Új privát üzeneted érkezett!

Bessy!

Izgulok miattad!
A topicban ahova írni szoktam inkább-egy lánynak a 3 beültiből mind a 3 baba megmaradt!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jövök-jövök, csak tegnap suli volt, ma meg elkezdtem nektek írni de főnököm (kedves) állítólag véletlenül rákattintott az újraindítás gombra. :evil: Pedig már majdnem mindenkinek írtam. :?

Melus :D :) örülök hogy jöttél közénk. Amint láthattad nagyon sokan vannak nálunk akik nem Fehérváriak. E miatt ne aggódj! Ha szeretnél bekerülni a tábliba kérlek írd meg a szükséges adatokat. Köszike

Reggel voltam védőnéninél, minden oksika. Megérkezett a toxoplasma eredményem: negatív, és a vércukrom is jó (5,2). Rendesen nő Roni baba, és az én súlyomra is azt mondta hogy teljesen normális (56-ról indultam és most 67 vagyok). Viszont esténkét már kicsit bedagadnak a kézfejeim, és a szeméremcsontom is fáj ha sokáig vízszintebe feküdtem és felállok (állítólag a súly miatt). Már csak egyszer kell mennem hozzá, utána ő jön ha megszületett a pincuri. :) (már úgy várom :oops: )

Képzeljétek esküvőre megyünk június 14-én. Sógornőm újra férjhez megy. Annyira örülök nekik! Igaz még nagyon pincuri lesz Roni, de remélem jól bírjuk majd. Már csak azon aggódom hogy mi fog rámjönni :shock:

Na most visszaolvasok és írok.

madiani
 
 


Tündi, az otthoni szívhangvizsgálóval még várni kell kicsit. Az én védőnőm is azt mondta hogy csak a 20. héttől fogja hallgatni mert addig csak beparáztat. Hu, amikor olvastam a koccanást a hideg kirázott. Vigyázz magatokra! Nagyon teccik a lakás, remélem mihamarabbb sikerül választani.

Kriszta, hogy sikerült Apácska állásinterjúja. Köszi, a vonalzót egy másik fórumról loptam. Holnap? :) Egy évvel öregebb leszel...

Kata, gratula a produkcióhoz. :) Sztem én is bőven ellátom majd puszival Ronit.

Terhességi csík elleni krém: hát amit a szülésznőm mondott, az elég érdekes. Véleményem szerint ez alkati kérdés. Én is használtam a milupásat, de mikor elfogyott egy herbáriás (szintén méregdrága) olajat vettem. Most azt használom, csíkjaim még nincsenek. A popsimon viszont régebbiek vannak sajna.

Márti, örülök hogy jobban vagy már. Ma is kérdezte az én drága férjem hogy hogy vagy. Nagyon aggódik érted. Megértem az orvossal való döntéseteket. Örülök hogy Atika szépen fejlődik.

Enikő, drukk a többi vizsgádhoz is!

Andesz, gyönyörűek a fiaid, és a sziklakert is szupi lett. Irigyellek a kert miatt.

Nati, köszi ari vagy. Apa eredményei ma lettek meg, holnap reggel megy a doki hozzájuk remélem tud segíteni. Ahogy néztem a cukra és a koleszterinje magas, de nem értek hozzá (majd holnap a doki). Nagyon szép a kis Bence, a tappancsos kép nagyon tuti. Kérünk képet a hordozóról is!

folyt köv.

madiani
 
 

 
 

Ágicám, nagyon örülök hogy már jobban vagytok. Javítom a táblit.

Melus, csodálatos az UH kép.

Bessy, nagyon sokat gondolok rátok.

madiani
 
 



Sziasztok!!

ANi
Irigyellek hogy nincsenek csíkjaid...és örülök hogy minden rendben van a cukroddal is!A szeméremcsont fájdalom nekem is volt sőőt a végén a derekam is leszakadt kb. de szülés után minden elmúlik!
Esküvővel kapcsolatban mi is nyáron megyünk majd addig még van időm lefogyni szerencsére...van még rajtam pár kiló :oops:

Bessy
Én is drukkolok!!

Judy??Vicus?


Most sajna nincs időm többet írni Réka ébredezik..ha nem haragszotok beteszek megint 2képet...az egyiket megkönnyeztem..igazi szerelem apa lánya között...a másikon meg utánozta a Réka az apukája morci arcát:)

Szép álmokat mindenkinek!!


Drukkok:
04.15 Oltás
04.17.Koraszülött gondozás
04.18 Szemészet


Kép

Kép
Vendég
 





KRISZTA!!!

Két órával megelőlegezem, de NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK, RÉKÁNAK PEDIG BOLDOG 2. HÓFORDULÓT!!!
Vendég
 


Madiani, köszi, akkor írom az adatokat:

1975.08.05. 32 év, gyerek nincs, 9+3 hét, Dr. Rubliczky L.,szülés: nov.15., drukk:ápr.24.UH
Vendég
 


Jó reggelt!

Krixta
Nagyon boldog szülinapot!!!
Nagyon tetszenek a képek. Ez tényleg szerelmetes nézés :oops: és a grimaszolós....nagyon jókor kaptad le őket :D :D

Réka baba
Boldog hófordulót!

Melus
Szupi az UH kép.
Köszi, hogy gondolsz rám :oops: Lmaminak én is szorítok így ismeretlenül is, végig izgultam veletek az előző heteket.

Ani
Nagyon szép a pocid. Örülök, hogy a cukrod rendben.
bessy76
 
 


Jóóóóóó regggggeeeeelt!

Kriszta, első akartam lenni...... de látom van aki megelőlegezte van aki pedig már kora reggel kakukkol. :D :D :D
Nagyon Boldog Szülinapot!

Bessy, :) köszönöm ari vagy. Pár hét és te is hozod a pociképeket. Már csak 3-at kell aludnod! Jól vagy? Esetleg tünet? Bár nekem se volt semmi.

madiani
 
 


Szia Ani :D
Háát, sajnos jönnek a parák, ahogy közeledik a hétfő. Egyre inkább úgy érzem, hogy nem sikerült, pedig nem is kell hogy legyen bármilyen érzésem... :? :roll:
bessy76
 
 


Krixta!
Nagyon boldog szülinapot!!! :D

Nagyon jó a kép! :D
Ani! :D
Nagyon nagyot nőt a pocid! :shock: :lol:
Bessy!
Annyira drukkolok Nektek :D ,bizti sikerülni fog! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Bessy, no para! Jól írtad, semilyen megérzésednek nem kell lennie!!! Nagyon drukkolok!

Andesz, köszönöm szépen! Növesztgetem a kis drágám.

madiani
 
 


Jó reggelt :P

Krixta, nagyon boldog szülinapot neked! Nagyon édesek a képek, nem semmi, hogy így utánozza Réka apát!!

Melus, szia, :wink: bár már egyszer köszöntöttünk! Szép kis uh képed van, gratulálok! :lol:

Ani, Roni lak is egyre nagyobb, neki meg egyre kisebb! :wink:

Bessy, én is drukkolok még mindig, sőt egyre jobban!! de jó lenne...... :D

Vicuska, nagyon eltűntél!!!! :?

Judy, mi újság Barbi-babával??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Krixta, boldog szülinapot!!! :)
Ani, köszike :)
jelentés: még nem múlt el a vérzésem, olyan mintha a mensim egyik utolsó napján lennék, nem fáj semmim, sőt már varratom sincs szerintem. Lányok, előre is bocs a kérdésért: akinek sajnos volt már kaparása, meddig vérzett utána?? Bár az én esetem elég zavaros... :roll: Picurom jól van, a mai éjszakánk nehezen indult, de éjféltől alszik, mint a tej, (persze azóta már 3 szopi volt :D de simán visszaalszik.)
Kata, írtam privit!
Vendég
 


Krixta!!!!!!!!!!!!!!!!
Boldog szülinapot! :P

Kép
Vendég
 


még mindig nem sikerül az avatar!!! :twisted: fenébe...pedig már kétszer megcsináltam és fogalmam sincs, hogyan...
Vendég
 


sőt még a vonalzó se jelenik meg...ez nem az én napom
Vendég
 


ja de :D
Vendég
 


Sziasztok! :)

Krixta!
Nagyon Sok Boldog Születésnapot!
Rékababának Boldog Hófordulót! :)
Jók a képek!

Bessy!
Drukkolok neked hétföre! :D Minden rendben lesz!

Ani!
Szép a pocid! :) Jó, hogy nincsenek csíkjaid!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Bessy!
nem szabad csak pozitív dolgokra gondolni :lol: drukk millió :wink:

Krixta!
nagyon jók a képek 8)

Nati!
a ti 4d-s képeid is szupik :P

Márti!
remélem most már minden okés veletek 8) sajnálom ami történt :( és inkább no comment dokiügyben.... :evil:
klassz az új vonalzód 8)

Ani!
szép nagy a pocid :P apukádnál remélem nincs semmi komoly baj :roll:
a te vonalzód is szupi 8)

Szilvi!
rólad is jó hallani!klassz a fotó :lol:
házügy remélem sínen van 8)

Kata!
nagyon édesek vagytok a közös képen :D

Ági!
Dorka most már hallom jobban van :D kivi vagyok mi lesz RL-nél :lol:
klassz lesz a wellness hétvége :wink:

Melus!
itt is szia :P

munka megy, de nem emelek :shock: :?
hétvégén ügyeletes leszek :evil: hát, nem tudom, hogy fogom bírni, de muszáj lesz :shock:

Többieknek is puszi :wink:

ja, piri még nincs sehol, de rügyezik az arcom :oops: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta! Boldog szülinapot!!! :)

Kata: Egyelőre igen. Újságban is néztünk de ott nincs sok vagy nem találtunk. vettem eg yújságot de mint kederült az meg a Marcz lapja, szóval így jártunk.

Madiani: De jó hogy már ott tartasz. Ilyen jóban vagytok a sógornőddel? Ő a tesód volt párja ugye? Vagy nem?
Azt a pocilakot!!! :) Szupi. Csak pocód van, ugyi vagy!

Bessy: Én is nagyon drukkolok és ne aggódj! (könnyű mondani tudom) Mikor lesz már hétfő? :)

Márti: Örülök hogy jobban vagy. Az avatar kép lehet hogy túl nagy. Nem írja ki miért nem megy? Meghatározott méretűnek kell lennie a képnek

Kicsit magunkról:
Ütközés mentesen sikerült beérnem :) Ma volt nyílt óra az oviban és olyan édik voltak, bár az utolsó 10 percben meghúzták a kisfiam haját. Kiabálta a kisfiú után Buta, buta, buta. Szegényke de azért klasz volt. Báboztak meg énekeltek szóval szupi volt :)
De: Nem vittünk fényképezőgépet. Ez nagyi hiba volt.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ágica! Majd hívj utána vagy hívhatlak majd én?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Márti!

engem is kikapart RL a műtétkor és utána 5 napig véreztem, de nem nagyon, csak egy kicsit :roll:
Vendég
 


Sziasztok!!

Nagyon nagyon szépen köszönjük Rékával a köszöntéseket és a bókokat is!Nagy ölelés mindenkinek! :oops: :)

Gyorsan írok pár sort,rettenetes éjszakánk volt 2órát aludtunk ugyanis Réka nem volt hajlandó elaludni..illetve 10perceket aludt max.És képzeljétek 3kor elaludt és hajnali 4.11 perckor felsírt :shock:

Bessy

Ezeket a "rossz"érzéseket verd ki a fejedből..tudod pozitív hozzáállás és minden rendben lesz és lesznek babáid!!Nem is egy!! :wink:

Vicus
Nálam is a ragyák a jele a pirinek..reméljük nemsokára megjön és akkor mindent bele!!!

Ani

Szépséges a pocid örülök hogy látthattam nemrég élőben is! :D Baj ha én is lopok vonalzód a nagyonbabáról?Nagyon klasszak vannak..

Tündi
Örülök hogy zökkenőmentes reggeled volt.. :wink: Kár hogy nem volt gép nálad..na sebaj majd legközelebb!Amúgy én fotómániás vagyok állanódan kéznél van a gép főleg mióta Réka megszületett..rólam 6éves koromig nem is készült kép és ezt úgy sajnálom..valószínüleg innen ered a mánia.. :roll:

Márti
Engem tavaly "kapartak" illetve miután megszültük a babát a méhlepényt ki kellett kaparni..én kb.2hétig véreztem utána..

Kata
Pocak?kaki?

Kriszti
Köszi,aranyos vagy!!

Nibcsike?Ildi?Judy?Alexa?Vikike?Eniko
Jó vagytok??

Ma már nem nagyon tudok jönni mert reggel 6óta itt van a párom nagypapája,meg a párom tesójának a barátnője is...

Mégegyszer köszönöm mindenkinek,vigyázzatok magatokra,élvezzétek a napsütést!!
Vendég
 


Kriszti,
nagyon-nagyon sok boldogságot és még annál is több valóra vált álmot kívánok Neked szülinapod alkalmából!!!!
A képek nagyon jók, főleg a grimaszos :P Hihetetlen tényleg, hogy már így utánozza apucit!!!!

Kata,
ti hogy vagytok? Kaki? Vagy csak minden 4. nap van? Sokat jártok ki Gerivel???

Judy,
Barbika? Rég jelentkeztél? Srácok jól vannak?

Kriszta,
neked is tessék jelentkezni, nagyon eltűntél. Csak nem folyton kirándulni jártok az új kocsival??? :wink:

Vicuska,
kitartás a hétvégéhez... Hát, nem irigyellek!!! Drukkook, hogy most aztán már jöjjön piri, utána meg mehessetek Tapolcára!!!!

Melus,
klassz az uh kép!!! Gratula hozzá!!! Dolgozol még?

Bessy,
most már ne parázz, tudod, már úgy is minden el van döntve :wink: Babók befészkelték magukat a pocidba és kész. Most már csak nődögélnek :P Hétfőn 11 nappal leszel a beülti után, már akkor ki tudják mutatni? Ez szuper lenne!!!!

Márti,
örülök, hogy jobban vagytok!!! Nem tudom sajnos mi a normális, de valószínű mindenkinél más... Lényeg az, hogy most már egyre kevésbé vérzel!!! No és az, hogy KisAtinak visszatért az étvágya :P
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Millió bocsesz,hogy nem nagyon jelentkezem.Jó idő van,sokat sétálunk,amikor itthon vagyunk és alszik a pici akkor meg házimunka,főzés,mosás,vasalás,takarítás...és persze még nem vagyunk teljesen kész a ház felújjítással.
Meg az a helyzet,hogy nagyon sok idő lenne visszaplvasni titeket,nem is vagyok nagyon képbe az újakkal és sajna azzal se hogy kivel mi történik,ezért elég nehéz így írni Nektek,és nem akarok önzően mindig magunkról írni.

Melus!
Üdv köztünk,és hatalmas gratula kismamaságodhoz :D :D :D !

Márti!
Kisati csodálatos pici bébi!!!!Olvastam kálváriádat,nagyon sajnálom,de nemsokára már el is felejted az egészet!És hát igen...ez szerintem is mulasztás volt :? :evil:
Sajna az a baj,hogy csak szülésznőt nem lehet fogadni,muszáj mellé dokit is választani.De azért ha jobban belegondolsz jobb is ha van doki,mert azért a szülésznő nem tud megcsászározni,ha arról van szó.

Csajok!
mindanyiótok picikéje csodálatos,(szoktam nézni a képeket amiket felraktok)kinek a pocijában kinek már azon kívül.

A csíkokról annyi,hogy ha hajlamos vagy rá akkor bármilyen krémmel kenheted akkor is lesznek.Nekem pl nem is látszott csak néhány pici csík,aztán mikor megszültem akkor lehetett csak igazán látni őket.De nem baj megéri az áldozatot,és idővel úgy is elhalványul,meg különben se leszünk már soha olyanok mint régen,de ez nem is baj,így van rendjén.

Noel nagyon cuki és már olyan "nagy",nagyon gyorsan megy az idő és fantasztikus látni ahogy napról napra fejlődik!!!
Vendég
 


Tündi,
úgy látom a ma reggellel kapcsolatban nem lehet egy szavad sem :wink: Ez már sokkal de sokkal jobb indulás, mint a tegnapi és az azt megelőző!!! Biztos édes lehetett Barnus, ahogy szerepelt!!!
Akkor ezek szerint elmaradt a heti doki néni?

Ágica,
örülök, hogy jobban vagytok!!! Drukkolok este, aztán gyere és mesélj, hogy mit mondott RL!!!

Nibcsike,
mikor hozol nekünk képet a gyerkőc-lakról???

Ani,
nagyon helyes és formás pocid van. Bár én már láttam a tornán és tényleg nagyon jó, hogy csak Roni-lak nőtt!!! Hogy alakul a szobája? A bútor megérkezett?

Lányok,
ma voltunk a Kertészeti fesztiválon, hát, egy nagy kalap sz.. volt. Azt hittem majd lesz egy csomó virágos meg növényes, ehelyett csupa kacat árus volt és kb 5-6 növényes, de a piacon több a választék.... :evil:

S még egy kérdés!! Az NST hányadik hét után kezdődik? S ti akkor hogy jártok védőnőhöz, meg dokihoz?
Nekem a védőnőm azt mondta, hogy akkor már hetente kell hozzá járnom :shock: , de Ani nálad láttam, hogy már csak egyszer mész... Hogy van ez?????
Vendég
 


Gabi,
de jó, hogy jelentkeztél!!! És nem kell ám szabadkoznod, valószínűleg többen így leszünk, ha már nem a pocinkban lesz a kis lurkónk!!! Szóval gyere ha tudsz és írj minél többet magatokról!!!
Kellemes és napsütéses hétvégét nektek!!!
Vendég
 


Krixta!
Köszönöm kérdésed, jól vagyunk!Egy-két napja fáj a medencecsontom föleg éjjel.Nehezen tudok forgolodni! :oops:
Várom a jövöhetet mert a védönő biztos elküld egy pár vizsgálatra, meg megyek UH-ra is! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Bencus és Noi:

Kép

A mi kincsünk,Noel:
Kép
Vendég
 


Nati!
NST-ről nem tudok írni,én egyen se voltam,de a 36. héten van az első.Amúgy nagyon jó az UH-s fotó a kis bébitekről!

Hát ez a fesztivál akkor tényleg csalódás lehetett,csak akkor azt nem értem miért kertészeti fesztivál a neve. :roll:
Vendég
 


Márti, írtam vissza privit. Én próbálkoztam neked avatarral, de ha lekicsinyítettem 80x80-ra, még akkor is 50 Kb volt a mérete a max. 10 helyett!! ha átküldöd a képet, próbálkozom még, lehet, hogy csak azért nem lett jó, mert innen mentettem el?!!???

Krixta, lehet, hogy nálunk megint van egy kicsi pocakfájás, legalábbis puki nehezen jön, kell hozzá anya maszírozása, meg tornája :wink: Éjszaka nekem is negyed 1, háromnegyed 3, háromnegyed 5-ös keléseink voltak. az uccsónál sírás pukizninemtudok miatt, így fél 6-ig fent voltunk.... csak elmúlik ez az időszak is!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Halihó!

Kata, köszike. Ti hogy vagytok?

Márti, sajna nem tudom mi lehet a gond az avatarképpel. Nekem az is volt egyszer a gond, hogy ki kellet törölnöm a régit ezután ki kellet lépnem és újra vissza, akkor már engedte az új kép feltöltését. Probáld meg, hátha. Sajna a vérzésről nem tudok tanácsot adni. Különben szerintem is a doki a felelős (függetlenül hogy én is őt választom). Nagyon jó a vonalzód. :)

Ibi, köszi. Hát még nincsenek csíkocskáim, de remélem nem is lesznek. Nekem is fáj a medencecsontom és a forgolódás is nehezen megy.

Vicuska, szia :) Jó hogy jöttél. Nekem is a rügyezés a piri első jele. :)

Tündi, köszönöm szépen. Örülök hogy jól kezdődött a napod. Barnika biztos nagyon édi lehetett. A sógornőm, a férjem nővére. :) Sajna nem csak pocim van, de azért nem aggódok, majd lemegy.

Kriszta, sajnálom a fárasztó éjszakát. Biztos ezt a bolond szelet érezte meg. Tök jó idő lenne, csa ne fújna. Persze hogy nem baj a vonalzó, hisz én is "loptam". :)

Gabi, örülök hogy jelentkeztél. Természetesen megértjük hogy nem tudsz jönni, sztem minden kismami így lesz ezzel ha megszületik a kisbabája. Nagyon szupik a képek.

Nati, köszike. Sajan a bútor csak jövőhéten jön. Addig türelemmel várnunk kell. NST 36. héttől van hetente. Nekem a védőnő azt mondta hogy már csak egyszer kell mennem.

madiani
 
 


Nati!
Majd jövöhéten csinálunk képeket, és teszek fel!Akkor leszünk 30hetesek! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 



Madiani: Tényleg! Tudtam hogy másik ágon is lehet valahogy sógorság... :)

Nati: Igen elmaradt a dokinéni. Talán mert én jobban félek tőle mint Manócska. Mostanában meg mindig olyan fáradt vagyok hogy hazaérek és semmihez semmi kedvem :(
Nem tudom mi lesz velem ha ez így marad.
A kertészeti fesztivál merre volt? Csurgón?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Köszi csajok,hogy ilyen megértőek vagytok.

Kata!
Sajnálom,hogy így szenvedtek a pukitól,kakitól,de ez az időszak is gyorsan elmegy,úgyhogy kitartás.

Csajok,jön vki vasárnap börzézni?Mi a Vizivárosiba megyünk,bébiőrt szeretnék venni.

Na puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi!Nagyon helyes Noel,sokat változott,nekem úgy tűnik,tiszta apukája! :D

Én megyek a vizivárosi börzére,árulni fogok! :D

Tündi!Jujj,nagyon vigyázz magadra!Jó,hogy nem történt nagy baj!Kukidologtól ugyanúgy félek,mint te!!

Nati!!Jó volt újtra látni a kis Bencét,az a talpas kép,valami szuper!!! :D

Bessy
!Nem baj,hogy nem érzel semmit,nem is kell!!! :wink: Megy a megadrukk!!

Ani!Szép nagy a pocid,és vékony vagy!!

Márti
!Nem semmi,hogy miken mentél keresztül!!Én szülés után 3 hétig mensiszerűen véreztem,aztán egyre kevesebb lett.Örülök,hogy jól érzed magad és nem fáj semmid!!Atika tüneményes!

Krixta
!Sajnálom a hosszú éjszakákat, a pocakfájást! :( Nagyon jók a képek,a grimaszos tetszik a legjobban! :D
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!
Vendég
 


Kata!Én még mindíg várom a szüléstörténetedet! :D :wink:

Nati!
A 35.héten találkoztam utoljára a védőnővel.A 36.héttől pedig hetente mentem NST-re,ahol vérnyomást is néztek,és vizeletet,hogy van-e benne fehérje.Adtak házi feladatot,minden nap ugyanabban az órában számolni kellett a magzatmozgást,és egy táblázatba írni.
Vendég
 


Csíkok!Nekem nincsenek. :) Kb. a 20.héttől kentem magam Milupával,de tényleg sztem is inkább alkati dolog.

Melus
!Gratulálok a kisbabádhoz,Martinka is spontán jött,mielőtt vizsgálatokra mentünk volna!! :D :wink:

Szilvi
!Örülök,hogy jelentkeztél!!Látom szépen készül a Titababa sarok! :D

Ébredés van,memtem!Puszi mindenkinek!! :D
Vendég
 


Szia Alexa!

Majd kiabálj meg a börzén,ha rámismersz,mert én tuti nem foglak megismerni,de lehet vásárolok is tőled.Kisgatyó meg kis pulcsi meg kis cipő még amit esetleg nézek,de nem akarok nagyon időzni.
Na megyek mert kajó van.

Ja és köszönöm Noi nevében a bókokat,puszil mindenkit.Már más is mondta,hogy apára hasonlít,bár én nem nagyon látom.

puszika
Vendég
 


Sziasztok!

Húú nagyon rég írtam és mire visszaolvastam már elfelejtettem ki mit írt vagy mit kérdezett esetleg tőlem, úgyhogy ne hari ha most csak felületesen írok. Nem jöttem mert olyan jó idők voltak, meg mikor Levi alszik ebéd után akkor inkább pihizek én is este meg már nincs kedvem írni.

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Anta én is loptam vonalzót, tecccccik :D . Köszi mégegyszer a fagyit, hogy gondoltál Pöttömkére :lol: .

Márti ez szörnyű amin átmentél remélem hamar helyre jössz. Atika meg egy tündérbogár :D , de furi lesz megint lesz egy ilyen picibabám. Párod már megnyugodott?

Melus én is üdvözöllek köztünk, gratulálok, hogy sikerült a babó, nagyjából egy idős kismamik vagyunk és nov.5-re vagyok kiírva.

Nati nagyon édes a kutyusod, nem lesz féltékeny Bencusra, együtt mentek majd sétálni :D . Utólag nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

Vicuska annyit gondolok ám rád(ne értsd félre :lol: ), már úgy várom, hogy jó hírekkel gyere végre. Az ügyelethez meg kitartást.

Bessy izgulok érted én is, ne aggódj minden rendben lesz, nagyon várom már a hétfőt és rögtön gyere a jó hírekkel.

Tündi, jaj mikor olvastam a koccanást, vigyázz magatokra nagyon! Fütyikérdéstől félek én is, a mi dokink azt mondta, hogy két éves koráig ne bántsuk. A férjem öccsének volt gondja vele mikor pici volt, ordított is szegényke.

Gabi jó hogy jelentkeztél, nem kell mentegetőzni én is régen jöttem :D , elvégre elsősorban gondoskodó anyukák vagyunk :D . Majd ha kész a felújítás képeket tegyél ám. Noel babának gyönyörű szemei vannak.

Andesz már várom a kerti partyt csak lenne már igazi jó idő, bár ma meg tegnap megleg volt csak fúj a szél.
Édesek és szépek a fiúk, nagyon boldog lehetsz, hogy így szeretik egymást.

Kriszta Nagyon sok boldog születésnapot! Sajnálom, hogy ilyen poci gondok vannak, Levim nem volt abszolút hasfájós pedig tápszeres volt ő is. Mindenesetre kívánom, hogy túl legyetek már rajta. És gyönyörű a képeken Réka baba, meg ti is :D .

Chrissyy nagyon szép autót vettetek gratula hozzá. Martinka szeme hogy van, kellett menni mostanában megnézetni?

Judy merre vagy? Ne aggódj vigyázok Levire, hogy senki ne happolja el a gyönyörű Barbika elöl :lol: . Olyan édes a sapis képen, mutattam a férjemnek, hogy ő Levi menyasszonya, vigyorgott :D .

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Gabi!
Viszek bodykat,kisgatyókat :wink: ,kispulcsikat,sapkákat,rövidujjú pólókat,rugikat.Oké,majd kiabálok! :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Kata, írtad hogy a fejéből vettek vért Gerinek, megnézték azért a kézfejét, mert mikor Levitől vettek vért akkor a kézfejéből tudtak venni és végig bent volt a kanül amíg kórházban voltunk, hogy ne keljen böködni, így mégsem volt annyira borzasztó mint mikor a másik baba fejébe volt a kanül.
Merre jártok sétálni, már nagyon túrákat tesztek? Örülök, hogy bevált amit Kriszta mondott.

Ági örülök, hogy jól vagytok, és bár mondtam már, de nagyon sokat nőtt Dorka :shock: . Remélem már összehozzuk lassan a közös sétákat megint. Úgy örültek egymásnak a gyerkőcök nem?

Ibi, Enikő, Ildi?

Alexa olyan szép Martinka is! Levi is szeret ilyen jópofa alvós pózokat felvenni. Általában hason alszik el és felhúzza a lábait a feneke meg az égnek áll és még a pelus is rádob erre egy kicsit, szóval mikor betakarom egy nagy dombocska van a takaró alatt :D .

Asszem ma főzök magamnak lecsót annyira megkívántam, Levinél nem voltam ilyen kívánós, lehet kislány lesz :wink: ?

Ne hari akinek nem írtam, de most megyek eszek valamit a lecsóig amig Levi alszik.
Pusszantás mindenkinek, majd képeket dobok Leviről.

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Vikike!Puszi neked,vigyázz magadra és jó étvágyat!!:D
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?