Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Latom itt mindenki jol elvan a tajekozodo kepessegevel Kép Kép
Jo talit csajok! Nem irigykedem AAAAaaaaAAAA.... Kép
Jazi tegnap megtanult fekvo helyzetbol is felallni (nemi kapaszkodnivalo segitsegevel), igy vege az aranyeletnek. Apa ma megkerdezte (mikor ra volt bizva Jazi negyedorara "Te mit csinalsz vele, ha folyton menni akar???" "Hat megyek...." Kép
Megvolt az allampolgarsagi esku, reggel 9kor pezsgozni- kiraly!
Ma kapo meg eletem elso sajat fuvolajat, Apa most ment erte, teljesen be vagyok zsongva!
Amugy egesz nap tanulok v Jazit vezetgetek egyik szektol a masikig, szoval mar asse tom, mi az a szamgep...
Igyexem visszaolvasni s meg jovok!
Addig is, nehogy elfelejtsetek:
Kép
Kép

Tsok
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Orsoly! Nekem tetszik az ötlet, ha Elli bejelentkezik, megbeszéljük vele is. Meg Andival is persze.

Zulu! Most, hogy Orsoly írja, hogy egy másik fórumról kapta a magyarázatot, lehet, hogy én is. Megpróbálok visszakeresni. Lehet veled nincs semmi baj.Kép Mármont a tájékozódásoddal. CoraKép

Norka! Micsoda jó hírek. Gratulálok az állampolgársághoz, Jázi felállásához és persze a fuvolához! ApaKép Jázi szépséges.Kép

Myssnia! Neked kevésbé jók a híreid. Szerintem Szilárd sem az a picur, hogy aggódnod kéne a stagnálás miatt. Éjszakáért részvét. Mi ma csak kétszer, lehet, hogy az esti Sinlac pép jót tett. Bár nem volt akkora sikere, mint vártam. Inkább dzsamázni akarta. Volna. Nem ugrotok föl a talira??? Naaaaa, lécci, lécci!

Réka! Szép súlya van Daninak! Pedig ő sem látszik daginak! Mekkora a magassága? Kutyázással meg majd fejlődik.

Beu
beu
 
 


mármont=mármint
B.
beu
 
 

 
 

Sziasztok!

Reggel már írtam de eltűnt.

Urszila
Valamelyik Kismamába szerintem volt szó a bébiételekről. Ott lehet, hogy irták mi a különbség a Hipp és a Kecskeméti közt. Nekem nem jött be vagyis a lányomnak a Kecskeméti.

Sofka,
köszi a hívást. Legközelebb már tuti megyünk a talira.

Zulu,
az én férjem a CORA-ba vezető úton tévedt el. Nem is egyszer. Pedig mindenhol ki van táblázva és nem is NŐ és még csak nem is szőke.
Mi tavasszal mentünk volna SCS-be vásárolni. (Jól írtam?) Nem vette észre hol kellett volna lekanyarodni és így nem is tudom hol lyukadtunk ki. Így vásárlás nélkül haza jöttünk. Legalább az autópályáról láttam a boltokat. Kép
De a férjem már azt is megcsinálta, hogy mikor mentünk a Pólusba követte az előttünk lévő autót és mivel az nem oda ment így mi is kerülő úton értünk oda. Pedig tudta az útat. Néha elképesztő.

Tina
tkriszta
 
 


Norka
Jazi gyönyörűséges tündércicabogár.
Nálunk is egész nap jövés-menés van. Pakolás: könyvek le a polcrol, ventillátor megbuherálása, egy kis fal kapargatás, ruhaszétrámolás, stb..
NEm tudom, voltál-e már Jazival bevásárolni, de Szilárd nagyon élvezte a bevásárló kocsikázást.

Két képet mi is:
ikeázás:
Kép
az ikeázás eredménye:
Kép

m&sz
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Beu
Pár napja voltunk Pesten, és az autózást hazafelé nagyon nehezen viselte Szilárd. Szegény tökre ordított, többször megálltunk. Kép
Úgy sajnáltam, meg is igértem, hogy egy darabig nem kínzom. Persze írigy a tali miatt, de bizakodom, hogy lesznek tuti fotók.
Pépet én is kipróbálom majd egyik este. Újra. MErt egyszer már próbáltam, de este nem komálta, csak a tejecskéjét.
Szétszakad a fejem, kezd elegem lenni, hogy nem alhatok.Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia!
Szegény Sziszó! Általában nem bírja az autózást vagy csak most? Kár. Én is elég rosszul bírom az állandó felkelést, reggel fejfájás, de aztán belerázódok. Pedig nekem nem túl nagy az alvásigényem, de az jó lenne, ha egyben lenne.De Lőrinc nem így gondolja. Szilárd irtó aranyos a kocsiban. És a macival a szokásos nagyszeműKép
Pép amúgy nekem ízlik. Magában adtad? Úgy olyan semmilyen. Gyümivel finiKép

B.
beu
 
 


Beu
Milupa HA tejpépet (enyhén vanilliás) eszik, mindig natur gyümölcslével csinálom víz helyett (na jó, egy pici vízzel, mert azt szoktam melegíteni, majd utána hozzá a gyümilé). Majd szoktam még beleturmixolni banánt v. öszibarit. Imádja. Csak akkor este hisztit csapott, mert nem volt türelme kanalazni. Így maradt a tej, abból is max másfél deci. Pedig lehet, hogy segítene, ha "jó" belakna.Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia! Jó ötlet a gyümölcslé. Kipróbálom.
B.
beu
 
 


Sziasztok!

Orsoly
részemről oké, férjnek meg mindegy, kit viszünk Kép
megdobsz egy maillel a címeddel, és akkor érted megyünk Kép

Zulu
szőke nő az autóban Kép

Norka
gratula a saját fuvolához és az eskühö6 Kép és persze járó Jázihoz Kép

Myssnia
Szilárd irtó édes, a maci is Kép
nemalvás miatt részvétem Kép

na megyek főzni
Andi
psandi
 
 


Ezt most csinálta:
Kép

Ezt Zulunak küldi:
Kép
B.
beu
 
 


Urszila,
volt egy kis időm és átlapoztam a Kismamákat.
2001.márciusiba van benne a köv.
"Legolcsóbban a hazai gyümölcsökből készült Kecskeméti italokhoz juthatunk, melyeket már nem a Kecskeméti Konzervgyárban állítanak elő. A Győr melletti, német tulajdonú Hipp Kft. ugyanis a Kecskeméti Bébiétel márkanevet és a gyártás licencét öt évre megvette.
Az alacsony ár oka talán az, hogy ez a termék tartalmazza a legkevesebb gyümölcsöt, csupán 30%-ot. Sajnos cukrot is adnak hozzá.
A Hipp italoknak 70-90%-os a gyümölcstartalma. A Hipp termékek gyártásánál az alapanyagok vizsgálata ötven különböző, az emberi szervezetben kárt okozó anyagra,- szermaradványokra, nitrátra, toxikus fémekre terjed ki."

Tina
tkriszta
 
 


Beu
Lőrinc milyen cukifalat. Imádnivaló. Lassan ő is szétpakolja az egész házat. Vagy már megtette?Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Andi: minnya irok mailtKép

Jazi, Szilard es Lorinc is nagggyon edesKép Meg akit meg kihagytam (bocsi)Kép

Akkor en is megmutatom mar Lackot, tenyleg regen raktam fel rola kepetKép
Kép
Kép
Kép

orsoly

ps: Magdi koszi a felajanlast kovetes-ugyben, sajnos en tok bena vagyok (na meg legfokepp gyavaKép), 10 evig nem mertem volan moge ulni, mert feltem, most mar javulok, de azert Huvosvolgy nekem meg sokKép De koszi!Kép
orsoly
 
 


Orsoly! Lackó tündérbogár! A fürcsis kép különösen jó. Vezetés ügyben rólad veszek példát. Kép

Myssnia! Hát már megKép

B.
beu
 
 


Szóval újra:
Magdi (3)
Beu (1)
Psandi (2)
Orsoly(2)
Elli (1)
Zsuzsi(?)
Momo (3)
Csucsuka (3?)
Gömbölyű (?)
Timici (?)
Réka (1)
Azúr (1)
Zsuzsóc (?)
Zárójelben a veletek jövő családtagok száma. KB.
Nos?
sofka
sofka
 
 


Orsoly
válaszmél ment Kép

Andi
psandi
 
 


Andi irtamKép

Sofka: en csak egy csaladtagot viszek, LackotKép

Telleg, jo lesz, ha monnnyuk csinalok muffint holnapra?

orsoly
orsoly
 
 


Muffin oké!Hoz valaki sósat?Vagy süssünk pogácsát?
sofka
sofka
 
 


A Milupa HA-t és a Sinlacot fel kell íratni? A normál tejpépek többsége tejes vagy gluténes. Rizspépet főztem már Julkának, ma csinálok puliszkát kukoricadarából, de jó lenne valami előrántható is.

Ízbeli különbséget én is érzékeltem a Hipp kontra Kecskemétinél - bár a sütőtök nagyon fincsi - csak aszittem, hogy még mindig Kecskeméten gyártják. Magyar iparKép

TinaKép kösz a pontos tájékoztatótKép

Nálunk Férj a szőke nőKép, rendszeresen eltéved. Én tájfutó voltam, tőlem csak azt nem szabad megkérdezni, hogy honnan tudom, hogy mi merre? Mert akkor már nem tudomKép

NorkaKép gratula az állampolgársághoz! A pezsgő ezek szerint még mindig létezikKép Jazi nagyon édesKép Gratula a fuvolához is, nagy dologKép Andris már kezdte mondogatni, hogy saját cselló kéne, de arra még várhat.

BeuKép micsoda lányszédítő Lőrinc-mosolyKép

ZuluKép a komódtető is hasonlítKép

OrsolyKép Lackót már befogtad porszívózni?Kép Fürdős kép kiemeli a gyönyörű szemétKép

MyssniaKép Szilárd mehetne Ikeás plakátra! Nagyon jó kép! A macit az enyémek is akarták volna, de zord anya voltamKép
Éjszakai együttérzésem, sőt szimultán ébredésemKép, újabban Julka is megszámlálhatatlanul sokszor kel éjszakaKép Akkor is, ha csak szopizik napközben, akkor is, ha teletömte magát kajával. Ki érti ez?

Urszila
urszila
 
 


Szasztok!

Beu, Andi, Orsoly,
Oké, megbeszéltükKép nekem jó úgyis, ha Lőrincet és Beut visszük uszi után.
Beu, bepróbáltad már a babakocsidat Suzukiba? Ha jól emléxem, a tied elég nagy... Mert ha nem, akkor megpályázom apa Scenicjét, abba tuti befér.
Tucc hozni babaülést, vagy hozzam a mi pótunkat? Vagy férjurad hoz kocsival? Mert akkor nem kell babakocsi, hazafelé elviszlek otthonigKép

Zulu
Hát, igen, mi nők nem vagyunk tájékozódási zsenik, az má igaz. Amikor anno odaköltöztem akkormégcsakjártunk-férjemhez, hetekig tartott, mire 1-nél több irányból meg bírtam közelíteni a kérót. Kép Férjemuram engem is mindig kiröhög emiatt. Kép

Norka
Jazi cuki nagyon!Kép

Tina
Ha jól látom, a férjed néha elmenne szőke nőnekKép Legalább rokonlélekKép

Myssnia
Stagnáló Súlyú Szilárd is édes. Maciügyben azért még van mire gyúrniaKép

Beu
Hát ez a fickó nem semmi, pár hete még csak forog, most meg már áll??!! Vigyor Kép

Orsoly
Fürdőző Lackó is cukorfalatKép
Muffin - hát igen, asszem én megint készen vásárolt izét viszek. Hogy a csudába jut időtök ilyesmire??

Maci2
Köszi a kérdést, kis oltottkám sokkal jobban van, bár a bal lábán iszonyatos bög (göb?) van, és nagyon piri, de már okés, Láza sem lett, csak hőemelkedés, amire én mindig adok 1 adag Panadolt, hogy ne menjen feljebb, szóval megúsztuk.

Pusza
Elli
ellimami
 
 


Elli! Apa visz, úgyhogy babakocsi nem kell. Köszi-köszi.

Urszila! Nekünk adott receptet a doktornéni, lehet, hogy recept nélkül is lehet adni, de így biztos olcsóbb.

Beu
beu
 
 


Sofka
ha még nem csináltatok kókuszgolyót és szívesen csinálok és akkor Ti süthettek pogit Kép
de Te döntesz, ez csak ötlet Kép

ANdi
psandi
 
 


Sziasztok!

Sofka,
azt hiszem, engem kifelejtettél Kép. Szóval: Miszike+Beki+Apuci Kép. Tényleg, üccsit vigyünk? Vagy mit?
Kb. hányra menjünk?

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Tali kettőtől, uszizók fél háromra jönnek kb. Miszike, akkor hozzatok vmi innivalót. Nekünk van baracklénk. És meggyúrtuk a pogit!!! Andi, Tied a nagy lehetőség kókuszgolyó ügyben!

sofka
sofka
 
 


Sofka!
Én viszek keksztekercset, meg ha eljutok boltba, üdítőt.

Lányok! Hogy kell adni a meggyet, hogy ne maradjon héja?

Beu
beu
 
 


Sofka
kösziiiiii Kép akkor csinálom!

Orsoly
elfelejtettem írni, hogy küldtem mailt Kép

Beu
nem tudom a meggyet de engem is érdekel Kép
esetleg félbevágod és kikapirgálod?


Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer pontossan hol lesz a tali holnap?

Lehet, hogy mi is eltudunk menni, de még nem biztos.

Orsoly: Utólag is boldog névnapot kívánok neked, persze az ősszes Orsinak is.
Lackó nagyon tündéri látom már ő is mászik.

Na most megyek várom valakitől a pontos infót a talival kapcsolatban.

Köszönöm
sziasztok
Andy
andy78
 
 


Andy!
Nem kaptál mailt Csucsukától a taliról????
B.
beu
 
 


<font size=6><b>Lányok, ha van vkinek felesleges anyateje, akár fagyasztott, akár friss, kérlek szóljatok, mert nekünk nagyon kéne!!! A tb fizetné, mi meg nem tudunk szerezni. Ill. most kaptunk 9 l-t, de ez csak 12 napra elég. Szóval megköszönném, ha lenne, de azt is, ha körbekérdezitek az ismerősöket, védőnőket, hátha van vhol.</b></font>

Előre is köszönöm.

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Norka!
Jázi tündéri. Kép

Tina!
Férjed Kép

Myssnia!
Ikeázás Kép Macis Kép

Beu!
Ez a Lőricmosoly nagggggyon édi.Kép És csak Zulunak küldi? Kép

Orsoly!
Lackó így elmerül a habokban? Látom, a kutyit is szereti, meg a porszívót is. Kép

Sofka!
Magdi(4) Kép Jön a párocskám is.

Urszila!
Nálunk is a párom a szőke nő. Kép Számítástechnikában nagyon otthon van, na de a térkép... hát azt nem ismeri. Kép Viszont nekem, mint a sofőrjének már fél Budapest a fejemben van. Kép

Lányok!
Mit szólnátok a mazsolás kalácshoz? Már nagyon belejöttem. De lehet, hogy Niki süt egy kis sajtosat is. Kép

Andy!
Sofkáéknál lesz a tali. Ha nem kaptad meg a mailt, akkor szólj és elküldöm (a profilodban jó a cím?).

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Csucsuka, koszi a talis infokat. Sajnos, megsem tudok menni :-((( Delutan otkor elutazik az ember, es jon edesanyam, igy csak nagyon keveset tudnek ott lenni, mivel az ut meg BKVval nekem kb. 2 ora... ami amugy is eleg durva, de delelottre meg nekivagnek, igy viszont sajnos nincs ertelme... :-(((
De mindenkinek jo szorakozast kivanok, es lelekben Veletek leszek!

Amugy most jo idok jarnak mifelenk, kedden mertuk Vilcsit es 19 deka hizast produkalt :-))) buszke voltam ra! :-)))

Ma viszont veletlenul sikerult jol megijesztenem szegenyket :-( Mostanaban tobbszor is elkisert engem furodni, ugyhogy most is gyanutlanul megeresztettem a kadat, es nekialltam hajat mosni, mikozben ott csucsult mellettem a hordozoban.
Nos, az o szemszogebol ez ugy nezhetett ki, hogy az anya szornyu cuppogasok kozepette eltunik abban a nagy kek izeben, aztan felbukkan helyette egy habbal boritott viziszorny, aki raadasul az anya hangjan beszel :-0 biztos megette az anyat, es most Violara faj a foga :-0
Olyan oltari bombi lett a dologbol, hogy a ferjem a tetoterbol meghallotta es lerohant babat vigasztalni, pedig zarva volt a furdoszobaajto :-( es nagyon lassan nyugodott meg pottomke, akkor viszont ugy elaludt a hasamon, hogy 2 ora mulva ebredt fel :-) szegeny kis bogaram, sajnaltam, de kicsit muszaj voltam mosolyogni is...

Csak belepillantani tudtam a levelekbe. Latom, nem csak en akadtam ki mar a keretlen jo tanacsoktol babaetetessel kapcsolatban. Remelem, az ertheto, hogy nem azt gondolom, hogy mindenkinek ugy kellene csinalni es gondolni, mint nekem. De az a no eleteben nem beszelt meg velem ket mondatot, akkor meg ne okoskodjon bele, kulonosen ilyen negativ hangsullyal, hogy en a sajat gyerekemet hogy etetem.

Valamennyire egy csaladtag is mas, mert roluk legalabb azt gondolom, hogy tenyleg a gyerekert aggodnak. Vegul is minket is biztos szuperul akartak felnevelni, es eleg nehez lehet megemeszteni, hogy mi mast tartunk helyesnek, mint ahogy ok csinaltak. Szerencsere nalunk a csalad eleg tapintatos, sot edesanyam kulon orul neki, hogy igy valtoznak az idok es en mar tajekozottabb vagyok, es tobb segitseget kapok. Mert ot is bantotta, hogy nem tudott minket szoptatni.

Amugy biztos vagyok benne, hogy az a gyerek, aki 4 honaposan kap tapit vagy egy kis gyumilet, ugyanugy szepen bekesen fel fog cseperedni, mint az enyem, es valszeg nem lesz tole semmi baja. Nekem van egy elkepzelesem, hogy mert ugy csinalom a dolgokat, ahogy. Ha megkerdezik tolem, el is mondom, de amugy mindenki tegyen ugy, ahogy o helyesnek tartja (mondjuk az egesz extrem dolgokat kiveve).

Na filozofiaroham off.

Csak jokat mindenkinek! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Zsuzsofi,
en szivesen odaadom a folosleges fagyitejcinket, megpedig ajandekba! Mondjuk nekunk csak 2-3 liter folosleg van, mert biztos ami biztos alapon akarok meg tartalekolni Vilcsinek, de ha felgyulik, kesobb megint szivesen atadom!

De ugy tudom, Te szegedi vagy, hogy lehetne megoldani, hogy eljusson Hozzad? Ird meg mailben!

Kaska
kaska
 
 


Hali Csajok!

3 archívot olvasok, dehát így jár aki behavazódik...

Orsiknak megkésve bár, de 8 napon belül, boldog névnapot!Kép

Miszike, férjuraddal állásügyben mindenképp dumáljunk a talin, hátha-hátha...

Sofka, viszketésre semmi jó nincs, míg szopizik a ded... az én háziszereim: patikai rázókeverék (halottnak a csók), fürdés után meg 1 rész hidrocortison + 1 rész neogranormonn + 1 rész babaolaj. Na ezután még egy kicsit üldögélni kell, törölközővel letakart alkalmatosságon.

Leszter, remélem már teljesen meggyógyúltál! Nagyikád miatt részvétem.

Urszila, gratula a szépséges kereszteltnekKép

Gömbölyű, táblában benne vagy, küldöm, leelenörzöd és javítom, ha kell.

Psandi címéről - mintmár többször jeleztem - mindig visszajön a hibaüzi. Teljesen tanácstalan vagyok...

Akkor én a szokásos gyümölcskenyeret sütöm, meg viszek finom gyümiteát, jó?

Akkor a lista számokkalKép

Momo (3)
Beu (1)
GHMagdi (4)
Zsuzsi ?
Réka (1)
Azúr (1)
Manó ?
Csucsuka (2)
Kiszuny (1)
Zsúzsóc (1)
Psandi (1)
Orsoly (1)
Ellimami (1)
Miszike (2)
Anyakati (4)
Manócska ?

Nálunk esett a hó... nem korai ez még???

Pussz
Zsófi
Zulu, hogy van szegény bibis babád? És a másik?Kép
csucsuka
 
 


Sofka
nem vagyok jó matekos, de ahogy most állunk a 40 nm-en 1fő/nm népsűrűség lesz - minimum.
Nem gondoltad meg magad?Kép

Ma szuper éjszaka volt, f9 után "csak" 11kor, 3kor, 5kor ébredt, majd végleg 6kor. Nekem már ez is felüdülés.

Lányok, 2 kérdés:
- van köztetek olyan, akinek HASON alussza át a baba az éjszakát vagy annak nagy részét? (mert még mindig az a véleményem, hogy háton kevesebbet ébredne. Tegnap este is szenvedtünk fél órát hanyatt, majd hasratettem, és már durmolt is.)
- Van esélye szerintetek az alvászavarnak egy 4 hónaposnál? Úgy értem olyasmi, pl hogy azért ébred esetleg, mert nem jut el az igazi mélyalvás-szakaszba, vagy ilyesmi.

pusza
Kiphent Elli+Dagimadár
-
ellimami
 
 


Elli, az én Bencém születése óta hason alszik, és nyolc hetes kora óta alussza át az éjszakát. Azóta rendszeresen este 9-től reggel 8-ig alszik HASONKépKépKép
Hogyan altatod "DAgimadarat"???
Lehet, hogy az az oka az alvászavarnak.

Ha leírod, hogy alszik el, akkor megpróbálok segíteni.

Kaska, írtam mailt.

Másnak nincs fölösleges anyateje???
PlííízKépKépKép

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsófi
Mivel az elejétől rettegtem az esti cirkusztól, a szertartás megvan, és az esti elalvással semmi gondunk. Még soha (se télleg 1x sem!) volt hiszti, sírás, ilyesmi. Sőt, nagyon várja a fürdést, utána öltözés, szopi, és leteszem. Kisvillany leo, kimegyek. Egyszer-egyszer volt, hogy a cumi kiesett, nyöszizett, de télleg ritkán.
Ha nagyon fáradt mondjuk este 6kor, már nem tudom letenni szunyálni egy fél órára, mert a fürdést várja. Szóval szerintem ez a rész rendben kell, hogy legyen.
De azért örülök, hogy van remény hason is hosszabb alvásra, kicsit megnyugtattál.
Meg hát az éjszakai alvás időben is kevésnek tűnik, ha nem számolom az ébredés-szopi miatti kieséseket, akkor is 20-06ig, csak 10 óra. Igaz, fél8 körül visszaalszik, de addig jáccik, fenn van, aktív.

Áttúrom én is a hűtőmet, némi tartalékot találok talán neked. Vasárnap jön a tejtesó, de úgy tudom, neki van más forrása is rajtam kívül, úgyhogy ha tudja nélkülözni az én adagomat, akkor szívesen fejek helyette neked. Majd megkérdezem, jó?Kép

pusza
Elli
ellimami
 
 


Ja, és persze szintén ingyér'Kép
E
ellimami
 
 


Elli, megköszönöm, de nem szükséges ingyen, hiszen a tb fizetiKép

Altatáshoz nem nagyon tudok így mit mondani, nem tudom miért kel ilyen sűrűn. Mondjuk nálunk az is közrejátszik, hogy én nagyon mlyen alszom, elég későn ébredek fel. Így ha fel is ébred, akkor is legtöbbször hamarabb megtalálja az ujját, és visszaalszik, mint hogy én felébrednék. De ha fel is ébredek, akkor is várok, mielőtt felvenném, mert ált. magától visszaalszik. Nálad biztos nem alszik vissza? Cumizik?
Mostanában Benci is úgy ébred, hogy 21-től reggel 6-ig, aztán 1/2 7-7-tól 10-ig alszik. De ritkán alszik, kora du szokott két-három órát aludni.

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Elli! Program változatlan hóban?

Zsófi! Sajnos nekem nincs. De megkérdezem jövő héten a védőnőmet. De tényleg, nem jelent problémát a Szeged Pest távolság?

Magdi! Mosoly Zulu kérésére, de minden érdeklődőnek mentKép
B.
beu
 
 


Sziasztok!

Ancsi most egymás után két éjjel pocsékul aludt. Nem tudom, pont azóta kap meggyet is, de nem igazán hiszem, ahogy amiatt. MÉg tegnap hagyján, mert rotyogtt, meg reggelre volt kaki, ráadásnak zöld, de ma nem.

Meggy:én nyáron csináltam: paradicsompasszirozón nyomtam át a kimagozott meggyet és utána szűrtem. Ez nagy mennyiségnél gyors és könnyű módszer. Persze két szemért nem. Én viszont akkor lefagyasztottama téli adagot neki.

Elli: négyhónaposan jön az azért (is) alszanak felszinesebben, mert ezzel védekeznek a bölcsőhalál ellen. Plusz jön a nappal sok inger, amit éjjel fel kell dolgozni. Mondjuk elhiszem, ha nem vigasztal, az elmúlt két éjjel nekem is nagyon sok volt. Ja, nekem minden gyerekem hason aludt. Négyen négyféle módon. (Nagyfiam 1,5 hónaposan 10-11 órát aludt ébredés nélkül, de később elkezdett ébredezni, bár akkor már cicit nem kapott (cumit igen). Nagylányom 3 hetesen kezdett hosszabbacskát aludtni, majd folyamatosan növelte, és ő később sem ébredezgetett. Neki nem volt cumi, de nem is szokott rá az ujjára sem. Kisebb fiam 7 hónapos korig kelt éjjel, a végén rengeteget (cicizni), akkor meguntam és sirni hagyós jellegű módszerrel leszoktattam. Utána átaludta az éjjeleket, de ha lelki baja volt, nagyon sokáig ébredt. ANcsi meg most, eleinte sokat aludt, 3 hó óta meg egyre többet ébred. Mind a 4 hason aludt.)

Nálunk is esett/esik a hó! (még ráérne szerintem)

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Nem, fel tudunk érte menni, csak ha több helyre kell, reméljük meg lehet oldani egy naponKép

Zsófi

aki_nagyon_hálás_lenne_a_tejért.huKép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sofka drága,
mi nem megyünk, Bence még mindig göthös.Kép
Zsuzsi szerintem "csak" Mikit viszi.Kép

Lányok jó talizást!!!KépKépKép

sorry,most többre nem futjaKép a képeket azért naná, hogy megnéztemKép és írtó szépeket ezek a gyerkőcök(Szilárd,Jázi,Lőrinc). gratula!

pusza
Timici
timici
 
 


Elli,, mi felkészültünk. Már megterveztük, hogy mi az,ami a kertben tölti a bulit. Na meg sok jó ember...
MArci egyhetes korától csak hason alszik. Anyukám mindig próbálkozott hanyatt letenni, eredmény 20 perc alvás két óra helyett. Most már álmában is rögtön fordul vissza.
Nálunk szép kis hó van, na azért persze az utak járhatók. Csak elég szürreális a kép pálmával és leanderekkel. De csak holnaptól lesz télikert. Kép
Timici, jobbulást a családnak!
Majd legközelebb sikerül.
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Elli!
Miki csak hason volt hajlandó aludni kiskorában és Ő jó alvó volt(most is az Kép)

Magdi
gallainémagdi
 
 


Beu,
no problem, tizenéve vezetek balesetmentesenKép hóban-fagyban is. Bár nincs ABS a Suzukiban.
Szóval semmi gond, van fűtésKép
Akkor uszin találkozunk.
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Elli
Dani is mindig hason alszik 1 hetes kora óta

Csucsuka
azt írtad, hogy a címemről mindig hibaüzi megy vissza, de nem Andy78-ra gondoltál? Én megszoktam kapni Kép
és Psandi (2) !! ugyanis apuci nélkül nem hiszem hogy eljutnánk Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Zulu,
Köszi-köszi a telszámot. A Gyermek Kuckót ismerjük már Kép Majd szólok apájának, hogy kérdezzen rá, de mégeccer köszi Kép

Beu,
Filmet küldöm, lécci továbbítani barátoknak-voltmunkatársaknak, rokonoknak stb. Kép
Orsi mikor felállt, neki nem kellett egy hét a stabil ácsorgáshoz Kép Csak azért mondom, hogy ne lepődj meg, hihetetlen ütemben tanulnak meg új dolgokat!

Dé,
Gyerek nem marad félős. Egy időben Orsi is mindenkitől sírógörcsöt kapott. Aztán bevezettem, hogy ha vki jön, akkor elmondom, hogy kicsit félős, inkább beszélgessünk, és ha már mosolyog rá, akkor szívesen odaadom, de még akkor sem biztos, hogy nem fog sírni. Szóval úgytűnik ez bejött. Érdemes kipróbálni - persze sok türelem kell hozzá...

Beu,Psandi,
Meggyet először csak lében adjátok. Ha két napig okés és elfogadja, akkor nyugodtan lehet turmixolni. Én anno héjastól csináltam, semmi baja nem lett, bár a héjdarabokat viszontláttam a pelusban. A doki szerint ez okés, mert pl a paradicsom héját még a felnőttek sem tudják emészteni. Remélem, nem írtam hülyeséget Kép

Elli,
Az én lányom 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, nagyjából 4 hetes korától hason altatom, mert háton kb félóránként felriadt. Szal mi köszönjük jól vagyunk hason is Kép
Éjszakai alvás nem kevés. Orsi este fél10-10 körül fürdik, utána hami, 1-3 perc büfi és kiságy. Még jáccik egy keveset (fél órát) és magától elalszik. Reggel 6-kor ébred, hétkor szoktam átmenni, kiveszem, hami-büfi, kiságy, és vagy visszaalszik vagy nem. 9 körül végleges ébredés. Szal 20-06-ig van alvás, ez CSAK 8 óra, de neki úgy tűnik elég. Két éves korig rájuk lehet bízni, hogy mennyit alszanak Kép

Lányok,
Autósüléses infókért nagyon hálás vagyok, a taliért megy irigy-irigy. Remélem, jól érzitek magatokat, és sok-sok fotó készül, amiket majd jól megnézegetek, és aztán méginkább irigy leszek. Ez a hó nekem sem jött jól, amúgy is olyan depis hangulatom van, amin a hó pláne nem segít.

Megyek, adok ebédet a családnak.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Urszula
Milupa HA vényköteles.
Köszi az együttérzést, ma újabb pocsék éjszakánk volt. Azt játsza a gyerkőc, amit Timici m esélt egyszer: ha hozzáér a feneke az ágyához, egyből sírás lesz...

Beu
Én a meggyet, amikor még termett, akkor teaszűrőn nyomtam át. Akkor csak a lé jött.

MAgdi
Mazsolás kalács nagyon jól hangzik, kár hogy nem fogom megkostólni. Kép

Kaska
Rendszerint este, ha hajat mosok, akkor Szilárd felsír álmából. De csak akkor mikor épp habozom a hajam... Gyorsan türit a fejemre, és be hozzá. Ő pedig meghökkenve néz rám, ki ez. Kép

Orsoly
Lackó milyen falat édes. Boldog névnapot útólag!

m&sz
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,
Talizi nem tudunkKép Roni tegnap este belázasodott. Reménykedem hogy nem lesz beteg. De inkább nem kockáztatunk (megfertőzni sem szeretnénk senkit).
Csináljatok képeket!

Dé,
Kisméretű családtagok bemutatása egymásnakKép Biztosan édes volt VirágKép

Miszike,
Hűvösvölgyi ház (a hercehurcák ellenére is) nem rossz. Gondolj arra, hogy milyen jó lesz ott BekinekKép
Nekünk még jóideig csak álom marad a kertes ház (marad a panel).
Párod mint táncoslányKép Drukk hogy összejöjjön valami jó állás!

Toffi,
Azért drukkolok, hogy a ház-projektetek megvalósuljonKép

Leszter,
Jobbulást!
NagymamaKép
Gratula a kutyázáshoz. Nagyon szépen fejlődik PetraKép
KépekKép

Beu,
Gratula az álláshozKép
KépekKép

Gombóc, te is hiányzol. Zsombi nagyon ügyes, elképzeltem ahogy segít pakolniKép

Azúrt már én is akartam hiányolni. Hol vagy?

Zulu,
KépekKép

Timici,
Jobbulást a betegeknek!

Réka,
Gratula a duplázáshozKép

Norka,
Nagyon ügyes JaziKép Neked viszont nem lehet könnyű.
Milyen a fuvola, bejárattad már?Kép
KépekKép

Myssnia,
Szili továbbra is zabálnivalóKép

Orsoly,
Képek szupik.Kép Látom Lackó nagyon házias, porszívózni is segítKép

Beu, PsAndi,
Én héjastól leturmixolom a meggyet. Héj nélkül kellett volna?Kép

Kaska,
VíziszörnyKép Szegény megrémített Viola.

Elli,
Sok okosat nem tudok írni, csak a (saját és barátoké) tapasztalatokat.
Roni hason alszik. Háton nem igazán tudott, mert mindig felriadt. Volt kb. másfél hónap amikor végigaludta az éjszakát, aztán (szerintem) a nagy melegek miatt többször felébredt. Persze megszokta. Most már javul a helyzet többnyire 4-5 órát végigalszik. Délelőtt ő maga fordul hasra és alszik el.
Barátainknál éppen a hason alvás hozta a megoldást. Jobban elfáradz a picúr, ahogy emelgette a buksiját.
Egyik ismerősöm kisfia 10 hónapos, és éjszaka többször felébredt, napközben sem alszik (legfeljebb a babakocsiban, ott is keveset). Elvitték a babát alvásambulanciára. Nem akarlak elkeseríteni, de azt mondták nekik, hogy ilyen korban még nincs alvászavar, csak rossz nevelés.

Heppi,
Reklámfilm édesKép

Maci_2
maci_2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?