Új privát üzeneted érkezett!

Megint énKép

Magdi
Kalács klasszKép
Féléves köszöniKép (most loptam tőledKép)


Maci_2
Majd lesz Roninak is foga, Szandi is hét hónaposan kezdte növeszteni, azt hittem, most is van egy kis időm. Nem egy nagy élmény, amikor használjaKép, de Zsombinak tetszik
Rehab ár: állítólag ez már támogatott ár, ez az, amit mi fizetünk.
A mi házunkban az a legújabb divat, hogy kiszólnak a liftből, hogy ne szálljak be gyerekkel, mert cigivel vannakKép (mondjam, hogy nők csinálják???)
Ház-projecttől mi még messze vagyunk, ne legyél szomorú (mi is csak erőlködünkKép)
Neked is köszöni ZsombiKép


Sofka
Elfelejtettem írni, hogy a munkatársnőm lánya 16 hónapos és alig kicsivel több, mint 9 kiló.


CicabemutatásKép
Kalács-nyalogatásKép

Miért nem csípi Zsombi Szandi nyúzását??? Megyek...
PusziKép
Toffi + nyügi Zsombi + nyúzó Szandi
toffifee
 
 


Tündér
Lesz is ünneplésKép Ma megtartjuk egy füst alatt az enyémet is, ne kelljen a mamához vinni-hozni az ajándékomat Kép meg hát kíváncsi is vagyok (aztán majd jól pofára esekKép)
Utólag is gratula a kéthónapossághoz Kép

Miszike
Apa-munka: sajna nem tudok segíteni, de drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön!
Költözés:Kép
Takarító BekiKép

Toffi + Zsé + Sz
toffifee
 
 


Hát persze, hogy nem bírom ki: ez a 400-ik KépKép

Toffi
toffifee
 
 

 
 

Hali,

Jaj, lányok mindig elfelejtem, de most eszembe jutott. A bátyáméktól kaptunk autósülést a gyereknek. Még ugyan elfér a bébihordozóban, de már lassan megérünk az eggyel nagyobb üléshez is. Egyetlen gondom, hogy mivel már a bátyóék is úgy kapták, ezért eléggé el van amortizálva a huzata, viszont másik ülést meg nem akarunk venni. Szal tudnátok abban segíteni, hogy hogyan lehetne szakemberrel rendbehozatni? Minden megoldás érdekel:
- erre varr egy másik huzatot
- ezt leszedi, és úgy varr egy másik huzatot
- vadi új huzat, csak meg kell venni.

Plíz help szegény heppinek...

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Miszike,

Neten próbálkozzatok, ott nagyon sok informatikust keresenek. Ha nagyon nincs ötletetek, akkor megdoblak pár állást ajánló honlap címével, okés?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Zsuszóc
Az ismerősöm egy PP Plikot ad el. 35 e forint. Ha érdekel megadom a számát.

Magdi
Azért nem megyünk mert még nem nagyon ismerek itt senkit, majd legözelebbire. Addig gyakran jövök.
Guszta a kalács.

Toffi, Maci2, Magdi
Köszi a barátnőm nevében. Azért én is büszke vagyok rájuk.

Toffi
Gratuálok a félévességhez.

Ti tudtátok, hogy 1 éves korig fejlődik a máj meg a vese. Héfőn voltunk a picivel az I. Gyerekklinikán és az altatóorvos mondta, hogy ha lehet még ne műtessük meg a babát mert még fejlődnek a szervei.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszi-koszi a jobbulast-kivansagokat, tegnap meg eleg vacakul voltam, 38,5 es hasonlok, de ma mar jobb. Most viszont a torkom faj baromira, ami eddig nem volt.Kép Voltam dokinal, kaptam lorugasnyi antibiotikumot, remelem, nem art Bogikanak. Mert tej az aztan van boven, sokkal tobb, mint eddig, nem is nagyon ertem, mert enni viszont nem birtam tegnap szinte semmit. Gondolom, a laz miatt megemelkedett szintu anyagcsere miatt, vagy ilyesmi. Azert tegnap, ha mar a gyogyszertarban jartam, kivaltottam a Sinlac pepet, ki tudja, mit hoz a holnap alapon. Remelem, Petra megussza betegseg nelkul, eddig semmi jele, hogy el akarna kapni (kopp-kopp).

Azert nem jottem egyebkent az elmult majdenm 2 hetben, mert 10-en meghalt a nagymamam, es nagyon szomoru voltam. Bar olvasgattam idonkent a topikot, valahogy ugy ereztem, nem rontom inkabb a hangulatot, es nehez lett volna leirnom, es utana olvasni a reszvet-kivansagokat.KépKép

Petra pont 10-en este, amikor megtudtam a szomoru hirt, kezdett el kutyazni. Korabban nem tudtam pontosan, mit is takar ez a szo, de amint meglattam, rogton tudtam, hogy ez az.Kép Azota is ugyesen (szerintemKép) gyakorolja az uj tudomanyt. Kezdetben meg csak ugy ment neki, ha megtamasztotta a labat a jaroka racsaban, de mar anelkul is csinalja, idonkent mar egy kicsit haladni is kepes vele, ahogy elore dobja magat.Kép Ha a hatara fektetjuk, altalaban azonnal atfordul a hasara, visszafele viszont meg inkabb csak veletlenul fordul. Mas tekintetben is sokat fejlodott mostanaban szerintem, pl. tud mar "bucc"-ozni, vetkoztetesnel miutan athuzom a bodyt az arca elott, felemeli a fejet, hogy kivegyem alola a ruhat, sipolo konyvecsken celtudatosan a sipolo reszre ut, stb. Es kis tunder, imadom.Kép

Hozzatapival probalkozom folyamatosan, neha elvezettel eszik, neha viszont par kanallal sikerul csak beletomeszelni. Tegnapelott pl. nagyon izlett neki a Kecskemeti sargarepapure, kis zsiraf modjara nyujtogatta a nyakat a kanal fele, de elso alkalom leven csak par kanallal kapott. Tegnap viszont mar nem volt ilyen sikere ugyanennek a kajanak. Korabban nem izlett neki az alma, aztan a tejpepbe teve mar megette. A krumpli onmagaban nem kellett, de almaval igen. Es vannak meg hasonlo, ellentmondasos tapasztalatok.Kép
Tenyleg, tejpep. Ugy tunik, Petranak nem szabad adni.Kép 3 napig kapott Milupa HA tejpep vaniliaval-t, es eleg csunya lett a bore, dokineni szerint lehet, hogy attol. Ugyhogy most azt nem kap, esetleg a Sinlac-ot, a HA-t meg majd kesobb ujra megprobaljuk. Aztan 1-2 nap mulva tiszta potty lett szegenykem, feltehetoen attol, hogy en diot ettem. Csak sajnos 3 napon keresztul ettem a dios sutit, es csodalkoztam, hogy szegeny gyerek egyre pottyosebb, mire leesett...

Na most csak ennyi, bocsi, hogy csak magunkrol, es nem reagalok. Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Miszike!
Szerintem ne ujsagokban nezelodjetek melo utan, hanem probalkozzatok neten. Rengeteg jo hely van a www.allas.lap.hu -n, en a www.jobline.hu segitsegevel szereztem allast legutobb es en is szamteches vagyok.

Majd meg jovok, ha vegzek az olvasassal.
Pussz,
Kiszuny
kiszuny
 
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezem, mert teljesen elfelejtetekKép
Olvastam mindent, de itt volt a férjem nagyfia (13 éves, de agyilag...), így elég nagy volt a rumli. Az én pici Timi lyányom teljesen féltékeny lett az apjára, egész nap visíkolt és egyébként se akart szóba állni a féltesójávalKép Zsebi meg félt a kölöktől, mint minden idegentőlKép Engem meg egyszerűen csak idegesített a srác flegmasága, finnyássága (csak tortát és húst eszik...brrr), trehánysága és sorolhatnám.
Képzeljétek, Timi rákapott a mindenfajta összerakókra és nagyon gyorsan megtanul egy-egy újat összerakni. Én olyan büszke vagyok rá, csak nem lesz hülye ez a gyerekKép

Minden Orsinak (kicsit ugyan megkésve, de)Boldog Névnapot!

Heppi, én is kaphatnék az ifjú sztár bemutatkozó klippjéből???Kép
A név- és szülinapi partiktól én már előre szoktam rettegni, mert nekem kb. 2x67 nm-em van koszosanKép Ilyenkor persze szívesen laknék kisebb lakásbanKép
Az autósülésekre én már láttam csak huzatot hirdetni, persze, tudni kéne, milyen márkájú és hogy tényleg van-e rá külön huzat
A jövő héten lehet, hogy végre meg tudnánk látogatni benneteket. Áll még a meghívás?Kép

Urszila, Julka ruhája és persze, benne a csajszi is gyönyörűKép

Miszike, kezd már jobb kedved lenni? A hűvösvölgyi rész nekem nagyon tetszik, gratula a költözéshezKép Én eddig azt hittem, a rendszergazdákat elkapkodják, ennyit változott a világ? Ha esetleg tudok valamit, nem felejtkezem el rólatok.

Sofka, valahogy nehéz volt teljes komolysággal végigolvasnom Marcipán súlyán való aggódásotokat, bocsiKép Timi 7 hónapos korától már csak 20-30 dekákat hízott havonta és 1 évesen is csak 9 kg voltKép Azért én mindíg szerettem volna egy olyan gyereket, aki pár hónap alatt meghízza az egyéves adagját és utána már nincs min aggódnomKép De szerintem én is ugyanúgy reklamálnék, mint teKép
Akkor a tali du.2-től? És mit vigyünk a porontyokon kívül?

Leszter, én is így jártam tejtermelésileg a lázas betegség alatt, de nekem nem teljesen tiszta a dolog, mitől van ennyi tejci ilyenkor.
Sajnálom, hogy Petra kipöttyösödött a HA péptől, de ezt akkor már legalább tudod, hogy kerülni kell. Timi meg se ette, talán ez volt a szerencséje, mert egyébként ő is érzékeny sokféle ételreKép
Gratula a mobilizálódó lánynakKép

Tina, mi az, hogy nem ismersz minket? Ne légy mán ilyen nyuszi, gyere nyugodtan! Én is kíváncsi vagyok a csemetéidreKép

Zsuzsóc, gratula Liza tudományához!Kép Zsebi is kb. itt tart a mozgásban, nincs is egy perc nyugtom seKép

Elli, tényleg nagy a te gondodKép Meg kell, hogy mondjam, a Merivát én is többre tartom, nem bánnám, ha nekünk is venne valaki egyetKép Szólj légysz, ha tudsz valami jó akciót!
A kúpon nem csak a te fiad fogott ki, Zsebi se alszik tőle egy perccel se többetKép

Orsoly, jobbulást nektek is, talán most eljutsz a taliraKép

Timici, remélem kicsi fiad is már jobban van, hess-hess ronda kórság!Kép

Zulu, Malacka szájával mi újság? Remélem, azért kedvét, beszélőkéjét és étvágyát nem szegte a balesetKép

Na mennem kell vásárolni
Pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Zsuszóc
Az ismerősöm egy PP Plikot ad el. 35 e forint. Ha érdekel megadom a számát.

Magdi
Azért nem megyünk mert még nem nagyon ismerek itt senkit, majd legözelebbire. Addig gyakran jövök.
Guszta a kalács.

Toffi, Maci2, Magdi
Köszi a barátnőm nevében. Azért én is büszke vagyok rájuk.

Toffi
Gratuálok a félévességhez.

Ti tudtátok, hogy 1 éves korig fejlődik a máj meg a vese. Héfőn voltunk a picivel az I. Gyerekklinikán és az altatóorvos mondta, hogy ha lehet még ne műtessük meg a babát mert még fejlődnek a szervei.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok,

Momo,
Reklámfilmet küldöm Kép Természetesen a meghívás örök időkre (legalábbis amíg Cegléden lakunk) szól, bármikor jöhettek, mindenesetre mielőtt indultok, lécci csörögj rám, hogy itthon legyünk mindenképpen Kép A huzatdolog meg érdekelne, majd mindjárt elő is kaparászom a szekrény aljából és megnézem, hogy milyen a márkája. Én már próbáltam bútorkárpitossal is beszélni, de nem vállalta (persze látatlanba mondta).

Szal bebújtam a szekrénybe. Annyit láttam, hogy marha nagy betűkkel az van ráírva: Euro-safe, minden más információt kikezdett az idő vas foga Kép De ha megkérdeznéd nekem, én annyira hálás lennék....

Leszter,
Jó, hogy ilyen részletesen írtatok magatokról, nagyon jó volt hallani Kép

Na, megyek, csinálok vmi harapnivalót apájának, mire hazaér.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


SziasztokKép

Malacka köszönjük már remekül vanKép.

Heppi,
nekem még nem sikerült megnéznem a kiscsajt, pedig szétvet a kíváncsiságKép. De a hülye gép mindenféle errorokat ír kiKép.
Ülésre lehet varratni huzatot, majd megpróbálom előkotorni a számot.

Momo,
összerakók nálunk is menők, én kevéssé vagyok mondjuk boldog, mikor este szedegetem a darabkákat a földről. Még kevéssé, mikor rálépek egy olyan kis fa izére, amiből kilóg az a műanyag bigyóKép.

Leszter,
nagyidKépKépKép. De látod, Petra tudta, hogy vígasztaljonKép.
Rizstejből nem próbáltál tejbegrízt csinálni? Az nem allergizál elvileg. Vagy zabtejből.

na eddig hagyott a csaj, még jövök az esti műszakom után.

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok ujra!

Teszek fel par kepet.
Felszulinap, felgyertyaval:

Kép

Kicsi kutyus, hatterben DawsonnalKépKép:

Kép

Es meg egy kutyus:

Kép

Urszila,
Lattam am Julka keresztelos kepeit, hat gyonyoru az ikerteso (isKép)! Es a ruhaja is, hat nagyon ugyes vagy!
Es koszi a lazcsillapitos tanacsokat, hutofurdore en is gondoltam, de szerettem volna meguszni.Kép Ferjem nem hagyta, hogy elblicceljem.Kép
leszter
 
 


Ja, amit meg akartam:

Heppi,
Orsi is nagyon gyonyoruseges kislany, sot, egeszen nagylanynak tunik a kepen.Kép

Nadine,
Internetezo Zsanka is tunderi, ahogy figyel.Kép

Es az elkoszones is kimaradt, szoval puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Szépek a babák (mint mindig).
Bocs, megint elmaradoztam az irással.
Talit illetően val.hogy nem megyünk, innen piszok messze van, és 4,5 évig naponta ilyet utat jártam, (Rákosliget-Csillebérc), azóta nagyon kerülöm, ha lehet, Szóval inkább ne számitsatok ránk. Bocsi, továbbra is tartom, hogy pesti talira igyekszem eljutni majd.
Ancsi tegnap is volt úszni, most nem aludt olyan jól utána, mint egy hete. és nem is élvezte annyira. Különösen a viz alá kerüléseket nem szivleli, igaz én is suta vagyok benne.
Lelkesen gyümölcsözünk az alma és barack után ma a meggyet is megkóstoltuk.
Gyakorolunk tapsolni, néha már magától is csinál valami hasonlót.


Sofka súly-paraKép, hát persze, hogy kevés, tessék megtömni!!!KépKépKép
Leszter:gratula a kutyázáshoz!!
Momo:puzzle. Zsebitől hogy tartod távol? (Ancsi minden papirt megkajál, legyen az kemény lapos könyv vagy egyéb)

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Az előző írásomat 2x küldtem el. Bocsika.

Momo
Nagyon kedves vagy, de én tényleg nyuszi vagyok. Már olyan összeszokott kis csapatnak tűntök.
2 éves nagylányomra én is roppant büszke szoktam lenni amikor valamit kirak, összerak, stb... Olyan jó látni ahogy ügyesednek, fejlődnek.

Miszike

Én is megkérdem a férjemet munkaügyileg mert ő is ilyesféle munkákat csinált.

Leszter,
jobbulást!
Nagyid. Kép

Zulu
Hol lehet rizstejet, zabtejet kapni?

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk!

Ünnepelteknek minden jót (most az Orsikat látom, meg Petrust)!!!!

Betegeknek gyors gyógyulást (látom, ők is vannak).

Lőrinc felállt, ez az újdonság, de még bizonytalanka, nem sokszor gyakorolja. Viszont térden állva, fél kézzel kapaszkodva, büszkén nézegetve körbe, ez most a tuti.

Elli, Réka! Pénteken most van úszás? Az előző milyen volt?

Taliról Csucsuka értesített (ismét köszi, Zsófi), de ha jól tudom, állandó szállítóm (Kangi) nem lesz itthon. Ha valaki el tud vinni, akkor mennénk.

Le vagyok fáradva, gyorsan nézem a képeket.

Beu
beu
 
 


Hali,

visszatértemKép.

Az előbb nem is írtam, beszéltem tegnap Gombóccal, már nagyon szenved a nettelenségtől, de kb. két hét múlva már tud jönniKép. Zsombi kúszik, és ahogy hallottam a háttérből, aktívan kiveszi a részét a dobozok kipakolásábólKép.

Tina,
Kaisers, Match biztosan tart, meg a hiperek is. Bioboltokban is van, ott nagyobb a választék. Meg már Azúrban is láttam. Tessék talira menni!KépKépKép

Jut eszembe, hol van Azúr? Olyan régen írt. Hahóóóóóóó! Tessék jelentkezni!Kép

Heppi,
megtaláltam. A Gyermek Kuckóban vállalnak áthuzást. Bp.Bosnyák tér 2. 30/561-7378 De pl. Römer üléshez láttam kész huzatot Ausztriában, lehet, hogy itthon is van a nagyobb bababoltokban.

Miszike,
akkor Sofkával szomszédasszonyok lesztek?Kép
Kérdeztem Apasast melóügyben, de náluk most nincs felvételKép. De drukkolok, hogy hamar megoldódjon a probléma!Kép

Magdi,
ez a kalács kész merénylet szegény fogyózó fejemnek!Kép

Maci_2,
postaKép. És a nénike biztos nagyon jófejnek érezte magát, hiszen szólt. Jajjjjj.Kép

Toffi,
grat a fél évhez! Kész férfiKép! 16 hó/9 killa, zene füleimnek!Kép Az a vicc, hogy jelenleg úgy érzem, nagyon boldog lennék egy hasonló eredménnyel. Ha egyévesen meglesz a 8.5 Mackának, akkor görögtűz és pompomlányok kísérik a rendelőigKép.

Urszila,
sógorasszony nem gyengeKép. És pont a keresztelő alkalmából kellett ilyen baromságot kérdeznieKép?
Malacka étkezésésben nem hozott drámai változást a baleset, ugyanis levegővel és fénnyel tartja fenn magátKép. Na meg heti egy McDoci, hogy éhen ne vesszen nekem. Rejtély, hogy miért pont ott eszi meg a krumplit a csirkehússal, itthon hiába szaggatom neki fazonra a csirkét, az nem kellKép.

Leszter,
képek nagyon édesek!Kép FélszülinapKép.

Heppi,
Orsi is csodaszép, micsoda kék szemek!Kép

Mi holnap reggel utazunk, (remek idő leszKép) vasárnap jövünk vissza. Jó talizást, börzézést mindenkinek!Kép Én meg majd jól irigykedem.Kép

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Heppi!

Kérek, kérek videót!

Elli! Látom, Te feljánlottad a fuvart. Van már jelentkező? Mert mi beszállnánk, uszi után pont jó is lenne.

Beu
beu
 
 


Teszek fel képet isKép

Kép

Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Beu,
haliKép. Miket tud már Lőrinc! Gratula az ácsorgáshoz!KépKépKép
Fotó? Léééécci, olyan nevetőst, mint mindig!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Beu
mi elviszünk szívesen a talira, Elli már asszem bevállalt valakit.
közel is lakunk egymáshoz

Andi
psandi
 
 


Zulu

Az az Azúr amilyik illtaszereket árul? Mit keres ott rizstej?
A nagyobbik lányom egy évesen 8800 gr volt, de senki nem mondta, hogy sovány. A pici biztos überelni fogja mert most 4 hónaposan 7 kiló.
Aranyosak a gyeremekeid.

Miszike
Megkérdeztem a férjemet de most náluk sincs felvétel.

Voltunk ma csipőszűrésen. Most volt a 4 hós szűrés. Fizetős helyen voltunk és olyan béna vagyok, nem reklamáltam, hogy a telefonba kevesebb összeget mondtak mint ott. Most itt puffogok magamban. Persze a férjem elment kondizni. Itt maradtam magnak, a kicsi alszik a nagy anyukámnál.

Tina
tkriszta
 
 


Tina,
igen, legalábbis a DunaPlázában van egy "biorészleg", mindenféle táplálékkiegészítővel, vitaminnal, meg ilyesmikkel.
Remélem Mac is lesz akkora, mint a lánykád. Na jó, ne mvagyok telhetetlen, beérem a 8.5-tel isKép.
Dícséretet kösziKép.

Heppi,
végre meg tudtam nézni a reklámot, nagyon édes!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Miszike,
esetleg itt nézzétek meg az álláshírdetéseket,hátha:
http://www.evosoft.hu/hu/hungary/jobs/index.htm

Mindenkinek nagyon köszönöm a jókívánságot drága kisfiamnak.Kép Sajnos mára rosszabbodott a helyzetKép, remélem azért nem fog nagyon elhúzódni.

Zulu,Leszter,
gyermekek gyönyörűségesek.Kép

Beu,
üdv. újra itt.Kép gratula Lőrincnek a mozgáshoz!
képeket nem küldessz a múltkori talinkról? aztán ha Bencus jobban van megismételhetnénk, mit szólsz?

Bocsi lányok, hogy másra nem reagálok, de fáradt vagyok. Ráadásul Apa is elkapta a dögvésztKép, itt kornyad a kanapén, úgyhogy gyorsan lépek inkább, hogy tudjon pihizni.
Pusza,
Timici
timici
 
 


Zulu!

Gratulát köszi, de ácsorgásnak még nem nevezném, csak felállásnak. Azt is csak ritkán és gyötrődve. Szerintem kell még egy hét a stabil álláshoz. Képet majd teszek, de még nem mentettem át semmit.
A tied gyerkőcök is édesek, mint mindig!Kép Hova utaztok? (bocs, lemaradtam)
Te szoktál tudni ilyeneket: a Sinlac pépet hogy kell csinálni? Láttam a leírást a dobozon, csak kevesebbet akartunk csinálni, és elég folyós lett. Milyennek kéne lenni? Tettünk bele gyümit is. Eléggé ette az elején, aztán a szokásos. De még így is elégedett vagyok. A pépet amúgy dokinéni felírta, mikor panaszkodtam neki. Azt mondta, ha ízlik, ezt adjak a főzelékhez is. Majd kipróbálom az általad javasoltat is, ha hajlandóságot mutat ilyesmire.
Megjártuk az SCS-t, jó volt, van bari is, természetesen. (Ez önironikus voltKép) Azt hiszem, egyszer Te írtad le részletesen az útvonalat (ha nem, bocs), én akkor mentettem, most kinyomtattam. Szerintem összekeverted Linzet és Grazot, mert a hozzászólás Linz felé irányított, viszont egyre messzebb kerültünk Bécstől, és Mödlingnek nyoma sem volt. "Apám" (a mamám férje)csak mondta, hogy ez szeritne nem lesz jó, én meg mondtam, de, de, biztos, mert Zulu mindent tud, és különben is ide szoktak járni. Aztán egyszer megunta, és megfordult, megkérdeztük, és aztán a grazi vonalon megtaláltuk. Mivel nincs hang, tájékoztatlak,hogy egy szemernyi szemrehányás nincs a nemlétező hangban, inkább csak vicces kacagás. (Így utólag.) Ha nem Te voltál az informátor, akkor bocsi. Illetve akkor is vicces.Kép Vásárolgatni tényleg jó volt, csak kevés volt az idő. Meg a pénz. Kétszer annyit is simán el tudtam volna költeni. Mint mindigKép

B.
beu
 
 


Timici!
mi a baj a gyönyörűséges fiaddal? És az apukájával? Valami fránya vírus kapta el őket? Jaj-jaj, nehogy aztán Te is! Nem tettem fel képeket? Minő feledékenység! Fogok. És ismétlést, igen, igen! Jobbulást a fiúknak!!!!

beu
beu
 
 


Sziasztok

Toffi
szülinapoztok? sok boldogságot mindkettőtöknek Kép
és gratula a 400.-hoz


képernyőnyalogatás Kép
Virág és a cicák Kép

Leszter
részvétem a Nagyid miatt Kép
gratula Petrának a félévességhez és a fejlődéshez Kép

Tina
naaaa, gyertek talizni Kép

Dani ma olyan édes volt, egy csomót kacagott, meséltem neki (közben felfalta a mesekönyvet Kép), folyton puszit akar adni (illetve én ráfogom, hogy ez puszi, amikor az államat meg az arcom más részeit folyton bekapja és majd' megeszi Kép), szóval imádom Kép

Sofka
mit vigyünk? süti, pia, egyéb?

Andi
psandi
 
 


Zulu
gyerkőcök édesek Kép
jó utat!

Timici
jobbulást nektek Kép

Andi
psandi
 
 


Andi,
kedves vagy, de már a férjem más programot csinált magának. Így nem lenne aki elvinne.

Tina
tkriszta
 
 


Miszike! Gratula mászóBekihez! Munka: www.pbsjob.hu Nekem anno rajtuk keresztül sikerült (afféle informatikus szerűséges). Kép

Toffi! Sok boldogsáágokat nektek! De ugye mégsem estél pofára!? Kép

Leszter! Örülök, hogy jobban vagy. Drukk, hogy Petra ne kapja el! Féltortásfélgyertya Kép Milyen nagy már ez a kis kutyus! Kép

Momo! Má' mér' lenne hüle az a gyerek??? Gratula a kirakós Timihez! Kép Tiniféltesó Kép Zsebi mióta fél az idegenektől? Virkó mostanában kezdte és félek, hogy úgymarad. Kép

Zulu! Jó utat és csatlakozom a taliirigységhez! Kép Kép Képek maszatosak! Kép

Timici! Jobbulást a családnak!

Psandi! Akkor te is egész nap törölközöl, mint mi!? Kép Engem is eszeget ahol ér Kép

Mindjárt leragad a szemem úgyhogy jóéjt mindenkinek!

dé_
 
 


Miszike!! Tessék szépen örülni Hűvösvölgynek. Klímája nem kifejezetten meleg, de az itt élő emberek.....
Zulu, látom csemeték esznek!!! Fiú sem napfényből él. Megnyugodtam, nem mi vittünk tévútra, már ismertétek Ronald McDonaldot!
Urszila, hasonló jókat kérdeztek tőlünk is. És naná, hogy nem idegenek!
Toffi, gratula a fiatalembernek!Kép

Beu, gratula Lőrincnek!!! Minek Neked sofőr? Pénteken úgysem lesz forgalom!
Tina, nem láttál Te laposkúszásban, menekülére kész talizókat gyülekezni a Margitszigeten. Igaz én sem, mert elkéstünk. Kép Gyere bátran.
Elli, én kölkeim sem dőlnek ki a lázcsillapítótól. Múlt héten is elvonással fenyegetőztem, mert szerintem aki beteg, az nyögjön, és ne ugráljon a kanapén (ott csinálunk szamárfészket a gyengélkedőknek). Persze a fogmosáshoz meg túl erőtlen volt a kis édes. Marci sem alszik a kúptól. minden oltás után rítt inkább,mert fáááájt, és csak karban volt jó neki. (Különösen a kéthónapos volt vicces, mert még be voltam gipszelve, és alapesetben mankóztam. Akkor meg hirtelen tudtam "sétálgatni", hogy nefájjon annyira) Milyen jó, hogy ezen egyelőre túlvagyunk.

Holnap megkezdjük a talira a felkészülést. Csírátlanítunk, és megpróbálunk mászógyerekbiztos lakást létrehozni. És mosok ezerrel, hogy ne kelljen a szárítókat pénteken kerülgetni. Már csak a vasalnivaló hegyet kell elrejteni. Akkor kettőtől várhatunk Benneteket? Gondoltam alkottatok a csajokkal gyümölcssalátát (az olyan egészséges), vagy kókuszgolyót (az annyira árt). Vagy almást sütünk, mert azt meg mindenki szereti. (:


sofka
sofka
 
 


Andi!

Köszi a felajánlást, tényleg közel lakunk, de mi úszáson leszünk a Pólusban, ha lesz. És az tart egyig, plusz öltözés, szárítkozás, hazakeveredés. Szóval nem tudom, hogy tudjuk összehozni. Ezért tünt ideálisnak Elli, de ha már bevállalt, akkor nem jó.

Beu
beu
 
 


Timici,
jobbulást Bencusnak!KépKépKépKépKép

Beu,
jézusKép. Akkor már tényleg becsavarodtam. Valamit biztos félreírtam, mert be kell menni Bécsbe, és ott kell figyelni a LinzGraz táblákat. Tényleg bocsánatot kérek!

Zulu, a tájékozódóművészKép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sofka! De kocsi seKépKépKép
beu
 
 


De van bariKépKépKépKép. Remélem az aranyáras juhokkal nem került kapcsolatba a nevemKép! A család gondolom így is szeretettel gondolt rám a bécsi bolyongás közepette.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sofka,
nálunk nyögnek a betegekKép. Mindig pont annyi erejük van, hogy elhaló hangon utasítgassanak.
Én is úúúúúúgy taliznék!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!
Nem mondom, hogy nem emlegettek!KépKépKép Viszont az összes többi jó is tőled származott. Mindent megtaláltam. Barit végül a nagyi vette. és nagyon jól érzi benne magát a gyermek.Kép
Leírás teljesen jó volt, be is mentünk Bécsbe, de ott nem Graz, hanem Linz felé indultunk Kép
De sebajKépOrszágjárásKép
Beu
beu
 
 


Zulu!
pont annyi erőKépKépKép
Hiányozni is fogsz.Kép De ha rendszeresítjük a Cserepesházban, akkor majd jöttökKép

Sofka! Rendi vagy, hogy helyet adsz! Mit vigyünk? Lányok látom rabszolgamunkára lesznek fogvaKép

Beu
beu
 
 


Beu,
remélem megvédtél azértKép! Szegény félkegyelmű kétgyermekes anyuka (ha Apasast nem számoljuk), oszt ráadásul szőke, áááááá!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Ma kirúgtunk a hámból a két naggyalKép Voltunk Ikeában és Árkádban! Az Ikeában egész hangulatos szopis-pelenkázós szoba van, így Julka is jöhet legközelebb. Julkára közben anyukám vigyázott, a 4-ből 3 órát aludt, viszont éhségsztrájkolt, sem főzit, sem tápszert nem evett anyukámtól. Bezzeg tőlem sok-sok szopitKép Majd kb. 1 óra múlva 1 üveg rizspéppel dúsított bébigyümitKép

Most fedeztem fel, hogy a Kecskeméti=Hipp. Legalábbis mindkettőt uott gyártják. Férj ígéri, hogy kinyomozza, hogy mi a különbség a néven és áron kívül.

HeppiKép most már nagyon kíváncsi lettem a reklámfilmre, úgyhogy kérek én is! Nekünk az óvónénink varrt új huzatot egy székre, szétbontotta a régit, és az alapján.

LeszterKép KépKépnagymamád. De legalább megérte Petra születését.

SofkaKép szegény éhező MarciKép Apját világosítsd fel, hogy vannak 6,70 súllyal élő, kb Marcival egyidős babusok isKép Sajnálom, hogy nem tudunk talizni, családi program. Keresztelő ruhát tényleg Andrisnak varrtam, még csak fél éves volt, és nem tudott tiltakozniKép

ToffiKép boldog szülinapot Zsombinak!Kép Ajaj, hogy telik az idő!

NadineKép Zsani már programot ír???Kép legalábbis az elmélyült képernyő bámulásból következtetek

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok Lányok,

Valószínűleg még sem tudunk menni a talira, mert elutazunk. De aztán lehet, hogy még is, mert elvileg már tegnap elutaztunk volna, aztán mégsem. Aztán ma is elutaztunk volna, de mégsem. Közben kiderült, hogy lesz egy vizsgám jövő héten, amire ma szereztem kölcsönbe egy könyvet. Szóval még fogalmam sincs róla, hogy alakulnak a dolgok.
Apával mindketten hullák vagyunk. Lili visszaállt az éjszakai üzemmódra. Csak most már napközben is ébren van. Mi meg mint a felmosórongyok. Kép

Magdi,
Én is megsasoltam a kalácsodat. Az enyém nem lett ilyen szép. Viszont azóta kipróbáltam Mókuska receptjét mazsi helyet mákkal. Fincsi lett, de külcsinyre messze alulmaradt a Tiedéhez képest.

Megvan az új mélcímem. Csucsuka, ugye neked írhatok, hogy betegyél a táblázatba?

Miszike,
Hűvösvölgybe költözésért irígy vagyok. Nekünk is van ott telkünk. De egyenlőre építési engedélyre várunk.

...na befejezem...Apa elküldött aludni. Felvállalja az éjszakai műszakot.

pusz,
gömb
gombolyu
 
 


Ma lettek kész a keresztelős klasszikus fényképek. Sógornő megjárta, mert egyen sincs rajtaKép Pedig istenbizony nem én fényképeztemKép

LeszterKép Ikertesó kutyus (isKép) nagyon ügyes! És milyen szép!Kép Sajnálom, hogy az én is hozzájárultam a didergős fürdőhözKép Kép

BeuKép Barihoz gratula, barihoz jutási útvonalhoz isKép És felálláshoz isKép Legény a gáton ez a LőrincKép

TimiciKép az evosoftnál máris találtam egy jónak tűnő állást az erdélyi barátnőmnekKép gyógyulást Bencének!

ZuluKép egyforma a komódunkKép a gyerekeink nemKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Szerintem mindegyik Azur beújított, bio-reform élelmiszerekből, Rákoskeresztúron is van most már. Meg bébikaják is vannak!

Apropó: állitólag kétféle Kecskeméti van, kiskecskés meg a másik.(Urszila). Valahol itt (itt??) a neten már egy csomót olvastam róla, csak sose koncentráltam rá.

Psandi, Dé: csatlakozom, Ancsinak is van ilyen "puszi"ja, épp ma neveztem el én is puszinak!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Beu, Andi: mivel Elli nekem igerte a fuvart, nekem az is jo, ha engem elvinne Andi (jo?Kép), Beu meg menne Ellivel a PolustolKép Andi, te akkor Orskozelben laksz? Igy jo lenne nektek? Nekem mindegyKép

orsoly
orsoly
 
 


Urszila,
a tiéteken biztos nincs ilyen káoszKép.

Beu,
még mindig mardos a lelkiismeretKép. Most a kádban eszembe jutott életem első önálló Corás vásárlása. Szépen kimentem, hótt büszke voltam, hogy odataláltam, bevásároltam, zutty a kocsiba, és elindultam. Út közben kicsit fura volt, hogy ilyenek voltak a táblán, mint Siófok 100 km, Nagykanizsa 200 km, de gondoltam, biztos valami körgyűrűn vagyok. Majd elsuhantam a Velencei-tó mellett, akkor kezdett realizálódni, hogy az ellenkező irányba sikerült elindulni. Akkor találta ki Apasas a "szőke nő az autóban" matricát.

na puszka mindenkinek, vasárnap jövök!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Maci2!
Postai nénike. Kép
Igen, a kalács a Mókuska féle. Kép Csak én másodszorra 4 kanál cukrot és 2 kávéskanál sót tettem bele, mert mi kicsit édessebben jobban szeretjük.

Tündér!
Ilangnak boldog 2 hót. Kép

Toffi!
Ez nem lopás, én innen vettem:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-image-lister.cgi

Heppi!
Én ezt tudom, ahol csinálnak üléshuzatot, de biztos van máshol is: http://www.gribedli.hu/babakocsi.htm
Ja azt hiszem, a Mini-Manóban is árulnak huzatot, de nem tudom milyen márkájú ülésekhez.

Tina!
A talin megismerhetnél minket, mi is így kezdtük. Kép

Beu!
Gratula az álláshoz. Kép

Képek jók, babók szépek.
Jó éjszakát.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!!!
Próbáljunk meg összehozni egy tali-listát!!!
Magdi
Beu
Psandi
Orsoly
Elli
Zsuzsiék
Momo
Csucsuka
Gömbölyű (de jó, ha Ti is Hűvösvölgy!)
Timici?
És még?

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Jó rég jelentkeztem, nincs is sok időm, de holnap a talira mindnképpen megyek és viszem Azúrékat is.
Tehát Sofka a listára írj rá minket is: Azúr, Réka

Beu!
Igen van úszás, megkérdeztem kedden. Mi is eltévedtünk a SCS felé, pedig én nekem nem Zulu, hanem egy másik fórumos írták le az útirányt.
Gratula LőrincnekKép

Mindenkinek szeretnék gratulálni a népnapjához, szülinapjához, hófordulóhoz és a képeken megcsodálható gyönyörűséges babákhozKépKépKép

Rólunk: Dodókámnak sikerült dupláznia a születési súlyát, jövő héten lesz fél éves és 8200 grammot nyom. Ha rajta múlna egész nap enne, de persze kicsit válogat. Még mindig ezzel a kutyázással küzd, nem igazán megy neki, mert fölnyomja magát, de elhúzza oldalra a nagy fenekeKép

Zulu!
CORA-t én is megjártam, nekem is a Velencei tónál tűnt fel, hogy valami nem stimmel. Szintén szőke Kép
Voltam dokinéninél, nagyon szimpi volt, köszi. Írt fel valami Ca Carbo-t neki (nem tudom mi ez, mer az én könyvemben nincs meg) és egy BCG..., ami arra jó, hogy ha két hét múlva kapja a BCG oltást jól reagáljon rá a szervezete. A részletes analízisre pedig még várni kell. Dodo jól viselte a másfél órás beszélgetést, igaz unalmában megivott 1,5 dl répalevet. Ez a gyerek előbb-utóbb tiszta sárga leszKép

Na most ennyi, kicsit rendbe pakolom a lakást, mert szombaton Egerbe utazunk, holnap meg uszi, tali ...

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

1. Jó talizást mindenkinek!
2. Pocsék éjszakánk volt, Fogalmam sincs hányszor ébredt Szilárd. Sokszor.

Zulu
SiófokKép
Szilárd még mindig nincs 8 kiló. Egy hónapja tartja a súlyát, semmi hízás...Kép

Urszula
A babaszoba az ikeában tényleg barátságos.
Én folyamtosan teszteltem a kecskeméti és hipp bébiételeket, de nekem a kecskeméti nagyrésze olyan víz ízű, és hígabb is. a Hipp izletesebb és tartalmasabbnak is tűnik. Néhány kecskeméti azért finom, de a legtöbbjükben van só és cukor. Ez is külömbség.

Leszter
Húú milyen ügyes már Petra. Gratula neki.

na pussz
m&sz
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?