Új privát üzeneted érkezett!

Jut eszembe küldtem nektem emilt, remélem megkapjátok.
Évi a tiedet megint visszadobta a gép, neked nem enged küldeni...:(
Annyit mondok, hogy én végigbőgtem....:):):):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Basszus...

Alig vagyok és viszem a laptetőt....:)

Bocsi!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Évi

Tényleg vannak ilyen nők, akiket egyáltalán nem érdekel hogy az adott pasinak van e valakije, gátlástalanul másznak az emberre.
Viszont a te párod jól oldotta meg a helyzetet, hogy nem egyedül ment, hanem vitt téged is.
Igy tuti nincs belőlle félreértés köztetek...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Szilzi

Tudom milyen szar érzés lehetett...
Emlékszel amikor húsvétkor a párom akart a bulira csajokat szervezni a haverjainak.???
Akkor én is nagyon kibuktam.
Hazaparancsoltam és másnap mondtam neki hogy nem tudom igy akarom e folytatni.....
Akkor megfogadta, hogy soha sehova egyedül, neki nem éri meg hogy elveszitsen egy hülyeség miatt.
Ezt azóta is tartja, olyannyira, hogy szombaton amikor este szarul voltam, akkor meg volt beszélve a haverjaival, hogy este söröző, mert koccintani kell a fiára.
Inkább nem ment ki egyedül, mert azt mondta én vagyok neki a fontosabb.

Valamelyik nap elmesélte, hogy megállt az egyik kis utcában, mert a céges kocsira elfelejtette megirni indulás előtt a menetlevelet.Nyugisan irkáűl, amikor nyilik az ajtó, és a kurva már ül is be mellé, hogy mit szeretnél szép fiú????
És sorolja hogy mi mennyibe kerül.....:P
A párom alig tudta kirakni a kocsiból....:)

Na erre a nőre tuti nem vagyok féltékeny, mert tudom, hogy ha egyedül lenne, akkor fanyalodna ilyen nőre.....:)

Szerintem a te párod is ilyen lehet, egy olcsó kis nőcskére tuti rá sem nézne...:)
Szerintem is a haverjai a ludasak és próbáld meg őket bosszantani...:)
Annak meg örülj, hogy a párod őszintén elmondta, hiszen simán le is tagadhatta volna és az lenne a rosszabb....
Gondolj bele, ha egy haveri véletlen beszólásból tudnád a dolgot,az mennyire fájna utólag...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Bocsi az egyik mondatomból kimaradta a "se" szócska.
Akkor se fanyalodna ilyen nőre...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hú....asszem szómenésem van....:P

Ma megcsináltattam az új személyit, kb egy hét múlva postázzák, meg a lakcimkártyát is.
Haladok lassan...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sajna addig nem igérek semmit sem a képekről, sem másról, amig a mi gépünk meg nem gyógyul, mert ennek nem tökéletes az irója és szart meg nem akarok senkinek küldeni.
Amint van valami, akkor szólok...:)

Előre is bocsika majd a csúszásért...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Küldtem még egy emilt nektek...:)
Ez meglepi...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu probald meg a soliel@freemail.hu cimet.Hatha arra elkuldi. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Egyszerre irtunk!Akkor mostmar tuti a babasodas!Az se erdekel ha Uri Geller tesz babassa! :wink: Ha kell ratapadok a tevere is!Bar Apa eleg furcsan fog nezni ha ezt meglatja! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Apát ne avasd be a titkodba, csak koncentrálj erősen Uri Gellerre...:P
Megpróbálom küldeni....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Es ha veletlenul meglat?Akkor mar nem tudok terelni! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Elvileg elküldtem neked 2 emilt....:)


Ha meg meglát, akkor fogd rá a nyuszira....P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megkaptam mind a kettot!Gergo baba nagyon aranyos.Olyan helyes kis pofikaja van. :D Kerd meg Apat hogy amikor legkozelebb puszit ad a pocakodra a nevemben is adjon egyet! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Megmondom neki...:)

Most menek ebédelni, majd délután benézek még....:)

Szióka

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jo etvegyat! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok, már megint lemaradtam.

KépKép
benó
 
 


Valami Uri Gelleres babásodásról volt szó, ha jól látom, meg nyavalyás nőkről. :D

KépKép
benó
 
 


Arrol.Ha mar a dohanyzasrol le tud szoktatni csak tehet valamit a baba ugyeben is! :D Amugy Szilvi otlete volt! :wink: Es nagyon jo otlet!

Kép
Kép
eynoyin
 
 



KépKép
benó
 
 


Tegnap kimentunk a piacra Gyalra es vettunk arvacskat meg mini daliat es Apa hozott haza 2 kis faladat a melohelyrol,lefestette szep konyak szinre es abba ultettuk el a viragokat.Meg vettunk toportot es vecsesi vegyes savanyusagot es azt ettuk ujhagymaval.Mar regen reggeliztem ilyen jot. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno ez egy nagyon jo tablazat lett!Igy legalabb mindenki tudja a legfontosabbakat! :D
Olyan kis ugyes vagy hogy ezt kigondoltad es meg is csinaltad!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


A postasunknak ki kell talalnom valami megtorlast.Mar tobb mint 1 honapja megcsinaltattam az utlevelem es mar 1 hete kesz is van csak az a kedves ember elfelejtett ertesitot hagyni! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Annyira nem kell azért ügyesnek gondolni engem. :wink:
Te meg olyan felnőtt vagy 25 évesen, hogy virágot ültetsz meg komoly kajákat készítesz! Csak ámulok és bámulok, én még most sem érek a lábad nyomába se, pedig 3 évvel öregebb vagyok nálad!

KépKép
benó
 
 


A Tóték c. drámában is ez történik kb., tehát az, hogy a postás nem értesíti az embereket. Hát, kb. ugyanott vagyunk, ahol a 20. sz. elején.

KépKép
benó
 
 


Le se merem irni hogy mik jutnak eszembe mert csupa agressziv dolog! :evil:
Nehogy Gergo mar most visszamaradjon sa fejlodesben mert Tancsu elolvassa! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tudod ha 5 evvel ezelott valaki azt mondja nekem hogy en majd sutogetek,fozocskezek,viragot ultetek a legnagyobb orommel hat tuti hogy korberohogom! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Vettem ujkrumplit amibol petrezsejmes krumpli lesz,csak azt kell kitalalnom hogy mit csinalok hozza.Te mit szoktal?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Miért lettél agresszív? :shock:
Miért nem gondoltad volna, hogy sütögetni fogsz stb.?

KépKép
benó
 
 


Petrezselymes krumpli.... Aranyos Évi, szégyen gyalázat, sose csináltam még petrezselymes krumplit, hát még hozzá valamit. :oops: Egy ötletem van: sütőben sütőzacskóban sült csirkeláb finom szokott lenni állítólag, és azt úgy kell csinálni, hogy beleszurkálsz a zsákba, mert különben szétdurran.

KépKép
benó
 
 


Érdekelne, hogy miért nem gondoltad, hogy 5 év múlva sütögetni fogsz. Nagyon is. Én annyira ugyanilyennek képzeltem el magam (nem volt semmi illúzióm :D :D :D ), csak azon vagyok meglepődve, hogy egy-két süti néhanapján sikerül, és hogy merek nekiállni egyáltalán. Ja, persze, ez nem pozitív változás, amin meg lehetne lepődni. Na, tényleg, mit csináltál te 20 évesen? Olyan voltál, mint én? Rendetlen, hűbelebalázs, kelekótya antiháziasszony? Buliztál, mint a fene? Vagy mi?

KépKép
benó
 
 


A sperma színének utánanézek mindjárt.

KépKép
benó
 
 


Úristen, Tancsu, azért még ugye lehet Buckalakót Buckalakónak hívni és nem Gergőnek? Ez nekem most olyan furi, mintha tök más egyénről beszélnénk. :cry: És te mit szóltál a fiúságához? Őszintén. :!:

KépKép
benó
 
 


Azert mert most a postas plusz munkat adott nekem,mert be kell mennem az okmanyirodaba ha fel akarom venni az utlevelet.De oda is csak munkaidoben lehet menni persze az ebedido figyelembe vetelevel.Most meg nem gaz mert szerdan el kell jonnom korabban mert a hugom ballagasara megyunk,de egyebkent nehezen tudnam megoldani. :?


A sutogetest pedig azert nem gondoltam volna mert amig anyuekkal laktam addig nem voltam raszorulva.Vagy a mama vagy anyu fozott,sutott stb.En meg hozza voltam szokva hogy nekem azt nem kell.De mikor mar Apaval osszekoltoztunk akkor o ugye mint minden ferfi elvarta hogy legyen meleg kaja meg sutemeny stb.Az elejen meg nem ment olyan jol akkor nem szerettem fozni de most mar orommel csinalom mert az olyan jol esik mikor latom hogy izlik amit foztem meg sutottem.Mar odaig jutottam hogy a majonezt is kezzel keverem ki mert ugy finomabb.Na ez mar tenyleg kivizsgalast igenyel! :wink: :D :D
Azert kerteszkedesben meg nem vagyok jo.Az nem kot le annyira.Csak elultetem a magot meg a palantat es annyi.Meg ha eszembe jut akkor meg is locsolom. :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Igen kelekotya antihaziasszony voltam.Rendetlen meg meg most is vagyok.De probalok leszokni rola. :wink:
Azert is nem erdekelt a haziasszonysag mert ha segitettem anyunak akkor is minden rossz volt amit csinaltam.O olyan hogy csak az jo amit o csinal es ezzel el is vette a kedvem mindentol. :(

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szerintem te nagyon jó háziasszony vagy, 25 évesen meg különösen. Manapság ez ritka szerintem.

KépKép
benó
 
 


Ezt úgy hívják, hogy negatív kompetenciakésztetés. Ne csináld, mert úgyis elrontod. Én is kb. így voltam.
De most mi külső szemlélőként látunk téged, nem gyerekkortól, beskatulyázva ügyetlen kiscsajnak, és most próbáld magad te is kicsit kintről látni. Mi vagyunk az objetivitás, mert mi nem ismerünk, leírásaid alapján (a tények alapján) pedig én megállapítom, hogy ügyes, talpraesett háziasszony vagy.

KépKép
benó
 
 


Koszi hogy mondtad a szurkalast mert tuti infartust kaptam volna ha az a hulye zacsko felrobban a sutoben!
Probald ki a petrezsejmes krumplit nem nagy ordongosseg.De csak ujkrumplibol lehet. :D Azert kell most gyorsan csinalni sokszor.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Már van újkrumpli?

KépKép
benó
 
 


Évi, lemegyek a tanáriba a teremből, mert a takarító néni megver. :D

KépKép
benó
 
 


Koszonom Beno! :oops: Annyira jo hogy ratok talaltam! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nem tudom elmondani de remelem hogy ti is ezt erzitek!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Bizony mar van.Nem volt olcso mert 298 ft-ert vettem kilojat de nekem mindent meger egy jo petrezsejmes krumpli. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Elkepzeltem ahogy a takarito neni egy felmoso nyellel kerget ki a tanaribol es kozben Jackie Chan-es figurakat mutat be.Meg jo hogy nincs senki a szobaban.Nagyon rohogtem. :D :D :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tegnap kiscicaink szulettek.Nem tudom pontosan hany darab csak 1-et lattam szuletni,a labtorlonkon. :? Apa nem orult nagyon.De olyan kis aranyos volt.Majd 1 honap mulva kiderul.Amikor kinyilik a szemuk akkor elohozza oket az anyjuk.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok, megjöttem a munka frontjáról. :( Már egy csomót dolgoztam mióta beértem! :evil: Csak a hajtás, csak a hajtás... :D De Nektek köszönhetően, már szinte teljesen nyugodtan! Már Attilának is mondtam, hogy nem is tudom miért zavar, mert "ilyen" nők miatt aztán végképp nem kéne idegesítenem magam!

Kép
szilzi
 
 


Évi

Gratula a kiscicákhoz....:)
Biztos nagyon édik lesznek...és szerintem mondjuk 4 lesz...ez egy tipp volt..majd kiderül 1 hónap múlva....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Takaritónénivel hogy állsz?
Ugye nem kaptál ki???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Örülök hogy megnyugodtál..:)
Néztél emilt?
Küldtem neked is...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Elképzelésem nekem is volt tizenévesen.
Én mindig is azt hittem, hogy huszas éveim végére már lesz 2-3 gyerek, lesz egy kis családi házunk, kis kert, nagy kirándulások, stb...
Éppen forditva vagyok...nem lett baba, nincs ház, valahogy semmi nem akar összejönni...
Néha úgy érzem meg vagyok átkozva,azért nem haladok rendesen...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?