Új privát üzeneted érkezett!

SziaHugi! :D
Egy percen múlott! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!!

Judy
Örülök nagyon hogy a pocakfákás a múltté...nálunk is sokszor alszik Réka velünk de én akkor figyelem minden lélegzetét..:)
Az biztos hogy én jobban fogok sírni mint Réka az oltásnál,és apa olyan drága hogy megpróbál addig hazaérni...

...

Képzeljétek..Réka kapott nemrég egy nagyon ronda rózsaszín nyuszit...de mivel élénk a színe Réka nagyon szereti nézegetni..bennt is maradt a kiságyban és annyira megszerette hogy úgy alszik el hogy magához húzza és bújik hozzá..és hatalmasakat mosolyog a nyuszira..annyira aranyos hogy hihetetlen...

Bocsánat ha most nem írtam valakinek elég mozgalmas hetünk van,ma oltás,holnapután kórház,pénteken is szemészet..végre alszik egy picit a kis drága (ritka pillanat) gyorsan mosok párat!

Szép napot mindenkinek!!!!
Vendég
 


Vikike


Kép
Vendég
 

 
 

Most tök megnyugtattatok :wink: már nem is érdekel, hogy szúrkál, ha ez jót jelent :D :D

Judy
Örülök, hogy jól vagytok és már nálatok is megoldódott a poci fájás.
A fiúknak gratulálok! Ügyik voltak! :D

Andesz
Nem csináltam tesztet, majd péntek-szombat körül. Mivel még elég alacsony volt a Hcg-m, még biztos nagyon halvány lenne a csík. Ezért várok inkább hétvégéig.
bessy76
 
 


Judy!
Jó hallani felőletek!Aranyosak lehettek a fiúk a horgászversenyen.Igazi halat fogtak :shock: ?
Barbika jó nagy baba már,szép "kis" súlya van.És örülök hogy kezd helyrebilleni a napirend és már nem oplyan sírós.

Kriszta!
Kitartás a szurihoz!Nekem Noel elég hősiesen viselkedett,csak egy picit sírt,de nagyon hamar megnyugodott.Én oda se néztem csak Noelhez beszéltem,hogy eltereljem a figyelmét.Én is utáltam vinni,de szerencsére most egy ideig nem kell,a következőt 15 hónaposan kapja.

Szijjaaa tesó!!!! :lol: :lol: :lol: Puszi Bencusnak! Kép
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Na lelőttem magam:)
Vendég
 


Kriszta!

Édesek ezek a beájulós képek! :D
Vendég
 


Krixta
Édes Réka baba ahogy a nyuszival alszik!
bessy76
 
 


Sziasztok!
Egy bárányka bejelentkezik! :lol:
Bocsánat, hogy nem jöttem, de már csak pár napom van hátra: jövő hét péntek a szakdolgozat-leadás határideje, úgyhogy gőzerővel azon ügyködök.

Bessy!!! Egy csendes gratula! :P

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Szia Judy! :) Látom nálatok minden szépen alakul. Nagyon örülök hogy vége a pocakfájós időszaknak és hogy minden OK votl a csípőszűrésen is.:)
Meddig aludtak a fiúk mellettetek? És hogy kerültek külön ágyba? Nehéz volt vagy inkább természetes?
Gratula afiúknak a horgászversenyen elért eredményükért! :) Ügyesek.

Kriszta: Nagyon édik így együtt. Nem is olyan ronda :) Az oltástól nem kell félni. Szükséges. Hidd el ő is hamarabb megnyugszik ha látja hogy anyuka sem sír... :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Húúúúú mennnyit írtatok pár perc alatt.

Igen Tündi (beeeee) vannak szorgalamas báránykák is akik minden nap életjelet adnak magukról. Persze félre ne értsetek, megértek mindenkit aki nem tud jönni. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok kivel mi szép történt.

Judy, örülök hogy jöttél, jó olvasni soraid. Igen biza repül az idő (ilyenkor mindig az első topictali jut eszembe :) ) És nagyon várom már az én kis prücsköm világrajövetelét, olyan kíváncsi vagyok Rá. Nagyon örülök hogy Barbika pocija már nem fáj és szépen alakulnak a dolgok. A fiúknak nagyon nagy gratula a szép eredményekhez.

Andesz, igérem rakok képet Roni szobájáról amint kész lesz (már alig várom).

Gabi, annyira örülök hogy Te is ezt írtad a gátsebről. Nem a vágástól félek hanem hogy mi lesz utána. Dezodort meg pont most vettem olyat aminek alig van valami illata (amúgy tök véletlen).

Kriszta, jaj de édes Réka baba (bár a nyuszinak tényleg érdekes színe van)

madiani
 
 


Nagyon örülök hogy ennyien bejelentkeztetek!

És mégegyszer hangsúlyozom, nem azért írtam hogy baszogassak bárkit. Megértem hogy mindenki éli életét és nem B.net az első, ez természetes. Csak olyan jó olvasni hogy kivel mi szép történt. :)

madiani
 
 


Itt is egy bárányka :P

Bessy,
nagyon halk, de annál boldogabb gratula nektek!!!! A szúrkálás teljesen normális, nő a méhed és húzódnak a szallagok!!! Nekem is ilyen volt, sokszor megijedtem, pláne amikor felálltam és beleszúrt, de teljesen normális!!! Hajrá-hajrá pihi!!!!!

Vikike,
nagyon sok boldogságot nektek!!!! Vigyázzatok magatokra és azért ünnepeljetek is egy emlékezeteset!!!

Judy,
de jó, hogy jól vagytok!!! Gratula a fiúk eredményéhez!! Ez igen!!! Ügyesek!! no és hát Barbika, látod, milyen kis tündér lett!!! Örülök, hogy rendeződtek a dolgok!!!

Kriszta,
Réka baba és a rózsaszín nyuszi is egy cukorfalat!!! Nagyon édesek együtt!!!!

Tündi,
biztos, ami biztos, menj szerintem is dokihoz, de bizonyára mindent rendben fog találni.!!!

Ágica,
nagyon szuper a 17mm-s. MÁra az már legalább 22 vagy még annál is több lesz!! Reméljük összejön belőle a kistesó!!!!

Ani,
jó vásárokat csináltál!! Ma lehet én is ellesek a skálába! Jössz tornázni?
Vendég
 


Márti,
nagyon ügyes vagy, hogy ilyen hamar ennyi lement. Hogy bírjátok otthon? A leírtak alapján teljesen jól elvagytok, ügyesen csinálod!!

Kriszti,
Martinka továbbra is nagyon édes! Remélem a cseppek előbb-utóbb használni fognak neki!!!

Kata,
Geri baba jól van? Pukkantgat??
TE hol találtad a szopis széket? Én rákerestem hitaszék és fotelre is a teszveszen és a vaterán, de nem találtam semmit sem :cry:

Enikő,
kitartás, már nincs sok hátra, és végre leadhatod a szakdolid!!!!

Alexa,
sűrűn jársz árulni börzékre? Sokan szoktak lenni?

Gabi,
kérünk majd képeket a felújításról!!!

Andesz,
lassan már reméljük jön a jó idő és lehet szervezkedni :wink:
Vendég
 


Nati, megyek (megyünk Mártival). Ma mész intimtornára igaz? Kíváncsi leszek a véleményedre.

madiani
 
 


Vicuska,
jöhente már piri és már mehetne is, nem? 30 napos ciklusaid nem is szoktak lenni... :shock: Drukkolok, hogy mielőbb mehessetek Tapolcára!!!!

Ildi,
vigyázz magara, menj inkább táppénzre!!! MIlyen volt az intim torna??

Most megyek, próbálkozom egyet az okmányirodában jogsi ügyileg, aztán kipróbálom az intim tornát és utána egy relaxos kismami torna :wink: Tiszta fitt leszek :wink:
Vendég
 



Nati, pont 100 napod van még vissza. Emlékszem nekem se olyan rég volt. Hogy elment az idő... nagyon hiányozni fog a pocimból ha megszületik.

Kismamik élvezétek ki az állapotosság minden percét, olyan gyorsan elmegy. :(

madiani
 
 


Krixta,

Nagyon édes Réka baba ezekkel a kis jószágokkal.
Nem is ronda az a nyuszi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bessy,

Drukkolok a teszthez hétvégére, hogy szép erős 2 csíkos legyen. :lol: :lol: :lol:

Gabi,

Persze hogy igazi halat fogtak. Mindig járnak pecázni apukámmal. Főleg most hogy megjön a jó idő szinte minden hétvégén mennek. Nagyon szeretik. :lol: :lol: :lol: Én is örülök neki, mert legalább a friss levegőn vannak és nem a számítógépet meg a PS -t nyomják. :lol: :lol: :lol:

Tündi,

Bazsi 5 hónapig, Danika 11 hónapig aludt velünk. Balázska egy idő után mindig felébredt az apja horkolására, és amikor elmentünk Tamásiba 3 napra a párommal anyukám azt mondta, hogy a gyerek aludt mint a bunda. Amikor meg hazajöttünk megint felébredt a horkolásra. Így aztán külön szobába tettük. Utána nem volt gond éjszaka. Danika már könnyű volt, mert szépen elvolt a Bazsival egy szobában. Igazából őt én nem akartam külön tenni előbb, mert élveztem a közelségét.Imádom amikor odabújnak hozzám éjszaka. Barbit meg még nem tudjuk. Egyenlőre marad. Szoba sincs hogy külön tegyük. A fiukhoz meg nem akarom. :lol: :lol: :lol:

Ani,

Gátmetszéstől ne félj, nem vészes és hamar begyógyul. Csak az ülés kellemetlen.

Nati,

Sok szerencsét az okmányirodban!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem nem kell sokat várnod, mert ami ott szokott lenni....... :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Pecázni jó Kép
én mondjuk még soha se voltam,de sokan azt mondják.
Ha egy ágyban alszotok a picivel,akkor hogyan bújtok össze? :oops:


Nati!
Szija!!!Hogy vagy?Gondolom Bence már nagyokat tombol a pocidban.Mi mindent vettetek már meg?Külön szobában lesz?

Enikő
Jó tanulást!

Ja képzeljétek,nem is meséltem,apának vettünk egy mocit.Most nagyon boldog.
Vendég
 


Lányok! Bajban vagyok. Megint :(
2 és fél 3 között kell mennem a dokihoz csakhogy nálam csak 2500 van. Ha a szülészeti és nőgyógyászati ambulanciára hívott be akkor is kell majd fizetnem?
Akkor nagyon nagy gáz lesz! :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Enikő
Már nincs sok vissza. Kitartás :wink: Utána jön a jól megérdemelt pihenés? :D

Szia Nati! :D
Most már nem zavar, hogy fáj... :lol:

Gabi
Akkor apa most tényleg boldog lehet :D Enyém apa is nagyon szeretne mocit. Milyent vettetek?
bessy76
 
 


Gabi,

Ha apa délutános akkor ott van az egész délelőtt. Napközben Barbika a kiságyban vagy a babyhordozóban van. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tündi,

Kórházban elvileg nem kell fizetni. Amugy ha jól tudom a bejáratnál van automata, ott tudsz kivenni pénzt.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tündi
Nem magánra mész nem? Akkor nem kell fizetned.
bessy76
 
 


Tündi,
ott nem kell fizetni, sőt még vizitdíjat sem, mert kismami vagy!!! ja, persze, azt meg már be is szüntették... :shock:

Bessy,
most már csak pihizni kell és várnod a kiskönyvre, aztán a vérvételekre, aztán az uh-ra, a rugdosásokra és stb, stb :P Csupa klassz dolog!!!

Gabi,
milyen mocit vettetek?? Az én párom is imádja őket, mindig jól megnézi mindet!!
Bencus rugod ezerrel, a múlt heti uh-n már lent volt a fejecskéje és folyton azt érzem, hogy kaparászik odalenn :shock: Elég bizarr érzés, de ha neki ez tetszik :oops: Nemhiába, pasi :P :P

Judy,
hova járnak a srácok pecázni? Tesóméknak lesz névnapjuk és valami pecás dolgot akarok venni nekik, de már mindenük megvan.. Nincs valami jó ötleted???

Kriszta, Kriszti,
ezt tőletek is kérdezem, a ti párotok is pecázik... MInek örül egy vérbeli pecás, ha már mindene megvan?????

No lassan indulok, vár a bürökrácia :shock:
Vendég
 


Szóval a képek:

tavaly ilyenkor még így nézett ki a házunk: Kép

tavaly augustusban már ilyen volt: Kép

majd idén készítettük a teraszt: Kép Kép Kép Kép

Még nincs teljesen kész,de már alakulunk.
Ja és bocs a sok képért.
Vendég
 


Nati,

Hát a pecás cuccokat apu szokta neki venni, én abszolut nem értek hozzá. :lol: :lol: :lol:
Szoktak a Bregyóba, Palotaváros ha itt maradnak. Ezen kívül mennek Csurgóra, Bivalyosra (Várpalota mellett) meg néha Mohára. Lehetőség van bőven. Néha Zámoly felé is el szoktak nézni. Mikor milyen kedvük van.

Gabi,

Szupi lett a házatok, nagyon ügyesek vagytok. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gabi
Nagyon szép lett a házatok! Nagyon tetszik! Ügyesek vagytok! :D
bessy76
 
 


köszi csajok!

Amúgy apa egy 600-as Suzuki endurot kapott.Majd csinálok róla képet.Nem mai gyerek,de ez nem is számít.Nekem is nagyon tetszik.

Tündi
Szerintem se kell fizetned.

Nati!
Nagyon jó érzés lehet,ahogy mocorog a bébi.Én már kezdem elfelejteni,de szülés után még sokszor éreztem hasonlót-tök furi volt.
Vendég
 


Sziasztok.

Judy, hozzánk jön a doktornéni, nem mi megyünk. Nem tudom, fog-e oltást kapni, most kicsit náthás.... :? nem folyik az orra, csak hangosabban vesz levegőt, meg látni, hogy van cica :oops: az orrában. :(
gratula a fiúknak, ügyesek!! Apa is imád pecázni, meg én is! Mi Háromfára szoktunk járni, ott van egy tó, tele hatalmas halakkal, a partján egy panzió, 3000 Ft egy éjszaka. Tök jó kis hely, imádjuk.Családias, ha peca közben megszomjazol, beszaladsz a szobába egy hűtött üdcsiért... szóval nagyon szupi hely! Oda megyünk idén is Gerivel! A fák árnyékában majd el leszünk! :wink:

Irigyellek benneteket (Judy, Krixta), hogy semmi pocifájás...nálunk ma reggel 6-kor is pukigörcsre ébredtünk. Van én eszem valamit, amit nem szeret? :roll:

Nati, rákerestem a szopifotelre, csak egyet találtam, és Fehérváron :wink: :
http://www.teszvesz.hu/item347194352_ha ... otban.html
de a Kikában 39.900-ért van az új! (a mienk is olyan, nem brendonos)

Vikike, nagyon boldog szülinapot kívánok!


Na ezt elküldöm, kiteregetek, és jövök!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Nati
egy pecás mindig örül egy jobb orsónak vagy jobb botnak mint ami van..az én páromnak van 3botja de utószülinapra egy újabb botot kért..valami hiper szuper orsóval..ja és a vastag jó minőségű zsinórokat szeretik még nagyon..mert az elég drága..(4-5000ft min)
amúgy a párom a a http://www.haldorado.hu -n szokott rendelgetni..na megyek készülődünk a dokinénihez..
[/url]
Vendég
 


Már nem tudom melyikőtök keresett szoptatós fotelt,a babaszobán találtam egyet:

szoptatós fotel

Sürgősen eladnánk féláron, azaz 25.000Ft-ért szoptatós hintaszékünket lábtartóval. Érdeklődni a 20-971-56-80 vagy a zsuzsanna.csizek@t-email.hu lehet. Képet tudok küldeni.
Feladás: 2008.03.24. 17:01 Lejárat: 2008.05.24.
Vendég
 


Vendég
 


Viike!
Isten éltessen, sok boldogságot!!

Krixta! Nagyon édesen alszik Réka baba a nyuszikával. Szerintem nem is olyan csúnya.

Gabi! Szuperül néz ki a házatok!! Elfogadnám!

Ani! Nagyon jó volt a torna tegnap. Először volt egy kis elméleti összefoglalás, aztán jött is a torna. Kaptunk házi feladatot is, reggel meg este kell csinálni. Volt olyan is, amit a kismamik nem úgy csinálnak, mint egy nem kismami, és azt is gyakoroltuk. Meg járt körbe az Edit, és nézte, hogy úgy csináluk-e ahogy kell. Most a "lenti szánkat" erősítettük. Ha értitek. Jövő héten meg már papíron is megkapjuk a házi feladatot, mert akkor nem csak kétfélét kell gyakorolnunk.

Schwarczihoz meg ma este 9re megyek magánba. Jól olvassátok. Arról csak holnap tudok majd írni. Mindenesetre remélem a placentám már feljebb csúszott ahogy nőtt a pocakom. Már 99 cm amúgy a körfogata.

Bessy! Nagyon halk gratu! Tudtam, hogy sokat kell rád gondolnom!

Vicusom! Jöhetne már piri anyó. Tényleg furi, hogy ezt kívánjuk.

Enikő! Kitartás!

Tündi! Na van szerelme Barninak? Bár kiscsoportban még annyira nem jellemző. Majd középsőtől. Készülhetsz. Vinnetek kell akkor is virágot vagy bon-bont, ha nincs semmi ünnep az oviba, de az óvónéni akkor is megérdemli.
Nálunk volt ilyen. Magyarázkodhattam a férjecskémnek... :)

Nati! Erősen gondolkozom a táppénzen, meglátom mit mondd Schwarczi. Kikérdezem. Amúgy jól vagytok?

Ne hari akit kihagytam

Ja, tegnap óta egyre többet érzem a kisbabó mocorgást. Lehet a torna miatt?

Puszi!
n.k.ildi
 
 


Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek nem kapott Réka oltást mert nagyon keveset hízott a 2hét alatt...és mostanában sokat is bukik és ma már a hasa is ment..mondta a dokinő hogy el kell vinni hasi ultrahangra...remélem nem lesz gond... :(


Este visszaolvasok!
Vendég
 


Sziasztok!
Voltunk dokinéninél, nem a miénknél, helyettesnél, de ő is aranyos volt. :) Kisati hatalmasat nőtt (3,1 kiló :shock: ) a centit nem mérte (kár), de sztem megpróbálom én lemérni majd este...minden rendben vele, a cicije még duzzadt, de majd elmúlik, kaptunk időpontot köv tanácsadásra (Ani, beírod? köszi :) 04. 29. 12:50 ) és akkor meg beutalót a csípőszűrésre. Hát a tegnap éjszakánk volt az eddii legdurvább, és 3, Attila másfél órát aludt...összevissza ketyergett a poci, szegénykém üvöltött, a végén már attól aludt el a karomban, én meg nem mertem letenni mert azonnal újra kiabált a picikém... :( olyan rossz, hogy ilyenkor nem tudok nagyon mit csinálni. Inkább sírjon azért mert unatkozik, mint a fájdalomtól!! De most kaptam egy tippet a dokitól, ma délutánra bevált az biztos: 15 perc szopi, 15 perc büfiztetés, hasra fektetés, éjszakára altassam úgy, nappal meg fordítsam a hátára fél óra után. Na meg vettem Infacolt ha semmi se válna be...
Viki, boldog szülinapot!
Gabi, gyönyörű a házatok!
Nati, hát így boldogulunk, egyébként ennyire nem sírós ám, imádjuk őt nagyon, apuci se tud vele betelni :D Ma voltunk először babakocsival kint, ugye a dokinéninél, nagyon jól elvolt, végigaludta :D a kilók nemtom hogy jöttek le, basszus még a farmerom is rámjön, ha érdekel, küldök képet magamról, tegnap csinálta apuci.
Emlékeztek a kocsijaira? Volt a mélykocsi az a nagy nehéz a mózessel, meg a kis könnyű előrenéző sportkocsi. Na az utóbbit tudom csak használni, a nagyot még a lakásból se tudom kivinni...hát az egyetlen bajom vele, hogy háttal van nekem a baba, de hát így jártam. A barátnőm Írországból nemhogy a kocsit nem küldte (emiatt jó sok plusz utánajárást, munkát adott, mert ugye a hordozót is tőle vártuk) de még nem is gratulált a porontyhoz. Erről ennyit...
Ani, hova megyünk?! :D vagy nem rólam volt szó? bocsi, még nem tartok az előző oldalnál, lehet, hogy ott írtad?
Bessy, alig várom, hogy elolvassam, mihez lehet halkan gratulálni...
Vendég
 


Krixta, köszike :) ez anyuszis sztori nagyon teccik, a piciknek nem számít, nekünk mi a ronda, mi nem :D Látnod kéne a régi "bömbirongyimat", az is nyuszika, nagyon szuttyos, de anélkül nem aludtam el :D
Bessy, picit hangosabb gratula!!!!!! :D
Judy, pont most olvastam mikor kezd a baba már "beszélgetni", partner lenni, tök jó, amit írtál! :) örülök, hogy már nem fáj a pocitok, nem tudom mi mikor tartunk ott :)
Ani, a deoval kapcsolatban én is hallottam negatív dolgokat, de én használok mert nem bírom elviselni, ha nem, és szerencsére nem zavarja Kisatit, Sima golyós aloés dezodor, asszem rexona. Nyugodtan próbáld ki szerintem, a lényeg, hogy ne legyen erős illata.
fogamzásgátlás: hát igen, ez a mumusom, én többet szájon át szedőset nem akarok, spirált meg addig nem míg nem szültem másodszorra is (állítólag nem javasolt 2 gyerek között) a legszimpibb a hüvelygyűrű, csak nem tudok róla túl sok mindent.
nem tudom, kinek akartam még írni, ne haragudjatok! :oops:
Vendég
 


Krixta, sajnálom :(
Vendég
 


Krixta, mennyit hízott Réka babád? Mit néznek a hasi uh-án?? :roll:

Márti, teljesen vízszintesen fekszik a kocsiban Kisati? Én tök sajnálom Gerit, amikor megyünk valamerre, mert az autósülésben nem lehet valami kényelmes neki. :? Nagyon édes a képeken a kicsi fiad!!

Ildi, biztos megy feljebb a tapadás helye, mondta a dokim, hogy vándorol a méh növekedésével együtt.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata, persze, vízszintes. A fejrész kb 2 centit emelkedik össz a legvégén, de nem is ott a feje, hanem picit lejjebb. :)

még egy kép, és mára leállok:
Kép apuci és a kisfia
Vendég
 


Márti, istenem, de pici. Ha belegondolok, hogy írtad, hogy MÁR 3.1 kg... tegnap mértük Gerit, 5.44 kg. Pedig nekünk ő is pici, de a ti babátok nagyon picurka még! :wink:

Nati, ha jól tudom, ilyet akartál:
http://www1.vatera.hu/ok_baby_furdeto_m ... 60297.html
Fejér megyei!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hahó!

Nati, jó volt dumcsizni (ha jövőhéten azt írnám hogy majd a tornán talizunk, szólj rám hogy nem is lesz).
Képzeljétek haza jöttem és bevágtam egy egész üveg meggybefőtet (az elmúlt pár héten úgyse híztam, majd most behozom).

Judy, remélem az én gyermekeim is valamilyen formában megszeretik a természetet. Mert ha csak azt csinálják majd mint a szüleik, akkor egész nap a sz.gép elött fognak ülni. Barbikát meg majd külön rakjátok késöbb. Nem volt még gyermekem, de szerintem ha valamit akarsz akkor azt el is fogod érni. Ha jól emlékszem a halba alakitottatok ki neki egy kis sarkot. Az bőven elég lesz neki egy darabig. Most még veletek alszik, aztán majd ha eljön az idő akkor különágyba. Igaz ami igaz, eddig nekem is mindenki azt mondta hogy jobb ha külön ágyba alszunk, de ezt majd úgyis akkor tudom meg ha már tapasztalom.

Gabi, apácska biztos nagyon örül. A férfiak olyanok mint a gyermekek. Nagyon de nagyon jó lett a házatok. Ilyenkor irigykedek kicsit, de azért jó hogy nincs házkörüli munka.

Tündi, remélem sikerrel jártál a dokinál (különben sztem se kell ott fizetni), várjuk a híreket.

Kata, nagyon jó lesz a pecázos nyaralás, Geri is biztos nagyon fogja élvezni. Mi csak anycámékhoz megyünk egy hétre a kutyulira vigyázni augusztusba. Nekünk már az is kikapcsolódás lesz, apácska vesz ki szabit, sütünk főzünk a szabadba. Jaj de jó lesz.

Ildi, örülök hogy teccet a torna. Ahogy így leírtad, ugyanolyan volt mint a másik tanárnál. Remélem beválik neked is. Baba mozgást meg majd eccer többet érzed eccer meg kevesebbet, ez így van rendjén. Nálunk pl. ha melegfront jön Roni baba olyan nyugodt hogy már szinte aggasztó. Viszont ez csak az elején volt ilyesztő, most már legalább tudom hogy melegfront jön. :) Drukk az esti nunivizithez!

Márti, gyönyörű Atika. Beírom a tábliba az új dátumot. Sajnálom a kocsi mizériát. Bocsika, nem veled mentem (volna, csak közbe mégse jött) hanem a szomszédommal (ő is Márti). Ne hari, legközelebb pontosan írom. Köszi a deós tippet.

Fogamzásgátlás: sajna a spirálról nem hallotam túl sok jót (bár anycám az ellenpélda, neki bevált). Én majd a doki véleményét fogom kikérni.

Kriszta :( :( :( Remélem nincs gond. Millió-billió drukk.

madiani
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk. Voltam dokinál. Egy nő elém tolakodott nagy arccal. fulladjon meg.
Pihenjek sokat, meg kaptam kúpot. Pihenek amennyit lehet, bibit nem talált.
Nem tudom akkor mi nyomja a méhszájamat és mi volt ez a bigyó.
10 hetes terhességnek felel meg a méhem nagysága edig már a 12. héten vagyok. Nem is udom menjek-e jövő héten UH-ra mert mondta hogy a 12 heteset nem ő csinálja.
Majd akkor CSNK-ba.
Ennyi, feldobódva nem vagyok, de elvagyok.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Márti!
Kis Ati nagyon édes,az én kicsi Noelem jut eszembe róla.Nézd csak,mi ilyenek voltunk 2 hetesen: Kép

Kriszta!
Sajnálom Rékát.Reméljük nem lesz semmi gond!

Ildi!
Drukk a dokihoz estére.Emlékszem én mindig izgultam,hogy minden rendben legyen.

Ani!
Én nem akartam hormonális fogamzásgátlót iratni,de a gumit is utálom. Sch.Zs. a kúpot javasolta,de azt mondta,hogy csak akkor ha nem gond ha netán becsúszik mégegy baba.

Mégegyszer köszi lányok a dícséreteket a házra.Olyan büszke vagyok ám rá,hogy ezt mind mi magunk kemény munkával csináltuk.Ez jó érzés.
Vendég
 


Tündi!
A lényeg az,hogy mindent rendben talált.És tényleg pihizzél.
Vendég
 


Tündi, az a lényeg hogy nincs gond. Mikor mész a CSNK-ba? Elvileg mostanába kell a 12 hetesre menned nem?

Gabi, büszke is lehetsz, tényleg nagyon ügyik vagytok. Elhiszem hogy nem akartál hormonális fogamzásgátlást. Én se szeretnék majd. Majd meglátjuk Heczus mit ajánl (hozzá megyek vissza szülés után)

Képzeljétek, életbiztosítást szeretnék kötni. Sima eccerűt, hogy ha korházba kerülök vagy valami gond van fizessenek a családomnak. Na ezzel még nem is lenne gond. Viszont mivel hamarossan szülök nem köthetek amig haza nem érkezünk a picivel. Férjem röhögve megkérdezte a biztosítost hogy miért, attól tartanak hogy belehalok és akkor pengetniük kell? Nagyon durva nem? Mert azt még megérteném ha kiderülne, hogy rákos vagyok akkor már nem kötnek velem, de hát csak szűlni megyek nem meghalni. Bezzeg ha fizetniük kell mert mondjuk eltöröm a lábam akkor halasztgatnak majd ide oda. Na mindegy.....

Csajok, ha eddig be volt fordulva menetirányba a baba megfordulhat még? Ma nagyon sokat forgolódik és a csuklást is nem a jobb oldalon hanem a bolon éreztem.

madiani
 
 


Kata
Apa érdeklődését nagyon felkeltette ez a háromfai paradicsom :lol: már rá is kerestem :lol:

Krixta
Sajnálom, hogy nem kaptatok oltást :? remélem, nincs baj. Azt fogják keresni UH-on, hogy miért hízott keveset? :roll:

Márti
Naggyon aranyos pici fiad! Rakjál fel magadról képet. Én kíváncsi vagyok rád :wink: Remélem, hogy a doki tippje beválik a pocifájásra.

Tündi
Akkor tényleg pihenj sokat, és ne izgulj, minden rendben lesz. :wink:

Ildi
Gyere majd a hírekkel. UH. képet kérjél ám. :wink: :D

Ani
Nem semmi köcsögök ezek a biztosítók... :evil:

Csajok
Még jó, hogy nekem egész életemre le van a gondom a fogigátlóról... öröm az ürömben.. :P 8) :lol:
bessy76
 
 


Sziasztok! :)
Bocsi,hogy mostanában nemjöttem! :oops:

Vikike!
Nagyon Sok Boldog Szülinapot kivánok!!!

Krixta!
Nagyon ari Rékababa a nyuszival! :)

Márti!
Kisati is nagyon édes! :)

Tündi!
Remélem nem lesz semmi gond, pihizz sokat! :)

Bessy!
Drukkolok hétvégére! :D

Judy!
Gratula a fiaidnak!Ügyesek! :) Én jövöhéten megyek dokihoz!Kár, hogy nem talizunk!

Ani!
Ahogy igy nézem a táblit már csak te vagy elöttem, meg a Szilvi, aztán én jövök! :) Már kezdek én is lelkileg készülni!Meg kiváncsi vagyok milyen lesz a kezemben tartani a picifiamat! :)

Tegnap voltunk védönéninél kért megint egy-két vizsgálatot.Holnap megyünk vérvételre, meg UH-ra!Remélem minden rendben lesz! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Bessy, aaaaaaaaaazzzal azért tessék vigyázni. Ismerős párnak azt mondták a lombik után hogy spontán nem lehet soha babájuk. Aztán még egy éves se volt a lurkó amikor a doki megállapította hogy "csoda" történt. :wink: Nagyon örülnek neki (már 3 éves ő is), de azért váratlanul érte őket.

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?