Új privát üzeneted érkezett!

Bocs, nem elég, hogy 3 a kép, de még nagyok is, és nem túl jó mindőségűek. Persze, mert a kamerából vágtam ki őket, utómunkálatok nélkül.

LeszterKép

Hűtőfürdő neked is, mint a piciknek. És 2 Algopirin is mehet egyszerre. Meleg tea és izzadás.
Gyógyulást

Urszila
urszila
 
 


Heppi!

Köszi, megkaptam a filmet. Nagyon édibédi.

Manó
Van étvágya a gyermekednek.Kép Az én 2 éves lányom eszik meg 1 combot.

Képzeljétek a lányomnak meséltem a karácsonyról, télapóról, hogy reggelre a mikulás a jógyerekeknek hoz ajándékot. Egész délután mondta, hogy szóljak ha jön a mikulás és a gumicsizmájával rohangált. Várta az ajándékot. Annyira aranyos volt. Lefekvéskor becsempésztem egy kis meglepit az ágyába és mondtam nézzük meg nem járt erre a mikulás. Olyan várakozással telin nézett rám és nagyon boldog volt. Mondtuk, hogy ez csak kivételes ajándék volt mert nagyon jó volt és látta télapó. Legközelebba a tiszta csizmába kapja. Azért mikulásig, karácsonyig nem mesélek többet ajándékokról. Kép

Tina
tkriszta
 
 


Urszila!

Leszter neveben is koszi szepen a tanacsokat! Szegenyt szetfagyasztottam a zuhany alatt es beletomtem egy 2. algopirint. A tea ugyan kihult, de most mar lapit az agyban. Remelem hamar kilabal belole.

Udv.,
UG
megint_en
 
 

 
 

Sziasztok!

Most bosszankodok, hogy nem tudok a kep.tar.hu ra képeket feltölteni, megtelt a szerver, ezért titeket bombázlak egy csajjal Kép

Kép

Van még több is de majd inkább a tarra töltöm fel (gondolok itt a modemezőkre, nehéz letölteni az oldalt nekik)

Mi ma plázáztunk egyet, de tavaszig nem hiszem, hogy megyünk. Legalábbis Zsani itthon marad, mert olyan meleg volt bent a kintihez képest, szegényről levettem a ruhát, majd egy óra múlva vissza a vastag ruha. Kép

Hozzátáplálásról: Én is csak egy kevés almát adtam még Zsaninak, azt is lefújtam, mert igaz, hogy nem kakál minden pelenkába, de most már 3 napja várom a kakit. Remélem nem szorult be. De ha holnap estig nem jön ki, akkor bemegy egy glicerines kup.

Mano_2
Sajnos van ilyen, és nemcsak Pesten. Itt előttünk a parkolóból a Daewoo Matizból a motort vtték el, csak a motort, és az autót otthagyták nyitott motorháztetővel. Pedig ez egy nagy lakótelep (a mi házunkban is 112 lakás van, és van egy pár ekkora ház itt a környéken). Szerintem nem 2 perc egy motort kiszerelni egy autóból, de ilyen is létezik. És mi lett végül az autóval??? Miért nem tudták elvinni? Észrevette valaki, vagy a riasztó volt?

Psandi
Milyen mosógépet vettetek? Előltöltős, vagy felültöltős? Jövő tavaszal mi is akarunk venni (költözéskor az új házba) Vannak elképzeléseim, hogy milyet szertnék (de elég mobilak még Kép) Ja és használjátok jó sokáig hiba nélkül!!!!!

A védőnőt jó hogy eszebe jutattátok. Szerintem vagy holnap, vagy a jövőhéten felbukkan (persze bejelentkezés nélkül) De azrt se takarítok ki holnap is, sőt be se fogk ágyazni!!! Ha nem tetszik neki csinálja meg, elvégre nem a köjál jön Kép

Urszila
Julka még mindig gyönyörű, és milyen vallású lett, mert erről bizony lemaradtam. És hol keresztelnek rózsával (zsanit leönttték, de neki tetszett a dolog, mondjuk ami víz az tetszi neki)

Ja és képzejétek a kis zsivány iszik a fürdővizéből. Mivel mi belerakjuk a kádba, de csak annyi vízbe ami az arca vonaláig ér. Nem fordul bele, hanem lehajtja a fejét, így becsorog a víz a szájába, és lenyeli. Bezzeg ha én kínálom meg vízzel, teával, almalével az nem kell, csaka fürdővíz. Vajon mi lehet a fürdetőkrémben ami ízlik neki??? Kép És a legnagyobb poén, hogy nem tudom hogy került az ágyamba a lány reggelre. Tegnap 11-kor szopizott, majd beraktam az ágyába. Reggel 6-kor meg ott feküdt mellettem és reklamált, hogy szopitájm. A férjemet kérdeztem, nem ő volt, aki kivette. Szerintetek kimászott Kép, mert én már nem tudom Kép De lehet, hogy én vagyok a hunyó, csak nem emlékszem??? Na mindegy, majd figyelem fetűnik ma reggelre is az ágyamba a leányzó, mert akkor jön a ketrec Kép

Megnézem még a TAR-t és azután jön az esti szopi.

Nadine + kiságyszökevény Zsanka Kép

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Heppi en is kerek szepen filmetKép

Csajok, en mennek a talira, de sajna odaig nem merek elvezetniKép Valaki nem tduna elvinni esetleg Ors kornyekerol minket?

mokuska: honnan tudta a hugod, hogy a gyerkocnek viz kell a szopi melle?

orsoly
orsoly
 
 


Psandi, Norka
köszi a jókívánságokat, remélem hamarosan meggyógyul az én egyetlen drágaságom. DE egyenlőre nagyon dáthás sőt ma reggel popsiban 38,1 volt a hője, kapott Germicid-Ct, na meg este is, mert megint ment felKépKépKép.

Szóval úgy néz ki nem megyünk talizni, nem szeretném, ha megfertőznénk másokat. Majd gondolok rátok.Kép

Zsuzsóc,
nincs mitKép

Psandi,
gratula a mosógéphez!Kép

Urszila,
gratula a keresztelőhözKép Julka csudaszép!

Leszter,
jobbulást!!!+++++++++++++

most csak ennyi, megyek én is vasalniKép (KangiKép), pusza
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Sofka, Nadine
volt mosógépünk, egy anyósék által levetett 30 éves Energomat, de azt hiszem kiszolgálta magát, és most itt az ÚJ!!! Kép
Whirlpool, A osztályos, felültöltős (a panel fürdőszobánkba be se férne egy elöltöltős) és teccik Kép
Nem volt akciós, viszont az Electro Worldben 5 ezerrel occsóbb volt mint a Media Marktban.

Heppi
én is szeretnék Orsi szupersztárról reklámfilmet Kép andrea_stevik@hotmail.com

Urszila
keresztelős képek nagyon édik Kép

Leszter
mielőbbi jobbulást Kép

Tina
MIkulást váró kislányod aranyos KépKép

Nadine
fürdetőkrém Daninak is nagyon ízlik Kép
szökevény Zsani Kép

Beu, Réka, Elli
jöttök holnap tornázni?
én ha nem ömlik úgy az eső, mint most, akkor megyek

jó éjt
Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Andi
torna sajna úgy tűnik, törlődik az állandó programok sorából,Kép mert múlt 7en is és most is n12-re jelentkezett be a Dévényes "masszőr". Ma azért megkérdezem, van-e máshol helye...

Kevin tegnap megfordult! KépKép A hasáról a hátára, nagyon meglepődött. Bár Timi, a gyógytornászunk aszonta, hogy hátról-hasra elvileg könnyebb, de én úgy látom, ha hason elöl van a karja és elég magasan a feje csak eldől és átbillen, hátról meg pont izommal kell átlendíteni magát a holtponton. Na, mind1, nagyon örülök, lehet, hogy ez a múlt heti első Dévényes kezelésnek tulajdonítható? Vagy a 2 hónapos gyógytornának? Vagy csak eccerűen megérett rá a drágám...ezt asszem már soha nem tudom megKép

Orsoly,
nem tucc elnavigáni a Pólusig? Akkor szívesen elviszlek. Igazából az Őrs sem gond, nincs messze, csak az plussz idő, és már így is később megyünk...

Na, megyek, mert jön a dévényes, és szalad a kéró...
pusza
Elli
ellimami
 
 


Urszila,
Julka gyönyörű abban a szerkóbanKép
Nagyon ügyes vagy, az én varrótudományom csak a kismama-zsákruhákig terjed.

Nadine
Netező Zsani is cukiKép

Elli
ellimami
 
 


Andi

Most néztem a profilodb, hogy a X. kerületbe laksz. Hol? Én is a X.-be lakok. Hová jártok tornázni?

Tina
tkriszta
 
 


Elli
Gratula Kevinnek az átforduláshoz.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Először is:

Boldog névnapot kívánunk minden OrsinakKép, azaz Heppi Orsijának, Sofka Orsijának és OrsolynakKépKép

Zsurló
Ez nagyon klassz beírásKépKép Lefordítod?

Sofka
Tápcsók: örülök, hogy mi kanállalKép

Manó
Jó kis vacsiKép

Urszila
Madeira-JulkaKép És már rózsát eszikKép

Leszter
Jobbulást-jobbulást!!!

Tina
Mikulás-meseKép

Nadine
Tényleg zseni-ZsaniKép
Fürdővíz-ivás ismerősKép

Elli
Gratula a megforduláshozKép

Timici
Nektek is jobbulástKép

Magdi
Gratula a 4hós ZsuzsinakKép

Zsombi most éppen alszik, de nagyon nyügi, Dentinox gél remélem segítKép

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Tudjátok, miért lapos a hamburger? Kép

Kép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!
Olvasni nem nagyon van módom mostanában, este lenne, de akkor pedig festeni "szokok". Kép
Csak a képeket néztem gyorsan meg.

Urszula
Csak ámulok és bámulok, annyira szép gyerkőc Julka. Megint csak gratula, a keresztelőhöz is.

NAdinek
Zsanka is hogy megnőtt, nagyon tündérbogár.

myssnia és szilárd, aki tegnap 8 hónapos lett
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia
Gratula a 8 hós Szilinek isKépKép

Toffi
toffifee
 
 


Tina
az Örstől kifele a Rákosfalvai hévmegállónál lakom. Tornázni pedig a CSerepesházba járunk keddenként 11-11.45-ig. Neked az közel/messze van?

Andi
psandi
 
 


Toffi: kosziKép

Ellimami: de, el tudok menni a Polusig, ott mar jartam egyedul kocsivalKép Viszont Lacko ma ejjel belazasodott, most epp juol van, doki szerint nincs nagy gaz, mintha kezdodne valami a torkaban, de lehet elo sem jon. Ugyhogy majd kiderul, hogy betegek leszunk-e vagy sem, de ha el tudunk menni, akkor szivesen igenybe vennem a fuvartKép

orsoly
orsoly
 
 


Andi
Nem is tudtam, hogy az még a X. kerülethez tartozik.
Óhegyen lakunk, az Örstől 85 busszal kell menni.
Babával jártok tornázni? Szívesen eljárnék csak sajna nem vezetek. Majd ha már nem kell ez a dögnehéz babakocsi akkor tudok majd buszozni.
Eddig kenguruval csak az Árkádik merészkedtem de akkor is már majd leszakadt a hátam.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Én nyertem a TAR-ra szemben. Csak sikerült feltöltenia képeket. Itt meg lehet nézni:
http://kep.tar.hu/nadine/index.phtml?aid=27577669&beginnum=84
IGaz azt írja még ki, hogy feldolgozás alatt, de ha rákattint az ember már mutatja a képet. Azokon a képeken, ami Zsani az asztalon van nem én tartom, hanem csak vigyázok, hogy le ne farjon a nagy munkában Kép

Toffiffe
Jó a kép a hamburgerről Kép ÉS mi az kérem, hogy nem dplázta meg Zsombi a súlyát??? Jól meg kellett volna tömni előtte és meg lett volna az a fránya 50g. KépKépKép (szerntem mi se duplázunk majd, kétlem, hogy tudna a lány hízni 2 hónap alatt 1100g-ot, bár nem lehetetlen)

És ma nem szökött ki Zsani az ágyból, én vettem ki úgy 6 körül, és már nem tettem vissza (elaludtam, de ő is Kép ) de reggel 8-tól a pólómat rángatta és brümmögött hozzá, hogy ne aludj, játszani akarok!

Boldog névnapot minden kedves Orsoyának!!!!

Heppi
Nem kaptam meg a videót. A hiba az én készülékemben van???

Na megyek mert balhé van, a billentyűzetem akarják Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok,

összes Orsolyánknak, Orsinknak boldog névnapot kívánok!KépKépKép

Sziliboynak boldog 8 hónaposságot!Kép

Csucsuka,
antivakarin megérkezett?Kép

Heppi,
énisénis videót!Kép

Sofka,
szakirodalommal hogy állsz?Kép

Urszila,
keresztelt Julka gyönyörű!Kép

Malackám tegnap lehúzott Macó pelenkázójáról, szerencsére nem lettt komolyabb baja, csak a száját harapta szanaszét.

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Orsolyáknak én is boldog névnapot kívánok!! Kép

Mégse mentünk tornázni Kép leraktam a Danit a kiságyba, hogy felöltözhessek, erre 1 perc alatt elaludt és nem volt szívem felébreszteni, olyan édesen szuszog Kép

Tina
igen babával járunk. Nekem is ez a problémám a tömegközlekedéssel, a babakocsink baromi nehéz, de majd a sportkocsival belehúzok Kép
tornára kenguruval mentem volna, 20 perc innen gyalog, kocsim nekem sincs.

Toffi
hamburger KépKép

Zulu
Malacka baleset Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!
Minden Orsolyanak boldog nevnapot! KépKépKép

Zulu, Malacka baleset Kép

Elli, gratula Kevinnek az átforduláshoz!

Myssnia, gratula a 8 hós Szilinek!

Urszila, Julka gyönyörű abban a ruhacskaban es te nagyon ugyes vagy, hogy ilyeneket tudsz varrni!

Leszter, gyogyulast!

A nap atrakcioja: volt nalunk a kedvenc vedonom Kép Megint nagyot alakitott, ugy emlekezett, hogy meg nem vagyunk fel evesek es tanacsolta, hogy adjak csirke es marhahust, valamint majat(!), aztan mondtam, hogy 6,5 hosak vagyunk, erre megsurgette Kép a husadast. Az igazi poen az volt amikor mondtam, hogy adok Kincsonek Sinlac pepet, azt javasolta, hogy azert, hogy Kincso meg ne unja, izesitsem vanilias cukorral vagy kakaoval. No comment.

Ne megyek, mert valakit az ehhalal fenyeget,
pussz,
Kiszuny
kiszuny
 
 


Boldog névnapot kívánok minden Orsolyának!!!Kép

Zulu,
szegény MalackaKép, gyógypuszikat küldökKép

Toffi,
köszi remélem télleg lassacskán most már jobbulunkKép most épp alszik a kis drága, remélem ez már a javulás jele.Kép

és végül
dobok egy linket, hátha nem ismeritek:
http://www.partedli.hu

megyek, vasalok még egy kicsitKép, pusza
Timici
timici
 
 


Most délelőtt megszületett a barátnőm kislánya.
4500 gr és 58 cm. Annyira örülök. Már mondtam a férjemnek gondolkodjon.Kép Nem akarta érteni, hogy mit akarok. Pedig még nem is láttam a babát.

Tina
tkriszta
 
 


Háj mindenki(re)nek,

Szal, akik most kértek videót, azoknak átküldtem. Nadine, neked is átküldtem egy csomagban a többiekkel. Ha ma sem kapod meg, akkor lécci küldj nekem emilt bea@adori.hu -ra, és válaszként küldöm neked is.

Névnapi jókívánságokat a lányom kitörő kacajjal köszöni Kép

Most nem nagyon van időm írni, mert mire jönnek a férjem nagyszülei, addigra vmi lakható formába kéne önteni ezt a 67nm-t. Remélem, sikerül Kép bár nem fűzök hozzá nagy reményt.

Sofka,
Tápcsók Kép Asszem én is örülök, hogy nálunk már van reszelő, turmixgép és kanál is. Én egy kicsit úúúútálós vagyok ilyen téren, bár ha belegondolok, akkor meg a kakis pelus még nem okozott gondott, sőt Orsi szájból kipottyanó falatokat is szívesen csócsálom. Na de fordítva????

Mindenkinek további szép napot!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,
nekem is küldd el lszi a videótKépköszi
és ezúton is gratula a férjednek a DLs dalszövegekhezKép már akartam írni csak mindig elfelejtettem. Apával együtt néztük és nagyokat kacagtunk, anno a NOXé is nagggyon tetszett, pedig akkor még nem is tudtam, hogy a férjed írta.Kép
Timici

u.i.:közben naná, hogy felkelt a törpe, így a vasalás megint éjszakára maradKép
timici
 
 


Hello,

Csak annyit szeretnék, hogy most már megkaptam a felhatalmazást, és a reklámfilmet bárkinek továbbküldhetitek, aki barát-munkatárs-rokon stb. Szóval hadd menjen, csináljunk egy kis reklámot aZuraméknak, okés Kép

Timici,
Neked is átküldtem a filmet

heppi

ez pedig tegnap készült, és a kedvencem Kép
Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

mi ez a pangás??

Heppi
köszi, nagyon édi a kiscsaj, ha már tud írni, küldesz egy autogramot? Kép

Elli
gratula Kevinnek a forgáshoz Kép

Kiszuny
védőnő Kép

Tina
gratula a barátnődnek a babához Kép


Andi
psandi
 
 


Heppi! Reklámfilm Kép nagyon ééédi! A kép nagylányos! Kép


Zsurlo! Cenzúra? Kép

Sofka! Én ezt a módszert anno a szomszédéknál láttam, ahol a kisbaba így kapott mogyorót. Csodálkoztam is, hogy miért akar lesmárolni miközben mogyorót eszem. Kép

Manó! Egy egész combot?! Annyi még nekem is bőven elég szokott lenni! Kép

Urszila! Nagyon csini a kis frissen keresztelt! A legjobb az, amikor megeszi a rózsát! Kép

Leszter! Jobbulást! +++++++++++++++++++++++++++++

Nadine! Tíz ujjal gépel a kis profi! Kép

Timici! Jobbulást a picurkának!

Ellimami! Gratulálok a forgáshoz! Kép Nálunk még csak oldalra megy, de már csak hajszál híja (hijja? hajajj!)

Toffi! Hamburgerlapítóberendezés Kép Kép

Zulu! Szájacska Kép

Megyek is, mert eddig nem jöttem rá, hogy mi ez a furcsa recsgő hang....most rájöttem...megyek pelenkázni. Kép

dé_
 
 


Sziasztok!

Kösz a gratulációkat, nem azért mondom, hogy az én lányomKép, de tényleg gyönyörű voltKép
A keresztelő ruha a véletlen műve, nemigen szoktam varrni, és nem is tudok. A rózsát először ki akartam szedni a szájából, de nagy tiltakozásra számíthattam, így maradt. Elvégre létezik rózsadzsem isKép

Kedvenc sógornőm hozta a formáját, megint megkérdezte, hogy tényleg tudatosan tartottuk-e meg a babát, nemcsak kifutottunk az időből. Bemutattam a 7 hetes videófelvételt és udvariasan elküdtem ....baKép

NadineKép unitárius lett Julka, akárcsak a testvérei. (ezt a reformátusból egyszerűsítette egy Dávid Ferenc nevű ref. püspök kvázi 450 éve, Erdélyben eléggé elterjedt, és furamód Amerikában is). Szegény kölykök, kisegyház lévén Bpre járnak hittanra és állandóan magyarázkodnak, (én isKép), hogy milyen vallásuakKép

ElliKép gratula a forduláshoz! Amilyen Dagimadár Kevin, az sem lett volna csoda, ha később cselekszi!

ZuluKép Malac balesetKép Enni tud azért, vagy fáj a szája?

KiszunyKép a máj állítólag nagyon jó és fontos dolog, csak az a feltétele, hogy abszolut egészségeses életmodú, abszolut egészséges állat mája legyen. Nemtom bébiételben van-e májas?

HeppiKép tévében is van már a reklámfilm? Sanyarú modemes vagyok, azért nem is kértem videót, rámenne a napomKép

Olvastam, hogy hozzátápi erőltetés volt a téma. Én azért megértem anyáink, nagyanyáink nemzedékét, nekik kismama korukban kifejezetten azt mondták, hogy gyümilé 6 hetes kortól a vitaminokért, tejbepapi 3 hónapos kortól a kalóriáért, zöldség a rostokért stb. És valahogy pont úgy a tudományra hivatkoztak, mint manapság a 6 hónapos kizárólagos szopinál. Mi az utóbbit követtük, mert igaznak éreztem, de a kisördög azt mondja bennem, hogy az átlag anyuka, sőt az átlag gyerekdoki sincs úgy felkészülve, hogy igazán saját, tudományosan megalapozott véleménye legyen a dologról. És amikor az egyszerű, falusi anyósnak azt mondta a doki, hogy 9 hónapon túl ártalmas az anyatej, akkor persze, hogy elhitte szegény.

Urszila, aki ma bölcselkedő
urszila
 
 


LeszterKép

Hogy vagy???
urszila
 
 


Lányok!!
Szükségem lenne kis vígaszra. Miapánk lemázsálta fiát, aki egy teljes hónap alatt csak tíz dkg-ot gyarapodott (így már ruha nélkül is 10 kg). És közölte velem, hogy éheztetem a gyereket. Hogy fogy (?). Stb. Mert csak egyszer kap főzit. És ha kér, később gyümölcsöt. Főzelékbe husika (na nem csülök, ahogy azt a főnökség gondolja). És szopik. És éjjel alszik folyamatosan 6-7-8 órát, csak aztán keleget. Ugye, hogy iylen nagysúlyú babánál norm, ha csökken a gyarapodás mértéke???

aggodalmas sofka
sofka
 
 


Sofka
Szööööööööööööörnyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű, hogy FOGY Marci főleg a 10 kg-val majdnem 7 hónaposan Kép Gondolom már 5 hósan megduplázta a születési súlyát, hanem még hamarabb KépKépKépKépKép És az apja úgy látja, hogy fogynak a hurkái, lötyög a bőre stb, stb.... Szerintem még sok is a 10 dkg hízás KépKép De komolyra fordítva a szót. Én is meglepődtem, hogy Zsani nagyon gyorsan gyarapszik. A doki meg mondta pár hónap és azo aggódom, hogy ne hízik eleget. És igaza lett. akik sokat híznak az elején, azok általában lassulnak hízásba, sőt stagnálhatnak is. És ha ehhez hozzájön még egy nagymozás gyakorlás is (pl mászás, járás) akkor akár fogyhat is a baba. Ha ez nem kóros, nem betegséghez kapcsolódik akkor nyugi, és semmi para... És hány cm ehhez a szép súlyhoz a fiatalúr??? Én megnéztem, hogy 10 hósan voltam 10 kg, és 76 cm. (és ekkor kezdetm el járni, nem is híztam 1 éves koromig semmmit Kép )

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sofkadrága,

nemmondod!Kép Teljesvérkép, kisrutin! Azonnal!KépKépKépKép Még elfogyasztod azt a kis ártatlant!
Na jó, nem vitzelődünk AggodalmasSofkánKép. Teljesen normi, ha csökken a gyarapodás, eddig meghízta Marcipán az ezévi adagját, most egy picit másra gyúr. Nálunk azt figyeltem meg, hogy vagy hosszra, vagy súlyra izmoztak a srácok.

pusz

Zulu, a mégmindigzombiKép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Toffi,
hamburgeresKépKép

Nadine,
kis számítógépzseni gyönyörűKépKép

Heppi,
film csúcs szuper.Kép Lizának is megmutattam aki sikongott Orsinak. Többször is lejátszottuk neki és mindig hasonló volt a reakció. Kép Nagyon édes volt, ahogy élvezte a mozit. Orsinak boldog névnapot!!!Kép

Elli,
gratula Kevin fordulásához!Kép Látod nem kell izgulni, mindennek eljön az ideje!

Sofka,
Orsinak boldog névnapot! Tápcsók nagyon tetszett. Az egyik nap ezt mi is eljátszottuk Lizával, csak nem tudtam, hogy így hívják. Banánt akartam enni és kikövetelte, hogy adjak neki. Mivel nem volt kéznél semmilyen segédeszköz - tál, villa, mixer stb. - hát elő pépesítettem neki. No és lássatok csodát egy hatalmas banánt megevett KépKép, jó édes anyja meg éhezhetett. KépKépKép
Szegény Marcipán, éhezteti az anyjaKépKépKép, szólok is a Gyivi-nek!!!
No félre a parát, Liza már egy hónapja 8 kiló körül van. Tudod én is éheztetem, különben, hogy lesz manöken meg különben is nem tetszene Marcipánnak.KépKép Szerintem csak annyit mozog, hogy "lefussa" a kaját. Liza mostmár mindenhol feláll és leülni is megtanult, no azért ma is koppant nagyot a feje, amikor a babatornáztatóba kapaszkodva felállt, kimerevített, azt hitte az jó stabil, helyette azzal együtt esett egy hatalmasat. Ma két közel lévő bútor között egy lépéssel átkapaszkodott.

Orsoly,
boldog névnapot!!!Kép

Urszila,
keresztelt Julka gyönyörűKépKépKép

Zulu,
Malacka balesetKép

Leszter,
gyors gyógyulást!!!Kép

Kisuny,
védőnőKépKép

Timici,
jobbulást!!!Kép

Jelentem Lizának kibújt a második foga és most végre nem olyan nyűgös.

Adjatok tanácsot babakocsi témában.
Szerintetek melyik típus felel meg a következő elvárásaimnak:
kicsire csukható, vízszintesig dönthető, nagy bevásárlókosár, lábzsák, esővédő és persze könnyű legyen
Akinek van tapasztalata várom a hozzászólását!!!Kép

Köszi
Zsuzsóc
zsuzsóc
 
 


Sziasztok!

Orsi köszöni a névnapi jókívánságokat!! Nagyon örült nekik. Talán attól alszik MÉG MINDIG, hogy ilyen boldog napja lett a tegnapi???
Köszönöm a feloldozást is, igazából nem aggódom Marcipán súlyáért, de láttátok volna tegnap este a bősz apát!! Úgy tűnik, a fiú egyelőre hosszra (74 cm egy hónapja), és mozgásfejlődésre gyúr. Na persze ezt a popsit nem is olyan könnyű arrébb vinni. Bár néha úgy tűnik Zsuzsi Mikijének nyomába lép, és kúszni fog.
Zsuzsóc, Liza nagyon ügyes!! Kis akrobata. Napközben tudsz mást is csinálni, vagy csak utána futkosol? Szegény éhező anya! Viszont ez a tápcsók - bár igazából nem próbáltam - a nyálban lévő emésztőenzimek miatt tűnik remek ötletnek. Így mindegy mit adsz neki. Mert a turmixolt cuccot csak nyeli. Ettől még maradok a gépnél, csak úgy elgondolkodtam.
Ja, babakocsiból én a peg perego plikójára szavazok. Ára húzós, de praktikus, strapabíró, könnyű és könnyen is kezelhető. Találtam egy szinte ugyanolyat az abc designtól (trophy?) de azt hallottam, hogy több a baj vele.
Urszila, lányka tündérszép. És ezt a ruhát tényleg a fiadnak varrtad?
Heppi, Orsi milyen nagylányos itt a képen.

Na megyek, felkeresem a tegnapi névnapost. Lehet, hogy elment hajnalban az apjával dolgozni?

Zulu, fonott babakocsi nekünk van. Mielőtt megveszed, gyertek el, próbáljátok ki! Van mellette és ellene is számos érvem. Kuruzslókönyvet forgatom. Megnéztem mi kell az alappatikába. Most gyűjtöm a pénzt.

sofka
sofka
 
 


Manó, Norkini,
kösz a választ könnycsatorna ügyben!Kép

Fruzsi,
köszi az üdvözlést, igen, a kisebb nyavajáinkat leszámítva jól vagyunk.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sofka,
ne már, hogy tapasztalt nagycsaládosként is bedőlsz az ilyen dumának. Fej felemel, fül becsuk, anyai ösztön aktivál: SZERINTED van baja Marcipánnak? Na ugye, hogy semmi. Kép
A többiek már leírták a lényeget. Bár tapasztalatom pontosan 1/3-a a tiédnekKép a leírtak alapján szerintem is tök okés a kölyök.
Urszila 1x leírta az éhező gyermek ismérveit, de a jó alvás, kiegyensúlyozottság nem szerepelt köztükKép
Majd adunk pénteken Miapátoknak,(vagy TiapátoknakKép) hogy így ijesztget!Kép

Kevin gyarapodása is "lassul": két hét alatt csak 240-et hízott, most 8,25 kg.
A 2 combos 4 hósat tegnap kapta, túléltük, most durmol.
De hogy van az, hogy a lázcsill. kúp minden babát kiüt éjszakára, Kevin meg így is képes volt 2,5 óránként kelni?Kép

Orsoly,
jobban van Lackó? Számítsak rátok?

OFF
Képzeljétek, kapok másik kocsit a Suzuki helyett. Én Tháliát akarok (csomitartó meg jó ár miatt) férjuram meg Merivát akar nekem, mert kinn voltunk az Autókiállításon, és totál beleszeretett. Csak a részlete kb 15 ezerrel több, mint amit terveztünk volna. Meg az új autó nekem elvből gázos, az árának 20-30%-ért gurulunk vele hazáigKép Viszont az a baj, hogy a Suzukit könnyebben beveszik, ha újat veszel, és a kamatok és fiz.feltételek is sokkal jobbak újra.
Jajmicsináljak?Kép
(Soha ne legyen nagyobb gondomKép)

Na, megyek,
pusza
Elli
ellimami
 
 


Ja, sofka, most látom, már minden okés.
Akkorjó.
Kép
E
ellimami
 
 


Zsuzsoc: en is a PP Plikot (labzsakkal stb asszem 70ezer sajnosKép) akartam neked javasolni, vagy ha meg konnyebet akarsz, akkor a PP Ariat (de ahhoz nincs labzsak, viszont "csak" 40ezer). Viszont csak 5 kilo, nagyon konnyu, igazi varosi kocsi. Most en is sportkocsi-kertesoben vagyokKép Mondjuk nekem nagyon tetszik az Abc-design Handy plusa (ez 20ezer Ft), labzsakot lehet hozza venni 4ezerertKép

Ellimami: tegnap este meg lazas voltKép Azert meg tartsal minket talonban leci, egyszer vegre szeretnek eljutni egy taliraKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!
MegvagyunkKép
Dédiék hazamentek. Jó volt, Roni élvezte hogy mindenki vele foglalkozott. Egy kicsit duzzogott, mert anya egyedül van és nem tud egyfolytában melette lenni. Sajnos a mosogatnivaló nem tűnik el magától.

Tegnap lemérettük: 7,5 kg. Fél kg-t hízott egy hónap alatt.

Megpróbálok visszaolvasni, bár sok időm nincs, megyünk a sógórnőmékhez.

Roni anyahiányát enyhíteni kell. Pá!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Fél éve ilyenkor ...Kép már nagyon be voltam oijedve de már nem volt visszaút KépKép

Nadine
Ha tudom, hogy 50 g hiányzik, rajtahagyom a pelustKép Nektek még nem lehetetlen a duplázásKép
Képek jóóókKép

Zulu
BalesetKép

Kiszuny
VédőnőKép

Tina
Gratula a barátnődnekKép Mekkora babaKép

Urszila
SógornőKép

Sofka
Zsombi nincs 10 kg, de volt olyan hónap, amikor 50 g-ot hízott (hogy tudta a védőnő lemérni?) Szerintem semmi gond!!

Nagyon megy a reklamáció, vagy a kajáért vagy a sétáért, úgyhogy lelépekKép

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Timici!
Bencének jobbulást. Kép

Toffi!
Mamijavulás Kép Rehab.ár Kép

Tina!
Most miért nem jöttök talira? A két kissebbem majdnem egyidős a Tieiddel, biztos jól ellennének.Kép

Zsófi!
A viszketést gyorsan zavard el. Drukk-drukk.Kép

Norka!
Előre is boldog szülinapot. KépKép

Manó!
Autó: dejódejó, akkor most már mobilabb leszel. Kép

Heppi!
Nekem jöhet Orsi a főszereplő. Kép

Urszila!
Julka gyönyörű. Kép

Leszter!
Gyors jobbulást. Kép

Nadine!
Zsani nagyon gyorsan tanul. Kép

Orsoly!
Mi szívesen elvinnénk, de sajna teltházasak vagyunk. Mit szólnál egy karavánhoz? Mi mennénk elől, te pedig utánunk, így neki mersz vágni?

Timici!
Küldök Nektek gyógypuszit. Kép

Tina!
Nemsokára itt a mikulás. Kép
Gratula a barátnődnek.

Elli!
Gratula a forduláshoz. Kép
Zsuzsi ngyon lusta, már majdnem átfordul hátról hasra, de mindig gyorsan visszadől, nehogy örüljön anyája. Kép

Heppi! Sofka! Orsoly!
Minden Orsinak boldog névnapot.Kép

Myssnia!
Szilárdnak boldog 8 hót. Kép

Zulu!
Malinak puszi a bibijére. Kép

Kiszuny!
Védőnő Kép vagy Kép

Sofka!
Miki 1 évesen volt 8 kiló 14 deka. Kép

Toffi!
Zsombinak boldog félévet. Kép

Na hívnak, éppen csak befejeztem az olvasást. Kép Kép
Ja és a múltkor lemaradt kalács:
Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Folytatásos kisregény első része:

Toffi,
Nahát, már foga van Zsombinak. Gratulálok!Kép (Roninak még nincsKép)
Mami jobbulásKép Ez a rehab osztály (2000 ft/nap) kissé drurva. Remélem a TB fizeti.
Szép súly, még ha nem is duplaKép
Olvasó ZsombiKép
Én a postán jártam úgy, hogy az előttem álló nénike szólt, hogy neki sokáig fog tartani álljak inkább másik sorba (ami kilóméteres volt). Ahelyett, hogy előreengedett volna az egyetlen csekkemmel.

Anita,
Az idő mindig kevés (vagy egyre kevesebb)Kép
Szépen fejlődik RobóKép

Kaska,
Próbálj nem törődni a beleszólókkal. Tudom nehéz. Főleg ha a családból van. Nekem a sógornőm hozta fel többször a teázást, meg hogy az ő gyerekei ilyen idős korukban már mindent ettek... Eleinte próbáltam felvilágosítani, de hiába. Most már csak elengedem a fülem mellett.
Most meg a dédi akart kenyérmorzsát adni a lánynak.
2 nap után jöttem rá, hogy Roni az etetőszékben nem szeret enni. Ölben igenKép

Dé,
Gratula az ügyes fordrászkodáshoz. Kaphatunk képet is?Kép

Mindenki ház-projektben ügyködik, csk mi nemKép

Timici,
Jobbulást Bencének!
Zsuzsi,
Gratula Dani vizsgájához és Mikinak a fogacskákhozKép

Csucsuka,
Jobbulást (epe)!

Elli,
Milyen rendes párod vanKép

PsAndi,
Gratula az új mosógéphezKép

Zsizsa,
Mi sem akartunk cumisüveget. Mégis van 6! Persze nem használtuk.

Manó2,
BorzasztóKép Még jó hogy nem sikerült ellopniuk.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Bókokat köszönjük.

Urszila,
Nem, a tv-ben nem megy, mivel ez direkt olyan célra készült, hogy emilben küldhető legyen. Bizti te is kapsz mindenféle jópofa képeket, meg vicceket, amiket továbbküldesz - na ez is vmi olyasmi akar lenni Kép

Sofka,
Mondd meg az uradnak, hogy az én lányom fiaddal egyidős, és még csak 8 kg. Akkor most rámküldi a gyivit??? Sőt, ő már 3 hónapja nem is szopizik (tápi) és nem mindennap van főzi v. gyümi a menüben. Attól függ, mennyi türelme van a kanálhoz. Szerintem teljesen normális. A barátném lánya 2 hónappal fiatalabb Orsinál, 7 kg és a múlt hónapban nem hízott semmit. De a védőnő nem aggodalmaskodik, mivel a súlya rendben van, és vannak időszakok, amikor a babák lemozogják a megevett tápit. Csak ha fogy, akkor van gond, akkor jobb doki v. védőnő tanácsát kérni, de ha normálisak, akkor ők sem fognak paráztatni, mivel Marcipán igen jó súlyban van Kép hála neked! Szerintem nyugi, nincs semmi baj! Látom, már másik is nyugtatgattak - akkor így minden okés?

Velünk minden rendben. Tegnap volt nagy busójárás a névnap miatt. De hála az égnek a dédiék csak kb fél órát maradtak. Ennyit még én is könnyedén kibírtam Kép Kapott sok-sok játékot, a férjem húgától meg egy komplett átmeneti rózsaszín szerkót - nagyon szuper. Apája is vett neki rágó-csörgő-színes izét, amire azonnal rávetette magát. szóval most ismerkedik az új dolgaival, de azért a mellőzött kábel (úgy látom) megmaradt a kedvencnek Kép

Na, megyek, mert nyüszög, és így nem tud elaludni. Néha egy kis magányra vágyik, na !!!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,
Küldtem mélt.

Manó,
Comb-vacsiKép

Urszila,
Ügyes Julka, jól viselte a keresztelőt.
Képek szupik.
RózsaevésKép

Leszter,
Jobbulást!

Felébredt Roni. Megpróbálok még jönniKép

Maci_2
maci_2
 
 


Nadine,
Kis számítógépguruKép Jó képek.

Elli,
Nagyon ügyi Kevin, gratula a forduláshozKép
Hogy van a kis oltott?

Orsoly, Orsi babák,
Boldog névnapot!Kép

Myssnia,
Gratula a 8 hóhozKép

Zulu,
Szegény MalackaKép

Kiszuny,
VédőnőKép Szerencsére a mienk nem látogat már bennünketKép

Tina,
Gratula a barűtnődnek. Szép nagy babaKép

Heppi,
KépKép

Urszila,
Kedvenc sógornőd igazán lenyugodhatna már, felfoghatná végre, hogy nem a véletlen műve Julka.

Sofka,
Roni is alig gyarapodott az előző hónapban. Most meg normálisan. Különben is, a mocorgással sok kalória lemegyKép
Fel a fejjel és kitartás!

Zsuzsóc,
Gratulálok a fogacskáhozKép

Toffi,
Gratula a fél évhezKép

Magdi,
Guszta kalács, melyik az a recept (Mókuska féle?)?

Na, mennem kell, kajálunk, aztán indulunk.

Maci_2
maci_2
 
 


Magdi! Pont jóljött így ebédidőben ez a kalács! Kép Kár, hogy így a képernyőt nyalogatva az íze nem jön át! Kép

Maci_2! Szivesen tennék fel képet, de sajn nem olyan eccerű. Hétvégén megpróbálom rábeszélni apát, hogy segéljen feltenni.

Jajjajj, majd' elfelejtett:
Minden Orsinak soksoksok boldog névnapot! Kép

Heppi! Télleg, én is kaptam már így terjedő reklámot egy édességes cégtől, jó ötlet. Megnéztem kéváncsiságból a honlapot is, oda nem teszik fel?

Amint indulni akartam, Virág bealudt. Hiába, Murphynek mindig igaza van. Képzeljétek, Virók ma észrevette a cicákat az ablakban. Úgy fordult a járókában, hogy pont az ablakra látott és éppen ott ült kívülről a párkányon az egyik macs (most is nyávog befelé ezerrel). Arra lettem figyelmes, hogy V. nagyon dumál vminek és akkor láttam, hogy a macskának kiabál. Aztán rájöttem, hogy így gond nélkül be tudom mutatni őket egymásnak üvegen keresztül és bejött! Szal mostmár szemtől szembe tudtak társalogni a kisméretű családtagok. Az orruk majd'összeért! Kép

Na hagylak benneteket a hülyeségeimmel,

dé_
 
 


Sziasztok!

Dé!
Ez a cicázás nagyon bejön a kiscsajoknak nemde?!
A tegnapi videofelvételre ráizgult a család, úgyhogy muszáj lesz már összevágni a filmjeinket.
Képernyönyalogatás Kép)

Orsoly, és Orsi-babák!
Utólag is boldog névnapot! Kép

Magdi!
Ez a kalácska, nagyon izgin néz ki!

Toffi!
Komoly kor a fél év kérem szépen, ezt meg kell ünnepelni. Ilang hétfön volt két hónapos, Anyósék tortát is hoztak.... Képhmmhm

Leszter!
Jobbulást ezerrel!!!

Kiszuny!
Ez a védönö-dolog, nálunk is hasonló. Nem jelentkezik be, egyébként pedig nem is sűrűn jön. Nem vagyok elájulva töle... Kép

Heppi!
Kép: tündéri Kép

Sofka!
Csak semmi para, amíg a gyerköc eszik, alszik, játszik addig nincs gond. Mellesleg meg ott a csalhatatlan anyai ösztön, nem ? Marcipán egyébként teljesen jó súlyban van szerintem... Kép

Nadine!
Kis klaviaturavirtuoz! Kép

Na megyek mert éhen halok, a gyerköc meg unja itt a gép elött a banánt...

Holnap is igyexem benézni!

Pussz
Tündér

Ui: éljen a 4 napos hétvége, éljenek az Apacukák!!!
Tündér
 


Sziasztok!

Maci2,
postás sztori kiakasztó! Nagyon nem szeretem a nem együttérző embereket. És akkor még finom voltam.

Magdi,
kalács gyönyörű, kár hogy nem tudsz a telefonvonalba belegyömöszölni nekem egy kicsit Kép.

Elli,
kocsi ügyben sajna nem tudok okosat mondani, nem értek hozzá, de remélem jól választotok!

Kangi,
remélem nem depizel már (szerinted)sovi Julcsi miatt! Bárcsak segíthetnék!

Sofka,
én is azt hallottam, hogy az az igazi gond, ha tartósan fogy a gyerkőc, de hát a tiédnél ez nem áll fenn Kép, úgyhogy semmi para!!!

Heppi,
én is kérekszépen filmet!

Zulu,
szegény Macó! Pusz a sebecskéire!

Nadine,
Zsani nagyon édi a képeken!

Toffi,
van egy ismerősöm, aki pont úgy néz ki, mint a McDonald's os gifen a néni Kép. Majd javaslom neki a hambikészítés eme formáját Kép.

Myssnia,
a festett képeket nem tudnánk valahogy megnézni? Mondjuk bescannelni? Nagyon kíváncsi vagyok rájuk!

Mi is szeretnénk menni a talira, ha lehet, családostul.

Úgy tűnik, mégis a hűvösvölgyi házba költözünk, amit régen nagyon szerettem volna, de már a sok hercehurca miatt elszállt minden jókedvem. De legalább a gyerek jó helyen lesz.

Apuci még mindig nem talált munkát, az ideiglenes megbízásaiból élünk, de sajnos azok olyanok, mint a magyar népmese: hol volt, hol nem volt. Remélem nem ciki ilyet kérni, de nem kérdeznétek körbe a férjuraknál, hogy nem tudnak valami rendszergazdai-informatikusi munkát, vagy végülis bármi hasonlót, ami nem szombat-vasárnap, éjjel-nappal minimálbérért és 20 év gyakorlat kell hozzá 3 diplomával. Az Expresszben nagyon gyér a kínálat, én nem is tudom, más hol talál normális munkát. Montam is Apucinak, hogy miért nem meg el táncoslánynak vagy szobafestőnek, azokat mindig keresik Kép.

Bekiről:
hátrafele rákol piciny lakásunkban egész nap, gyűjti a koszt a legeldugottabb helyekről Kép. 10 percenként beszorul valami alá, úgyhogy semmi összefüggő dolgot nem tudok csinálni. Védőnő szerint egy éves korig kell, hogy kibújjon a 8 fog, úgyhogy kis pihire számíthatunk ezügyben.

Na megyek lejjebb rakjuk Beki ágyát, hogy ki ne ugorjon belőle.

Pusz
Miszike
miszike
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?