Új privát üzeneted érkezett!

Boldog szülinapot, Dávid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Juca! De csini vagy! És Kinga is nagyon cukker! Jól áll neki a cuccos!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali.

Ne harizzatok, de igen zűrös hetem volt, és este örültem, hogyha nem aludtam el a sorozatok közben...

Jól vagyunk, na jó, Peti kicsit köhög, megint van receptünk, de nem hiszem, hogy ki kell váltani, egyelőre kálciumot, nyákoldót kap, meg ha kell, szívjuk az orrát.

Minden fórumozó Andinak kicsit késve, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog névnapot!

Bénianyu, hát igen, ezek a szép pillanatok mindent megérnek! A képek nagyon jók, nekem valahogy hasonlít egymásra a két gyereked. Pedig alapból különböznek, de mégis...
Na nálunk anyósom házitejből túrót csinál. ;) De ez a sajt is jól hangzik.
Á, jó, hogy Vicky írta a lépcsőt, Petinél változó, de az esetek nagy többségében egyikkel megy felfele, a másikkal lefele. :D
Hajügyben annyit, hogy az, ami van, az sosem jó. Nekem göndör, én mindig simát szerettem volna pl.
Figyu, GYES-hez nem feltétlen kell igazolás a banktól, el kell fogadják az előző havi kivonat másolatát is, amin látszik a neved meg a bankszámlaszám, esetleg, ha megvan, akkor a számlanyitási papír is jó! (Csak azért mondtam, mert egy papírért kár kifizetni 500-600 Ft-ot. Ja, és ha nem fogadják, háborodj fel, hogy de el kell fogadják, mert máshol is így van, szóval ne engedj!)

Gombi, nem is tudom, hogy írtam-e, de tényleg úgy van, hogy Hannus tiszta Julcsi.

Marcy, fogadd részvétünk!

Andy, szerintem simán előfordulhat, amit írtál, hogy a bal petefészked kicsit gázosabb. De azért a jobbal minden OK, és nagyon drukkolok nektek!

Veráska, Dávidot Isten éltesse sokáig 2. születésnapján!

Gab, jó lett a szoba. Na nálunk meg az ablakok újak ugye...de ezeken is még ott figyel a matrica. Le kéne már körömlakklemosóval takarítani. :?

Juca, ki kell javítsalak: a munkahelyek, mint MÁK kifizetőhelyek és ügyintézők már nem létezenk, ma már a CSP-s ügyekkel is a MÁK-ot kell keresni, hiába VOLT a munkahely kifizetőhely.
Figyi, megint vizesedsz? Mert a pocid olyan kis formás, én el nem tudom képzelni, hogy hol van rajtad +10,5 kg.

Preni, remélem, kicsit már jobban vagy. Figyi, hozass ebédet. Van már jópár cég, és ahogy nézni szoktam, rövid távon nem egy nagy kiadás, főleg, hogy ezen (is) múlik az, hogy jól érezd magad!

Pil, hát attól függ mit értünk egyedül játszás alatt. Mert Peti nem a játékokkal játszik, de nagyon jól el tud egyedül lenni, valamelyik nap a videókazettákból épített maga mellé egy tornyot. Csak az tűnt fel, hogy csendben van nagyon, hátranéztem, és az ülő gyermekem mellett ráleltem egy hasonló magasságú építményre. :o
Na meg az is nagyon jó játék számára, ha kilocsol némi vizet a padlószőnyegre, és pancsikol benne...

Melinda, látom, nálatok is szaporodik a gyermekek száma! Szívből gratulálok!

Na megyek hörit pucolni.

Ja, a cicánk elpusztult péntek estére. De már az állatorvosnál volt majd' egy hete. Szegény már öreg is volt. Most vadászunk egy picike kandúrra, már szóltunk is a dokinak, hogyha tud valahol, akkor gondoljon ránk. Anyukámnak ez lesz a szülinapi ajándéka.

További szép napot!

Végül egy kép, amin Peti a kerítésre mászik apai segédlettel. :?
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Dávidnak szeretettel!!

Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 

 
 

Gabella, te csináltad a talis táblázatot, ugye? Wkata is benne van? Vajon mi lehet velük? :roll:
Vendég
 


Dávid!!!
Isten éltessen sokáig 2. szülinapodon!!!!

holnap beszámolót kérünk szépen, mit kaptál, hogyan viselkedtél, minek örültél stb.....


Ex! Köszi neked is a ygeses infókat.
Te, ez a Peti megint mennyit nőtt!!!Olyan édes ahogy mászik, hihetetlen bátor!!!!!

Megint bővült Beni szótára, bár nagyon kell figyelni meg még nagyon beiül beszél:
süti-iti
kenyér-kajii
mazsola-majjiiii
ropi.jipi
tigris-titiii
csikos-csik
az anya már nagyon de nagyon megy.
Mostanában megint anyás, apától hozzám kéreckedik, rám hajol, hozzám bújik.
Odamegy az ajtóhoz és mondja hogy ki (nyissuk ki)meg kop(kopp-kopp)

Rémülettel figyeltem a játszóbölöben egy 2,5 éves kisssrácot, elérte a kilincset és a konyhában fogták meg. 3 ajtón ment át észrevétlenül-tiszta Beni.

Rémlik, hogy mostanában többen irtátok a hisztit, meg a nem-re való immunisságot!!!
Ebben a korban még 1-2 hónap is nagyon számit, és Beni most kezd el nem hallgatni a nemre-csak azért is ledobja a kenyeret, a tál spagettit, hozzámvágja a sajtos kenyeret-tehetetlenek vagyunk, apa már rá is csapott a kezére-nem értette, csak nézett, majd folytatta. És irgumburgomoztam, sirtam-hátha ,megszán
-meg is szánt-vigasztalt, puszilgatott majd szétlocsolta a vizet és abba dobálta a kenyeret. :twisted:
Vigasztaljatok, hogy 2 éves korára kinövi, megérti, szót fogad.

Oriandy!!!!!!!Te hogy csinálad a sajtot!!!Ird már le légyszi!!!!!Milyen lett? Vágható v. kenhető?

Kmammy!!!
Csodás étkeket készitesz megint!!!
Te angolt tanitasz?

Beninek is nagyon tetszett a Juca által feltett pisi-kaki oktatófilm!!!

Juca! Nem is látszik rajtad a 10 kg!
Alma nagyon jóóóóó, szoktuk hallgatni!

Körkérdés:Időjárásérzékenység!?
A ti babáitok is újból kettőt alszanak ha esős idő van? Egész héten kétszer aludt Beni és ugyanúgy lefeküdt este 7 kor. Egyszerűen 6 os kelés után 10 kor eldőlt-aludt 12 ig, majd 4-5 ig , de tegnap 5-6 ig! Ez már a 2. esős idő az egy alvásra átszokás óta és már másodjára alszik kettőket ezekben a napokban. Volt, hogy a babkocsiban aludt el útközben. :shock:
A másik, hogy nagyon rosszul reagál a szélre, ha jön a szél egyszerűen kezelhetetlen, a szar is izetlen, nyig-nyűg, hisztizik, csapkod-idegrohamai vannak-erre jó a chamomilla?

Na dobok képet is. Ugyan csak nyárra terveztem az önálló evést, de a fiatalúr már most kiköveteli a 2 kanalat-mindkettőt az ő kezébe, igy gyakorlatilag 1 hét alatt megtanult egyedül enni.
:lol:

Kofa útmutatásai nélküli közeli kép:
Kép

Kofa tanaival:
Kép

azt hiszem jól látszik akülönbség a kép minőségét és élességét illetően.

És még egy evés:
Kép

Szép hetet mindenkinek!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Isten éltesse sokáig Dávidot, nagyon sok boldogságot kívánunk neki!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Üdv.

Bénianyu, Petinek már csak egy hónapja és három napja van kétéves koráig, de nem hiszem, hogy addigra kinövi a nemre való immunitását. :roll: A "tünetek" nálunk is azok, amik nálatok...
Ja, Peti igen bátor, ha jó a kedve...tegnap egyfolytában ment volna bele a Búvár-tóba, elmentünk, halakat és kacsákat etetni...

Íme néhány kép, galambról, halakról, cipőt mosó Petiről, és kacsákról.

Kép

Kép

Kép

Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Era! Na, akkor nem kapcsolódsz vissza?

Ex! Peti tényleg nagyon bátor, úgy néz ki, mint aki bele akar lépni a vízbe...

GYES igényhez nekem kellett mindenképp igazolás, mert eddig csak a párom nevén volt a számla (bár eddig mindenhova elfogadták...), megcsináltattuk kétnevesre, és ingyen kaptam igazolást, hogy ide utalják a pénzt. (OTP) De mikor Lackóval igényeltem, pl. nem is kellett semmi igazolás... Meg a nyomtatványon is csak az van, hogy mellékelni kell a gyerek születési anyakönyvi kivonatát, az igénylő meg a gyerek TB azonosító igazolványát. Ennyi... Biztos ami tuti, azért elküldtem az OTP-s papírt is...

Benianya! Ügyesen tanulod a fotózást!!!!!!! Beni nagyon cukker nyakig kajásan! :wink:

Kimike! Wkata eddig nem nyilatkozott tali ügyben, de iwiw-en írtam neki most egy üzit. Még Klarka nem nyilatkozott, de neki meg nem is tudok a babaneten kívül más elérhetőségét...

Szőkemelinda! Én nem emlékszem rád, bocsi! Cserébe megkérdezném, a tali érdekel?

Jelenleg így állunk (bár sok még a kérdőjeles, de senki se tudhatja, mi lesz még 4 hét múlva...)
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gyorsan elküldtem már, mert telefonom volt, de akkor egy kis folytatás.

Gyerekek náthásak. Taknyosak, köhögnek... De még alszanak. Majd megyünk dokinénihez. Ráadásul Mesi hozzávágta Lackóhoz az egyik kis műanyag széket pénteken (vagy szombaton?) így most van egy szép kis seb a szeme alatt... Jó gyerekek, mit ne mondjak!

Veráska! Elkészült a kispulcsi, az ujja hosszhoz arányosan kötöttem a hosszát, de kicsit félek, rövid lesz, ha igen, küldd vissza, és újracsinálom!

Íme:
Kép
És hogy mért érzem rövidnek:
Kép

Egy kis nőciset is mutatok:
Kép

És ittvolt az öcsikém játszani tegnap, ilyen jól elvoltak, mikor nem ordított éppen valamelyik:
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok

Viera
Tényleg jó sokáig olvasol! :roll: :wink:

Benianya
Ügyi vagy!
Bár attól függetlenül,h az első kép nem a legélesebb nekem az tetszik a legjobban :wink:

Képek nagyon jók mindenkinél! :lol:

DÁVID
Utólag is boldog szülinapot!
Kép

Juca
Csini vagy!
Vendég
 


Ex!
Édesek a képek!!!!Cipőmosoós képkülönösen jóóóó!!!!! :P

mi is tömegközlekefdünk valszeg a nyugatitól.-már nem tudom ki kérdezte.

Gab!!Igen-igen-igeeeen!!!!!ezt vártam, ezt a csajos copfos képet!!!!!
Sőt kérek egy olyat is, ahol a fufrut is felgumizod, csak nekem, és csak azért, hogy megnézhesssem milyen lenne Meske hosszú hajjal. Ugyanis ennyi idősen Blaninak is volt fufruja, de annyira melegitette nyáron, hogy eleinte elcsatoltam, felgumiztam, aztán összenőtt, és olyan egyszerű kezelni. Szóval csak kiváncsiságból kérem. Nekem annyira de annyira tetszik igy Meske, hihetetlen milyen hajasbaba és mennyire fotogén. :lol:

Alziza! Nekem is a túrós kép a menő, alig tudtam afüle mögül ,eg a tarkójából kimosni a túrót!!!!

Fiús anyákok!!!Ti is naponta mossátok a tökös haját? Nekem muszáj, :leeszi. :shock:

benianya
ákosbenianya
 
 


Nálunk szerencsére nem kell naponta hajatmosni.

zalán szépen eszik!
Ha véletlenül rosszul sikerül a kanalat a szájába tenni és olyan lesz a szája széle rosszul van! :roll: Azonnal le kell törölni!

Azt sem bírja ha a keze morzsás,vagy valami!
Vendég
 


Jaj!

Már napok óta akarom kérdezni!

a tali,h van?Viszünk enni-inni?
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönjük a köszöntéseket!!

A szülinap jól sikerült és megint annyi játékot kapott Dávid hogy most már bővíteni kell a házat,hogy elférjünk :lol: Kapott szerelőasztalt-szerszámokkal,takarítófelszerelést(felmosó és társai) ,baba tekét ,egy McQeen-t(Verdákból)amihez van midenféle alkatrész és az egész autót át lehet alakítani , habtapit ( olyat ami pici barabokból van),quadot,benti csuszit,zenélő Micimackós puzzle szőnyeget (ha rálépp zenél vagy hangot ad ki) új 3 kerekű bringát , egy zongorát ami xilofon is és ruhákat.Nem is aludt tegnap(6-kor kelt),annyira lefoglalta a sok játék,este 1/2 9-kor dőlt ki.Na és jöjjenek a képek(sok lesz :lol: )

Kép kis szülinapos reggel

Kép porcukrosan mert segített tortát csinálni

Kép Némós torta

Kép Keresztanyu tortája

Kép Gyertyafújás

Kép Gyertyák elfújva

Kép

Kép a szerelőasztalnál

Kép tekézés papával

Kép csuszizás


Gab!Dávid elég alacsony,lehet nem lesz ám rövid neki a pulcsi.De nagyon jó lett!!!!Köszike!(Dávid újabb szövege)

Kép
Kép
veráska
 
 


Alziza! Múltkor úgy volt, hogy mindenki vitt egy-két üveg/doboz lötyit, mentes vizet, meg kis sütikét. Vittünk mandarint is, nagyon kapós volt. Meg a gyerkőcök ették a kis joghurtjukat, vagy ki mit vitt. Szerintem ez így most is jó.

Többiek! Szerintetek jó lesz így megint?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella

nekem jó így csak azért kérdeztem,h tudjam h készüljek! :lol:

Mert az ugyi nyilvánvaló volt,h a gyereknek viszek kaját,csak azt nem tudtam,h a többi részét,h szoktátok intézni!

Tehát akkor üdítő,gyümi,süti!

Mi van a vasaló folyadékkal?Tud hozni a csajszi?
Vendég
 


Veráska! Dávid milyen kis aranyos! Jól elhalmoztátok! Én azon agyalok, hogy Mesi vajon mit kapjon, mert úgy nem hiányzik ide több játék! A bicajt meg örökli Lackótól, tök hibátlan állapotban van, max. a festék jött le a csomagtartóról picit... Szóval nem is tudom. Csajos ötleteket várok ezügyben!

Benianya! Csak neked! Na ezt figyeld! :D
Kép
Kép
Kép
Kép
Bónusz: Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Alziza! Igen, hoz nekem a fodrászcsajszi spriccelőt, köszike!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


(A Meske ruhája sajna joghurtos... Ha ennyiért átöltöztetném, naponta csak az ő ruhájával lenne tele a szennyeskosár... Ha megy szunyálni, lecserélem, meg este ugye pizsit kap, de egy kis lötyiért-maszatért nem cserélem, csak ha megyünk valahova... Ez normális???)

Na eldugulok, mert megint velem lesz tele a lap...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella

Jók a képek!
Tőlem ne kérdezd ezt az átöltöztetést!Én mániákus vagyok sajna! :shock: :(

Veráska

Jók a képek!
Tényleg jó sok ajándékot kapott Dávid! :lol:
Csak győzz összepakolni! :wink:
___________________________
Hoztam viccet:
- Szia Drágám, itt Apu ... Anyu a közelben van?
- Nem, Apu. Anyu fent van a hálószobában Frank nagybácsival.

Kisszünet után Apa válaszol:

- De kicsim, neked nincs is Frank nagybácsid!
- Dehogy nincs, és éppen fent van anyuval a hálószobában.
-Uhh, rendben, szóval ... figyelj rám drágám. Tedd félre a telefont,
szaladj fel, kopogj az ajtón és kiabáld Maminak és Frank bácsinak,
hogy Apu autója épp most állt meg a ház előtt.
- Ok, Apu!

Pár perc múlva a kislány visszatér a telefonhoz.

- Azt tettem, amit mondtál Apu!
- És mi történt? - kérdi Apu.
- Hát, ... Anyu nagyon megijedt; ruha nélkül kiugrott az ágyból és
sikítozva elkezdett rohangálni, aztán megcsúszott a szőnyegen és
legurult a lépcsőn.

Azóta nem mozdul.

- Jaj ne ... és mi van Frank bácsival?

- Az is kiugrott az ágyból ruha nélkül és Ő is nagyon ijedt volt;
aztán kiugrott a hátsó ablakon át a medencébe ... de biztos
elfelejtette, hogy a múlt héten leengedted a vizet, hogy ki tudd
takarítani, így a medence aljára zuhant és azóta nem mozdul.


**** hosszú szünet ****


Végül Apu megszólal:

- Medence?????? Ez a 497-7039-es szám?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 19:56-kor.
Vendég
 


Alziza! Juj, komoly a vicc! Hát még Zalán! 8) :lol:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali!

:oops: :oops: Így ég a pofám.
Mentségek: délelőtt általában be sem kapcsolom a gépet. Amikor Noémi fél kettő körül lefekszik aludni, akkor gyorsan ebéd közben olvasgatom, amit írtatok. Utána megyek egy kicsit vasalni, meg Zoránozni. Este meg valahogy mindig elmarad az írás. Pedig netezek, de mire mindent végigolvasgatok, ami épp érdekel, addigra 10 óra van és akkor meg már alszok. Meg mostanában MSN-en szoktam levelezni Noémi keresztanyukájával és nagyon elmegy olyankor az idő.

Gabi:
Talira mi is megyünk. Szóval nem kérdőjeles. De tudod a múltkor már írtam, hogyha Ti is vonattal jöttök, meg esetleg Benianyuék is, akkor tudnék menni. Férj biztos nem jön, én meg Pestre nem tudok kocsival menni.

Benia:
Noémi már kb. 1 éves korában megkapta a kanalat. EMlékszem, tavaly nyáron már egyedül evett. Persze, mindig úgy eszünk, hogy egy kanál az ő kezében, egy az enyémben. Mindig ő kanalaz mindent a szájába, de ha véletlen mellémegy, akkor gyorsan jövök én az én kanalammal. Már jól megszokta, úgyhogy e téren nincs maszatolás. Viszont mindenesti hajmosás van. Pedig én nem is akarnám, de annyira csapkodnak Zoránnal a vízben (együtt fürdenek), hogy teljesen mindegy, hogy van-e rajta sampon, vagy nincs. Utána meg teljes hajszárítást kell csinálnunk, mert elég hosszú már a haja. Na, ezt nagyon útálja.

Gyorsan elküldöm, nehogy elrepüljön, aztán írok tovább...

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Nálunk is így megy esténként, hogy tiszta ázott verebek, mondjuk sampont nem kapnak mindig, mert akkor már útálják, ha víz megy a szemükbe, amíg maguknak csapkodják, addig nem gond...

A hajszárítást is csak akkor szereti Meske, ha én szárítom, ő meg potyázik.

Ok, Era, javítom, hogy tutik vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hiszti:
Most valahogy elég nagy a csend nálunk. Hiszti nincs egyáltalán, én is csodálkozok rajta.
Pár napja pedig (lehet, hogy már írtam) 3x kellett Noémit otthagynom az utcán ülve, feküdve, toporzékolva, ordítva. Cipőt akartam venni magamnak és voltunk jó pár üzletben. Imád ott nézelődni, de aztán láttam, hogy jól előre haladt az idő, mennünk kell az oviba Zoránért. Hát nem tudtam elrángatni az üzletből, az utcán is kicsavarta a kezét a kezemből és fetrengett a földön. Akkor döntöttem el, hogy ez így nem mehet tovább, hogy állandóan könyörgök neki valahol. 3x hagytam ott, de egyáltalán nem ijedt meg, nem jött utánam, megint csak én mentem vissza és nyaláboltam fel a földről.

De valahogy azóta mintha elfelejtette volna a hisztijeit. Olyan szépen telnek most a napjai.

Más, aminek nagyon örülök:
Úgy néz ki, hogy Noémi elhagyni kezdi a tejallergiáját. Rendes tejet még ugyan nem iszik, de mindent mást, ami tejből készült eszik és nincs tőle semmi baja. A tejet meg nem is akarom neki erőltetni, majd talán ovi előtt. Reggel Sinlacot iszik kakaónak elkészítve, este pedig rizstejet kap.

Na, szóval most nagyjából tényleg minden ok. nálunk. Csak az én fejemmel van valami baj. Képzeljétek, a sógornőmnek és a két lányának vettem ajándékokat, mert áprilisban telis-tele vagyunk szüli- és névnapokkal. Úgy eltettem az ajcsikat, hogy azóta sem találom. Az ANdrea napot már üres kézzel köszöntöttük, meg azzal, hogy az ajándékot is megkapja majd. Virágot azért vettünk. :wink: Most viszont 23-án lesz a keresztlányom szülinapja, neki már nem mondhatom, hogy majd megkapja az ajándékot. Úgyhogy ma egész nap azt kerestem, mert három ajándéknak valahol együtt kell lennie. :roll: Nem találom. :cry: :cry:

Erika

Kép
viera
 
 


Jujj!!

DÁVID!!!

Kép

Tényleg jó kis halom ajándék gyűlt össze.

Viszont nálunk is van némi gondolkodó ajándék ügyben Noéminek. Ugyebár Zoránról visszamaradt egy halom játék, fejlesztő társas, ilyen kicsiknek, kirakó, ilyesmi. Most nekünk sem hiányzik már több játék. Ruha viszont jól jönne, de akkor meg Nonót sajnálom hogy nem játékot kap. Szóval el kéne döntenem gyorsan. Mondjuk ő lány, jöhetnének a lányos játékok, abban még nem igazán vagyok otthon. Babát babára meg nem akarok halmozni. Nem is igazán babázik. Viszont kitűnően motorozik, autózik. :D

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam egy csomót, de elszállt. Most meg rohanok elővizsgázni. Brrr.

Juca!
Kinga szépséges poncsós csajszi, ráadásul még strapabíró is. Mármint Kinga! :lol: 10 kg. pluszt én sem látom rajtad! :roll:

Pil!
Peti tök jól eljátszik magában. Túlságosan is! Néha lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem kellene hagyni, hanem be kéne vonom valamibe!

Gabi!
Meske modell lyány még mindig gyönyörű a kis kormos szemeivel!

Alziza!
Szemüveges Zalán haláli. Ilyen képünk is nekünk is van!
Kép

Szombati vásárlásunk túl jól sikerült! :shock: Peti kapott egy szandit és egy cipőt!
Kép Kép
A kettő volt 7000.
Viszont férjem kitalálta, hogy neki márkás cipő kell, nosza kapott, plusz két farmert is bezsebelt, így én sem hagytam magam. Vettem én is egy kényelmes bőrcipőt és 2 akciós felsőt, plusz Dm járat és Tesco, na meg két Tefal serpenyő öcsémnek ( :!: ) ajándékba. A vége 50ezer lett, de ahhoz képest jó sok mindent vettünk.

Veráska!
Sok szép játékot kapott Dávid. Lassan játszóházat nyithattok! :lol:

Nincs véletlen egy fincsi torta tészta recepted, ami nem piskóta? A cukrász torták tésztája sokkal könnyebb!!



Na még két kép Petiről:
Kép Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni! Nekem van jó kis könnyű torta tészta! Piskóta szerű, de vizes, így nem olyan fojtós!

Majd előkeresem!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali!

Én itthon, fél háromkor eljöttem, mert tegnap sikeresen felfáztam. :? Kb. ötpercenként járom a WC-t, döntöm magamba a folyadékot, és már bekaptam egy szem Augmentint is (pedig nagyon ritkán veszek be csak úgy antibiotikumot, de nálam ilyenkor muszáj).
Petiért is anyukám megy, mert nehezen bírám ki még azt a 10 percet is, amíg odaérek a mamámékhoz a gyerekért...

Gab, hidd el, hogyha nem fogta volna az apja a kezét, bele is lépett volna a vízbe!
Hm, az OTP-vel nagy szerencséd volt, nekem 500 Ft-ba került az a flancos papír, hogy két néven van a számla...ki érti ezt?
Egyébként igaz, hogy régebben nem kellett semmi...az OTP-s nőci is megjegyezte ezt, mikor mentem csináltatni, mivel akkor még nem tudtam, hogy elég a számlanyitásnál kapott papír, vagy az előző havi számlakivonat. Na de ez van. ;)
Szerintem jó lesz úgy, ahogy írtad, de azért nagyjából tudni kellene, hogy ki vigyen sósat és ki édeset, hogy ne legyen csak ez vagy csak az. Nos? (Nekem mindegy, hogy mi jut, mert úgyis anyósomra marad.)
Átöltöztetés nálunk is dettó, de én rosszabb vagyok nálad, mert én még a délutáni alvásnál is azt hagyom rajta, ami előtte volt, mert utána még több maszat lesz rajta. Régebben én is mániákus voltam, de leszoktam róla.

Bénianyu, mivel én még nem érzem magam elég erősnek a saját kézzel való evéshez, nálunk etetés van. Ill. tegnap a drága csak és kizárólag egyedül volt hajlandó a levest enni, de képzeld, a szájába tette, a haja fele nem kalimpált! Szóval ha mellé is ment, az inkább a ruhájára...
De szerintem mosd meg nyugodtan, nem lesz baja Beni hajának! Én legalábbis simán megmosnám, maszatosan csak nem maradhat...

Veráska, nagyon jók a képek!
A gyertyafújásról jut eszembe, Dávid szájjal fújta el? Csak azért kérdezem, mert Petinek a fújás (az orrfújásra asszociálva) azt jelenti, hogy az orrával "fúj".

Alziza, ezen a viccen mindig jókat mosolygok.
A képek nagyon jók, nagyon komoly Zalán, ahogy nézi a mesét.

Viera, azta, enyim gyerek meg jön, hogyha szárítom a hajam, hogy az övére is fújjak meleg levegőt. :o Ld. Gabelláék. :D
Ja, igen, én is kipróbáltam ezt az úgyisutánunkjön dolgot, és Peti visszanézett ránk, majd továbbindult az ellenkező irányba. Hm, nehéz dolgunk lesz!

Ajándékok: hát nálunk igazából nem is lesz. Torta...meg ha esetleg meglátunk valamit. De most még ruha sem nagyon kell, mert a tavaszt még kihúzzuk, inkább nyáron leszek kisebb gondban, de az meg még messze van.
Ill. azt tudom, hogy venni akarok Petinek úszónadrágot az úszópelus fölé. De ami azt illeti, bizonyos dolgokat ünneptől függetlenül megveszünk, sőt szinte mindent, tehát lövésem sincs, hogy konkrétan a szülinapjára mi legyen a tortán kívül.

Preni, 50 rugó ennyi mindenre nem is sok. Főleg, ha abból indulok ki, hogy én csak a DM-ben vagy a Rossmannban képes vagyok egy alkalommal 10 ezer forint körüli összeget otthagyni a hónap elején.
Kendős Peti nagyon vagány!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Gabi!
Recept jöhet. Köszi!

Ex!
Mi a Péter napot tartjuk most, de mi sem nagyon ajándékozunk Némós étkészletet kap Peti és egy köntöst. Én nem is tudnék játékokat felhalmozni az 52 nm-en, ha akarnék akkor sem.

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Benianya:erre pont jó a chamomilla.

Én örülök ha Aminak egy héten egyszer megtudom mosni haját,annyira ordit.pedig már levágattuk rövidre,de igy is ordit.
Én kérdeztem a nyugatit amúgy,bár most kivagyok borulva,mert peti szombaton dolgozik,igy nem tom hogy megyünk

Egyébként hánytól lesz és meddig tart?


Gabella:hát én se öltöztetem át Amit,csak ha megyünk vhová.Van itthoni meg elmenős ruháink,az itthoniakban lehet csúszni,mászni,leenni,stb..Főleg hogy Ő csak egyedül hajlandó enni,leginkább azt is mostanában kézzel,igy öltöztethetném egy nap jópárszor.

Veráska:hú,ez rengeteg ajándék,gondolom hogy örült Neki Dávid.

Mi csúszdát veszünk Aminak,két hete törjük a fejünket,aztán erre jutottunk.Van hozzá egy 4 méter hosszú csúszópálya igy vizesen is lehet használni.Kiváncsi leszek milyen.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Ami vásárolni megy
:lol:

Kép


Szerdán megyünk könnycsatorna átmosásra,csütörtökön meg meglesz végre az EMG!Annyira szeretnék már túllenni rajta.

Peti baba meg elfordul a tengelye körül,annyira örülök Neki.Minden kis mozgásának majomtáncot lejtek.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Reni!A cukrász piskóták azért könnyebbek,mert állományjavítót(Jilk paszta) tesznek bele.Attól lesz habosabb,könnyebb a piskóta.Képek nagyon jók!A cipő és a szandi nagyon tetszik,jó vétel volt.Játszóházon már én is gondolkodtam.

Gab!Meske egy tüneményes csaj!!Talival kapcsolatban szerintem jó lesz ahogy írtad.Tökmagjaidnak mennek a gyógymanók.Mit mondott dokinéni?

Alziza!Vicc durva de jó :lol: Zalán egy haláli pasi.Dávid nem nagyon viseli meg magán a szemüveget.Pakolással nálunk nincs gond,mert most már ő is pakol ha nagy kupi van.Ruha cserében én is mániákus vagyok. :roll: Azt is elfogadom,ha más másképp csinálja,de azt utálom,ha anyuka kiöltözik,gyerek meg szutykos.

Ex!Rendesen fújja a gyertyát,szájjal :lol: ,és már tökéletesre fejlesztette ezt a tudását.Jobbulást neked!!Felfázás nálam sajna hamar jön és én is akkor 5 pecenként rohangálok.Képek nagyon jók,mindig elcsodálkozom milyen kis bongyori fejü Peti,de nagyon jól áll neki!

Benianya!Én már nem mosom Dávinak mindennap a haját,de ha valamit ráken azért akkor megmosom,még ha előtte nap mostuk is.Kaja már nem landol a fején,mert szépen eszik egyedül.

Viera!Jól eltüntél!Örülök,hogy Noi mostanában nem betegeskedik és hogy javult a tejallergiája.Ne aggódj én gyerekem barbizik :lol: az menőbb mint a motor. 8) Ajándékokat remélem megtaláltad :lol: Én is voltam már így és a legegyértelműbb helyen volt. :lol: Hála az égnek Dávid nagyon be van tojva hogy otthagyom valahol.Még néha a mamáknál sem marad el,ami rossz mert ha olyan dolgom van cipelhetem magammal.

Pil!Csúszdát Dávid is szereti és mi azért vettünk benti csuszit,mert kint az udvaron van játszótere csuszival,de ha esik akkor itt bent kínlódik,hogy ő csuszizna.Most megoldottuk ezt a problémát is.Hajmosás nálunk is ordítással végződik :oops: A játékokkal meg úgy vagyok,hogy annyi sz.rt lehet venni,hogy igazán nem is tudod eldönteni mi lenne a jó,aminek a gyerek is örül.Nálunk is nagy dilemma ilyenkor szülinap vagy karácsony előtt hogy mit is vegyünk,mert tuti,hogy őneki más mozgatja meg a fantáziáját,mint amire mi gondoltunk.De most azért mindenki olyat vett aminek nagyon örült és játszik is vele.

Oriandy!Mi van veletek?Danika meggyógyult?

Mindenkinek jó éjszakát!!

Kép
Kép
veráska
 
 


NAPSÜTÉSES JÓ REGGELT!! Kép
Nálunk a tegnapi vihar után gyönyörű idő van.

Colett és Viera!A két kis Noéminek nagyon boldog névnapot kívánunk!! Kép

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!

Én is beállok az 'Irtamegykilómétertéselszállt' tárborba (még tegnap) :evil:

Nagyon Boldog Szülinapot Dávidnak, az Andiknak pedig Nagyon Boldog Névnapot igy utólag!!!

Nálunk anyós meglepi szülinapi buliját sikeresen 17.-érte szervezte a család, de nem zárja ki a kettö egymást :)

Fanni érdekesen lépcsözik : a legelsö lépcsözése óta úgy lép mint a felnöttek, váltott lábbal,eymás után, le és fel is-egyszer sem lépett babásan, hogy miért,az ne kérdezzétek , azt Ö tudja csak :)

Hiszti akkor van ha fáradt vagy éhes vagy pelust akarok ráadni (ez pár napja) vagy ha épp nem akarja azt amit mi :) Ekkor megfeszül vagy elengedi magát, nem lehet felemelni mert teljesen egyenesbe állitja a karját és egyszerüen nincs fogása :D

Nagyon klassz ajcsikat kapott Dávid! Fanni is imádja a benti csúsziját,szépen lefárad töle ha rossz idö van nagyon kint.
Szülinapra szerintem tölünk az Elsö Triciklijét kapja és egy pancsis asztalt, a rokonok pedig szerencsére idomithatóak igy nem szokott feleslegesen vagy duplán kapni :)

Tavaly is volt szülinapi bulija, most is szeretnénk, ill. elmenni hármasban Cirkusz / Állatkert, Koncert / Szinházba .

Ma van a Föld Napja !!!

www.wwf.hu
www.elhetokornyezet.hu


Kép
Vendég
 


A két kis drága Noéminek nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!

Pil: Tali 10-14 óráig!

Akkor írjatok, ki mit süt! Innivalóval tuti nem lesz baj, max. a maradékot szétosztjuk, hazavisszük.

Pohár? Szerintem az a biztos, ha nem csak a gyereknek, hanem mindenki visz magának is egy poharat. Rendben?

Én sütök olajoskiflit, az tuti, majd aztán attól függően, sok édes vagy sok sós ajánlat lesz, sajtot, vagy házi szilvalekvárt rakok bele tölteléknek.

Bocsi, megyek dolgomra, apa is itthon van, úgyhogy nem akarok egész nap itt ülni...

Meske dicseket köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!


Isten éltesse a Noémiket!!!!!!!!


Mi ma voltunk kontrollon Petivel. Minden rendben. És mivel jelentkezni akartam egy bankos álláshirdetésre és mivel a bank előtt mentünk el, gondoltam egy nagyot és postázás helyett személyesen vittem be az önéletrajzomat. Rögtön az igazgatóhoz kisértek és ő rögtön lecsapott arra, hogy gyeden vagyok. Kihangsúlyozta, hogy néha túlórázni kell és szombaton is dolgozni. Megkérdezte, hogy mennyire tudom függetleníteni magam a gyerektől. Persze én mondtam, hogy semmi gond és mindent megoldok. Majd még ezután lesz egy tesztírás és attól függően hívnak be elbeszélgetésre. Itt helyben nyílik egy K and H Bank, és az röhej, hogy csak egy helyi munkatársat keresnek, a többit hozzák!!!!

Rita!
Te véletlen nem bankban dolgoztál? Nem tudod, hogy milyen teszteket szoktak íratni a pályázókkal?

Hu, Peti felébredt, majd jövök!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sok boldogságot a Noiknak!

Reni, szorítok, hogy felvegyenek!
Vendég
 


Gabi, én valami bolti sütikét és gyümilevet viszek. Ha lehet, én a szilvalekvárosra szavazok. :)
Valaki (bocs, hogy nem jut eszembe) hozott műanyag poharakat a múltkor. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Nincs túl nagy forgalom!
Képzeljétek, ma este szalonnát sütöttünk. Hát, nem éppen diétás. Jó sok hagymával, ubival, paradicsommal, retekkel, paprikával. Nyami!
Most meg annyira görcsöl a hasam, hogy nem merek lefeküdni.

Gabi!
Tészta receptet ne feledd el lécci!


Itt most szakad az eső. Előtte jó nagyokat villámot. Borzalom ez a áprilisi időjárás. Még szerencse, hogy a levegő nem hűlt el. Pedig általában fűtési szezon végén mindig lehűlés jön. Nálunk még 23-24 fok van a lakásban!

Jaj, csajok! Úgy vágyok már Pestre! De szerintem csak júniusban tudok menni!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukkantásra jöttem, már alszik a család, én is lassan kidőlök...
Tegnap elég fárasztó napunk volt, Hannus nehezen viselte a szelet meg a frontot, szinte egész nap fent volt. Ma reggel meg azzal indítottunk, hogy Julcsi visszadobta a reggeli kakaót... Több ilyen akció nem volt, szerintem csak hirtelen ihatta, és megülte a pociját. Azért benyomtam neki egy dedalonettát, meg diétásakat evett ma, kivéve a csokis kekszet, arról nem tudtam lebeszélni. :) Remélem holnapra már kutya baja sem lesz. Hannusnak meg gyönyörű melegkiütései lettek, vasárnap egy kicsit túlöltöztettem, mikor reggel elindultunk itthonról, akkor még hűvös volt.
Ma mértem, és ismét 340g-ot hízott egy hét alatt, így most 4420 g, tehát több, mint egy kilót hízott egy hónap alatt, 4260-al hoztuk ki a kórházból. Tehát szépen gyarapodik a kis gombócom. :)

Noémiknek én is nagyon sok boldogságot kívánok!

Juca, én nem veszem be a 10 kiló hízást! :wink: Nagyon csini vagy, egyáltalán nem látszik rajtad. Én végül 14-et szedtem fel, a szülés után lement 9, a maradék meg szépen stagnál... Na, majd szopi után leadom, csak az még nem most lesz.

Gab, Meskének gyönyörű haja van! És jó neked, hogy engedi, hogy hozzáérj, Julcsi nagyon tiltakozik, szökőévben egyszer lehet gumit beletenni.

Ex, Petikének micsoda bongyor fürtjei vannak! :) Nagyon édes!
Nekem is levontak anno 500 Ft-ot a számlámról, (OTP-s), mikor a csp-hez kértem az igazolást. Szerencsére most nem kellett még egyszer beadni. Már meg is jött az anyasági meg a csp is, csodálkoztam, hogy ilyen gyorsan, alig két hét alatt.

Veráska, Dávid igazi kétéves nagylegény! :) Nagyon klassz játékokat kapott, én még nem tudom mit veszünk Julcsinak... Igaz, mindennek tud örülni, jó neki ajándékozni. :)

Benia, nagyon aranyosak a Beniről készült képek, és hogy a lányod milyen gyönyörű! Asszem majd foghatod a fejedet, mikor jönnek a kérők! :wink:

Nagyon jópofák a szemüveges képek is! :)

Reni, drukkolok, hogy összejöjjön az állás! Örülök, hogy Petike rendbejött!

Bocsi, hogy ilyen tömör voltam, de megpróbálok még egy kicsit aludni a következő szopiig. :)

Végül két kép, ma készültek. A csokis-Julcsis kép az állandóan öltöztetők kedvéért. :) Egyébként a ruhája megúszta, nem lett csokis!
Kép
Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Mézgombi!

Gyönyörűek a lányaid!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Veráska! Megérkezett a pulcsi? És jó?

Méz! Jaj, nagyon szépek a csajok!!!!!!!!!! Egyébként Mesi se tűri a gumit, csatot, kb. 5 percig ha a hajában marad, de ha fotózkodni kell, akkor inkább arra koncentrál. Az 1 copfos sorozatot meg Benianya külön kívánságára azonnalosan készítettem. :)

Reni! Nem felejtettem el! Még ma beírom!

Kimike! Ok, szilvalekváros kiflikéket akkor legyártom! És persze, teljesen jó, ha bolti rágcsát hozol!

Eszméletlen, hogy feltorlódtak nálunk a programok!

Ápr. 25. laktanya nyílt nap
Május 1. valami majális
Május 3. osztálytali
Május 10. Mesi szülinapozás
Május 17. tali
Május 24. ovis batyus buli
Május 31. falusi gyereknap
Június 7. ovis évzáró+ballagás
Június 9. ovis kirándulás
Június 27. László-nap, és megyünk Ebesre 3 napra
Július 5. Mesi-nap
Július 6. évforduló
Július 7-től nyaralás

Van talán 2 szabad hétvégénk... Anyám, nem semmi!

Gyerekek máris javulnak a takonykórral, csak simán megfáztak, semmi baci. Ma megyünk vissza doknénihez, így max. csütörtökön mehet Lackó oviba, de majd csak kedden megy, mert pénteken meg hétfőn nincs ovi, óvónénik mennek tanulmányi kirándulásra. Jövő héten így kemény 2 nap lesz az ovi.

Futok is, mert kakaóscsigát sütök!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Reni! A receptes fórumban megtalálod a torta-tésztát! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk Danival a fül-orr-gégésznél kontrollon, és végre: TELJESEN RENDBEJÖT!!!! Kép

Egyenlőre nem viszem bölcsibe,mert holnap délután megyünk egy Veszprémi fül-orr-gégészhez, hogy megnézze és megmondja, mikor is tudná kivenni az orrmanduláját. Ha 1-2 hét múlva túleshetnénk rajta, akkor addig marad velem itthon, de ha csak 1-2 hónap múlva, akkor viszem újra a bölibe. Nagy a gyanúm, hogy oda szinte újra be kell majd szoktatnom, mert már régen nem volt. És ugyan mondogatja, hogy nem akar menni, de sokszor azt veszem észre, hogy a gondozónénik neveit sorolja. Tehát biztos hiányoznak neki a társai és a gondozók is...

Velem a helyzet talán alakul, mert nagyon úgy néz ki, hogy ebben a hónapban van peteérésem. De pénteken megyek újabb vérvételre (annak az eredménye 2-3 hét múlva lesz meg), hát meglátjuk!!! :roll: :roll:

Méz!
Nagyon édesek a lánykáid!!!
Nem semmi a gyarapodása a kisasszonynak! Van elég tejcid??

Gab!
Nem semmi a program a következő 3 hónapra!!!
De szinte mi is így vagyunk, hogy nincs szabad hétvégénk.:wink: :lol:
Olyan édes Mesi a kis pálmafájával!!! Megzabálom!!!

Reni!
Szalona sütés, sok hagymával??? NYAMI!!!!!
ÉNIS-ÉNIS-ÉNIS!!!!! :lol: :lol: :lol:
Édes a kis Peti abban a kendőben!
Cipők is jók nagyon!

Veráska!
Köszi a kérdésed, igen, meggyógyult Dani, fentebb leírtam mindent részletesen!!
Jók az ajándékok, de főleg a torta! Daninak Thomas-os lesz! :D
Megkérdezhetem, hogy a csúszda mennyi volt? Mi is gondoltunk rá...

Pil!
Nagyon aranyos Ami, ahogy vásárolni készül! Dani is szokott menni. Vagy egy kis bevásárlókocsija és bejelenti, hogy akkor most ő elmegy vásárolni, vesz zsemlét megy paradicsomot és még virslit is. :lol:

Ex!
Jobban vagy már???

Alziza!
Szemcsis kép: Kép

Eni!
Mi van veletek?? Hogy vagy??

Végül: NOÉMIKNEK BOLDOG NÉVNAPOT!!
Kép

Bocsi, ha valakit kihagytam volna!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Gab!Még nem jött meg talán ma.Kicsit lassú a posta :cry: Nem semmi a program lista :lol:

Méz!Gyönyörűek a lánykáid!!!Szépen gyarapszik Hannus!
Különben nálunk is így van,bármit kap Dávid mindennek örül.
Mi is jártunk így a multkor hogy olyan mohón itta a kakaót Dávid,hogy visszajött.

Andy!Örülök,hogy Dani meggyógyult!Neked meg szorítok tesókérdésben!A csúszda(nem titok) 8990 volt,az auchanban.Volt sága-zöld az jobban tetszett és az egy ezressel olcsóbb volt,de mivel 3 db volt belőle,az is elég karcos és kettő el volt törve így inkább ezt vettük meg.A sárga-zöld kicsit szélessebb.Torta nálunk azért Némós volt mert most az a kedvenc,de a másik kedvenc McQueen(Verdák)először olyan lett volna,de a fiatalúr ezt választotta.Sőőőőt!Még segített is megcsinálni.

Reni!Drukkolok hogy felvegyenek!Szalonna?hagyma? :roll: ez a párosítás nálam is jöhet :lol:


Képzeljétek olyan hisztit vágott le reggel,hogy inkább nem is vittem ma angolra.A multkor ott hisztizett és úgy égett a pofám ,hogy még megnyugtatni sem tudom. :oops: Meg olyanokat művelt,hogy hiába is mentegetőznék úgy is azt gondolják,hogy milyen egy állat lehet itthon is pedig amúgy jó kis gyerek.Most nincs semmi baja.Talán így akarja a tudomásomra hozni,hogy ne menjünk angolra?Na ha jövő héten is ezt csinálja akkor inkább kiiratkozunk.Mert ugyanis csak angol előtt csinálja.
Most bármit mondok neki azt mondja rá"óriási!"

Na megyek főzni,meg van egy halom mosogatni való :roll: .
Mindenkinek szép napot!
Andi

Gab!Azért Veráska mert anno sehogy nem fogadta el egyik felhasználó nevet sem amit írtam,így a hugom nevén regisztráltam be.Utána elfogadta az egyik verziót de akkor már javában írogattam ide és nem akartam változtatni.

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!

Méz: Gyönyörüek a gyerekek!

Boldog Névnapot megint csak utólag a Noémiknek!

Veráska: Fanni is jár angolra ,nekünk ott alig van hiszti , de ha van akkor az össze gyerek egyszerre :)

Nemrég voltunk elöször játszóházban, hamarosan pedig játszóházas gyermekmegörzödés lesz max. 2 órára amig én edzek, kiváncsi vagyok, mi lesz ! Valakinek esetleg ilyen téren tapasztalat?

Ez az idöjárás...Kaotikus teljesen :(

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

most csak egy gyors válasz Reninek, mert mire végigolvastam az utolsó két oldalt nem maradt időm írni.

Reni,
igen bankban dolgozom, de én már totál nem emlékszem, hogy írattak e volna velem bármi tesztet is és ha igen milyet.
Felteszem valami olyasmi lehet, hogy mennyire tudsz együtt dógózni a kollegákkal....majd írd meg, hogy mi volt, kíváncsi leszek rá. Ja és persze drukk, drukk!

Én mondjuk pont tegnap beszéltem a HR-es nőcivel, hogyha esetleg vissza akarnék menni dolgozni szeptembertől 4 órásban akkor van e valami lehetőség, de nem biztatott nagyon.

meteor
 
 


Reni! Én is drukk! Bár én csak takszövben dolgoztam, de ott se teszteltettek... Álmom egy banki állás, de majd csak ha nagyobbak lesznek a gyerekek, kicsik mellett az nekem túl kemény!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Helló!

Köszöntést köszi, kapott mini ajándékot, kis fa kirakóst, Tescós, de ari. Persze Máténak is kell ilyenkor valami, ő meg kis matricákat kapot. (annak is úgy örült, hogy azzal aludt). Noi meg iccaka megint alakított, 1 órás köhögés után hányt egyet. Ma semmi baja, de azért nerm mentünk a játszóházba, pedig azt terveztem ebbe a szép ídőbe.

Menyasszony: Hű, hun van ez a hely, a játszóház? Felétek, érdekelne...Nekem csak sittyós (sitter) tapasztalatom van, az pozitív. Mondjuk jó előre edzettem rá, megbeszéltük, hogy s mint lesz. Mikor jövünk haza, stb...

Meteor: Most lesz vége a sulidnak, júniusban? És utána már tudod mit, merre...Pancsi? Nálunk most exra fogzás, extra hisztikkel, jól elvagyunk. Megtaláltam a sablont, ha kell még, talira viszem.

Gabella: Az én álmom, egy jó kis értékbecslős cég! De ahhoz még kéne egy új okj-s komolyabb papír, az meg ugye már nem fér bele...Majd egyszercsak! Ház eladás? Nekem is van egy vevőm a lakásunkra, de nem tóm, egy hitelbe befuccsolnánk szerintem, ha kertesbe mennénk.

Na, megint köhög, áááááá!!!

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Reni: Csak rámenősen, te vagy a legjobb!

KépKép
KépKép
colett77
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?