Új privát üzeneted érkezett!

Haller :)

Judit, jobbulást :( Letinek meg további negatívomut...ez ügyben...
Hetven? Ehehehehe... Mi meg a távolságot szoktuk röhögni; Hatvan hetven...

Niki, dejóóó, hogy tettél régi fotót is :D

Ildi, Ancsika megint ünnepel? :shock: Akkor nagyon le vagyok maradva, vagy iszonyatosan rohan az idő...nekem úgy rémlik, nemrég írtuk a boldog 10-et :shock: Hát akkor Nagyon Boldog 11. Szülinapot kívánok Neki :lol:

Szilbee, a Zuradnak is Boldog Harmincadikat :D Fajinos a torta! :) Te is nagyon csini vagy :)

Köszi mindenkinek a bíztatást, majdcsak kopik belőlem az "élmény"...van rá még úgy 30-40-50 évem :roll:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin! Ditke! és Mindenki... köszi a köszöntéseket! :)

Niki! :D De jók a képek!!! :D
szilbee
 
 


Hali!


Ancsikának is boldog szülinapot kívánunk! :)

Niki, jól telt a mai nap? Az ünnepletnek milyen a kedve?

Szilbee, Levente bizti elmesélte, du. taliztunk, és együtt sétáltunk!
Olyan aranyos volt! Rohant Peti felé: Petipetipetipetiiiiiii!!!
Nagyon sokat beszélt, és nagyon mozgékony, aktív volt!
Ti hogy vagytok? Dávid nyűgöske egy kicsit?
Jéé, a képeken meg a anukám meg a apukám is ott van!!! :)
Nagyon guszta a torta, és pont 30 gyertya ég rajta?

Ditke, végre jöttél! :) De azért bizti jobb lett volna a kész (és kitakarított) fürdőszobára hazajönnötök, de most már legalább látjátok a végét! Zsófi totál ugyanazt csinálja éjjel, mint Szabi, ez sztem is a fogacska lehet. Legalábbis nálunk ez zavar be éjjelente.
Meg most egy kis taxi, szörcsög a kis Darth Vederünk, de ma már jobb volt a kedve. Most semmi előjele nem volt amegfázásnak, se tüsszöggés, se rosszabb étvágy.
Remélem szerdára már jól leszünk, és tudunk höcögni!
Megen taliztam Gyöngyivel, már látszik a pocija!

Katlina, remélem ti is jöttök!! Milyen a kocsi???? KÉÉÉÉPET, légysziiiii!!!!

Judit, jobbulást az egész családnak mínusz Leti, bízzunk benne, hogy ő nem esik bele!
Hetvenben jól éreztétek magatokat?

Balwinjudit! Kis ijedségek minden családban vannak, ezen ne rágd magad! Annalucus meg vígan pancsizik, szóval tuti ne is emlékszik már rá! (Nah, kedves vagyok, 3 nappal utána reagálok, és felhánytorgatom itt az emlékeid... :oops: de csak én is bíztatni szeretnélek! )

Anna, Katlina, köszke az infót! Már cask azt kéne kitalálni, hogy a két férfivázas bicajunkra mégis hogy oldjuk meg a gyerekülést??? :shock:

Bakker-pakker, a többit elfeledtem....
Ja, OLga! Mikor talizzunk????

Kép
Kép
dorkáék
 
 

 
 

Sziasztok!

Majd igyekszem visszaolvasni csak most egy gyors jelentkezés.

Játékfesztivál:
Kép
Kép
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati! Látom, tök nagy hepaj volt! :lol:

Dorka! Igen, mesélte! :D Hát Dévid téllleg nyűgi mostanában... én a fogára gyanakszom... Elalszik, maj egy olyan 30 perc múlva felébred, aztán nyüszít, ha nem vok a közelben. Egyébként nagyon anyás a lelkem. Levente után ez elég furi. :lol: Ha más kezében van, de én is bent vok a szobában, akkor rendesen szemmeltart. :shock: :lol:
Ja és én vok megint lepukkanva.. a tegnapi kirucc kicsit leszívta az enerdzsimet... de holnaptól Levente újra bölcsizik (most már olyan jó szine van, nem olyan falfehér, mint volt :mrgreen:), így majd töltődök. :wink:


No menek is hunyni.... Jóccakát Mindenkinek! 8)
szilbee
 
 


Niki!
Több képpet kérek!!!!!

Szilbee!
nagyon tetszett a torta, igazából a rajta levő gyertyák! de a torta is bizti finom volt!

Már Letinek is folydogál az orra, még nem vészes, és ma mit csinált, maga belemászott a kompba! na gyorsan ki is deportáltam, mielőtt elvágódik, de utána megcsinálta többször is. érzem a vesztünket, majd megy mindennek a tetejébe!jajjj

Ditke!
üdv újra itthon! Képek? iylen volt iylen lett?


Kata! Mit láttál valami érdekeset a játékfesztiválon?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja még amit akartam.... (csak a kölök megzavart a "pisilős" kijárkálásával), hogy ... Niki! olllyan szép a lányod szeme (is)!! :D

Judit! Hát igen, én jobb szeretem ezeket a gyertyákat, mint a számgyertyákat.

Dorka! Egen! Harminc van rajta. Levente nyomkodta bele a tortába, de gondolom ez látszik is... ;) :lol: Olyan kis lelkes volt a drágám.

No most már tényleg megyek, mert már fellőtték a pizsamát! Pusssz!
szilbee
 
 


Ancsinak mi is nagyon boldog 11.szülinapot kívánunk!

És persze Ádámnak is, ha még beleférünk... :oops:


Hmmm...........

Dorka! Egyenlőre a hétfő kivételével minden jó. Babó 11-12 körül alszik el. Ha nektek jó, akkor vagy előtte, vagy 3 után. Katlina! A tiedért bejösz vagy Dorkán keresztül, vagy...?

Judit! Nektek jobbulást!

Sajna Szilvit és Marcikát nem engedték haza. Tegnap áttvitték a kicsit a koraszülött osztályra, ott is elkülönítve van, infuziót kap. Nem gyarapodott a súlya, illetve evés után nyákot bukott vissza. A vérvétel valamilyen gyulladásra utal. Holnap vizsgálják tovább: vér, széklet, stb. Reméljük semmi komoly, de Szilvi nagyon kész van.

Most ennyire futotta.

Üdv mindenkinek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
jaj nagyon sajnálom a picit, és az anyukáját! tudósíts!

szilbee!
nekünk eddig számos gyertyánk volt mindig, de meggondolandó! oylan jól mutatott! már mint nem a 30... na szóval érted....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Igen, Katának nagyon szép kék szeme van :D

Kati, látom jól érezték magukat a lányok :lol: Engem is érdekel, volt é válámi érdekes :)

Olga :cry: Szorítok, hogy ne legyen semmi komoly! Anyukának meg kitartást...
Tényleg, párod unokatesójáék jól vannak? Tudod, a fodrász...Zsuzsa talán? :oops: Aki koraszült még előttem... :oops:

Judit, hát csak nem ússza meg Leti? :( :? Kompozik, egyedül? :lol: Bébikomp...asszem az egyetlen gyerekdolog, ami nekünk nem lesz :) Juteszembe, az FP járássegítőt hol vettétek? Nagyon tetszett Annalucának :D , de nem látok sehun.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit!
neten használtan, bár vadonatúj volt, még fel sem volt bontva, a bolti ár feléért! kettőt kaptak állítólag... így az egyik használaton kívül került, a mi szerencsénkre....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga! :( :cry: Szilvinek és Marcinak naggggyon szorítunk! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
szilbee
 
 


Sziasztok!

Amíg el nem felejtem: csak 23-án lesz legközelebb Höcögtető, ki van írva a Tükörklub ajtajára, séta közben láttuk. Úgy hogy ne menjen senki!

Hú, Leti nagyon ügyes már!
Gondolkodtam, hogy le kéne fényképezni a fürdőt ilyen volt állapotban, de inkább nem, nem akarok rá emlékezni soha soha soha!!!

Niki, kérünk még képeket! Te milyen jól néztél ki a szülőágyon! Bezzeg én, bevérzett mindkét szemem, elpattogzott az összes hajszálér az arcomon, a karomon a mellkasomon...mindenki, aki meglátott, rögtön azt kérdezte:" hűha, nehéz szülés volt?!"és az az érdekes, hogy nem...na jó ez csak egy kis kitérő volt. Szóval Niki, képeket kérünk még a tegnapi buliról!

Dorka, de irigy vagyok, hogy Te már megint taliztál Gyöngyivel! Bezzeg én sose futok vele össze! Dolgozik még?
Szóval Szabi is ezt csinálja...? Persze már mondtad...sajnálom őt is szegényt. Ma mondjuk nem volt sírás éjjel szerencsére.

Olga, de sajnálom én is szegény sógornődet...jobbulást a picinek! Majd írj, hogy mi van velük!

Kati! Tök jók a képek!

Ja, SzilbeE, Ádám tortája is nagyon gusztusos, nekem is nagyon tetszik ez a sok gyertya!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Jó reggelt,

Olga, szorítunk a piciért és az anyukájáért!
Mondjuk holnap olyan fél 11-kor talizhtaunk, ha jó nektek! MOndjuk az SZTK előtt? Az jó nektek? Katlináékét és Szilbeeékét is én hozom majd el!

Ditke, köszi az infót a höciről!
Nem is tudom, dologzok-e Gyöngyi, csak pár szót váltottuunk, aztán robogtunk tovább. A babkocsikról dumáltunk, már kinéztek egyet.
Most már maradtok otthon, míg el nem készül a fürdő?
Mikorra ígérik, hogy készen lesz?
Ma mi sem sírtunk! Kopp-kopp!

Kati, nagyon jók a képek, hogy a két casjszi hogy hasonlít egymásra!!! Mi még nem mentünk el, talán jövőre!
Bár a tömeget biztos nagyon élvezte volna Szabi!

Szilbee, Levente akkor bölcsiben már?
Éjjel hogy telt?
Most itt a nagy tortázásban azon agyalok, Szabinak majd milyen tortája is legyen, milyen marcipánnal - úgy tervezem, lesz egy "rendelt" torta, meg én is csinálok egyet, de még azt sem tudom, milyet.... Van még bő 2 hónapom rá, hogy kitaláljam....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka! Anno én is akartam sütni Leventének tortát. Meg is próbáltam olyan anyagokból, amit ő is ehetett már akkor (kaptam egy "tuti" receptet), de olyan béna voltam... nem sikerült... jól felhúztam rajta magam. :oops: :lol: De még jó hogy csináltam próba sütést, mert különben nagy égés lett volna. :lol: De a lényeg, hogy azzal a cukrásszal csináltattuk a tortát, aki az esküvőnkre is csinálta. Nagyon fini sárgabarackos lett ... akkor épp az volt a szezon-gyimilcs.

Az éjjeleinkel nincs gond. Csak 1-2 alkalommal többször kel, de mindig visszaalszik, nincs ordítás. kop-kop-kop

PindúrPandúr elaludt... úgyhogy menek és rendbevágom a lakást...
szilbee
 
 


Szió!


Kati!
Szépek vagytok! Ki az a kisfiú??? :lol:

Olga!
Gondolunk a BABÓRA!!!!!!!!!!++++++++++


Tegnap a szomszéd unokáját néztük meg 3 hónapos....és majdnem elbőgtem magam....olyan pici és törékeny...és ésésésésés.....jajjjjjj Én nem is tudom...he egyszer véletlen lesz még gyermekem úgyanúgy nem fogok semmit tudni és kész leszek agyilag mint az elsőnél.....(szinte mindent elfelejtettem hg is kell csinálni....

Dorka!
Gondoltam hg Katlina is arra írt...de nem voltam benne biztos. A miénk úgy 7 körül volt. Komolyan bevállalod a férfi bringán?

Ditke!
Ez szörnyű....mi is benne voltunk a felújítás alatt 3 hónapig!!!!! :twisted:
Neked is véraláfutásos lett az arcod?....Én azt hittem úgy maradok...szörnyű látvány volt... :roll:

Juditék!
GYógyuljatok!!!!!!! :wink:

fanna3
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mégegyszer a köszöntéseket és a dícséreteket. Sajnos a kis egyévesem éjjel belázasodott nagyon. A doktornéni most ment el, azt mondta a füle a ludas, szóval este visszük fülészetre. Most folyamatosan rajtam lóg, szóval mennem kell.

Szép napot!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Mit szóltok a vonalzóm megújította magát.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Nem leszek egy jó darabig,sajnos minden összejött aminek nem kellene!
A férjem reggel balasetezett nem lett seninek semmi baja de az autónk totál káros,a biztosító nem fizet vad kárt :twisted: ,megkell csináltatni mert ebből élünk
Robika összeszedett egy fosós vírust
Teljesen kikészültem próbálom összekapni magam és akkor jövök újra!

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, fel a fejjel, reméljük, minden minél hamarább rendbe jön! Vigyázz a magadra!
Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Niki, Judit! Mielőbbi gyógyulást Nektek!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Olga, mi a helyzet a kicsivel? És a húgodéknál? Minden rendben?

Ne aggódj, Anna, akkor majd valahonnan, mélyről, újra előjönnek belőled a dolgok. Pont mint a biciklizés. Ha nem ülsz rajta 2 évig, akkor sem felejted el, csak elő kell húzni az agyad egy kicsi kamrácskájából az eltett, szépen felcimkézett üveget, amiben ott sorakoznak a tudásod befőttjei: a pelenkázás almája, az etetés meggye, a betegségek savanyú uborkája :lol: :lol: :lol:

Ditke, mesélj milyen színű lesz? Ez az egy, ami nem hiányzik a költözésben nekem sem... :roll: De aztán milyen jó élvezni az eredményét! :lol:

Kati, jó lehetett ez a játszósdi :lol: Milyen édes két lányka! :lol:

Bár Ildi ritkán jár erre, boldog szülinapot Ancsikának! Esetleg, ha van egy kis időd, tehetnél képet a gyerkőcökről!

Szilbee, jó bölcsizést Leventének! Hátha most nagyobb szerencsétek lesz és hosszasabban tud a gyerekekkel együtt játszani! Biztos fincsi lehetett a torta! Vajon hány gyertya fér el egy tortán?! Ilyenkor mindig elgondolkodom, milyen öregek is vagyunk már, aztán eszembe jut kedvenc vezérig helyettesem, akinek pár hete született a gyerkőce, s ő most 55, a párja meg 45...

Jaimee! Füstjelek?! Jobban vagy már? És vajon a kismamánknak milyen a hangulata?

Anikó, régen írtál! Jól van a kis csöpp lány? Kérhetünk képeket?

Dorka, férfibringán?! Jó kis vállalkozás :lol:

Márti, Ti kész vagytok már?

Erika, sikerült döntést hozni? Vagy még azért nem ennyire sürgős?

Judit, nem nagy vendégeskedés volt, egy baráti házaspár jött el az egyik gyerekükkel, nagyon jó volt, de nem csináltunk nagy felhajtást a kajával, inkább beszélgettünk :lol: Amikor reggel jöttek, fincsi sajttál, meg saját sütésű kenyér és baconos zsömle várta őket, meg egy kis pástétom volt (azt előre meg lehetett csinálni), ebédre meg bakonyi levest (gombást, nokedlis, tejfölös) készítettem, utána tortilla volt, meg egy kis almafelfújt.

Holnap szorítsatok, az egyik reménybeli házvásárlónk kért találkozót, hogy jönnének a szüleivel és a párjával, s legyünk már ott mindketten... Hátha összejönne... :oops: :lol: Olyan jó lenne, annyira elég már a nézelődőkből... Hétvégén egy Szolnokon katonáskodó pár volt, akik kedvesek, szimpatikusak voltak, csak a hölgy meglepődött , hogy milyen nagy a lakás :shock: A hirdetésben benne van, hogy 120 nm és 4 szoba, nem tudom, mit várt :? :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!
Olga!
Szilvinek és MArcikának mielőbbi hazatérést kívánok. Szorítunk!!!

Katlina!

Ó!!! BAsszus! Hát ez tényleg szörnyű. Valami olyasmit kívánok én is amit Szilbee írt.

Játékfesztivál:
a kisfiú uncsitesó
amúgy hatalmas tömeg volt ennek ellenére Szonja nagyon jól érezte magát, Trixi mérgelődött mert mindenre várni kellett de azért elvolt Ő is. 2800ft volt a családi belépő. Volt szülőmegörző :) itt táplálkozási tanácsadás meg iylesmik voltak. Lehetett kézműveskedni, volt ólomkatona öntés, pénzverdestb. Bóbita koncert. Szóval azért összességében jó volt.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ja!

Szamóca!

Sok sikert a holnapi naphoz.
Hát ez tetszett: nem volt nagy vendégeskedés
és ennek ellenére Te felsoroltál egy nagy csomó fincsi kajcsit amit én kb 2 napos konyhában állással értem volna el :D
Húú az a leves: imádnám, oda vagyok a gombáért

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Hali!

Katlina, enél már csak jobb jöhet, remélem Robika is gyorsan kigyógyul a hasmenéses vírusból! Óóóó, Apa nagyon megijedt? Szinte csoda, hogy senki nem sérült meg!

Niki, Katának is jobbulást, és bújjon már ki a fogacska, ami bántja!!!
Nagyon levert? Miért este kell vinnetek a fülészetre? Vagy magándoki, és akkor rendel?

Anna, én is ezt mondtam Petinek, hogy kssé nehezen tudom elképzelni ezt a férfivázas+gyereküléses megoldást, de ő azt mondja, majd megoldja, ő tekerni akar a gyerekkel nyáron... Nagy parádé lesz, már látom! :)
A kisbabákkal már én is úgy vagyok, azt se tudom, hoyg kell fogni őket! Mikor Dávid megszületett, és kézbe vettem, még Szilbeet kérdeztem, hogy ugye jól fogom??? Pedig Szabi még fél éves sem volt... :roll:

Szamóca, sok sikert nektek, hátha komoly a vevőtök!!!

Ditke, Gyöngyivel ma is taliztunk! MOndtam neki, hogy már úgy szeretnél vele összefutni, de nem jön össze! Még dolgozik, de nagyon jól nézett ki, fáradtságnak nyoma sincs rajta! Olyan kisimult, boldog volt!
Lehet szervezni kéne egy cukrászdás délutánt Gyöngyivel, hmmmmm?

Kata, te hogy vagy? KicsiZebulon-Zimelda??? Rosszullétek? Energia?

Erika, te is régen írtál, mi újság veletek? HOgy vagy?????

És Betti, Márti, többiek! Ha van időtök, írjatok!

A hétvége óta beköszöntött nálunk is a hisztis, üvöltök-ha-nem-az-van-amit-akarok korszak... Ú, biztassatok valamivel, mert akartból nincs hiány a kisfiamnál.... :? Ez cask rosszabb lesz? :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka, nekem három (!!!) csoda akaratos gyerkőcöm van (vajon honnan örökölték? :oops: ) :lol: Az tény, hogy sok csalafintaság, terelgetés, meglepetés (pl. egy nagy hiszti közepén egy ölbe kapás, össze-vissza puszilgatás Máténál, amitől úgy meglepődik, hogy el is felejti, hogy ő most mit is akart :lol: ) kell melléjük, s elég hullámzó e tulajdonságuk (van, amikor egyiknél se jön elő, van, amikor mindhárom visong a szoba közepén, mert nem az van, amit ő akar... :roll: ) Most már csak azt nem tudom, ezzel megvigasztaltalak-e? :lol:

Kati, én ezért szeretem, hogy csak egy boltív választja el a konyhát az étkezőtől, mert közben jókat beszélgettünk, míg készült az ebéd. :lol:

Képzeljétek, most a második pár is kérdezte, hogy eladó-e még a ház, mert jönnének megbeszélni a részleteket :roll: Mondtam a csajnak, hogy a múlt hétre ígérte a hívást, s holnap 9-re már jön valaki, s ha ők nem veszik meg, akkor beszélgethetünk a többiről :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Hali!

Szami: Drukk holnapra. Gondolom úgy értette a hölgy, hogy naaagy 120 m2-es a kégli. Nagyobbnak látszik, mint amekkora. Jobbat nem tudok kitalálni. :D :D

Marha jó ez a béka. Erre gondolok, ha összezuhanok legközelebb. :wink:

Dorka: Hű, jó lehet! :D Barátnőméknél az jött be, hogy nem szabad neki engedni, előbb utóbb rájön, hogy nincs miért ordítani. Az alfa az anya vagy/és apa. Majd kipróbálom pár hónap múlva... 8) A többiek már tudnak saját tapasztalatról is nyilatkozni. :wink:

Juditék - Kata, jobbulást!

Lányok, én csak a Jaimee-re hallgatok ám ebben a fórumban. Van Erika másik is. :wink:
jaimee1
 
 


Ehe... túl sok mondanivalóm nincs... Szilviékről nem sok hír, anyóspajtás által annyi, hogy babó szépen szopizik, eredmények még nincsenek.

Dorka! Nekem jó a holnap fél 11 SZTK előtt. Majd megyünk Balázskával. És akkor viszem a másik két bodyt is.

Katlina! Azta! Azért szerencse, hogy az ijjedtésgen és a káron kívül nagy baj (tragédia) nem történt! De azért olyan furcsa volt olvasni, hogy azt írtad: a férjem... :oops: Nem tudom miért, de vagy kétszer nekifutottam a mondatnak. Tényleg furcsa volt. :D
Robikának meg mielőbbi jobbulást! Úgy sajnálom! :cry:

Kata! Tényleg jelentkezhetnél! Volt már valami vizsgálat? Vonalzó ügyben nem tudom kaptál-e privit, de ha valamelyikünk vonalzójára rákattintasz (mondjuk egy babafalva, vagy nőivonal, ami magyar nyelvű) akkor tök könnyen el lehet készíteni.
Én szőke vagyok, de a vad kár az egy vadállatot jelent? Mármint erdei állatot, pl:őzt? Peti azt mondja, hogy a vadásztársaság lehet fizetne...

Szami! Én is drukkolok holnapra a vevőkhöz! És egy kis kitérő: a kis muffinformát hol vetted? (Amikor Juditékhoz hoztad a baconos muffint kicsi formában volt sütve). Azóta sem csináltam sós muffint...
:oops:

Kati! Már én is alig várom, hogy Balázs abba a korban legyen, hogy menjünk ilyen helyekre, meg légvározzon, meg stb. Persze tudom, hogy akkor meg majd visszasírom ezeket az időket! :lol: (Gondolok itt a pénztárcára).

Judit! Milyen volt a kiruccanás Hetvenben? :wink:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Balwin Judit! Majdnem kimaradtál... :oops: Köszi, Zsuzsi és Soma is jól vannak. Soma nagyon hamar behozta a lemaradását. Párom február közepén találkozott velük Körűben, akkor Soma már sétált, az anyja két kezét fogva. Május legelején lesz egyébként 1 éves. De lehet Kati többet tud róluk, elvégre szomszédok!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Betty! Küldök PÜ-t!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


sziasztok!

Niki boldog születésnapot utólag is :oops: KAtának
jah és persze jobbulást

Ancsikának is boldog születésnapot


Olga várom de még nem kapatm :roll:

én ma kezdtem a gyakszit két hétig a sebészeten leszek.....ohhh unalom.............holnap viszek könyvet azt olvasok vagy tanulok.......

Bettike is letaknyosodott de még jól bírja bár aludni nem alszik olyan jól......most meg nyügős :cry: olyat ordított az előbb hideg viz után hagyta abba. vagyis hát vizzel kellettmegmosni az arcát.

S képzeljétek a múlthéten megint mivel fogadtak az ovónők vagyis kezdődött avval hogy csütörtökön anya ment a csajsziért s szóltak neki hogy figyeljük. Nah egyből be is kentük a haját nehogy belemenjen. Pénteken már azt mondta za ovónő kezeljem le a haját aBettinek mert bogár van benne. Nah azt hiszem az én hajam itt állt égnek :evil: . Jól szombat bekentünk őt is engem is mindenkit ágynemű csere oviból hazahoztam a honmiját azt is kimostam.....majd elaludt megnéztem ahaját s hát bár nem nyugodtanaludt de amennyire tudtam (azért elég jól- igaz hatszor biztos neki kezdtem) megnéztem s én nem találtam benne semmit.
Mindegy vasárnap még lekentünk egy másik fajtával azt teljesen megelőzéses célból. hát remélem nem lesz benne megint.

mert elég volt a múltkor. csak azt nem tudom hogy akkor miért mondta az ovónő hogy talált benne. én meg nem. Érdekes de ez már biztos egy ilyen bélyeg marad szegénykémen. :cry:

nah em is zavarok puszi

Kép
kbernadett
 
 


Olga már megkaptam a PÜ-t!

írtam is vissza

Kép
kbernadett
 
 


Olga!

Hát bizony-bizony! Pénzügyileg igen megvisel egy-egy ilyen nap. Én a Strand belépő árától szoktam hátast dobni, főleg, hogy ha csúszda jegyet is veszünk. Már pedig anélkül (nekünk) mit ér a strand. Ilyenkor közel 5000 ft hármunknak. (Szonjának ugye nem kell)

Betti!

A szemét kis tetűk. :cry:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


csak gyorsan, Olgának:

Nem tudunk menni délelőtt, vendégek jelentkeztek be, megoldhatnánk szerdán ugyanúgy fél 11-kor az SZTK előtt????

Remélem olvasod még!!! Ne hari!!!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Helló!

Nem tudok visszaolvasni és reagálni, ne haragudjatok. Katusnak felszúrták mindkét fülét. Szegénykém szép kis szülinapi ajándékot kapott. Szóval, most lábadozunk.
Elmúlhatna már ez a takonykóros időszak. Március eleje óta valamelyik lánynak mindig szívom az orrát.

Jó éjt!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Gréti már elég jól van az orrfújás már "csak" napi ötven körül mozog. Letinek kijött a harmadik foga, a jobb felső ketteske ....nagyon beindult, és csikorgatja az alsó bal egyeskével... az orrfolyás meg is szűnt happy minden ....

Katlina!
Jaj nagyon sajnállak Benneteket!
Gyere ha jobban lesz a család! honnan kapta el Robika? miylen vad ment neki a kocsinak?

Szami!
Holnapra két kalappal! de ahogy olvasom, beindult a szerkezet! Már megint miylen jól lerírtad! azok a befőttek, nagyon humoros volt!

Jaimee!
ide is fotókat irgum-burgum! Már akik iylen jól tudnak fotóz(kod)ni!
Hasfájással, pirivel hoyg állsz?

Ditke!
de ha már a régiről nem akarsz, akkor legalább az újról feltétlenül rakjál képeket! és sok energiát majd a vikszoláshoz!

Leti mászása sztem meg nem ügyesség, hanem vakmerőség. valamelyik nap feljött a lépcsőn egyedül.... én teregettem az apja virágot ültetett... kinézek oldalra a gyerek a teraszon....:shock: sztem az, hoyg látja, Grétitől, és mászik mindenre....na ő tuti kimászik a kiságyból, etetőszékből sötöbö

Betty!
Jaj ezek a bogarak! akkor lehet nem is biztos, hoyg volt benne, csak rögtön ráfogták! Na ez meg már megint durva... nekem az az óvónő látatlanból a begyemben van.....

Niki!
Hol voltatok? melyik fülésznél,és mit mondott? melegítés, vagy ez a másik fajta? nem lehet hoyg nektek is a fogáról? Jaj szegény Katus!

Biciklizős lányok!
Én nem ültem már vagy 4-5 éve bringán, mondjuk nincs is.... elkényelmesedtem, hogy kocsi van a valagam alatt... tavaly nyáron mondta a szomszédasszonyom, hoyg üljek fel az övére, és próbáljam ki, mondtam neki, csúnya baleset lenne, ha leesnék, feltörne az aszfalt....
vettem juharszirupot a juharszirupos diétához.. még edzem magam, de a lightosabb változatot akarom megcsinálni...

Olga!
Ha már szopizik, akkor nagy baj nem lehet... innen már hátha hízik a Picurka....és anya is megnyugodhat....

Megjöttek már a virágok?

Kati!
Na én a mozin szoktam kiakadni... eddig mindig csak Misi, meg Gréti ment, mi lesz, ha már Leti is fog... egy 10es? elég drága mulatság az is! Grétinek is mindig kell venni jegyet, bár igaz, hoyg nem ül a széken, mert feldobja nem elég a súlya.....pattogatott kukorica, tea, egyebek.....

Szilbee!
Levente hoyg vette a bölcsi akadályt? ment, mintha mi sem történt volna?

hetvenben nem volt semmi különleges, kaptunk egy kis muníciót...de azt én is rötyögtem, mikor Szolnok határában voltunk, Hatvan 71....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Niki!
Pusszancs a picúrnak, és mit mondtak, már annyira gáz volt, hoyg feltétlen szúrni kellett? mondjuk inkább, mintha repedt volna magától, nagyobb a sérülés... jaj szegény, annyira sajnálom, én mindig azon aggódtam, ha mentünk csak szúrni ne kelljen!

na húzok most már... jó éjt mindenkinek!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szamóca! Jók voltak hasonlataid: Tudásod befőttjei...:lol:

Ezek a betegségek neten keresztül is terjednek???
Éjszaka Brigi köhögött néhányat, ezért itthon tartottam, gondoltam én kis naiv, 1-2 nap alatt majd kilábal.... du.-i alvásból fülfájással ébredt, később pityergett, hogy fáj... voltunk dokinál... szépen begyulladt...
Eddig dicsekedtem, hogy még nem ettünk antibacit... na most egy hónapon belül ez a második. :( :( :cry:
Csütörtökön megyünk vissza ellenőrzésre.

Este pityergett, hogy fáj füle, próbáltam meleg (langyos) sóval, de nem viselte el. Doki javasolt orrcseppet, de nem írta le mire gondolt konkrétan, csak hogy "orrcsepp". Gondolom feltételezte, hogy van itthon. Eddig nem volt rá szükség, ezért nincs. Vajon milyen orr cseppre gondolt? Ti, milyet használtok? Nem orrtisztításra kell, mert arra a sterimárt használjuk, és erről beszéltünk, hanem valamit, amit úgy kell cseppenteni, hogy a gyerek kicsit az oldalán legyen, hogy garat helyett, a füljátrat felé folyjék.
Én egyet sem ismerek. Kedden, délelőtt rendel, majd felhívom, hogy milyen cseppre gondolt. Ezek recept nélküliek lennének?

Délután odaraktam, egy nagy fazék levest főzni. Otthagytam tűzhelyen, gondoltam ráér stzépen megfőni. Bejöttem gyerekekhez (külön épületben van a konyha) aztán Brigi el kezdte mondani fülét... mentünk dokihoz, kaját meg teljesen elfelejtettem. Amikor már hazafele tartottunk (3 órával a felkészítés után), jutott eszembe, hogy "jesszus a kaja"...
Hát szerencsénk volt, mert nem égett le, ház sem, kaja sem Ez utóbbi már csak pár percen múlott, lé már nem volt rajta egy dl sem. Abban a tíz percben, még hazaértünk, sok minden végig futott agyamon, égő konyha....
Leves jól megfőtt, húsika is biztosan puha benne....


megyek aludni.

Beteg sorstársainknak mielőbb javulást kívánok!!!!!
Most alszik.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Jaj, még csak annyit, hogy azt hallottam, (nem orvostól), hogy akinek egyszer így begyulladt a füle, akkor ezután ez rendszeres lesz, egy darabig.

Kissebb nátha, köhögés, torok gyuszi is rögtön rámegy a fülére.

Tényleg így lenne?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika!

nem akarlak elkeseríteni, de nekünk ahoyg megjelent az orra alatt a gyöngy, én már rögtön melegítettem, és még így is mentünk ellenőrzésekre..

én a nasivin sanftot ajánlom (vény nélkül kapható), porlasztja az anyagot, és hatásos, a fülfájásra tökéletes, a lényeg, hoyg szellőzzön a füle....cseppentsél sűrűn, orrfújás, és melegítés

na most már tényleg húzok aludni....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Kisbetegeknek jobbulást! :cry: Sajnálom szegénykéket, talán a jobb idővel elmúlik majd ez is...ha lesz egyszer jobb idő is :?

Dorka, szerintem a gyerekeink valamikor összebeszéltek: Zsófi is pár napja azt csinálja amit Szabi: hiszti, ha nem az van, amit ő akar! De frankón! Ilyet még sose csinált előtte :shock: Bár szerintem van összefüggés a fogzás meg e között. Cukrászdás taliban benne lennék valamikor. Már biztos azt is tudják Gyöngyiék, hogy fiú lesz vagy lány a baba! :P

Gratula Letinek a 3. fogacskához! De jó Nektek, már én is úgy várom, hogy legalább 1 legyen!
Képeket természetesen teszek majd fel ha teljesen kész lesz minden, a wc-ben már tegnap felrakta a csempész a csempét, tök jó lett!

Szamóca, jelentkezz majd, mizu a vevőkkel!

Erika, még jó, hogy nem lett tragédia...

Katlina, sajnálom ami Veletek történt! Robikának jobbulást. Én úgy tudom amúgy, hogy a vadásztársaság nem hogy fizet, de még meg is büntet, amiért elütötte az ember a vadat, holott nem tehet róla. Szemétség, hogy a biztosító ilyenre nem fizet.

Ja. Balwin, nem is írtam a múltkor, milyen aranyos Annalucus! Jó kis kuckót talált! Miket csinál, mióta lent van a földön? Kúszik-mászik?

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Jó reggelt!

Fülfájás nélkül ébredtünk!!!!!!!!

Gondolom, tovább kell csepegtetni attól függetlenül, hogy már nem fáj. Most reggel még csepegtetteünk.

Betti! Levendula olajat használtok?
Hajmosás végén tegyél markodba kicsi hajbalzsamot. Cseppencs hozzá 2-3 csepp 100% tisztaságú levendula olajat (gyógyszertárban kapható). Keverd össze. Ezzel kend be a gyermek haját, és ne mosd ki belőle. Bogarkák nem szeretik a szagát. Ami benne van, az elpusztul, és megelőzésnek is tökéletes! Ráadásul nem "büdi" , mint a nittifor. Sajnos mi is benne voltunk, és nekünk ez nagyon bevált. Tudom ajánlani mindenkinek.


Ditke! Igen , lehetett volna belőle tragédia. De most , szerencsénk volt.

Valamit akartam még, de elfeledtem.

Itt triszta az ég, lehet szép napunk lesz. :) :) :)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Szió!

Timi!
Igen....egyem a befőttjeidet :D Remélem! Hogy lesz...és hg úgy :lol:

Judit!
Juharszirup? Hol lehet azt kapni....mindig amcsi filmekben van...erre meg a gyömbérsörre kíváncsi lennék!

Igen.....elmúlhatna már ez a takonykóros időszak!

Erika!
Nekem gyerekkorom óta fájt a fülem....több százszor szúrták mire kivették a mandulámat....és még most is szokott fájni...ha megfázok az az első amire rámegy... :evil: (ott fáj ahol a leggyengébb....)

fanna3
 
 


Jó reggelt!

Kata még nyűgi, de már nem lázas. Gondolom, nem ez volt élete legjobb élménye.

Érdekes ez a fülfájás. Hogy mikor kell szúrni? Tapasztalatom szerint, mikor az orvos azt mondja, hogy előredomborodó a dobhártya, akkor már igen. Ha csak vaskos, akkor még van egy kis remény, hogy melegítéssel és antibogyóval meg lehet úszni. Ha matt, at pedig a figyelmeztetés, hogy melegítsd. De ez csak az én tapasztalatom.
Azt tudom, hogy ez a dokinéni gyakran szúr (Baranya Erzsébet), de a mi dokinénink Őt szokta ajánlani, meg nem is nagyon tudtunk volna már hová menni tegnap este.

Erika: Jobbulást Briginek is! Akkor Ti szerencsére megúsztátok a felszúrást. Azt mondják az okosok, hogy ha egyszer szúrták, majd mindig kell. Szerintem ez nem feltétlenül igaz. A húgomnak tizenvalahányszor szúrták fel, egész addig, amíg ki nem veték az orrmanduláját. Nekem csak egyszer. Dorkának eddig kétszer mindkettőt, de többször is volt, hogy ráment a nátha a fülére. Lekopogom, de tavaly július óta nem volt fülfájás. Remélem Katának sem kell majd sokszor. De az biztos, hogy ha hajlamos rá, akkor az nátha első jeleinél melegíteni kell. Egyébként, állítólag, mire iskolába mennek kinövik a fülfájást.

Judit: Gratula Letinek a 3. fogacskához!

Fanna: Neked sem lehetett akkor könnyű ennyi fülszúrással.

Olga: Megcsináltam a csokis-cseresznyés muffint. Nagyon jó lett.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!


Míg Judit fel nem ébred: a nagyobb üzletekben, Spar, Tesco, Cora lehet venni juharszirupot. Fél liter ezer forint felett kezdődik. Én nagy amerikai palacsintás vagyok, de a juharszirupot nem szeretem. Viszont erről a diétáról még nem hallottam.

Dorka! Okés, akkor kedd fél 11!

Betekeknek jobbulást!

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Niki! Örülök, hogy ízlett! Nekem is rá kellene vennem magam valami sütés félére, de szerintem sárga túrót csinálok, ha már húsvétkor kimaradt. Bár igazából tényleg a nyelvtanra kellene gyúrnom.

Nekem még soha nem volt felszúrva a fülem, sőt a tesóimnak sem, anyám nem egy orvoshoz szaladós típus. De azért még hallok. Egyébként biztos fájdalmas dolog. Meg gondolom hallottok egy reccsenést is. Na jó korra reggei témát találtam. :oops:

Gyerekem sírdogál.

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó reggelt!

Erika, attól még hoyg nem fáj, még ne hagyj abba semmilyen kezelést, mert ez nem az az egyik percben még igen, másikban nem dolog....

Nikivel teljesen egyetértek, amit én is uezeket hallottam a dokiktól.

Juharszirup... én c osztályosat vettem, a-d-ig van. ízre, mint az égetett cukor, ami lekozmált. a diéta elég sanyarú, a barátnőm megcsinálta, nem is diéta tulképpen, hanem böjt.

Fogyókúra juharsziruppal

A kúra elősegíti a szervezet immunrendszerének megerősödését és egyúttal a tisztulását is .
A kúra megfelelő alkalmazása esetén heti 3 - 5 kg fogyás várható . Több mint egy heti kúra alkalmazása esetén célszerű kikérni háziorvosunk véleményét.
Alkalmazható olyan könnyített kúra is , ami mintegy 30 napon át tart, és a lényege a vacsora kiváltása a szirup oldattal.
A kúra elősegíti a szervezet regenerálódását, felbontja a szervezetben feleslegesen felhalmozódott zsírt, és ezzel elősegíti a mindennapos jó közérzetünket, és növeli a munkateljesítő- képességünket .
ADAGOLÁS
37.5 ml juharszirup
1 citrom leve
csipetnyi fehér bors , vagy csípős paprika
0.5 liter víz

Öt napon át szilárd táplálék nem fogyasztható, esetleg kevés gyümölcs megengedett. Normál étkezésre való visszatérés esetén egy-két napig szirup és gyümölcs egyaránt bőven fogyasztható.

A kúra alkalmazásához szükséges szirup mennyiség : 1.2 Liter
Könnyített diéta: Vacsora helyett egyszeri adag 30 napon át.

én a juharszirupot bioboltban vettem 1850.-/250 ml. van aki a neera-ra esküszik, csillagászati ára van, így én olcsóbbat választottam, de a topikok szerint másfajta is hatásos. Igazából a minősítése számít, b, vagy c osztályos legyen. Méregtelenítem magam!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hűűűű ez nagyon drasztikusan hangzik....KITARTÁST hozzá!!!!! :lol:

Én még böjtöt sosem tudtam csinálni max 1 nap víznap. Amikor dolgoztam akkor ahhoz kellett bőven az energia...most meg hiába vagyok itthon de Nimit fel sem bírnám venni ha nem ennék, pedig sokat gondolkoztam rajta hg kellene. Ez olyan jól hangzik!! És tényleg tisztít!

Judit + esetleg egy kis fekete kávés beöntés és tutira nem leszel mérges!!! :D

Írj majd milyen, mennyire bírható!

fanna3
 
 


jaj én csak a lightosat csinálom, a vacsora helyettit. a másikat nem bírnám... a gyerekek miatt túl sok a kapcsolatom a kajákkal a barátnőm kipucolta előtte a hűtőjét, hoyg még kísértés se legyen, 10 napig csinálta, szebb a bőre, haja, és fogyott 4 kilót....
én csak enyhén méregtelenítem magam....a vacsorakihagyást talán elviselem valahoyg az íze nem rossz a barátnőmét kóstoltam, oylan, mint a limonádé. csak enyhén csípős a bors miatt. de az meg egy kis pikantériát ad neki, mint a chilis csoki...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Tünet mentesek vagyunk, doki szerint ez azért van, mert a fül cseppben fájdalom csillapító is van. Hát mindig hallani új dolgot.


Egyébként a fülszúrás fájdalmas???

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?