Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én este egyszerűen képtelen vagyok jönni. Általában bealszom Dorka mellett, aztán valahogy beesem a saját ágyamba.

Tegnap én is kaptam csomit. Nagyon szép rucikkal, és a csaj még két ajándékot is tett be. Én innen szoktam: http://trendiruci.gportal.hu
De csak csajszirucik vannak. Majd teszek képeket én is.

Szami: Gratula Máténak. Jázminnak, Annának jobbulást, bár ahogy olvastam Anna már jobban van. Örülök, hogy sínen van a házeladás.

Katlina: Sajnálom az autót. Robi nagyon cuki.

Judit: Ti is nagyon szép ruhákat szereztetek. Leti is cuki. Múltkor Kata is bealudt az etetőszékben, de Ő akkor beteg volt.

Dorka: Ha jó idő lesz, szerintem 4 kürül megyünk a játszóra. Még valaki esetleg?

Megyek, megpróbálom Katát elaltatni.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Szamóca, gratula a vevőkhöz! De jó, hogy meg tudtatok egyezni! Nem kell többet a háznézőkön idegeskedni. És kik veszik meg? Házaspár, gyerek van? Szimpik voltak?
Ja, jobbulást Jázminnak, Anna már teljesen jól van?

Balwin, szegény Annalucus...remélem, rendeződik majd a dolog. Aranyos lehet, ahogy ül-négykézláb halad :lol:

Betti, ki csinálja majd a műtétedet? Bettike ovijában mi a helyzet azóta?

Niki, akkor lehet, hogy Kata nem is fog már olyan sokat felkelni éjjel. Talán ez az egy dolog vigasztaljon. Dorka meddig szopizott?
Kata hogy van?

Fanna, jók a képek Nimiről, de élőben még jobb! :wink: Meddig maradtatok még Katiéknál? Érdekes ez az Argentína...tényleg életreszóló élmény lehetett.

Dorka, köszi az infót! :D Esküdni mertem volna pedig, hogy lány...Tervezem, hogy felhívom hamarosan Gy-t, majd úgy teszek, mintha nem tudnám! :wink: Ja, és gratula az első kiscipőhöz! Bizony, mérföldkő ez! Hol vettétek? (és mennyibe fájt? gondolom aranyárban volt...)

Katlina, jó, hogy Robika már jobban van. Tényleg jól összertört a kocsi. Most akkor hogy oldják meg a munkát a fiúk?

Judit, szép rucikat rendeltél megint a csajoknak! Leti nagyon aranyos, hogy beszunyált! :P

Remélem, reagáltam mindenkinek...bocsi, ha valakit kihagytam :oops:

Rólunk: a csempész jól halad, tervei szerint holnap befejezi. ztán még a szanitereket kell beállítani, gázkészülékeket visszatenni, meg festetni. A festők ígérték, hogy jönnek hétvégén. De jó lenne...(végre a saját kádamban fürdeni, vagy egyáltalán fürdeni :oops: )
Zsófi jól van, elég nyűgös még mindig, a foga továbbra sem akar kibújni. A kúszást tökélyre fejlesztette, pillnataok alatt ott van. Ott= ahol nem kéne :lol: Simán kijön utánam az előszobába, konyhába. Voltunk tanácsadáson kedden éééééés 7 kg! (6980 g)

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Sziasztok!

Szami!
nem is írtam, hoyg gratula Máténak a sikerekhez!

Tényleg a leendő szomszédok szimpik?

Jaj Letinek visszajött valamelyest az étvágy, bár válogatós, de legalább nem kell tukmálni... na akkor megpróbáljuk ezt a szirupot Grétinek mi is, hátha....Leti kezében az mc-is kaja, csak ezt akartam mutatni.....

Ditke!
Kitartást még ahhoz a pár naphoz, hátha gyorsan meglesz, aztán jövő héten már a szép fürcsiben fürödhettek!

Niki!
Hát remélem Leti nem beteg, habár ma megint folyt az orra reggelre... na majd kiderül.... úgy örültem, amikor mégsem lett az orrfolyásból nagyobb, hátha most sem...

Betty! Tényleg ki csinálja? után lábadozás, gyógytorna?

Dorka! cipis képet! tényleg mennyit kértek el érte? hol vettétek? most már nekem is nézni kellene Letinek tavasziasat/nyárit.... egy vagyon lesz!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

 
 

gyerkőcöm kifeküdt,van egy kis szusszanat!

Ditke!
Van egy másik munkás autónk is az 9személyes,de tegnap az is lerobbant szóval most a skodánk jár dolgozni de így sok emberünk otthon ül ami nem jó eggyikünknek sem,de majd lesz valahogy

Bbj!
Nagyon szupik a ruhák és ha van olyan hely ahonnan érdemes venni és vannak fiú ruhák is akkor felraknád a linket!!!

Dorka!
Megyünk valamikor a body-ért,cipőre én is kíváncsi vagyok!
Én postán adtam fel a pénzt és úgy emlékszem 200forintot fizettem plusszban rá,mert a saját költségét amennyiért eltudja neked küldeni azt ő beleszámolja vagyis nálam így volt!

Bawin,én is sokat filózom ezen a használt ruha eladáson,szerintem jó biznisz van belőle
Ja és székrekedésre ananász lé,csak nem tudom ők ihatják-e már!
De ha szereti a paradicsomot nálnk az is bevált!


Erika!
Réka szép mint mindíg!

Olga!
Kisbaba és anyuka hogy van???

Szami!
Áron felül ez jó!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Olyan hullán ébredtem :roll: Jázmin megint a kezemben... Elég nyűgi, bár nagy küzedelem árán az előbb leszívattam az orrát és győzelem! Most kap levegőt is és így egész nyugton hallgatja a Téli alma, nyári almát, miközben én itt írogatok :lol:

Mivel csak az utca elejére költözünk, a szomszédok annyira nem újak, de szerencsére elég magas mindenfelé a kerítés, mert bár semmi bajom egyikkel sem, de mások, mint mi (az egyik oldalon 80 feletti nénike, a másikon meg olyan nagyon értelmesnek, műveltnek látszó emberek vannak, hogy... :? ) A többi úgyis majd az ottlakásnál derül ki...

Judit, szerintem a jobb cipők mostanában olyan 6-12 ezer között mozognak, legalábis én így vettem Jázminnak és Annának is...

Kitartás, Ditke, már a finisben vagytok ! Ilyenkor mindig elbizonytalanodom, mibe is vágtunk bele... :oops:

Szép napot Mindenkinek, bár én azt hittem, hogy szebb lesz, hiszen reggel gyönyörűen sütött a nap, most meg olyan sötét, hatalmas felhő jön, hogy már a látványa is megijesztett...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Csak villámszélvész válasz:
a kiscipőt a 101 kiscipőben vettük, nem Siesta... Falcon a neve, 3 magyar ortopéd orvos fejlesztette ki, kemény a sarkánál, nincs benne magas haránt (asszem), és bőr persze... 6.000 Ft volt, most akciósak. Azt mondta az eladó, aki nagyon kedves, szimpi, segítőkész, hogy csak akkor van Mo-n ilyen cipő, ha az exportból marad, met amúgy oalszoknak készül.
MOst alszik a pipő kisgazdija, úgyhogy csak ilyen képem van:
Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


jajj, azt elfeledtem, hogy van zártabb, őszi modell, meg nyitottabb, szanda jellegű cipő is! Meg egy csomó színben!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
A tesco-ban akciós a brinyóülés van 4000 ez a gagyibb de van 7000 ilyet akarunk mii is Robinak!

Kép

Kép
katlina
 
 


Szami!
A leendő szomszédot a házvevőre értettem tudtam, hyg oda költöztök, csak egy kicsit tréfásan fogalmaztam...de megbocsátom neked, hyog nem kapcsoltál, nem volt jó éjszakád....

Dorka!
Mi is falcont szoktunk venni, én meg vagyok vele elégedve! na majd akkor most benézek Letinek kellene a Grétié az akkori, még használható állapotú 19-es, nem hiába az a 4 hós eltolódás, itt megbosszulja magát! :twisted:
Már tavaszi kellene nekünk is, egy ilyet, más színben elviselnék...talán rózsaszín... :roll:
meg ha akciós, akkor naggyon nekünk való! a 101-ben 50.000.- felett 10% kedvezmény is jár! nem kell sajnos sokáig gyűjtögetni....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Mindenkinek Üdv!

Olvasó üzemmód.......majd összekapom magam :D
Ditke, olyan fél 7ig:)

fanna3
 
 


Jó reggelt!

Már megint sehol senki?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka: Nagyon édes ez a cipőcske! :D Merre van ez a 101 kiscipő? Nem mintha holnap rohannék cipőt venni... :roll:

Szami: Gratula a házeladáshoz! Egész gyorsan ment! :D Jól vannak a gyerekek?

Ditke: KItartás! Titkosszolgálat nem volt még nálatok? A csempész jól halad....írod. :D :D

Balwin: Friss fotó esetleg?

Judit: Nagyon klassz ruhák vannak a linken, sztem én is fogok rendelni.

Olyan szép idő van, nem is baj, ha ma pangás lesz fórumilag...

Rólunk: Annak aki nem olvas át - blogot nyitottam. :D Elérhetőség a házacskámban.
jaimee1
 
 


Halihóó... csak "pár" képet dobok...

Dávid arcai...

Kép Kép
Kép Kép Kép Kép
szilbee
 
 


Azt hiszem, most még nekem se lesz nehéz reagálni a sok hozzászólásra! :?

Szilbee, jó kis gyűjtemény, tényleg milyen "sok" arca van Dávidnak! Hihetetlen, hogy lassan öt hónapos!

Jaimee, azt hiszem, szorgos látogatója leszek a blogodnak :lol: Érdekes, a Hull a szilva nálunk is bejön a gyerkőcöknek, ennyire még a Jön a kocsit szeretik talán... :oops: :lol:

A családom állapota kritikus: Jázmint ma vitte vissza a doktor bácsihoz a párom, még mindig hörög kicsit, köhög, nyűglődik, az ítélet: szedje el a gyógyszerét, s ha addigra sem gyógyul meg, irány vissza rendelőbe.

Ma Máté is hányt az iskolában, úgyhogy mély letargiában nézi most a Star Wars 5217. részét 1518-adjára... Merthogy ma egy gitárkoncertre mentünk volna kettesben.. :roll:

És hát akkor most jövök én... Azt hiszem, most kerültem padlóra: kiütött a házeladás-, vásárlás minden rámszakadó nyűge, Anna és Jázmin ápolása, a hitel intézése, úgyhogy alig állok a lábamon. De szó szerint... Reggel egy kis hányással kezdtem, azóta folyamatos hasmenés, majd miután rosszul lettem a zuhanyzóban, még a pánikroham is rámtört... De szerencsére (meg köszönhetően annak, hogy Anyát riadóztattam reggel a család megmentésére), s fogta közben a kezem, így legyőztem, nem ájultam el. Fájnak a varrataim, mintha a mellkasomon egy üllő lenne, a lábaimon nem tudok megállni, szinte csontig hatol a fájdalom... A fejfájásom már csak a desszert... Ja és kettőt látok néha... :shock: A párom szerint most kéne kifizetni a lakást és akkor csak a felébe kerülne... He-he, inkább nem mondom, mit gondoltam...

Most megyek, mert megint elkezdtem szédülni.

Jobb hétvégét Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Nem mondjátok, hogy ennyi a mai termés?! :shock:

Dorka, nagyon klassz a topán, Szabit is kérjük benne!

Szilbee, de rég láttuk Dévidet! Jók ezek az arcocskák!

Remélem, már mindenki meggyógyult ebben a szép időben.

Sajnos a burkoló mégsem haladt olyan jól, mint állította :twisted: most már mérges vagyok. Itt rontja majd a levegőt szombat, vasárnap is. De aztán már remélem, tényleg végez!!! Mondjuk szépen dolgozik, és mint tudjuk, jó munkához idő kell. Jobb, mintha csak összecsapta volna. Na mindegy, hagyjuk...

Mi is sokat sétáltunk, vagyis kenguruztuk ma. Meg tegnao is. Azt hittem, leszakad a vállam. Zsófi egyszerűen nem marad meg a babakocsiban, ha nem alszik, nem lát ki normálisan. Holnap elkezdünk nézelődni sportkocsi ügyben, hát nem tom, mit találunk Szolnokon... :roll:

Na teszek egy képet, a tavasz örömére!
Kép

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szamóca, megelőztél, így most látom, hogy betegek vagytok. Jobbulást családilag! Még jó, hogy volt segítséged, ez a pánikroham nem hangzik túl jól... :?

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Sziasztok!
Bocsánatot és elnézész szeretnék kérni tőletek, hogy így eltüntem az utóbbi időben, de mint legutoljára írtam valami nyavaja rám szakadt, amit valahogy "átvészeletem", de igazán nem jöttem helyre, folyt az orrom és köhögtem, majd most hétfő óta a hangom sem az enyém.A munkatársaim szerint olyan mint a japán kakasé, ezt csak a család élvezi, mert nem tudok kiabálni.Kristóf is beteg lett, torokgyulladása volt, őrá a Mama vigyázott még én dolgoztam.
Katlina! Láttom nálatok is beindult egy pechsorozat, de most már majd csak vége lesz. Egyébként nagyon jók lettek a lagzis fotók.
Balwin!Egy emlékezetes dolog nálunk is történt amikor Kristóf 10 hónapos volt, kiesett a babakocsiból, az volt a szerencse hogy sapka volt rajta így nem lett semmi baja sem. Van a gyerekeknek védőangyaluk!
Szilbee! Dávid már nagyfiú, hihetetlen hogy még csak 5 hónapos.
Bbj! Majd hanyatt vágtam magam amikor az iwiwen üzenetet kaptam egy ismerős csajszitól, hogy angol Barbis ruhákat árul és kb.800-2000Ft-al is van amit drágábban ad ahhoz képest ahonnan mi vettük.
Vasárnap Kecskemétre megyünk színházba Kristóffal.
Remélem a hétvégén jó idő lesz és sokat tudunk a szabadban lenni.
Bocsi hogy csak egy-két dolgra reagáltam, de a gyrekek már nyaggatnak a gépért.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Csak egy gyors...

Szami és Márti! Jobbulást nektek!

Márti! Kicserélhetnéd (ha időd engedi) az avatarod! A talin alig ismertelek meg, olyan jó csajszli vagy!

Judit és többiek! A vasárnapi szolnoki ruhabörzésről van valami közelebbi infótok?

Holnap 2kor szidjatok!

Katlina! Köszi az érdekődést, tegnap délután hazaengedték őket, jobban vannak.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Na végre, egy kis termés....

Szami!
Jaj nagyon sajnállak Benneteket, és jobbulást, kitartást, bár most jön a tavaszi fáradtság.... anno én is mennyit álltam a hitelért, apám! még most is rosszul leszek, ha rágondolok!

Nálunk sincs Gréti 100 %-osan jól, sőt ma Letivel si voltunk, de egy másiknál, a mienk nem rendelt, a múltkor a Gréti klacidja nem is volt szörnyű, ez is az, csak a baby, húú valami iszonyat! nem is kell neki. kububan a fele becsúszott, meg ráadásul a száraz köhögésre köptetőt kaptunk, szóval hétfőn megyünk vissza a mienkhez...

márti!
Húú egy kicsit rám hoztad a szívbajt, először azt hittem annyival olcsóbban, egy ismink nekem is mondta, hoyg biztos 5-6 E. volt darabja, mert tudja miylen drágák a barbies cuccok...

jobbulást Neked is!

Szilbee!
Kitartást a hétvégéhez! A képek szupik a hasalóson minta egy kis díjbirkózó! A fogacska meg majd csak kijön....

Ditke!
A pluszba lesz most 15000-ért és igen tetszetős, a színválasztékot nem tudom, de nekem bejött kép alapján... nézd meg netem biztos benne van a katalógus, letölthető.

na mentem fürdeni....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga! Szidlak mi lesz? én cska annyit tudok, hoyga Széchenyi tornaterem? 9-12-ig .. vagy 8-12 Évi jobban tudja, azt hiszem a wiwen is írta, igaz?
Én is mentem volna, de misiék mennek a Mátrába méheknek helyet nézni, így csak a szívem fáj utána...
bár ma is vettem tuti jó őszi/tavaszi hímzett őzbarna kiscsizmát, oylan igazi szoknya/csizmanacihoz valót... turis ez is....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hall :)

Szilbee, nekem továbbra is esik le a Zállam Dávid méreteitől :lol: Kicsi szumóbajnok :D

Ditke, deéééédes Zsófi ebben a szerkóban :lol: Szép lányka ő is :D Heh...építőipari munkásban még nem láttam határidőre dolgozót. Sztem mán a szakipariba is így veszik fel őket...követelmény az idő nemismerete.

Judit, hát én néztem nagyot, amikor a címkén lévő fontból kiszoroztam a magyar forintot...majdnem a duplája jött ki, mint amennyiért mi vettük...nemtom merjek é belegondolni, honnan szerzi :mrgreen:

Szamóca, remélem hamar kilábalsz a dologból! :( Vigyázz magadra...

Márti, hát a babakocsibólkiesés se kellemesebb... :( Ha már itt tartunk, én 3 évesen leengedtem babakocsistul az unokaöcsémet a lépcsőn :oops: Senki nem tudja, hogyan, mert a kocsi le volt fékezve...

Olga, szidlak, szidlak! Majd megmondod, mié kell :wink: De drukkolok, hogy sikeráljon!

Jaimee, nincsen :) Sokszor nincs időm kivárni, amíg ellazul a kamera előtt, és visszatér a gép kézbevétele előtti foglalatossághoz :roll: Gébbetátottszájjalbámulós képünk meg mán van elég :mrgreen:

Képzeljétek, Hunci ma meglódult négykézláb! Elkezdett fiókokat rámolni, forgószéket tologázni, most este meg elbandukolt a fürdőig :lol: Leraktuk a földre, és röpke két hét alatt behozta, amit pár hónapja már hiányoltunk nála :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Ditke, küldtem neked mélt babakocsi ügyben :)

Jóccakát mindenkibe :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hehe, nyelvtan vizsga ma... :roll:

Én is tavaszi cipőt akarok venni, vagy már írtam? :oops: Csütörtökön be akartam menni a 101 kiscipőbe, de olyan szépen játszott Balázs. Az nem jutott eszembe, hogy az apja is tud rá vigyázni... :oops: Tegnap eszembe jutott. Ők játsziztak délután, én meg főztem. :(

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Gyorsan benéztem az iwiwre, de nekem nem jött üzenetem Évitől, és az üzenőfalon sem találtam ilyen jellegű infót tőle.

Milyen régen írt már ő is ide!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó reggelt!

Dorcsim maminál aludt. Annyira furcsa, hogy nincs itthon. És bár pár napja még nem nagyon akart ott aludni (csak ott lenni jó sokáig), tegnap már le sem lehetett volna beszélni arról, hogy elmenjen és ott maradjon. Ma mennek a vasútmodell kiállításra. Mi meg megjártunk Katával tegnap a fülészetet, még egyszer vissza kell vinni, de javulgat.

Szami: Pánikroham? Ez nagyon rosszul hangzik. Máténak is jobbulást! Annna már jól van?

Balwin Judit: Gratula Annalucusnak a mászáshoz!

Ditke: Nagyon édes zsófi, tiszta anyukája.

Szilbee: Dávid is cuki. Nekem egy kicsit Szabira is hasonlt. Már akartam írni Neked, hogy a szolnok.hu-ról már le lehet tölteni az óvodai jelentkezési lapokat és a körzethatárokat. Állítólag oda kell vinni, ahová tartoztok.

Olga: Jó volt látni balázst. Olyan aranyos, vidám fiúcska. Délután szidlak én is.

Judit: Gumicsizmát honnan rendelted?

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? mit csináltok?

Ditke!
El is felejtettem írni, hoyg csudaszép Zsófi és a cuccok is tetszenek, az a sapi.... hol vetted? a kabi is nagyon jó!

Niki!
Gumicsimma is az evcaruciból van.

katlina!
Köszi választ, aztán ha mégis lenne valami ez ügyben szóljál!

Olga!
Szidlak, szidlak!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga: Mi is szidunk keményen! :)
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Hát lehetne szebb idő is! :(

Szilbee!

Húúú!! Dávid de nagyon édes. A karját csodáltam egy jó darabig, hogy micsoda húrkás :D

Ditke!

Zsófi egy kis rózsaszín angyalka :D nagyon jól áll Neki a szerkó

Balwin!

Anna Lucus négykézláb közlekedik? De jó! :D Na nemsokára már ez sem lesz Neki elég és arról számolsz be, hogy kapaszkodva feláll.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Olga!

úgy is sikerül

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ditke: De bunkó vagyok. Természetesen Zsófi, nagy betűvel. Még nem válaszoltam, hogy Dorkát 9 hónapig szoptattam, szóval Katánál jónak számít ez az egy év.

Jaimee: Réka babónak boldog hófordulót!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Csak esik, csak esik, csak esik...... napocska elment, ki tudja merre?
Küldje vissza gyorsan, hogy mehessünk a rétre!
:lol: :)

Keresek egy verset: Legyen aranyos, egyszerű, 4-8 soros, amit anyáknapján Brigitta mondhatna keresztanyukájának, meg a dédinek.
Mamának találtunk jót, kicsit hosszú, de már majdnem tudja kívülről.
Tudnátok ajánlani valamit?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Olvasó üzemmódban voltam napok óta... valahogy nem megy az írás...

Megkerestem nektek a börzés infót (én is kaptam)

Kedves Anyukák, Nagymamák, Szülők!

Áprili 13.-án vasárnap immár hatodik alkalommal rendezzük meg nagy sikerű szolnoki babaruhabörzénket!

Helye: Szolnoki Széchenyi István Gimi Étterme (Széchenyi lakótelepen)
Ideje: április 13. vasárnap délelőtt 9-12 óráig.

Lehetőséged van árusítani, egy asztaljegy 850 Ft két szék is jár hozzá :-) vagy tudunk csak helyet adni 500 Ft-ért, akkor Neked kell hoznod olyan alkalmatosságot amiről árulsz.

Lehetőség nyílik idén első alkalommal a Vöröskeresztnek adományozni gyerkmekholmit - ami megmarad a börzéről vagy fel szeretnétek ajánlani. Adományaitokat előre is köszönjük!

Nagy szeretettel várjuk a kedves vásárlókat is, nekik 100 Ft belépőt kell fizetniük (10 éves kor felett). Szeretnénk, ha sokan keresnék fel börzénket, mert akik árulnak igazán szép holmikkal és nagyon olcsó árakkal várnak benneteket!

Asztaljegy vásárlás és infó nálam: 70/565-4929

MINDENKIT NAGY SZERETETTEL VÁRUNK!!!

GYERTEK MINÉL TÖBBEN!

Kellemes napokat addig is :-)

Edó

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szami, nagyon rosszul hangzik amit írtál magadról, én is voltam ilyen állapotban. Rajtam anno a Koezim Q10 tabletta segített, tényleg csodákra képes!
Jobbulást, és próbálj néha kicsit lazítani!

Erika, ja, eső... pont ma beszéltük a barátnőmmel, hogy mire végre hétvége van, tudnának játszózni a gyerekek, akkor tuti elromlik az idő. Döntöttél már munka ügyben?

Olga, akkor egy nagy kalappal (de azóta már biztos túl vagy rajta!)

Mi megint nyílt napon voltunk a suliban, Csonginak nagyon tetszett (bár nem akart menni...).

Balwin, a földön tartózkodás Csonginak is nagyon bejött :lol: Kezdheted a virágokat-polcon lévő tárgyakat eggyel fentebb pakolni :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Halle :)

Rékának Boldog Negyedik Hófordulót! :D Jaimee, jó a blogod, időnként tuti beleolvasok majd :)

Kati, azzal is próbálkozik már... :)

Kiccipét én is szeretnék venni, megnézem majd azt a 101 kiscipőt :) Dorka, nagyon jó a tiétek! Tetszik Szabinak is? Mármint járásilag :wink:

Holnap remélem nem esik, kutyakiállításra megyünk J.berénybe.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Évi, elkezdtem :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Nyíltnap: remélhetőleg később is bejön neki :D Melyik suliban voltatok?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin, a Kőrösiben a Nagy Imrén. Körzetesek vagyunk, úgyhogy csak azon izgulok, hogy a haverjával (akit már tesónak szólítunk :lol: ) egy osztályba kerüljön.
Kicsit azért attól tartok, hogy ha megun valamit akkor nehezen lehet rávenni, hogy csinálja tovább, tartok tőle, hogy ez lesz a tanulással is :wink: :?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


No, megyek is, gyerek a szomszédban, megyek én is pletyizni. Nem tudom, mikor tudok jönni, mert ebben a szép időben Csongi rászokott a gépezésre.
Ja, apa letöltötte az Age of Empirest, hát azt játsza egyedül a gyerek...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Rékababának Boldog Hófordulót!

egyébként tényleg nem tudod mivel lepd meg apát, Jaimee?
na most látom, nincs is már fent az a vonalzó....

Judit!
gratu a mászáshoz!
én anno, és most sem, nem vagyok hajlandó átrendezni a lakást, csak mert a gyerek eléri...nem nyúlunk hozzá, és punktum. na persze van, hogy eszi a virágföldet, meg leveri a virágtartót, miközben tolja a ruhaszárítót, de egyedi eset, meg egy kis koszt meg kell enni
:wink:


Jó barangolást holnapra! mi az apropó? állatszeretet, vagy csak leány miatt, lásson kutyát is?

Évi!
Köszi az infót, menni kellene a szomszédasszony azt mondta, ő fogja Letit, csak menjünk :lol: na még alszom rá egyet...de nem igazán tudom, hoyg ez hol van segítség? hátha a térkép sem tudja...

ja, én is úgy haragszom erre az időre, most mikor itthon van Misi is, és tudnának kint szaladgálni, én meg nyugodtan haladnék a dolgommal idebent, szakad....

Erika!
Versügyileg net talán? anyaknapja.lap.hu bizti van....


A nem írók! MIZU?

jaj a lightos böjttel szépen haladok, nagyon fajintos... egyáltalán nem vagyok éhes...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok! Köszi mindenkinek a szidást! :D Elfelejtettem írni, hogy édesanyám neve Rajk Julianna... :lol:

Hát, ha egy 20 perccel tovább maradok, talán jobban is sikerülhetett volna, de akkor nem érem el a vonatot és csak a 15.47-essel tudtam volna hazajönni. Azért egy görbülősben reménykedek.

Képzeljétek apa lent dekkol a kocsiban balázzsal már egy jó órája! Kint voltak anyósnál, aztán gondolom a gyerek belaudt hazafelé jövet! :lol: De nem baj, mert azóta mesült a bbj Judit féle csokiskocka, elmosogattam, most meg gépezek. :mrgreen:

Évi! Köszi az infót! Mostmár legalább tudom mennyi a belépő. Mert ha 500 .-/fő körül lett volna, akkor nem biztos, hogy elmegyünk.

Niki: a Barbis csizma témához: Én talán pont tegnap láttam a teszveszen is. Én is örülök, hogy újra látthattalak benneteket, csak Balázs sose arra akart menni, amerre a lányok voltak. :roll: Meg tényleg féltem, nehogy lefertőzzünk bárkit is.

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!

Apa nem kap meglepit :oops: :oops: , majd választunk együtt egy inget, pólót, ami megtetszik neki. Olyanok vagyunk lassan, mint az 1000 éve házas, pedig.....

Judit: Én sem pakolnék, aztán majd meglátjuk mi a modell és mi a valóság minálunk.....Apa nagyon kényes a hangfalaira és valaki bogarat ültetett a fülébe, hogy a piritós és a játékkocka nem igazán előnyös a hangfalon BELÜLre paszírozva. :? :? :D

Olga: És mit csinálnak a garázsban? Miért nem jönnek/mennek be?

Nnnna, Réka nem akar aludni. Ahogy így rálátok az ágyára, épp most dugra ki mindkét lábát a fejvédő alatt!!! Közben morzsolgatja a Pötye kutyáját. De csendben van!

Szép idő van, ja.....bár ez is jó valamire.... (De mire??)
jaimee1
 
 


házas=házasok
jaimee1
 
 


Jaimee! Kint éll az autó az ablak előtt. Babó elaludt ahazfelé jövet, és apa nem merte kivenni, mert félt, hogy felébreszti. De már egy jó 20 perce feljöttek, felébredt babó!

balwin Judit! Nem tudom ezt a FP játékot kerested-e a múltkor:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=25

Az ára miatt tettem be, te kevesebbért láttad, ugye?

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Grat!

Mondd már meg nekem ,hogy hogy lehet az, hoyg Te mindig sütit sütsz, és oylan csini vagy, én meg koplalok, aztán akkor sem!!!???

Jaimee!
Már mi sem szoktunk venni semmit, max én kapok virágot, aztán pussz-pussz... régen akkor elmentünk vacsizni, most a gyerekek miatt nehezebb, de mivel mi késő ősziek vagyuk, sztem addigra visszatér jó szokásunk...
:wink:

Nekünk Gréti a mélynyomóba egyszer két zsírkrétát dobott be, de befér a kezem, így kivettem... azóta sem.
Hallottam olyat, hoyg megetette a gyerek a videólejátszót túró rudival, vajas kenyérrel.... ilyenek nálunk nem voltak. Bár már Leti is tudja a dvd-t kinyitni, de nem rak bele semmit eddig... remélem nem is fog...

Fanna!
megy pü.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Amilyen az idő, olyan a hangulatom is.Egész nap fáj a fejem.Én is szívesen elmennék holnap a börzére, de 13 órakor indulunk Kecskemétre, elméletileg a csoporttal kellene színházba menni, de nekem nincs hozzá kedvem, és a család pedig utánam jön hogy csavarogjunk egyet Kecskeméten, remélem az idő jó lesz.
Olga! Köszi a dícséretet, jól esett.Majd igyekszem valami jó képet csináltatni magamról ami nekem is tetszik és akkor cserélek.Sajnos én nem vagyok magammal megelégedve, lehetnék 10-15 kg-mal könnyebb.
Nálunk annak idején a videó volt a zsírkréta raktár, Angi annak használta.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Judit, a kutánkat visszük (kuvasz) kiállítani :)

Hát én se szívesen pakolok, de rá kellett jönnöm, hogy van pár ingatag, nehéz cuccunk :mrgreen: Hogy a fiókokban rejlő (műszaki) zsinórhegyekről ne is beszéljek :?

Évi, szerintem a tanulásra alapból nehéz rávenni a gyerkőcöket :D Mármint intézményes keretek között...

Márti, hátakkor rátok is szép napot holnap :lol: Egyetértek avatar ügyben Olgával - meg már Fanna is írta -, cseréld le :wink: Ha utcán jöttél volna velem szemben, nem ismerlek meg :shock: :)

Olga, nem, nem eztet :) Olyant, ami Juditéknál volt.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


BBJ, a Széchenyi gimi szerintem az, ahol mi focikupázni szoktunk.... Ha a város felöl mész, jobb kéz felé lesz egy piros iskola, utána beállsz a parkolóba, a gimi egy fehér épület barna tetőkkel. De ha megállsz a Kaurinál, a cukrászda melletti 10 emeletesek után van. Na, jóóó értelmes vagyok.

De ha gondolod, írok a csajnak, akitől az infót tudom, és kérek egy pontos címet...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Olga, remélem sikerült! TMáskor szólj, ha sütöd a sütit, elmegyünk lemeózni :wink: :lol:

Balwin, hát ha rám ütött a gyerek, minden fontosabb lesz neki, mint hogy leüljön tanulni :wink: De akkor remélem a gyors tanulási tempómat is örökli :wink:

Csongi nagyon pakolós volt, de érdekes módon a műszaki cikkeket békén hagyta...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi!
Köszi az infót, akkor most már tudom melyik az... nem tudom még megyünk -e majd Leti eldönti az éjszaka.... van egy hőemelkedése, meg elég csúnyán köhög, Misi hozott stodalt, hatni látszik....

judit!
Kutya? és hol van, nem is tudtam, de nem veletek él, vagy igen?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?