Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon köszönöm! Nekünk is van néhány dolgunk az Elefániból (pl a szopis párnám), úgyhogy majd megnézem, itt a 11-ben is vannak. :) Bár a kiszolgáló lányok nem éppen kedvesek, ha nincs nagy tumultus...

Kép


Kép
fcicus
 
 


Én nagyon hülye lehetek. Az operával szemben dolgoztam, így nem egyszer sétálgattam a Deákra az Andrássy-n. Mégsem vettem észre! :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


well...
Cicus! Gyere mikor jól esik. Egyébként a 173-as busszal nyírpalota utca, onnan 96os busz pár megállól, ami a ház elött tesz le. Kb annyi az út, mint Zsuzsihoz,mert nem kell gyalogolni.
Lányok ki lakik Szentendrén? mer szegény Kiának messze vagyunk gyalog, és nem akarom, hogy ezért lemaradjon.!!!
Linus! Hol dolgozik az urad? Csak kiváncsi vok.
Nem májusnál még csak az van kitűzve, hogy 9-e után, de nem tom melyik nap! Lányok?????

Kép
nyafi
 
 

 
 

Kia! ez bizti az oltás miatt volt???

Kép
nyafi
 
 


Zuzmara ti május elsején hányra mentek? Mi is megyünk, és akkor talizhatnánk.:-)

Nyafi köszi a címet megkaptam, nekünk még bármelyik nap jó.

Levike tegnap megkapta az utolsó oltást annyira ügyi volt.
Olyan cuki a héten elkezdet akaratoskodni, ha nem tetszik neki valami. Annyira édi halálra röhögtem magam.

Ma veszünk medencét, szóval ha mi is csinálunk babatalit nyáron, lehet úszkálni is, és kipróbálni a medencében tanultakat.:-) :P :D 8) :lol:

Tegnap voltam már edzeni annyira jól esett, nagyon hiányzott már ez a mozgás. Remélem most már beindul a fogyás, mert nyáron két esküvőre is megyünk és nincs kedvem ruhát venni.
Lányok ti hogyan álltok a fogyással, már akinek kell.
Rajtam a terhesség előtti állapotomhoz képest még mindig van 4 kiló, de én előtte már 8 kilót felszedtem, ergo min 12 kilót kell fogynom. Remélem a diéta és a torna megteszi.

Szép napot mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Anna, mi szerintem 3/4 10 körül fogunk odaérni, mire levetkőzünk meg minden lesz 10 óra és kezdődik a nagy lubickolás :-)
Elég macerás a vetkőztetés, mi amikor először ott voltunk azt sem tudtuk, hogy mit csináljunk és hova menjünk... A kinti öltözőben keztük el vetkőztetni a gyereket, nem tudtuk hol van a pénzszedő néni/bácsi stb.... szóval nagyon sokat bénáztunk!!!
Úgyhogy jó is lesz ha találkozunk másnem el tudom mondani, hogy mi hol van, hogy ne játjatok úgy mint mi :lol:

Tali: nekünk a csütörtök kivételével bármelyik nap jó :D

Kép
zuzmara08
 
 


Oksi akkor mi is ott leszünk háromnegyedre, amikor pici voltam (általános iskolás), én is jártam oda úszni kíváncsi leszek mennyit változott a hely.
Ti is itt laktok a közelben?

Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Zuzi, Anna
Nem tudom még, hogy május elsején megyünk-e úszni, mert előtte szerda estére gondoltunk, csak hát addigra nagyon fáradt szokott lenni. A május elsejei hosszú hétvégén költözünk az átmeneti lakásba. De ha megyünk, ami addig kiderül, megírom.

Nyafi,

Köszi, ez a verzió sokkal jobban hangzik, mint amit én találtam az utvonalterv-ben. :lol: Ott busz, vilipótló és megint busz volt írva.

Akik adnak teát a babájuknak, milyen teát adtok, mennyit és mikor?
Én egyelőre a DM-ben kapható Baby-Krauter-Tee-t adom neki, amiben van kamilla, ánizs, kömény és édeskömény. Ez mind jó, de ezek ugye gyógyteák, nem lesz sok, ha minden nap kap belőle? (úgy kétszer adok neki inni, így összesen 100-110 ml-et belőle. Mindig evés előtt, mert evés után kizárt, hogy bármit is a szájába dugj. :lol: Így mindent előtte kell, mától kezdve almát is adok neki (bár már próbáltuk), így egy tervem szerint egy másfél hónap múlva egy cicis étkezést felválthat a főzelék.

Gyertek Kia és Linus a babatalira! Valahogy csak meg lehet oldani! :wink: Tök jó, ha én a babával utazom a Bkv-n, sosem kér az ellenőre jegyeket-bérleteket. Nagyon elesettnek tűnhetek. :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicu. rooibosz tea, ez gyümitea igazi gyümi és nem kell édesíteni, semmi, mert fini édes!
Vendég
 


Cic:én Hippes instant teát adok neki.
Vendég
 


Sziasztok!

Nyafi
Biztos az oltások miatt volt, mert reggelre semmi baja nem volt már.
Most éjjel sem...

Tea
Én most kezdtem adni neki : Hipp - instant - kamilla.


A taliról szólok a férjemnek, de nem tudom, hogy mi lesz...
Azt tudom, hogy 7-én nem melózik.... de a többi hétköznap 99 %, hogy igen..
BKV-val tényleg "gáz" menni...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


:lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Anna: Zuglóban lakunk, kocsival hamar odaérünk a KÖSZI-hez, kb. 10 perc :)

Cicus: én Patriknak igazi gyümölcsdarabos teát adok... kicsit savanyú ugyan, de teszek bele pici barnacukrot és nagyon fincsi lesz
Úszás után rengeteget iszik, úgy kell tőle elvennem olyan kis mohó :lol: viszont máskor jóval kevesebbet... én örülök ha naponta megiszik 80-90ml
Viszont azt elképzelni sem tudom, hogy nyáron amikor meleg van mennyi folyadékot kell a babáknak meginni naponta.

Kép
zuzmara08
 
 


Hát nektek nagyon ügyi gyereketek van. nekem 0át iszik...

Kép
nyafi
 
 


Cicus, nem sok az a 110 ml tea egy napra?én hozzátápi mellett sem adok ennyit...ez telít rendesen....

nyárra én sem tudom mennyit kell adni, sztem ki lehet tapasztalni majd, remélem.

betegek vagyunk megy a köhögés tegnap du-tól, meg egész éjjel, sírt éjjel, ma meguntam, lázmérés, popsiban 38 fok.Dokit hívtam, fogzás. Tök jó, hogy ez ilyen,ma tök pöttyvolt az álla, szemöldöke környéke is.
azt mondta sok a nyála, azt köhögi vissza, az mondjuk feltűnt, hogy tegnap a játszószőnyeg tiszta nyál volt, abban fetrengett szegény.na és a hőemelkedés is szte a fogzás jele.olyan kis lehanglt, úgy sajnálom.és holnap babausziba sem vihetem.........
Vendég
 


Lafead!

Minden jót Nektek! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltunk oltáson! Hát megint nem sírt az én kis HŐSÖM.... Annyira cuki hangot adott ki kb. 3mp-ig, aztán már csak vigyorgott...
Ma fogok neki először adni reszelt alma levét, remélem fog neki izleni :)
Megyek borogatom a kis lábikóját, ennek a Kis Tüneménynek!!!!
IMÁDOM :lol: :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.


Kép Kép Kép Kép

Kép
kis pupu
 
 


már hányunk......... :cry: jön a doki.
Vendég
 


mi van veletek lafead????

Kép
nyafi
 
 


ááááááááááááááááááááá.....................segítsetek PLÍÍÍÍÍZZZZZZ!!!!

Flóri du sugárban rámhányta az egész napos kajáját.....Csak úgy dölt belőle......Nagyon megrémültem...Kakilt is jó hígat és sütőtök is volt a székletében. :( :( :( :( :( :( :( :(
Nem lázas meg ilyenek,néha mosolyog is,de azért látni rajta mennyire megviselte.....
Szerintetek mutassam meg az orvosnak?

Lafead:hogy van Hunor?
Vendég
 


Orvost minden hányósnak! Nem játék!!!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Kép
JOBBULÁST minden hányós, lázas babának!
Remélem már jobban vannak!

Mi jól vagyunk, csak az éjszakánk nem volt túl jó.
Levi 2-4 óránként felkelt :?

Zuzmara
Ügyes volt Patrik!!! Gratula!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon nyügik vagyunk :(....és.... sajna nálunk bukás van kajcsi után 1-1,5 órával de az is hányás szagú...és nem kevés....tegnap ágyneműt is kellett cserélnem....átlátszó gyomorsav jön fel némi emésztett tápival....ma polót kellett cserélnem mert a pelus amit a vállamra teszek átázott.....és csökkent a kajcsi adag is max 130 ml-ket eszik Réka bár nem is erőltetem csak annyit eszik amennyi jól esik neki....hozzátápit teljesen felfüggesztettem!
Jaaaa és Kingii nekünk is hígabb a kaki és a színe is más világosabb mint szokott lenni...és megint minden a szájában landol....kapargatja megint az ínyét...pedig múlthéten teljesen elmúlóban volt a fogzása...szerintem megint ez lehet....és egyre nagyobb a duzzanat a kis ínyén.....és.....ismét csak félórákat alszik napközben :? Annyira sajnálom....!!!

Minden beteg babának jobbulást!!!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


megfigyelés alatt, ezt mondta a doki...ha gáz van, hívjam éjjel-nappal, nem piros a mandula, csak bágyadt, hőem van, és hányt...de iszik gyümilét, és ez fontos, nem szárad ki!
rendes nagyon a doki!tényleg, hívhatom meg minden, mondta hogy lehet a foga is, jelenleg nem tudja, mi ez, mert nincs láz ,nincs pirosság stb, és jó hogy iszik meg ilyenek, kicsit bágyadt, rosszkedvű, sírós lett, nem eszik, de sajna ebből bármi lehet még...remélem, semmi sem...

most evet 100 ml tápot, meg ivott teát...meglássuk majd az estét...

DE már nincs hőem.-e!!!!!!!!!!! :lol:

úgy látom, most van mkinél a fogzási hullám...

Kingii, Huni dettó uazt csinálta mint Flórababa!!!!!Híg kaki fogzás jel.Hányásnál dokit hívni sos!!!!!!!!!

attól nem szabad megijedni,hogy sütőtök van a kakiban :lol: majd ha sóska lesz!na az az igazi és az jó büdi is! :lol: (mi is néha olyant kakilunk amiből látni, mit ettünk...)szóval Kingii, ne aggódj ezen!!!!
Vendég
 


Lányok ti is minden hétvégén mentek a nagyszülőkhöz??

Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Jaj lányok olvasom hogy mennyien hánynak meg rosszul vannak a fogacskák miatt, nagyon sajnálom, már előre félek hogy nálunk is ez lesz.? Egyenlőre Levike még csak nyáladzik, és fehér az ínye meg meg is van dagadva. :( :(

Jobbulást minden babának!

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Azért nem írtam mert nagyon nyügi volt az elmúlt pár napban... :? talán a frontok talán a fogzás miatt. Most beszerzek egy borostyán nyakláncot hátha az segít.

Beteg babók nak jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anna: mi nem megyünk minden héten, mert azt szeretnénk ha a hétvége családi programos lenne. Bár mostanában a férjem hétvégén is dolgozik. De a nagyszülők bármikor jöhetnek ez mindig megbeszélés tárgya. 2-3 hetente egyszer bizos találkozunk a nagyszülökkel.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

MIHAMARABBI GYÓGYULÁST A BABÁKNAK!!!
És persze kitartást minden anyukának!!!

Basszus én is nagyon félek, hogy mi lesz itt később ha ezek a fránya fogak ilyen galibát okoznak!
Nem tudom kinek milyen éjszakája volt, de nekem amióta Patrik megszületett ilyen gáz éjjelem még nem volt...
Gyakorlatilag 30-45 percenként fentvoltam a Manó miatt. Pokoli vacakul aludt szegénykém... :?

Tegnap adtam neki almát... nagyon cuki pofákat vágott, de ette... Nem adtam neki sokat csak pár kanállal, de azt hiszem tetszett neki :D

Kép
zuzmara08
 
 


Zsuzsi de jó nektek, mi most átmenetileg az én szüleimnél lakunk kb 4-5 hónapig amíg, épül föl a házunk, de ezért cserébe minden hétvégén mennünk kell anyóshoz, nekem ez egy kicsit sok belőlük.

Puszi!
Anna, Levi baba
boganna07
 
 


Sziasztok!

Jobb éjszakát, nappalt minden babának és mamának!


Niki
Jó a vonalzód! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


ok csajszik május 10?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Köszi Kia...nekem is teccik :wink:

Kingii hogy vagytok?

Lányok mi nagyon fogzunk....nagyon nem eszik ....és....tegnap este is 23.00 körül tudott csak elaludni ...amikor már hulla fáradt volt....amúgy Réka már 20.00 körül elalszik ha minden ok.Annyira sajnáloooommm!!!! :(
Most is folyamatosan dumál és a szájában a keze....de ma este már volt egy felsírós periódus is....olyan fájdalmasan felsír a drágááámmm és még könnyezik is pedig ő nem szokott :(
Ha például az ölemben van ....rágja...de szó szerint rágja a vállam....mint egy kiskutya marcangoljaaa....rázza a kis kobakját...és közben a szája a vállamra tapad!Kis tündérkém!!!
A cumisüveg is ha a szájában van csak rágja...rágjaaa...és....rágja!
Jaaajjj mikor lesz ennek végeee...mikor bujik már ki az a fogacska?
Olyan rossz hogy nem tudok neki segíteni!!!!

Na megyek mert hív a kis drágám!!!

Jó éjt!

Puszi
Niki és a fogzó Réka baba
Vendég
 


huni fogyott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nem értem.....a betegség miatt????????????????
7080 g volt csüt múlt 7en
ma 6970 g...............

1 hét 2 nap alatt fogyott 110 g-ot....és 2 napja beteg....vagyis én azt hittem csak stagnálni fog....erre fogyott...........

mit csináljak????????hívjam a dokit???várjak még????????

jaj alig eszik, csak a kezét meg az állam....

és köhög, trüsszög, megy a hasa is.......

Nicolete,mintha Huni is ezt csinálná mint Rékuci...
Vendég
 


Lafead hívd a dokit fel. Vszínű nem történik nagy probléma a fogyással, hiszen ha fogzik és beteg is ne csodálkozz, te is én is szoktál fogyni. Csak ez ilyen kis súlynál félelmetes. Tudom ti már nagy babák vagytok, de próbáld meg, hogy nem adsz neki mást, csak tápszert, mert azt könnyebben emészti, mint a többi zg-et, gyümit. És itasd, itasd. Bár azt mondtad legalább iszik...

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, csak tápot adok most hogy csússzon neki....hát várok még, megnézem, mi leszmert én is erre gonoltam, hogy alig eszik már amióta beteg, nem kívána a kaját, max 300 ml táp egész nap :cry: meg max 50 ml tea.....ma adok főzeléket neki, mert azt le tudom neki nyomni, hátha az segít, a cuminál meg nem tudom lenyomni....
Vendég
 


Sziasztok!

Lafead
Szerintem azért fogyott, mert megy a hasa!
Legalább is mindenki könnyebb lesz kaki után, Csabi is röpke 90-100 grammokat szokott kakilni.
Én egyébként nem vagyok benne teljesen biztos, hogy csak a foga jön Hunornak. Talán valami lappang is benne, biztos, ami biztos én megnézetném a dokival. Maximum aggódó anyának tűnhetsz, de baj nem lehet belőle.
Megkérdezhetem, hogy hol lehet olyan teát beszerezni, amit írtál? :?: Rákerestem neten, nagyon szimpatikus a tea, de csak Sz.fehérváron találtam egy boltot, aki kifejezetten Rooibosz teákkal foglalkozik.


Amúgy nem iszik Csabi minden nap teát, van mikor egyáltalán nem. Minden reggel megcsinálom a 100 ml-et, és megkínálom vele, de van, hogy egyáltalán nem kell neki, van, hogy nagyon igényli. A védőnő mondta, hogy ha egy baba izzadós típus (már pedig Csabi néha leizzad szopizás közben), akkor nyárra biztosan kelleni fog más is a cici mellett. Vizet egyelőre nem issza, így marad a tea.

Köszönöm a teás ötleteket! A Hipp-eket élből kihagyom, nem szívlelem az instant dolgokat. A teában a férjem, a kávéban én vagyok olyan, hogy csak a legjobbat akarjuk, és hát elolvastam a Hipp teák hátoldalát, hogy mi minden van benne. Így ez nem nyerő.


Anna
Nálunk hasonló a helyzet, bár mi nem szülőknél lakunk. Elég sűrűn találkozunk a nagyszülőkkel, de főleg szüleimmel. Mondjuk én hét közben el tudom hozzájuk vinni Csabi, mert már nyugdíjba vonultak. :lol: Így Peti megússza az anyós-após párost. :lol: (Bár nincs semmi surlódás köztük)
Ellenben én sosem úszom meg az anyósomat, akit amúgy bírok, de eléggé akaratos ember. Szóval szinte minden hétvégén van nálunk is családlátogatás. Most hétvégén dédit látogattunk, jövő héten költözünk, és anyósom már előre rendezkedik (keveri a sz.-t), hogy jöhessenek. Ami amúgy nem lenne gond, de nekem púp a hátamon. És persze engednem kell, mert jajj de ritkán látják a Csabit. Ami szintén az ő hibájuk, hiszen mindig hívjuk őket. Csabinak 6 hetes kora óta hívjuk őket fürdetésre is.
Betöltöttük a négy hónapot és sz.-nak jönni. Na mindegy, sztem nem nagy megerőltetés beülni a kocsiba és kb. 20 percet autózni az unoka érdekében, de kész p.csa meleg málé, ahogy anyukám mondaná... :lol:
A lényeg, hogy nyugodj meg, nem vagy egyedül. :lol:

Nyafi
A hétvégének én annyira nem örülnék, mert Peti hét közben ugye végig dolgozik és egyedül a hétvége a miénk. De amennyiben mindenkinek a 7vége a jó, alkalmazkodok. :)
Mondanám azt, hogy bármelyik nap jó, de 13-a után nem tudom, hogy hogy lesz. Hazajönnek a nagyszülők (Petié) és gondolom sűrűn szeretnék látni Csabit, így jó előre tudnom kell az időpontot.

Kinek mi lenne a jó időpont a babatalira?

Apropó! Elkezdtem Csabit hozzátáplálni, már 5. napja eszi az almát. Egy egész almát már megeszik. Mit megeszik, habzsolja! :lol: Egyik nap azért kellett abbahagynom, mert olyan gyorsan evett, hogy végül sírni kezdett, mert nem ment olyan gyorsan a dolog. :lol:
Szóval, még holnap adok neki almát, aztán váltok. A kérdésem az lenne, hogy gyümölcsből mit javasoltok? A védőnő fagyasztott őszibarackot mondott, de egyrészt ha nem muszáj nem akarok fagyasztott gyümölcsöt adni neki, másrészt nem is láttam még sehol, pedig néztem.
Én banánt adnék szívesen, de nem javasolják. Szívesen adnék narancsot, facsarva és leszűrve, de az folyadék, az szintén nem kanalas. Vagy kanállal adjam?

Jó éjt mindnekinek!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Niki
Segítesz Rékának valamivel a fogzásnál? Dentinox, vagy homósbogyó, vagy füzér? Vagy ami Csabinál bejött az a lehűtött rágóka!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Zuzi
Ugyan elsején nem tudunk menni úszni, mert akkor költözünk, de azon a héten szombaton megyünk! Tudtok akkor is jönni? :?:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus:
1. rooibosz teát bármely teaházban lehet kapni!!!!!!!!!!!belváros, külváros stb...

2. én banánt adok neki, imádja, csak nem minden nap, hanem 3 naponta!!!!!!!!!odavan meg vissza!!!!!!!!!nyugodtanadj neki.
pl. turmixgépbe anyatejet raksz kicsit és banánt, összemix és kanállal adod, mert elsöre száraz a banán, de a banántrmix bejön majd neki, de adhatod úgy is hogy tej nélkül nagyon összemixelve, jó lesz úgy is.

3. narancsot csak úgy nem adok neki, de pl banánnal vagy almával igen, mixelem öket.

4. lehet fagyasztottat nyugodtan!!!!az biztosan jobb mint ha most azt piacon vennéd!

5. amit adhatsz most:meggy, banán, alma, körte, narancs, mangó (ezt imádni fogja) végülis bármilyen gyümit kivéve málna azt hozzátápi kezdetétől 1-1.5 hónap után, a szamócát meg 1 éves korig tilos.
Vendég
 


Zuzmara, akkor szerdán tali a babúszáson. Cicus kár hogy nem tudsz jönni. Mondjuk velem is aranyosak az anyósék csak egy dolog van amit nagyon utálok, illetve kettő. Mikor átérünk hozzájuk és mondjuk Levike alszik kitolom az erkélyre, erre a férjem nővére egyből kimegy és hangosan beszél hozzá, persze hogy felébred szegénykém és kezdődik a nyügi, ilyenkor egy kicsit fölhúzom magam, majd jön anyós, etettek erre ahogy kiveszem a cumisüveget a szájából odajön és szó szerint kikapja a kezemből, természetesen Leviből jön vissza az utolsó korty, és ömlik minden felé. Na ekkor már majdnem tajtékozni kezdenék. Miért nem lehet előtte megkérdezni hogy elveheti-e????????????????????????????? A bukásra különösen allergiás vagyok mert Levi egy bukós baba eleve is, és kaja után mindig hagyom 5-10 percet az ölembe..........

Bocsi hogy így rátok ömlesztettem ezeket de ki kellett adnom magamból.

A hozzátápinál nekünk az alma után a banán, és az őszibarack következett, imádja őket. A kanálért szabályosan nyúl és nyomná be a kis szájába ha hagynám, félek hogy lenyomná a torkán. :shock: A héten elkezdjük a zölségpüréket is kíváncsi leszek mit szól hozzá. Olyan fura hogy most az új védőnőm totál az ellentettjét mondja mit az előző, a házzátáplálással kapcsolatban.
Borzasztó! Mindegy, szerintem a gyerekek mások és másra is allergiások szóval valaki lehet hogy már az almát sem bírja, mégis azzal kezdjük.

Hunornak jobbulást!!!!!!! Majd írj mit mondott a doki!

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


cicus igaz, én péntekre gondoltam, az meg 9-e. na az kinek jó? Őszit honnan szedtél Anna? mi a kecskeméti alma őszjét adjuk neki. Kanáltól ne félj, és mi pl azt adjuk neki játszani...a babaágyban. Műanyag...
Banán. Először mindenből csak 1 2 kanállal. Bnőmnél most volt a banán, pöttyös tőle a gyerek. Annyi idős mint Abigél. Mi is ettünk, mi nem lettünk pöttyösek, csak nem ette meg...evett egy kanállal és a másodiknál elkezd vigyorogni, de úgy, hogy összezárja az inyét, hogy anyu csudajópofa vagy, de ezt belém nem szuszakolod...

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
Na, a péntekkel semmi gond! Részemről oké! :lol:

Lafead
Nagyon köszönöm az etetési szakmai tanácsokat. :lol: Nem is gondoltam volna, hogy mangót kaphat, bár láttam pár helyen. De örülök neki, mert én is szeretem nagyon. :D

Akkor a banán lesz a második gyümölcs, amit megkóstoltatok vele. Most egy napot biztosan kihagyunk.
Tegnap este adtam neki egy január elején lefagyasztott tejet (estére jól jön a pótlás), hát jól kiszúrtam szegény gyermekemmel. Egész éjjel nyugtalanul aludt, kettőkor magamhoz vettem és megszoptattam egyszer. Az még hagyján, hogy tegnap háromszor kakilt piciket, az normális, mert itt volt az ideje. Na de éjjel is kakilt, és reggel is. Nem kevés szenvedéssel, de hősiesen küzdött az undok kakik ellen! :lol:
A lényeg, hogy a januári tejem igen csak hasfájós lehetett. Remélem, hogy a többi nem az, de hozzáteszem sokkal jobban feldolgozta, mint ugye mini korában.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!


Mi még mindig fogzunk 1000-rel.....már csak ölben ringatva alszik el este Rékuci mert máshogy egyszerűen nem megy...csak félek hogy hozzászokik :?

Cicus, használok igen dologél nevezetű fogzásra alkalmas kenőcsöt...de sz...rt se ér.....amúgy nagyon finom én is enném....Réka is imádja csak úgy cuppogtatja....de a fogra semmi hatása....amikor már nem masszírozom neki....úgyanúgy nyűglődik!Igen van hűtőrágókánk is....hát nem tudom vagy nekem extra érzékeny a kölköm....de ez sem jön be...mert csak felhergeli magát rajta ha véletlenül kirántja a szájából :roll:

Estére szoktam homeos chamomillát adni neki de már ez sem igazán használ mert látjátok csak ölben alszik el pedig eddig egyedül a szobájában simán elaludt.Dentinoxot most hoz majd a férjem.
Húúú ez így nagyon nehéz...szinte semmit nem tudok csinálni....mondjuk nem érdekel....csak neki jobb legyen!!!
Ma ismét próbálkozok a hozzátápival....most barack lesz a következő...egy hét kimaradt ...mert Réka is bukott a múlthéten elég sokat ....pedig nem szokott.... :?

Lafead, Réka is taknyos és köhécsel is néha.....szerintem ez is fogzás....mivel meg van duzzadva ilyenkor a nyálkahártya és sokkal több váladékot termel mindenhol....lásd nyálzás....bár ha Hunor hányt is és fogyott is és még láza is volt akkor valszínű nem csak ez áll a háttérben...én Rékánál ennek tudom be....bár szerdán úgyis menni kell tanácsadásra akkor majd megnézi a dokinéni. Iratok fel mostmár tejpépet is elvégre pénteken 5 hónaposak leszünk :!: :!: :!: :shock: Annyira rohan az időőőőő :roll:

Egyébként Cicus te írtad annak idején hogy ha fogzik Csabi akkor állandóan mész vele na a hétvégénk így telt és így tényleg kevésbé volt nyűgös ....úgyhogy most ez lesz a taktika.... :wink:

Na megyek megpróbálok némi táplálékot magamhoz venni mert most éppen elaludt a lelkem...ki tudja meddig?

Puszi mindenkinek!

Niki és a fogzó Réka baba
Vendég
 


niki viburcol kúpot próbáltátok fogzásra? nekünk az a király!!! homeos. a dentinox nem jött be, s lidocain is van benne.

Kép
nyafi
 
 


Zuzi
Hogy álltok anyatejjel? Sikerült újra felhozni?

Én most nagyon apadok. :( Folyton csak enne és enne és enne és hiába van folyton csak cicin, akkor is apad.... :( Valamit nem jól csinálok. Pedig enni is eszem, amikor csak tudok és kívánom. Nem akarom elhinni, hogy a házimunka, amit fizikailag bírok amúgy lenne az okozó. Nem hiszem el!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Cicus, nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni 1-én úszni, de megértem ha költöztök..... Az a helyzet, hogy úszás után megyünk Szegedre 2 napra és szombaton jövünk haza valamikor délelőtt, így a szombati úszást kihagyjuk. Kár, hogy nem tudunk találkozni, de a következő szombaton tuti ott leszünk! :) Gyors és zökkenőmentes költözést kívánok! :D

Anna: megyünk 1-én :D már várjuk nagyon!

Patrik annyira nincs oda az almáért, pedig igyekeztem olyat választani ami nem savanyú, de nagyon érdekes arcokat vág :lol: elég vicces.... szóval mi kicsit küzdünk az almával, mindíg csak egy kicsit adok neki, remélem megszereti :)

Tali: nekünk jó a május 9. mindegy hánykor :D Zuglóból megyünk kocsival! Vigyünk valakit? Zsuzsi ti mivel jöttök? Mehetnénk együtt ha gondolod....

Kép
zuzmara08
 
 


Lányok!

Mindenkihez megy a védőnő? Nálunk Patrik 6 hetes kora óta nem volt! Na nem mintha annyira hiányozna, de mégis.... Azért biztos tudnék mit kérdezni tőle! Bár így, hogy itt elég sok minent megbeszélünk így nagyon jó! :lol: :lol:
Azért kíváncsi lennék, hogy mit ír hivatalosan a könyvébe ha van ilyen...

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzmara fél éves korig minden hónapban kellene jönnie.
De szerintem nincs nagy szükség rájuk ha minden rendben megy. Már mindent megtalálsz a neten sőt.................
Meg ugye egymásnak úgy is segítünk. :D
boganna07
 
 


Sziasztok!

Előreláthatólag nekünk is jó a 9.-e. Ami vátoztathat hogy 7-én kapja az oltást...eddig nem volt gond kopp...kopp de ugye nem lehet tudni.

Zuzi: jó lenne ha mennénk együtt :)

Én most várom a védőnőt, de nem jön ... :evil: már másfél órát késik...mindig ezt csinálja, én a hátam közepére sem kívánom.

HUNORNAK JOBBULÁST!!!!!!!!!

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?