Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jolka! Boldog születésnapot a nagyfiúnak!

Zsuzsi, az nagyon jó, ha valaki tud zenélni. Én sajnos nem tudok. :( Viszont apósom tud harmonikázni, néha előveszi Csengének, Ő meg dobol mellé. És szokta mondani, hogy muzsikálunk. :D

Nálunk folyik ezerrel az építkezés, épp délelőtt voltam benn a bankban egy kis pénzmagért, mert szólt a kőműves, hogy jó lenne, ha fizetnénk egy kicsit, hogy az embereinek legyen hétvégi költőpénze... Holnap lagzi, 2 hét múlva 3 ballagás! Jó ez a hónap! Szerintem alig fogjuk várni a fizetést...

Épp térkövet raknak nálunk, vagyis szegélykövet. Ez külön jó most, mert Csenge ablaka alatt vágják flex-szel. Még jó, hogy tud aludni.
Én meg megyek vasalni, elő kell készíteni a holnapi ruhákat.

Jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Jolka!

Márkónak utólag is boldog szülinapot kívánunk!!!



Nem tudjátok véletlenül hol lehet itt nyiregyen "fotós"párna huzatot csináltatni? Meg olyan képet amire anyáknapi köszöntőt írnak?
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benéztem, hogy Jolka Márkójának így utólag Nagyon Boldog Születésnapot kívánjak! :)
Kép
brigi0923
 
 

 
 

Sziasztok!
Jolka nagyon boldog szülinapot a nagyfiúnak!
Nagyon szupi a torta! Hol rendeltétek?
Kellemes hétvégét és sok puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!Mindig belestem hozzátok,de mire "tollat "ragadtam volna mindig közbejött valami!Köszönöm a szemészetis tippeket,már bejelentkeztem a korházba,ha valami gond lenne elmegyek magándokihoz is,bár mostanában nem látom kancsítani Kírát.Mi jól vagyunk,csak jön a foga igy ezerrel éjszakázunk.Eddig mindig magunkhoz vettem ha fájt neki valami,de a multkor a férjem álmában ugy megütötte hogy már nem merem,igy marad a földön alvás. :cry: Képzeljétek tegnap szántottak nálunk lóval Kíra még sose látott lovat.Nagyon tetszett neki fél órán belül rá is ültették!az én szivem meg mmajd kiugrott a helyéről! :wink:
Kismamák!A stadion mögött (azt hiszem az ószőlőn)van egy használt rucis ahol nagyon jó kismama eggyüttesek voltak 4-5ezer Ft-ért,jó állapotban(.Igaz régen jártam arra,de bizományis és szerintem most is vannak.)Ha valakit érdekel majd megtudakolom a pontos címet is.
Viki!Nekem Medve volt az orvosom és saját bevallása szerint ő a legjobb ultrahangos orvos Nyíregyen! :wink: Amugy rendes csak szeret hatásszünetet tartani,ugyhogy ne ijedj meg ha sokáig hallgat! :wink:
Jolka!ISTEN ÉLTESSE NAGYFIADAT!Nagyon szép volt a torta is! :lol:
Sensi!Nekem Kíra 8 körül tápszert kap 9körül pedig kenyeret reggelizik,aztán fél egy körül ebéd.A hisztivel mi is hasonlóan állunk igencsak próbálgatja a kisasszony meddig mehet el!Én probálom a Suttogó módszereit alkalmazni,mert nekem eddig mindig segitett mindenben.De ez nehéz menet lesz. :cry:
Hú azt hiszem pótoltam a lemaradást rendesen! :oops:
Mindenkinek kellemes hétvégét kivánok!Sziasztok!
Detti

Kép
kíraanya
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:31-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Sensi, én sajnos nem tudok neked segíteni. :(

Kíraanya, édes lehetett a lányka a lovon!

A lagzi jó volt, szerencsére az esküvő alatt volt eső, utána meg már akkor, amikor a vacsihoz készülődtünk, szóval nem igazán zavart be. Csenge élvezte nagyon, egészen addig, amíg a vacsora után úgy igazából el nem kezdett zenélni a zenekar. Na, az sok(k) volt neki, úgyhogy 10 után el is jöttünk, mert nagyon sírt, és azt hajtogatta, hogy "megijedtem, nagyon hangos a zene". Egyébként felvette a versenyt a nagyobbakkal, fiúkkal egyaránt, rohangált, mászkált az asztal alatt (mindezt fehér harisnyában, szépen nézett ki a végére :D), egyszer a férfi wc-ből hozta elő Robi.

Be kellene jelentkeznem fogászatra, a szokásos kismama kontrollra, de nincs hozzá nagy kedvem. Van ugyanis lyukas fogam, és én úgy be vagyok tojva mindig a fogdokitól, hogy csak na! Pedig ezt most nem úszom meg... :(

Házimunkázom egy kicsit a csendespihenő alatt.

Sziasztok
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:32-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Ha 5 körül jártál arra akkor mi voltunk :) legközelebb le is szólíthatsz ám! Én is sasoltam a boltba ahová utána menrünk, de csak egy kismamát láttam, és ő máshonnan volt ismerős :)

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:32-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Igen mostanában szemüvegben nyomom :oops: sokkal egyszerűbb felkapni regel mint a lencsével bajlódni. Egy ideje már hanyagolom a lencsét, bár azt hiszem nincs rólam fent sehol szemüveges kép.
Köszön9m Dork a nevében a bókot :D

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


természetesen reGGel és Dorka :oops: :oops: :oops: :oops:

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziasztok!

Detti!
Nagyon édes lehetett Kíra a pacin :) szemészetről azért számolj be légyszi :)

Betti!
Cuki lehetett Csenge :) Képek? Örülök, hogy jól éreztétek magatokat :) nekem is van egy lukas fogam, megértelek, én már kb 2 éve próbálom rávenni magam a dokihoz menetelre :(

Viki!
Ugye nem csuklassz mostanában sokat? Úgy áldom a neved a fogyi miatt :lol: már szombaton ebéd után nem kajáltam, vasárnap is csak az ebéd, egy kis kertimunka, ma izomláz és 1-es kaják. Így is olyan tele érzem magam, eddig jól bírjuk :wink:
T-boy-nak még follik az orra, nekem javul a hangom, viszont a fülem be van dugulva, dobozból hallok mindent, lehet meglámpázom később.
Dorkát már mi is kinéztük magunknak, de már van udvarlója :lol:

Ildi, nagyon eltűntél, minden rendben Zsombival?

Kriszti, pocakOrsi hogy van?

Jóccakát:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jajj, meg amit elfelejtettem:
a hétvége termései:
Tomi végre magabiztosan kotor a motorral, több tápit eszik, kevesebbet szopizik, inkább komfortszopis
(Anita, a Sinlac bejött T-nak is már, a MilumilHA-ba tettem kakaót, ebbe nem, de ha kér tápit, mutatja a cumisát és mondja, hogy kaka :lol: )
Kristóf meg kétkeréken bicajozik :lol: a normális görkorizáshoz sem kell sok már (nagyon ügyesen közlekedik egyedül vele, de még nem nevezném görkorizásnak :)

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:32-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:58-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:59-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:59-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:33-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:59-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:33-kor.
20150601134430
 
 


Kriszti!
De furcsa, hogy már csak 3 hét van hátra nektek :) röpül az idő :)

Az alapítványi szoba 10E volt, mikor Tomi született, meg tavaly aug-ban, mikor a barátnőm szült, nem tudom emelték-e azóta. Én babás szobában voltam, vegyes érzelmekkel vagyok: egyrészről volt nagyon jó fej szobatárs, akivel jókat tudtunk beszélgetni, de volt egy szófosó is, aki a fülén vette a levegőt és az sem érdekelte, ha senki nem figyel rá :lol: azt a pár napot ki lehetett bírni, mondjuk ha nem sajnáltam volna azt az 50 E Ft-ot, akkor jó lett volna ott lenni...

Viki!
Az egyik ismerősünknél (szintén első babánál) az apuka bent is aludt pótágyon :wink:

Jajj, a látogatókról csak annyit, hogy nálunk is meg volt mondva, hogy majd itthon. Ezért is fakadtam sírva, mikor szólt a párom, hogy anyósék bejönnének, a hátam közepére sem kívántam akkor és ott (sem). No, igaz az már a bébi blúz behatása is lehetett :lol:

Többiek???

Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:34-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Teljesen igazad van! ha valamilyen oknál fogva mégiscsak itt szülnék akkor én is csak az alapítványiba mennék...

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:35-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Igen, Db-ben akarok szülni ismét.
Ott csak baba-mama szoba van és apa is bejöhet (igaz a többi látogató is, de nem olyan vészes)
Neve még nincs szegényemnek :oops:
Pénteken megyünk 4D-s UH-ra és ott végleg meggyőződünk arról, hogy kisfiú és nekiugrunk majd a naptárnak.

Jövök majd egyszer reagálok mindenkinek, de most Dorka hív :D

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:35-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Nálunk is ez a helyzet, nagyon kevés éjszakát töltöttünk külön :lol:

Mi is a lánynevekkel lettünk volna bajban :lol:

Zs

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:35-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Köszi, már javulóban van a hangom. Tomi is jól van, bár időnként köhög. NA, meg visszatért a rosszalkodós kedve :)
Tegnap beugrottak Anitáék hozzánk, a két apróság olyan édes volt :lol: szerintem pályázhatunk még Dorka kezére :lol: Tomi egyfolytában simogatta Dorkát :wink:
Kristóf most a kétkeréken való bicajozással van meghuzatva, le nem lehet szedni róla, ha itthon van :lol: a héten kétszer jártunk úgy, hogy mikor az apja fél 4-kor ment érte az oviba, görbült a szája, hogy ő még nem akar hazajönni, így ma toljuk 4-re az értemenetelt.
A ma estére kíváncsi vagyok, Tomi tegnap megint belepisilt a fürdővizükbe, és Kristóf oltári üvöltést csapott, nem fognak szerintem mostmár együtt fürödni :roll:
Fogyival jól haladunk, a héten még csak egyes kódúakat kajáltunk, én plusszban megiszom egy gyógynövényes teáskannás teát. Érdekes, hogy amíg a mérleg egyelőre nem mutat semmi változást (jó, jó, tudom, nem lett volna szabad még ráállni) a combom kisimult, belsőcombom feszesebbnek tűnik. Apócának a pocakján látszik a változás, nem nyílik szét az inge, ha leül :lol:
Hmmmm, akartam én még valamit?

jövök még, ha eszembe jut :)
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:36-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam, de az építkezés.... :?
Kép nincs a lagziról (a férjem volt a menyasszonyi sofőr, én meg nem cipeltem még a gépet is magammal), a fotós csinált csak, majd elkérjük az ifjú pártól, és felteszem.

Zsuzsi, nagyon ügyesek vagytok, hogy így bírjátok tartani a fogyókúrát. Én tutira elcsábulnék, soha nem volt ez az erősségem...

Az alapítványi szoba ára ennyire felment? 2006-ban 7000 Ft/nap volt. Mondjuk én is szeretnék majd megint alapítványiba menni. Szerintem fárasztó lehet a babásban, mert ugye nem egy ritmusa van minden babának és mamának, és nem lehet olyan nyugodtan pihenni - sem. Szóval remélem, hogy nem sok pályázó lesz rá akkoriban. :) A második gyerkőcnél már úgysem kell olyan sok mindenre költeni, valahogy csak kiszorítjuk...

Zsuzsi, egyébként teljesen megértem a reakciódat a látogatókra. Nálunk anyukámék rögtön felültek a vonatra, amikor megtudták, hogy a szülőszobán vagyok. Du született Csenge, este már benn is voltak nálam. Ez még nem lett volna baj, mert csak fél óra volt, de amikor másnap (vagy harmadnap, ki tudja már) benn voltak több órát, nnnaa, annak nem igazán örültem. Mondták, hogy pihenjek, na de hogy aludjak, mikor ott ülnek az ágyam mellett??? Meg tényleg igaz, hogy hosszabb távon csak a gyerek és Robi közelsége volt fontos. A többiek ráértek. Telefonon egyébként bárkivel szívesen beszéltem. Nem is tudom, most hogy lesz majd... De hát ráérek még ezen agyalni, van egy kis időm.

Lányok! Aki volt 4d-s uh-n, elküldené nekem a telefonszámot, ahol be lehet jelentkezni? Köszi

Sziasztok
Vendég
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:36-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Már mostantól tp-en leszel? Képet kaptatok Lackóról? Édes lehetett :) hmmmm, de rég is volt Tomi odabent (nagy sóhaj) :roll:

Betti!
Köszi a dicséretet :wink: igazából néha elcsábulnék, de még kitartok, annyira lebeg az a -10 kiló a szemem előtt :lol: persze ha "csak" -5 lesz, akkor is baromira fogok örülni :wink:
Telószámot nem tudok, mi nem voltunk 4D-sen.
Hogy telik az idő, te is már 15 hetes vagy :) nemsokára AFP-s vérvétel :)

Többiek???
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsuzsi!
Próbáltátok a dvd-t lejátszani? Megy rendesen?
Fogyókúrához sok sikert kívánok szívből!!! Egyszer én is megemberelem majd magam... :oops: :oops: :cry:

Viki!
Tényleg van már képetek PocakLackóról? (Mondtam már, hogy apukám és az öcsém is László? :wink: )
Még rólad sem láttunk ám pocakos képet!

Most mennem kell, Betti még írni akartam neked is, na majd holnap!
Jó éjt!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Kép Kép Kép
Sziasztok!Itt vannak az igért szülinapi képek, :oops:
és a csajos első rajza! :lol:
Viki!Sikerült időpontot kérni?
Zsuzsi!Jól emlékszem hogy a te párod csinálta a 90napos diétát?meddig birta?Nekem meg kb 2 hetem van hátra de elég már nagyon nehéz.fizikailag nem bírom,szédülök hányingerem van már fáradékony vagyok. :cry: Nem akarom abbahagyni,ilyen közel a végéhez,bár ha igy fojtatódik muszály lesz. :cry: A párod tapasztalt hasonlót?
Nincs valami ötletetek hova érdemes gyerköccel elmenni elsején?Ahol nem tapossák agyon az embert.Erről jut eszembe:voltam korzózni!Hát szivesen találkoznék azzal aki a liftete tervezte,mert tutti nem gondolt a kismamákra!Babakocsival voltunk és 2szer odazárta az ajtó a kocsit!Nekem meg a szivem állt meg még jó hogy nem indult el!Aztán felfedeztük hogy az ajtó közepén van érzékelő (ami ugyebár a kocsit nem érzékeli)és odanyultunk igy megelőztük a további balesetett.Nagyon mérges voltam,egy darabig biztos nem megyek oda!Igaz gyereknek nem érdemes menni még egy játszóház sincs.(bár láttam hogy lesz egy de nagyon pici)na most megint jól felhuztam magam! :?
Mindenkinek kellemes hétvégét kivánok!
Sziasztok!Detti

Kép
kíraanya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:37-kor.
20150601134430
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:37-kor.
20150601134430
 
 


Manónak boldog névnapot kívánunk!
Kép

Viki! Dorkával nekem sem volt nagy pocim, viszont most kb akkora mint a tiéd :wink:
Lackó veletek fog egy szobában aludni?
Akkor már csak 3 nap a munkából?

Detti! Nagyon édes Kíra a szülinapi képeken! Tetszett neki a torta?
korzó: mi gyerekocsial 5 percet vártunk a liftre aztán kifordultunk....

Betti! Hogy repül az idő, nem? Még most mutattál nekünk 2 csíkos tesztet és már lassan afp-re mész! Nekem onnantól telik nagyon gyorsan az idő, szeretném is lelasítani kicsit :oops: főleg, hogy a harmadik baba csak úgy van tervben, hogy majd 5-6 év múlva meglátjuk hogy állunk... vagyis egyáltalán nem biztos.

Ma megyünk babamozizni, majd dobok képet.
Szép napot mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziasztok!

Jolka! Márknak boldog névnapot kívánok én is!
Detti, nagyon helyes a nagylány! És a torta nagyon aranyos volt!
A 90 napos diétát én konkrétan a 4. nap (gyümölcs) délig bírtam, akkor már kopogott a szemem az éhségtől. Fel is adtam gyorsan. Viszont két kolléganőmnek annyira bejött, hogy egy ideig életmód lett belőle, azt hiszem, több mint 2 évig így étkeztek. Hát, csodáltam is őket a kitartásukért...

Viki! Csengével nekem sem volt nagy pocim, most viszont annál inkább! Szerintem hízni is többet híztam, bár még nem álltam mérlegre. Jobb így a lelki békémnek, majd jövő hét szerdán úgyis lemázsál a védőnéni. :)
Szerintem neked is most fog majd beindulni, amikor már nem fér el Lackó odabent, és kifelé tolja magát.

Hát igen, már én is a 15. hetet töltöttem. Lassan a felénél járok. Az a legfurcsább az egészben, hogy nem tölti ki annyira a mindennapjaimat a terhesség, mint Csengével anno. Tudom, hogy ez valahol természetes, de azért néha lelkiismeretfurdalásom van, hogy ezzel a babóval nem foglalkozom annyit.

Minket szerintem tegnap éjjel kiátkoztak a szomszédok... A hátsó támfalunkhoz a földet este 8 és 3/4 10 között hozta 3 teherautó, ami önmagában még nem jár olyan nagy zajjal. Csak ugye azt be is kellett lapátolni, amit egy markoló éjjel 1/2 2 és 1/4 3 között csinált meg! :oops: Még jó, hogy délután 4-re volt mindez megbeszélve... Viszont Robi már nem akarta őket elküldeni, mert akkor ki tudja, mikor jöttek volna megint, a kőművesek meg addig álltak volna... Még az a szerencse, hogy közvetlen szomszédaink nincsenek, de azért így is hallották szerintem. Ma megpróbálok laposkúszásban közlekedni, és minél kevesebb emberrel találkozni. :) Bár a legközelebbieknek szóltunk, hogy valszeg késő estig fognak dolgozni, de azért erre nem számítottunk... :?

Sziasztok
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:38-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:00-kor.
Vendég
 


szisztok!
Csak egy gyorsra jöttem. Tegnap megvolt az uh, tényleg kisfiú :D :D
Névvel sajna nem állunk sehogy. Majd egyszer szembejön velünk és az lesz az igazi :wink:
Dobok képet.
Itt már aludt: Kép
Ezen nagyon komolyan gondolkodik :lol:
Kép
Jó hétvégét mindenkinek! Gyönyörű idő van!!!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


:twisted: :x :x
szóval az első képen gondolkodik, a másodikon alszik...

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziasztok!

Jolka!
Márknak Boldog Névnapot így utólag!!! :oops:
Anita!
Pocakpacni Nagyon-Nagyon aranyos! :wink:
Viki!
Aranyosak a Pocakképek! :D
Rubinitával mi lehet? A felvételi lapot szerintem már lassan postáznia kellene a sulinak...
Detti!
Kíra nagyon aranyos a képeken.
A gyerekkori képekről jut eszembe, hogy az én gyerekkori képem ugyanolyan mint a tesómé (14 év körkülönbség van köztünk) a pénztárcámba van tesóm gyerekkori képe és amikor megmutatom valakinek mindig azt hiszik én vagyok rajta :lol: (göndör szőke haj) :lol:
Na de megyek is, olyan szép idő van odakint!
Szép napot Mindenkinek!
brigi0923
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:38-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:00-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:39-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Nagyon csini a pocakod :) Köszi a képeket :) kíváncsi leszek, mekkora lesz szülés előtt :) A Születés hete progi biztos érdekes, de én már eléggé kiesem sztem a körből. Bár a programot még nem láttam...

Kriszti!
Bori Nagyon cuki :) drukk a szüléshez :)

Detti!
Édes Kíra baba :) Örült a tortának és az ajándékoknak?

Anita!
Tiszta Dorka a kisöcsi :)

Nálunk nem sok minden változott, én még mindig takony vagyok, remélem, ez nem az allergia már, mert akkor több mindenre lettem allergiás...
Fiúk jól vannak, Tomi nagyon aktív, leköti minden időmet, amikor ébren van :)

Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Már ezer éve nem voltam. Megpróbálok majd mindent visszaolvasni. De a legfontosabb,hogy remélem mindenki jól van.
Lelkileg próbálom magam összeszedni picit ( sajnos egy hozzám közeli személy gyógyíthatatlan betegsége visel meg) valahogy túl kell lépnem, a gondolataim meg bármi....de biztos tudjátok!
Nem tudok reagálni semmire mert még nem olvastam vissza érdemlegesen.
Jó hírem is van! Jennikémet felvették a suliba, a múlthéten érkezett meg a levél.
Ruben baba hátra közlekedik. Nem előre hanem hátra halad. Ez nem baj? s ha előtte van a kedvenc játéka négykézláb áll és vísít,hogy adjuk oda neki.
Lányok puszi mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra, gyerekekre, pocaklakókra! Kép

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?