Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Minden Anyukának, kismaminak és leendő anyukának BOLDOG ANYÁK NAPJÁT KÍVÁNOK!!!
Vendég
 


Sziasztok!

" Ha én nagy leszek, Te kicsi, tied lesz a babakocsi.
Én dolgozom, Te játszol, várat építsz, fára mászol.
Leviszlek a játszótérre, lepkét kergetni a rétre.
Boltba is én megyek, veszek tejet, kenyeret, banánt is mert szereted.
Hazaérek, ölbeveszlek, úgy SZERETLEK, úgy SZERETLEK!"

NAGYON BOLDOG ANYÁKNAPJÁT MINDEN LEENDŐ KISMAMINAK, KISMAMINAK ÉS ANYUKÁNAK!

Andesz, akkor megnyugodtam hogy te szereted a szerveszkedést. :)

Kriszta, hogyhogy voltatok Schwarczinál? Érdekes lehettet így látni őt.

Vicuska, szia :) ez a fránya ügyelet. Már csak 2-öt kell aludni :) Helyetted is izgulok már. Hányra mentek?

Enikő, csak ügyesen a tanulással. :) Én apácskám mindig horkol, néha még az oldalán is. :evil:

Kaptam anyukámtól képeslapot anyáknapjára. Mondta hogy ezt Roni küldi. Annyira meghatódtam. Amikor pici voltam édesapám katona volt és küldött képeslapot anyukámnak anyáknapjára. A mai napig meg van a lap.

madiani
 
 


Boldog anyucik napját minden anyucinak és LEENDŐ anyukának!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

 
 

Ani, ez a versike nagyon szép, itt ülök könnybelábadt szemekkel!!

ez a nap nekem nagyon szép, életem első anyák napja, amikor már én is anyuka vagyok! megint csak azt tudom mondani: ennél szebb dolog nincs a világon!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata drága, átérzem amit érzel és kívánom mindenkienk ezt az érzést!



(Na egy mondatba 3szor is benne van az érzés szó, szörnyű vagyok :) )

madiani
 
 


NAGYON BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KÍVÁNOK!!! :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

NAGYON-NAGYON BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KÍVÁNOK MINDENKINEK !!!!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Édesanyám!Ha valaki megkérdezné,e szó mit jelent nekem,
talán zavarba jönnék,s nem tudnám mit mondjak hirtelen.
Szeretet,törődés,figyelem,de hangosan csak ennyit mondanék,
nekem a MINDENEM!!!

NAGYON BOLDOG ANYÁK NAPJÁT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!! :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz, ez is nagyon szép volt!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Az első munka mentes napom :)

Andesz, nagyon szép volt az idézet.

Na.... kaptok egy-két táblicseket. :D

Kép

Kép

Kép Kép Kép

Kép

madiani
 
 




Sziasztok!

Tyű! Nagyon sokat írtatok. El is kezdek olvasni.

Roni: Szupi hogy minden rendben van a Manócskával :) Nekünk is lassan be kellene jelentkezni. 4 hét múlva leszek azt hiszem 18 hetes akkor már mehetek 4D-re ugye? Meg az lahat a kötelező UH vizsgálat is? Mikor is kell UH-ra menni majd?
Igen látszik a képen Manócska :) Aranyos kis álomszuszi :)
Ja! És nagyon csini kismama vagy! Fejedet is beleértve! :)

Ani: Kicsit megnyugtattál, azt hittem csak én vagyok ilyen szétszórt. :( Mindig kinevetnek.
Jóslók? Emlékszem, nekem is voltak 4-5 napig 5 perces fájások de én fogtam a falakat. :( Sajnos aludni sem engedtek. Én úgy tudtam hogy van aztán elműlik nem folyamatos a jóslófájás. Nálam jött rendesen.
Kartipartiztatok? Jól sikerült? KERTESHÁZAT AKAROK!!!
Tippem: Május 25. (egyébként meg nem tudom :( ) 3100 gramm :)

Judy: Jaj szegénykék! NEm lehetett könnyű, de szerencsére akkor meggyógyultak. Múlt héten? Így akkor majális is ugrott nektek? :(
Édi lehetett Barbika és nagyon bátor. Kislányok ilyen bátrak? Emlékszem kicsi fiam nagyon sírt, bár szerintem hogy lefogták attól megijedt aztán még a böki is...
Ilyen ügyin alszik Barbika? Nagyon ügyesek vagytok! Akkpor tudsz aludni. Ez csúcs! Reggeli szopi után visszaalszik?

Kriszti: De édesen fel van öltöztetve a kislegény :) Szép volt a keresztelő? Aznap csak őt keresztelték?

Bessy: Ez csúcs! :) Hurrá!!! Magne B6! Akár 3*2-öt is bevehetsz! Az jó lesz majd a poci feszülésre is. Keksz mielőtt felkelsz. (nekem egyik sem segített de neked hátha, bár én émelyegtem csak, de nem vol tkellemes. Jó hír hogy elmúlik! :) )
Én is úgytudom hogy amikor már van szívhang akkor adnak egy papírt róla és aztuán kell menni védőnénihez. A doki ezt mondani is fogja majd.

Márti: Szerintem ez attól függ hogy milyen a kenguru. ha prófi és tartja a baba fejét akkor ár az elejétől. Olyan mintha te tartanád.
Nem baj ha veletek alszik néha a KisAti. Szerintem határozottan nem baj. Jó anyának, babának. Ma napig is néha odajön a kisfiam hozzánk. Annyira meglepődött szegény valamelyik nap. Nagyon köhögött és nem igazán tudott amiatt aludni, én meg odahívtam közénk :) Kérdezi: Oda? Mehetek? Mondtam persze. Összebújtunk köhégcseélt de biztos hogy így hamarabb és nyuggodtabban el tudott aludni, szóval szerintem vannak olyan esetek amikor hasznos és nagyon jó ha ott alszik velünk a Manócska :)

Melus: Én is csak 2 emberkét ismerek személyesen, és lehet hogy egyikük sem jön :) Szóval gyere!!! :)

Tali és üdítő: Szerintem is úgy lenne az igazi, hogy aki nem süt az vigyen üdcsit, mert azért az üdítők nehezek. Ne kelljen annyit vásárolni és cipekedni Andeszéknak. Vélemény?

Enikő: Az szuper! Imádtam a közgázt, bár meg van spékelve némi undorító adótannal meg néhány butasággal még de szupi :) Miből vizsgázol csürtötökön?
Kitartás! :) baba mozgását idővel majd megérzed, ne aggódj!

Vicuska: Megkérdezhetem hogy mit dolgozol? Már csak egy nap. Már most izgulok Érted!

Rólunk: Majális szupi volt, márminthogy Barnika imádta Vitéz Lászlót :) Lovagolt, lángost evett jól érezte magát :)
Én majdnem elájultam a sorban amikor vártam a léngost sajnos ki is kellett állnom, de a hölgy rendes volt és szólt amiko rén következtem és visszaengedett. Alacsony a vérnyomásom és meg kellene innom minden nap 3 liter folyadékot, dehát nem teszem.
Aztán vendégek is voltak, szombaton meg kerti parti félén voltunk :) Jó volt a négy nap :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!
Tegnap anyák napján volt mindkét Élet az anyaméhben c. film is (a discoveryn? asszem.. :) ) jó volt megnézni! :) Szépek nagyon az idézetek, amiket írtok. :wink:
Én szerintem csinálok kókuszgolyót (ha szeretitek :) ) Andesz??
Kata, köszönöm a fuvart előre is, remélem nem jön közbe semmi, és ha már bekavartam, el tudok menni. Mikor mész? Amúgy veled álmodtam, azt hogy elmentünk 6 hetes kontrollra együtt (kár, hogy sokkal előbb szültél nálam :D ) a Svarcihoz, és már a váróban le kellett volna vetkőzni derékig ( :shock: ) na meg magánrendelés volt, és én nem vittem pénzt, tőled kértem kölcsön. Aztán kijött a doki valami elképesztő védőcuccban és rá volt írva, hogy karantén. Mondtad, hogy menjünk be egyszerrre, mert nekünk picibabáink vannak és úgyis megértik a többiek, de felháborodtak, merthogy mi le se vetkőztünk és ők meg pucéron ülnek ott 2 órája. Aztán nem emlékszem mi volt... :D
Krixta, tényleg, mit kerestetek Svarcinál??
Vendég
 


Márti! Jesszusom! :) Ez igen, te is szépen összeálmodsz midnenfélét :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Eladnám új nem használt babakocsinkat és kisfiam kinőtt rucijait, badykat 150Ft/db, többi ruha is 200-300Ft kicsi a helyünk szeretnék tőle megszabadulni.
Kismamaruhákat 2db egy farmer nadrág+felső 1500Ft, és egy nyári az is nadrág+felső 2000Ft, utóbbi keveset használt. Hátha valakit érdekel.

http://www.expressz.hu/baba/babakocsi/s ... ,51,9.html


http://www.expressz.hu/baba/ruhazat/sho ... 16433.html

Bocsi a zavarásért!
Szép napot mindenkinek!
sziszi22
 
 


Ani, a tippem május 17 :) íme a babakocsi:
Kép

köszi az infókat a kenguruval kapcsoltvban!
Tündi, jaja, hát ennél "érdekesebbeket" is szoktam... :D

képzeljétek, május 1-én Kisati rám mosolygott!! :D azóta már többször is, de akkor először...sőt még valami történt itten a hosszúhétvégén: másodikán azt mondta: a-gúú. Meg azt is, hogy beg. Mostantól gőgicsélni fog?? :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kösznöm mindenkinek a gratulákat! :D
A szívhangot nem hallottam, csak mondta a doki, hogy a pulzálást látja. A papírra annyit írt, hogy élő embrio. Akkor gondolom kapok legközelebb más papírt a szívhangról? :shock: és utána kell a védőnő?
Most 2 után telefonálok és kérek időpontot RL-hez
Magne B6-ot még nem vettem, el kéne magam vonszolni a gyogyitárba... :roll:
A jó a hányingerben, hogy fogytam 3 kilót. :D

Ani
tök jó csúcsos a pocid. Mivel senki nem tippelt a kiírt időponthoz közel, én 28-29-re tippelek :D Súly:3300g
Milyen az otthonlét?

Krixta
Nagyon szép a kis családotok!

Vicuska
Holnap egész nap gondolok rátok!!

Márti
Gratulálok a mosolyhoz és a gügyögéshez! :D
bessy76
 
 


Bessy, köszi :)
Az élő terhesség orvosi papírjával szerintem már mehetsz védőnőhöz, nekik csak az érdekes, hogy él, nyilván ezt csak a szívműködésből lehet megállapítani, szóval menj most! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ani
Én 3620-ra gondoltam :wink:
Reméljük megtöröd a jeget és nem szülsz meg a tali előtt.

Márti
Aranyos lehetett KisAti!Szeintem jó a babakocsi!Várunk a talin,jó hogy mégis eljöttök!

Melus
Gyere má el a talira!Épp azért csináljuk,hogy megismerjük egymást!Én eddig még egyiken se voltam.Andeszt ismerem,mert a tesóm,Anival.Alexával meg Chrissyvel és Krixtával meg egyszer találkoztam eddig,de akkor se tudtunk nagyon beszélgetn.

Tündi!
Tessék vigyázni magadra és tényleg igyál eleget!Reggel tölts tele egy 2 literes üveget az innivalóddal és figyelj rá,hogy az estére elfogyjon.Én amúgy fél literes korsóból iszom így amikor azt teletöltöm mindig fenékig ki is iszom.

Magunkról:voltunk ma védőben (ilyenkor ott van a doki is),Noel kapott antibiotikumot meg hörgőtágítót.Nem gondoltam volna,mondjuk elég taknyos meg köhög is,meghalgatta a dokinő és mondta,hogy "húz" a tüdeje. :(
Méretszkedtünk is két hét alatt olyan 160-at hízott,azt mondták ilyenkor ez már elég.Csakhogy úgy érzem többet is szopna,,de nincs annyi tejem.Nap közben próbálok fejegetni,és ami összejön 80-100 ml azt még az esti szopi után odaadom neki,így 4-ig alszik(enélkül 1-2 körül már fent lenne cicizni).Kb 1 hete délben még kap szopi után egy kispohár gyümilevet,de mást még nem adok neki.Mondta a védőnő is,hogy ha meggyógyul kezdhetünk vmi főzeléáket adni.
Már kezdem megszokni és megszeretni,hogy külön szobában alszik.Azért szinte minden éjjel én is átmegyek hozzá egy kicsit és ott alszom nála.Most Micimackót és barátait festek a falra,jó nagy lesz és szerintem nagyon szupi,már nagyon várom,hogy végezzek vele.Majd teszek róla képet,ha kész lesz.

Na puszi
Vendég
 


Bessy
Akkor már szerintem mehetsz a védőbe.Hívd fel előtte a védőnénit.
Nem sokára hivatalosan is kismami leszel :D
Vendég
 


Egy-két kép:
Kép Kép Kép
Vendég
 


Ja és apa mocija:
Kép
Vendég
 


Márti
Köszi, igazad volt. Most hívtam Mariannt,hogy időpontot kérjek és megkérdeztem tőle is. Ő is azt mondta, hogy menjek el. :D

Gabi
Remélem hamar rendbe jön Noel. Jobbulást neki! :wink: :)
Nagyon kíváncsi vagyok a falfestésere. Van sablonod? Lehet valahonnan letölteni ilyet?
bessy76
 
 


Bessy!
Az egyik háttérképes oldalról töltöttem le képeket.Kinyomtattam és arról másolom.Ez lesz az: Kép
Vendég
 


Gabi
Nagyon helyes aranyos Noel! Szuper képek.

Felhívni nem tudom a védőnőt, mert azt sem tudom, ki az :shock:
A "rendelési" időt megnézetem apával (most jön haza) mert esik az eső. :evil:
bessy76
 
 


Sziasztok!

Jaj de jó, mennyit írtatok, pedig csak kozmetikushoz meg boltba ugrottam el. :)
Lassan megyek suliba, de gyorsan reagálok mindenkinek.

Tündi, nekem a Nagy doki elfgogadta a 28 heti 4D-s uh-ot. Sztem neked is lefogadják a 18 heti helyett. Igaz nekem így is úgy is kellet mennem a CSNK-ba a beutalók miatt, de legalább nem UH-tak minden héten. A szétszortság miatt ne aggódj, kismami vagy, neked mindent szabad. :) Aki meg kinevet annak barack a fejére, ne is foglalkozz velük. Az én jóslóim szerencsére nem túl erősek (lehet nem is jóslók? ), holnap NST-n kiderül. A kertiparti anycáméknál volt, mi lakásban lakunk, amúgy sztem nagyon jól sikerült. Folyadék: kérlek igyál sokat, nagyon fontos! Tudom-tudom, bagoly mondja verébnek, de másnak mindig könnyen prédikál az ember.

Márti, :) hogy neked micsoda álmaid vannak. Azt hittem ezek a furi álmok elmúlnak a szülés után, de úgy látszik nem. Látszik a kocsin hogy nagyon könnyű lehet, ezzel azért könnyebben boldogulsz gondolom. Hogy repül az idő....hisz most született kisAti és már gügyörészik. Azta...

Bessy, nyugodtan mehetsz már a védőnénihez. :) Neki csak olyan papír kell amire a doki azt írja hogy élő terhesség. Azért szokták a szívhanghoz kapcsolni mert amíg nem lát az orvos szívműködést nem mondhatja ki hogy élő a terhesség. Jó itthon lenni, de azért örülök hogy eddig dolgoztam mert már most unatkozom (persze tanulni nincs kedvem)

Gabi, remélem én is hogy se Szilvi se én nem szülünk még a taliig (bár az eddigiekből). Vikike férje is mondta, hogy az ok hogy én viszem őket a talira, de mi van ha megszülök addig. (nyugi már erre is kitaláltuk a megoldást, odaadom Vikinek a kocsim :) ) Micimaciról kérünk majd képet! Nagyon jók a képek a kis kékszemű szívtipróról, persze a moci is szupi (bár nem értek hozzá)

madiani
 
 


Sziasztok!

Gabi, ez a kép nagyon jó, biztosan ügyesen meg is tudod csinálni. Majd kérünk képet, ha már kész van!
Bessy, az orvos nem mondta meg, hogy melyik védőnőhöz tartozol? Nekem az első alkalommal megmondta. És ne aggódj: a kicsi szíve dogobását én is csak láttam, nem hallottam. De nekem ez is elég volt! :D
Ani, remélem jól érzed magad és nem hiányzik a munka. Én is örülnék neki, ha nem kellene Bp-re menni, de már csak 1-2 hét van hátra, addig csak kibírom valahogyan...

Nagyon jól sikerült a hétvégénk! Már egy hete megbeszéltük, hogy szüleimnél bográcsozás lesz vasárnap - reménykedtünk a jóidőben. Persze esett az eső, ezért a konyhában lett elkezdve, fél óra múlva meg kisütött a napocska, úgyhogy kivittük az udvarra. Nagyon fincsi nyúlpörkölt készült!!! :lol:

Most akkor az üdítőkkel miben maradtunk???

Kaptam a múlt heti UH-n beutalót vérvételre, de ezen most nincs dátum. Hányadik héten kell menni?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ja igen, és ezt elfelejtettem: csütörtökön gazdaságföldrajzból lesz vizsgám. Egyelőre nem nagyon tudom, hogy miről szól. :roll: És csüt. délelőtt még le kell adnom egy 10-12 oldalas házidogát is ugyanebből a tárgyból. A téma: a megújuló erőforrások felhasználási lehetőségei Magyarországon. Nem tudna valaki kisegíteni :?:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Most hogy így nézem van még holthelyzet:

pl: ha május 19-én születik 3630 g-al
vagy ha május 20-n 3510-el

Na de ennek kicsi az esélye, ha mégis akkor meg majd ráérünk ezen gondolkodni. :)

Kép

madiani
 
 



Ma nem vagyok egész napos. :) Besegítenek.

Enikő! Én a 22. héten mentem el, de én is így voltam, hogy nem tudtam, mikor kell menni, és azt mondta a Schwarczi, hogy amikor van időm. De mehetsz szerintem a 20.héten is.
Ja, a Schwarcziról jut eszembe. Nekem emlegette, hogy a szeptember 1.-ből lehet augusztus lesz. Nem lenne jó, ha akkor lenne szabin, mikor Ildikének elfolyik a magzatvize.
Lehet úgy leszek majd mint Márti.

Bessy! Örülök nagyon, hogy van egy élő magzatocskád. Kisfiút vagy kislányt szeretnél?

Gabi! Szia! Noel baba gyönyörű!! TRemélem hamarosan teljesen jól lesz. Meg apa mocija is szép. Szokott rajta Téged is vinni?

Ani! Úgy látszik én tippeltem Neked a legkisebb súlyt. Bár tényleg nem olyan hataémas a pocid, viszont nagyon szép formás!!!

Olyan nehéz ez a névválasztás. Már leszűkitettük 4re, de hogy a 4 közül mi alapján fogunk dönteni? Nati, Ani, Ibi, Ti mi alapján döntöttetek? Mondjuk Ti már az elején is tudtátok, hogy ez lesz. Igaz?

Mindenkinek utólag is nagyon boldog anyák napját kívánok!!
n.k.ildi
 
 


Ja, mégegy. Jelentkeztem a kórházba szülésfelkészítőre. Majd fogok kapni levelet, hogy mikor kezdődik, meg mikor kell fizetni? Aki tud légyszives írja meg.

Nati! Te hova jársz amúgy?
n.k.ildi
 
 


sziasztok,

Ani,
nem mondod, hogy unatkozol otthon-!!!!! :shock: Ezt nem hiszem el, már az első nap :wink: Már mindent kismotál és kivasaltál??? Akkor tessék tanulni :wink:

Bessy,
irány a védőnő és a talira már hozhatod a kiskönyved is!!!! :P Nagyon örülök, hogy élő kis magzatotok van!!! Én is kekszet rágcsiztam felkelés előtt és ittam egy pohár langyos teát (este termoszban az ágy mellé készítettük). ez valamelyest használt, de nem szűntette meg... Kitartás, hamarosan vége lesz!!!

Kriszta,
gyönyörűek vagytok!!! Réka baba is kész kis csoda!!! Én is kíváncsi vagyok, mit kerestetek Svarcinál :oops: !!!

Kriszti,
nahát, mekkora babó már Martinka... Hogy viselte a keresztelőt?? Sajnálom, hogy egyszerre 3 babát kereszteltek, így nem volt annyira személyes...

Márti,
édes KisAtid van!!! Jó hogy jöttök!!! A babakocsi valóban könnyűnek látszik!! Azt hozod a talira is?

Ildi,
én kb két hete kaptam levelet a kórháztól, abban írták az időpontot és küldtek csekket, amit befizettünk és viszünk holnap (ha el nem felejtem... :shock: - mármint elvinni... :wink: )

Gabi,
nem is tudtam, hogy Noel beteg - ez nem hangzik túl jól!! Remélem azért hamar rendbe jön!!!
Micimaciékat mivel fested? TEmperával? És csak úgy simán szabad kézzel másolod át ceruzával? Minden részlet érdekel :wink: :wink:

Andesz,
vigyek üccsit??? Mi most a döntés??? Nem kis szervezést vettél a nyakadba... de majd megyünk Enikővel és amiben tudunk segítünk!!!

Tündi,
tényleg tessék sokat inni!!! Az segít!!! És vigyázz az ilyen rosszullétekkel!!!!

Vicuska,
hajrá holnap!!! Nagyon sokat fogok rátok gondolni!!!!
Vendég
 


Kata,
ti hány körül mentek Andeszékhez?
Vendég
 


Na végeztem a nagy művel,holnap már "csak" ki kell festeni.Próbáltam lefényképezni,de így nem sok látszik belőle.Azért teszek róla képet,de kifestve biztos jobb lesz:

Kép

Köszi csajok,remélem hamar rendbejön Noel.
És köszönjük a kép dícséreteket is!

Nati
Szabad kézzel rajzoltam,és temperával fogom kifesteni.
Vendég
 


Hű, Gabi, ez nagyon klassz!!!! Rendkívül ügyes vagy!!!!! Korábban is ilyen jól rajzoltál, vagy a babaság ezt hozza ki a kismamiból, anyukából (szóval reménykedhetek még, vagy felejtsem el :shock: :P hogy ilyen jót tudok majd én is felrajzolni?????)
Vendég
 


Na csajok!
Akkor aki nem hoz sütit vagy rágcsit az hozzon egy 2 liter üccsit.Most teszek a tábliba egy ilyen oszlopot is.Így látjuk mennyi üccsi lesz és ez alapján Andesz még vesz hozzá,ha kell.

Kép
Vendég
 


Köszi Nati!

Kézügyességem az van,de amúgy nem olyan nehéz.Magamtól nem tudok jót rajzolni,csak a másolás megy ilyen jól.
Biztos Te is ügyes vagy,de ha mégsem akkor használj diavetítőt-úgy csak körbe kell rajzolni a vonalakat :wink:
Vendég
 


Hello

Gabi, nem mondod, hogy ezt szabad kézzel rajzoltad!!!!!!!!???????????? :roll: :shock: Hihetetlen, milyen ügyes vagy!!!!!!!!!! :D

Nati, szerintem dél- egy óra körül megyünk, ha Mártiéknak is jó!!!4 :wink: Már csak a cím kell!!

Andesz, hogy lesz?? Elküldöd a címeteket priviben, vagy ide írod be??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


szupi KATA, akkor veletek már tuti találkozunk :P :P

Gabi, akkor én viszek két másfeles mentes vizet :wink:
Vendég
 


Ja, Ani!! Én is voltam a terhességem végén kozmetikusnál, másnap NST-n, és még aznap este beindult a szülés!! :lol: :roll: :shock:

Én viszek sütit, vagy rágcsát!! Ha lesz időm, mindenképp sütök! :P

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok! :D

Remélem mindenkinek jól telt az anyáknapja!
Olyan sokat irtatok alig birtam visszaolvasni! :)

Annyira sajnálom,hogy nem leszek ott a talin! :( Jó lett volna mert szinte mindenkit megismerhetnék!Képeket azért majd tesztek fel?

Ani!
Szép nagy a pocid! :) Hogy megy az idö!
Az én tippem Ronibaba születésére 26-a és 3600g.

Gabi!
Nagyon aranyos Noelbaba! :) És milyen jó a kézügyességed, nagyon tetszik a rajz!Kiváncsi vagyok milyen lesz kifestve! :)

Krixta!
Nagyon szép kiscsalád vagytok!

Ildi!
Én úgy tudom hogy elsö alkalommal kapsz egy csekket és azt kell feladni,(10E Ft) nekem legalábbis azt mondták mikor érdeklödtem telefonon.De én nem oda jártam pont ezért.

Márti!
Nagyon édes kisAtid!

Rolunk:Márcsak a héten dolgozom, kiváncsi vagyok milyen lesz itthon!Éjszakánként egy picit nehezen tudok aludni mert fáj a derekam.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ani,
nekem is van egy tippem: május 27. 3250 g :P
Vendég
 


Ani az én tippem:május 26, 3630gr.(Martinka ekkora volt :D )
Vendég
 


Gabi!Nagyon ügyes vagy,én csak holdakat és csillagokat festettem a falra,nem mertem ekkora képnek nekiállni! :oops: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi&Andesz
Anyósom megígérte a rétest szóval elvileg viszek! :wink: És én is kb.dél-1körül érkeznék..a címet én is kérem szépen majd :oops:

Gabi

Le a kalappal tényleg nagyon ügyi vagy..én még másolás után sem tudnám fele ennyire szépen sem csinálni! :shock:

Kriszti

Csini volt Martinka a keresztelőn!

Nibcsike
Köszönjük szépen :oops: Nekem majdnem az elejétől fájt a derekam.kitartás már nincs sok...biztosan jó lesz otthon..pihizz amennyit csak tudsz mert ha a babó meglesz nem fogsz tudni :wink:

Ani
Neked is csak azt javaslom hogy élvezd az egybenlétet és pihizz sokat!Én nekem az egész szülés-terhességben az első hét itthon volt a legnehezebb..felkelni 2-3óránként és nem aludni egyhuzamban 3óránál többet a 10-12órás durmolások után nehéz volt megszokni! :roll: Amúgy nekem a 33-34.héttől voltak jóslófájások.Nagyon kiváncsi vagyok ki lesz a befutó!Vikikék jól vannak?

Nati
Hogy vagy?Veletek minden rendben?Magadról nem írtál.. :roll:

Mi
Velünk nem történik sokminden..azaz számomra mindennap csoda..a hétvégén a barátnőmnél aludtunk Pesten,izgultunk hogy viseli Réka az utat és az idegen helyet de annyira tündér volt..nem sírt csak nézelődött,nagyokat mosolygott mindenkire..éjjel is betartotta az itthoni alvás-etetés időt.Nagyon büszke voltam rá!Tegnap meg elkezdett sikongatni meg gagyorászni..épp mosogattam mikor hallottam hogy sikít..berohantam és látom hogy vigyorog és úgy sikít..gondolom rájött hogy ezt ő csinálja és tetszik neki..olyan édes!Arról nem beszélve hogy 9kor elaludt és 4ig durmolt egyfolytában...ma megpróbált átfordulni..egyenlőre csak félig sikerült neki de sebaj!szóval ezekre mondom én hogy csodálatos dolgok.. :oops:

Szép estét mindenkinek!!
Vendég
 


Tündi!Írtam privit!!

Bessy!Örülök,hogy minden oké,gratulálok a pocaklakóhoz!!

Kriszti!Látom jól sikerült a keresztelő,jók a képek!!!

Krixta!Rólatok
is mindíg nagyon jó képek készülnek!
Vendég
 


Krixta!Aranyos lehet Réka!! :D :D

Ja,Gabi!én sütit viszek a talira!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?