Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti! :)
Nagyon jók lettek a képek a keresztelöről!Biztos jó volt!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Na vagyok! :D
Bocsi,csak ezer dolgom van+holnap,holnapután is műkörmözöm,de majd jövök! :D
Címem :Vörösmarty.10
A tel.számom ha még kell valakinek,írjon privit! :D
Nagyjából leírom,ha beértek a faluba,merre gyertek!
Szóval,ugye a kertészcsárdánál lefordultok,amikor beértetek a faluba,majd lesz egy nagy kereszteződés,ott balra,aztán megint balra,ez egy hosszú út lesz felfelé,mellette lesz majd egy játszótér,lesz majd egy fekvő rendőr is,aztán kétoldalt házak,majd egy S kanyar,és utána kereszteződés,ahol jobbra,aztán kicsit jöttök,és balra,az utcánk végén vagy egy kocsma,aminek Topogó a neve,na szóval ez az utcánk,és baloldalt az 5. házban lakunk,ki van írva a tízes szám,ja,és még felújítás alatt állunk,úgyhogy ne egy szuper villát képzeljetek el,most nyáron akarjuk csinálni a szigetelést,és a színezést! :D
Na,ha kérdés van írjátok le!
Na jó éjt Mindenkinek! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Jó reggelt!

Egyelőre úgy néz ki, hogy én is üdítőt viszek, mert a süti nem fix, hogy belefér az időmbe. (Ha meg mégis, akkor viszek mindkettőt.) :) Mit vigyek: ásványvíz vagy gyümölcslé?

Szép napot!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 

 
 


Vicuskám, nem írtad hányra mentek. Egész nap nagyon drukkolok! Írj ha tudsz valamit kérlek, izgulok érted!

Ildi, nem te tippelted a legkisebb súlyt hanem Tündi, de ez nem is arról szól. Tök mindegy mekkora súllyal születik csak egészséges legyen. (persze szülés közbe biztos nem ezt mondom majd) Láthatod csak itt a topicban van 2600g körüli babánk és 4000g fölötti is és teljesen egészségesek. A névválasztás nekünk egyszerű volt. Én találtam ki a lány neveket apácska meg a fiúkat és közösen megbeszéltük melyik miért jó vagy nem jó. Nagyon hasonló az izlésünk, így nem volt gond. Amúgy már a terhesség elött tudtuk mi lesz a neve.

Nati, de bizony unatkoznék, de azért csinálok programokat. Ma például megyek a gyerekorvost felkérni. Utána talán Vikiékhez is beugrok, majd a nagyikámhoz, du meg az NST.

Gabi, nagyon szupi ez a kép. Ügyi vagy!

Gabi, Andesz: akkor én is 2 liter ücsit viszek. :)

Kata, amikor olvastam az irásod, majd megállt bennem az ütő. Ha holnap szülnék édesapámnak nagy ajándékot adnék (holnap lesz a szülinapja). Amikor ezt tegnap mondtam neki, meglepődött, de nagyon el is érzékenyült. Sztem még nem fogta fel hogy nagypapi lesz. :)

Ibi, hamarossan pihizhetsz otthon, készülődhetsz. A derékfájásra sajna semmi jó tippem nincs. Nekem is fáj.

Kriszta, annyit pihizek amennyit csak bírok. Néha már az is fáj. :) Nagyon ügyes nagylányod van hogy ilyen jól bírta Pestet is. Édes lehetett ahogy felfedezte a kis hangját.

Vikiék jól vannak. Ma ment férjecskéje a messzibe :( , kicsit szomorú de majd Ágival felvidítjuk. :)

madiani
 
 


Valami gebasz van a táblicsekes excel fájlommal. Nagyon mérges leszek ha elvesztem (nincs biztonsági másolat).

madiani
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Ma a kistesóval álmodtam. Egy helyen volt a két gyerkőc és képzeljétek a második baba is fiú volt! De aranyosak voltak csak volt valami zavaró, nem tudom mi.
Kicist furcsa volt és nehéz volt mindkettőre odafigyelni. Juj...
Nehezen is keltünk. Kiscsillagom fél 6 fele odajött közénk. Jég hideg volt a lába szegénykének. Mindig kitakarózik. Reggel alig akart felkelni de azért sikerült és jókedvűen. Egyre tüneményesebb :)

Gabi: Tündeményes Nonóka :) Nagyon tetszenek a képek. Te azt szabad kézzel rajzoltad? Nagyon ügyes vagy! Tanultál rajzolni?
Én üdcsit viszek!

Bessy: CSNK-ba mész? Ha jól emlékszem nekem ott mondták meg ki a körzeti védőnénim.
6 hetesen mi is "csak" a pulzálást láttuk, 12 hetesen hallottuk a szívhangot :) Mégegyszer gratula a kicsihez!

Ani: Az én tippen szerint a talira bőven nem fogsz még megszülni, szóval én nem aggódok :) Annyira csak nem siet a Kiscsillag.
Én annyit tippeltem amennyivel a Barnika született. Ő 2 héttel korábban jött!

Kriszta: Édes lehetett nagyon Réka. Emlékszem nekem teljesen furcsa volt amikor gügyögött mert megszoktam hogy inkább sír. :)

Alexa: Írtam vissza :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szép jó reggelt!!! Itt már szépen süt a nap :P

Mazsi megint lehordott két balkonládát a teraszról éjszaka, így most büntiben van... :cry: úgy sajnálom ilyenkor, dehát meg kell tanulnia, nem???? :oops:

Kriszta,
édes vagy, hogy érdeklődtél, de velem most semmi különös nem történt. Kifele megyek a náthából, ma már szinte semmi nincs az orromban, eddig az teljesen el volt dugulva.
Viszont ma megyünk az első szülésfelkészítő tanfolyamra, már nagyon várom. :P
Édes lehetett Réka baba, ahogy felfedezte a hangját!!! Ezek aztán a nagy-nagy pillanatok :P

Ildi,
nálunk nagyon nehéz volt a névválasztás... Lányt én választottam, azt már előre tudtuk (Hanna, Boróka), de fiúban nem volt ilyen "jolly joker". Aztán végignéztük Ani tábliját, jelölgettünk, majd csak a sima naptárt lapoztuk végig, hogy olyan legyen, ami benne van. Aztán felirtuk, ami tetszik, majd huzogattunk ki belőle. A végére maradt 5-6, azokat kiragasztottam a hűtőre és egy héten belül Apa azt mondta mit dilemmázok még, hát Bence lesz :P Igy nem volt több dilemma :wink:
Én figyeltem hogy távol legyen a szüli- és névnap egymástól és ne legyen a nyáriszünetben a névnap (mivel a szüli abban lesz). Erre Apa azt mondta ez hülyeség.... :cry: Bencus júliusban fog születni, a névnapja pedig aug 23-án lesz - szóval jól beleválaszottunk :P :P

Tündike,
ne aggódj az álmod miatt!!! Mindkettőt tökéletesen el fogod tudni látni!!! Barnika izgul már a péntek miatt? Szeret társaságba járni?

Ani,
meglett a táblicsku? Tényleg nem lenne jó, ha elveszne :shock: :oops:

Lányok,
nekem amikor fájt a bal forgom vetterm rá Naturlandos sportkrémet, és rozmaringos krémet, természetes alapanyagú és használt is (volt, hogy menni alig bírtam) - szerencsére ez a gondom már elmúlt :P Szerintem derékfájásra is hatásos lehet!!
Vendég
 


Andesz,
leírtam a címet, de majd lehet, hogy hívlak :P Bár remélem jó navigátorom lesz :wink:

Kata,
nem nézted ma reggel a mokkát? Már csak a végét láttam, de mintha Bozsa Anikó lett volna benne és valamilyen díjról beszélt, amit ő kapott szavazatok által :shock: Sajnos nem láttam az elejét... Hívtalak is már, de mire megtaláltam a számod már vége is lett... :cry:

Ibi,
meglásd, eltelik ez a hét is, és jövő héttől pihizhetsz is!!!!

Vicuska,
megy ma a drukk nagyon!!!! Gyere, ha megjöttetek!!!
Vendég
 


Sziasztok! :D
Nati!
Tényleg a Bozsa Anikó volt a tv-ben :) ,Ő nyerte azt a v.milyen bába díjjat! :D
Vicuska!
Nagyon drukkolok,majd gyere ám a hírekkel!!! :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Nati: barni szereti a társaságot, bár elején még olyan szégyenlős. Tuti hogy engem fog ide-oda rángatni :)

Jut eszembe: A talira játékot vigyek ugye? Kinek jönnek prüntyőkéi? Lesz kivel játszania Barnikának?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok

Ma remélem elkészül a művem,mégegyszer köszi a dícséreteket.Mégsem temperával festem,mert az állítólag egy idő után lepereg,hanem diszperzit színező tintával.

Nibcsike
Már nincs egy hét se és szabad leszel mint a madár. :D Derékfájás,nekem is volt és sajna meg is maradt :( lecseréltük az ágyunkat is egy keményebbre,így már jóval kevesebbet fáj.Masszírozni nem szabad,mert az vérbőséget okoz.Egy kis torna viszont nem árt vagy úszás,ami erősíti a hátizmokat.

Kriszta
Réka nagyon ügyi,és nagyon édes lehet ahogy próbálgatja a hangját.

Vicuska
Sokat gondolok Rád,gyere minél előbb és írd le mit mondtak!

Ani
Remélem a táblesz gond megoldódott,és nem veszett el!

Tündike
J lehetett az álmod!
Ja és köszi a dicséretet,nem tanultam rajzolni,hárman vagyunk lánytestvérek és mindegyőnk ilyen ügyeskezű + anyu is. :D


Nati
Jól tetted,hogy leszídtad Mazsit,tanulja meg mi a rend.A gyerek nevelés is ilyen:muszály fegyelmezni,közben meg a szíved szakad meg.....
Én láttam félig meddig reggel a riportot Bozsa Anikóval.A Mokkában volt,szerintem fenn van neten is :wink:

Na most lépek
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Lányok4 Nem is mondtam. ma megyünk az első karate oktatásra :) Annyira izgulok. Kíváncsi leszek milyen lesz :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Na, voltam a védőnőnél. Nagyon aranyos fiatal csajszi. Megkaptam a kiskönyvet, meg beutalókat a laborba.
Ő dec. 23-ra számolta a szülés időpontját, a babanetes kalkulátor meg dec. 21-et írt. :shock: Akkor legyen 23-a akkor született az egyik keresztlányom is. :D

Gabi
Szuper lesz a falfestményed! :wink: :D
Ha tudok menni a talira, akkor üccsit viszek.

Ildi
Mindig úgy éreztem, hogy fiam lesz először. Igazából teljesen mindegy, csak egészséges legyen. A családban kislány uralom van. Sok lány és egy szem fiú. Szerintem a család is kisfiút szeretne. :D

Ani
Máris unatkozol? :D Én 9 hónapot unatkozok itthon.... :D

Krixta
Édes lehet Réka ahogy sikongat. Felfedezte a hangját :D :D

Tündi
Nem a CSNK-ban voltam. Mi Soponyán lakunk, itt voltam helyben.
Lehet, megálmodtad a tesóbaba nemét? :D

Vicuska
Gyere a hírekkel!
bessy76
 
 


Sziasztok!

Na, voltam a védőnőnél. Nagyon aranyos fiatal csajszi. Megkaptam a kiskönyvet, meg beutalókat a laborba.
Ő dec. 23-ra számolta a szülés időpontját, a babanetes kalkulátor meg dec. 21-et írt. :shock: Akkor legyen 23-a akkor született az egyik keresztlányom is. :D

Gabi
Szuper lesz a falfestményed! :wink: :D
Ha tudok menni a talira, akkor üccsit viszek.

Ildi
Mindig úgy éreztem, hogy fiam lesz először. Igazából teljesen mindegy, csak egészséges legyen. A családban kislány uralom van. Sok lány és egy szem fiú. Szerintem a család is kisfiút szeretne. :D

Ani
Máris unatkozol? :D Én 9 hónapot unatkozok itthon.... :D

Krixta
Édes lehet Réka ahogy sikongat. Felfedezte a hangját :D :D

Tündi
Nem a CSNK-ban voltam. Mi Soponyán lakunk, itt voltam helyben.
Lehet, megálmodtad a tesóbaba nemét? :D

Vicuska
Gyere a hírekkel!
bessy76
 
 


Nem tudom, hogy sikerült kétszer.... :evil: :evil:
bessy76
 
 


Bessy!
Gratula a kiskönyvhöz! :D :D :D
Mikor volt az uccsó mensid első napja?
Nekem tavaly,március 12,és így voltam kiírva dec.19-re
Gabinak márc.14,és Ő dec.21-re volt kiírva! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Bessy: Gratula a kiskönyvhöz !!! :)
Igen megálmodtam a kistesó nemét. Fiút álmodtam. Én kislányra számítok de végülis tényleg mindegy :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! :)

Nati!
Köszi a tippet, kipróbálom! :)

Bessy!
Gratulálok a kiskönyvedhez! :)
Kiváncsi vagyok lány vagy fiú lesz! :D

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Bessy,
szuper, de jó, gratulálok, most már Te is hivatalosan kismami vagy!!!!!!!
Nekem is pont két nap eltérés van a kiírt és a 280 nap között. Hivatalosan 282-re számolták ki július 26-ra. De mindegy, jön amikor szeretne :P

Tündi,
Barnus fog karatézni??? :shock: Hű, már ilyen korán kezdik????

Gabi,
Ti aztán jól megvicceltétek az orvosokat a kiírt dátummal :P Már szép közös kis karácsonyotok volt a két kis aprósággal :wink:

Péntekre eddig nem mondott esőt :P

Sajnos Bozsa Anikós videót nem találtam a TV2-n :cry: . Pedig szívesen megnéztem volna :wink:

Elköszönök, szerintem már csak holnap jövök, a mai nap hosszú lesz. Felkészítő után megyünk babaruhákért is, holnap megint írogathatom és válogathatom őket :P :P :P Juhéjjjjjj
Vendég
 


Tündike!
Jöttök a majálisra?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!
Csak átfutottam a cuccost,
Kata: nekem jó dél körül. És köszi még 1x! (ja, a babakocsim is befér? Összecsukható, nekünk befért a csomagtartóba)
Tündi, a párom kung-fu edző... lassan már én is :) :D miért nem szóltál? :D :wink:
pár kép (jó pár :D ):
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

akit érdekel:
Megjöttünk, 2 óra alatt meg is volt minden vizsgálat.mindkettőnknek volt vérvétel , apjuknak katonavizsgálat nekem meg citologia meg mindenféle nőgyógyi vizsgálat.
Hát nagyon kedves volt mindenki, de tényleg
A doki is. csak nagyon durva volt..... azt hittem fejberúgom...
A lényeg, hogy először azt mondták cak szept-novemberre van első időpont.Aztán én nagyon csalódott lettem rerre, és a doki mondta az asszisztensnek hogy nem aug-ra mondta le egy időpontot?és de!!!!!!!!!!! így megkaptam az augusztusi lemondott időpontot!!!!!!!!!!juhéjjjjjjjjjjjjj
A 3.napon kell megint mennünk vizsgálatra mindkettőnknek, és jún.9-én lesz az összegzés.....

ja.......van egy rosz hír is..a doki szerint mindkét petefészkem enyhén pco-s,(de megnyugtatott, hogy nem PCOS), van kb.20 picike tüszőm, és csak 10-nek szabadna lennie.
és ez azt jelenti hogy vigyázni kell majd, nehogy túlstimuláljanak....

Egyik szemem sír, a másik meg nevet
Vendég
 


Vicuska
Ez összességében nagyon jó! :D Meglátod, minden rendben lesz!
Nem fognak túlstimulálni, biztos majd 2 naponta kell járni a stimu alatt, mint nekünk és nagyon figyelnek rád :wink: Örülök, hogy ott is kedves mindenki. :D

Andesz
március 16. Így már látom, tényleg dec. 23. :D

Márti
Nagyon szépek vagytok! Nagyon aranyos Kisati. :D
bessy76
 
 


Ja, még valamit akartam kérdezni. Régen beszéltetek róla, de nem vagyok benne biztos. Jól emlékszem, hogy 12 hetes korig nem lehet hajat festeni?

Köszi a gratulkat! :D Olyan furcsa, hogy van kiskönyvem, de nagyon jó :D
bessy76
 
 


Sziasztok!

Vicuska

Nagyon vártam hogy írj...azért ezek jó hírek csajszi tudod a pozitív hozzáállás a lényeg!Mindjárt augusztus van, és látod pont lemondta valaki hogy te mehess!!!Ez égi jel...!!

Bessy
Elvileg nem szabad festeni bár én befestettem mert szerepeltem a tévében..akkor megkérdeztem a védőnőt azt mondta nyitott ablaknál és ne sokáig legyen rajtam a festék..azért ha nem fontos várd meg a 12.hetet!És persze nagyon nagyon grat neked!! :wink:

Tundike
Én is megálmodtam a babót..annyi hogy én barna szemmel álmodtam de pont ugyanilyen hatalmas szemei voltak..kék szeme lesz a Rékának amúgy..:)
Még lehet kislányod is...

Andesz
elküldöd priviben a számodat?Nem baj ha olyan korán megyünk amúgy..? :wink:


Márti
Nagyon aranyosak a képek!
Vendég
 


Bessy!
köszi :D
igen, összességében nagyon örülök, és a zuram is nagyon lelkes :lol:
neked millió gratula a kiskönyvhöz!milyen színűt kaptál? :wink:
mikor mész RL-hez?

Krixta!
neked is köszi a drukkot csajszi 8) 8)
szerintem is égi jel :wink:
honnan tudod, hogy kék szeme lesz Rékának?minden kisbaba kék szemű, nem? :oops: :roll:
Vendég
 


Vicuska!
Nagyon szorítok Nektek! :D
Azért nem semmi,hogy milyen sokára tudnak csak adni időpontot! :shock:
Reméljük szeptemberben,már Neked is a kezedben lesz a könyvecske! :D
Ja,lányok,azt elfelejtettem kérdezni,hogy nem lenne -e baj,ha vennék műanyag tányérokat,és poharakat! :oops: :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Vicuska
Köszi :D
Kék színű a kiskönyv, évszám nincs rajta
Örülök, hogy apa is lelkes lett :D májusi babótok lesz :wink: :D
RL-hez jövőhét pénteken, 16-án megyünk

Krixta
Neked is köszi :wink: És köszi a választ is. Akkor inkább kivárom a 12. hetet.

Andesz
Szerintem nagyon praktikus a műanyag tányér és pohár. Legalább nem kell mosogatni, csak ki kell hajítani a kukába. :D
bessy76
 
 


Sziasztok!

Ez a nap is jól elment. :)

Vicuska, jaj de jó hogy jöttél. Egész nap sokat gondoltam rád. Összeségében akkor nagyon jó hirekkel jöttél. Nagyon örülök. :) Apácskád is pozitívan áll a dolgokhoz az nagyon jó. Nagyon édi az új vonalzód.

Tündi, megálmodta a babócika nemét? Ne ezgulj menni fog minden. Ezek az álmok ilyenkor (állítólag) tök normálisak. Nagyon teccik ahogy írtad hogy Kiscsilag, annyira szép. Köszönöm. Milyen volt a karate?

Nati, a kutyulit meg kell nevelni mert a fejedre nő. Anycáméknál is ez történt. A tábli meglett szerencsére, gyorsan csináltam is róla biztonsági másolatot.

Bessy, gratulálok a kiskönyvhöz. Javítom a születési dátumot a tábliba.

Márti, szupik a képek, csodásak vagytok.

Andesz, a műanyag tányér pohár szuper ötlet (május elsejei kertipartin nagyon sokat mosogattam pedig mosogatógép is van anycáméknál)

madiani
 
 


Voltam de. a gyermekorvosnál. Nagyon ari volt, megírta a recepteket, nem sokat beszélgettünk mert elég sokan voltak. Kijön privát is, nekem ez volt a lényeg.

Délután meg Schwarczinál voltam. Megvolt az első nst is. Azt hittem hogy ez a gép nem csak a baba szívverését nézi. Na mindegy. A vérnyomásom nagyon magas volt 154/90, erre írt is gyógyit (Corinfar 10). Viszont a betegtájékoztatóra az van írva hogy magzatkárosító hatása van. :shock: Ráadásul csak egyszer nézték meg a vérnyomásom, le se ellenőrizte kicsit késöbb. Orvos és ápolónő ismerős is azt mondta hogy mérjem itthon többször egymás után és ha nem magas ne szedjem be mert tök fölösleges. Elvileg fel se írhatta volna egy vizsgálat után a doki. Kicsit mérges vagyok ezért rá. Direkt rákérdeztem hogy mi van ha nem is magas csak most volt egyszer az. Erre ő azt mondta hogy nem baj a gyógyszer nem árt. Ez nekem kicsit furi. Tisztába vagyok azzal hogy a magas vérnyomás is árt a babának. Viszont nekem soha nem volt magas a vérnyomásom, sőt inkább alacsony. Nem akarom felülbírálni, de nem szeretem az ilyet, amíg nem muszály minek gyógyszerezni, főleg olyannal ami árt is. Arra jutottam hogy holnap úgyis beszélek Beával (szülésznő) holnapután meg a védőnénimmel, kikérem az ő véleményüket is, addig nem szedem. Meglátjuk mi lesz.
Amúgy minden a legnagyobb rendben. Tökéletes a mérete a kis lurkónknak. (nincs hely már a kiskönyvembe így nem írta bele, mondta de nem jegyeztem meg az adatokat). Szépen mozgolódik, jó a szivverése, jó a fekvése. És még mindig fiú, viccelődve megjegyezte a doki.
Megvizsgált engem is, azt mondta hogy kb 2 hét múlvára jósolja Ronit (tehát 20.-ai tippek figyelem). Kérte hogy ne 24-én szüljek mert esküvöre megy, de mondta hogy megbeszélte már másik dokival akinek átadhat. Végülis nekem mindegy milyen orvos lesz ott, a szülésznő a lényeg. Én is említettem hogy június 7 én esküvőre mennénk és jó lenne ha manócska nem húzna rá nagyon a kiírt időpontra. Erre ő mondta hogy az ő lánya is pár hetes volt mikor már esküvőre vitték. Mondtam neki a jóslókat, azt mondta jól érzem és teljesen normális, ne aggódjak.
Méhszáj: C2100
Kérdeztem a szexit, és csak helyeselt hogy csak nyugodtan, most már koraszülött úgyse lehet. :)
Elküldött még laborvizsgálatra is, mondta hívjam Beát, ő majd segít (holnap hívom). Jövöhéten ismét NST.

madiani
 
 


Ani, nekem is 2100-as volt a méhszájam az NST-n... utána mentem be este.... :lol:

Vicuska, na végre, konkrétumok!! :wink: Gyorsan eljön a ti időtök is!! :P

Mindenkinek pussz, megpróbálok pihizni, mert úgy érzem, jó lenne, ha lenne több tejcsim. Nem szedtem semmi tejserkentőt, de ma elkezdtem a homeós bogyót. Remélem hat!!

Jó éjt, mér csak kettőt kell aludni a taliig!! :wink: :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata, mennyi egybeesés azta :shock: Ha holnap megszülök kinevezlek a csapat jó kis boszijának. :)
Megmértem 3szor egymás után a vérnyomásom: 130/64 körül mozog.
Pihizz sokat, 2 nap múlva talizunk :)

madiani
 
 


Ani!

Nekem fokozatosan ,hetek alatt lett magas a vérnyomásom,aztán amikor 160/100-at mért,egyből kaptam gyógyit .Az utolsó 2 hétben szedtem,de én éreztem is,hogy kell valami,mert nem voltam jól.Mindíg szakadt rólam a víz,meg ment a szívem ezerrel.Én vmi mást szedtem,de nem jut most eszembe a neve.Egyébként jó volt,segített,utána már 110-eket mértünk csak.Ilyenkor nem számít,hogy alapban alacsony szokott lenni a vérnyomásod,nekem is terhesség előtt 90/80,100/70 volt,kérdezték is sokan,hogy nem vagyok-e rosszul. :shock:
Kivi vagyok,hogy mit mond a szülésznőd,lehet,hogy csak izgultál!? :wink:

Kata!


Remélem több lesz megint a tejci,igyál literszámra! :wink:

Bessy!


Gratulálok a kiskönyvedhez,SZUPER!!!! :wink: :D
Vendég
 


Vicuska!Nem semmi,hogy ilyen sokára van időpont,de a lényeg az,hogy minden simán ment ma!! :wink: :D

Márti!Nagyon szépek vagytok!

Mentem aludni,jó éjt mindenkinek!!

Ja,remélem jó idő lesz pénteken,mintha valami felhősödést,záport is hallottam volna! :shock:

Pussz!!
Vendég
 


szép jó reggelt!!!

Vicuska,
ez szuper hír összességében!!! Hamar eltelik az idő, és ha nem leszel stimuzva addig, akkor gondolom lecsökkennek a tüszők és még kicsit se leszel pcos :wink: És ebben a topicban mindenkinek elsőre sikerül a mesterséges beavatkozás, szóval elsőre nektek is összejön :P :P :P

Márti,
nagyon édesek a képek!!!!

Ani,
lehet, hogy izgultál, de azért mérickéld, ilyenkor tényelg veszélyes a magas vérnyomás. Én a dokinál minidig magasabb vnyomással vagyok, mint a védőnőnél... lehet, nálad is ez volt!!!

Kata,
pihizz és igyál sokat!!! Az tényleg segíthet!!!!

Kirszta,
már nem is fog változni Réka baba szeme színe???? Örülök, hogy talizunk pénteken!!

Nibcsike,
ma talizol a szülésznővel, igaz? Drukkolok!!!

Tegnap a szülésfelkészítő szuper volt, nekem nagyon tetszett!!! MÉg könyvet is kaptunk. az elején beszélgettünk, ki mit vár, mire számít, az apukákat is megszólították :oops: :P . Lelkileg nagyon jó hatással van, az biztos. Apa is élvezte és szerintem nekik fontos is, hogy részt vegyenek ilyenben, ne csak a szülésnél asszisztáljanak...
Rucikat is elhoztuk, húúú, nagyon klasszak és rengeteg :shock: . Jöhetne már a bútor, hogy be tudjak pakolni valahova :wink: :oops:

Lányok,
ma 16.15-kor a kórházban (barakoknál :shock: ) lesz Születésélmény a másik fél oldaláról (orvos, szülésznő, stb). Nincs kedve valakinek jönni????? Én lehet, hogy bemegyek, tegnap nagy kedvet kaptam ehhez a lelki töltődéshez :P
Vendég
 


Andesz,
naná, hogy jók a müanyagok!!! Nincs velük gond, vedd csak meg nyugodtan!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nati: Igen ilyen korán de ez még nagyon nem hasonlít a karatéra. Kvázi tornázás, Barnika meg is unta 20 perc után :( Nem baj, viszem, mozgás kell neki, heti egy alkalom meg nem sok szerintem.
Majd ha nagyon ágál meggondolom :)
Sok ruhácskát kaptatok? De jó hogy már itt tartotok. :)
Jut eszembe, nekem is vissza kell majd kérnem a cuccokat.
Sajnos én nem tudok menni ma pedig érdekelne a dolog :(

Nibcsike: Majális. Nem tudom , mert a Barni kispajtása aznapra meghívta a Barnit szülinapozni. Szóval nem tudom hogy megyünk-e. Ha igen akkor is csak délután. Meglátjuk. Visszaszámlálás megkezdődött? :)

Márti: Nem mondod??? Tudod mennyit kerestem? De jó tudni.
3,5 éves a Manócskám, és ez a karate sem hasonlít a karatéra. Koordinált mozgás valahogy nem megy neki :) Gondolom legalább egy év inkább csak torna jellegű.
Párod foglalkozik ilyen kicsikkel? Hol edzősködik?
Gyönyörűek vagytok a képen, és milyen boldogok :)

Ani: Karate olyan volt mailyennek gondolom lennie kell most. Nem az amit Barnika várt, de hát el kell kezdeni valahol. A bácsit viszont megölelte a végén :)
Mondjuk mostanában igen ölelgetős már ami a felnötteket illeti. Érdekes, remélem azért idegen néniket bácsikat nem fog ölelgetni :)
Sajnálom a vérnyomásos mizériát. Tényleg jobb ha kikéred más véleményét is, de remélhetőleg nem lesz semmi baj :)

Vicuska: Gratula az időponthoz! Akkor visszaszámlálás indul? Kérdés: Mi az hogy túlstimulálni? És mi az hogy PCOS?

Kriszta: Miért szerepeltél a TV-ben ? Melyikben? Én nem tudtam hogy nem lehet hajat festeni. Tényleg nem lehet?

Andesz: Műanyag tányér és pohár ötlet briliáns! Nem kell mosogatni :) Nagy szemeteszsákot vigyek?

Lányok! Jut eszembe! Voltam ma dokinál mert fáj a torkom. Láz nincs. Piros a torkom de semmi komoly, nem fetrőző. Nem írt ki. Attól még mehetek pénteken?
Meg kérdeztem kinek jön a kicsinye :) Lesz kivel játszania a Barnikának?
Egyébként péntekre szép időt mondtak :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! Jóó reggelt!

Alexa, nagyon köszi az infókat. Hívtam már Beát, de kinyomta remélem visszahív (vagy küld egy sömit) ha már tudunk beszélni. És igen, izgultam rendesen tegnap. Azt a hülye nst is rendesen nyomni kellet a pocimra mert Ronikám elmászott. Na meg izgultam azért is mert Schwarczi tegnap vizsgált elösszőr. Mégiscsak egy pasi nyulkál a lábamközött.

Reggeli vérnyomásom: 120/67

Most elösszőr álmodtam a szülésről. (biztos a vérnyomásos mizéria miatt) Pontosan már nem emlékszem de Nati te is ott voltál, te is szültél, a végén voltál már nyugi. Érdekes volt, ketten feküdtünk vajudtunk egy szobába és közös volt a szülésznőnk. Egyikőnknek se fájt nagyon mert jokat dumcsiztunk :) Sajna tovább nem tudom már, de ezek megmaradtak.

madiani
 
 


Sziasztok! :)

Jó reggelt!

Márti!
Nagyon szépek vagytok!!! :D

Ani!
Már tényleg nem sok van vissza!Izgulsz már nagyon?

Nati!
Köszi a drukkot!Majd délután megyünk, majd megirom milyen volt! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok! :)

Jó reggelt!

Márti!
Nagyon szépek vagytok!!! :D

Ani!
Már tényleg nem sok van vissza!Izgulsz már nagyon?

Nati!
Köszi a drukkot!Majd délután megyünk, majd megirom milyen volt! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Csajszik egy buta kérdés: Hogy kell a magzatmozgást mérni? Amit a kiskönyvbe kéne vezetni.

madiani
 
 


Ibi, hát közeleg a vég :) Hova mentek du? Lemaradtam valamiről.

Ezt kaptam a másik fórumon ha valakit érdekel:
3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

madiani
 
 


Jó reggelt!
Nagyon köszi a bókokat, átadtam Ató babának! :)
Tündi, háát... elmesélem személyesen, hogy van ez az edzősködés, mert hosszú és bonyolult így... :D Amúgy milyen karatéra jártok? Ki az edző? (eléggé otthon vagyunk a budo-témában, sok jó és kevésbé jó emberkét ismerünk, hátha segíthetek...
Nati, nekem van kedvem! Csak nem tudok eljutni a kórházhoz, ennyit nem merek a picúrral gyalogolni. :lol: na mindegy..reméltem, hogy lesz valami jobban a városközpontban is.
betegség: öö ezen én is gondolkodtam, hogy nem tudnak-e tőlünk valamit elkapni a picik?! Mármint a talin. Azt olvastam valahol, hogy a babák megszokják az őket körülvevő bacikat, és azoktól nem betegek, ezért kapják el ritkán anyucitól a náthát, max az orvosnál vagy közösségben betegednek meg. Szerintetek? Vagy túlaggódom magam? :roll: :)
Vendég
 


Ani, úgy kll, hogy kiválasztasz egy időpontot, pl nekem este 8 volt, és minden nap ekkor elkezded figyelni, hogy mozog, és 10 mozgást kell megvárni. A táblázatban be van vonalkázva minden óránál 4 rublika, ez a negyedórákat jelöli, szóval ha az első negyedórában volt meg a 10, oda ikszelsz, ha a másodikban, oda és így tovább.

Ja, Taliszervezők: vagy kókuszgolyó lesz, vagy 2l szénsavmentes víz!
Vendég
 


Köszi Márti, de úgy látszik nekem tök más tábli van a könyvemben.
Nekem hetekre van bontva azon belül pedig hétfőtől péntekig. A függőleges oszlopba pedig reggeli, ebéd, vacsi és az utcsó pedig az hogy méhösszehúzódás. :shock:

madiani
 
 



Sziasztok!

Ani
Fucsa hogy ilyen volt a Schwarzi..ez nem jellemző rá..amúgy én is szedtem a corinfart és nem lett baj belőle..nekem most mikor 160 lett a vérnyomásom mennem kellett a kórházba mondjuk nekem az előző babánál 200/97 volt :roll: ezért fokozott figyelmet igénylet..és mint kiderült ha a babó tovább marad bennt baj is lehetett volna belőle..a lényeg hogy a kis Roni jól van!!Magzatmozgás:Én úgy tudom ki kell választani a legaktívabb mozgási időt(nálunk reggel volt)és 1órán át számolni hányszor mozog a picur.

Nati
Én is örülök hogy megint talizunk!Meg úgy egyáltalán jó lesz végre személyesen is ismerni a többieket is!A kék szemet a doki mondta azt mondta ha sötétebb lenne akkor lehet bebarnulna de így 99% hogy kék lesz..olvastam is valahol hogy a barna és zöld szemű szülök babája kék szemű lehet. :roll: Én mindig kék szemre vágytam.:)

Tundike

Szerintem sima megfázásod van az meg nem lehet fertőző..péntekre meg is gyógyulsz szerintem!Egyébként a viasatos tuti fuvarban voltam,nyertem 15ezret :oops: nem futottam be nagy karriert :D :D iwien kerestek meg anno..pont 2hónapos voltam Rékával :)

Alexa
Reméljük nem lesz rossz idő..Martinkát hozod ugye?Nagyon kiváncsi vagyok rá is! :wink:

Nibcsike

Drukk megy,majd gyere a beszámolóval!


Judy

Jól vagytok??

Olyan szép idő van.elviszem a kislánymat csavarogni :P Szép napot mindenkinek!!:)

Számomra a legszebb mosoly a világon..:
Kép
Vendég
 


Ani
Remélem ne hozom rád a frászt kicsit félreérthetően írtam..szóval nem konkrétan a 160as vérnyomásommal volt a baj, ha nem lett volna az előző tragédia akkor nem számított volna ennyire.Szóval érted :wink:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?