Új privát üzeneted érkezett!

Bíbi:
nevek: kislány Nóra, kisfiú Bálint :wink:

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: szééép nevek! :wink: :D

Kép
Vendég
 


Olik: tessék hagyni szegény lyányt akkor aludni, lehet, hogy most ilyen periódusát éli, de azért jó, hogy a doki is megnyugtatott.

Mirci, tényleg szép mindkettő! Érdekes, nekünk sosem volt fiú nevünk...

Sirki: de, hétfőn, asszem 21. NST meg UH.

Húú, Neked is holnap doki. Kiváncsi vagyok.
Vendég
 

 
 

Mirci: SZép nevek! Örülök, hogy ti sem a Medoksz vagy a Karlosz Albertó mellett döntöttetek. Luszeszita sem jön be? :D

Olik: Jobbulást nektek!

Betsy: Ugye ti még csak szopiztok? Mennyi tejcsid van a fagyóban?

Bíbi: Ahogy nemrégiben írtam, nekünk sem volt. (fiúnév) :D :D

Tyű, lányok, kb. egy hónapon belül lesz 4 babánk, aztán sokági semmi és szoríthatunk Gyabiért. :D
jaimee1
 
 


Sirki: itt vagyok, de még csak az olvasásig jutottam. Hétfőn voltunk dokinál, azt mondta minden rendben. Mondtam neki, hogy mondjon már egy összméretet vagy súlyt ( mert ő ilyet nem szokott amúgy , csak részeket: fej, combcsont ilyenek).
Hát részenként összeadta a kisfiamat, ott tartunk, hogy kb. 40 cm most, buksi 7 cm!!!! Mi lesz még 3 hónapig azt nem tudom...

Tegnap este pedig megmozdulni nem tudtam, mert kisfiam úgy gondolta, hogy jó poén lenne, ha a gerincem körül nyomna egy ideget! Nekem is tetszett nagyon...

Jaimee: köszi a szorítást előre is!!!!!! :lol: :lol:
Elárvulok itt nyáron, lesz még valaki aki akkor szül???? Mirci van szeptemberben...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


És ami lemaradt mert most jutottam el az összegzésig:

Mirci: nagyon szép nevek!!! ( mi még mindig nem döntöttünk :cry: )

Gabi: gratula a fotóhoz!!!! Én tisztán látom, hogy rád hasonlít!!! :lol: :lol:

Bibi: elküldöd nekem, hogy hol vetted a matracot és a pelenkázófeltétet???????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sirki, bocsánat ígérgetek itt, de betartani nem tudom, mindig közbejön valami.Két napja fájogatok hol jobban hol kevésbé.Már mindenki tűkön ül a családból én meg tiszta ideg vagyok a hülye kérdezősködésektől.Már az utcán is mindenki azzal nyaggat, nem akarok e még szülni,mintha az én akaratomon múlna :twisted:

KépKépKép
bambika
 
 


Vendég
 


Sziasztok!
Jók az új vonalzók!
Még nem olvastam vissza.Rólunk annyit h mostanában belehúztunk a babavárásba,előkészítettem neki majdnem mindent.Elkezdtem összerakni a kórházi cuccot.Már szinte csak a mi szekrénysorunk meg a pelenkázó hiányzik,meg ki kell majd főzni egy-két dolgot.Ezzel a tempóval csak végzek a következő 5 hétben.Na megyek visszaolvasni.
Vendég
 


Aranyosak a picik!
Gabi gratulálok a 33mm-hez,legyen minnél nagyobb!
A várakozóknak kitartás és ne adjátok fel van még az üzletekben teszt ami rátok vár és h kimutassa a pozitív eredményt! :)
Vendég
 


Mirci,
szép nevek! Egyébként mi sem tudtunk megegyezni nagyon a fiúnévben, a lány név már évek óta el van döntve, de a fiú név... én mást akartam mint apa, igy fiúnévből maradt a közös nevező!

Bibi,
ok, beirom!

Gyabi,
nyugi, az uh nagyon csak becsülni tud, főleg összeadással! :D Meg nem is látszik rajtad, hogy ekkora lenne a kisfiad... :wink: :lol:

Bambika,
kitartás, már csak 9 nap! :D

Tényleg lányok ti hogy sterilizáltok? Mi nem vettünk semmit, csak majd forralni akarom, de nem tudom eldönteni, hogy azt hogy kell! Gondolom, hogy belerakom és felforralom, és kész, vagy felforr a viz és azután teszem bele, és még forralom valameddig??? :oops:
sirkici
 
 


Sirki: Nekem azt mondta a védőnő, hogy 1x kell sterilizálni mindent, aztán nem..ehhez képest én - ha nem is minden egyes alkalommal, de ki szoktam főzni a cuccokat. Vettem egy edényt, amit csak erre használok. Forralom benne 5-10 percig kb. amit akarok sterilizálni. Utána pedig belepakolok mindent egy jól záródó nagy műanyag dobozba friss tiszta pelenkával.

Amikor újszülőtt volt Réka, még mindent főztem kb. 6 hetes koráig. Kiskanalat a Konakionnak, D vitaminnak, üvegeket, cumit,...szóval mindent. Most már nem, a cumit pl. egyszer főztem ki összesen. :oops: :oops: Csak meg szoktam mosni a csap alatt. Sok koszt nem szedhet össze, mert csak a kiságyban használja.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem írok senkinek, de még nem olvastam vissza.. :oops:

JUDY: Nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!
Vendég
 


Betsy,

Köszönöm szépen. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: nagyon boldog szülinapot!!! Híreket nem kapunk? Kép
jaimee1
 
 


Jaimee,

Köszi szépen.

Az a gond, hogy nem igen van időm írni. Olvasni mindig olvaslak benneteket, de az az igazság, hogy majdnem minden nap megyünk ki anyuékhoz sétálgatni meg levegőzni, mert itt a városban zaj is van, meg büdi is, és nem nagyon van időm netezni.

Amugy jól vagyunk. Pocakfájás elmúlott magától, minden nap van kaki. Szépen mosolyog már, kezd gőgicsélni és egyre inkább igényli a társaságot. Sokat van fent, már sokkal kevesebbet sír, inkább csak ha fáradt vagy unatkozik. Éjszakát szépen végigalussza. :lol: :lol:
Szóval nincs okom panaszra. 5,41 kg és 60 cm már a kis tündérkém.
Csípőszűrésen minden rendben volt, és jövő hét szerdán kapja az első szurit meg a rota első felét.

Én is jól vagyok, sebem begyógyult csak érzéketlen a környéke.
Hónap végén megyek a dokimhoz és megbeszéljük a további fogamzásgátlást.

Chris-nek nagyon szorítok, hogy mielőbb meglegyen a babókája. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,
értem, kösz a tippet! Én sem akarom agyonra forralni, igazad van, annyi koszt nem szedhet össze, meg amúgy is kell egy kis baci is nekik, hogy fejlődjön az immunrendszerük, persze csak normális keretek között! :D

Judy,
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!
Jó, hogy már nem hasfájós Barbika, és átalussza az éjszakát, meg minden, akkor mostmár élvezheted teljes mértékben a lányodat! :wink: :D
sirkici
 
 


Lányok, Christell üzent (azaz Klárika apukája)

Klárika baba ma 13 óra 19 perckor megszületett!
50 cm hosszú és 3600 g!

:D :D :D

Nagyon sok boldogságot kívánok az egész családnak, sok tejcsit és jó egészséget!
jaimee1
 
 


Christell, nagyon sok boldogságot és sok tejcsit kívánok én is!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Judy, Boldog Szülinapot!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Christell! GRATULÁLOK!!!! Nagyon Sok Boldogságot Nektek! Sok-sok tejcsit a picilánynak!!!!
Vendég
 


Christell

Nagyon jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Judynak pedig:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


KLÁRIKA BABÁHOZ NAGYON GRATULÁLOK, SOK EGÉSZSÉGET ÉS TEJCSIT KÍVÁNOK AZ UJDONSÜLT ANYUCINAK!!!!! :D



JUDY-NAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sétálunk....most morci, mert sok a fény. Kicsit felültettem, míg el nem aludt... Kép
jaimee1
 
 


Chris: Hatalmas nagy gratula Klárika babához, sok-sok boldogságot egymásban!

Judy: nagyon boldog szülinapot!

Jaimee: morcosan is zabálnivaló!
Vendég
 


Chris: én is gratulálok, és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

Jaimee: egyetértek Bíbivel :wink:

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: Afp jön?


Köszönjük! :D
jaimee1
 
 


Chris,

SOK BOLDOGSÁGOT ÉS RENGETEG TEJCIT KÍVÁNOK.


Köszönöm csajok a szülinapi köszöntéseket. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Christell,
GRATULÁLOK KLÁRIKÁHOZ, SOK EGÉSZSÉGET, TEJCIT, ÖRÖMÖT KIVÁNOK NEKTEK!!!

Jaimee,
szerintem is nagyon édi morcosan is!
Ja, tényleg mit irjak a tábliba, akkor végül is császárral született Klárika vagy természetes úton?

Egyébként nemrég értem haza a dokitól, de egy kissé feldúlt, úgy néz ki csatlakozom Bibihez. Szóval a jó hir, hogy megfordult, fejvégű a fekvése, igy természetes szülés lesz, tehát akkor lesz, amikor Niki akarja, mert még mindig kislány (ez a másik jó hir :lol: ). Mikor megmondta a doki, hogy fejvégű mindjárt megkérdeztem, hogy "és még mindig kislány?", mire ő azt mondta, hogy várjak, hisz még a fejét nézi! :oops: :D Csak utána nézegette sokáig, mert azt hitte van valami gond, de végül is azt mondta, hogy amit látott az a baba hólyagja, csak nagyon tele van, és nem kellene ennyire, ezért gondolta először, hogy talán valami gond van. Na, ezzel jól beparáztatott, de a végén, amikor megkérdeztem, hogy most akkor rendben van-e minden, azt mondta igen! Na, most akkor mi van? Nem lehet tele a hólyagjuk? Frászt kapok, és a következő uh nem a 38. héten lesz, mert május 1-i ünnepek lesznek, és nem lesz itt, hanem majd a 39. héten. Még 3 hétig idegeskedjek??? Váááááá, pedig eddig mindig minden rendben volt, elméletileg! És még ami nekem fura, hogy az uh gép 8 nappal kisebbre becsülte, pedig eddig mindig csak 1-2 nap eltérés volt a kiirt időponttól, és akkor is nagyobb volt, most meg akkor hogy lett kisebb? A mostani dátum május 21-e az uh alapján! :shock: De persze a papiromra nem irta rá az adatokat, mint bpd, stb. igy nem is tudom leellenőrizni, csak a súlyát tudom, az 3014 g.
Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem... :oops: :oops: :oops:
sirkici
 
 


Megszülettek tábla:

Érdekes, eddig pontosan 5 fiú és 5 lány van! :D

Kép Kép
sirkici
 
 


Na, és a még pocakos tábla is akkor:

Kép

Bambika,
te vagy a következő! És nem is olyan sokára! :D
sirkici
 
 


Ez csodálatos hír! Tiszta szívből gratulálok a topic indító Christellnek! Jó egészséget és sok tejecskét kívánok!

Sirki,
csak nyugi bizti minden rendben van a kis babáddal!! Te kit fogsz értesíteni ha megszületik a picike?
Vendég
 


Sirki: Nem tudom, de 99% hogy csaszi volt. Erről nem írt a boldog apa, de majd jön Chris hamarosan és beszámol.

Szupi, hogy befordult!! :D :D Ügyes kiscsaj nagyon!
Hólyag ügyben nem tudok mit mondani, de ha a doki azt mondja hogy oké, akkor oké. Ha kételye lenne, visszarendelt volna hamarabb.

Bambi: Hajráááááá! :D
jaimee1
 
 


Arikon,
majd apa fog irni ide egy üzit, hogy mi a helyzet, aztán meg majd ha hazajöttünk, jövök én!

Arikon, Jaimee,
remélem tényleg minden rendben van/lesz! :roll:
sirkici
 
 


Chris,nagy nagy szeretettel gratulálok!
Sok sok tejcit,és boldog anyaságot kívánok!!!
vedresandi
 
 


Andi: Szia! :D Másik fórumban láttalak ám! Nagyon helyesek voltatok az esküvőn! Sok boldogságot nektek! :D

Nóri: Mi volt ma?
jaimee1
 
 


DzsémiMami,köszönjük a székesegyház nevében.Mos végre törvényes a házaséletünk!!! :lol:
Ja,és csodaszép lányod van!!!!
vedresandi
 
 


Christell írt: :D

"Jól vagyunk. Sok a vérzésem, ezért oxitocint kapok és vérzés csillapítót. Klárika nagyon ügyesen szopizik. Hihetetlen nagy hangja van. Puszi nektek! Chris."

:D :D

Babafotót tett fel az Apuka a másik fórumba!

Mosolyogtam ezen a "nagy hangon", Réka ugyan csendes volt, de én még a nyekergésre is rácsodálkoztam az első napon. :D
Reméljük, húzódik az a poci szépen vissza.

Andi: Köszi! :D
jaimee1
 
 


Andi: Ha már így horogra akadtál itt a fórumon, boldog névnapot! :D
jaimee1
 
 


Sirkici: most én mondom, ezért tényleg kár parázni. A lényeg, hogy befordult, ez nagyon jó hír!!! Egy doki mondta, hogy túlzás ez a sok UH, meg manapság olyanokat is észrevesznek a nagy felbontású gépek miatt, aminek nincs is jelentősége, csak a kismamákat riogatják, ha vmi érdekesebbet,vagy mást látnak...

Jaimee, nekem már többször megütötte a fülemet, hogy ha a doki mondja, hogy oké, akkor az úgy is van....hát nekem még a dokifóbiámból maradt vissza, hogy nem nagyon hiszek ezeknek, hát velem sem könnyű :lol: De nem azért mondom, Sirki, hidd el, nincs baj!
Vendég
 


NIKI: Hogy vagytok? Mekkora Domi? Miket csinál?
CHRISSYY: Képeket kérünk! Jó sokat! :lol:
HENI: Múltkor kérdezted, hogy mekkora Bence, 5 hósan volt 7750gramm és 65cm.
OMNIA: Boldog 5.hónapfordulót Dórinak! :lol: Mi újság Veletek?
JAIMEE: Most már csak kb. 7 liter tejcsi van a fagyasztóban, mert amik májusban lejárnak, azokat elkezdtem felhasználni, hogy nehogy kárba vesszen. Miért kérdezed? Morcosan is édes Réka! :lol:
OLIK: Mennyire aluszékony Tündi? Leírod, hogy kb. hány órát alszik egy nap? Vérvételnek mikor lesz eredménye? Csak azért kérdezem, mert Bence is sokat alszik szerintem, de ha ébren van mosolyog, eszik rendesen.
BARBI: Nagyon eltűntél.. :(
JUDY: Megnéztem a képeket az iwiw-en, nagyon édesen mosolyog Barbi! Örülök, hogy ilyen jó kislány lett, és az éjszakát is átalussza. Mettől meddig alszik?
CHRISTELL: Hatalmas gratula Nektek! :lol: :lol: :lol: Kívánom, hogy legyen sok örömötök egymásban! Jó egészséget és sok tejcsit. Megnéztem a képet Klárikáról! Annyira kis formás, szép baba.
GABI: Örülök, hogy minden oké volt UH-n. Nagyon aranyos a kis bébibigyó! :lol: Most látom, kb. akkor fogsz szülni, mint én tavaly.
MIRCI: Gratula a kis kukishoz, bár még lehet, mégse az lesz! Szép neveket választottatok!
GYABLONKA: Hogy vagy? :lol:
BIBI: Ne izgulj Bíborka fej mérete miatt. Petinek is kisebb volt a feje Bencéhez képest, mert összehasonlítottam az UH szerinti heteket figyelve. És meg is lett az eredménye: Peti tojás fejű lett, Bence meg kerek.
GITKA: Már Nektek sincs sok hátra! Pihenj, amennyit csak tudsz! :lol:
SIRKICI: Örülök, hogy Niki megfordult. :lol: Nyugi, nincs semmi gond, akkor a doki biztos nem mondta volna, hogy minden oké. Szerintem nem lehet 8 nappal kisebb a koránál, mert már 36 hetesen szép súlya van! Nyugi!!!
BAMBIKA: Boldog névnapot! :lol: Egyben még? Most már nemsokára megszületik Gergő is :lol:
NÓRI, ARIKON, KRISZTINKA: Egyre több üres hely van a pocakos tábliba, tessék minél előbb jönni :wink:
Vendég
 


Christell:gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!! :D

Betsy:köszi, sietek, ahogy tudok! :wink:

Jaimee:a peteérésemmel nincs gond, így a 9.napon van egy szép 14 mm-es tüszőm bal oldalon, de sajnos nagyon vékony a nyálkahártyám... :cry:
Kedden visszamegyek, ha megvastagodott, kapok repi szurit, ha nem, akkor vastagító bogyót.Következő hónapban meg kiskatona vizsgálat és "Nóri vizsgálat uh-val nonstop és nagyon ráfekszünk az ügyre"....hát itt tartunk.
Ja, csinált rákszűrést és megrendeltem a méhnyakrák elleni injekció első adagját.
:roll:
Vendég
 


De jó, hogy Christellék jól vannak, olyan jó neki, hogy már babázhat! :D

Bibi,
igen, van benne valami, hogy ilyen meg olyan uh gép, de pont a végén kell már riogatnia? Nem szép tőle, na de kiváncsi vagyok hétfőn a ctg-re! Kiváncsi vagyok mikor szülünk? Észrevetted, hogy te, Gitka, és én is egy napon megyünk ctg-re? Nekem ez olyan érdekes, és nem is sok nap van köztünk, szerintem nem biztos, hogy meg fog maradni a sorrend, ki tudja ki előz be majd kit! :D

Betsy,
igen ennek én is örülök! :D És nekem is ez volt a fura, hogy a súlya megfelelő, akkor hogy lehetne annyival kisebb? Csak olyan rossz, hogy nincsenek meg az értékeim, igy még leellenőrizni sem tudom. :? Remélem tényleg minden ok! :D

Nóri,
legalább már haladtok valahova, és ez jó hir! :D
sirkici
 
 


Bíbi: Én hittem a saját dokimnak...."kritikus" helyzetben mindig meg tudott nyugtatni. Amúgy többnyire....a többinek én sem. Tudod, velem sem könnyű. :wink:

Betsy: Azért kérdeztem, mert azon filóztam, mennyi tejet érdemes lefagyasztani, nehogy túlzásba essek. De látom, nem fogok, most tartok 7 dl-nél. :D

Nóri: Szupi, drukk a nyálkahártyádnak. :D Sok folyadék és fehérje! De úgyis tudod...
jaimee1
 
 


Na, összepakoltam a kórházi cuccot is! Végre minden kész, a ruhák is kimosva, kivasalva, még csak sterilizálni kell, és kész! Mostmár csak a gyerek hiányzik! :wink: :lol:
sirkici
 
 


Jaimee. melyik másik fórumban vannak a képek????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Christell gratulálok nektek!

Betsy

Köszi szépen!


Andi boldog névnapot neked is druszám!

Sirkici

Ezek a dokik nagyon be tudják paráztatni az embert :(


Mennem kell Lilla gribedlit akar :?

Lefertőtlenítettem a kiságyat ha megszáradt összerakom és már jöhet is Gergő.

KépKépKép
bambika
 
 


Sirkici, jól beelőztél, én holnap csomagolok csak, meg állok neki a mosás-vasalásnak.

Most akkor a kifőzésnél maradtunk, mint fertőtlenítés, ugye? De lányok, mit kell kifőzni? Nekünk össz. 2 db cumisüvegünk van, ami a mellszívóhoz volt, meg egy cumi, ami a kismama ajándékcsomagban.
Mi kell még?
Vendég
 


Nóri, a palástfű tea vastagítja a nyálkahártyát és segíti a beágyazódást.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?