Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lilla!

Egy újabb kutyus?
Milyen ?
De jó aki házban lakik, az én fiaim is ugy szeretnének kutyust hozni, de panelban csak elkinoznánk őket! :cry:

Magdolnám:
Jól felhizott, de olyan édi!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nem! A férje már vagy 15 éve meghalt. De ahogy Pali meséli, nem volt már az utolsó években használható az öreg, ágybanfekvő beteg volt és mindent a Maris(Máriának hivják) csinált.Kis kapitány lett, ugy osztogatta a parancsokat a munkásoknak, hogy csak!hatalmas birtokuk volt.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla, ma a magyar érettségi volt? ha igen nem tudod mik voltak a kérdések?

Kép
Kép
odri
 
 

 
 

szerdán megyünk sima uh-ra. Kíváncsi vagyok hogy az én kis drágám mekkorát nőtt! 04.02-án volt 653dr. Pénteken meg 4d-re a genesisbe
magdolnam
 
 


Én most leszek májusban 34 és ez lesz az első babám. sajnos a tavalyi elment. :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


jaj egy kalappal az érettségizőknek!
Odri, te mikor teszel fel képet? Akár pocakról! akár bébiről!
magdolnam
 
 


Magdolnam
Édes a malika. Nem fut el az udvaron? Vagy figyelitek ilyenkor.
Hát a kiskutyáktól mi is tartunk. Most egy ideig még nem szeretnénk, úgyhogy gondoskodnunk kell róla valahogy. :D
De majd egyszer...
Amúgy németjuhász, majd rakok fel róla képet, de most itt a munkahelyemen nincs nálam. Megsajnáltuk, mert a gazdái elváltak, panelba költöztek és már hetek óta egyedül volt étlen szomjan. A fiú kutyánkat meg menhelyről hoztuk. De nagyon összebarátkoztak. Már vittük sétálni is, és simán el lehet engedni, nem szökik el.

Kép
p__lilla
 
 


Odri:
ne izgasson téged néhány rosszindulatu vénasszonyos megjegyzés :wink.Az én anyukám 36 évesen szülte az első gyerekét és majdnem 40 volt amikor szült minket, az ikreket :lol: Köztünk és a Nővérem közt volt még egy fiu bátyám aki sajnos meghalt 7 hónaposan. :cry: agyhártyagyulladásban.
Ugyhogy, még beleférsz, a következő lesz egy iker terhesség, és akkor megvan oldva a létszám :wink: Csak vicc...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Odri
34 éves leszel? Nem is gondoltam. Nem látszik rajtad a képeken.
Igen, ma magyar érettségi volt és nagyon nehéz. Pontosan nem tudom mik voltak. Volt egy novella elemzése, de még nem is hallottam róla, hogy van ilyen. Akkor Berzsenyi Dániel meg Vass valaki összehasonlítása. Na a Vass úrról sem hallottam. A 3-at már nem tudom, de azt sem ismerem. Nehéz dolga volt a gyerekeknek.

Kép
p__lilla
 
 


Csóri kutyus, ne is mondd mert tudod én imádom az állatokat és nagyon a lelkemre veszem. Biztos aranyos. Egyébként az ilyen menhelyi vagy elhagyott kutyuskák sokkal érzékenyebbek és kezelhetőbbek, na meg hűségesebbek!
magdolnam
 
 


nálunk elég pocsék idő van. Nálatok?
magdolnam
 
 


Itt is szar az idő. Lóg az eső. De néha kibújik a napocska. Hideg van.
Amúgy a menhelyi, elhagyatott kutyák tényleg sokkal másabbak. Nagyon alkalmazkodók. Imádják a gazdit. És tudják értékelni, ha kapnak valamit, meg szeretgetik őket.

Kép
p__lilla
 
 


Magdolnam, itt is pocsék idő van, lóg az eső lába...már tettem fel képet. Sajnos az uh kép nem sikerült de a következőt felteszem. Most megyek nemsokára cukorterhelésre :cry:

Márti, nem is izgat :lol: :lol:

Lilla, igen. Sokan nem néznek annyinak, ez jó :lol: :lol:
Hát nehéz tételek.....

Kép
Kép
odri
 
 


jaj az én kis Frakkom is nagyon tudja értékelni a tőrödést! da hirtelen mozdulattól annyira fél, hogy remeg. Azt hiszem verték, mert el van törve több bordája is, ami kiáll. Ja egyébként törzskönyves vizsliről beszélünk. Tudom, nem a törzskönyv számít.

Odri, mikor raktál fel? Én a legutolsónál egy csini rucisra emlékszem! Pocakfotót?
magdolnam
 
 


Kép

Kép
Kép
odri
 
 


cukorterhelés..... nekem is megint kell menni. fúj de utálom. Nekem többször kell menni, mert a családban van cukros.
magdolnam
 
 


ez a kép nemrég készült....a fejemet ne nézzétek :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


jaj de édi pocak. Lizusnak is tetszik! Jelzett. Itt a sz@r idő és csöndben van a kisasszony, nincs kedve túl sok mindent csinálni.
magdolnam
 
 


én nem erre emlékeztem :)
magdolnam
 
 


ŰKöszi! Az én kics lányom is alszik, de tegnap este nagyon fent volt, még 11-kor is ficánkolt és Gábor is érezte ahogy kicsúszik a keze alól :lol: mintha neki pródukálná magát :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Magdolnam, mire nem emlékeztél?

Kép
Kép
odri
 
 


az enyém is ilyen, tegnap nem hagyott békén. Sztem érezték a frontot!
Én halásznacis képre emlékeztem
Kezd ébredezni, de milyen lusti, egyem a szívecskéjét
magdolnam
 
 


odri, neked van valami izületi fájdalmad? Milyenek az éjszakáid?
magdolnam
 
 


Magdolnam, igen az a kép volt....ez új.
Szerencsére semmim nem fáj, csak a lábfejem dagad be ha sokat állok. Ja és a derekam szokott fájni.....
Meg kevesebbet tudok jönni menni mert hamar elfáradok és sokat kell pisilnem.
Tegnap voltunk a temetőbe és mire odaértünk megint pisilnem kellett :lol: :lol: :lol: ez borzasztó!
Amúgy jól tudok aludni....de te már elörébb jársz :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Ezt látnotok kell!!!!!!!!! Az opel corsásat figyeljétek!!!!!!
http://kreten.hu/fooldal.php?f=15
magdolnam
 
 


sziasztok!

megfőztem gyorsan: gyümimártást sült csirkével, meg hamisgulyást. 2 napra lemegy a kajagondom, aztán majd anyutól kunyizok megint sóskát.
Hát igen, ma megvolt a nehéz magyar érettségi, nem irigyeltem a gyerekeket, matek-számtech szakosként azt mondom én tuti megbuknék magyarból. majd a holnapira leszek a matekra kiváncsi.

Lilla, örülök hogy itt vagy! Majd kérünk képet a kutyuliról! Dorka, igaz?

Márti neked is örülök, jobb is hogy nem mentetek a hegyekbe. Örülök hogy lassan elmúlnak a rosszulléteid, nekem a 13-14.hét körül kezdtek teljesen megszűnni, biztosan emlékszel milyen kétségbe voltam esve hogy nem fog elmúlni. de elfog, és milyen jó lesz a 2.harmad! kívánom neked is!

Odri!
nagyon szépek vagytok és nekem is kb ekkora pocim van, este feltöltöm a gépet, majd szerdán csinálok pocakfotót, ha érdekel.
És tudod minek örülök még, hogy egyenlőre ugyanolyan "bajaim" vannak, mint neked. Pisi, lábdagadás. Neked nem szokott a magnézium vagy kalciumhiány miatt a vádlid vagy valamid begörcsölni?

Magdolnam!
már mi is nagyon érezzük a babót, rugdalt többször már esténként a párom is mosolygott rajta, de láttam nagyon örül neki.

A ruhákat csak azért mostam ki, mert zacsiban voltak, úgy katpam őket kölcsön, és nem akartam a zacsiban ahygni. De milyen jó hogy kipakoltam, volt benne egy kismama gatya és egy tunika is. És még éppen jó. ha 1 hónap múlva pakolom ki, akkor ezeket sem tudtam volna hordani.

Kép
andyfekete
 
 


ahygni=hagyni

Kép
andyfekete
 
 


amúgy én pénteken megyek cukorterhelésre, jövő kedden szemfenékvizsgálatra, utána hétre meg kérem május 20-ra uh-ra időpontot, remélem akkor már megmutatja magát a kispicurink!

Kép
andyfekete
 
 


Húúúúú, van ám ma forgalom. Visszajött Márti és Lilla, azonnal fellendült a topik.

Lilla
Hajrá!!!! készülj a pocakosodásra!!!

Márti
ÖREG???? Igaz a nagyi korában normális volt a korai szülés, de szerintem soha nem szabad összehasonlítani a két nemzedéket. Hát a rokoni házassághoz meg nem fűzök hozzá semmit.

Odri
Jajj, de szépen kerekedik a pocakod!!! Jól nézel ki!!! De ha jól látom az arcodon egy kicsit vizesedsz???

Magdolnam
Cuki a Nina!!! Olyan szép szemei vannak!

Nem tudom meséltem e már, de 2x is éreztem a Tökit. Nagyon furi volt, de egyértelműen Ő volt. Anyu és a nővérem is érezték a babát már a 12-13, héten. Azóta is figyelmesen és türelmetlenül várom a következő moccanását.

Bocsi, ha valakit kihagytam volna.

Kép
Kép
nati80
 
 


én is 12.héten éreztem, sokan nem hitték, pedig úgy volt. Mikor mentek 4d-re? Énis a szemecskéibe vagyok belehabarodva. Kis szirénaként funkcionál a mai nap....
Andi, persze hogy várjuk a képet!
magdolnam
 
 


Nati
Köszi! Igen, készülök a pocakosodásra. Ez a mi hónapunk lesz, érzem.

Szerintetek érdemes valamit szedni?

Teszek fel képet a kutyuliról.
Andy
Igen, Dorka a neve, a fiúnak pedig Rex. Kép

Kép
p__lilla
 
 


:D de szép kutyuska!
Én még mindig az aloe verára szavazok+folsav+elevit
magdolnam
 
 


Lilla
nagyon szép a kutya!
Én is továbbra az elevit + folsav kombinációra szavazok. Ez az egyetlen magzatvédő, aminek komplex tartalma van. A többi csak utánzat, így nem tehetik bele ugyanazokat ugyanabban a mennyiségben. Én inkább szedek + jódot is. De az csak a 12. héttől válik fontossá.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, egyáltalán nem.... :lol: :lol: mindig ilyen az arcom, egy kicsit husibb :lol: :lol:
Amúgy miből gondoltad?

Andy, persze, hogy érdekel....várom.
Szerencsére nem szokott, nekem bevált a magnézium. Én gyógyboltba szoktam venni.

Lilla, szép kutya :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Lilla:
de aranyos a kutyus! Hát nekem nem lett volna szivem otthagyni :lol:
Azok a nézései :lol:
Ma megyek a családorvoshoz, lássuk mit fog mondani, hogy fogytam majdnem 5 kilot a terhesség alatt... :shock:

Odri:
édi a pocid :lol:

nekem is már akkora pocimvan mint Robival volt 5 hónaposan :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, te is tehetnél fel képet!
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam. Apa itthon volt egy hétig. Mindig volt valami program.
Kende a megfázásból kigyógyult. Az arcüreges nyavalyából nem tudom, mert pénteken megyünk vele röntgenre és akkor derül ki, hogy mi van. Tegnap azt mondta a doktornő, hogy lehetséges, hogy ez allergia lesz nála. Most kapott allergia elleni gyógyszert.
Apa volt vissza ellenőrzésen, és hát a mostani eredménye nem lett túl jó. A műtétet javasolja a doki, meg ezer féle bogyót, vitamint... Nekem meg most múlt el a piri.
Röviden ennyit rólunk.

Dobok pár képet a 7végi majálisról. A gyerekek beülhettek mentő, rendőr, tűzoltó autóba.
Kende még lovacskázott is, meg ugráló várazott. Gondolhatjátok alig lehetett hazavonszolni. Annyira jól érezte magát.

Az ifjú rendőrmotoros:
Kép Kép

A mentőslegény:
Kép

A tűzoltós:
Kép

A képek dátumát ne nézzétek, mert nem volt átállítva a gép :)

Majd később visszaolvasok, csak most megyünk kajolni.
Puszancs

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri, örülök, hogy Kende jobban van. Nagyon édi a motoron... :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Újra itt…

Magdolnam: úgy döntöttünk apával, hogy nyáron kihagyjuk az orvosokat. Most én is kaptam gyógyszert, meg apa is, és hát megvárjuk annak mi lesz a hatása. Meg nyáron úgyis minden doki szabin van, meg mi is megyünk össze-vissza mindenfelé. Ha őszig nem történik semmi akkor lépünk komolyabb irányba.
Egyébként a dokik nagy része akkor megy oda a szülésre mikor már eltűnt a méhszáj…stb. Szóval majdhogynem a végére. Amúgy sem várató el egy dokitól se, hogy végig veled legyen pl. egy 8-10 órás vajúdásnál. Erre ott vannak a szülésznők. Mikor meg már eltűnt a méhszáj, vagy már nem sok van hátra akkor az épp ott lévő orvos nem fog otthagyni, és le fogja vezetni a szülést. Nyugi. A pénzt meg ráérsz odaadni szülés után is. Ha meg van fogadott dokid, akkor ő is csak a vége felé fog bemenni hozzád és ő fogja a szülés végét levezetni. A szülésznő szól neki, hogy mikor kell jönnie. De beszéld ezt meg a szülésznőddel, mert minden kórházba más „divat” van.

Anda: a fránya piri. Na majd ez a hónap. Nekem hsg után a 2. hónap volt sikeres Kendével ;) Drukkk… Érdekes lehetett a forgatás. A régi munkahelyemen volt ilyenbe részem nekem is. Élveztem nagyon.
Nagyon kedves tőled ez a vers. Nagyon meghatódtam. Köszi szépen.

Jenny: a lökött dokim elfelejtette felírni a clostit, úgy hogy végül most nem szedem. Annyira nem is bánom. Kendével ez a mizéria márc. eleje óta megy. Akkor többször volt megfázva, április eleje óta meg az arcüreggyulladással küzdünk. De remélem már vége lesz.
Amúgy lelkileg sikerült összeszednem magam. Jön a nyár a kedvenc évszakom. :)
Drukk nektek erre a hónapra, ha mégis nekiindulnátok.

Andy: vigyél citromot a cukros vízhez. Azt megengedik, hogy beletegyed. És akkor nem fogod kihányni. Nekem összesen egyszer csinálták a cukorterhelést.

Nati: örülök, hogy minden ok nálatok. Drukk mára, hogy jó hírekkel gyere este.
Nekem most múlt el a piri.

Holka: Jót kirándultatok. Henit el tudom képzelni ahogy a vizet nézte. Kép nincs?

Ditta: nagyon szép a babód. :) és örülök, hogy minden ok veletek.

Lilla: szeva :) Örülök, hogy jöttél. :) Nagyon helyes Dorka kutyi :) Aztán jönnek a kis Rexik és a Dorkák ;) Na meg a kis Lillák, meg a kis Árpik ;)
Mész dokihoz valamikor?

Mágnes: szupi, hogy rendbe van minden. Úgy örülök neki :)

Márti: gondoltam, rátok a hétvégén. Azt hittem elutaztatok. Na majd bepótoljátok.
De jó hogy a párod leállította az anyját. Már ideje volt. Micsoda??? Öreg??? Akkor én se vállalja babót? Én is 33 leszek idén. Van nem is egy ismerősöm aki 40 évesen szült. Sőt az egyik már 42 lesz idén és a második babóját várja.

Odri: milyen helyes pocid van már. És egyáltalán nem nézel ki 34-nek.

Erika: veled mizu? Várunk vissza a csapatba!!!!

Babett: te is jelentkezz. Te már nagyon rég írtál.

Csucsu: van már neted? Gyere te is!

Azt hiszem pótoltam a lemaradást :) Remélem nem maradt ki senki.

Pusszancs

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri, köszi szépen :!:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!
Ma nagyon elfáradtam, sokat dolgoztam. Nem is volt időm bekukkantani.

Viri
Nagyon jól sikerültek a képek. Gondolom, hogy élvezte Kende, hogy mindent kipróbálhatott. :D
Most nem keserített el, hogy nem jött össze a baba. Csodálkoztam is magamon. Talán azért, mert itt a tavasz, a jó idő. Na meg a kutyuli. Nem is gondolok rá. A május a kedvenc hónapom, és ez sikeres kell, hogy legyen babásodás szempontjából. Úgyhogy még egy hónapot adunk magunknak.

Kép
p__lilla
 
 


Senki nincs itt? :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!
ma mindenki pihen?
nekem is az kellene, most jöttem meg, hát töriből sem tudnék leérettségizni:(
szeretem ezt a 3 napot, mert ilynekor csak 8-12ig kell bentlenni a suliban amíg az érettségi van....
kicsit szusszanhatok így az év végi hajtás előtt.
már csak 1 hónap és elballagnak a gyerekek, és nekem minimum 2 évig nem kell tanítanom, milyen furi lesz.

tegnap felhúztam magam a nagymamámon átsétált hozzám, és látta hogy száradnak a babaruhák, egyből megjegyezte hogy ez még nagyon korán van. mondtam neki hogy 6.hónapban vagyok és ne korai, különben is át kellett néznem mi az amit használok majd, mi az amit nem és azt visszatettem a zacsiba. meg mutattam neki a kismamaruhát-majd jön a fotó, amit találtam a rucik között.
de engem úgy fel tud húzni a saját nagyanyám, 80 éves. persze meg lehet neki bocsátani,d e akkor is az én életem, mért szól bele.
na hagylak a hülyeségeimmel titeket.
lesz ma valaki
hogy vagytok csajok_?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, hogy elmeséljem mi volt a dokinál. Töki 5,3cm, tarkóredő 0,16 cm Fejecskéje 2 cm. Minden méret stimmel, de azért voltunk az integrált teszten is, levették az első vért és majd a 16. héten megyek a következőre. Szóval minden ok odabenn. Már az utrot is abbahagyhatom.

Megyek, mert dolgozatot kell írnom. Majd a hétvégén jelentkezek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok lányok!

Merre van ma mindenki????
Már azt hittem elkerült a hányinger jó messzire, erre ma olyan nagyon utolárt a rosszállét, hogy taxival kellett hazahozzam a gyerekeket az uszodábol... És végig a taxiban az volt az érzésem, hogy mindjárt oda hányok.... :evil: Most is roszzul vagyok és borzasztóan fáj a fejem. Ugyhogy Magdolnám, van utódod :wink:

Nati:
Gratulaaz 5,3 cm tökikéhez!!!!
Párod hogy éli meg a babavárást????Örül nagyon??? És anyósodék mit szólnak???

Andy:
ne aggódj, az öregek már csak ilyenek... :wink: Én beszélek, akit megáldott a sors egy jópár anyóssal.... :lol: :lol: :lol:

Lilla:
Drukkok mennek erre a hónapra!!!! Kivánom, hogy ez a szép májusi hónap sikeres legyen nektek!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Tényleg nagy a pangás mostanában.

Márti
Sajnálom a hányingert, meg a fejfájást, de reméljük hamarosan elmúlik.
Köszi a drukkokat.

Nati
Gratula a kistökihez. Te hogy érzed magad? Rókakoma volt? Bár már látom a 12. hétnél tartasz.

Andy
Ne idegeskedj a mamád miatt. Az enyém is beleszól mindenbe (az egyik). Még jó, hogy Füreden lakik. És amikor találkozunk, akkor inkább örül, mint hogy oktatgasson. A babaruhákat meg jó, hogy kimostad, legalább megtaláltad azt a szupi fölsőt.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek kellemes napot kivánok!
Ugy örülök, hogy végre szép idő van és jó meleg. :lol: Ma reggel elkerült rókakoma és társai, és remélem nem fog eőjöni, de csak halkan mondom! :wink:
Ma megyünk úszni megint a fiukkal, csak én olyan álmos vagyok, hogy elalszom útközben :roll:
Igérem lesz pocifotó, csak le kell töltsem a képeket a gépre.Párom mániája lett mostanában,hogy minden kétnapban lefényképezi a pocakom. :lol: :lol: Két napot elvolt utazva és amikor hazajött az első dolga az volt, hogy előkapta a gépet miután mindenkit üdvözölt a családban :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jó reggelt!

Hát nem volt nehéz visszaolvasni....
Nati, szépen fejlődik a picurka, lassan úgy elrepül az idő, hogy közlik veled: kismama, fia lesz :wink:

Márti, én nem voltam hányós, azt hiszem Andyval kevertél össze. Csak 1szer sikeredett, az is azért volt mert ahogy fürcsiztem, a pára a gyomromat felkavarta és valami borzasztó occcsó szörpöt vettünk valahol és nem tetszett a gyomromnak, se a férjemének és kiadtam. Biztos abbamarad már :) Neked meg egy gyönyörűséges kislányt kívánok, olyan fürtökkel, mint a kis Hunié.

Viri, sajnálom a dolgokat, de legalább kiderült és van rá megoldás. Most akkor a műtét mellett fogtok dönteni? Nagyon jó hapsi lesz Kende, arra készülj fel, hogy egy csomó kiscsaj fog hozzátok járni :wink:

Jenny, mi a nagy helyzet veletek? Belevágtatok az előbb kezdés c. projektbe? (szerintem) az aloe vera annyira jótékony hatással lett a babára, hogy csak na. -lentebb olvashatod miért-

Lilla, na belevágsz az aloés cuccokba?

Tegnap:
reggel 6kor indultunk Bicskére a pajzsmirigyes dokihoz, 2 bazi nagy dugót fogtunk ki, így épp odaértünk fél 9re. Meglátott az aszisztens és rögtön hívott is. Ott olyan mások az emberek, egy kicsit nyugodtabbak és kedvesebbek, mint amit én megszoktam a lakókörnyezetembe, ill Pesten. Bementem, a drnő vigyorgott rám jobbra balra -sztem olyan 60-as nő lehet- és mindig nosztalgiázik velem, pláne, hogy most baba is lesz. Olyan kis drága. Minden rendben van a leleteimmel. Szülés előtt márcsak 1szer kell menni utána pedig fél évente. Hála égnek! Eleve a benzin (háztól házig 200km) és havonta 2x tesszük meg ezt az utat, plusz a jatt...., de nekem megéri!!!!!!!! mert ő az első ember, aki meghallotta a segélykiálltásomat, ugyanis 2000óta diagnosztizálták nálam ezt a problámát és senki nem segített -gyógyszerrel- . Már úgy éltem hogy végigaludtam szinte a napot, amunkahelyemen is már alig bírtam, olyan fáradt voltam, na meg a többi baj....

Aztán 13:30-ra uhra kellett menni, elindultunk 12kor, hogy bizti ami bizti legyen (egyébként az út fél órás....) épp beestem... mert megint dugó azon a hülye MO-on. Lassan ott tartunk, hogy csak éjjel lehet autóval már közlekedni.... Majd bepislantottam, rohanok az uhra és lőn csoda: az ééééééééééééééén sorszámom pompázott ott, fejvesztve rohantam be, erre a csaj: én nem hívtam senkit!!!!!!!!! Mondom az én számom van kinnt. Jaaaaaaa, azt az előbb hívtuk, de nem jött senki, így a dr.nő elment, majd jön és szólítjuk. Teljes lekókadást lehetet megfigyelni rajtam. Gyors lecsüccs, apának tel, hogy hogy jártam. De még így is jó voltam, hisz eddig minimum 1-2 óra csúszás volt és most meg azonnal mehettem volna. Épp leraktam a telt, egy fiatal csaj belibbent a vizsgálóba és hívtak! ÁÁÁÁÁ el sem hittem!!!! Végre egy nagyon kedves szonográfussal hozott össze a sors és az aszisztensével. És volt egy közös pontunk: vizslaimádók vagyunk!!!! Azt mondták Lizikémmel minden rendben és hogy hát hatalmas bébike lesz! Ugyanis 2 héttel idősebb a méretei alapján!!!!!!!!! Nem baj, nőljön csak a kis drágaságom! De azért ne túl nagyra.

Gyors átrohanás a dokihoz, ott 1 órát kellett várnom, ami szintén csodaszámba ment, hisz eddig 3 óránál előbb nem sűrűn jutottam be hozzá. Az én kis dokibám -idős, de jó fej nagyon- vicces kedvében volt. Azt mondja nekem: hú maga már nagyon terhes :lol: gyors vizsgálat, minden rendben volt. Rákérdeztem, hogy mi a nagy helyzet a szabival. Rövidke szorongás.... Azt mondja: anyuka, beszélje meg a lányával, hogy minimum 4 nappal jöjjön előbb :shock: én 07.26ra vagyok kiírva és a dokit 07.23-tól küldték központilag szabira.... de én eléggé bízom benne és érzem, hogy Lizus előbb fog jönni. Hát erre nem nagyon tudtam mit reagálni, ez van, el kell fogadnom. Legalább aki fix -remélem!!!!- az a szülésznőm. Azt mondta a doki, hogy a baba 4 kg felett lesz :shock: hát lehet, hogy az 56-os rucik, amiket vettem nem lesz jó rá :? úgyhogy most már a köv méretre gyúrok.

Nagyjából enyi történt. Ja és meg van már minden ami kell, annyira örülök neki. 1-2 apróság hiányzik, mint pl: nekem és apának új papucs a kórházba, meg szoptatósmelltartó.
magdolnam
 
 


húúúúúúúúúúúú mennyit írtam
magdolnam
 
 


Halihó!
Én is itt vagyok, élek még, csak dögrováson vagyok.. Reggelre elment a hangom, azóta csak látogatóba tér vissza néha... :?
Ráadásul elkezdtem aggódni, hogy nem kicsi-e az én petezsákocskám?... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?