat visszaolvasok, aztan bedobom en is a szunyat, remelem...

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Kaska, nem akarok se le-se rá beszélni, és nem mondom,hogy az én példám a követendö, de:
Én- azaz Mi a párommal az esti szopi után adunk Ádádmnak tápit. Hogy miért, hosszú lenne leirni, egy szopis dokinö tanácsolta annak idején (napi 200 ml tápival dúsitott anyatejet, ez kijött Ádámból, a folyékony tápi nem), azóta megmaradt ez a szokás. 3 hónapos múlt, nappal rendesen szopik, 2,5- 3 óránként (néha 4-igis birjaKép),és jelentem van tejem eme alkalmakra, nem zavart be ez tápizás. Elöször 50 ml-t kapott,most 70-et kap,mert igy pont elfogy a felbontott tápi 3 alkalommal, és nem kell kidobni.
Szóval ha csak ezen múlik a nyugodt éjszakád, szerintem "tömd" meg egy kicsit Viola pociját, hátha jobban aludna.
Még annyit,hogy mi ÁDám 2 hónapos kora óta átaludjuk az éjszakát, hébe-hóba van hajnali 4-kor szopi, de az átlag az 5-6 óra reggel!!! Ésm ég ez is emberinek tünik azokhoz az éjjelekhez képest, mint amiröl Te is tudnál mesélni,igaz??

Még tudnám tovább is ragozni, de éppen szólt a férjem,hogy jön haza és éhes, megyek is a konyhába ebédet melegiteni.(nem irtam rosszul, Kanadában még csak ebédidö vanKép)
Egy próbát megér,nem?
Szia
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Beu
Megvan? Nem is olyan bonyolult! Kép

Tsok
Norka
U.I. Jazi Lorinctol eltanulva azota is siman atmaszik a kuszobon!!! Kép
norkini
 
 


Sziasztok!

Maci_2
Az hogy Zsani egy nagyal volt, nem jelenti azt, hogy nem nyafogott, nyáladzott, kurjongatott stb. tehát normális babaüzemódban működött, de ez még túl sok volt nekik egyelőre Kép Még mindketten singlik, pedig már lassa 8 éve gyűrik így egymást. Mi meg a férjemmel 5 éve ismerjük egymást és 4 éve vagyunk együtt, és van gyerekünk. Ők teljesen más gondolkodás módban vannak. Csak akkor házassaág, ha van már családi ház (még nincs), autó (na ebből mind a ketőjüknek van) biztos egzisztencia. Csak ki fognak futni az időből lassan. (28 éves múlt a csaj és 2 v tuti nincs gyerek mert köti valamilyen szerződés)

Na ma nagyon jól sikerült az úszás, habár apája nem mert bejönni a medencébe, mert enyhén náthás így ő fotózott.

Kép

És volt egy profi víz alatti fotós is, lesz 2 olyan kép is, de majd csak két hét múlva.

Virga
A csacsit én is megnézem majd itt Debrecenben s az intersparban, hátha itt még van.

És a mai siker sztori, hogy röhögjetek kicsit. Ma úgy döntöttünk a párommal, hogy elszaladunk a lányom keresztanyja autójával a Baumaxba. Előtte beszéltük a sógórnővel, hogy elég kicsi a Matíz akkuja, nehogy rajta hagyjuk a lámpát, mert können leszívja. Na több se kellett nekünk. Én vezettem gond nélkül odaértünk, be a boltba. Kifele csak azt vettük először észre hogy nem működik a központi zár. Férjemmel nem értjük a problémát. Teljes kétségbeesés, hogy nálunk romlik el az autó. Nem baj van rajta garancia, majd megcsinálják alapon bekötjük a lányt és indulunk. Pontosabban indulnánk, mert én sikeresen rajtahagytam a lámpát. Fél óra alatt majdnem csontra leszívta, csak köhögött szegény. Férjem optimista megjegyzése nem baj betoljuk. Még szerencse, hogy sógornőm külön felhívta a figyelmem, hogy ne is próbálkozzunk vele, nem lehetséges az immob miatt. Így én röhögve hívtam a sógornőmet, hogy ugyan már jöjjenek és bikázzuk be a másik autóval, hogy hazajussunk. De így utólag belegondoltam, mi lett volna ha nem szól előtte? Még most is ott tologatnánk a kocsit a Baumax parkolójában??? De vettünk két csomag habtapit a lánynak, meg szétnéztem mit nem veszek meg ott majd az új lakásba, mert máshol sokkal olcsóbb.
Na megyek összekapom magunkat holnapra, mert megyünk a szüleimhez (Matízzal, remélem nem hagyjuk rajta a lámpát, rádiót Kép)

Minden Zsombornak nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!!

Nadine + Zsanka

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Norka!

Megvan!Kép Vagyis barátnőKép De majd gyorsan elmúlik, remélem. És futkározol JÁzi után?

Zsombik! Boldog névnapot!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Gombóc, Toffi,
Zsombiknak nagyon boldog névnapot!

Most csak ennyi Bori az elmult 3 ejszaka 2 es 3 kozott mindig kitalalta, hogy reggel van, masfel 2 ora jokedvu jatszas utan ugyan visszaaludt de en kivagyok. Holnap jon egy csomo vendeg (3 nagyneni meg nagybacsi) a lakas szalad... Ma zsiraf vadasz volt a lany Kép mindig lehuzta a zoknijat Kép

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Boldog nevnapot a Zsombiknak! Kép

Azur,
egeszen biztos, hogy helyre fog razodni Artur! Lehet, hogy most kicsit tovabb kell jarnotok, de ez a vegeredmenyen nem fog latszani! :-))) Es az csak jo, hogy nem volt semmi elozmeny! :-)
Amugy lehet, hogy mi is fogunk valahova jarni, Viola nagymozgasai is stagnalnak mostanaban, ugy gondolom, 5 honaposan megnezetem, ha meg nem fordul at. De mar nem parazok annyit, ezek alakithato dolgok.

Beu,
gratula Lorincnek profi csucsuleshez :-)))

Orsoly,
orulok, hogy Lacko mozgasa ilyen klasszul alakul :-)))

Zulu,
amikor eljutok odaig, hogy kitor belolem a rohoges, akkor nalunk is meg van mentve a helyzet... :-)
nahat, pottomokkel egyutt mentek sielni? Vagany :-)))


Erika,
pajzsmirigytultenges: csaladom gyanitja, hogy gyerekkoromban nekem is az volt. A tunetei: sovanysag, kicsit kidulledo szem, porgos, vibralo szemelyiseg, a hideget jobban birja, mint a meleget. Most ennyi jut eszembe. Asszem, az anyagcserefolyamatok felgyorsulasaval fugg ossze. Lehet kezelni, nalam nem csinaltak semmit, asszem, ki is lehet noni, es egyutt is lehet vele elni.
Hannah nagyon edes :-)))

Gomb,
bakancs :-( ilyenkor orulok, hogy Violanal nyaron aktualis a labrakapas...
bebitaxi viszont :-)))

Nadine,
orulok, hogy Zsanival minden rendben :-)
Mozi :-))) romeltakaritas :-(
Nem hiszem en, hogy Zsani elriasztana a keresztszuloket ;-)))

Urszila,
fogadd melyseges megertesem zombitemaban... becsapos almok :-( ezek miatt nem szeretek a nagyagyban egyuttaludni, akkor inkabb a matracon!

Mano,
biztos csak tulporogte magat Emma, ez minden gyerekkel elofordul neha! Az en szuleim is mindig azt mondtak rolam, hogy csak nekik van ilyen rossz gyerekuk, aztan kiderult, hogy dehogy...

Ne haragudjatok, most csak eddig jutottam, muszaj aludnom, leragad a szemem. Holnap delelott hatha tudok jonni, elvileg apaja lesz a gyerekfelelos :-))) mert ma egesz nap elvolt!

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?