Új privát üzeneted érkezett!

Andesz: A gulyásleves isteni lesz :)
Valamit azért csak vinnék, de akkor mit? HELP! :)
Juj! Valamit kigondoltam :) Kis meglepi :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Hu csajok, egész du. a TGYÁSról, GYED-ről, anyasági támogatásról és családipótlékról olvasgattam. Olyan színten belekeveredtem.... Na mindegy hétfőn felhívom az egészségpénztárat és kiharcolok egy személyes talit hogy mondjanak el nekem mindent pontosan. A MÁK-nál olyan bunkó csajjal beszéltem, bár az a része (családipótlék, anyasági támogatás) egész könnyű lesz, póstán lehet intézni.

Mindjárt visszaolvasok és reagálok igérem.

Bessy????? Várlak nagyon!

Vikikém már nincs sok és láthatod ismét a kis drágát. :)

Képzeljétek tegnap óta érzek ilyen mensis görcs szerű valamit, de nem erős, ezért is nem írtam eddig. Nem is voltam benne biztos. Néha jön, érzem kicsit, de aztán elmúlik. A pocak is többet keményedik mostanság. Segítsetek: ezek a josló fájások? Vagy mi ez?

madiani
 
 


Ani
Valószínű,hogy jóslófájások,ez természetes :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, de csak most tudtam jönni. :oops:

Annyira még nem sikerült visszaolvasnom, de azért annyi lejött, hogy akkor jövőhéten pénteken lesz a tali.
Gabi &Andi! Nekem jó a péntek. Bár nekem is csak délután lesz jó, szerintm olyan 3 óra körül, mert 2-ig dolgozom. De utána tutifix, hogy jó. Ja és hozzám is beülhetnek legalább 3-an!!!Ha még aktuális. Én öreghegyről indulok.

Bocsánat, egy kicsit önző leszek és magunkról írok pár szót.
Ma voltam 4D-n, hát a kis tökiként nagyon nem akarta magát megmutatni!A hátát, meg a popsiját mutatta, arcát alig. Ezt nektek! Önkényesen úgy döntött, hogy nem akarja, hogy lássuk.Úgyhogy várnom kellett 15 percet, hátha "feléled". Pedig most ott volt az apukája is. De végülis nekem az volt a lényeg, hogy a Bácskai genetikailag mindent rendben talált. Majd legközelebb jobb kedvében lesz a kicsifiú. Ja és most már tuti fiú. Kérdezte a doki, hogy szeretnénk-e tudni a nemét?Mondtam, hogy már megmondta,de nem teljes bizonyosággal, mivel 12 hetes korban még a női nemi szervek elég duzzadtak. Erre ő, mosolyogva közli, és közben mutatja a monitoron, hogy azért ennyire nem lehet duzzadt a női nemi szerv....hihi :D :D Jót nevettünk rajta.
Majd rakok fel sztárfotót. Mert egy kicsit azért belekukkantott féloldalról ugyan a "kamerába" :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Gabi, aranyos vagy, de nem akarom rádsózni a táblit. Majd meglesztek valahogy nélküle amíg nem tudom csinálni :)

Nati, kibírtam, és még féllábra se kellett állnom. A közvetlen főnőköm azt kérdezte hogy mikor jövök. Röhögve mondtam, mi van már is hiányzom? Végül azt beszéltük meg hogy min. 3 hónapig semmikép, utána meg majd meglátjuk.

Tündi, ne aggódj mióta terhes vagyok én is mindig azt érzem hogy butus vagyok, mert vagy elfelejtek mindent vagy meg se tudom fogalmazni. Ma is vagy 4-szer hívtam a könyvelőt, a délutáni telefonálgatásról a segélyek miatt meg ne is beszéljünk.

Gabi, köszike, gondoltam csak nem voltam biztos benne. Csak nem szopiztatsz :)

Tali: na csajok én nem viszek semmit, mert se sütni se főzni nem tudok. Majd mondjátok mivel tartozom az alapanyagokhoz és perkálok. :) Amúgy a gúlyást nagyon szeretem, sztem tökéletes lesz (főleg hogy nem én csinálom)

Alíz, várjuk a fotót. Örülök hogy minden rendbe van.

madiani
 
 


Szóval.

Madiani VÉGRE VÉGE!!! Nincs több meló!!Most már 150%-san a picibabára tudsz koncentrálni. NIncs is jobb ennél. Bár azok, akik már túl vannak a szülésen, biztosan tapasztaltabbak, de szerintem is az lehet, amit írsz, hiszen már nagyon közel van a várva várt időpont. Azért pihenj sokat!

tründike Nagyon kiváncsi vagyok, milyen meglepi lesz! :D Egyébként a pénzes dolog velem is, meg szerintem másokkal is előfordult már, emberi dolog, elég cikis, dehát sajna néha előfordul. :wink:

Enikő GRATULÁLOK a jó vizsga és UH eredményekhez! Megkérdezhetem, hogy mi leszel ha nagy leszel? Remélem, nem voltam túl indiszkrét, de kivi vagyok. Vagy majd személyesen. :wink:

andesz GRATULÁLOK, nagyon szépen növöget a kis Bence.

krixta Büszke lehetsz a pici lányodra, nagyon hősiesen viselte az első oltását! Puszi a kis pofijára!De remélem azért nincs komolyabb baja, és hamar rendbejön.

tnati nagyon aranyos a történeted! :D

shellcat nagyon édes a pici fiad! :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok Csajok,

Ne haragudjatok, de nem tudok visszaolvasni, mert nagyon lemaradtam olyan régóta nem voltam.

Múlt héten nagyon elkapta a srácokat egy vírus. Bazsinak 4 napig 38,5-39 fokos láza volt. Aztán Danika is elkapta, ő hányt is. Egyszer az egyiket ápoltam, aztán a másikat. Hála istenek most már jól vannak, járnak suliba. Barbika nem kapta el, nagyon stramm kis csaj.

Bessy-nek ÓRIÁSI GRATULA.

Tali

Nekem jó lesz a péntek is, megvárom amíg a srácok ebédelnek és utána tudunk menni 2 óra után. Már alig várom, hogy találkozzak veletek.

Rólunk

Angyalkám megkapta ma a szurit meg a rota oltóanyagot. Olyan ügyes volt, hogy csak akkor nyikkant meg egy kicsit amikor a doki beszúrta a tűt a combijába, utána rögtön el is hallgatott. A rota meg egyenesen ízlett neki, még cuppogott is. Remélem nem lázasodik be.

Már 5,70 kg, nagyon szépen fejlődik. És nagyon gyönyörű lett. Édesen gőgicsél, mosolyog és már 3. napja este szopizik fél 9-kor, utána fél 10-ig böfi és viháncolás, majd beteszem a kiságyba és 10 óra felé már durmol is. Reggel 5-kor vagy 6-kor ébred. Szóval nagyon ügyi baba. Egyetlen dolog nem tetszik, hogy rákapott az ujjára. Egyik gyerekem sem cumizott, az ujjukat sem szopták. Hát Barbika ebben is teljesen más. A cumi nem kell neki, jó messzire köpi.

Ma voltam én is kontrolon, minden rendben van, méhszájam olyan zárt (nem meglepő)hogy azt mondta a doki, hogy spirált nem tud feltenni nekem, max altatásban lenne lehetséges, de ugy meg nem szokták. Szóval egy ideig marad az óvszer aztán meg majd meglátjuk.

Mindjárt dobok képeket is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


És a képek:

Szopizom az ujjam

Kép

Ezt neked anya.... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Nagytesóval

Kép

Másik nagytesóval

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Alíz, nagyon jó az új vonalzód :)

Judy, szia! :) Nagyon szép Barbika. Jó lesz látni benneteket, alig várom. Az ujjszopásról pont most láttam egy kisfilmet. A fogorvosk azt mondták hogy amíg csak tejfogak vannak nem okoz gondot, de amint azt elkezdi váltani már nem szabad szopnia mert a maradandó károsulhat.

madiani
 
 




Ani!Nekem a 36. héttől,minden nap volt! :wink:

Judy!Örülök,hogy mostmár jól vannak a fiúk!Barbika nagyon aranyos!

Alíz!
Gratula a jó UH eredményhez! :D

Bessy????


Ma délután megvettük Martinka homokozóját,annyira tetszik neki,hogy itt üldögél benne a nagyszoba közepén! :D Majd anyáék hétvégén elviszik a kertjükbe. :)
Vendég
 


Ani!
Igez szopiztattam!Szívesen elvállalom ám a táblit egy időre,ha majd nem bírod akkor szólsz.
Elképzeltem apácskádat :lol: :lol: :lol:,talán már csomagolt is :lol: !

Judy!
Örülök,hogy jöttök!Nagyon aranyos Barbika és már milyen nagy:shock: ! Örülök,hogy nem volt gond az oltásnál.Drukkolok,hogy ne lázasodjon be!Az ujjszopás miatt ne aggódjés vannak előnyei is :wink: .Különben is Ő tudja mi a jó neki.Sajnálom,hogy a srácok ilyen betegek voltak,de az a lényeg,hogy már túl vagytok rajta.

Alíz
Örülök,hogy minden rendben van a babóval.És várjuk a képet.Ne bánkódj legközelebb majd belevigyorog a képernyőbe a kisfiad :D !
Várunk a talin.
Vendég
 


Ani!
Nekem a szülés előtti héten (34-35.)
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Gabi! Köszi, aranyos vagy! Én is abban bízom!

Azért sikerült felvarázsolnom a készített képet, nem lett túl jó, de remélem azért egy kicsit látszik a picibaba! :D

Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Húúúú ez elég nagy lett! Bocsi...

Gabi, jó a táblicskú. :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Alíz!
Igen jól látszik!Kis pasis arca van.Mi lesz a neve?
Vendég
 


Alíz!
Köszike
Vendég
 


Judy!! :D :D Nagyon édesek a képek a kisbabádról!!!!Halálosan teccik az a bemutatós kép!!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Hát...öööö....még mindig nincs sajnos eldöntve!Én már KisCsabikának hívom....mint az apját....persze ő nem annyira kicsi, dehát, mit tegyünk! :D :D
De jó, hogy te is azt látod, hogy pasis arca van!!!Apucika meg persze egyértelműen azt mondja, hogy dettó rám hasonlít. Azt mondja, olyan kiskacsa szája van mint nekem...... :evil: :D :D
De majd kiderül!!!Köszi!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Jó éjt Mindenkinek!

Megyünk fürcsizni
Vendég
 


Gabi! Jó éjt!

Ezzel a pocakfotóval már régóta adós vagyok, csak mindig elviszi a fotó gépet az apuka, és most a telómmal csináltam.
Nem röhögni! Fejemet nem nézni, nem vagyok valami szalonképes....
No lássuk... Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Alexa, köszi akkor még rá is húzhatunk a kiirt időpontra mint ti :)
Viszont ha Gabit nézem :) Na majd meglátjuk

Gabi, hát csomagolni nem is de folyton kérdezget hogy mi van mi van? Kinyitott egy sört de alíg merte meginni.

Alíz, nagyon jól elkapott kép lett ez. Nagyon édi a kismanótok. Pocak is szépen növekszik.

madiani
 
 



Madiani! Köszi! :D Ari vagy!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Alíz!
Tök jó a kép a kis kukisról,és már szépen kerekedik a Csabikalak :lol: !
Oksi,akkor a gulyás jó lesz,megnyugtatlak Titeket,hogy jól főzök ám :) (mindenki ezt mondja)meg szeretek is! :)
Szilvinek majd írok sms-t!
Judy!
Örülök,hogy Ti is jöttök! :D
Gyönyörűséges Barbikád van! :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 



Sziasztok!
Alíz!
Nagyon jó lett a kép a picurkátokról!Nagyon arnyos! :) A pocid is kezd szépen gömbölyödni! :D

Ani!
De jó!Ma volt at utolsó napod!Mostmár csak otthon készülödsz! :)
A TB-töl, meg a MÁK-tól elöbb is be lehet szerezni a formanyomtatványokat? :roll:

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Judy!
Nagyon aranyos Barbika!Szépen nő!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Szia Ibi!

A formanyomtatványok letölthetők a netről
www.oep.hu
www.allamkincstar.gov.hu

Nem fogjátok elhinni: megint csuklik Roni (mindig ilyenkor :shock: )

Annyit mosogattam, úúúútttálom

madiani
 
 


Ani!
Köszi!
Aranyos amikor csuklik!Én is szoktam ilyet érezzni! :) Nagyon jó!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nati!
Igen márcsak egy hét! :) Olyan furcsa lesz igy elsöre, na de nemsokáig leszek egyedül itthon! :)
A szülésznővel majd szerdán fogunk találkozni mikor megyünk szülöszobalátogatásra.Remélem jó lesz!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok! Júj ezeréve nem voltam, úgyhogy én sem olvastam vissza :oops: , remélem nem haragudtok meg. Most a hétvégén sem hiszem, hogy jövök, mert minden napot együtt akarok tölteni apával ugyanis olyan rossz szegénykémnek, nyert a cégnél ahol dolgozik egy kubai utat :roll: . Kereskedő és volt egy eladási verseny amit megnyert, ígyhát ez a jutalom, csak az a bosszantó, hogy nem családi út, most 9 napot egyedül leszünk Levivel :( , no de megoldjuk, Anita már ígérte, hogy nem dolgozik, így majd tud engem boldogítani :D , hacsak meg nem szül addig.

Nos akkor a doki látogatást leírom aztán megyek csicsikálni.

Minden rendben szerencsére, már tiszta vörös volt a képem az idegességtől, amíg meg nem vizsgált, lehet azt hitte zavarban vagyok azért vagyok ilyen pirospozsgás. Megkérdeztem, hogy a nemét majd mikor láthatom kb., mondtam neki, hogy a 20. hét? Erre ő: hát elég szerencsés testalkat vagyok, vékony a hasfalam így még az is lehet, hogy a köv. 16 hetes ultrahangon már látni fogjuk :wink: , kivi vagyok.
És jöjjenek az adatok:

Magzatok száma: 1 :D
BPD: 21mm
Femur: 7mm
Nyaki redő: 2.0mm
Koponya: S-szabályos kontúrú és szerkezetű
Gerinc: párhuzamos gerinckontúr
Szív: ritmusos szívműködés
Rekesz: ép rekeszkontúr
Gyomortelődés látható
Hólyagtelődés látható
Hasfal: zárt
Végtagok: hosszú csöves csontok hiánytalanul ábrázolódnak
Placenta helye mellső falon
Életműködés: szívműködés, mozgás
Magzatvíz átlagos
és 12hetes vagyok.

Egyébként nagyon édes volt a kis Pöttömke, olyan sokat ficánkolt, a hátát mutatta, szépen láttuk a gerincét. Olyan furi így a Levi után, hogy még egy baba, annyira kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz, kire fog hasonlítani. Hát egyenlőre ennyit tudtam most írni.
Mindenkinek sok puszi, minden szépet és jót, majd jelentkezem, de jövőhét pénteken meg majd találkozunk úgyis, ha addig nem írnék.

Azt elfelejtettem, hogy pont 29-én megyek uh.-ra, akkora van kiírva Antám, lehet addigra már Ronibaba meglesz!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok!
Előre is bocsi, most csak "ennek az oldalnak" írok :)
Ani, ezek tuti a jóslók, főleg, ha a keményedés közben fájsz mensisen...nekem 35 hetesen volt így először, és egyre gyakrabban, éjjel igencsak erősen, volt hogy felébresztettem apát, hogy nézem az időket... :D nyugi, ez már a célegyenes! (na ezzel megnyugtattalak?! :D ) Gyeses cuccok: nos, emlékszel mit kínlódtam én is ezzel a szarsággal, főleg hogy mi jár és mi nem. Na neked legalább tiszta, hogy jár a tgyás (ez van fél évig) majd a gyed (ez a baba 2 éves koráig) és utána a gyes (további 1 évig). Családi pótlék jó sokáig jár, most asszem 12 ezer, de mindig növelik. A gyes 27ezer, a gyed meg a fizud (asszem 70) százaléka, de meg van maximálva. A tgyás asszem ugyanennyi, de ebben a 2ben nem vagyok képben, mert nekem nem adnak... :? Az anyasági meg mindenkinek jár, aki járt orvoshoz, és mikor megszültél, a dokid alá fogja írni az anyaságis nyomtatványt (letöltheted, vagy elmehetsz érte, ha akarsz, de a kórházban adnak. (csak ilyet, a többit nem) Én elmentem a mákhoz és odaadtak mindent. (a gyedes, tgyásos cuccot a József Attila utcában a TB-nél kell kérned)

Alíz, nagyon jó ez a kép, Ato baba is csak profilból mutatta magát a 4d-n, többnyire minden baba.. :) A pocid is szépen alakul, pont ilyen volt az enyém is félidősen :)
Judy, gyönyörű ez a kislányka, és nagyon hasonlít Rád!!! Komolyan. Sajnálom, hogy betegek lettek a fiúk, ti nem kaptátok el a pároddal?
ujjszopás: na ebben a kérdésben pont ugyanaz van mint a teáztatás-nem teáztatás, mit ehetsz-és-mit-nem szoptatás alatt-ügyekben. Az anyák könyve (jó régi cucc, 1978-as) ujjszopás-párti, Dr. Spock és a Suttogó cumipártiak, igazából azt írják, hogy ha cumira akarod szoktatni, kezd el mielőtt megtalálja az ujját és mikor észreveszed, hogy fokozódik a szopóigénye (nem a kajaigénye :) ) de szerintem ezt tök nehéz elkapni, főleg ha nem is akarod, hogy bármit szopjon. Nálunk érdekes a helyzet: Pocimanó a kórházban nyűgösködött, az egyik csecsemős meg azt mondta, nézzem meg, hogy éhes-e: tegyem az arcához az ujjam, ha nyitja a száját, de mérges lesz, ha nem adom neki oda az ujjam, akkor éhes, ha nem, csak szopóreflex. Na nekem bekapta az ujjam, és hát valahogy ígymaradtunk, a mai napig ha rekedtre ordítja magát (de nem lehet éhes, mert az előbb ette tele magáz) éjjel csak úgy tudom megnyugtatni, ha a kisujjam bedugom a szájába és magamhoz ölelem (ilyen féligfekvős székben) 2-3 perc után abbahagyja a szopizást és ha nem is alszik el, lenyugszik, el tudom ringatni vagy adok neki cumit (ő elfogadja) de ha ordítás közben egyből a cumit próbálom, rá se hederít. Ilyet még senkitől se hallottam, hogy az Ő ujját szopta a gyerek, de szerintem nem gáz. Az az enyém, bármikor elvehetem tőle, de kiköpni se tudja véletlenül, mert érzem, (a cumival ez a gond, hogy ha túl éber még, mikor kiesik a szájából, üvölt) Amúgy szerintem a normális, kiegyensúlyozott gyerek a cumit és az ujjszopást is abbahagyja legkésőbb, mikor közösségbe kerül. (bölcsibe, játszórtérre)

Alexa, nálunk a nagyszülők csinálnak majd homokozót :) alig várom, hogy tudjon benne játszani, de hiányozni fog az is, hogy ilyen pici :)

Andesz, tök jó sokan lesztek a talin! tényleg csináljhatok képeket!

Viki, gratula a pocaklakódhoz!!! Nekem is azt mondogatták, hogy vékony a hasfalam, végülis 17 hetesen láttuk meg a kukacát :)

rólunk: tegnap voltunk 1 hónaposak, lemértük Kisatit, ledöbbentünk...3600 gramm teli pocakkal (pont 1 hete a tanácsadáson szintén bezabálva volt 3360...) üres hassal is mértük kajálás előtt, kiderült, hogy pont 100 grammot evett :) Az egy kispohár!!!

puszi mindenkinek!
Kép szijjasztok!
Vendég
 


Sziasztok!! :D :D

Madiani Igen-igen! Már csak egy nap és félidős leszek.

andesz :D Köszi! Ez nagyon jó!!!!:arrow: Csabikalak! Innentől kezdve így fogom hívni!Biztos vagyok benne, hogy jól főzöl! Fincsi lesz az a gulyás! nyami

nibcsike KÖszi, a dícséretet, jól esik!

shellcat Neked is köszi! Akkor megnyugodtam. Gratula a súlygyarapodáshoz!

Szép május 1-jét kívánok Mindenkinek!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok! Jó reggelt, szép napos május 1-et kívánok!

Drukkoljatok hogy jó idő legyen, kertipartizunk. :)

Vikikém, itt is gratula :) nagyon örülök hogy szépen fejlődik a Pöttömke.

Márti, köszike az infókat. Nagyjábból tudom hogy mi jár (azt meg majd megtudom hogy mennyi is), csak ez a sok papírmunka ne lenne. Na de majd csak sikerül. Gratulálok a szép fejlődéshez, nagyon szép Atika.

Elmúltak a jóslók. Ugye jól tudom hogy a 36 hétttél már nem kell szedni MagneB6-ot? Na meg a homeós bogyókat elkezdhetem a málnalevél teával.

madiani
 
 


Judy! Egyszerűen tüneményes Barbi baba. Meg a fiúk is, ahogy szeretgetik. A bemutatós kép...nagyon tuti.

Ani! Nemsokára rakhatsz már Te is fel babás képet. 29.-e hipp-hopp itt lesz. Nem izgulsz egy picit?
Milyen a kerti parti?

Alíz! Gratulálok a kisfiúhoz. tényleg egyre több a fiúcska! És a pocakod is szépen gömbölyödik

Viki! Gratula a jó adatokhoz Neked és a pocaklakónak is.

Andesz! Igen, 5 ig dolgozom, utánna végülis kimehetek, de ne haragudjatok, hogy 100%ra nem ígérem meg, de lehet szörnyű fáradt leszek. Nemcsak azért mert péntek lesz, hanem ált.-ban nap végére már használhatatlan vagyok. Ha megyek, és nem baj, hívlak majd a pontos címért.

Tegnap óta nagyon fáj a hátam alvásnál. Nektek nem volt lányopk ilyen gondotok? Mit csináltatok? Én már aludni is alig bírok.
Az igaz, hogy a 30. héttől tilos háton aludni?

Bessyvel mi van?

Sok puszi! Mindenkinek kellmes május 1.-jét!!
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Baromi régen nem voltam már, előre is bocsi érte. Visszaolvasni sem tudtam. Martintól sem nagyon tudok jönni, meg apa is itthon van és kihasználom.

Pofátlanul azért megkérdezném, hogy mi is elmehetnénk-e a talira? Csak egy baj van, hogy apa dolgozik, tehát valakire szorulnék, aki elvinne minket. Tud valaki segíteni?

Most nem tudok többet írni, csak dobok pár képet a keresztelőről.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Most szólt apa, hogy ebéd után el tud vinni minket a talira, csak a hazafelé utat kéne megoldani. Megoldható lenne?
Vendég
 


Kriszti,
velem jönnek ketten, de ne aggódj, valahogy megoldjuk a hazafele utatokat is, gyertek csak nyugodtan!!!!

Majd jövök a hétvégén, most csak olvasó üzemmódban vagyok :P

BESSY???????????????????????????????? MINDEN RENDBEN?????????????????????
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissyy!
Persze,hogy jöhetsz!Van még egy csomó szabad hely,válogathatsz,hogy ki mellé akarsz beülni.Az utolsó opszlopba zölddel vannak jelölve az üres helyek!
Nagyon csini volt Martinka a keresztelőn,jók a képek!Nagyon sírt mikor leöntötték a fejét?

Akkor dobok egy táblit:
Kép

Puszi
Vendég
 


BESSY!
JELENTKEZZ BE!!!!!!
Vendég
 


Bessy????????????????????? :roll: :roll: :roll:
aggódok :shock:
adj életjelet :D
remélem minden okés :P

Vikike!
gratulálok hogy minden okés a piciddel :D
Vendég
 


Gabi! Alízzal megyek, írd be légyszi a tábliba! Köszike!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért, :oops: minden rendben van. Csak nagyon nehéz ülnöm a gép előtt. Inkább vízszintesen jó, ugyanis ez az édes teher, a hányinger :D hétfőn leparkolt nálam.... Folyamatosan szarul vagyok.
A babával minden rendben, 18mm-es a petezsák, CRL:4mm
Mindjárt felrakom a képet is.
Pestre nem kell már menni, legközelebb RL-hez.
Abban segítsetek, hogy addig fel kell keresnem a védőnőt?

A taliról: Nati köszi, hogy vállalod a fuvarozásom, de ha tudok menni, akkor tudok kocsival (4körül). De lehet, hogy le kell mondanom a rosszullétem miatt, pedig már én is vártam. Majd meglátjuk jövőhétig.
bessy76
 
 


Ilyen nagyot nőtt a kis pocaklakó egy hét alatt :D

Kép
bessy76
 
 


Bessy!!!!!
:D

Csodálatos a kis picurkátok!!!! :) Nagy nagy gratula!!!Nagyon örülök neki!!
A hányinger nekem is ilyentájt kezdődött :) A hasad nem feszít?
Nekem most már lassan múlóban van.
Vendég
 


Bessy!

gratulálok :lol:
Vendég
 


Szia Melus! :D

Köszi!
A hasam inkább fájdogál, mint feszít.
Az jó, ha nálad már múlóban van, örülök neki. Akkor kezdheted élvezni a babavárást. :D
Bár szívesen elviselem a hányingert is, így legalább tudom, hogy minden rendben. Gondolom ezzel mindenki így van/volt. :D :D
bessy76
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?