Új privát üzeneted érkezett!

....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:23-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:23-kor.
20150601134430
 
 


Rubinita!
Nagyon sajnálom, hogy lelkileg kivagy, sok erőt kívánok :(
Jenni nagyon ügyes, Ruben baba is édes lehet :) hallottam már én is olyan gyerkőcről, aki hátrafelé kúszott :) kinek hogy sikerül :)

Viki!
Allergia vizsgálaton voltam két éve. Akkor a parlagfüvet mutatta ki. Tavaly mentem, kértem, hogy csinálják már meg legyenek szívesek mégegyszer a vizsgálatot, mert sokkal hamarabb jönnek a tünetek, mint kellene. Aszonta kedvesen a dokinő, hogy kezdjem el hamarabb szedni a gyógyit, új vizsgálat nincs. Mivel szoptatás alatt azokat nem lehet szedni, döntsem el, mi a fontosabb, az egészségem, vagy a szoptatás (akkor volt Tomi fél éves)
Úgyhogy keresnék magánorvost, aki csinál vizsgálatot :(
El is felejtettem mondani a múlt heti mérlegelésünket: rólam "csak" centik szemmel láthatóan is, apánál -2 és fél kiló plussz szemmel látható centik :)
Várod már a jövő hetet? Lesz nagy búcsúztató buli a mh-en?

Kismamik??? Többiek???
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:24-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:24-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Úgyis azt mondtad, hogy szervezünk egy talit, akkor én állom a fagyidat :wink:
Jó vásárlolgatást :) én úgy szoktam, ha ilyesmiről van szó, hopgy több boltot feltérképezek (az már maga néhány nap) aztán visszamegyek megvenni. Így egy darabig le vagyok foglalva :lol:
No, gépelgetek egy kicsit, aztán elküldöm a tanárnak, hátha elfogadja :)
Zs

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:24-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Ma Tomi összeszedett a téren egy szórólapot:
M3Outlet Center Polgár megnyitó május 17. szombat 10.00.
Ha márkanevek is kellenek, tudom írni :)
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:25-kor.
20150601134430
 
 


Lehet, hogy Tomi is beleolvas időnként a fórumba :)
Szóóóóval a nevek:
Dockyard, PlayersOutlet, J.Press, Converse, United Colors of Benetton, Cross, Triumf, Office, O'Neill, Haft, Gant, Beverly Hills Polo Club, Adidas, Hauber, Budmil, Greystone, Champion, Puma, TomTailor, RR Retro, Columbia, Replay, Levi's, Nike
30-70%-kal olcsóbban egész évben 13.000 négyzetméteren.
www.m3outletcenter.hu
Ennyi volt a szórólapon :lol: kíváncsi lettem, de a zuram bizti nem vevő az ilyesmire :)

Betti!
Hogy álltok?

Jó éjt:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:25-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:25-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Köszi az infót az outletről! A fogyihoz nagy-nagy gratula, már mondani akartam amikor találkoztunk is! Így tovább és kitartás!

Viki! Neked is köszi a szandis infót! Megnézzük majd!
Utolsó munkanap? Hogy érzed magad? 4D-re mikor mentek? (nekem olyan nagy álmény volt, szívből sajnálom, hogy Dorkával hagytam magam lebeszélni róla :cry:)

Rubinita! Nagy gratula Jenninek! Ügyes kislány! Akkor gondtalanul élvezheti a nyarat! A lelkieket sajnálom!

Megyünk délután az öcsém ballagására, remélem kitart a jó idő és a szabadban lesz megtartva!
Szép napot mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:26-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen mindenkinek az együttérzését, aranyosak vagytok nagyon.

Zsuzsi! Én allergia vizsgálatra Debrecenbe járok magánkórházba. Már Én is érzem nagyon a tüneteket, Nekem is újra mennem kellene egy újabb vizsgálatra, s érdekes amíg pocakos voltam elmúlt az allergiám....

Dorkamama jó szórakozást a ballagásra,próbálj ülő helyet keresni s vigyázz a nagy tömeggel. Nem Téged láttalak tegnap a sétálóban?

Vagy lehet Krisztinát láttam de nagyon ismerős volt a kismami egy kislánnyal volt .

Krisztina! Hogy telnek az utolsó napok pocakosan?

Vikikém! Hamarosan rád tör a szabadság...élvezd minden pillanatát. Én is úgy szerettem babaholmikat vásárolni de nagyon sok fölösleges dolgot is megvettem. :( Ha valami tanácsra van szükséged szívesen segítünk! Mikor mentek 4D-re ?

Brigi mesélj mi történik veled? Már rég' tudtunk beszélni. Suli, stb ?

Bocsi ha nem reagáltam mindenre,mennem kell amíg Ruben alszik a lakást rendbeszedem picit.
Puszi mindenkinek! Kép

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Lányok valaki nem tanítana meg,hogy hogyan kell linkelni :oops: ? (b@mb@@ny@)

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:26-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Egyáltalán nem tudok linkelni mert nem tudom hogyan kell,ezért szeretném megtanulni :oops:

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:26-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Köszönöm! :)

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:27-kor.
20150601134430
 
 


Drága Lyánykák!
Az egyik barátnőm patchwork cuccokat varr szabadidejében. Szeretném megkérdezni, hogy nem érdekelne-e valakit ilyesmi anyák napjára vagy valamire? Vannak nesszeszerek, táskák, egy takaró párnával (mondjuk az drágább ugye), ilyesmi. Képeket tudok mutatni, de nem akarok senkit letámadni vele, azért érdeklődöm először...

Rubinita!
Jó hogy jöttél :) linkelés úgy van, ahogy Viki mondta :wink:

Anita!
Remélem jó idő lesz az öcsédékre :(

Viki!
Köszi, hogy felajánlottad a fuvar, de asszem egy darabig le vagyok tudva a kicsikocsival, ruhák ügyében meg föltúrom a szekrényt :) no, meg aztán lehet addigra tényleg lefogyok :lol: (bár kétlem )

Szép napot:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Viki, köszi a telefonszámot. Mi anno a 20. héten voltunk Csengével 4d-n, még Pesten, és tényleg nagy élmény volt. Bár akkor még olyan picike, vékonyka volt, de mindenét jól lehetett látni. Lackó már formásabb lesz. :) Ja, mi kaptunk dvd-t is róla, így a nagyszülők is láthatták.

Zsuzsi, csak ámulok és bámulok, hogy milyen ügyesek vagytok! Így tovább!!!
Allergia ügyben lehet, hogy tényleg jó lenne egy újabb vizsgálat, mert a parlagfűhöz még nagyon korán van. Nekem is van allergiám elég sok mindenre 17 éves korom óta, de a terhesség, szoptatás miatt eléggé elhanyagoltam, nem szedtem gyógyszert, és vizsgálaton sem voltam évek óta. Nem tudom, hogy most hogyan fogom majd bírni...

Rubinita! Gratulálok Jenninek! Neked meg kitartást, sok erőt!

Ja, és lányok! Csak óvatosan a vásárlással! :) Az outletre gondolok főként. Az igaz, hogy olcsóbb, mint a normál bolti ár, de ezek a cuccok elég drágák még így is szerintem. Nem azt mondom, hogy nem lehet kifogni néhány jó dolgot, de zömében azért még így is mélyen a zsebbe kell nyúlni. Mi elég sűrűn jártunk a Premier Outletbe Budaörsre, és sokszor nem vettünk semmit, pont emiatt. Viszont aki ragaszkodik egy-egy márkához, annak megéri.

Megyek, össze kell csomagolnom, holnap megyünk anyukámékhoz, 3 ballagás lesz a rokonságban, úgyhogy 2 napig csak enni-inni fogunk. Ami mondjuk nekem nem hiányzik a mai mérlegelés után...

Sziasztok, jó hosszú hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:27-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:01-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:28-kor.
20150601134430
 
 


Kriszti!
Nagyon szorítok, hogy rendben legyen minden!!!Szerencsés utat Orsinak!

Viki!
Van Krisztivel közös ismerősünk, úgyhogy továbbítom a híreket róluk :)

Betti!
De jó volt hallani rólatok :) Kellemes időtöltést a ballagásokhoz :) használd ki, hogy sok rokon van körülötted :wink:
A terhesség és a szoptatás évében én sem szedtem gyógyit, most meg egy homeopátiás bogyót kezdtem el, ami eddig úgy tűnik, hogy bevállt :)

Anita!
Milyen volt a ballagás?

Jó éjt mindenkinek:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:28-kor.
20150601134430
 
 


Krisztina!
Nagyon ügyes csaj vagy , hogy még előtte bejelentkezel!
Már azóta biztos a karjaidban a kis édes Orsi baba!
Nagyon jó egészséget kívánok Nektek!
Ha majd lesz pici időd s jobban vagy feltétlenül jelentkezz s képeket is kérünk!
Puszi Nektek!

Lányok mindenkinek nagyon kellemes hosszú hétvégét kívánok! Puszika!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Régen nem írtam ebbe a topicba, a "régi" csapatban vagyok. Kriszti megkért,hogy Nektek is másoljam be az sms-ét:

"Orsi 2850g, 47 cm. 04. 30-án 20,08-kor érkezett. Csaszi volt. Jól vagyunk... Kriszti"


Itt is mégegyszer nagyon sok boldogságot az egész családnak Orsihoz!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

:D Kriszti! NAGYON-NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!:D
Kép
brigi0923
 
 


Na, Anita megelőzött :)

Sok szeretettel gratulálunk Orsi babának a szerencsés érkezéshez :) Jó egészséget kívánunk az egész családnak :)

Zsuzsiék

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Kriszta!!!

GRATULÁLUNK MI IS ORSI BABÁHOZ SOK BOLDOGSÁGOT EGÉSZSÉGET!!!


Megvagyunk mi is csak egyszerűen nem jutok odáig hogy írjak is.
Anna mostanában nagyon leköt megtanulta hogy kell felmászni az ágyra és folyton ott ugrál, persze lejönni még nem mindig sikerül, úgyhogy egy percre se téveszthetem szem elől.....
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti! Szívből gratulálunk Orsihoz, jó egészséget, sok boldogságot, örömöt, sok-sok tejcsit kívánunk!

Sensi, nagyon vigyázz Annára, nálunk Csenge egyszer leesett így. Pedig ott volt mellette az apja, csak lassú volt... Szerencsére a nagy síráson kívül semmi baj nem lett, és megtanulta, hogy nem szabad az ágyon ugrálni. Ezzel nem azt akartam mondani, hogy hagyd leesni!!! :D

A ballagások jól sikerültek, csak azzal volt gond, hogy Csenge nagyon rosszul aludt éjszaka anyuéknál, úgyhogy elég kifacsartak voltunk, de lassan kipihenjük. Gondolom, a nagy nyüzsi zavarta meg, mert 5 éven aluli kisgyerekből volt 9. Tiszta miniovi volt. Olyan édesek voltak! :)

Zsuzsi, milyen homeós bogyót szedsz az allergiádra?

Sziasztok
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:29-kor.
20150601134430
 
 


Betti!
Próbáltam többféle bogyót is, most a Pollens nevűt szedem. Két adag után már nem folyt az orrom. 30-as higítású ( nem tudom, milyen van még belőle, ezt adta a nő) nekem bejött :)
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a ballagásokon :)

Viki!
Hogy telt a 4 nap?

Nálunk vagy jöttek vendégek, vagy mentünk, úgyhogy nem unatkoztunk :) volt bográcsolás, szalonnasütés, virslisütés (persze minden nap más) és anyák napjázás. Ma Kristóf alig várta, hogy ébreszthessen, a tesóm segített neki ajándékot készíteni. Bár ma este úgy feküdt le, hpgy holnap is kapok valamit (gyanítom az oviból)

Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:29-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Hogy telik az első munka nélkül töltött napod?
Látom azért nem aludtál reggel kilencig! :D
Na majd később! Én amikor itthon voltam egyedül, akkor reggel elinditottam apjukat a munkába, aztán visszafeküdtem aludni :lol: És a 'Csak csajok'-at az ágyból néztem 9től - ha felébredtem rá :oops:
Jó bababolt látogatást neked! (bár az idő nem a legideálisabb hozzá
:x )

Betti!
Édes lehetett a sok gyerkőc egyrakáson!

Sensi! Nekünk is esett már le Dorka így az ágyról, szerencsére baja nem lett, de azóta inkább rácsapok a lábára, ha nem ül le azonnal ha rászólok... Nem szoktam rácsapni, de ilyenkor muszály :cry:

Én megyek ma védőnőhöz, Dorkát kint akartam addig hagyni apukámmal a játszótéren, de így nem tudom mi lesz belőle...

Szép napot mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:29-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, nagyon édes lehetett Kristóf! Nálunk még nincs igazi anyák napja, mert Csenge még nem tudja, hogy mi az. Így csak a nagymamákat köszöntjük. Magamnak mégsem vehetek virágot. :D

Viki, neked jól jött most a Születés hete. Egy csomó programra el tudsz menni. Néztem én is, hogy sok jó előadás lesz, de így is van annyi rohangászni valóm a hétre, hogy nem fogok eljutni egyre sem. :(

Még annyit akartam (azt hiszem, hogy nem írtam még), hogy egy hete már érzem, hogy Kistesó mocorog. Alig várom már, hogy kívülről is lehessen érezni, és Csengének is megmutathassuk.
Vendég
 


Betti!
Éljen a kistesó mocorgása!!!
Nálunk pont tegnap reggel ült Dorka az ölemben, nézte a mesét amikor a Tesó hátbarúgta :lol: Nagyon értetlenül nézett rám Dorka, hogy ez most mi volt, hiába mondtuk neki, hogy a kistesó volt az, csak húzogatta a pólómat :lol: Olyan édes volt :D

Viki!
Tényleg jól jött neked a születés hete. Én is szeretnék pár programra elmenni, de sajna nem mindig van Dorkát kire hagyni. De azért még reménykedem.
Ami a turit illeti a volt szuper helyén a mh oldalánál is jó a turi. Simán lehet olyan dolgokat kifogni mint a sóstói úton csak jóval olcsóbb :wink:
Jó bóklászást neked!

Ja és még azt akartam írni, hogy 11-én megint lesz bababörze a Bem-ben. Nekem kapóra jött volna, van egy doboz ruci ami nagyon lányos egy fiúnak, de ezen a hétvégén mi Telkibányán pünkösdölünk :) Marad a teszvesz vagy a vatera...

szép napot mindnkinek!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:01-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:30-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kriszti, nagyon gyorsan hazaengedtek Benneteket! Remélem, mielőbb beáll a rend! Bori mit szólt Orsihoz?

Anita, édes lehetett Dorka! :)

Ma voltam vérvételen, május 1-től a kórházba kell menni szerencsére, úgyhogy így nem volt olyan vészesen hosszú a várakozás. 3/4 9-re végeztem úgy, hogy 3/4 7-re ott voltam... 6 v. 7 kémcsővel vettek le, mert a háziorvosom szerint vérszegény vagyok, és Ő is kért egy teljes vérképet. Úgy zsibbadt a kezem a végére, hogy csak na!!! Eredmény 1-2 hét múlva, aztán megyünk mozizni!!! :D

Még egy gyors kérdésem van, aztán lépnem kell. Gyakorló anyukák (vagy ha esetleg van valakinek tapasztalata): Ti mivel szeditek ki a ruhából a kutyatej/pitypang foltokat? Amit a leve csinál, és olyan "szép" barnás-szürke lesz. Kaptunk egy kabátot kölcsön, és hiába mondtam anyósomnak, hogy ebben nem szedünk virágot... Persze, frankón befogta, és így nem akarom visszaadni.

Köszi
Vendég
 


Betti!
Háát a 2 óra várakozás sztem azért kicsit több mint a nem sok....
Én holnap megyek Db-be, ott intézzük a labort és a cukrot.
A védőnőm tegnap úgyis a cukorgondozóba akart küldeni a súlyom miatt. :x Ok, lehetne kevesebb is, de eddig 4 kilót híztam, az utóbi hónapban őedig egyáltalán nem. Úgyhogy majd a dokim magmondja mit akar és hova menjek. Semmi kedvem innetől havonta a cukorgondozóba járni, ha amúgy meg minden ok.

Pitypangra sajna nincs ötletem. nekem a nehéz foltokra a vanish szappan vált be egy fél napos áztatással. Bár a banánnal ez sem bírt el ha nem frissiben raktam vízbe :x

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:01-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:02-kor.
Vendég
 


Azt a', Kriszti, mekkora haja van!!! Nagyon szép, formás baba!

Anita, nekem is mondták, hogy kevesebbet kellene híznom, de hát nem tehetek róla, eddig ha nem ettem, akkor hányingerem volt. Így inkább ettem. Meg aztán a szopit is most hagytuk abba Csengével, szerintem ez is közrejátszott. De mostantól megpróbálok figyelni a súlyomra, nem eszem annyi édességet, jön a gyümölcsszezon nemsokára, lehet eprezni, cseresznyézni... Már alig várom!

Többiek merre jártok?
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta!!
Gyönyörű kis hajas babátok van!! Jó egészséget hozzá.
Bori hogy érzi magát így nagy tesóként??


Viki!

Hogy telnek az első otthon töltött napjaid??


Tapasztalt mamik tanácsát szeretném kérni.
Anna mostanába olyan mint egy kis ördögfióka:( Harap és "verekszik" tegnap pl aboltból hazafele jövet irányt akart váltani, de mivel nem engedtem el a kezét belém harapott. Itthon meg nem engedtem felmászni az ágyra és elkezdett püfölni a maga módján:(:)
Tanácstalan vagyok hogy tudnám leszokatni erről, mert félek, hogy a játszótéren is megharap v.kit.
Gondolom nagyrészt a foga miatt csinálja........???
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:30-kor.
20150601134430
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?