Új privát üzeneted érkezett!

Magdolnam
Hihetetlen gyorsan átálltam a kislány gondolatára. :lol: Fiús cuccot,nevet semmit nem akartunk addig míg nincs meg a 2.genetikai uh. De tegnap kapott 2 rózsaszín,gyönyörű nadrágot…szóval mostmár lesz szíves csajszi maradni. :wink: :lol: :lol:
Amúgy én abszolút ennek a mostani uh-nak hiszek 13 hetesen még nagy a tévedés lehetősége….
Kaja:nagyon jól hangzik!!

Nati
Én is 5 hónapos baba mellett államvizsgáztam…és ragaszkodtam hozzá,hogy csak akkor tanulok ha ő alszik…hogy ne szenvedje meg a baba a tanulásomat. De nem volt semmi gond, sokat alvó baba volt Heni. :D Menni fog Nati!!
Timmerman doki tarifáját nem tudom,nem láttam kiírva…nekem pedig ugye ingyen csinálta :oops: …sőt mondta menjek vissza 30 hetesen…akkor gyönyörű képeket csinál majd.

Muffin
Azt szonografus lány csinálta a kórházban. De én nem haragszom senkire,hogy fiút mondott….én voltam a butus,hogy elhittem (hiszen én tudom lányt kevésbé lehet téveszteni…de fiúból még lehet lány…hiszen a clitorist simán lehet kukacnak nézni….főleg akkortájt mikor én voltam!!!)
És különben is kimondottan feldob a hír,hogy csajszi :lol: :lol:


Márti
Én is gondoltam rátok tegnap…csak nem volt net elérhetőségünk…de Peti megszerelte nekem az elöbb…konkrétan kezdtek elvonási tüneteim lenni,hogy nincs netem... :roll:
Remélem a fiúk ügyesek, gyorsan gyógyulnak. De jó,hogy ilyen hamar jöhettek is haza!!! :D

Anda
Óriás drukk!!! :)

Viri
Összefog jönni az a kistesó!!!! Nálunk Heni össz 6 napot jár bölcsibe mikor kiderült lesz tesó…szóval akkor a bölcsis pályafutásunk gyorsan befejeződött. :roll: :lol: :lol: De maximalisan megértem,hogy szomi vagy…nekünk is a biztonság kedvéért kellett a bölcsi ha tesó váratna magára….
Én magas tgyást,gyedet kaptam….gyesen leszek mikor születik tesó és így ugyanazt a tgyást,gyedet kapom amit Heni után!!!

Csucsu!!!
Teljes szívemből sajnálom,hogy így alakult!! Sok erőt kívánok most Nektek!! Teljesen ledöbbentem….
:(
holka
 
 


És képzeljétek kb 1 hete úgy beindult a rúgdosás...Peti is simán érezte tegnap :lol: ...sőt már napközben is olyan sokszor érzem ŐT!!!
holka
 
 


Holka, ez tök jó......nálunk sajnos Gábor még nem érzi :cry:
szeretném ha most Ő is érezhetné :lol:

Kép
Kép
odri
 
 

 
 

Odri! Fogja nemsokára a párod is érezni!!! :wink: :lol:
holka
 
 


Már alig várom :lol: :lol:
Biztos benne van az is, hogy én nem vagyok sovány :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok.
hulla vagyok, holnap jöna család, sütöttem főztem, d emég holnap a fele visszavan. tegnap voltam 30.éves, és jövő héten névnap, idén egybetartom, nem bírok 2szer készülődni.
de gatya ügyben még bajban vagyok, amim van 2, még nagy, a bandázs amit a brendonban vettem, 3 helyen elereszettte a varrást---RÖHEJ-!!
most varrónáninél van. gatyám nicsn amit szétszabdalhatnék, de már 3 turit megnéztem, semmi. holnap marad a kínai, meg a piac, mert ez így nem állapot. hiába veszem fel a bandázst a cpzár néha szúrkál.
boicsika, hogy csak ilyen gondjaim vannak, ne hargudjatok.
én még mindig nem érzetem a babókámat, néha a méhemben szúrkálást, lehet ő az, nem tudom, pedig már kellene.
Amúgy kedden megint megyünk uh-ra a magándokimhoz.
remélem kapok képe is.
jók legyeteka hétvégén, szerintem nem lesz időm írni, holnap tuti nem!

mindenkinek minden szépet és jót kívánok a hétvégére!

Kép
andyfekete
 
 


és bocsika a helyesírási hibákért.

pusz

Kép
andyfekete
 
 


Andy, Boldog szülinapot kívánok :!:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak fáradtan. Ja és semmi nem történik velem. :roll:
Olvasgatlak titeket, hétvégén kapcsolódom is majd. Márti, örülök, hogy a fiúk jól viselték a műtétet, fotókat várom!
Magdolnam, nagyon ari a malackád!
Holka, ez aztán szép kis történet, de sztem nem bánjátok. :wink:
Bocsi, akit kihagytam, majd jövök még a hétvégén. Puszi!
Ja és a táblázatot most már megcsinálom, ígérem! :oops:

Kép
jenny29
Mór
 
 


csucsu!!!!!!!!!!!!!! hallottuk hogy mi történt veled! Nincs vigasz erre az egészre, de légy erős és koncentrálj az új házra és próbálj nem nagyon letörni.

viri, én is kérek privit!

voltunk jót sétálni, és megvettük a burkoláshoz a lapot a teraszra. Május végén meg is lesz csinálva. :) Előtte meg szigeteljük a házat. Végre jól fog kinézni. :) Már alig várom. És mire jön a bébi szép helyre tudjuk hazahozni. :)

KépKép
muffin
 
 


hát itt nem sok történt... majd én is később benézek szerintem. mindenkinek olyan szép napsütéses időt mint ami itt van! :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!

Csucsu :cry: :cry: :cry: én is nagyon sajnálom a történteket. :cry: :cry: :cry: Sok-sok lelkierőt kivánok, hogy valahogy átvészeljétek ezt a nehéz időszakot :cry: :cry: !!!

Mindjárt dobom a képeket!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Műtét előtt:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kábán, egy szirupot adtak amit meg kellett igyanak és elkábitotta őket

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Műtét után :(

Kép

Kép


Huni Vuk-ot kerget, öleli a klotyót :shock:

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


A WC-re no comment!!!! :x :shock: :evil: :!:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jéééé, halálian néz ki a kórház és a laptop :lol: ez tetszik. Az a szerencse, hogy mind a 2nek egyszerre vették a manduláját és együtt rosszalkodhattak :wink: Nagyon helyesek!
magdolnam
 
 


Márti
Már látjuk kitől örökölte Huni a szép fürtjeit!! :lol: :lol:
Szegény fiúk :( ...már remélem virgoncok újra!! :D
holka
 
 


Másnap reggel:

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


EZ MEG JENNYNEK DEDIKÁLVA!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
már látjuk kitől örökölte Huni a szép fürtjeit :lol: :lol:
Remélem mára már 2 virgonc fiad van :D .
WC...atyaég. :shock:


A kislányunk EMMA lesz!!! Már mindeketten így érezzük csak a rend kedvéért este átnéztük az utónévkönyvet …vicces volt mert úgy nyitottuk ki a könyvet,hogy „na nézzünk Emmának egy nevet”. Szóval ő már olyan Emma!!
holka
 
 


Még a kajálásnál is a laptop volt a menő :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
ügyi vagy,hogy bevitted nekik a laptopot...legalább gyorsabban telt az idő és elterelted a figyelmüket.
holka
 
 


Kösz Holka :lol: , de remélem a szinét nem fogja örörkölni :wink:

Magdolnám:
a kórterem tényleg szép volt, de a Wc, az kész katasztrófa. Nagy alvadtvér darabkák benne, nem lehetett rendesen lehúzni. Hunit minden rokakoma után fertőtlenitettem. Ölben nem tudtam tartani annyi ideig, mert nehéz lett volna, igy a klotyót kibéleétük wc papirral. :x :x

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


magdolnam:

sok doki mikor látta, helyeselte és okos ötletnek találta.Volt aki mosolygott rajta, volt aki csúnyán nézett, de nem érdekelt, fő hogy a fiuk jól érezték magukat.
Szerencse nem maradtak kellemetlen emlékekkel... :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


szerintetek mit csinálhat odabennt Lizi???? Olyan érzés, mintha abtronicot használnék, tudjátok, mintha egy picurka áramot vezetnének a pocimba és úgy zsibbadna. De ekkor határozottan lehet érezni valamilyét
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Márti, ezek a kicsik annnnyira édesek! Köszönöm a nekem dedikált képeket!!!!! :D :D :D
Nagyon örültem neki, le is mentettem a gépemre. Huni a pici bekötözött kezével, meg kell zabálni!!!
Én is egyre inkább gondolkodom egy lap topon, csak olyan drágák. Igy egyszerre is netezhetnénk apával. Csak sajna én bele vagyok zúgva az Apple gépeibe, azok meg csak Carrey Bradshow-nak megfizethetőek. :lol: (Na jó, egy kicsit Szex és New York mániás vagyok...) :)

Holka, ezen jót nevettem, Emmának nevet válaszottatok? :D
Szép név, egyszerű és mégis ritka.

Lilla, veled mi újság? Olyan ritkán jössz.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Nyomja az idegeket a kiscsajszid :lol:
holka
 
 


ó szóval az azt jelenti.... akkor arrébb kell simogatni :D
Jenny, az apple-k nagyon jók csak horror áruk van! UGye a szín sem mindegy... árban különböztetik meg. Nekem is 2 gépem van. az asztalit apára bíztam, a laptop meg az enyém, de ugyanúgy használja ezt is :evil:
magdolnam
 
 


Mindjárt teszek fel én is pocakos képeket, csak a fejemet ne nézzétek :oops:
magdolnam
 
 


Kép
magdolnam
 
 


Kép
magdolnam
 
 


Márti
Nagyon aranyosak a fiúk, jól elszórakoztak a filmnézéssel. WC, hát nálunk se jobb itt a nőgyogyin. jobb esetben van wc deszka amit ki lehetett rakni wc papírral, mert hát frissen műtve nehéz felette megtartani magam. Nálunk még a falon is volt vér, de hogy került az ode? na min1. Nem is akarok itt szülni.

Holka
Emma, nagyon szép név. nem sűrűn találkoztam még vele.

Jenny
Nekem Apple gépem van, astali és laptop is. Nagyon szeretem, nincs vírusveszély és nem is annyira drága. Sokkal kevesebb a macera velük, tovább bírják.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti:
Nagyon szép fiaid vannak, még mandula nélkül is :)

Magdolnam:
Hát igen, ez már méretes pocak :) És ennél még nagyobb is lesz :)

Tököm kivan a biztosítókkal! Apunak az életbiztosítását próbáljuk intézni, csaj telefonon annyit mondott: töltsük le... De hogy pontosan mit,abban nem segített. Még ezért is rohangásszon az ember! :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Anda: mizu? Gondolom nagyon görcsölsz és nem tudsz gép elé ülni. Pár nap és jobb lesz!!! Kitartást. És gyere jó hírekkel!!!

Muffin: csak Gröniről küldtem privit a többieknek, mert nagyon aggódtak érte. Küldjem el azért? Te hogy fogsz a szabiddal fél évet nyerni???? Mennyi jár neked????

Nati: pár hét és igazi energia bomba leszel :)

Magdolnam: a szobáról nem lesz kép??? Nagyon helyes vagy ezzel a nagy pocakkal ;)

Mágnes: azt tudom, hogy ha gyes alatt szülök akkor kapok megint gyedet, csak az összeget nem tudom, hogy azt akkor hogy számolják. Biztosító miatt gr…. :(

Márti: akkor elég jól viselték a fiúk a műtétet. Örülök, hogy ilyen jól ment minden.
Nagyon jó fejek a fiúk a képeken. :) Úú a wc nagyon gáz lehetett :(

Holka: mennyire vagy biztos abba, hogy annyit fogsz kapni, mint Henivel? Én olvastam olyat, hogy a minimálbér kétszeresének a 70 %-a jár, ha nincs meg a 180 nap biztosítási időd a szülés előtti 2 évben. De én már tök bele vagyok zavarodva az egészbe.

Csucsu: nagyon sajnálom a történteket. Ezt nem hiszem el, hogy ez veletek történik. :(

Andy: BOLDOG SZÜLINAPOT!!! Drukk keddre!!!

Este apa újra rakja a gépet, lehet holnap nem jövök. Vigyi magatokra!!!

Bocsi, ha valaki kimaradt. ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Megjöttem! Köszönöm, hogy gondoltatok rám!

Jelentem HSG-n túl vagyok! Minkét petevezető átjárható most már! A jobb oldalival nem volt gond, de a bal oldalon volt egy pici letapadás. Nem volt fájdalmas, inkább csak rendkívűl kellemetlen. Az egészben az volt a legrosszabb, amikor a doki a katétert felrakta a méhüregbe. Brrrr.... na az nagyon gáz volt, de túlélhető. Még egy picit vérezgetek, de azt mondták, hogy ez belefér, mert ki kellett tágítani "szándékosan" a méh szájat. A doki azt mondta, hogy a következő 3-6 hónapban nagy eséllyel indulhatunk a babáért!

Márti:
Örülök, hogy a fiúk túl vannak a műtéten, és hogy jól vannak!

Kép
anda81
 
 


Anda:
Örülök,hogy túl vagy rajta, és nem volt olyan borzasztó! Lehet, nekem sem ártana megint egy HSG?... :roll:

Viri:
Hát az összeget sajnos nem tudom..Én abban bízom, hogy ugyanannyi lesz, mint első babánál.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Anda, de örülök hogy már sinen van a dolog. Milyen érzés volt? feszítő?
Még nagyobb??? Nem tudom, hogy fog elférni :roll: és hogy fogok levegőt kapni :shock:
ÓÓÓÓÓÓ, a szobáról? :D Csak szép sorjában :wink: Apa nm kapkodja el :evil:
magdolnam
 
 


na megjöttünk egy kis sétából. viri, akkor nem, csak azt hittem, hogy valami más... :) Szóval.
Gondoltam nektek is megmutatom hogy milyen kiságyunk lesz valószínű. Eddig úgy volt, hogy csináltatjuk, de most találtam egyet, ami pont befér, és szerintem nagyon szupin néz ki. Habár utazóágy, de úgysem szeretném egy éves kora után használni, mert remélem addigra sikerül rendbe tenni a tetőteret és akkor lesz rendes ágya, amit majd később heverővé lehet alakítani. :)
Úgyhogy gyönyörködjetek. :) Én legalábbis azt teszem akárhányszor ránézek. :)
Kép

KépKép
muffin
 
 


tök jó!!!!!!!
magdolnam
 
 


Jó reggelt!

Ma röfi kiállításra megyünk, majdnem vittem Ninát is :) már nagyon várom!
magdolnam
 
 


Szépséges jó reggelt!

Muffin!
Szerintem nagyon jól néz ki ez a kiságy!

Magdolnám:
Kellemes kikapcsolódást!

Kép
anda81
 
 


Anda: örülök, hogy túl vagy rajta. Most már hajrá!!!! Nekem Kende 2 hónapra rá öszejött. (a mostani hsg nem volt ilyen sikeres. Lassan 6 hónapja próbálkozunk. :( )

Mágnes: neked nem inszemes baba Anna? Te most még nem mentél dokihoz, hogy megnézzen mi is a helyzet odabent?

Muffin: szerintem jópofa ez a kiságy ;)

Magdolnam: jó szórakozást!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ja apa nem rakta újra tegnap a gépet, lehet ma fogja, bár én már nem is hiszek neki :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Anda, nagyon erős vagy, akkor most már minden oké lesz remélhetőleg. Drukkolok!!!
Viri, én kimaradtam, de sebaj, nem jövök mostanában sokszor.
Remélem Kendével minden rendben. Meggyógyult már? Veled mizu, hogyan tovább orvos ügyben?
Muffin, nekem nagyon bejön az a kiságy! Én is anno ezen gondolkodtam, hogy ezek az utazóágyak jobban tetszenek, mint a kiságyak.
Magdolnam, mekkora már a pocid!!! :shock: A vizsla meg ott figyel, de édes!!! :D Mintha azt mondaná:- Adj egy puszit!
Nati, nem drágák az Apple-k???Neten néztem, 400-600 ezer körül vannak. :shock:
Acer-t tudnának nekem szerezni 80-ért. Asszem az lesz, de még gyűjtögetni kell rá.
Mindenkinek szép délutánt, megyek simsezni. :oops: :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny drága ne hari, hogy kimaradtál :(
Kendével holnap megyünk röntgenre. Nagyon izgulok, hogy mi lesz, de szerintem már jól van. Legalábbis csibész, mint mindig. Dobok neked egy képet róla ;)
Én majd kedden megyek dokihoz. Rákszűrésre, meg akarok uh-t csináltatni, csak úgy kíváncsiságképp. De nem is tudom mit kéne kérdeznem tőle. Valahogy azt látom vége az útnak, és nincs merre tovább. Apával meg hó végén megyünk katincs ellenőrzésre, hogy javult-e a helyzet.
Te mész valamikor dokihoz? Vagy most csak pihi van?

Többiek merre jártok? Nati, Babett, Ditta kismamik mizu veletek?
Erika te is ezer éve nem jöttél. Remélem a lesz..rom hónap sikeres lesz ;)
Lilla nektek is millió drukk!!!

A Dunán...
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Jenny:
Köszönöm! De az erősségem azon múlt, hogy nem volt nagyon letapadva, mert különben biztosan kiabálok! Hála Istennek nem így lett!

Viri:
Küldöm a gyógypuszikat Kendének! Neked meg kitartást! Ne add fel! Próbálj kikapcsolni (tudom könnyű mondani, mint megtenni, de próbáld meg!)

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Köszi a képet Viri, még mindig egy gyönyörűség ez a pici fiú! Nagyon drukkolok nektek mára, hogy hamar túllegyetek azon a fránya röntgenen! Holnapra meg neked az orvos miatt. Én nem értem, ha ezek a módszerek nem jöttek be, akkor is van tovább, miért nem beszéli meg veled az orvos?? 2 munkatársam is a Kaáliba jár, egyik Pestre, másik Győrbe. Tök részletesen vizsgálják őket, az egyiküknél már találtak valami egysejtűt a méhében, talán emiatt nem esett teherbe évek óta...Másikuknak meg cisztája van, és olyan gyenge az immunrendszere, hogy amíg meg nem erősítik, nem is eshet teherbe. Szóval apró dolgok is fontosak lehetnek, és az ilyen intézetekben megtalálják. Én nagyon drukkolok neked, és nem feladni!!!!!!!!
Én most már ott tartok, hogy ha egy picikém is, de legyen. A dokinőm nagyon precíz, meg emberséges, de múlt kedden mikor voltam kontrollon, elejtett egy mondatot, ami a szívemig hatolt, és azóta is sokat gondolkodom rajta. Azt mondta, szépen gyógyulok, a 3 hónap szünet a lelki gyógyulás miatt kell, de úgy látja, nem viselt meg nagyon. :shock:
Azt feleltem, hogy ez nem igaz, és optimistán kell előre nézni.
De itthon elgondolkodtam, hogy talán túl könnyen túlestem rajta? Néha még mindig sírok, és nagyon hiányzik a pocakomból, de nem gyászolhatom örökké...
Várom a júniust, az lesz az első éles hónapunk. Ennél többet most nem tehetek. Addig már nem kell orvoshoz mennem, csak ha teherbe estem. Akkor is várni fogok a 8-9. hétig, hogy ne legyen az, mint most. Ha akkor van szívhang, megnyugszom, ha nincs, akkor tudom, mi vár rám. Méregtelenítő kúrát kell amúgy csinálnom, de asszem ezt már írtam, nem akarok untatni senkit.
Szóval ezek a gondolatok járnak mostanában a fejemben. Bocsi, ha unalmas voltam lányok!
NA de optimista csaj vagyok, mások számára talán ezért tűnik úgy, hogy mindent lazán veszek. De nekem még nem volt az életemben olyan, hogy nincs tovább. Minden hülye gödörből kimásztam még eddig. :lol:

És egy kis off: Anda, ha megkérdezhetem, te milyen fogyókúrát csinálsz? A 90 naposat?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Tegnap lent voltunk anyumnál egész nap, azért nem voltam.Meg a tesómmal szeretnénk tölteni minél több időt.Csütörtökön megy is már vissza :cry: :cry: :cry:

Jenny:
nem untatsz egyáltalán. Részemről leirhatsz mindent ami bánt, vagy éppen ami foglalkoztat.Engem nagyon érdekel rólad minden. Nagyon megszerettelek és a szivembe zártalak :wink: :wink: !
Biztos a dokinő nem rosszindulatból mondta, hogy nem viselt meg nagyon a veszités.Csak tudod vannak olyan személyek akik nem tudnak uralkodni és továbblépni a fájdalmukon. Akik gőrcsösen ragaszkodnak a multhoz és nem lépnek tovább..Gondolom erre értette azt, hogy nem viselt ilyen értelemben meg a dolog.A fájdalom az megmarad és a fájdalmas elék is, csak tompul idővel...De van akit pszichésen annyira érint egy ilyen dolog, hogy beteggé teszi...Te egy nagyon erős lány vagy aki tudja kezelni a dolgokat és ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem viselt meg a veszteség. Csak másként kezeled.Na itt filóztam egy nagyot, nem tudom elég érthető voltam.... :roll: :roll: :roll:

Anda:
Örvendek, hogy nem volt olyan vészes az egész! Akkor most hajrá!!!!használjátok ki ezt az időszakot!!!!!!!!!Drukkok mennek!!!!!!!!!!

Magdolnam:
édi kerek pocid van :lol:

Andy:
UTÓLAG IS BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!

Viri:
Zabálnivaló kis Kende :wink:

Muffin:
Nekem nagyon tetszik a kiságy :lol:

Mágnes:
jót nevettem, amit irtál, hogy édesek a fiuk még igy mandula nélkül is :lol: :lol: :lol:

Köszi mindenkinek a drukkokat és jókivánságokat!!!!!!

CSUCSU:
téged olvasgattalak másik topikokban is és el akarom mondani, hogy nagyon-nagyon sok erőt kivánok neked!!!!!Nem akarok tanácsokat osztogatni, csak annyit mondok, hogy megkönnyeztelek és igazságtalannak tartom, hogy ilyesmi történik veled!Azért imádkozom, hogy legyne neked is még kisbabád, tiszta szivemből!!!!Puszika neked! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


elék=emlék :oops: :oops: bocsika!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?