Új privát üzeneted érkezett!

Viki!
Csak halkan írom, Dorka este fél8-kor már ágyban van...
Na a 3 dalra nem alszik el, de utána már elaltatja magát egyedül a szobájában. egyébként ehhez tudni kell, hogy világ életében egyedül aludt el, sose volt ringatás, sétálás és társai. És az első perctől egyedül van a szobájában.

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Kriszti! minden ok, régen voltál?

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:46-kor.
20150601134430
 
 

 
 

Sziasztok!

Betti! ügyes volt Csenge hogy így kibírta azt a hosszú utat. És a beszólása.... :lol:
Hú cumi?? Biztos jó ötlet ebben a korban?
Nekem nem volt nagy cumis Anna, de volt egy idő mikor csak azzal tudott elaludni viszont éjjel mindig az ágyalatt kellett bújkálni érte a végén meg már azzal a szájába is bömbölt :(
Várjuk majd az uh beszámolót :lol:

Anita!

Gratulálok a jó Afp.hez.
Még nem is kérdeztem ki a védőnőd? És a gyerekdokitok?
Mostanába Anna is elalszik egyedül, főleg mikor fáradt, több simogatás meg nagy ágyban alvás nem lesz akáér mekkora is a kisértés.


Nagyon elborult :cry: lehet ide ér az itélet idő??

Ja már rég akartam kérdezni, hogy a kötelező oltásokon kívül adattatok v.mit a gyerekeknek???
Vendég
 


Sensi!
Én is most akartam Dorkát levinni, de úgy nézem nem fogom...
A Védőnőnk Rózsahegyiné Ági, gyerekorvoshoz pedig a Kertvárosba hordom Herbály Zsuzsához -őt nagyon szeretjük.
Védőoltás: Dorka megkapta a bárányhimlő, a meningococcus és a kullancsenchefalitis ellenit, illetve az utóbbiból a jövő7en kapja a 2-at.
Gyakorlatilag az ajánottak közül csak a rotát nem kapta, mert nagyon bukós baba volt, nagy esélye volt, hogy úgyis kijön belőle.
Ja és jövőre tervezzülk a pneumococcust is.

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziasztok!Én is itt vagyok,csak levoltam maradva 1-2dolgozattal a sulinak és jó szokásomhoz híven mindent az utolsó percre hagytam! :oops: Képzeljétek Kíra fenekét a mult héten véresre csípte a canesten! :cry: Pedig a körzeti ajánlotta mert nagyon piros volt!Ugyhogy egy pár napig csupasz fenékkel rohangált a szobában szegény!
Jolka!Mi Oros legelején lakunk szeretek itt lakni,de csak azért mert közel van Nyíregyháza.én a malomkertet(ott nőttem fel) vagy a kertvárost ajánlanám neked!
Viki!A bevásárlást ne kapkodd el tényleg a tervezgetés nézelődés a legjobb!Én ajánlanám neked a kállói ut elején lévő bababoltot,mi majdnem mindent ott vettünk meg!
Dorkamama!Hova vitted szemészetre dorkát,és mit csináltak vele?Én is elakarom kírát vinni csak nem tudom mikortól érdemes menni.
Sensi!lehet a szél is baja volt Annának Kíra is többször felkellt!a felvesz-letesz nálunk is működött,de nekem a suttogó másik modszere is bejött:leülsz mellé,a hátára teszed a kezed esteleg beszélsz neki.Igy érzi hogy vele vagy,de EGYEDÜL alszik el.
Kismamák hogy birjátok ezeket a frontokat?
Na azt hiszem bepótoltam a lemaradást! :oops: Sziasztok!

Kép
kíraanya
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk, sajnos nem sok időm volt még viszaolvasni sem.
Viki kibuliztad magad? Gondoltam Rád, mi is aznap ünnepeljük Ruben névnapját.
Betti nagyon jó volt Csenge beszólása, édes lehetett :)
Sensi! Éjszaka néha én is így keresem a cumit :(
Dorkamama! Grtulálok a jó afp-hez, szerdán hozd a híreket...
Kíraanya! Ilyenkor tényleg a legjobb a popó szabadon szellőztetése, gyógyulást kívánok Kírának!
Már biztos mindenki pihen csak én ülök itt a gép előtt :oops:
Puszika!

Kép

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:47-kor.
20150601134430
 
 


Anita!

Rubennek utólag is boldog névnapot!
Kép

Detti!
Dorkával a Szegfű utcán a Pláza mellett voltunk szemésznél. Nagyon kedves volt a doktornéni, egy világító, kukorékoló csirkét mutatott Dorkának, közben a kezével takargatta a szemét, nézte, hogy bekancsít e, meg próbálta azzal a szembe világítós lámpácskával is megnézni. Ilyenkor tul.képpen még csak azt nézik nincs e szemtengely ferdülése a kicsinek. Tudok tel.számot küldeni ha érdekel. Elvileg egyébként egy éves kor körül kellene látni a kicsit szemésznek, aztán olyan 3 évesen amikor tud már vele kommunikálni is jobban.

Jó időt akarok!!!! Dorkát lekötni a lakásban... ha kimegyünk meg tuti az első csuszdára fel akar mászni, mindegy milyen vizes :cry: :cry:

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


..........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:47-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen Ruben köszöntését!
Viki! Milyen táblázatban??? :?:

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:48-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Anita!
Utólag is boldog névnapot Rubennek Kép

Detti!
Nálunk a kéz a háton módszerből lett az én földön alvásom:(
De mostmár nem panaszkodom 1-2x ha fel is ébred gyorsan vissza alszik a felvbesz/letesszel.


Ti miket adtok a gyerkőknek reggelire? (velünk korúakra gondolok:))
Anna 6 körül még kéri a tápit igaz nem olyan sokat iszik kb 150ml-t
eddig 9 körül tejpépet gyümit ilyesmit kapott. Mostanába viszont elkezdte enni a vajas kenyeret mindig kérte ha ettem. De eddig csak pár falatot evett, és megunta. Utánna jött a szokásos joghurt vagy pép.
Ma viszont megevett 1 szelet párizsit majdnem 1 fél szelet kenyérrel, (persze jutott a hangyáknak is:() de nem tudom elég e így neki mert még akartam joghurtot de nem kérte.
Szerintetek????

Szuper ez az idő.....
Taknyolok is:( meg fáj a torkom... már csak ez hiányzik.

Na megyünk a boltba.


Puszi
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:48-kor.
20150601134430
 
 


..........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:48-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:55-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Rubinita!
Ruben babának nagyon sok boldog névnapot kívánunk mi is!!!


Köszönöm kérdéseiteket, férjem nagyon jól van, pénteken sarat pisilt, úgyhogy hatásos volt a zúzás. Azóta nem voltak görcsei, tud aludni is, olyan, mintha nem is történt volna vele semmi a múlt héten :D
Én dolgozgatok, tanulgatok, de többet kellene sajnos :cry:
Ma voltunk a barátnőm turijában. A Selyem utcán a jelmezkölcsönzőbe áthozta a turit, nagyon sok csajos cucc van, ha valakit érdekel, nézzen be :wink: (nem kapok jutalékot a reklámért :lol: )

Betti!
Ugyi, mondtam, hogy Csenge biztos jól viseli majd a vonatozást :wink: Tündéri lehetett a kis mondandójával :lol: sajnos amúgy nég sokáig lesz úgy, hogy nem tudnak lakatot tenni a szájukra :lol:
Kristófom a múltkor a huszadik kérdés után harsogva megkérdezte a boltban: Ha meg úgyis tudom, akkor minek kérdezem? mindenki rajtunk röhögött... :roll:

Sensi!
Náliunk Tomi a gabonapelyhekért van oda: Nestlé Fittness, Nesquik, Cini Minies, mikor melyik.

Detti!
Én is malomkerti vagyok :)

Viki!
Én még akkor hallottam erről az outletről, amikor tervezték, nem tudom, mik vannak benne. A Korzóról is olvastam, hogy 16-án nyit, de azt sem tudom, abban mik lesznek, én le vagyok most maradva legalább egy héttel az infóáramlatban.

Jaaaj, ne röhögjetek nagyon, de benne vagyok a Keletben. Meginterjúvolt egy szimpatikus fiatalember az iskolaválasztásról. Állítólag kép is van hozzá, szerencsére még nem láttam :lol:


Jolka, Tündi, Kriszti???

Később bekukkolok még :
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


:))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:55-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:49-kor.
20150601134430
 
 


ááááááááááááááááááááá, soha többet nem állok szóba idegennel az utcán :lol:
zsuzsimano
 
 


Kriszti, köszi :oops:
Viki!
Tök jó ez az új vonalzó :lol:
zsuzsimano
 
 


............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:50-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Selyem utca: a Kodály suli mögött, a Dózsa Gy. utcával párhuzamos. Gyerekturi, babacuccoktól a kamaszig. Sztem jó áron.
Most nézem csak, hogy Lackó akkorra várható, amikor a Balcsihoz megyünk nyaralni :wink:
Zs
zsuzsimano
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:50-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:50-kor.
20150601134430
 
 


Zsuzsi!

Kis médiasztár lettél :) Ahhoz képest, hogy megleptek messze a legösszeszedettebb és legértelmesebb választ adtad! Ja és főleg, hogy Kristóf még suliba se jár :D
A turiba meg elnézünk majd :)

Viki! Nagyon tuti a vonalzó!!!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziaztok!
Viki nagyon jó az új vonalzód! Ügyes vagy!

Kriszti Vigasztaljon az,hogy nem csak a lányok hisztisek :) , Bori baba ragaszkodásával olyan édes,ahogy megérzi hogy a mami majd távol lesz. Krisztina! Neked már tényleg néhány hét s jön a picur. De jó!

Zsuzsi! Te sztáranyuka! Megnéztelek! Szupi vagy! :P Én is voltam már benne (mármint az újságban) 3 x ,velem riportot készítettek, s előre bejelentkeztek, így könyebb volt. Hol találkoztál velük?

Sensi! Milyen az a "felvesz-letesz " módszer? Hasznos? Mert akkor én is megtanulom.

Ruben már Kb. 2 órája alszik...olyan édes.
Puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


sziasztok!

Viki!
Tetszik az új vonalzód :lol: :wink:

Joka!
Költöztök??
Mi is áruljuk a házat már lassan 1 éve:( Csak sajna sz..ság van az ingatlanpiacon.

Kriszta!

Kössz az oltás tippeket megkérdem majd a dokinkat hogy mi az amiről még nem maradtunk le.
Elvileg neki vagy a védőnőnek ajánlani kellene. NEM??
Jaj Bori nagyon édes, hogy még éjszaka is aggódik.
Drukkolok, hogy Orsi meggondolja magát még időben:)

Rubinita!
Felvesz/letesz akkor hasznos ha nem tud egyewdül elaludni a baba.
Az a lényeg, hogy nem hagyod sírni, hogy érezze, hogy bízhat benned hogy ott vagy ha hív.
Amikor sír felveszed mikor megnyugszik rögtön leteszed és így folytatod míg el nem alszik. Állítólag az elején akár 100x is meg kell csinálni de bevállik.
Nekünk elég volt párszor.


Meg jött végre a triciklink hiányzó része apa össze dobta azóta Anna követeli hogy toljuk:) Kép
Vendég
 


Köszi a dicséreteket :lol:

Rubinita!
Az OTP-nél :)

Viki!
Már 3. éve járunk vissza Vonyarcvashegyre. Keszthelytól van 5 percre. Szuper hely, jó a strandja. Mikor először mentünk akkor volt a Boros Forgatag, így tavaly meg idén már automatikusan ahhoz igazítjuk a nyaralást. Egy régi babanetes fórumos csajjal msn-en tartjuk a kapcsolatot már 4 éve (zalaegerszegiek), és vele találtuk ki, hogy akár nyaralhatnánk is együtt, legalább találkoznánk :) fura volt, mert az elutazás előtt stresszeltem magam, hogy még nem is találkoztunk velük, és egyből 5 napra összecuccolunk, mi van, ha nem passzolunk annyira össze??? de szerencsére olyan jól sikerült a nyaralás, hogy már tavaly is velük voltunk.

Sensi!
Annyira gyönyörű Anna! Csillogó szemekkel a triciklin :D szuper a járgány!

Kriszti!
Remélem megfordul Orsi! Hogy lehet kívülről megfordítani? Pocakmasszázs?

Anita!
Mikor kell menned dokihoz legközelebb?

Jó éjt mindenkinek:
ZSuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:51-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:56-kor.
Vendég
 


..........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:51-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 05:56-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozok én is a FIÚs anyukák táborához (is) :-D

Most értünk haza a klinikáról és eléggé nyilvánvalóan lógott a lógnivaló :-D Azért a 22. héten elmegyünk majd 4d-s uh-ra is, és ott tutira kiderül, hogy jól láttuk e. Szóval a Réka név ugrott, fel van adva a lecke a következő 20 hétre :-D

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:52-kor.
20150601134430
 
 


Anita!

Gratulálok!!! Dorka mit szólt??

Kriszta!

Jövő héten megyünk tanácsadásra rákérdek a dokitól. De már előre látom, hogy fogja húzni a száját.
Mindig azt érzem ha v.mit meg említek, hogy na ez már megint túl okos és mindent túl reagál.
Még eddig akármi volt mindig úgy kezelt mint egy "hülyét" vagy csak én érzem így???
Na mindegy ettől függetlenül remélem felírja majd.

Zsuzsi!
Mibe rakod Tominak a gabonapelyheket? Ő tejalergiás nem??
Én még nem adok Annának tejet.
Vendég
 


Sziasztok!

Anita!
Gratulaaa a kis kukacoshoz :lol: Nekünk sok fiúnevünk volt, lány meg egy se, na a végére összeszedtünk egyet, ha mégis elnézték volna :lol: Kristóf Hanna lett volna, Tomi meg Sára. Tomi mellett futottak még a Balázs, Botond nevek.

Sensi!
Csak simán kapja Tomi a gabonapelyheket, elrágcsálja, utána kap ivólevet, vagy teát. Nagyon szereti ropogtatni :lol:

Kriszti!
Elolvastam :wink: hmmmm, el is gondolkodtam... nem veszélytelen :oops: de annyi az előnyötök, hogy apa meg is tudja csinálni, a csemete ügyesebb lesz a biztos kezekben :wink: mesélj majd!!!
Az ismerettségi körben többen is felhívtak, hogy Kristóf megy már iskolába? Aztán magyarázkodhattam :lol:
Mi is Újhelyihez járunk. Az utóbbi időben szerintem sokat változott előnyére. :D vagy csak mindig jó passzban kaptuk el :wink:
Sok sikert a fodrászathoz, én tegnap este nyírtam meg Kristófot, előtte meg Tomit, a hétvégén lagziba megyünk, addigra szépek legyenek :lol:

Jövök még, csak gépírok egy kicsit :)
zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok csajok
Most jöttünk meg a fodrásztól, Borit nyírták fél órás ordítás alatt. Le kellett fogni, közben azzt hajtotta, hogy kész vagyunk, mindjárt kész vagyunk, anya engedj el. Egyszer úgy biztatta magát rúgkapálás közben, hogy húúúzd meg, húúúzd meg. Hát akkor rámjött e röhögés. Amúgy a fodrász csajt szereti, puszit is adott neki többször is, a szerszámokkal viszont nincs kibékülve.

Zsuzsi,
ügyes vagy hogy meg tudod őket nyírni, nekem nem menne

AnitaDorka,
Éljen a kistökös! Mi lesz a neve? Dorka mit szól? Cukoreredmény jó lett?

Nektek nem volt olyan érzésetek időnként a terhesség végén, mintha vki jól „tökön rúgott volna”? nekem igen, ez új (mármint átérezni új, természetesen tudom mit jelent), mert Borival nem volt semmi még a végén sem, most meg néha a derekam (a forgóm) akar a jobb oldalon kiakadni, kell pár perc míg beindulok. Na, de ez sem az a pihizős terhesség, mint az első…
Szép napot,
Kriszti
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:52-kor.
20150601134430
 
 


Rubennek boldog névnapot kívánunk mi is!

Anita! Gratula az úrfihoz! Egyébként mi is nehezen fogunk neveket találni... Csengénél nem is kerestünk fiú nevet, mert a 20. héten mi is tudtuk, hogy lány lesz. Még most sem gondolkodtunk semmin, majd ha látjuk. Így kevesebbet kell vitázni. :)

Detti! Én is vittem Csengét szemészhez kb. fél éves korában, mert begyulladt a szeme. Mi a Pótor Optikában voltunk. A címet nem tudom pontosan, de megpróbálom leírni, hol találod meg. A Megyeházától a nagy posta felé kell menni a jobb oldalon, és egy pici optika, azzal az utcával szemben, ami a dm-től jön ki. Remélem, érthető voltam. :oops: Nagyon lelkiismeretes a doktornéni, és nagyon kedves volt. Csak időpont kell hozzá, de ez gondolom, máshol is így van.

Kriszti, ez azért már nagyon a vége! Drukkolok, hogy megforduljon Orsi, segítséggel, vagy anélkül. Fodrászaton túl vagytok?

Sensi, én mindig a védőnénivel beszélem meg, hogy milyen oltást érdemes beadatni. Neki is van 3 gyerkőce, így a tanácsát elfogadom, gondolom, nem akar nekik rosszat. Persze, az eddigi leírásodból nem biztos, hogy a ti védőnőtök sokat segítene... Azért a dokinál mindenképpen kérdezz rá szerintem is.

Nálunk:
12. hetes uh-n minden rendben volt, nagyon ficánkolt a lurkó. Viszont lenne egy kérdésem, lehet, hogy Kriszti tud rá leginkább válaszolni. A védőnő a kiskönyv kiállításakor már kérdezte, hogy kolposzkópia volt-e. Akkor még nem, gondoltam, hogy majd most, a 12. heti vizsgálatkor csinál a dokim. Viszont nem csinált. Ezt kötelező megcsinálnia, meddig kell, és szóljak neki legközelebb, ha esetleg nem csinál? Csengével csak a 28. héten kerültem hozzá, 4x voltam nála, és mindig csak uh-val vizsgált, kézi nőgyógyászati vizsgálat (nem tudom, hogy mi a rendes neve, de biztos tudjátok, mire gondolok) egyszer sem volt. A mostani 2 alkalommal is csak uh volt. Szerintetek ez normális? Nem mintha annyira hiányozna, de azért gondolom van olyan dolog, amit uh-n nem lát.

Cumi: nem használjuk. :) Viszont veszünk egy okosító könyvet, meglátjuk, tanulunk-e belőle valamit. A címe (azt hiszem) 365 tipp a jó alváshoz. Majd beszámolok az eredményről.

Jövő héten kezdik nálunk a kertépítést. Jönnek a kőművesek, támfalat, lépcsőt, járdát csinálnak. Kíváncsi vagyok, meddig tart majd. Jó lenne, ha nem kellene sokáig őrizni őket.

Jövő hét végén mi is lagziba megyünk. Tegnap vettem Csengének kisruhát, vállkendőt. Már csak cipő kell neki. Nagyon kis csini lesz. :)

Elég lesz belőlem, azt hiszem, de azért még két kép (remélem, sikerül):
Kép Nyalakodás közben :)
Kép Csenge és a törpelány

Sziasztok
Vendég
 


Huhh, jó nagyok lettek a képek...
Látom, közben Kriszti is megérkezett. (Csak én meg közben visszaaltattam a lánykámat...)
Szegény Bori! :( Nagyon helyes lehetett, ahogy tartotta magában a lelket.

Kriszti, nekem már most van néha olyan nagyon szúró érzésem a gerincem végén, a bal oldalon. Ilyenkor alig tudok megmozdulni, illetve nagyon kell figyelnem, hogy hogyan lépek, fordulok, hajolok, stb. Aztán egyszer csak elmúlik... Nem tudom, mi lehet. Férjem szerint egy kis terhestorna megoldaná. :)
Vendég
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:52-kor.
20150601134430
 
 


Betti!

Fábiánhoz jársz ugye?
Én Annával 13 hetesen voltam nála először és csinált rákszűrőt, vizsgálatot +uh-t is.
A vége felé már nem vizsgált engem se 30,héten nézte utoljára a méhszájat. Mondjuk nekem akkor már meg volt röv9dülve. és mondta is hogy nem akarna nagyobb bajt csinálni.

Nagyon édes Csenge a törpivel...ahogy ott ül összetett kézzel:))


Lányok Anna kezd nagyon hisztis lenni ma totál kikészített evésnél az etetőbe mit levágott.........Hogy lehet megakadályozni a hisztit????
Vendég
 


Sziasztok!

Betti! Nagyon édes Csenge! Kérünk majd képeket az esküvői szerkóról is!
Vizsgálat: az én dokim (Debrencenben) most 12 hetesen csinált rákszűrést és azt mondta, ha nincs panasz akkor legközelebb a szülőszobán vizsgál. Dorkával az első belső vizsgálat az első amnioszkópia volt (őt tovább vittem 6 nappal) szóval nem egyformák a dokik.

Sensi! A hisztit megakadályozni nem nagyon lehet :? Kezelni inkább. Próbáld úgy nézni a hisztitket, hogy Anna most jön rá, hogy ő is külön egyéniség, van saját akarata, csak nem tudja (mindig) érvényesíteni, és nincsenek még eszközei arra sem, hogy másképpen fejezze ki, hogy emiatt csalódott vagy dühös.
Nálunk az vált be, hogy ha tudom, hogy hiszti készül kitörni akkor gyors figyelemelterelés, kiemelni az adott szituációból, vagy ha tudom, hogy tényleg azért hisztizik, mert valami nem tetszik neki, ami semmiképpp nem lehet úgy ahogy ő akarja akkor egyszerűen nem figyelek rá amíg hisztizik. szoktam neki mondani, ha megnyugodtál akkor utánamjöhetsz és kimegyek a szobából. MAx 1 percen belül a sarkamban van és ölelget :)
Nem akartam okoskodni, bocsi, hogy hosszú lettem. Egyébként pont itt a bal oldalon a Fisher Price oldalon olvastam jó dolgokat.

Szép napot mindenkinek ebben a csúnya esőben!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:53-kor.
20150601134430
 
 


..........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:53-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Csak hallottam róluk, hogy kedvesek és egy élmény.

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...........
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:54-kor.
20150601134430
 
 


............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:54-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Délelőtt Dorkára anya vigyázott, vele volt kint egy kicsit, de nem igazán jó az idő. Én addig csatangoltam kicsit, nézegettem babakocsit és gyerekülést (sajna nem sok eredménnyel)
Nektek van már kinézve vmi?
Köszönöm egyébként Dorkja jól van, most kelt nemrégen 3/4 1-től. Tegnap nagyon jól viselkedett a uh-on és az egész úton, úgyhogy büszke voltam rá!
Taliban benne vagyok, feltéve, hoyg olynakor lesz amikor van ki vigyázzon Dorkára. De ha nagyon unatkozol majd otthon egyedül akkor minket általlában megtalálsz lent a játszin ha jó az idő :)
Pocakfotót még nem kaptunk!!!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?