Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Gyors jelentés dokitól:
egnap nagyon jó híreket kaptam ám dokimtól Laughing Laughing Laughing Laughing Képzeljétek, beindult a jobb petefészkem Shocked Wink És magától lejjebb ment a prolactinom egy kicsit. Estétől szedek Bromot megint...... azt mondta a dokim, hogy elég nagy esélyem van ebben a hónapban bebabásodni, mert látja nagy nagy petécskémet, ami csak az érésre vár..... és szép nagy nylh-m is van ...... most nem mondta, hogy mekkora, de azt mondta, hogy szép Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing iszont a progim 15 lett, ezt 10-re le akarja vinni, de szerinte a Bromon kívül nem kell mást szednem..... és egyenlőre nem lesz HSG sem, max ha ebben a hónapban nem esem teherbe, akkor csak ilyen fiziológiás sóoldatos átmosás lesz és ha azt mutatja, hogy nem vagyok átjárható, akkor lesz csak a röntgenes..... szóval azzal biztatott, hogy ha késne a mensim esetleg, akkor nyugodtan teszteljek egyet Laughing És tetszik neki, hogy használok LH tesztet Shocked Very Happy Ja és mennem kell majd 3. és 21. napi vérvételre kontrollra.... 3. napon prolactint néznek, 21. napon pedig progit Exclamation

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsa, akkor ez tök jó hír! Na akkor hajráááá :):):)Hátha a Tied lesz az első 2009-es topik baba :):):)

Kép
encsike87
 
 


Zsuzska!

:D :D :D :D Ezek szupi hírek!!! Akkor tessék ráhajtani ebben a hónapban!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon el voltam havazva, azért nem jöttem eddig .. és látom, hogy micsoda szuper hírek!!!! :D Zsuzska! Hát nagyon hajtsatok rá a dologra, remélem, h összejön a bébi!!!! Nagyon szorítok!

Na most visszaolvasgatok ;)

Kép
szöszke.
 
 


Na, még mindig a szoláriumhoz, Ósiónak: a csaj, akit mondtam, először 2x 7percig volt bent, utána 3x 15-ig :shock: Kicsit megdöbbentő, de végülis ő tudja, bár sztem ez nagyon ártalmas ...

Barnító krém, testápoló: hát én életemben egyszer használtam, fürdés után bekentem magam. Ennek az egynek természetesen nem lett eredménye, többször meg nem csináltam. Egyik barátnőm használta rendszeresen, nyaralás előtt akart még egy kis színt ő is, és nagyon szarul nézett ki szegény, már elnézést.. foltos lett nagyon.

Ibici! Nincsen semmilyen fóbiám, tehát nem félek az ilyen bezárt dolgoktól, simán beszállok liftbe vagy akármibe, egyedül a szolárium az, amit nem merek. Egyrészt a bezártság, másrészt a meleg miatt.. így a kettő együtt, nekem vhogy nem szimpatikus, mármint félek tőle :roll:

Súly: anyu alkatát örököltem, neki semmit nem kellett tennie ahhoz, hogy gyönyörű alakja legyen. Én 50 kg vagyok (és 167 cm), hízni nem nagyon tudok, de sztem fogyni sem szoktam, legalábbis nem látom magamon.. Én amúgy sportolok rendszeresen, szeretek is :) Terhesség alatt is akarok majd vmi kismamatorna szerűt csinálni, amíg bírom majd ..

Szia Iroko :)

Kép
szöszke.
 
 


zsuzsi: gratlua a jó híreknek:) most aztán apára fel és akkor tényleg te lehetsz az elős aki babázni fog 2009-ben

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi:örülünk a jó híreknek!

Én is elárulom,hogy még nekem sem jött meg(2nap késés).De lehet csak attól,hogy még nem állt vissza a rendszeresség :? 3 hónapja hogy nem szedem a fogamzásgátlót!Bár érzek némi jeleket,hogy megjön.. :cry:

Barnítókrém:én nem használom de tesóm szerint csak foltos tőle az ember!

KépKép
vicuska
 
 


Csajok, köszönöm a drukkokat...... reggel jól elkaptam apácskát :oops: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vicuska! Nem akarom, h beleéld magad, mert akkor csak rossz a csalódás, tehát nem azért mondom.. de anyu egyik ismerőséről is olyan tünetekkel derült ki, h terhes, mint akinek meg akar jönni. Persze mivel neked van már egy gyerkőcöd, profi vagy, úh bocsi h belekotty :)

Zsuzska 8) :wink: ++++

Kép
szöszke.
 
 


Elnézést az OFF-ért, hátha érdekel Benneteket is:

Sheila Kitzinger (1929), a szüléssel foglalkozó, világhírű kultúrantropológus, aki 1992-ben a magyar szülő nők, születő gyerekek és a bábák szülés körüli helyzetének humanizálására első lépésként megrendezett, Nemzetközi konferencia a születésről című konferencia egyik díszvendége volt, most ismét Magyarországra látogat.

Két előadást tart, egy könyve jelenik meg, amelynek bemutatóján részt vesz, dedikál. Az előadások szinkrontolmácsolással zajlanak. Az április 7-i konferencia akkreditálása folyamatban van szülésznők, bábák, védőnők számára. A belépőjegyek a helyszínen válthatók meg.

2008. április 5. 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Könyvbemutató és dedikálás Libri Mammut Könyváruház, 1024 Budapest, Margit krt. 87-89.

2008. április 6. 16 30-tól 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés helyzete különböző kultúrákban Előadás és beszélgetés
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 1500 Ft

2008. április 7. 9 00-tól 16 30:
A háborítatlan szülésről – kultúrák közötti megközelítés A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Konferencia
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 2500 Ft, illetve annak, aki pontszámot gyűjt, plusz 3000 Ft
További részletek a www.szules.hu oldalon.
judittka
 
 


*Mindig fogjuk egymás kezét. Ha elengedem, rögtön vásárol
valamit.
*******************************************************
A feleségem új diétát próbált ki. Kókusz és banán. Nem lett
soványabb, de fára mászni már tud.
*******************************************************
Kapott iszappakolást és két napig remekül nézett ki. Aztán
az iszap leszáradt róla.
*******************************************************
Mindennek van előnye és hátránya is. Példa erre a házasság.
előnye, hogy minden reggel ágyba hozzák a reggelit, hátránya, hogy
mindig ugyanaz hozza.
*******************************************************
- Mondd csak, biztosan tudod, hogy megcsal a feleséged?
- Biztosan nem, de már két éve nem jött haza.
*******************************************************
- Apu, miért pont anyut vetted feleségül?
- Hallod, szívem? Már a gyerek is ezt kérdezi!
*******************************************************
A világ legboldogabb asszonyává teszlek! - ígéri a férj.
Mire a feleség: - Mikor indulsz?
*******************************************************
- A feleségemet megleptem, a "Hogyan takarékoskodjunk?"
című könyvvel.
- No, és? Sikeres volt?
- Nagyon. Azóta nem dohányzom, és nem iszom.

*******************************************************
Két haver találkozik és elkezdenek beszélgetni.
- A Te feleséged hogy szeretkezik?
- Hát, van aki dicséri.
*******************************************************
- Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
- Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
- Hogyhogy?
- Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg
mindenáron velem akart jönni.
*******************************************************
- Miért nem nősülsz meg, Péter?
- Ugyan minek? Két testvér is ellát, és szüntelenül kényeztetnek.
- A testvérek nem pótolhatják a feleséget.
- Ugyan miért nem? Nem az én testvéreim!
*******************************************************
Kohn szomorú arccal állít be a kávéházba. Barátai
tudakolják, hogy mi a baja?
- Meghalt a feleségem.
Zavart csend támad, majd megszólal Grün hitetlenkedve:
- Nem is igaz! Csak azért mondod, hogy irigyeljünk!
*******************************************************
Nős ember is lehet boldog, csak a felesége rá ne jöjjön
*******************************************************
- Szörnyű! - mondja a bálban a férj - a legnagyobb idiótáknak
van a legszebb feleségük!
- Te kis hízelgő! - öleli át az asszony.
*******************************************************
Egy rendőr fekete gyászszalaggal a kabátján megy be dolgozni. A
kollegája kérdezi tőle:
- Kit gyászolsz?
- A feleségemet.
- Hát mi történt, tegnap még láttam.
- Az este elvágta a kezét.
- De abba nem szoktak belehalni!
- Nem, de lelőttem, hogy ne szenvedjen szegény!
*******************************************************
Küldd el olyan nőknek, akik szeretnének egy jót nevetni,
és olyan férfiaknak, akik ezt kibírják!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, ezt elküldtem a páromnak ... :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


Örülök, hogy sikerült egy kis derűt hoznom és szétosztani :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jujj zsuzsa ez annyira izgi :) Januári babát tényleg nem lehet beelőzni. Kívánom, hogy sikerüljön :D Aput ne kíméld

A vicceket felolvastam a páromnak, és a másik gépnél prüntyög, valamit, hát volt amelyiken jót szórakozott.

Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Anuk: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem fogom kímélni :lol: :lol: :lol: :lol: Apácska úgyis azt aarta, hogy télen legyek terhes..... na jó, igaz, hogy nyáron lennék, de a nagy poaci már ősszel lenne :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsi: nekem január 21-én született a fiam jó volt hogy nem a legnagyobb melegben volt hatalmas a hasam :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Zsuzska! Jaj de jó hírek!!!!! Mindent bele :wink: :wink: :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Merre jártok???????????????????????????????????????????

Vicuska!
Hurrá késés!!Megy adrukk+++++++++++++++++++++++++++++
Nem csináltál véletlenül 1 tesztecskét?? :lol: :lol:

Zsuzska!
Itt is gratulálok a jó hírekhez és neked is megy a drukk 1000-el!!!

Ma kint voltunk a telken Budakeszin olyan jó volt kicsit nyugalom,béke csend...............Este megyünk 7-re moziba.A háztartás meg holnapig várat magára :shock: :roll:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Vicuska drukk megy +++++++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi a drukkokat!

KépKép
vicuska
 
 


Háát, le vagyok maradva mint a borravaló. Megnéztem, vagy 5-6 oldallal, reménytelen. :twisted:

Szabival ismét túl vagyunk egy betegségen. Már nagyon tele van a hócipőm, az orvos jobbnál jobb dolgokat mond, a mumpsztól a mononukleózisig, a fülész szerint meg egy afta. Szerencsére mostanra már az is rendbejött, de elegem van a félrediagnosztizált betegségeinkből.

Moni,
Nagyon jó a csokis kép. :lol:

Zsuzsa,
A januári baba legalább értékelni tudja a tavaszt. :D

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca nem semmi amit a dokikról mondasz nekem a sogórnőm gyerekét diagnosztizálta félre pár éve a dokinő még kómába is került de a dinnyék azóta sem váltttak orvost mondjuk elég érdekes a sogórnőm de ez már csak hab a tortán :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Hát vacakol velem is a piri, már fel tudnék robbanni olyan feszült vagyok! :evil: Rég volt 30 napos ciklusom, de még ma sem jött meg, pedig tegnap adtam a testmozgásnak, hátha az meghozza. Ráadásul még teszteltem is egyet, nehogy baj legyen abból a mozgásból, ha mégis baba van, de a teszt full negatív lett, talán még ki is fehéredett a csík helye, annyira. :lol: Úgyhogy mégiscsak a dokit igazolta. Viszont azért sem örülök annyira a késésnek, mert így egyre nagyobb annak az esélye, hogy az esküvőn fogok menstruálni! :evil: Kellemes lesz!!

Vicuska!

Neked meg megy a drukk tőlem is! :wink:

Lorca!

Nem lehet túl kellemes, hogy nem tudják megmondani mi a gyereked baja! :roll: Mi is az a mononukleózis? Mert rémlik valami, mintha anno még tudtam volna... :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Nem tudja valaki véletlenül, hogy a gombára kapott kúptól is késhet a mensi? Mert akkor ez a megoldás... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Lorca!
Szegény Szabi :( Ez azért elkeserítő,hogy ennyire lehet megbízni az orvosokban :( Borzasztó!A Vikim amikor csecsemő volt 8-9 hónapos a vírus kiütését skarlátra diagnosztizálta a doki beutalt vele a László korházba 1 napig ott szenvedtünk.kipp-kopp skarlátnak semmi nyoma nem volt.A legközelebbi adandó alkalommal átmentünk a mostani dokinkhoz.

Vicuska!
Reméljük piroska még mindíg elkerül!!Drukk++++++++++++++++

Tabati!
Piri :( :( Esküvőre babás leszel és nem lesz piri :lol: :lol: Sajna a kúpot nem tudom,hogy közbe szólhat-e,de meg lehet.

Szerencsére nálam mencsinek előjelei még nem mutatkoznak remélem így is marad.Tegnap a Hortont néztük meg moziban nagyon édes kis rajz film.Aki teheti nézze meg ajánlom,nekem nagyon tetszett,persze Vikinek is. :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!

Meg se kísérlem a visszaolvasást most! :D

Egy-két dolgot azonban elolvastam.

Tabati!

Szerintem nem lehet a gyógyszer a dologban, egyszerűen csak késik a mensid. De szerintem se aggódj még, hiszen nálam is úgy volt, hogy pont akkor lesz meg, amikor lesz az esküvőm, és lám, decemberben meggondolta magát, előbb jött meg, s azóta tartja is magát ehhez. Szerintem júniusban fogsz tudni következtetni előre, hogy mikor várható júliusban.

Kuzsanna, oké, teszek majd fel képet, de jelenleg a szárítón van a szoknya, mert kimostam :-) Kivasalom, és teszek fel. Egész egyszerű, de mégis odaillő szerintem.

Voltam pénteken is szoláriumban, és már látszódik egy kis színem! olyan jóóóó! De komolyan mondom, nekem kifejezetten jól esik a szolárium, nemcsak akkor, hanem este, mikor kicsit úgy bizsereg a bőröm, és megmasszírozom. Persze, rendszert nem fogok csníálni belőle, csak most egy kis ideig járok el. De már tényleg most máshogyan néz ki az ember, hogy van egy kis színe, egyből nem oylan sápadt, egy jó szabású fehér ing is egyből másképp áll rajtam.

Jaj, Kuzsanna, olyan jó vicceket írsz ide! Ezeket a bíróságosakat már ismertem, de most is jókat nevettem rajtuk.
Vendég
 


Egy gyors bekukk(a lányom nincs jó formában)Sajnos megjött!Majd legközelebb! :cry: :wink:

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Lorca- Most már teljesen jól vagytok? Én is orvost váltanék a helyedben,ahogy már írták a lányok.

Vicuska- A következőnél már tuti baby lesz!! Higgy benne! :D

Ibici- A filmajánlást köszi, épp most keresgéltem egy esőmentes családi programot. :) Kívánom, hogy az előjeleknek meg színét se lásd!!

Tabati- Én is hasonlóval küzdöttem,mint Te- de nekem a nászút volt veszélyben! :shock:
A dokim adott valami bogyót,amivel lehetett csúsztatni pár napot,s bár beavatkozás a természet rendjébe, én úgy gondoltam, hogy egyszer lesz nászutam, legyen hát.
A doki utólag mondta meg, hogy van egy plussz mellékhatása- könnyebben teherbe lehet esni ez idő alatt...
Én a Bernussal a pocakomban jöttem haza..... :D :D

Ági

Kép
iroko
 
 


Vicuska ne törj le majd a következő hónapban sikerül:)

Ági: ez jóóó nemhogy a mensit ódázhatod el de még teherbe is eshetsz:) írasd fel újra hátha :):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika- nekem is tetszik az ötlet, de még várunk,úgy szeptember környékén szeretnénk belevágni a babavárásba. Az orvosok nem nagyon akarják előbb engedni. :cry:

Ági

Kép
iroko
 
 


Iroko!

Ne viccelj! :shock: :lol: Akkor rohanok megnézem mikor rendel a nődoki! :lol: Amúgy most ott tartok, hogy ha továbbra sem jön meg akkor nincs semmi gáz, mert esküvő után fog megjönni. Persze, ha a következő hónap nem fordít újra rajta, ahogy Ósió mondod! :roll:

Kövezzetek meg, de én a doki, meg a teszt ellenére is elkezdtem reménykedni... :oops: :roll: Vagyis ez egy fura reménykedés, mert tulajdonképp nem hiszem, de mégis jó lenne....nem tudom.... Egyfolytában olyan érzésem van, mint mensi előtt egy nappal, főleg a reggelek nagyon gázosak. 6kor kelek, aztán már nem is tudok visszaaludni. Akkor a hasam is jobban fáj, meg melegem van, ha meg kitakarózom akkor fázom. Ilyenek.

Kép
Kép
tabati
 
 


No, sehol senki?

Én örültem a bkv sztrájknak, mert így párom itthon maradt délelőtt dolgozni. :lol: Na, persze, ő nem örült ennyire, mert lett volna bent is dolga. És a Máv is befejezte a sztrájkot, úgyhogy szerencsére nem volánnal kell bemennem! Hmmm!! Micsoda jó kis nap! :lol:

Na jó, nem akasztalak ki titeket! :lol: Mondjuk az eső helyett süthetne a nap, és akkor szegény kutyikáim sem lennének depressziósak, hanem vigyorognának teli szájjal!

Anyósom tajtékzik, és apósommal veszekszik, hogy mi az, hogy a kőművesek nem jöttek dolgozni. Mondtuk neki, hogy esik az eső, ilyenkor nem szoktak. Nem fogja fel. Én már inkább nem szólok semmit, mert nem akarom felhúzni magam ezen. Szegény apósom meg már morog, hogy miért vele veszekszik. Megjegyzem jogosan. De ha egyszer butaságokat beszél. Hogy mekkora kupi van a kertben és minél hamarabb fenn lenne a fal, annál hamarabb rendet tudnánk rakni, így meg nem hívhatja a tanítványait szerenádozni. Nemrég még ott tartottunk, hogy egy évig lesz a tégla a kertben. nemhogy örülne, hogy mégis lesz pénz felrakni, még telhetetlen, emiatt a pár esős nap miatt. :roll: No, ilyeneken szokott mérgelődni, úgyhogy nem komoly, csak rossz napja van. Ilyenkor jobb nem hozzászólni, hanem csak bólogatni kell, mert akkor nem rajtad tölti ki a dühét. :lol: Úgylátszik apósom ezt még nem tanulta meg! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok ma?
Nálam mencsinek szerencsére még mindíg semmi jele,gyorsan le is kopogom kipp-kopp.Jajj annyira jólenne,ha.....................Ja aki teheti a tömegközlekedést kerülje nagyon brutális a helyzet :shock: :shock: :roll: :roll:

tabati!
Szegény apósod :?

vicuska!
Mi a baj a kislányoddal??Sajnálom a mencsit,majd a következő hónap a tiéd lesz :lol: :lol:

Lányok,lányok nem voltatok ma valami aktívak!!!Merre jártok?????

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát jó rég voltan fent. Túl vagyok az egészen nagyon borzasztó volt, komplikáció is fellépet, császárral kellett megszülnöm és kétszer nyitottak fel mert kért artériát el kellett utólag kötni. kaptam egy csomo vért. De most már otthon vagyok és gyógyulgatok. A doki azt mondta hogy fél év múlva próbálkozhatunk újra babával.
NAGYON NAGYON SOK IDŐ :lol: :lol: Lelkileg jobb lenne minél előbb, szerintem.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat :!: :!:

Vicuska: fránya piri :evil: :evil: :evil:

Gabi: Jobbulást neked testileg és lelkileg is :roll: (((((Gabi))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jajj semmi baj a kislányommal csak erre az időre nagyon érzékeny és ilyenkor semmi sem jó a kisasszonynak!

A.ibici:drukkolok!

Minimanó74:sajnálom!Tudom nagyon nehéz(nekem is volt,bár nem vágtak fel)

KépKép
vicuska
 
 


Rakok fel képet a kisasszonyról!: Kép
ez én vagyok vele! Kép ez pedig ő!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Ibici! Hát, én ma pl. orvosnál voltam. Az agyamat eldobom! megint előjött a hólyaggyulladásom. Ha azt mondom, torkig vagyok vele, finoman fogalmazok! Egyszerűen hihetetlen. Most szakorvosnál, urológusnál voltam, hogy pontot tegyek a végére. Állítólag nagyon erős és komoly hólyaggyulladásom van, vérrel, gennyel...mindennel... írt fel egy atomerős gyógyszert, ha ez elfogy újra kontrollra kell mennem, és ír még fel ilyen gyógyszert, mert azt mondta, hogy a lényeg, hogy a gyógyszeres kezelést ne szakítsuk meg egy hét után, mondván, elfogyott a gyógyszer. De nagyon örülök, hogy végre kiderült, hogy erős hólyaggyulladásom van, és hogy ideig csak tüneti volt a kezelés, mert akkor legalább most már rendesen a bajt tudjuk kezelni. Sajnos, nem tudom, mitől alakult ez ki nálam, három hónap alatt harmadszorra.

Tabati!
Akkor lehetséges, hogy lesz itt nemsokára egy kistabati is? :D Mert lehetséges, nem?? Juhéj!

Látom, másoknak is vannak testi bajai. Hát, ez a tavasz mindenkire rájár... :?
Vendég
 


Szia Gabi: sajnálom és bízz benne tuti fél év múlva már semmi gond nem lesz és babód lesz :)

osió: A lényeg hogy most már tudják mi a gond és a gyógyulás útjára léphetsz:)

Vicuska: nagyon szépek vagytok:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Engem nagyjából elkerült a mai közlekedési káosz szerencsére. :?

Gabi!

Egy másik topicban olvastam a kálváriádat, elég rémisztő volt, és csodálom, hogy így tartod magad lelkileg! Mielőbbi gyógyulást kívánok, és foglald le magad valamivel a várakozás alatt, úgy könnyebb! (mondom én a kis türelmetlenke :lol: )

Ósió!

Hát ezt tényleg nem hiszem el, hogy megint mi a bajod! :shock: Tényleg elég súlyos lehet, mert most volt nemrég, hogy meggyógyultál az előzőből! Valamelyik topicban (talán itt írta Lorca ? ) írtak valami festésről...hogy megfestik a vesét, vagy ott valamit ami állandóan begyullad neked! Ha jól emlékszem Encsike írta, hogy neki is jó sokáig volt ilyen problémája! Gyógyulj meg te is!!

Picit igen reménykedek, de mondom kettős a dolog, mert ott lebeg a szemem előtt a negatív teszt, meg a doki mondata, hogy nincs baba. Amúgy nem kis tabati lesz, hanem tano, vagy tami, attól függően, hogy fiú lesz, vagy lány! :wink: :lol: :lol:

Vicuska!

Édes a kislányod! :D Főleg a szeme tetszik! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Vicuska! Na majd ebben a hónapban... :wink: Nagyopn szépek vagytok a kisasszonnyal!!!

Ósió! Nem semmi ez a gyulladás! Remélem most már rendbe fog hozni a doki!

Tabati! Miért is ne lehetne baba a pociban? Állítólag nem 100%, h a peteérés pont félidőben van. Hallottam olyanról, h mielőtt megjött azelőtt 2-3 nappal. Nem tudom h igaz-e, de nagyon úgy mondták.

Lorca! De jó h Szabi jól van! Én is azt mondanám, h keressetek másik dokit.

Gabi! Juj de durva! Nagyon sajnálom h nem volt elég h el kellett vetetni, de még komplikáció is fellépett... De az a fél év hamar elrepül és hajrá kistesó!!!

Ibici! Hajrá!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Nagyon sajnálom ami veled történt.Sok erőt kívánok és mielőbbi pocakosodást. :lol: :lol:

Vicuska!
Örülök,hogy mindenn rendben a kislányoddal.Nagyon édes :lol:

Ósió!
Jobbulást neked!!Így,hogy kiderült a hólyaghurutot legalább célzottan tudják kezelni.Igyál sokat az biztos segít!!

tabati!
Megy a drukk neked++++++++++++++++++++++++++

pruci!
Te hogy vagy??Köszi a drukkot :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici! Én megvagyok. Nem tudom h szülés után normális-e, h 9 hónapra jött meg először, s most 3 napja kellett volna megint. :roll: De szerintem csak késik, bár semmi jelét nem érzem h meg akarna jönni :roll: :roll: :roll:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci!
Te nem csinálsz 1 tesztet?Szerintem normális a 9 hónap főleg,ha szopiztattál.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici! Még mindig szoptatok :oops: Igaz, h csak reggelente van annyi ami elég neki, de nem adom fel... Persze napközben is kéreckedik, de akkor inkább csak nyugtató szopizás van...:lol:
Ha nem jön meg a hét végéig, akkor csinálok tesztet. Pedig most jó lenne ha megjönne, m nagyon náthás voltam a hétvégén, már jobb, de alig akar múlni... :(

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Nika,
Lehet, hogy sógornőd is arra jutott, amire én. Nem egy csúcs a doki, de környéken a legjobb és ismeri a gyereket. 8) Azért ha miatta kómába esne, vagy kifejezetten rontana a helyzeten, nem tudom, mit csinálnék. Olyan már volt, hogy félrekezelte. Szabi köldökcsonkját a kezelése eredményeképp kellett gyógyítani, mivel a szer, amit használt, kívülre is került és körben lemarta a bőr. Pont ilyesmi kell egy újszülöttnek. :evil: De alapban kedvelem a dokinkat, csak beteg ne legyen a gyerek. :lol:

Reménytelennek tartom, hogy lépést tartsak. :? Azért próbálom. A bölcsitéma felmerült, igaz, már le is csengett, de azért szeretnék még hozzászólni.
Az óvodaérettségnek vannak kritériumai, csak éppen Mo nem ezeket veszik figyelembe. Nem feltétlenül 3 éves korban következik be, van, hogy 2,5 de van, hogy csak 4. Szükséges pl, hogy a gyerek más felnőtteket is el tudjon fogadni. A szobatisztaság nem azért, hogy jó legyen a gondozónak, hanem azért kell, mert ez egyfajta önelfogadást jelent, azaz szellemi érettséget is a testi mellett. A társas kapcsolat igénye még csak kezd kialakulni, még óvodás kor elején is csak párban játszanak többnyire vagy egymás mellett. Az első 3 év az anya-gyerek kapcsolat megalapozása, leginkább a legelső.
Az ovi kezdetén a bölcsisek előnyben vannak, de ez egy jól szocializált gyerek 1-2 hét alatt behoz, azaz látszatelőny. A bölcsi nem kell, hogy megviselje a gyereket, de van rá példa, és ez kihat, nemcsak a gyerekkorra, hanem az egész életre. Ezt előre nem lehet tudni. Ha az anya-gyerek kapcsolat félrecsúszott, akkor a bölcsi tényleg nagyon hasznos, de szerencsére nem ez a jellemző.
Az egyéb elmaradás: Igaz, hogy a bölcsisek pl a wc-t önállóan tudják használni, de az ő kezük is pont olyan rövidke, mint az otthon lévő társaiké. :wink: Egy popsitörlés helyes irányban igencsak nehézkes így, márpedig ez pláne kislányoknál fontos.

Tabati,
A kúp sztem nem befolyásolja a mensit. :roll: De az aggodalom igen.

Ibici,
Skarláttal kórházba kéne menni? Nekünk nem volt, de ismerősnek igen, ők otthon várták ki, hogy meggyógyuljon. Az igaz, hogy azért ő idősebb volt, majd 3 éves.

Iroko,
Orvosváltás nem az igazi. Ismerem a környékbeli dokikat, a miénknek van a legjobb híre. Nem csak a kerülteben (8.), de még Budáról is hordanak hozzá gyerekeket. Azt elképzelheted, milyen lehet némely másik. :twisted: Az, hogy amikor nem tudja, megmondja, óóóriási dolog! A többi sem tudja, csak ők kezelik. :x

Tabati,
Nekem már volt olyan, hogy 4x teszteltem negatívot de meggyőzni csak az tudott, hogy megjött. :wink: Ismerős az érzés. A természt meg ha akar valamit, nincs az a doki, aki meg tudja jósolni a kimenetet. :lol:

Teri,
Szopi alatt bmit csinálhat a menstruáció, az normális. :lol: Rendes ciklus lehetséges, de azért számítani rá nem kéne.

Kép KépKép
lorca
 
 


Szép jó reggelt! :D Úgy látszik én kezdem meg a napot, ami megintcsak esős, pfújjjj :evil: , de legalább mensimentes! :D

Pruci!

Nekem ahhoz inkább előbb kellett volna, hogy legyen az ovum, hogy összejöjjön a baba, hisz gombás fertőzésem volt a középidő után, így onnantól kezdve szex nuku.

Mindegy ma veszek egy tesztet és meglátjuk holnap mit mutat! :roll: Párom rendületlenül tör le, hogy negatív teszt meg doki, tuti valami más miatt nem jön meg, de azért ne aggódjak baj az tuti nincs... :lol: Aranyos ahogy így áll két lábbal a földön, de azért próbál nyugtatgatni! :lol: (nem mintha ideges lennék, de azért néha rossz dolgok is megfordulnak a fejemben, főleg hajnali forgolódásaim közben. Meg például ma iszonyú rosszakat is álmodtam, haláleset, meg ilyesmi. Úgyhogy az alvás nem az igazi mostanság. )

Ósió!

Hogy vagy?

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Lorca! Köszi, ez megnyugtató! Pedig jó lenne, ha rendes ciklus lenne máris, m akkor tudnék hozzá alkalmazkodni, na de így...???
Nem semmi, h ez a legjobb doki ott nálatok.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci igaz nekem 4 hónapos volt gege ikor megjött előszőr de utána pl két hónap is eltelt a következőhöz aki szoptat az ne számítson feltétlenül normális mensire:)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó rég nem voltam én sem.

Először is mindenkinek jobbulást, és drukk a babuci miatt.

Én a szokásos depimmel küzdök. Ugye anno írtam, hogy 13 kilót le kéne dobnom. Diéta. na igen már második héten vagyok. Fogyni persze egy nyomorult dekát sem fogytam, csak állandóan éhes vagyok, és széthasad a fejem. "Drága" anyósom meg persze most csinál csokis gyümölcsös túrós sütit kizárólag az ő kicsi fiainak. :(

Tegnap volt egy kis elbeszélgetésem Roddal. Eleinte igencsak az anyja pártját fogta, aztán szépen rávezettem a dolgokra, amikről mint kiderült nem is tudott. Neki annyit mondott az anyja, hogy csináljon valamit a hisztériás rohamaimmal. Sajnos bármennyire nem akartam, sőt igyekeztem elkerülni kénytelen voltam beolvasni. Ha netalántán tényleg összejönne a babuci és nem mellettem áll ki 100%-ban, akkor hazamegyek, és többet látni sem akarom, azt b... az anyukáját.

Kegyetlen helyzet ez. Azt mondta Rod kopromisszum. Igen, én már 3 éve mást sem csinálok, de idegileg már padlót fogtam, mikor le idegbajos hisztis fruskázott. Azt amíg élek nem bocsátom meg neki! Nem tudom mi lesz, tényleg nem... nem tudom, hogy egyáltalán ezt túléli-e a kapcsolatunk...mert most nincs magánéletünk, nincs semmim.

Megyek, még két óra meló, aztán estig suli. Minden jót, és talán szebb időt mint ami erre van. Bár ma már nem esik, de nagyon fúj a szél.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?