Új privát üzeneted érkezett!

kritta, persze, hogy van értelme. A málnalevéltea leginább a méhszájra hat, vagyis könnyebben tágulsz, elvileg meggyorsítja a vajúdást. Nincs köze a gátmetszéshez.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jó reggelt!

Tegnap este óta sehol senki? Én zárok-nyitok? :D Ilyen sem volt még.

Hogy vagytok?

Szép napot mindenkinek!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Már kedd óta itthon vagyunk, de sajnos időm sem volt bekapcsolni a gépet, visszaolvasni meg lehetetlenség!
Minden időmet leköti a kis Ruben.
Gratulálok mindenkinek aki az alatt az idő alatt szült míg nem voltam.
Én is és a kis családom is köszönjük mindenkinek a drukkokat és a gratulációkat!
Csodálatos anyának lenni!!!!
Születéstörténetet még nem írtam de igyekszem, nem lesz rövid annyi már biztos!
Dióhéjban annyi hogy ugye császár lett a vége: ez annyak tudható be hogy csütörtök egész éjszaka a 10 perces fájásaim 10 percesek maradtak, nem rövidültek, reggel bementünk a korházba 6-órakkor és még ennek ellenére is totál zárt volt a méhszájam, ezért a szülésznő kézzel kedett tágítani iszonyatos volt, de nem jutottunk előrébb, következett az oxitocin (fájáserősítő), kibirhatatlan fájásaim ellenére sem tágultam, (ezt fájásgyengeségnek nevezik aminek semmi köze a nevéhez).
Délután mondtam hogy már nem bírok megbírkozni a fájásokkal adjanak érzéstelenítőt.
Kaptam is hál istennek, nagyon jó volt, de a méhszájam nem tágult egész nap semmit a fájások ellenére sem.
Ezért az orvosok úgy döntöttek hogy megcsászároznak, ami nekem egy megváltás volt.
Közben kiderült hogy relatív téraránytalanság miatt nem is tudtam volna megszülni a ki Rubent.
A császárral csak jó emlékeim vannak, nagyon gyorsan felépültem semmim nem fáj és végig fenn voltam.
Remélem senkit nem ilyesztettem el semmitől, minden szenvedést megér a kis jövevény, és persze nincs két egyforma szülés.
Szeretnék szülni még legalább egyszer, igaz már csak császárral lehet, de nem is bánom.
Mindenkinek sok erőt és kitartást.

Íme a kis Ruben! Kép
geni
 
 

 
 

Sziasztok, jó reggelt!

Csak bekukk :wink:

Csöppke, jó hogy írtad a teáról, így majd én is veszek - akkor nem késtem le semmiről remélem, hisz ma már a betöltöttük a 37. hetet, jön a 38.! :D
(A neten meg egy helyen azt olvastam, elvileg napok választanak el a babázástól, máshol meg hogy ha minden flottul megy akkor egy hét múlva szülés... :roll: szerintem ezeknél elszámolták...)

Most itt gyönyörű a reggel :D Szóval csodaszép napot mindenkinek!

Kép Kép
celesztina
 
 


Ja és még annyi hogy én végig ittam a málnalevél teát és egy milimétert sem tágultam ugyhogy ez abszoluth genetika!
geni
 
 


Geni: szia, de jó, hogy ilyen jól vagytok és már otthon! Nagyon édes Ruben!!!! :D :D :D Akkor további jó babázást

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina,
értem, és sajnálom, hogy neked ilyen van! :(
sirkici
 
 


emma: ne aggódj nem lesz semmi baja a babádnak ha ki akarna jönni!! :wink: Nyugodj meg!Hát én kecskeméti vagyok,itt nem vitték koraszülött osztályra,hiszen a súlya 3650 volt,nem volt semmi komplikáció,és 10-es Apgar értékkel született,ami ugye azt jelenti tömören megfogalmazva hogy kiváló életképességekkel.Szóval no para,ha ki kívánkozna a pocaklakód nem lesz semmi gond!!!A hazamenetel mifelénk csak az 5.napon lehetséges,de mi a 10.napon jöhettünk csak haza mert elég rendesen besárgult.Ennyi.A kapszula nekem pedig akkoris írtó drága!!!Lehet hogy a márciusi topikban jókat írtak róla,de valahogy a mi költségvetésünkbe ez nem fér bele... :(

Kérdés: ha valaki ismeri ezt a szaporító fejés dolgot/ 7-7-5-5-3-3-1-1 remélem jól írtam le/,küldje már el nekem priviben hogyan is működik,mert nem naon értem :( :( Úgy van hogy napi 4x kell fejni,és először 7percig mindkét mellből,majd 5percig,majd 3ig,s végül egyig?Vagy hogy??Légyszi valaki válaszolja meg!!!!Mert ezt még ki szeretném próbálni...És csak ma vagyok gépközelbe már,mert ma megyünk haza innen anyuéktól és otthon még nincs net,szóval sűrgős!!!!Köszike :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


geni: gratulálok Rubenhez,tüneményes baba!! :wink: És nagyon örülök,hogy nem élted meg negatív élményként a szülést!! :wink: Meg tudlak érteni,hogy az erős fájásaid után megváltás volt neked a császár!!!Engem is kézzel tágítottak,nem volt kellemes az oxitocin brutál fájásokat csinált,és majd megzavarodtam,és nekem még sem csináltak csaszit... :? :? Szóval én csak áhítoztam rá,de nem csinálták,ezért értem az örömödet,hogy téged meg császároztak és boldog voltál! :D Jó babázást neked is,és jó egészséget,sok tejcsit! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


mezsó, privi ment! ;)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


geni, jó hogy jelentkezél, gyönyörű a kisbabád! :) :)
Mégegyszer gratulálok Hozzá!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


csöppke,mamacka: ezer köszi a gyors választ!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jó reggelt!

Geni, jesszus ez azért nem hangzott annyira jól, pláne a kézzel tágítós dolog... :? A relatív téarénytalanság azt jelenti hogy szűk a medencéd a babához képest? Ezt előre nem lehet tudni? :shock:

Nálunk semmi jóslás nem volt este meg éjszaka sem. Naaaagyon szeretnék már babázni, de félreértések elkerülése végett nem azért mert nem bírom, iszonyú szerencsés vagyok, semmim nem fáj, nem húz, nem feszít, aludni is tudok (laza 10 órákat bármikor :oops: :lol: ami rám edig sem volt jellemző egyébként) csak borzasztóan szeretném végre Őt látni és megölelni és és és... tudjátok :) Még a sz.rospelusokat is várom :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Geni, Ruben nagyon édes! :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!

Tegnap váltottam sms-t Zsuzsófival. Kéri, hogy drukkoljatok nekik, mert Liza nagyon besárgult, de szeretnének holnap hazamenni.


Mi jól vagyunk, Zsigi egyelőre eszik-alszik, a két nagyobbikkal több foglalkoznivaló van, mint vele... :)

üdv,
Nuska
nuska1
 
 


Drukkolok nagyon Zsuéknak!! Tejcije van már, nem tudod, Nuska?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Létezik, hogy még senki nem hozta a hírt??
Babyteve csak nekem írt volna?
(Sorry, vendégeim voltak tegnap este - ill. most keltem...)
Nos:

"Nem várták meg a hétfőt, ma 20.15-kor és 16-kor megszületett Míra Zoé 2700/53 és Gergő Bence 2750/50. Csodaszépek, jó a torkuk"

:D :D :D :D :D

Gratulálok Babytevének és a sietős lurkóknak :D

Kép
szösszenet
 
 


Hatalmas gratula Babytevének. Isten hozta a kis Mírát és Gergőt :)
Sok sok tejcsit kívánok nekik.


Geni,
örülök, hogy benéztél. Nagyon édesen alszik a kis Ruben és milyen szép a neve. Várjuk ám a részletes szüléstörténetet :wink:

Kép
emi29
 
 


Gratula Geninek és Babytevének, nagyon szép nagy súlyú babák lettek!

Zsuzsófinak megy a drukk!

Aranyérügyben v.kinek tapasztalat?

Kép
kritta
 
 


babyteve! Óriási gratula a dupla boldogsághoz!!!!

Kritta! bár szerencsére tapasztalat nincs de azt mondják h a szülés mégjobban megviseli, de utána nagyon gyorsan helyreáll a dolog.

Remélem Anna Liza is hamaron meggyógyul!

Eddig azt hittem 2 féle fájás van, a teli kővel érzés és a rendszeres összehúzódás, de ma rá kellett ébrednem h nemcsak ilyesfajtán tudok fájni...ma mindjárt kidurran a hasam érzésem van...és sehogy nem jó, eddig mindig volt egy póz ami legalább 15 percre enyhülést hozott...most még ez se nincs....
Viszont ha a nagykönyvek igazat írnak és szülés előtt 4 héttel megy le a pocak akkor már csak 1 hetem van hátra mert ponty 3 hete írtam h levándorolt.....no én már csak ilyen vagyok...mindig keresek valami kapaszkodót és remélem h bejön mint lehetséges időpont szülésre! Aztán ha elmúlik tuti kiagyalok valamit h mi a köv cél.
Bele sem merek gondolni h túl is lehet hordani és akkor még majdnem 4 hét...
Vendég
 


Nagyon sok szeretettel gratulálok babytevének a két tündérmanóhoz :) Szép nagy súlyuk van, nemsemmi lehetett Őket cipelni :)
Sok tejcsit, jó egészséget Nekik!

zsuzsófinak mennek a drukkok! Illetve Lizának, hogy gyorsan legyőzze a sárgaságot!

Kritta, aranyér-ügyileg szerencsére még(kopkopp) nem vagyok jártas, de a Reparon kúp vagy kenőcs nagyon jó lehet, azt kismamák is használhatják. Anno én is szereztem be, biztos ami biztos alapon szülés utánra. Akkor nem kellett, remélem most sem.

nono, kitartást!

Emi, Ti hogy vagytok? Gyönyörűséged? Nem kapunk képet? ;)

nuska, Zsigiről egy sztárfotó? ;) Klassz hogy minden oké.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Nagyonszépen köszönjük a gratulációkat!

BABYTEVÉNEK GRATULÁLUNK, SOK BOLDOGSÁGOT A PICIKHEZ!!!

SZŐLŐ!:Igen a relatív téraránytalanság azt jelenti hogy nem fért volna ki a medencémen igyis ugyis csaszi lett volna.
Én is rákérdeztem az utolsó orvosi vizsgálatomon pont a dokinál hogy mi ez és hogy nálam előfordulhat e?
Ő azt mondta hogy csak vajúdásnál lehet igazán majd látni!
De minden fájdalmam elfelejtettem.
Nagyon pozítív minden.
Timmel együtt voltunk benn a korházban 1 nap elcsúszással, nagyon szép babájuk született nekik is.

Gratulálok mindenkinek!

Valaki segítsen már abban hogy hogy érdemes a gyermek TAJ kártyáját a GYEDet és az anyaságit a legrövidebb idő allatt és módon elintézni mert én szabadulni sem tudok itthonról az OEP-nél biztos nagyon sokan vannak!!! Ki intézte már el?
geni
 
 


Hatalmas gratula Babytevének!!!! :) Szép súlyú babók!

Azon gondolkodtam vajon Kamillával mi lehet? Senkinek nincs meg a száma?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szép napot mindenkinek :D

Először is had gratuláljak babytevének a csöppségekhez.Szép súllyal születtek :D :D

Rólunk röviden:nagyon nyomorultul érzem ma magam,a szép idő ellenére.Furcsa,mert ilyenkor majd kicsattanok az életerőtől.
Most viszont alig húzom magam,már alig várom,hogyx készen legyen az ebéd és lefekhessek.Babó nagyon pörög.Annyira mozgolódik,hogy felfordul a gyomrom.Amúgy semmi fájás.Se csontom,se jósló,semmi.Kíváncsi vagyok hogy végződik......

geni kérdése a taj kárgya stb ügyben engem is érdekelne.

Kép
szibi
 
 


Gratulálok babytevének és a két óriás bébinek! :) Sok-sok tejcit kivánok nekik!

Edina


Kép
medina83
 
 


Na szép :? nincs vonalzóm.De ma van 39 hét és 4 nap :D

Kép
szibi
 
 


Szintén én is elég ramatyul vagyok, pedig én is szeretem ezt az időt.
De a kis lurkó annyit mocorog... Néha nyilalgat is alul és olyan furán érzem magam!
Lehet hogy egy kicsit kiülök olvasni és napzani... 8)

Edina


Kép
medina83
 
 


Hatalmas gratula Babytevének a csöppségekhez! Jó egészséget és sok boldogságot nektek!


Zsuzsófiéknak jobbulást!

Beni is sárga még egy picit, de tegnap volt két hetes és túllépte a születési súlyát, tegnap reggel volt 3850 gramm. Ügyesen szopizik, úgyhogy remélem lassan kiürül belőle a sárgaság.
Ma voltunk 20 percre sétálni és ha szép marad az idő még délután is kimegyünk egy picit.

Kismamiknak kitartás!

Szibi, neked már tényleg csak napok kérdése!

Nono, remélem úgy lesz, ahogy szeretnéd!

Kritta, szép a pocid!

Geni, nagyon édes Ruben. Gondolom, hogy megváltás lehetett a császár, ha egész nap fájtál, ráadásul oxytocint is kaptál és nem tágultál semmit.
Örülök, hogy jól vagy.

Sajna csak az utolsó oldalt sikerült visszaolvasnom.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Szőlő: jó az új ikonod a vonalzó mellett :)

Zsuzsófiéknak drukkolok nagyon, hogy hazamehessenek mielőbb!!!

Szösz: köszönjük a hírt, nem tudod, elfolyt a magzatvíz vagy hogy kezdődött? És akkor gyors kórház és úgy császár? És meg tudták oldani az edát (mivel írta, hogy szakemberhiány van...)?

Nagy gratula Babytevééknek!!! Sok-sok boldogságot Nekik!!!!
Kép Kép

Kritta: nekem csak szülés után jött ki anno, előtte kijövőre nem tudok semmit írni... Utána meg 2 nap alatt lement azzal a kenőccsel. tényleg, azt nem lehet szülés előtt hazsnálni? Mert szerintem nagyon jó, de hogy szülés közben kijön-e újra, az szerintem elég valószínű, nem?

Elnézést, ha valakit zavar, amit írok, pláne azokat, akik nicsenek túl jól (remélem, hamar ők is hasonlóan lesznek, mint én) de érdekel, hogy vajon szülés előtti utcsó (gondolom utcsó) energiahullámból lehet-e következtetni vmire? Mert 1-2 napja annyi az energiám, hogy tegnap is férjem és Lau kifáradtak az ügyintézésekben, stb, én meg még mentem volna (oké, be voltam zárva a héten, de lett volna hozzá energiám is) Egy héttel ezelőtt meg ébren maradnom is nehezen ment nap közben is... Szóval most csodálkozom, meg még lenne intéznivaló...

Kép Kép
celesztina
 
 


celesztina! én egész sokat böngésztem a netet és a szülés előtti energia hullámról csak annyit h nem jelent semmit mert elvileg, de ez ugye egyén függő, szval elvileg az energiával teli időszakot egy magamba fordulok időszak követi és ez jelenti a szülés előtti állapotot. De ez csak elvileg. Tegnap nekem is rengeteg energiám volt. A melegfront apát megviselte meg Szo-t is de tegnap engem sem lehetett lelőni és kész csoda h nem fájt a hasam sem...ez utóbbit ma bepótolja mert holnap meg kettős front lesz. Én a hidegre lettem érzékeny a meleg nem hat meg. Szval lehet h nálad is . u.ez a helyzet.
De lehetséges h nálad a szülés k9özeledtét jelenti. Nekem Szo-val és most is volt ilyen nagyon aktív időszakom kb 1 hét és után ajött egy nagyon magamba zuhanok-sehova nem megyek-hagyjatok időszak az is egy hét és Szo utána jött. Én most még nem vettem észre magamon h hagyjatok békén időszakom lenne...bár nincs 2 egyforma terhesség így megint csak azt tudom mondani h a nagykönyvek szerint.
Vendég
 


Babytevének nagy gratula a babákhoz! Sok boldogságot!!!

Geni! Ruben gyönyörű szép baba!

Kritta! Szép formás kis pocid van!
Aranyerem nekem is kijött Lilivel való terhességem alatt, szülésnél még egy kicsit jobban, és most is van már... :roll: De nem fájdalmas, nem is kenegetem semmivel, szülés után remélem elmúlik, ahogyan Lilinél is.

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Babyteve,
Nagy gratula a két gyermekhez! Remélem minden oké és minél hamarabb haza tudtok menni. (Egy kicsit belegondoltam most, hogy 2 gyerekkel...Hát...nem irigylem az első időszakot, néha még az egy is soknak tűnik.)

Aranyér,
Strepto kenőcs. Azt lehet terhesen is.
Nekem a szüléskor jött ki, az utolsó "mindent bele nyomásnál". Először azt hittem, hogy más jött ki, de utána a zuhanyzóban megtapogatva legnagyobb megdöbbenésemre egy "virslit" találtam. nekem még nem múlt el (a duzzanat pár nap alatt lement, de az ér még nem húzodott vissza) :cry: :cry: :cry:
Állítólag a krém csak arra jó, hogy ne száradjon ki, ne repedezen az ér...

Geni, Helyes Ruben :-)

Mi most voltunk kint fél órát sétálni a babával, annyira szép az idő, hogy még kimegyünk 5 után egyszer.
Amúgy azon gondolkozom, hogy azt értem, hogy szoktatni kell a babát a kinti levegőhöz, de ha ilyen szép idő van (jobb, mint a lakásban), miért nem lehet kivinni? Vagyis nekünk azt mondták, hogy 3 hetes koráig ne vigyük ki. De miért? (Voltunk már kint a teraszon 10 perceket és ma ebben a szép időben nem tudtuk megállni, hogy ne vigyük ki hosszabb időre.)

Tej-növelés,
Sört próbálta már valaki? Anyáink idejében az volt a jól bevált módszer...

Kép
1bambi
 
 


Csöppke,

köszi az érdeklődést. Lekopogom nagyon jól vagyunk. Lili hihetetlenül jó baba. 110 grammokat eszik és 3-4 órákat alszik. Csak akkor van gáz, ha megzavarjuk a pihenését. Képeket folyamatosan töltögetek a weblapunkra, de most kiteszek ide is egy párat.

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
emi29
 
 


Geni,
pedig a leggyorsabban személyesen lehet intézni. Nálunk a TAJ kártyát a kórház igényelte meg, úgy volt, hogy kipostázzák, de a párom múlt héten bement és elhozta, mert anélkül nem lehet elindítani az anyasági támogatást és a családi pótlékot. Kb 1/2 órát kellett várnia az OEP-nél és megvolt a kártya. Onnan átment a MÁK-hoz. Ott kicsit többet kellett várnia kb 2 órát. Ha minden papír ki van rendesen töltve és össze van rakva, akkor egy fél délelőtt alatt el lehet intézni mindent.

Zsuzsónak, mennek a drukkok, hogy Anna Liza sárgasága minél hamarabb elmúljon.

Nuska, tök, jó hogy te is benéztél + az is, hogy Zsigi ilyen jó baba. Maradjon is így :)

Bambi,
jól tetted, hogy kivitted a picit friss levegőre. Olyan szép idő van kint.

Kép
emi29
 
 


Nono: köszönöm a reagálást, hát persze, sejtettem, hogy ez változó lehet.
Az jó, hogy tegnap jól voltál, kár, hogy ma "pótolod" a pocifájást :?
Most du. annyira ideges lettem vmiért, talán mert álmos vagyok kicsit, nem tom, de férjem az idegeimre megy minden aprósággal... már meg is dobáltsm pár plüssmacival, de nem érzem magam ettől jobban.


Emi: Lili Dóra nagyon aranyos :D Néztem a honlapi képeit is és mennyit nőtt már most -mármint nagyobbnak néz ki sztem a mostani fotókon, pedig olyan sok idő még nem telt el a születése óta

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

Először is nagy gratula Babytevének az ikrekhez! :D :D :D

Hírek Kamilláról: benn vannak a kórházban de még mindig egyben, épp nst-t csinált nekik a közös szülésznőnk az előbb! Csütörtökön lesz nekik a császár, ha addig nem történik semmi!

Hírek rólunk: 10 perces fájásaim vannak reggel óta, meg a nyákdugó is távozott már, azt hiszem lassan itt a vég... :D
Rossz hír, hogy tegnapra úgy kijött az aranyerem, hogy nem tudok sem ülni, sem menni, csak az oldalamon feküdni és olyan rohadtul fáj, hogy mellete a 10 perces fájásokat néha meg sem érzem... :roll: Jó lesz így szülni! :shock:
Valószínű már csak sms-ben fogok jelezni valakinek!

40+5

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Váóóó Zorróné, drukkolok nagyon!!!! :D

Az aranyeret nagyon sajnálom :( Várjuk a híreket!!!

Emi, Lili továbbra is nagyon édes!!!

Kép Kép
szõlõ
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2008.11.17 15:27-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!
Először is szeretnék gratulálni én is azoknak, akik megszültek. Sajnos egy oldalt sem tudtam visszanézni, és a héten még nem is valószínű, hogy reagálni tudok.

Ma hazajöhettem a kórházból, sajnos még egyedül. Bianka még mindig az inkubátorban van, az esti simogatáskor (7-re mehetünk vissza, napi kétszer fél órát engedélyeznek) kiderül, hogy holnap mikor veszik őt ki. Ha mindenre jól reagál, akkor kedden beköltözök nappalra az anyaszobába, ahol már szoptathatom őt. Szerencsére mára már beindult a tejem, úgyhogy most is úgy viszek be neki lefejtet. Nagyon nehéz volt így, hogy kézzel kellett beindítanom, mivel ő egyszer sem szívhatta meg. Mindössze negyedórát foghattam őt a kezembem. A részleteket, hogy mi történt velünk, majd leírom, amint időm engedni fogja. A lényeg, hogy az már kiderült, hogy nem szülés alatt szedte össze a baktériumot, hanem már a pocakomban elkapta a véráramomból, csak rám nem hatott ki a betegség, őt viszont elérte. Sajnos az elmúl t hónapban a környzetemben elég sokan voltak betegek, tőlük kaptuk el. De most már javulunk. Mára már hízott 40g-ot is.

A kapcsolatot továbbra is tartom Judittal és Emivel.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsuzsa!
Drukkolok Biankának, hogy mihamarabb gyógyuljon meg! Ügyes vagy, hogy így is sikerült elindítani a tejcit! Minden jót Nektek!

Zorróné!
Drukkolok nagyon!!!! ++++++++++++++++++
Ügyes legyél! Az aranyeret sajnálom, a lehető legrosszabbkor jött, de reméljük szülés után gyorsan gyógyul!

Emi,
nagyon cuki Lili! :D

Anetto,
Én Budmil válltáskát vettem, 4500 Ftért. Szerintem célnak megfelel, mindent be tudok pakolni. Ami nincs benne, az pelenkázó alátét, de azt lehet venni a dmben eldobhatót és nincs benne termosz rész, amit én nem is használtam soha. ( Már volt AVentos pelenkáós hátizsákom, de elajándékoztam) Szóval sztem tök praktikus.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


szisztok
jól vagyunk. rakok pár képet.

Kép
Kép Kép
toncsi

toncsi80
 
 


Babyteve! Gratulálok a babákhoz! Sok boldogságot!

Zsuzsófina
k: megy a drukk, hogy minél hamarabb elmúljon a sárgaság!

Emi: Lili nagyon édes baba!

Kerekes: remélem, minél hamarabb meggyógyul Bianka!

Anetto: ha nem lett volna a babakocsihoz táska, én is a Budmil boltból vettem volna egyet. Szerintem a célnak az is megfelel.

Zorróné
: Mennek a drukkok! Várjuk a híreket!

Én is két napja sokat keményedek! eléggé fájdalmas a baba mozgása, és úúúgy húúúúz le!
Ma voltunk ctg-n. Semmi különös nem volt, semmi fájástevékenység. Nemsoká megyünk a dokihoz is, uh-t csinál, meg leveszi a streptot. Remélem, minden rendben lesz. Kíváncsi mekkora az én kis Picim!

Kép
blani28
 
 


Toncsi: Nagyon aranyos Hédi! Azon a harmadik képen a legcukibb! :)

Kép
blani28
 
 


Sziasztok!

Vagyok még, csak gép elé nem kerültem.

Szölő én is hasonloan érzem magam a héten mint te! :wink:

Gratulálok minden új babának és mamának!
Húúú felsorolni sem tudom....

Mango neked is boldog hétfordulót így utólag, biztos ez az utolsó!

Rólunk:Mindjárt itt a szerda és végre láthatom a lánykámat, olyan fura érzés, hogy tudom mikor lesz meg.... :?
Szössz veled is biztos így volt.
Sajna még mindig eléggé köhögök, de a doki szerint ez nem probléma..
Danim is beteg lett tegnapra.
Szóval minden úgy összejött.
Remélem a jövő hét jobb lesz, azaz nem remélem tudommmm.
Holnap még megpróbálok bekukkantani, kedden már be kell feküdnöm.
Küldök majd sms-t.

No egyenlőre ennyi!

KépKép
Kép
xsara
 
 


A szaporító fejés meg a homos bogyó miatt szerintem valami történt, mert tegnap is ma is 40-ket le tudok fejni alkalmanként. Lassú előrehaladás. Közben jó pocsék a kedvem, a szülés utáni depresszió az aggódás formájában jelentkezett nálam. Még az álmaiban is az van, hogy a gyerek nem gyarapodik. Teljesen kikészít lelkileg.

Hogyan tudjátok megállapítani, hogy alkalmanként mennyit szopik? Egyébként érteném a választ, de nálunk a mérleg semmi értelmeset nem mutat. Ha beleöntöm a lefejt tejet, meg kiegészített tápszert, akkor változik 10et a mérleg. Ezt sem értem. De már lehet én totál begárgyulatam ettől. Ma mértem reggel meztelenül és 2970g. 3400-el született 1-én. Hova lesz a sok tejci belőle?? :roll:

A felszedett +10 kilómból, már csak 1 van meg!


Babytevének gratula!!!!!!!!!

Emi
milyen sokat változott Lili. Biztos a mienk is, csak azt kevésbé veszem észre, mivel folyamatosan látom. Teszek fel képet.

Bambi a barnasört nekem is mondták, de sajnos cukros. Így azt nem ihatom.

Anetto www.minimano.hu én 3000ért vettem, és teljesen jó. Igaz még nem használtam.

Zsuzsa szia!!!!!!! majd teszek fel híreket rólad, ha kapok! Biankát várjuk!

Zorróné [/b] Hajrá! Ügyesen!!!!



Kép anyával [img]

Kép lekaratézlak!

Kép Méghogy anyának nincs elég teje?!

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2.8544.jpg[/img] Hívjál fel! [b]

Kép
téjé
 
 


Csajok, nagyon cukik a babaképek :) Elolvadok.

Nálam most az van hogy kb egy órája viszonylag erős folyásom-szerűm van, de vízszerű és teljesen színtelen, olyan hogy zsepi átnedvesedik tőle... Felhívtam szülész ismerősömet, aki éppen ma ügyeletes a Klinikán, azt mondta még várjak egy órát, ha marad ilyen, akkor menjünk be inkább és megnéznek, esélyes hogy a magaztvíz....

Ember 8-ig dolgozik, úgyhogy őt még megvárom vele, addig biztosan kiderül mi van... :roll: :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


emi,
lili is gyönyörű.

kerekes,
nagyon sajnálom,hogy ilyen kevés időt tudtatok együtt lenni a kicsivel. reméljük minden jóra fordul, minél hamarabb. kiváncsi vagyok, hogy mi történt, de reméljük akkor most már tényleg helyre jönnek a dolgok és a baba is elkezdi az igazi, vidám életet.

téjé,
látod, alakul ez a tej dolog!
ne keseredj el, majd elindul a súly. (2 másik ismerősöm hasonló cipőben jár a baba súlyával kapcsolatban, mint Te, csak ők már kb. 7 hete szültek.)
de a tápozás nehogy elvegye a kedvedet! jó az is ám!
a mérlegeteket nem értem. biztos jó? mert mi úgy nézzük, hogy mennyit evett, hogy kaja elején és kaja végén rárakjuk a mérlegre és a különbség adja ki, hogy mennyit evett. ha csak 10-et mutat, nem értem én sem...(nem cserélsz közben pelenkát?)
a baba nagyon édes. kitartás. vigyázz nagyon magatokra. próbálj meg túllépni a dolgokon (tudom, könnyű mondani), mert összefogja magát szedni a babád és szépen fog fejlődni. van ideje bőven. gondolj azokra, akiknek sokkal kisebb súlyú a babájuk és ők is szépen megfognak nőni.
próbállak bíztatni, de megértem hogy el vagy keseredve. és tudom, hogy azt gondolod, hogy könnyű ezt mondani, de megélni nehéz. elhiszem. én is totál ki lennék borulva. én is aggódos vagyok. de nagyon segítenék Neked (is). és csak így tudok.

zorroné,
mindent bele!!!!várjuk a születési sms-t! :lol:

xsara,
jobbulást és Tőled is várjuk majd a nagy hírt!

Kép
1bambi
 
 


szőlő,
nem vagyok doki, de szerintem magzatvíz az ami jön belőled. (én is így kezdtem...)

Kép
1bambi
 
 


Bambi, de neked utána azért "belelendült" a dolog ugye? Emlékszem mondtad hogy a dokinál már rendesen folyt. Lehet felhívom embert hogy mégis induljon el előbb bentről...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok Lányok!

Emi -
Csodaszép a kiscsaj :) A 2. kép a kedvencem!!! :)
És örülök, hogy ilyen jó baba!!! :)
Alízra sincs panasz, csak néha hiszti ..

A ti babáitok mennyit vannak fent?
Nálunk egyre többször van, hogy szopi után nem alszik, hanem egy fél óra - órát nézelődik az ölemben, az ágyon .. akárhol .. nem sír, elvan :) És utána jelzi, hogy elfáradt (sírogat), akkor elringatom, és a 3 órából a maradékot átalussza :)
Úgy tudom 6-8 órákat vannak fent a picik ebben a korban...

Bambi - Mi is voltunk sétálni .. kb. 1,5 órát :oops: :oops: :roll: :roll: Mi Szabival még egy fagyizót is útba ejtettünk .. Alíz a zötyögésben szuperul aludt ..
Nekem a védőnő azt mondta már 1 hete, hogy ilyen időben ki lehet vinni ..
A gyerekorvos meg 5 perces erkélyes szoktatásokról beszélt .. szóval össze-vissza mond mindenki mindent :lol:
Bízz az ösztönödben, ha jó idő van - vidd ki! Látni rajta, hogyan reagál rá! :)

Szőlő - Ez izgalmas!!! Nagyon szorítok neked!!! :) :) :)

Toncsi -
Cukor a babád :)

Zorroné
- Neked is mennek a drukkok :)

Xsara
- Megértelek a furcsa érzés miatt :) Csodás, hogy nemsokára újra babázhatsz :) Gondolok rád majd!

Nemsokára hozok képeket .. :) ;)

Kép
szösszenet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?