Új privát üzeneted érkezett!

Évi, hány év van köztetek? Megy a drukk az érettségire! Na az a nap hajadanán nekem is életem legrosszabb napjai közé tartozik! :shock: Izgultam, beleültem a mondókámba, nagyon rossz volt :x (ez nem tudom milyen jel)

Kép
szilzi
 
 


Jo! :D
Legalabb biztos lehetek benne hogy szeretni fogom a menyem szuleit! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szegeny Apa ha ezt hallana! :roll:
Masodszorra megigerem hogy koplalni fogok hogy lany legyen! :P :P :P :P :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 

 
 

Na csak várj! Nem ismersz még :D :D :D :D
Én meg legalább biztos lehetek benn, hogy a lányomat nem borítja ki az anyósa két perc alatt! Ígérd meg, hogy nem változol meg! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Laptetooooooooo! :D :D :D

7 ev van kozottunk.Igazabol anyu nem akart masik gyereket de szerencsere nem maradtam egyke!Es spiral mellett!Annyira orultem mikor megtudtam.Emlekszem mindig "hallgattam"anyu hasat hogy tenyleg ott bent van-e a tesom.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Unnepelyesen megigerem hogy nem fogok megvaltozni! :!: :D

Meg nem ismerlek szemelyesen de nem tudom elkepzeni rolad hogy egyszercsak harpia leszel. :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szerintem tök jó lehet ez a korkülönbség. Köztünk csak három év van. Én sem szeretnék egyke lenni és mindenképp két gyereket szeretnék. Legalább :!:
Húúú remélem nem olvas minket valamilyen úton módon a párom! Ő teljesen boldog lenne egy poronttyal! :roll:

Kép
szilzi
 
 


Majd megjon a kedve meg egyhez ha mar az elso megvan. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nem reg olvastam egy lany levelet Somanak az nlc-n amiben irja hogy babat var de a parja nem akarja mert fogigatlo mellett lett terhes es minden nap cikkeket mutat nekihogy milyen rendellenessege lehet a gyereknek!(Ez annyira durva.Szerintem nem is a gyerek egeszsege miatt aggodik hanem nem akarja ezt a babat csak nem meri megmondani.Szanalmas.A csajszi helyeben biztos hogy reptetnem).A lenyeg hogy azt akarja hogy vetesse el. :twisted:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Vagy egy életre elmegy! :D

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok barátosnéim...:)

Buckalakó köszöni szépen jól van...:)
Éjjel 2-szer is felkeltette, szabályosan 4 óránként...:P
Most mocorka van éppen, de olyan érzésem van, hogy popsival lefelé van most (tehát farfekvéssel), és mindig legalul, mélyen bent érzem hogy mocorog a lába...:)
Fura igy leirni, de mintha a sunámat rugdosná belülről.... :wink: :oops: :oops: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Szilvásvárad nagyon szép hely....:D
Mi vasárnap voltunk ott a párommal, az volt a nászút...:D:D:D
Milyen fura, a te párod meg oda megy legéynbúcsúzni...hihihihi

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Egyébként mért pont Szilvásvárad?
Kicsit messze van nektek nem?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ugyan dehogy!Amikor mar ott vannak nagyon tudnak lelkesedni! :D A kollegam is igy volt.Osszejott egy csajjal aki terhes lett.Eloszor nagyon nem akarta most meg mar imadja a ki tokost! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Van sok ökör állat férfi, aki soha az életbe nem gondol bele, hogy egy abortusszal mit okoz egy nőnek. Lépjen le, mondjon le róla, azt meglehet valahogy emészteni, de ráeröltetni valakire az abortuszt! :evil: :evil:

Kép
szilzi
 
 


Hu Tancsu az furcsa erzes lehet! :D
En is akaroooooooooooooom! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Remélem jól érzik magukat! :D Azért Szilvásvárad, mert én ott találtam jó szállást! :D :D És a párom S.tarjáni, főiskola Egerben és valahol az északi részben szerette volna tartani.

Kép
szilzi
 
 


Az ilyen paliknak tuti letepnem a tokeit. :!: :oops: :oops:
Csak azt nem ertem hogy ha nem kell neki gyerek akkor miert nem vedekezik?!?Gumit huzni azt nem de abortuszra kuldeni a csajt azt igen. :twisted: :twisted:
Es a legszebb mikor eloadja magat hogy vegig fogom a kezed a mutet kozben!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Örülök, hogy nem hagyott aludni Buckalakó, így legalább megnyugodtál! :D Tök jól letudod írni a mozgásokat :D

Kép
szilzi
 
 


Egyszerre irtunk Szilvi!
Mar kitalaltuk hogy ez jelent valamit.Csak meg nem tudjuk hogy mit! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na az én kezemet biztos nem kéne fogdosnia! :evil:

Évi megint kezdesz durvulni! :D Jó lesz ha meghúzzuk magunkat Tancsu! :D Óvd Buckalakót az erőszaktól! :D

Kép
szilzi
 
 


Hát persze, hogy tuti babásodást jelent! :D :D :D :D

Ebédelek és jövök!

Kép
szilzi
 
 


Ja igen bocsanat.Tulajdonkeppen szende szuz vagyok.A naszejszakara tartogatom magam! :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Akkor itt mindenki babasodni fog megpedig nagyon hamar!Tegnap Beno meg Flora irtak egyszerre ma meg mi. :D

Jo etvagyat!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szilzi

Mért nem kiséred el a párodat?
Mond meg hogy dobjon ki Edelénynél, hazafelé meg vegyen fel...:)

Innen Szilvásvárad max 50 km...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,még visszaolvasok.

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flora!

Mar otthon is vagy? De jo neked! :D
Nalatok van holnap suli?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Egyébként évekkel ezelőtt volt egy pasi, akivel éppen elkezdődött a kapcsolatunk (utólag már nem nevezném kapcsolatnak sem :( ) , és egy véletlen folytán nekem nem jött meg.
Na azt nem kivánom senkinek sem...
Először csak lelépett...
Aztán valami ribanc hivogatott, hogy ő az élettársa és van 4 gyerekük és nem kell neki zabi-gyerek...Én meg megkérdeztem, hogy és amikor ott aludtam, akkor ők a franciaágy ágynemütartójában bújkáltak ezidő alatt, vagy mi??????
Aztán a pasi kezdett hivogatni és ne tudjátok meg mit hallgattam...hogy iylen k****, meg olyan k****, meg hogy felcsináltattam magam, stb....
Én meg visszakérdeztem, hogy és te ezidő alatt hol voltál, mert én úgy emlékszem nem egyedül feküdtem akkor az ágyban....:P
Egyik nap mentem anyáékhoz és apa azzal fogadott, hogy a vezetékes telefonon valami pasi hivta őt, hogy a lánya terhes tőle és hogy beszéljenek le a gyerekről, mert ő nem vállalja.
Apa meg közölte vele, hogy hála istennek, úgyis akart még egy unokát és rávágta a telefont...:D:D:D
Nekem akkor telt be a pohár....
Felhivtam és elfelejtkeztem arról, hogy anyukám mit tanitott az illemről...:)
Lehordtam mindennek és közöltem vele, hogy feljelentem a rendőrségen zaklatásért ha nem száll le rólam...
Közben kiderült, hogy nem volt baba, csak pár nap késés, de mivel nyeltem az ideget ez idő alatt, a pár nap késés kitolódott egésszen 6 hétig....
Akkor kb egy évig nem beszéltünk, pedig egy buszon jártunk dolizni.
Következő éven újra megszólitott, hogy mi lenne ha taliznánk...
Akkor megkérdeztem, hogy és a 4 gyereked, meg az éllettársad is ott lesz a talin???
Azt állitotta sosem volt, csak megkért egy ismilyét hogy hivogasson engem és hogy ezt hazudja...

Mondtam neki hogy egy életre elegem lett belőlle mint pasiból és ha az egyetlen lenne, akkor sem kéne belőlle....

Ezek után nem is csoda hogy nem hiszek el mindent egy pasinak sem..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Húúú, de sokat irtam...
Bocsika a szóf***-ért....:)

Szió Flóra...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nálunk holnap nincs suli. Nálatok miért van?

Kép
flóra 11
 
 


Flóra

Az Mgr mit jelent?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, a nevem előtt a Mgr. magistert jelent. :D Nálunk aki elvégzi az egyetemet valamilyen pedagógiai szakon az ilyen titulust kap.

Kép
flóra 11
 
 


A május 1 csak nálunk ünnep és csak nekünk kell bedolgozni a másodikát holnap.
Flóráéknál szerintem ezért nincs holnap suli...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


köszike...

Ismét tanultam valamit..:)
Kb akkor annyit tesz mint nálunk dr., ugye?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Viszont megint velem irogatsz egyidőben, akkor te leszel a következő babás a sorban???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na most meg nekem ment egy perc alatt 2...:)
Villámkéz...:P
És remélem nem laptető lesz...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jaj, tancsu, remélem.... :D

Kép
flóra 11
 
 


jó étvágyat Szilzi...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, ez a titulus azért nem ér annyit,mint a Dr. Ahhoz még öt évet kellene tanulnom. De minek?

Kép
flóra 11
 
 


Hmmm...és újra...

Na irjatok ám, mert nem akarom a lsptetőt elvinni...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Igen tudom, én arra gondoltam hogy kb olyan megkülönböztetés mint az...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flora nalatok majus 1 nem unnep?Nalunk igen es a 2.-at ledolgozzuk es akkor jovo heten csutortok penteken nem dolgozunk. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Május 1 csak nekünk a munka ünnepe...:)
De igy nyerünk jövőhéten egy négynapos hétvégét...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Elmesélem, hogy hogy jártunk a Tescoban ma az anyósommal.
Mire odaértünk kiderült, hogy a kocsi ablakán nem müködik az automata ablakemelő, igy kint ültem a kocsira vigyázva, amig ő bevásárolt.Közben odajött egy pasi, hogy ég a lámpa...mondom köszi és lekapcsoltam.
Anyós ki, én be a Tescoba , addig ő vigyázott a kocsira.
Kijövök, indulnánk, aksi lemerülve..:)
Hivni kellett egy ismit, aki éppen arra járt, hogy toljon be, mert én ugye kismamaként nem nagyon kéne autót tologálnom...:)
Hazafelé úgy áltunk meg egy bolt előtt, hogy a motor járt, anyós be, én meg megint vigyáztam a kocsira kint..:)
Ma minden összejött....:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nálunk vannak főiskolák és egyetemek. A főiskola nálunk 3 éves,akárcsak nálatok. Nálunk bakalár képzésnek hívják és ennek megfelelően Bac. titulust ad. Az egyetemek viszont 5-6 évesek és különböző titulust adnak, attól függően, hogy milyen irányzaton végzett az illető.A pedagógusok, jogászok kapják a Mgr. a mérnökök Ing.
Az egytem után lehetőség van további képzésre ún.posztgraduális képzésre. Ha 2 évet tanul valaki,akkor kisdoktorátusit szerez, pl.PaedDr. lennék én, ez a pedagógia doktorát jelenti. Ha valaki 5 évet tanulmég,akkor nagydoktorátusit szerez, Dr. vagyis doktor. Aztán még mindenféle titulust lehet szerezni,de mindegyikért tanulni is kell. :D

Kép
flóra 11
 
 


Nekunk ceges naptar van a falon es abban minden olyan nap be van jelolve amikor unnep van es oda van irva hogy eppen melyik orszagban van unnep.Es Szlovakia is es Csehorszag is oda van irva elsejere meg Nemetorszag,Lengyelorszag,Hollandia es meg Honk Kong is.Akkor most nagyon hulye volt a naptar keszitoje vagy csak kicsit?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ha jól tudom, akkor nálunk csak az orvosi és a jogi titulus van a név előtt, de mint a kettő dr jelzéssel...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Május 1 nálunk is a munka ünnepe. Nálunk 2-án munkanap van,de az iskolák adhatnak a gyerekeknek szünetet.A mi igazgatónőnk is adott egy nap igazgatói szabadot,így mi sem dolgozunk. :D

Kép
flóra 11
 
 


Ezek szeint nagyon...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nagyon helyes Tancsu hogy te nem tologatod a kocsit! :!:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?