Új privát üzeneted érkezett!

És egyébként milyen érzés, hogy benned van a baba?
És milyen magzatvédő vitamint szedsz?
Milyen kajákat eszel?
Írtam már, hogy én vega vagyok? És ne is próbáljatok lebeszélni, mert sajnos, lehet, hogy gonosznak fogtok tartani, nem fogok húst enni, ha terhes leszek, akkor sem, majd inkább kitalálok valamit.

KépKép
benó
 
 


Benó

Egyáltalán semilyen húst, vagy csak ivételek vanna?
Egyébként van vega barátnőm és soem beszéltem még le róla

:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Volt már neked akaraton kivüli izomrángásod?
Pl combban ha futottál, vagy valami hasonló?

Kb olyan érzés amikor mocorog, vagy aprót mozdul.
Ha nagyobban rúg, akkor az sokkal erőteljesebb.....
Elevitet szedek, és magne B6-ot naponta doki szerint 6 szem, szerintem 4
:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Sziasztok!


Tancsu irtam neked privit! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tegnap 4 orakkor ugy gondolta az aram hogy neki semmi dolga felenk es minden elozetes bejelentes nelkul elment. :?
Na de ma mar mukodik.Remelem hogy kitart 5-ig.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Válaszoltam is Évi...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Leo egy orvos de nem az enyem.A neten lehet tole kerdezni.Na en elkuldtem neki az egyik homerozos gorbemet emilen es o kiertekelte.Egyebkent a www.babatervezok.otthona.net-en lehet megtalalni.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora nagyon tetszett a vicc! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Benó

Szinte minden kajcsit megeszek, max arra figyelek hogy ne lkegyen túl füszeres.
Most már egyre rosszabb enni, mert a tökmag nyomja fel a gyomromat és egy kevés kajcsi után is telitettség-érzésem van, és egyre többet ég a gyomrom is.Állitólag ez lezs amig meg nem zülök, vagy amig a baba nem megy lentebb, de az is csak szülés előtt nem sokkal...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Évi! Basszus én lemaradtam az előző oldalnál és vártam hogy valaki írjon!

Kép
muzsuzska
 
 


Ahogy nő a pocakom, úgy romlik a helyesirásom...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lehet hogy sztrájkolok ma nem tudom mit főzek! Gomba anyámnál, nincs kedvem lecsattogni hozzá!

Kép
muzsuzska
 
 


Üdv az 53.-on Zsuzska...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Az én pocim korog és üres de nekem is romlik az írásom!

Kép
muzsuzska
 
 


Én holnap rakottkrimplit csinálok
:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma még mi is csak pudingott ettünk de azt egy nagy tányérrel...
Lassan valami komolyabb kaja után kéne néznem
:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Anyám....
Tényleg nem tudok irni...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na most fájjó szívvel elhagylak benneteket, megyek királyfizni, mielőtt morci lenne!

Évi sütireceptet olvasd el!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Tegnap elokerult otthon a babatema mert apa egyik kolleganojenek a tesojaek orokbefogadtak es 6 honap volt mire babat kaptak.Mondtam apanak hogy lehet nekunk csak az orokbefogadas marad.De mondtam neki hogy ha nem lesz baba akkor nem ussza meg a vizsgalatot.Mi volt a valasz?Es mi lenne ha elobb en mennek vizsgalatra.Mondtam neki hogy jovo honapban megyek de ha nem talalnak semmit akkor o jon.Mar nem tiltakozott!Ezt jo jelnek veszem mert most mar belenyugodott hogy neki is ki kell vennie a reszet a projektbol es el fog menni mert latja az eltokeltsegemet. :D :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Megyünk eszünk valami finit...:)
Sietünk....
Tessék ám megvárni minket...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Évi

Ezt csak együtt lehet, külön-külön sosem lesz baba...:)
Ősszefogás kell.....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Koszonom a recepteket! :D

Ki fogom probalni mind a kettot aztan majd apa megmondja hogy melyik izlik jobban! :P
En tegnap ezt csinaltam:
Citromos túrótorta

A tésztához és a krémhez: 2 dkg Rama Sütőmargarin; 1 db kakaós piskóta tortalap; 25 dkg túró; 2,5 dl tejszín; 10 dkg porcukor; 1 dl tej; 1 dkg zselatinpor; 5 db citrom reszelt héja
A díszítéshez: tejszínhab; szeletelt lime; szeletelt mandula

Elkészítése:
A túrót áttörjük, hozzáadjuk a porcukrot és a citromhéjat, majd a margarinnal habosra keverjük. A tejszínből kemény habot verünk. A tejet felmelegítjük, hozzáadjuk a zselatint és habverővel kevergetve felfőzzük. A zselatinos langyos tejet a túrókrémmel összedolgozzuk, ezután lazán hozzákeverjük a felvert tejszínhabot. A kakaós piskótalapot kettévágjuk, az egyik lapot felaprítjuk és a krémhez keverjük. A másik lapot belehelyezzük egy kapcsos tortaformába, a lapra öntjük a túrókrémet, majd az egészet a hűtőszekrénybe tesszük. Tálalás előtt levesszük a formát és a torta oldalát megszórjuk mandulával, a tetejét lime-szeletekkel és tejszínhabbal díszítjük.

Apa imadta! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Jo etvagyat Tancsu!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Évi nem faxolnál el a sütidből?

Kép
muzsuzska
 
 


Beno miert probalnank meg lebeszelni arrol hogy vega legyel?Ha igy erzed jol magad akkor ne egyel hust!
:wink: En nem tudnam megtenni mert imadom a csirkemellet is meg a karajt is.Na jo bocsi nem mondok ilyeneket! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Varj Zsuzska mindjart beszkennelem! :D :D

Nagyon konnyu volt megcsinalni es nagyon gyorsan ment!Egyebkent a sutigyar.hu-rol szedtem.Nagyon jo receptek vannak es ugy is lehet keresni recepteket hogy mennyi az elkeszitesi ideje.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok csajok! hazajöttem munkából.

Kép
flóra 11
 
 


na meg is jötünk...
Pocak tele..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Flóra

Gyors vagy ma..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Húúú...az én gyerekem hagyma-függő lesz....:P
Majdnem minden nap kivánom...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Flora!

Ez aztan gyors volt! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Gyors voltam,igen. Reggel elutaztam munkába, aztán telefonált a házfelügyelőnk,hogy kilencre jönnek a vízvezetékszerelők. Na, gyorsan vettem ki szabit, futás a buszra. A busz 20 percet késett. :( Fél tízre értem haza. Addig a párom várta őket,mert ma ő is itthon van, kivételesen. Délután temetésre megy,így nem ment ma munkába.

Kép
flóra 11
 
 


Viszont szerelők még mindig sehol. Kezdek dühös lenni, hogy fleslegesen vettem ki szabit. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Mert jöhettem volna a későbbi busszal isés akkor még meg tudtam volna tartani legalább három és fél órámat,ma meg úgyis csak négy lett volna. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Igen ez a legbosszantobb amikor sietsz haza es aztan kiderul hogy tok feleslegesen.De ha ugy nezzuk akkor ketten a lakasban... :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


A párom már elment. Még akadt dolga. Aztán jön ebédelni,öltözik és egy után indul a temetésre. Meghalt anagybácsija.

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként meg amikor várakoztam a buszra nagyon átfújt a szél,mert nálunk is rohadt szél van és félig borús az idő. Közben nagyon kezdett fájni a hasam. Na, mire hazaértem látom megindult a mensim. Egy héttel hamarabb.

Kép
flóra 11
 
 


Tehát Zsuzsunak üzenem,hogy az agnucaston működik,mert nekem már nem akart mostanában magától megjönni. Most szerintem azért jött hamarabb, mert nem szedtem ki az egész havi adagot, hanem csak a felét,pé-ig. Aztán abbahagytam, mert hátha terhes vagyok és akkor meg nem jó szedni.

Kép
flóra 11
 
 


Na, mondom én, hogy ha én jövök,mindenki eltűnik. Hová lettetek Évi,Tancsu? Az előbb még itt voltatok.

Kép
flóra 11
 
 


Köszi, Tancsu, ügyesen leírtad, milyen érzés. Idáig jutottam, majd olvasok tovább.

KépKép
benó
 
 


Vagyok Flóra...

Közbe kiteregettem és újra inditottam a mosógépet....:)

A párodnak részvétemet küldöm...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Megkaptam az üzid és meg is simogattam a nevedben...
Éppen ébredezik a drága...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Itt vagyok.

Szegeny parod.Akkor most amugy se lenne kedve eksonozni.Meg lehetosege sem. :?
Es ha csak 2 hetig szeded azt a bogyot akkor nem zavarja ossze a ciklusod? :?:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flóra

Tőled is kérem priviben a cimet..:)
A képek postán menek, mert igy csak vacakol a net, nem tudja elküldeni
:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na én most kicsit lelépek....
Fáj a hátam az üléstől, igy megyek olvasok Buckalakónak, hogy hogyan fog megszületni...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, küldhetem a címemet,de én tegnap megkeptem a képeket,írtam is,meg is köszöntem. Talán én vagyok az egyetlen,aki megkapta? :D

Kép
flóra 11
 
 


Lehet, hogy összezavarta kicsit és ezért jött meg hamarabb. Én is erre gondoltam, de a lányeg,hogy a bigyó működikés rendezi a ciklust. Most már nem fogok semmit szedni, csak folsavat. Remélem a szurik meg most a bigyók már elég kezelés volt a ciklusomnak,és a köv.hónapban már nem lesz semmi akadálya annak,hogy teherbeessek. :)

Kép
flóra 11
 
 


Köszi a részvétet a párom nevében. Átadom.

Kép
flóra 11
 
 


Rohadt piri! Már megint! :twisted:

KépKép
benó
 
 


Évi

Megvan a cim...

Köszike

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?